f.30".bel nu! irLee TAXI KLOMP 1 2984 Café-Restaurant Soestdijk PAGINA OENSDAG 29 OKTOBER 1986 SOESTER COURANT PAGINA 21 ermogen I66pk)en >pvan215 er uur en nendien landaard rust met systeem. 190-serie e kijken? aar onze rijdag '.aterdag vember. Kostersechtpaar Jaarsveld neemt afscheid van de Open Hof Jxpositie op Avijckshoeve <T i) 12500 Vogeltentoonstelling 'De Vrije Vogels" Speelgoedbeurs bij 'De Wegwijzer' "Verlaten of meedoen" in Vriendendienst N ovemberprogram- ma 'Huisvrouwen' IVZOM houdt bingo en dansavond Theo Olof in Kasteel Groeneveld Boswandeling Plattelandsvrouwen Zondagmiddagconcert Cantate Domino Burgerlijke stand Zaterdagmiddagmuziek Kinderboerderij 'De Vrije Teugel' TEL Minihuishoudbeurs voor blinden en slechtzienden Hondje weg Hondje terug Soesters naar 'BIVAK'- manifestatie A'dam Predikbeurten Diefstal uit auto Diefstal uit schuurtje Autoruiten vernield Ledenvergadering Druk en Papier FNV Themadienst in Oude Kerk 'Hoe gaan wij om met onze minderhe den?' uw feestavond geheel verzorgd! R.K. kerkdiensten Middag voor alleenstaanden Vleesverkoop Medische dienst Noodkreet van de AROS! Kledingbeurs Open Hof Kinderfilm in de Vijverhof VOS-cursus in Soesterberg Gemeente gaat meer gezicht tonen Opheffingsuitverkoop Rijwielhandel Klomp OFFICIEEL MEHCEDES-BENZ DEALER §5rafe^nfeeste°yk™ontran^trfs^eM^enomaiQmedeheer jaarsveld, die gedurende een periode van™vanaf keiijk centrum in het Soesterveen - de kostersfunctie hebben ve™uld In de loop der jaren hebben de heer en mevrouw Jaarsveld die ook od andere terreinen van het maatschappelijke en culturele leven van SoSt zeer actief zijn geweest, een groot aantal kontakten opgebouwd. Iedereen die hm koster sechtpaar een warm hart toedraagt is dan ook van harte weScom Uiteraard word bij het afscheid ook een cadeau aangeboden wie daaraan een bijdrage wil leveren wordt verzocht een bedrag over te maken ón debiele Jijke rekening bij de Bondsspaarbank in Soest, nr 95.28.02.988 onde ler- melding van afscheid Jaarsveld». Giro van de bank: 31.00.31. De rekenTng staat open tot 10 november a.s. 'më Wie tijdens de ontvangst iets wil organiseren of een woord wil spreken wordt vnendehjk verzocht dat tevoren te melden bij de commissie die het afscheid voorbereidt. Kontaktadres: mevr. Ank Hugen, tel. 19427. 000 000 000 000 000 000 300 300 300 300 300 300 Automaat, radio Automaat LPG LPG LPG merikaans Patchwork en Quilting is zaterdag 1 en zondag 2 november te f *zichtigen op het landgoed Ewijcks- njeve aan de Soestdijkseweg in Den nlder. De expositie bestaat uit een t..loot aantal creaties die volgens de jnerikaanse traditie zijn gemaakt. ,;le ontwikkeling van Patchwork en juilting ontstond in de negentiende ;uw toen de immigranten uit Europa iin creatieve stijlen meebrachten. De- integreerde met de oude stijl van de idianen, waaruit de Quilting en de v atchwork ontstonden. l )e tentoonstelling is zaterdag en zon- ag geopend van 10 tot 16.30 uur. andgoed Ewijckshoeve ligt aan de oestdijkseweg tussen paleis Soestdijk - n Bilthoven. Voor telefonische infor- natie kan men bellen naar 02156-497/ 194. 'De Vrije Vogels" organiseert voor de vierde keer in haar bestaan een onder linge vogeltentoonstelling. Dit jaar zijn alle records gebroken. Er zijn weer Smeer inzenders en het aantal vogels voor deze tentoonstelling is weer ruim boven de 300. Ook zijn er meer soorten ■vogels. Er zijn vogels te zien, die nooit eerder op deze tentoonstelling zijn ge weest De tentoonstelling wordt don derdagavond 6 november 1986 om 20.00 uur geopend en gehouden in de geheel verbouwde kinderboerderij "De Vrije Teugel," Vedelaarpad 53 te Soest. De tentoonstelling is verder geopend op vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 no vember, van 10.00 tot 22.00 uur, behal ve op zondag, dan wordt de tentoon stelling om 16.00 uur gesloten. Verder is er weer een tombola met vele prachti ge prijzen. Tijdens de tentoonstelling kunt u zich aanmelden als lid en speciaal de jeugd leden nemen een bijzondere plaats in. Zij strijden ook dit jaar onderling weer om de wisselbeker "jeugdkampioen." 13.900 14.750 14.250 15.250 16.000,- Vanavond (woensdag 29 oktober) wordt de eerste verkoopdag gehouden van de speelgoedbeurs, georganiseerd door de r.k. basisschool "De Wegwij- aan de Willaertstraat 41 (Over- i). Tussen 19.00 en 21.00 uur kan men in de school terecht. Ook morgenmiddag en morgenavond is er gelegenheid om allerlei speelgoed aan te schaffen: van 13.30 tot 15.30 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De beurs wordt gehouden met het oog op het naderende Sinterklaasfeest. Vo rig jaar werd de eerste beurs georgani- seerd, in eerste instantie voor de ouders Vi van de leerlingen. Toen bleek al dat er jittit heel Overhees veel belangstelling was. Vandaar ook dat de beurs nu "wijkgericht" is opgezet, zodat ieder een welkom is. ...12.900,- ...13.500,- ...12.500,- -.12.250,- ..14.750,- ..13.500,- ..13.950,- ..13.500,- ..15.500,- ..15.900,- ..15.500,- ..26.500,- -20.900,- -12.000,- -14.250,- 15.900,- -19.500,- -19.900,- A.s. zondagavond om 19.00 uur is er weer de maandelijkse Vriendendienst van de Interkerkelijke Evangelisatie Soest. In deze samenkomst voor be langstellenden wordt door ds. J. de Vieugd uit Amersfoort het onderwerp "Deserteur of belijder" behandeld. Medewerking verleend door het jonge renkoor Kollé Vivan uit Hilversum en Peter Loef begeleidt de samenzang op het orgel. Iedereen, jong en oud is weer hartelijk welkom in de Ichthuskerk aan de Al- bert Cuyplaan. Voor de aanvang wordt al begonnen met samenzang en na af loop is er gelegenheid tot napraten met koffie of thee. De afdeling Soest/Baarn van de Neder- lancJse Vereniging van Huisvrouwen heeft voor november de volgende acti viteiten op het programma staan: Op woensdag 12 november vindt er een kien-middag plaats in Honsbergen aan de Wiardi Beckmanstraat. Aanvang 14.00 uur. Op vrijdag 14 november wordt er ge wandeld in de bossen rondom Zonne gloren. Het vertrek vindt plaats bij rest. De Soester Duinen om 10.00 uur. Op dinsdag 18 november wordt in rest. De Prom in Baarn (Amalialaan 1) een lezing gehouden over oude kant, door mevrouw Van Tongeren. Aanvang 14.00 uur. Op woensdag 19 november organiseert de afdeling een excursie naar een dia mantslijperij in Amsterdam. De tocht gaat per bus. Men kan opstappen op di verse plaatsen: Honsbergen 8.15 uur, Soest-Zuid 8.20 uur, Gemeentehuis 8.25 uur en Nieuwerhoekplein 8.30 uur. Tenslotte is er op dinsdag 25 november een middag georganiseerd in rest. De Prom (Baarn), waar schrijfster Mischa de Vreede te gast zal zijn en o.m. zal voorlezen uit eigen werk. Aanvang 14.00 uur. De Indische Vereniging Zeist en Om streken houdt op zaterdag 1 november een bingo- en dansavond. Dit vindt plaats in de IVA-zaal aan de Buntlaan in Driebergen. De aanvang is om 19.00 uur. De dansmuziek zal worden verzorgd door de 'Travelling Band.' In de pauze wordt de bingo afgedraaid. Ook de lek kernijen van de Indische keuken zullen niet ontbreken. Voor informatie kan men terecht bij de heer W. Hartung, tel. 16624 in Soest. VS'-.V,: van Blerk. De bekende violist Theo Olof en de pianist Gerard van Blerk geven op za terdag 1 november een concert in kas teel Groeneveld. Het derde concert in de twintigste serie van kasteelconcer ten in de Hasselaerzaal begint om kwart over achts 's avonds. Olof en Van Blerk zijn allebei hoofddo cent aan het Koninklijk Conservato rium in Den Haag, en hebben hun spo ren in de muziekwereld ruimschoots verdiend. Gerard van Blerk is de vaste begeleider van Theo Olof. De laatste gaf reeds op 11-jarige leeftijd zijn eerste openbare concert met het concertge bouworkest, dat toen onder leiding stond van de legendarische Bruno Wal- ter. Zowel Gerard van Blerk als Theo Olof zijn regelmatig te beluisteren en te zien op radio en televisie. Van beide arties ten zijn ook verschillende grammo foonplaten verschenen. v De leden van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen afd. Soest, gaan op 1 november a.s., op uitnodiging van de Vereniging Milieu Defensie Amster dam, een wandeling maken door het Baarnse Bos. Deze wandeling is een vervolg op de onlangs door deze bond georganiseerde lezing over het onder werp "Zure Regen". Ze gaan kijken wat het effect van de zure regen is op het Baarnse Bos. De uitleg tijdens de wandeling wordt verzorgd door 2 TVN vrijwilligsters. Belangstellenden zijn welkom. Men komt bijeen om 14.00 uur tegenover Paleis Soestdijk. Bij slecht weer 13519 bellen. Vorige week zondagmiddag gaf het kerkkoor "Cantate Domino" zijn tradi tionele Zondagmiddagconcert in de kerk van de H. Familie te Soest Zuid. De ten gehore gebrachte werken van A. Bruckner, G. Carissimi en Gabriel Fau- re„ werden op sublieme wijze uitge voerd. Erika Waardenburg begeleidde het da meskoor met harp, waardoor een mooi geheel ontstond. Ook speelde zij solis tisch Impromptu van Fauré op gevoeli ge wijze. Gastorganist Jacques v.d. Dool uit 's Hertogenbosch begeleidde het koor niet alleen op het kleine koor- orgel, maar ook op het grote kerkorgel op uitstekende wijze. Hij speelde op het grote orgel ook solistisch Ciaconna van Sam. de Lange voortreffelijk. Het gaststrijkersensemble o.l.v. Frank Linschoten begeleidde het koor uitste kend bij werken van o.a. G. Carissimi. De bassolist Peter Kooy vertolkte het Laudate Dominum van G. Casati op ontroerende wijze. De algehele leiding van dit concert lag in handen van de vakbekwame dirigent Gert Muts, die inspirerend werkte op het koor! In het slotwoord dankte pastor W. Th. Mali alle medewerkenden voor dit uit stekende concert en sprak mede na mens alle toebehoorders, die in zeer grote getalen aanwezig waren, de wens uit dat dit kerkkoor 'Cantate Domino' ook volgend jaar weer in staat zal zijn zo'n fijne zondagmiddag aan mu ziekliefhebbers te geven. GEBOREN: Linda Elisabeth, dochter van W.E. van de Veen en A.E. van Lingen. - Alex- andra Maria, dochter van C.H. van Brummelen en H.M. van Luin. - Petra Frederika, dochter van P. Creutzberg en J.M. van de Water. - Stephanie, dochter van T.G.J. Tammer en E. de Zoete. ONDERTROUWD: Edward Philip Glas en Annemieke Le Duc. - Herman Lodewijk Beumer en Aneka Meike Rori. - Bouko Noor en Josephine Elisabeth Maria Keppel. - Fokko Sietse Taekema en Wilhelmina Agneta Isabella Versteeg. - Henk Wou ter Keizer en Maria Strumpel. GEHUWD: Dick Schipper en Martina Dieuwertje van Ooijen. OVERLEDEN: Johannes Gijsbertus Hilhorst, echtgen. van A.A.M. Sturkenboom. - Adriana den Hertog, echtgen. van G. de Vos. - Yvonne Dilweg, echtgen. van L.N. van Driest. - Johannes Arie Boer, echtgen. van E. Vischschraper. - Frederika Jo- hanna Verwoerd, wed. van M. Raven horst. Op zaterdag 1 november a.s. zal het slotconcert plaatsvinden van de Brahmscyclus in de reeks "Zaterdag middagmuziek Domkerk Utrecht." Op dit concert zal het hoogtepunt uit het oeuvre van Johannes Brahms worden uitgevoerd: "Ein Deutsches Requiem" door koor, solisten en symphonisch or kest. Brahms componeerde dit ontroerende werk in 1866 na de dood van zijn moe der. Deze uitvoering zal worden verzorgd voor de koren van de Domcantorij en de Nederlandse Cantorij, alsmede het orkest van de Domcantorij onder lei ding van Domcantor Maarten Kooy. Christine Jansen, sopraan en Henk van Heijnsbergen, bas, verlenen solistische medewerking. Het concert begint om half vier en de toegang is vrij. Vedelaarpad 53, tel. 18136. Donderdag 30 okt.: Vanaf 9.30 uur kunnen volwassenen weer terecht om zich te bekwamen in diverse handenar- beidtechnieken. De deelnemers helpen elkaar en u hoeft dus niet bang te zijn dat u al veel moet kunnen. Een onge dwongen sfeer, lekkere koffie en leuke dingen maken. Iedere donderdag van 9.30 - 11.30 uur. Kosten: 2,50 p.p. Vanaf 15.30 uur kunnen kinderen van 4 t/m 12 jaar de volgende aktiviteiten doen: van Silvia krijg je gitaarles als je dat wilt. Dit kost 25,—voor 10 lessen. M^t Linda kun je de dieren voeren en als het lekker weer is een ritje met de ezelkar maken. Knutselen kan ook. Linda helpt jullie daarbij en spreekt af welke aktiviteiten er de volgende week gedaan worden. Vrijdag 31 oktober: Peuter/oude rochtend vanaf 9.30 uur. Gezellig spe len, met elkaar door ouders en kleine kinderen. Diverse begeleidsters bieden aktiviteiten aan aan de kinderen en ver se koffie aan de ouders. Kosten: 3,— per kind/ouderpaar. Na schooltijd is het weer tijd voor de Circusklanten. Onder leiding van Ink en Esther kunnen kinderen van 8 t/m 12 jaar meedoen aan het maken van een eigen circusprogramma. Kosten bedra gen 15,— voor 8 weken. Zaterdag 1 november: zijn er weer drie jarigen die hun feest komen vieren op de boerderij. Vanaf 13.30 uur galmt het door de ruimte: 'lang ?ullen ze leven...' en gaan we verschillende aktiviteiten met de feestgangers doen. De leiding van deze dag staat garant voor veel ple zier met de kinderen. Ook niet-jarigen mogen komen. Zij gaan in een groep ook diverse aktiviteiten doen en betalen slechts 1 gulden entree. Dinsdag 3 november: Omdat vogel vereniging 'De Vrije Vogels' deze week een grote vogeltentoonstelling houdt in de ruimte van de kinderboerderij, is het programma van de kinderboerderij enigszins aangepast. Deze week verval len: peuter/ouderaktiviteiten; de thea termiddag (woensdag), de rest van het programma gaat door. Verder maken we regelmatig ritjes met de ezelkar te gen betaling van 1 gulden voor een rit van 20 minuten. De verjaardagen op zaterdag 8 november gaan ook gewoon door. Heeft u vragen, bel gerust 18136 (iedere dinsdag t/m zaterdag van 9.30 - 18.00 uur). Extra: Het bestuur van de kinderboer derij heeft besloten dat de kinderboer derij iedere dag vrij toegankelijk is voor ouders die met hun kinderen de dieren willen komen bekijken. Alle deiren mo gen bekeken en geaaid worden van 9.00 - 18.00 uur. Wij vertrouwen erop dat ook tijdens afwezigheid van leiding er niets vernield wordt. Biologische tuin: De biologische tuin gaat haar poorten sluiten. Vanaf mei tot en met oktober zijn veel groenten geoogst en verkocht. Het bestuur van de kinderboerderij dankt de vrijwilli gers voor hun enorme inzet. Tot slot: Kinderboerderij 'de Vrije Teugel' draait voor een groot gedeelte op de steun en inzet van enthousiaste vrijwilligers en stageaires van diverse opleidingen. Na de verbouwing van de kinderboerderij is het streven om bui ten een aantal grote speelobjekten voor kinderen te plaatsen. Dat kost veel geld, waar wij geen subsidie voor krijgen. U kunt ons steunen door donateur te wor den. Voor minimaal 10 gulden per jaar wordt u dat. U kunt er verzekerd van zijn dat uw bijdrage goed besteed wordt. Uw bijdrage op girorekeningen: 4496858 van Stichting K.B. 'De Vrije Teugel', p/a Heideweg 68 te Soest (ad ministratie) wordt graag tegemoet ge zien. Graag wel uw naam en adres ver melden zodat wij u op de hoogte kun nen houden van onze gebeurtenissen. Ziekenfondsvervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Dag- en nachtservice. Koninginnelaan 4 - soest De Nederlandse Vereniging van Blin den en Slechtzienden (NVBS) is de grootste belangenorganisatie van blin de en zeer slechtziende mensen in ons land. Ruim 90% van de georganiseerde blinden en slechtzienden is hierbij aan gesloten. De afdeling Gooi- en Eemland van de NVBS organiseert op zaterdag 1 no vember a.s. in het Bedrijfsrestaurant van het Ziekenfonds Amersfoort en Omstreken, Van Asch van Wijckstraat 55, te Amersfoort een "Mini Huis houdbeurs," speciaal voor blinde en zeer slechtziende mensen. Op deze beurs zal een aantal speciale hulpmiddelen voor blinden en slecht zienden getoond worden en ook de middenstand uit Amersfoort en wijde omgeving zal aanwezig zijn met huis houdelijke artikelen, mode, cosmetica en nog veel meer. De toegang is gratis en ook niet N VBS- leden zijn van harte welkom. De zaal is open vanaf 13.30 uur en het geheel zal om circa 17.00 uur zijn afge lopen. Nadere inlichtingen bij: Anneke Stam, tel; 033-728791 (na 19.00 uur). VERMIST: 18-10. Poes, zwart, klein, gesterili seerd. Tieleman, Kortenaarlaan 12, Baarn, tel.: 02154-14696. 14-10. Poes, cypers, grijs/bruin, geste riliseerd, 9 jr., halsband met telefoon nummer: 15533. Honingbij 29 (Over hees) Soest, tel.: 15533. 19-10. Konijn, wit, met zwart streepje op de rug en zwart vlekje op de kop. Goosens, Soesterbergsestraat 79, Soest, tel.: 10669. GEVONDEN: 17-10. 2 Katers, beiden een witte neus, kin, bef, buik, poten de een rood en de ander grijs gemarmerd. Gevonden in de Fr. Halslaan. Inl. G. Doulaan 9, Baarn, tel.: 02154-16481. 23-10. Kat, zwart, bruinige rug, loopt rond op de Vermeerlaan. Van Voort huizen, Vermeerlaan 18, Soest, tel.: 13717. Poes, zwart/wit, gevonden in de Prof. Molengraaflaan. Prof. Molenlaan 11, Baarn, tel.: 02154-16734. Poes, rond 4 mnd. Gevonden in de Reigerstraat. Asiel Crailo, Crailoseweg 14, Hilversum, tel.: 035-858062. Kat, zwart/wit, gevonden op de Braamweg. Dierentehuis 't Hart, KI. Engendaalweg 40, Soest, tel.: 13583. Dierenopsporingsdienst AMIVEDI Soest/Baarn, tel. 02155-10667/17001 (registratie) Het Breed Initiatief voor Verdergaande Akties tegen Kruisraketten (BIVAK) organiseert op 1 november a.s. een ma nifestatie en demonstratie op de Dam in Amsterdam. Een en ander om het blij vend verzet tegen de plaatsing van kruisraketten te onderstrepen. De or ganisatoren wijzen op het feit dat de re gering tot die plaatsing heeft besloten ondanks bijna vier miljoen handteke ningen onder het Volkspetitionnement. De manifestatie op de Dam duurt van 12.00 tot 14.00 uur; daarna volgt de de monstratie tot ca. 15.30 uur. Uit Soest, waar 8000 handtekeningen tegen het besluit gezet zijn, gaat een groep men sen naar de manifestatie. Wie zich wil aansluiten is welkom. De groep verza melt zich om 10.45 uur op het station Soest-Zuid. Inlichtingen: tel. 12126. Zondag 2 november HERVORMDE KERK Oude Kerk, Torenstraat 1 10.00 uur ds. J.C. Greive 19.00 uur ds. H. v. Heijst, gez. dienst Emmakerk, Regentesselaan 2 10.00 uur dr. L.J. van den Brom De Open Hof, Veenbesstraat 2 10.00 uur ds. H.J.J. Radstake; gez. dienst Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10.00 uur ds. H. Binnenkamp, Oude water 17.00 uur ds. J.H. Gijsbertsen (5 no vember, 19.00 uur: ds. J.H. Gijsbert sen, bidstond) Zonnegloren, Soesterbergsestr. 125 10.00 uur ds. C.R.H. ter Haar Romeny; H.A. In alle kerken chrèche tijdens de mor gendienst, behalve in Zonnegloren, 's Middags ook in de Ichthuskerk. GEREFORMEERDE KERK Julianakerk, Julianalaan 19 10.00 uur ds. J. v. Buuren 17.00 uur ds. J. v. Buuren Wilhelminakerk, Soesterbergsestr. 18 10.00 uur ds. H. v. Heijst De Open Hof, Veenbesstraat 2 10.00 uur ds. H.J.J. Radstake CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 90 9.30 en 17.00 uur ds. T.M. Hofman, Ouderkerk (5 november, 15.00 en 19.30 uur: ds. J.W. Schoonderwoerd; dankdag) GEREF. KERK VRIJGEMAAKT Parallelweg 1 9.30 uur ds. J. Meilof 17.00 uur ds. G.E. Geerds GEREFORMEERDE GEMEENTE Rehoboth, Dalweg 44 9.30 uur leesdienst 14.30 uur ds. J. Verweij, Amersfoort NED. PROTESTANTENBOND Rembrandtlaan 20 10.15 uur dhr. P.J.C. Korver, Weesp EVANGELIE GEMEENTE "IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52 10.00 uur charimatische gemeen schapsdienst 15.30 uur dhr. Auke van Slooten, doopdienst CHRISTEN GEMEENTE SOEST Griftland College, Noorderweg 79 10.00 uur woorddienst, br. D. Knies NIEUW APOSTOLISCHE KERK Rembrandtlaan 11 Diensten: zondag 9.30 en 16.00 uur Woensdag: 20.00 uur JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, St. Theresiastraat 19 Gemeente Soest, dinsdag 19.15 uur zaterdag 19.00 uur Gemeente Baarn: zondag 10.00 uur, donderdag 18.25 uur SOESTERBERG HERVORMDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 uur ds. S. Hovestad-de Jong; Sterrenberg Geen opgave ontvangen GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 90 10.00 uur gez. dienst in De Hoeksteen 17.00 uur ds. W. Oomkes, Soest BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnessenveg 63b 10.30 uur ds. L.C. Kraak EVANG. LUTHERSE GEMEENTE Kapelstraat 7 10.30 uur A.E. van Eden, Putten NED. GEREFORMEERDE KERK Nassaulaan 37 10.45 uur ds. J.A. de Vries VRIJE EVANG. GEMEENTE Eemnesserweg 63b 19.00 uur br. H. v. Oene, Huizen Uit de auto van C.B. uit Soest is vorige week de radiocassetterecorder wegge haald. De dader forceerde het slot van een van de portieren. Tevens verdwe nen de delen 1 en 2 van het kentekenbe wijs. De wagen stond geparkeerd aan de Eigendomweg. Uit een koelkast in het schuurtje bij de woning van G.M. aan het Vedelaarpad hebben onbekenden in het afgelopen weekeinde een hoeveelheid frisdrank, ijs, bitterballen en kroketten wegge haald. Tevens verdwenen een aantal sportschoenen alsmede tennisartike- len. M. deed aangifte bij de politie. De heer M.B. van de Jan de Rooystraat heeft bij de politie aangifte gedaan we gens vernieling. Hij ontdekte dat onbe kenden de ruiten aan de linkerkant van zijn auto hadden ingeslagen. De wagen stond bij zijn woning geparkeerd. De afdeling Soest/Baarn van de FNV- bond Druk en Papier houdt op woens dag 5 november as. een ledenvergade ring in de "Herberg van Paulus" (achter de Pauluskerk) aan de Brink in Baarn. Aanvang 20.00 uur. Rayonbestuurder Herman Leysing komt spreken over de nieuwe CAO-voorstellen. Aanstaande zondag is er om 10.00 uur een themadienst in de hervormde Oude Kerk (Torenstraat 1), gewijd aan onze pluriforme Nederlandse samenleving met zijn culturele, godsdienstige en ethnische minderheden. In deze dienst wordt ook informatie gegeven door de Werkgroep Buitenlandse Werknemers en Vrouwen voor vrouwen. Voorganger is ds. J.C. Greive en de cantorij staat onder leiding van Jan Jansen. Ook jongeren hebben in deze dienst hun in breng. Zoals reeds meerdere malen is gebeurd/zullen de Imam en een aantal islamiti sche Soester werknemers in de Oude Kerk te gast zijn. Na de dienst ontmoe ting met koffie in het hervormd wijkcentrum de Deel. Vredehof straat 6-3761HB Soest tel.02155-12525 van 20.00 tot 1.00 uur. vanal 40 personen. Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur Zondag 9.30 (hoogmis) en 11.30 uur Maandag, woensdag en vrijdag 8.30 uur Dinsdag en donderdag 19.30 uur Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat, tel. 12775. Zaterdag 19.00 uur Zondag 9.00 en 11.00 uur Dinsdag en donderdag 9.00 uur Maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, tel. 19943. Zaterdag 19.00 uur Zondag 9.30 en 11.00 uur Woensdag 19.00 uur Parochie Soesterveen Willaertstraat 51, tel. 19995. Zaterdag 18.00 uur Zondag 10.30 uur St. Caroluskerk, Soesterberg, tel. 03463-1521 Zaterdag 19.00 uur Zondag 10.30 uur GEEF BLOED, WORD 02155-16088 of 030-520814 Op zondag 2 november as. organiseert de NVSH-afdeling Amersfoort/'t Gooi een middag voor alleenstaanden, met en zonder kinderen, in het gebouw aan de Curagaolaan 49 in Amersfoort. Aanvang 14.00 uur. Inlichtingen: tel. 033-62 22 17 (na 20.00 uur). Donderdagmiddag om 14.00 uur zal aan het slachthuis aan de Lange Brink- weg weer verkoop plaatsvinden van vrijbankvlees. De verkoop staat open voor iedereen. Zaterdag 1 en zondag 2 november HUISARTSEN Soest De artsendienst wordt in het komend weekend van zaterdag 08.00 tot zondag 24.00 uur waargenomen door: •B.C.A. Nicolas, Steenhoffstraat 12, tel. 12667 A.W. Chavannes, Prins Bernhardlaan 54, en mevr. M. Verberne, Oranjelaan 29, tel. 14545 Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbel len! Soesterberg •P.L. Galjart, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 03463-1200 Soesterberg, tel.: 03463-1517 APOTHEKEN Weekend- en nachtdienst ingaande vrijdag 17.30 uur: •Apotheek Soest, Kerkstraat 86, tel. 12497. Zaterdagmorgen is tevens geopend: •Apotheek Julius, Laanstraat 26, Baarn, tel. 02154-12432. TANDARTS Zaterdag en zondag, 13.00-13.30 uur: •J. Oosterveen, Beukenlaan 84, tel. 14148. DIERENARTS Grote en kleine huisdieren: •J.H.J. Meursing, Van Mecklenburg- laan 15, tel. 15215 ZIEKENHUIS ZONNEGLOREN (tel. 02155-92911) Bezoektijden: 13.15-14.00 uur en 19.00-19.45 uur. Kinderafdeling: Voor gezinsleden in overleg met de verpleegkundige. Ove rige bezoektijden: 14.30-15.00 uur. AMBULANCEVERVOER Soest: tel. 14049. Soesterberg: tel. 12345. KRUISVERENIGING SOEST/SOESTERBERG Telefoon (antwoordapparaat) tel. 02155-18770, buiten kantooruren. Men hoort de naam van de dienstdoen de verpleegkundige. •Soest, Medisch Centrum, Nieuweweg 14, tel. 18770. Informatie, uitlenen verpleegartikelen, aanmelden voor deelname aan zwan- gerschapsgymnastiek en opgave nieu we leden tussen 09.00-12.00 uur. •Soesterberg, Medisch Centrum, Ra- demakerstraat 43, tel. 03463-1540. Uitlenen van verpleegartikelen en in formatie eveneens tussen 13.00-14.00 uur. RODE KRUIS SOEST-SOESTER- BERG/BLOEDBANK UTRECHT Aanmelding nieuwe bloeddonors: a. Bloedbank Utrecht, Rubenslaan 180, Utrecht, tel. 030-520814; b. Sekretariaat Rode Kruisafdeling, Va leriaanstraat 19, Soest, tel. 16088. De AROS - Algemene Radio Omroep Soest - zit dringend verlegen om een technicus m/v op vrijwillige basis, voor het onderhoud en de nieuwbouw van de geluidsapparatuur in de AROS-studio's bij ziekenhuis Zonnegloren. Daarnaast heeft de AROS dringend behoefte aan vrijwillige medewerk(st)ers voor de techniek of de presentatie. Volgens het bestuur is dit bijvoorbeeld een ideale hobby voor hejn die niet meer aan het arbeidsproces deelnemen en dus overdag beschikbaar zijn. De AROS ziet reacties op deze noodkreet liefst per omgaande tegemoet. Voor nadere informatie kan men bellen met: mevrouw T. Kniest, programmaleidster, tel. 10071; mevrouw J. Uittenbogaard, secretaresse, tel. 10203; de heer J.D. Hofman, voorzitter, tel. 14429. In de Open Hof aan de Veenbesstraat (hoek Dalweg) wordt op donderdag 30 oktober een grote kledingactie gehou den. Tijdens de beurs wordt tegen billij ke prijzen gedragen kleding verkocht. De opbrengst van de beurs is bestemd voor het christelijk Kindertehuis Casa Materna in Italië. De kledingactie in de Open Hof begint om 10 uur en wordt om half vijf 's middags gesloten. Voor inlichtingen kan men terecht bij G. van Barneveld, telefoon 24250. De wijkvereniging Overhees organi seert op woensdagmiddag 5 november a.s. een kinderfilmmiddag in de Vijver hof, met mooie tekenfilms. Aanvang 14.00 uur. Entree leden/donateurs: 1,50. Intro ducés: 3,-. In de pauze ontvangt ieder kind een glas limonade gratis. Werkgroep EVA organiseert een VOS-cursus in De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 in Soesterberg. Met een aantal vrouwen gaat men op 12 ochtenden praten over onderwerpen waar u meer over wilt weten of waar u de mening van een andere vrouw wel eens over wilt horen. Hetkan over persoonlijke dingen gaan maar ook over praktische zaken. Met de 2 begeleidsters wordt het program ma op de eerste ochtend vastgesteld. De VOS-cursus start op woensdag 5 november van 9.15 uur tot 11.15 uur. Er zijn 6 ochtenden in november/de cember 1986 en 6 ochtenden in janua ri/februari 1987. De kosten zijn 30,-. Kinderopvang is gratis aanwezig. Vervoer voor vrouwen uit Soest kan geregeld worden. Voor meer informatie en opgave: Jos v.d. Ley, tel. 15612, Riekie v. Megen, tel. 22392. De gemeente gaat binnenkort de service aan de bevolking uitbreiden. Burgers die een brief schrijven aan het gemeentebestuur zullen dan zoveel mogelijk de dag nó de ontvangst van de brief in kennis worden gesteld van de ontvangst daarvan, met vermelding van de vermoedelijke termijn van afdoening en naam en telefoonnummer van de ambtenaar die de brief zal behandelen. Indien het niet mogelijk is de burger(s) telefonisch te informeren zal haara/ hem een schriftelijk ontvangstbewijs worden toegezonden, met daarop ook in gevuld bovenstaande gegevens. Op zaterdag 1 november a.s. vindt bij de rijwielhandel van de in de afgelopen zomer overleden heer C. Klomp aan de Noorderweg 23 een uitverkoop plaats van de voorraad fietsen en onderdelen. De zaak wordt opgeheven bij gebrek aan opvolging. In de voorraad bevindt zich een flink aantal nieuwe fietsen (o.a. Fongers en Union) en onderdelen, die tegen in koopsprijs van de hand zullen gaan. De uitverkoop vindt plaats tussen 9.00 en 17.00 uur. Men zie opk de advertentie in dit num mer van de Soester Courant.

Soester Courant | 1986 | | pagina 21