HEROPENINGSAANBIEDING meubelcentrum spakenburg GEZOND SLAPEN IS DE BASIS VAN EEN GEZOND LEVEN. NOVASTIL SLAAPSYSTEEM WOENSDAG 17 DECEMBER 1986 SOESTER COURANT PAGINA 30 Afdeling Voorlichting - December 1986 Hoe is de gladheids bestrijding in Soest geregeld „DE VOLMAAKTE LATTENBODEM" «C ~Sï kerkstraat 60-61 - tel.-03499-81453 - woensdagmiddag gesloten - vrijdag koopavond van 7.00 - 9.00 u. Wanneer door de dienst doende opzichter van Ge meentewerken geconsta teerd is dat het noodzake lijk is dat in verband met de gladheid van de wegen ge strooid moet worden, wor den de verschillende glad- heidsbestrijdingsploegen opgeroepen. De gemeente Soest heeft het systeem dat met twee ploegen gewerkt wordt met vijf wagens. Dat wil zeggen twee kleine wagens nemen de fietspaden voor hun re kening en de drie grote wa gens nemen een bepaalde strooiroute door Soest en Soesterberg. Elke grote strooiwagen heeft vier kubieke meter zout aan "boord". Ruim schoots voldoende om zijn route volledig af te werken. De twee kleine wagens heb ben resp. 1 en 1,5 m3 aan boord". De gladheidsbe strijdingsdienst kan niet overal tegelijk zijn en ver der zijn de routes zodanig samengesteld dat een be paalde volgorde, afhanke lijk van het belang der we gen uit verkeersoogpunt, wordt aangehouden. In elk geval vindt men in de routes terug de Van Weer den Poelmanweg (van be lang voor de verbinding Soest-Soesterberg), de bus routes, de hellende wegen, de doorgaande wegen en de in- en uitvalswegen, w.o. die van de wijken. Op die manier kan iedere weggebruiker ongeveer 300 m van zijn huis een ge strooide weg bereiken. De fietspaden in de ge meente worden allemaal gestrooid. De rijkswegen door Soest worden niet door de ge meente gestrooid. Het rijk is beheerder van de wegen en het strooien bij gladheid vindt dan ook vanwege rijkswaterstaat plaats. In Soesterberg zorgt Defensie voor de gladheidsbestrij- ding op de defensiewegen. De voorraad wegenzout die op de werf van de dienst Gemeentewerken aanwe zig is bedraagt zo'n 200 ton, terwijl op afroep nog eens 100 ton geleverd wordt. Wegenzout strooien heeft alleen maar effect wanneer veel verkeer van de wegen gebruik maakt. De banden van de auto's moeten na melijk er voor zorgen dat het wegenzout in kan werken op de sneeuw of ij- zel. Op de binnenwegen en woonerven met het weinige verkeer geeft strooien dan ook geen zin. Tot -7 graden Celsius kan met wegenzout de gladheid worden bestreden. Wan neer de temperatuur nog lager is heeft het strooien met wegenzout geen resul taat. De strooiroutes in Soest en Soesterberg zijn de volgen de. Gladheidsbestrijding 1986 - 1987 "Lange Route" Dalweg, Beukenlaan, Nieuweweg, Ossendam- weg, Vondellaan, Eigen domweg, Koningsweg, Beckeringhstraat, Laan straat, Vrijheidsweg, Beu kenlaan, Dalweg, Weeg breestraat, Smitsweg, Veenbesstraat, Varen- straat, Weegbreestraat, Smitsweg, Veenbesstraat, Dalweg, De Akkeren, Ger- rit v.d. Veenstraat, Wiardi Beckmanstraat, Jan de Rooystraat, Wiardi Beck manstraat, Beukenlaan, Vrijheidsweg, Nijverheids- weg, Industrieweg, Belvé- dèreweg, Koningsweg, Nieuwe Gracht, Konings weg, Weteringpad, Ener gieweg, Industrieweg, We teringpad, Koningsweg, Dorresteinweg, Wiekslo- terweg, Insingerstraat, Den Blieklaan, Foekenlaan, Es doornlaan, Heideweg, Soesterbergsestraat, Den nenweg, Heideweg, Pias- weg, Willibrordusstraat, Oude Utrechtseweg, Os- sendamweg, Soesterberg sestraat, Korte Ossendam, Ossendamweg, Oude Utrechtseweg, Schouten kampweg, Eikenlaan, Os sendamweg, Nieuweweg, Kastanjelaan, Foekenlaan, De Blieklaan, Bosstraat. Gladheidsbestrijding 1986-1987 "De Hoog ten" Korte Kerkstraat, Dalweg, Korte Kerkstraat, Lange Brinkweg, Korte Brinkweg, Stadhouderslaan, Nassau- plantsoen, Stadhouders- laan, Maatweg, Stadhou derslaan, Noorderweg, Vredehofstraat, Koningin- nelaan, Beetzlaan, Laan straat, Koekoeksweg, Wal deck Pyrmontlaan, Na- ssaulaan, Prins Hendrik laan, Albert Cuyplaan, Molenstraat, Steenhoff- straat, Talmalaan, Albert Cuyplaan, Paulus Potter- laan, Pieter de Hooghlaan, Prins Bernhardlaan, Julia- nalaan, Julianaplein, Prins Hendriklaan, Prins Bern hardlaan, Van Weede- straat, Anna Paulowna- laan, Prins Hendriklaan, Sophialaan, Emmalaan, Burgemeester Grothe- straat, Willem de Zwijger- laan, Emmalaan, Prins Hendriklaan, Julianplein, Korte Bergstraat, Wilhel- minalaan, Koninginnelaan, Van Straelenlaan, Helling- weg, Julianalaan, Konin ginnelaan, Beckeringh straat, Kostverlorenweg, Nieuwstraat, Koninginne laan, Groen van Prinste- rerstr. Nieuwstraat, Schrikslaan, Waldeck Pyr montlaan, Julianalaan, Soesterengweg, Verl. Tal malaan, Beukenlaan, Dal weg, Koningsweg, Dorps- streek, Willaertstraat, Obrechtstraat, v.d. Wey- denstraat, Obrechtstraat, Koningsweg, Dorpsstreek, Di Lassostraat, Clemens- straat, Turfstreek, Cle- mensstraat. Gladheidsbestrijding 1986 - 1986 "Route Soesterberg" Steenhoffstraat, Middel wijkstraat, Torenstraat, Kerkstraat, Soesterbergse straat, Van Weerden Poel manweg, Amersfoortses- braat, Banningstraat, Montgomeryweg, Parallel weg Amersfoortsestraat, Sterrenbergweg, Baten- burgweg, Montgomery weg, Koppenlaan, v.d. Griendtlaan, Rademaker- straat, Banningstraat, Ou de Tempellaan, Kamer- lingh Onneslaan, Kamp weg, Rademakerstraat, Kampweg, Moerbessen- berg, Van Angerenstraat, Prof. Lorentzlaan, Chris- tiaan Huygenslaan, Ant. van Leeuwenhoeklaan, Buys Ballotlaan, Gen. Win kelmanstraat, Moerbessen- berg, Kampweg, Kamer- lingh Onneslaan, Gen. Winkelmanstraat, Simon Stevinlaan, Ant. van Leeu wenhoeklaan, Buys Ballot laan, Kamerlingh Onnes laan, Kampweg, Kamp dwarsweg, Kampweg, Ka merlingh Onneslaan, Oude Tempellaan, Apollo, Ri- chelleweg, W. Stuutlaan, Richelleweg, Amersfoort sestraat, Van Weerden Poelmanweg, Soester Hoogt, Verlengde Paltzer- weg, Van Weerden Poel manweg, Soesterbergse straat, Van Beuningenlaan, Birkstraat, Van Lennep- laan, Ferd. Huycklaan, Ei kenlaan, Kolonieweg, Veldweg, Torenstraat, Kerkstraat, Gouden Ploeg, Stationsweg, Neerweg, Eemstraat, Lange Brink weg. Zie vervolg op pagina 34. LOEF v HEROPENT de vernieuwde slaapkamerzaak Wij hebben ons speciale slaapkamercentrum grondig vernieuwd en aangepast aan de eisen van deze tijd. Wij hebben er van alles aan gedaan om u onze kollekties zo goed mogelijk te kunnen presenteren. In onze vernieuwde speciaalzaak vindt u een opvallend mooie en een verrassend veelzijdige kollektie slaapkamers. Of u nu houdt van modern, klassiek of eiken, u vindt het bij ons allemaal. Slaapkamers in strakke moderne vorm geving en in lichte, vrolijke kleuren, maar ook in eiken, zowel in de donkere als in de blank eiken kleur. Van een uitgebreide slaapkamer met alles er op en er aan tot aan een eenvoudig ledikant toe. Kortom een keurkollektie slaapkamers uit binnen- en buitenland, waar we best een beetje trots op zijn. U kunt nu in een gezellige sfeer op uw gemak rond dwalen en allerlei leuke ideeën opdoen. Ook als u niet direct wat nodig heeft bent u na tuurlijk van harte welkom. Ons slaapcentrum zou niet kompleet zijn zonder een uitgebreide kollektie lattenbodems en matrassen. De grote kracht van ons slaapkamercentrum ligt in de juiste kombinatie van slaapkamer, matrasdrager (lattenbodems) en matras. Deze kombinatie wordt helemaal afgestemd op uw persoonlijke eisen. Misschien slaapt u te hard of te zacht of stelt uw lichaam bepaalde andere eisen. Wij kunnen u wellicht helpen als u slaapproblemen heeft. De ruggegraat van uw bed bestaat immers uit het voor u goede slaapsysteem. Oftewel de juiste kombi natie van matras en matrasdrager, en dat kan voor een ieder verschillen. Wij presenteren u een uitgebreide kollektie van alle bekende merken. Laat u eens deskundig voorlichten door één van onze vakmensen voordat u tot de aan schaf van een bed overgaat. Tenslotte wilt u toch ook niet voor de wekker af gaat wakker worden. Het NOVASTIL slaapsysteem biedt optimaal slaapkomfort in elke rust- houding. Bij gebruik van twee lattenbodems naast el kaar openbaart zich in alle duidelijkheid het geweldige voordeel van dit systeem. Gelijkmatige vering over de volle breedte zonder storende harde rand in het midden. De vering over de volle breedte zorgt ervoor dat er aan de zijkanten net zoveel steun is als in het midden. De wervelkolom komt op de juiste wijze tot rust en dat is goed voor de rug, hoofd, enk en spieren. De smalle latten (5 cm) geven meer ventilatie. Dus minder vocht- vorming tussen latten en matras. Informeer geheel vrij blijvend naar de unieke eigenschappen van de Novastil Iattenbodem. Luxe slaapkamer Paloma Alpine wit gelakt. Ledikant leverbaar in de maten 140, 160, 180 x 200 of 210. 3 deurs linnenkast met 1 spiegeldeur v.a. f 650,- Ledikant 140 x 200 cm. bedombouw met verlichting normaal 1.445,- Verende latten: geen harde rand in het midden! Slaapkamer Marita Een schitterende creatie in echt eiken-houtfineer. Transparant wit gebeitst, waardoor houtstruktuur tot zijn recht komt. Te bestellen in wit, blank eiken en in andere donker gebeitste eiken tinten. Ledikant in de maten 140,160 en 180 x 200 cm. Prijs ledikant (140x200 cm) met 2 nachtkasten en luxe bedachterwand 2.295,- Toiletkommode hangspiegel 750,- Linnenkasten met draaideuren 3-deursuitvoering v.a. 2.095,- Verder verkrijgbaar in 4- of 5-deurs uitvoering. Perfekte ondersteuning Slaapkamer Carla in alpine wit lakuitvoering - afgezet met grijze kontrastbiesjes. Bedbak met hoog voetbord, naar keuze 140 of 180 x 200 cm. Bedeenheid 140 x 200 cm met 2 nachtkasten e bedombouw 1295,- Bijpassende draaideurlinnenkasten zijn er in 3- en 4-deurs uitvoering. Kom eens gezellig bij ons op de koffie, of een ander drankje kan natuurlijk ook.

Soester Courant | 1986 | | pagina 30