Les van Los-daspas Les O MoLOS «H SPLINTER EEMLAND B.V. WOENSDAG 14 JANUARI 1987 SoVoCo-Stam heren verliezen en winnen SoVoCo-Stam dames 1 vast aan de leiding SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 17 KORFBAL mm Eemvogels koploper af HANDBAL Smeeing/BDC junioren winst en verlies ATLETIEK Loopwedstrijden in de Baarnse bossen verkeersschool Schaakteams Griftland op twee fronten winnaar SCHAKEN HANDBAL Nipt verlies voor dames Eemlandreizen verrast s.o.Soest-jeugd Goede prestaties van Eemlandschaatsers SCHAKEN Boekhoff verlies steeds meer terrein! DVSB huldigt kampioenen le en 2e team BOWLING Soester Bowling Bond SEC Jeugdnieuws VOETBAL WZ Jeugdnieuws WIELRENNEN Marco Sakkers wint veldrit Licht- en Krachtinstallaties ^mVOETBAL- w 11 PROGRAMMA Het eerste damesteam van volleybal vereniging SoVoCo maakte geen fout en won gedecideerd van nummer drie Gemini uit Eist. SoVoCo-Stam 2 had geen moeite het Harderwijk dat met lege handen huiswaarts keerde. SoVo Co 3 won met 3-0 van Pugna uit Lely stad. Het vierde damesteam tenslotte verloor van het Hilversumse VIF met 3-1. Het eerste heienteam verloor in Alphen aan de Rijn van koploper DAC met 3-0. Verlies en winst voor SoVoCo heren 1 Het eerste herenteam speelde de eerste wedstrijd in het nieuwe jaar direct tegen de sterkste ploeg uit de derde divisie, koploper DAC. Aanvoerder Pieter Ver stoep, Gerard van der Wal en Wim Boe- kestein, de laatste als spelverdeler op tredend, hebben het met behulp van een aantal jonge spelers heel behoorlijk gedaan. Frank Bredius, Nico van Eden en Martijn Manders namen opengeval len plaatsen in terwijl Herman van Rou wendaal als spelei^coach optrad. DAC, een ploeg met een gemiddelde lengte van boven de 1.90, startte furieus en wilde het karwei snel klaren, zes minu ten na het begin was het 10-2. Toen be gon het toch te draaien bij de Soester heren. Pas twintig minuten later kapitu- leerden zij bij de stand 15-10. Ook de tweede set een sterk spelende DAC waartegen SoVoCo-Stam geen verweer had, 15-6. In de derde set heeft SoVo- Co-Stam kansen gehad de set te win nen. Via 9-9, 10-10 werd het 13-13. Twee foutjes bezorgden DAC de zege. Zo spelend zijn er voor SoVoCo-Stam zeker kansen de plaats in de derde divi sie te behouden. SoVoCo-Stam 1 maakt geen fout Gemini uit Eist was de tegenstander van de Soester ploeg die na 10 wedstrij den nog ongeslagen aan de leiding ging Irene Koelewijn, middenaanvalster van SoVoCo-Stam, moest met een lichte enkelblessure aan de kant blijven. De wijze waarop het team speelde tegen Gemini getuigde van klasse. Zonder in paniek te raken bij kleine misverstan den, regelden de speelsters in het veld hun zaakjes op uitstekende wijze. Spel- verdeelster Jeannette Hogenhout strooide met verrassende set-ups en vooral Inge Everts maakte daar dank baar gebruik van. Slechts tweemaal wist het blok van Gemini haar aanval te ke ren. Er werd zeer attent positie gekozen en hard gewerkt. En dat resulteerde in een verdiende 3-1 overwinning. De tweede set ging verloren met 10-15, de overige drie werden gewonnen met 15- 9, -6 en -6. SoVoCo-Stam 2 blijft in de race Ook het tweede team van SoVoCo- Stam behaalde de winst. Harderwijk was geen partij voor de Soester dames. Harderwijk nam een 3-5 voorsprong in de eerste set maar meer punten wisten zij niet te maken, 15-5 voor SoVoCo- Stam. In de tweede en derde set van het zelfde laken en pak. 15-3 en 15-4, een verdiende 3-0 overwinning waarmee Het hoogste seniorenteam van de Eem vogels, tot vorige week koploper in hun klasse, moest aantreden tegen het Utrechtse Welgelegen 1. 'Voor rust konden de Eemvogels mid dels een strafworp de score openen, maar deze werd gemist. In de hele eer ste helft vielen er geen doelpunten. De tweede helft bracht twee doelpun ten voor Welgelegen. Hierna onder schepte Margreet Wimmers de bal on der de korf en benutte deze kans trefze ker: 2-1Dit was tevens het laatste doel punt van de Eemvogels. Welgelegen won met 4-1. Het tweede seniorenteam deed het be ter, al deed de ruststand niet vermoe den dat de Eemvogels hier zouden win nen. Ook de eerste aanval van Eemvo gels 2 kon niet tot scoren komen, en ook hier werd een strafworp gemist. Na een kwartier spelen had S.V.M.M. 2 tweemaal de korf doorboord, voordat Wim van Rheenen een kans achter de korf benutte. S.V.M.M. bracht hierna met twee doel punten de ruststand op 4-1. Na rust nam S.V.M.M. het heft weer in handen, wat resulteerde in 5-1, waarna de Soes- tenaren de wedstrijd gingen dicteren. Binnen vijf minuten was de stand gelijk getrokken. René Verschuren scoorde in de voorlaatste minuut vanaf de lijn nog eenmaal, wat later de winnende treffer bleek te zijn. In Soest speelde het derde senioren- team tegen lantaarndrager Kesteren. Binnen drie minuten scoorde Tini Mar- tens tweemaal, waarna de tweede aan val hetzelfde binnen één minuut deed: Netty Friebel (strafworp) en Ria Wij nen (afstand) scoorden 3-0 en 4-0. Hierna viel er iedere minuut een doel punt, zodat de ruststand 10-0 was. Na rust bleef BDC scoren waardoor de eindstand 14-1 werd. Eemvogels 4 deed het minder goed. Ook hier werden er tien doelpunten ge maakt, maar het was tegenstander S.V.M.M. 3 die dat deed. De Eemvo gels stelden hier drie doelpunten tegen over. Frans Wisse scoorde eenmaal, Wim van Rheenen scoorde tweemaal. Eemvogels junioren 2 kreeg Huizen J2 op bezoek. Binnen 7 minuten stond er een 0-3 stand op het scorebord. In de tweede helft scoorde Sylvia Lan- phen de gelijkmaker. Hierna bleef het tot 6 minuten voor tijd 4-4. Huizen scoorde toen echter twee doelpunten. De aspiranten BI kreeg bezoek van Hellas. Voor rust hadden Marco Schouten, Pascal Koopman en diens zusje Miranda de stand al op 3-1 ge bracht. Na rust drukten de Eemvogels door tot een stand van 7-1 was bereikt. Hierna scoorde Hellas weer tegen. Ei- leen van Dijk bracht nierna de eind stand op 8-3. het team de derde plaats keurig verde digde en wist te behouden. Dames SoVoCo 3 naar derde plaats Door de dames van Pugna uit Lelystad met 3-0 te verslaan bezet het jeugdige SoVoCo 3 de derde plaats in de Dis- tnctsklasse. Pugna wilde de punten bin nenhalen maar SoVoCo stak daar meerdere stokjes voor. Renata Smits vestigde regelmatig de aandacht op de kwaliteit van de vloer door keihard in te slaan, maar ook de slim aanvallende Marianne Goebertus scoorde menig punt voor SoVoCo. Pugna had er grote moeite mee en kwam geen moment in haar spel. 3-0 winst bracht SoVoCo 3 op een derde plaats. Het vierde damesteam heeft het, on danks bij vlagen goed spel, niet kunnen redden tegen het Hilversumse VIF. Met 3-1 winst bleven de punten in Hilver sum. Volleybal deze week Zaterdag speelt het eerste herenteam thuis tegen Brother-Martinus 3. Geen eenvoudige opgave voor het vernieuw de SoVoCo-herenteam, maar kansen zijn er zeker. 16.30 uur in Sportzaal De Bunt. De damesselectieteams gaan alle op pad. SoVoCo-Stam 1 gaat het het Achterhoekse Zelhem om het op te ne men tegen Sparta. De thuiswedstrijd was een benauwde 3-1 zege voor SoVo- Co-Stam. Het tweede team gaat op be zoek bij koploper Abcoude. Bij winst ligt de weg naar promotie open. Bondscoach Pang komt naar Soest De Chinese toptrainer Pang, sinds no vember vorig jaar bondscoach van de Nederlandse Volleybal Bond komt woensdag 28 januari naar Soest voor het geven van een demonstratietrai ning. Het is de eerste keer dat deze Chi nees bij een vereniging een training komt verzorgen. Dankzij de contacten met de Nederlandse Vereniging van Volleybal Oefenmeesters de NWO, is SoVoCo erin geslaagd Pang naar Soest te halen. Hij zal met een damesselectie van SoVoCo een demonstratie veldver- dediging verzorgen, zijn grote speciali teit. Het Nederlandse damesteam, dat in 1985 brons won bij de Europese kampioenschappen en uitblonk door de veldverdediging leerde dat van deze Pang. Woensdag 28 januari aanvang 18.30 uur, Sportzaal De Bunt in Soest. Een datum om te noteren. Na afloop van de training is er gelegenheid om vragen te stellen. Zoals verwacht behaalde het jongens junioren team van Smeeing/BDC afge lopen zondag een regelmatige overwin ning op het Amersfoortse AAV. In een vlakke wedstrijd werd het 19-9 (rust stand 12-1) voor het Soester team. De winst van deze wedstrijd werd over schaduwd door het bericht van het on verwachte vertrek van de tot nu toe zo succesvolle trainer van het team, Dick van Reenen. Doordat hij binnenkort een Doe-Het-Zelf zaak start in Nijver- dal is hij genoodzaakt zijn trainer/ coach-werk op korte termijn te beëindi gen. Van Reenen wist het team in de as piranten-periode naar een tweede plaats in de strijd om het landskam pioenschap te leiden, en stevent nu op het kampioenschap af in de tweede klasse junioren. Van Reenen had de doelstelling het team in driejaar op lan delijk niveau te brengen. Zijn maat schappelijke carrière steekt hier nu een stokje voor. Voor het team zal naar een volwaardig remplacant gezocht moeten worden. Overige uitslagen: Jongens: pupillen Laren - Smeeing/BDC 1-10 aspiranten 1 Smeeing/BDC - Takt '68 20-12 aspiranten 2 DSO - Smeeing/BDC 6-12 junioren Smeeing/BDC - AAV 19- 9 Meisjes: pupillen 1 Nijenrodes - Smeeing/BDC 14- 7 pupillen 2 Smeeing/BDC - Fortissimo 9- 6 aspiranten 1 Smeeing/BDC - UDSV 2-16 aspiranten 2 Smeeing/BDC - Fortissimo 11- 6 junioren 1 EMM - Smeeing/BDC 3-10 9- 1 welpen Fortissimo - Smeeing/BDC In de bossen achter de kazerne van de Koninklijke Marechaussee aan de Amsterdamsestraatweg worden op zondag 18 januari de derde wedstrijd en een trimloop in het kader van de Wintercup gehouden. Aan de eerste twee wedstrijden deden meer dan dui zend trimmers en tweehonderd wed strijdlopers mee.Qe wedstrijdlopers starten zondag om 13 uur voor een af stand van 20 kilometer. Na de wedstrijd wordt het totaal-klassement opge maakt. De trimmers hebben de mogelijkheid te kiezen uit vijf afstanden: 2,5-5-10 en 20 kilometer. De starttijd voor de 2,5 kilo meter is 12.30 uur. De andere trimaf- standen beginnen evenals de wedstrijd loop om 13.00 uur. Het parcours is uitgezet in het Paarden- bos. Dit bos grenst aan de tuin van pa leis Soestdijk. De wedstrijden worden georganiseerd door de Baarnse Atle tiek Vereniging. A.N.W.B. erkend VAN LENNEPLAAN 47 SOEST TELEFOON 0215516621 In beide categorieën van het school- schaakkampioenschap van de Stichts- Gooise Schaakbond zijn de teams van het Chr. College Griftland de eerste ronde winnend doorgekomen/Beide wonnen hun wedstrijd zaterdag in 'Het Brandpunt' in Baarn met 3-2, het A-team tegen het Willem de Zwijger lyceum uit Bussum, het B-team tegen College de Klop uit Utrecht. Het A-team verkreeg al na tien minuten een voorsprong doordat de tegenstan der van Ivar Chavannes in een Sici- liaanse opening zijn paard op c3 weg gaf. De stand kwam weer in evenwicht toen invaller Rob Galesloot aan bord 5 eerst de kwaliteit verloor en even later mat gezet werd. Daarna trad er een fase van schijnbare rust in, die verbroken werd toen Bron Vos (bord 4) precies op de 40e zet zijn tegenstander Dennis Woning tot capi tulatie dwong; hij had dat kennelijk niet vier zetten eerder willen doen. Restten toen nog de partijen van Pa- trick Reumerman aan bord 2 van Chris- tian Vonk aan bord 3. Twee remises zouden voldoende zijn voor winst en gedurende lange tijd leek het in die rich ting te gaan. Christian Vonk kwam langzaam maar zeker in de verdrukking en bleef dat tot de dameruil; toen keer den de kansen ten gunste van de Soester speler en een blunder maakte snel een einde aan de partij. De partij van Patrick leek een geheide remise met aan beide kanten zes pion nen en een toren; tegen het einde van de partij oogde de stelling van Patrick zelfs beter, slechts zijn koning kwam derma te vast te staan dat het mat onafwend baar was. In de B.categorie (spelers uit de eerste drie klassen van het voortgezet onder wijs) stond het Griftland Colelge al spoedig met 2-0 achter door nederla gen van Eble Mink en Wouko van der Haar aan resp. het derde en vierde bord. Daarentegen won Peter Koopman (bord 5) op regelmatige wijze in het eindspel van zijn tegenstander Eddy Sleeman. Positieve resultaten werden eveneens behaald door de borden 1 en 2 waar de Griftlanders Marco Meijer en Michel van Putten hun tegenstanders het nakijken gaven; Michel kon de par tij naar zich toe trekken door een mooie combinatie op de koningsvleugel, Mar- co's tegenstander posteerde zijn toren op een onjuiste manier, waardoor stuk verlies optrad. Daarmee was de eindstand 3-2 voor het Griftland geworden en is de negatieve lijn van vorig jaar in ieder geval omge bogen. Al 52 JAAR official dealer BAARN-SOEST Gespecialiseerd in jonge gebruikte Ford-auto's Verplichte autokeuring bij onze APK bedrijven BEUKENLAAN 80 Leukendal) EEMNESSERWEG16-22 - SOEST - TEL. 02155-12643 BAARN - TEL 02154-15555 Na de goede wedstrijd van vorige week tegen koploper DWS (verlies 12-9), nu tegen HMS/Achilles in Sporthal Zui len in Utrecht. De Smeeing dames spe len ook nu weer een uitstekende wed strijd, wat de eindstand 10-9 voor HMS al aangeeft. HMS komt 4-0 voor, de Soester dames stellen hier een schot van Ada v. Hal op de paal tegenover, en na goed doorgaan van Anke Pronk een redding van de uit stekende HMS keepster. In de 18e min. scoort Patty v.d. Breul na een schijnbe weging op de hoek 4-1. 2 Min. later wordt het 5-1 voor HMS. Patty v.d. Breul laat een hard laag schot los, maar via de teen van de keepster naast het doel. 6-1 voor HMS via een strafworp. Nu staat Anita Greefhorst in het doel, en zal weer een uitstekende wedstrijd keepen. Ada v. Hal wordt op de cirkel verkeerd afgestopt, door de erg harde verdediging, die er op uit was Ada te intimideren. De strafworp benut Ada zelf en in de 23e min. wordt het 6-2. In de 28e min. laat Ria v. Duuren een van haar verrassende schoten los, en via de handen van de keepster gaat de bal in het doel (6-3). De Soester dames krijgen via een break een prima kans, maar de keepster staat op de goe de plaats. In de 2e helft begint Smeeing/BDC erg sterk, en al in de le minuut weet Thea Brunt te scoren 6-4, en 2 min. later presteert Ada v. Hal hetzelfde 6-5. De strijd is nu open. HMS doet wat terug 7-5 en 8-5. De strijd wordt feller, en er vallen over en weer 2 min. straffen Patty v.d. Breul gaat via breaks 2x op het HMS doel af, maar via paal en prima redding van de keepster levert dit niets op. Nadat BDC een strafworp mist, komt Ingrid Surstedt om het te proberen, zij faalt niet (8-6). Anke Pronk maakt met een laag schot 8-7. Een schot van Ria v. Duuren wordt nog net met een vinger naast getikt. Na een strafworp voor HMS (9-7), stopt Anita nog een hard schot. Ria v. Duuren doet het in de 24e min. beter en scoort 9-8 met een schot in de bovenhoek. Ada schiet op de lat. Na 10-8, benut Ingrid Surstedt nog maals een strafworp (10-9). De Soester dames kunnen terugzien op een uitste kende wedstrijd. Veel Eemlandschaatsers hebben in het nieuwe jaar al weer meerdere wedstrij den gereden, met veel succes. Marcel v.d. Dijssel reed het oude jaar nog net uit met een pers. rekord op de 3000 m. in 5.39.1 min. De junioren leidden het nieuwe jaar in met veel pers. rekords. Brenda Karssen reed de 500 m. in 64.7 sec. en de 1000 m. in 2.14.9 min. Dennis Karssen reed een pers. rekord op de 500 m. in 57.7 sec. en een pers. rekord op de 1000 m. in 2.05.0 min. Peter v. Marle verbeterde ook zijn pers. rekord op de 500 m. in 50.3 sec. Na een val op de 1000 m., wist hij toch een pers. rekord te realiseren van 1.44.2 min. Marcel v.d. Dijssel wist ook op beide af standen zijn pers. rekord te verbeteren in resp. 48.0 sec. en 1.39.2 min. Marcel Houtman noteerde ook 2 pers. rekords nl. 56.5 sec. en 2.00.4 min. Caspar Bisschop bleef niet achter en verscherpte zijn rekords in resp. 54.6 sec. en 1.56.7 min. Mark Jansen reed 2 keer een 500 m. in 59.2 sec. en 59.4 sec. Martin Baltus ein digde in 59.6 sec. en 61.3 sec., en Cora v.d. Berg kwam tot 57.5 sec. en 59.6 sec. Peter v.d. Heuvel kwam na een val op de 500 m. tot 72.3 sec. Hij viel eveneens op de 1500 m., maar wist toch een pers. rekord te bereiken van 3.03.2 min. Michel Bosboom reed beide afstanden in een pers. rekord van 52.7 sec. en 2.47.9 min. Robin Baltus kwam tot 47.7 sec. op de 500 m. De 1500 m. reed hij in 2.39.7 min. Na zijn tweede nederlaag in successie staat Boekhoff nog maar 40 pnt voor op achtervolgers Braf. Vorige week ver loor hij van v. Aurich en deze week van v. Tuinen. Ook Swinkels en Molenaar komen steeds dichterbij. Swinkels wint van Balvers, die gelijk stond met hem. De stand: 1. Boekhoff 325 pnt. 2. Braf 286 pnt. 3. Swinkels 248 pnt. 4. Mole naar 223 pnt. 4. Balvers 202 pnt. 5. v. Bakel 188 pnt. Voor de interne competitie een aantal inhaalpartijen. Hierbij verloor v.d. Vel den verrassend van v.d. Hammen. Het was zijn eerste competitienederlaag dit seizoen. Vegter behield zijn jaarlijkse kampioensinspiraties. Hij bleef ook te gen v. Aurich ongeslagen. Braf lijkt na zijn nederlaag tegen J. de Gier, voor het eerst sinds pl.m. 16 jaar in degradatiegevaar. Dit laatste geld- took voor Muis, vooral gezien als de grootste concurrent voor clubkam pioen Chavannes. Ditmaal brak hij af tegen Molenaar, die nu de belangrijkste medekandidaat is geworden. In groep 2 bleef Wolzak alleen op kop door van Schenderling te winnen. Ver- rips en Weenink braken af in een waar schijnlijk gewonnen stelling voor de voorzitter. In het Duivenzaaltje werd op 5 januari j.l. de nieuwjaarsreceptie gehouden. Tevens werden de kampioenen van D.V.S.B. in het zonnetje gezet waar onder het tweede tiental dat het kam pioenschap heeft behaald. Voorzitter E. Davelaar zei in een korte toespraak, dat zowel het eerste als het tweede team een goed seizoen achter de iug uauucii. nel eerste tiental eindigde in de hoofdklasse van de Utrechtse Bond op de vijfde plaats met acht pun ten uit negen wedstrijden. Het tweede team werd kampioen in de 2e klasse met 20 punten uit 12 wedstrijden voor Austerlitz, Maarssen 2 en NDG 2. Voor dit fantastische resultaat zorgden op de foto v.l.n.r. inclusief reserves) M. Lambrechts, W.E. Meyerink, R. Da- men, E. v. 't Klooster, H. Hageman, J. v. Dasselaar, G. Kwakernaat, E. Dave laar, K. Hammacher, B. v. Brummelen en op de voorste rij A. v. Oosterom, E. Veerman, mevr. C. v. Beek en teamlei der T. v.d. Meer. Ook J. Dassen, D. de Gier en T. Schimmel hebben daaraan meegedaan, maar zij waren afwezig. Hulde was er ook voor Jerry den Os, die algemeen clubkampioen 1986 werd. Hij nam deze titel over van Ron Ent ken. overige kampioenen waren Chris Bakker (A groep), Karei Hammacher (B), Jan van Dasselaar (C) en jeugdlid Carlo Huiden (D). Met een grote verlo ting werd deze feestavond afgesloten. Igor Zweers reed de 500 m. in 44.8 sec. en de 3000 m. in 4.56.7 min. Deze afstanden werden door Arie v.d. Berg gereden in 45.7 sec. en 5.08.4 min. Zondagavond is er een 100 m., 300 m. 500 m. gereden. Michel Bosboom reed een pers. rek. op de 100 m. in 13.3 sec., de 300 m. in 33.9 sec. en de 500 m. in 52.9 sec. Margje Reiding reed ook pers. rek. op de 100 m. in 13.1 sec. en een pers. rek. op de 300 m. in 33.9 sec. De 500 m. ein digde na een val in 63.4 sec. André Houtman reed op de 100 m. en 300 m. een pers. rek. van 12.1 sec. en 30.7 sec. De 500 m. ging in 49.2 sec. André Bosboom noteerde 12.1 sec. op de 100 m. en 30.0 sec. op de 300 m. De 500 m. heeft hij na een val niet beën- digd. Rob Admiraal kwam tot 12.1 sec. op de 500 m. De 300 m. ging in een pers. rek. van 29.5 sec., de 500 m. in 48.1 sec. Robin Baltus en Edwin Groeneveld zijn nog bezig met verschillende selektie wedstrijden voor het Nederland Junio renkampioenschap. Zaterdagavond heeft Edwin Groene veld in Amsterdam een 3000 m. gere den die eindigde in 5.05.7 min. Zondagavond hebben Robin Baltus en Edwin Groeneveld in Haarlem een 500 m. en 1500 m. gereden. Door de stren ge vorst was het erg moeilijk om een pers. rekord te rijden. Robin Baltus reed de 500 m. in 48.0 sec. en de 1500 m. in 2.35.5 min. Edwin Groeneveld reed de 500 m. in 45.7 en de 1500 m. in 2.21.1 min. Hieronder de tussenstand na twee spel- avonden, die gespeeld worden om de "Bondsspaarbank Wisseltrofee," be schikbaar gesteld door het Bondsspaar bank-filiaal "Overhees". Dit jaar wordt het tweede waarin men de strijd onder ling aangaat om deze trofee in handen te krijgen. Vorig jaar was de winnaar Rein Westra. 1. C. de Heus 141 pnt. 2. B. v. Kleef 140 pnt. 3. A. v. Ede 134 pnt. 4. M. Spronk 131 pnt. 5. J. Jacobs en J. Brink 128 pnt. 7. J. Lafeberen, E. Kamphorst 127 pnt. 9. S. Lezer, W. Ruizendaal 126 pnt. 10. H. Hoog 125 pnt. In deze top tien heeft alleen W. Ruizen- daal zijn joker nog niet ingezet. Voor trad voor de jeugd van v.v.SEC trad zaterdag het eerste alternatieve winterprogramma in werking. Nadat de allerkleinste voetballertjes woensdag 7 januari j.l. in "De Bunt" een zeer geslaagd zaalvoetbaltoernooi hadden gespeeld, moesten zij zaterdag j.l. om 10.00 uur aantreden voor zaal- voetbaltraining in de zaal aan de Smits- weg. Helaas, voor de Fjes met hun trai ners en begeleiders, had de zaalverde- lingscommissie van de sportstichting deze zaal óók beschikbaar gesteld aan basketballers; waardoor de SEC-Fjes weer naar huis konden gaan. Voor de C-junioren en D&E-pupillen stond er om 11.00 uur een touringcar gereed om hen met begeleiders naar het Sportfondsenbad in Amersfoort te ver voeren, alwaar zo'n 800 jongens geno ten van bubbelen en ravotten in het wa ter en velen ook nog gebruik maakten van de sauna. Vanaf 17.30 uur tot 22.00 uur waren de sportzaal van het cultureel centrum C-drie met de bowlingsbanen in het be zit van de A en B-junioren voor zaal voetbal met bowling. Mocht de winter maar van zeer tijdelij ke aard zijn, dan staan er voor zaterdag 17 januari a.s. de volgende wedstrijden gepland. 15.00 uur Hoevelaken A2-SEC Al i4.30 uur Usselmeerv. A2-SEC A2 SEC BI competitie vrij 13.00 uur Roda B2-SEC B2 11.30 uur IJsselmeerv. B5-SEC B3 11.45 uur SEC Cl-Soest Cl 11.45 uur SEC C2-Hoogland C2 10.45 uur SEC Dl-Hoogland Dl 10.45 uur Usselmeerv. D5-SEC D2 10.00 uur SEC El-Hoogland El 10.45 uur SEC E2-Usselmeerv. E3 10.45 uur Roda F3-SEC F1 10.00 uur Soest F3-SEC F2 10.00 uur SEC F3-Achterveld F3 Mocht dit programma vanwege de vorst niet doorgaan, dan heeft de J.C. besloten geen alternatief programma in te voeren om zodoende de SEC boys in de gelegenheid te stellen te gaan schaat sen! Voor woensdagmiddag 21 januari a.s. zaalvoetbaltoernooien i.s.m. WZ'49. 12.45 uur aanwezig in "Beukendal" de Fl, F2 en,E2. 13.00 uur aanwezig in "De Bunt" de El en Dl. Per 1 januari 1987is het nieuwe tou- ringcarbedrijf "Eemlandreizen" uit Hilversum actief in binnen en buiten landse reizen. Als openingsstunt werd door Eemland reizen een bus beschikbaar gesteld aan de A- en B-junioren selectie van s. o. Soest. Zij gingen op kosten van het bedrijf naar Utrecht om daar een onver getelijke schaatsavond te beleven, waarvoor zij het bedrijf uiteraard zeer erkentelijk waren. In verband met de weersomstandigdhe- den zijn de wedstrijden van de afgelo pen zaterdagen afgelast. De winterstop wordt dus toch nog een winterstop! Wedstrijdprogramma zaterdag 17 ja nuari Hoogl.veen Bl-WZ BI 13.00 u Spakenb. B2-WZ'49 B2 13.00 u. WZ'49 Cl-APWC Cl 11.45 u. WZ'49 C2-Spakenb. C2 11.45 u. WZ'49 Dl-CJW Dl 10.30 u. WZ'49 El-Roda'46 El 10.45 u. WZ'49 E2-WZA E2 10.00 u. Hees Fl-WZ'49 Fl 10.00 u. Roda'46 F2-WZ'49 F2 10.00 u. Zaalvoetbaltournooi woensdag 21 ja nuari Beukendal SEC Fl - WZ'49 Fl SEC F2 - WZ'49 F2 SEC El - WZ'49 El SEC E2 - WZ'49 E2 Aanvang 13.00 uur. F-pupillen 12.45 uur aanwezig zijn bij Sporthal Beuken dal aan de Beukenlaan. E-pupillen om 13.15 uur aanwezig zijn. Marco Sakkers uit Soest heeft in Amersfoort revanche genomen op de Nederlandse kampioen bij de nieuwe lingen Richard Groenendaal. Sakkers won een veldrit en verwees Groenen daal naar de tweede plaats. Daarmee wisselden beide renners stuivertje na de NK in Oldenzaal een week eerder. Sakkers en Groenendaal namen hal verwege de koers de leiding. Toen de nationale kampioen in een bocht een slippertje maakte nam de Soester ren ner Sakkers een voorsprong. Later kwam hij ook ten val, maar hij wist zijn voorsprong toch te behouden. Op de meet had Sakkers nog een voorsprong van 1.15 minuut over op zijn belang rijkste concurrent. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155) 13014-12577 Zaterdag 17 januari: WZ '49 12.00 uur De Merino's - WZ 2 14.30 uur WZ 3 - Eemnes 15.00 uur DVS '33 - WZ 4 HEES 14.30 uur Baarn - Hees 12.00 uur VOP - Hees 2 12.00 uur Hees 3 - SOVA '54 SEC-za 14.30 uur SEC - EFC '58 12.00 uur SEC 2 - ScAH '78 SOESTERBERG-za 14.30 uur Soesterb. - Maarssen 10.00 uur Eemdijk - Soesterb. 2 14.00 uur Soesterb. 3 - Barneveld Zondag 18 januari: s.o. SOEST 11.00 uur Soest 4 - LW 10.30 uur LW - Soest 5 11.30 uur WOG - Soest 6 11.00 uur Soest 7 - Sparta 3 12.00 uur De Vesting - Soest 8 11.00 uur Soest 9 - BVC 14.30 uur Soest 10 - WOG 14.30 uur Soest 12 - Nederhorst 10.00 uur De Vesting - Soest 15 14.30 uur Soest 16 - De Vesting SEC-zo 11.00 uur A'foortse Boys - SEC 3 11.30 uur SEC 4 - Roda '46 12.00 uur De Kievieten - SEC 5 SOESTERBERG-zo 14.30 uur Soesterb. - Odin 11.30 uur HVC - Soesterberg 2 11.30 uur Soesterb. 3 - Quick 1890 DAMESVOETBAL 11.00 uur SEC - Soest

Soester Courant | 1987 | | pagina 15