[es van [os-da spas Les 'brd, O SERVICE ïSTEYN IVLLOS ■ESEESBai GEMEENTELIJKE KRI STOP HET*~ BERLAND IHEART SPLINTER EEMLAND B.V. ■ETS Zaalvoetbaltoernooi SEC en VVZ PAGINA pENSDAG 28 JANUAR11987 SPORT I en vrijdag uur runderhart 475 3rt 375 400 SCHAATSEN voor kc obin Baltus naar NK-schaatsen TOPT WFnm me* teams de competitie in SOESTER COURANT SPORT PAGINA 25 TAFELTENNIS enen Nederland-Bulgarije in Huizen Sportkopij verkeersschool Red Stars 6 en 7 knokken om eerste plaats BASKETBAL Badso 5 kampioen BADMINTON SoVoCo-Stam dames blijven aan de winnende hand RN VOLLEYBAL Smeeing/BDC junioren kampioen SPORTKOPIJ ATLETIEK Joop van Leijenhorst wint in Gemert HANDBAL Degradatiegevaar dreigt voor heren Smeeing BDC JEUGDTRAINER DVS/Knollentuin sluit af met winst STEGAS Onderhoudscontract SEC-jeugdnieuws VOETBAL WZ-jeugdprogramma Klaverjassen bij SEC ZAALVOETBAL ^mVOETBAL- w PROGRAMMA Onder voorbehoud huisdier, W 49 - SOEST N 02155-12477 je selektiewedstrijden afgelopen 1 staal het Nederlands Ksmpioen- jp voor junioren D voor de deur. ilandschtialser Robin Baltus heeft door zijn goede prestaties tijdens selektiewedstrijden geplaatst voor ,lname. Hij zal uitkomen in een van 30 schaatsers, die gaan strij- om de titel. wedstrijden worden gehouden op dag30januari in Alkmaar en begin- otn 18.00 uur. Op het programma n de 500 m. en de 1500 m. [Utrecht zijn ook verschillende wed- jiden verreden. Bert v.d. Weerd reed 5000 m. in 8.05.7 min. en Igor ers kwam tot 8.29.6 min. Het ijs berg zacht. Arno Zijderveld reed een mm. in 13.1 sec. en een 300 m. in |:j sec. Ijrick Kortwijk noteerde resp. 14.0 leen 37.7 sec. Marjanne Lam reed óp .100 m. een clubrekord in 12.4 sec. de jOm. ging in 35.5 sec. 'jdré Houtman reed een 500 m. in ),9 sec. en een 100 m. in 1.40.8 min. es v.d. Berg noteerde 58.8 sec. op de «Om. en 1.56.2 min. op de 1000 m. aud Jansen kwam tot resp. 50.6 sec JL VVJCm\J iomend weekend gaat voor alle 25 ftotteams de voorjaarscompetitie van tart, die deze week al voor de afde- 5 van de senioren is begon- ieo. Van de 25 Shotteams komen er iefst 6 in de landelijke competitie uit >o dat is voor Shot een record. Bij de «nioren is Shot vertegenwoordigd net teams in 3e, 4e en 5e divisie, bij de tugd met 2 teams in landelijk B en 1 eam in landelijk C. Senioren: Shot 1 Shot 1 speelde in de herfstcompetitie zeer sterk en werd dan ook kampioen. In de aansluitende promotiewedstrij den werd promotie op één game na ge mist. Normaal gesproken zou Shot 1 i ook als favoriet van start zijn ge- n, ware het niet dat Shot het de eer ste weken zonder een ernstig gebles- fseerde Bart Lefel zal moeten stellen. •jVoor René Daselaar en Dirk Schuiling lligt nu de zware taak om tegen teams als FVT (Rotterdam) NMB/VDO (Am stelveen), Dito (Grootebroek), Quick (Hilversum) en Argus Harkstede) toch nog wat punten bij elkaar te slaan. De eerste wedstrijd thuis tegen FVT zal waarschijnlijk gespeeld worden op zon dag 1 februari. Shot 2 Het 2e team wordt niet geplaagd door blessures en werdbovendien door de -E Soest tei. 02155-1810' competitieleider buitengewoon gunstig sum Tel. 02159-3380* ingedeeld. Alle kans dus dat dit team nu eindelijk de promotie naar de 3e Divisie zullen weten te bewerkstelligen. Ger- k I hard Busch, Hans den Blanken en Be- /~~j I rend Jonker starten zaterdag tegen II Twenty One Up uit Rotterdam. an 100% katoen, 45.-- (59.95) ïerle met vlinder- 140-44 49.- (89.-) Salto met zakken 49.- (149.-) tpadour met tricot M 59.- (89.95) n 100% katoenen tin M, L 59.- (79.95) witserland, 69.- (105.-) aiskant in diverse 75.- (149.-) ir van jersey in 79.- (135.-) tserse glans-ka- i, pasteltint 89.-(179.-) nt met 4 98.-(159...) Clair, licht 125,- (198.-) et shawlkraag- 129.00 (259.-) zachtgroen 134.- (269.-) s met opstaan- oen 149.- (249.-) i Hanro, met 198.-(350.--) ssluiting 198.- (298.-) Tafeltennisliefhebbers kunnen op woensdag 4 februari hun hart ophalen in sporthal De Bun in Huizen als het Nederlandse tafeltennisteam een inter land speelt tegen Bulgarije. Het is een wedstrijd in het kader van de Europese superdivisie. De wedstrijd begint om 19 uur. Voor Nederland komen onder anderen uit Paul Haldan, Herik van Spanje en Bettine Vriesekoop. Bij de Bulgaren kijn Mariano Loukov en Daniela Guer- gueltcheva in het oog springende na men. De toegangsprijs voor de interland be draagt 10 gulden per persoon. Jongeren tot en met 16 jaar kunnen volstaan met een bedrag van 5 gulden. Shot 3 Het 3e herenteam werd in de herfst competitie kampioen in de afdeling 't Gooi en debuteert nu in de landelijke competitie. Edo Fransen, Eddy Gay- tant en de uit de jeugd overgekomen Aksel van Elteren zullen proberen handhaving af te dwingen ten koste van onder andere streekgenoot Good Luck uit Bussum. Jeugd Het le jeugdteam zag haar sterkste spe ler naar de senioren vertrekken maar mag sterk genoeg gerekend worden om in de top mee te gaan draaien. Aan staande zaterdag ontmoet men in Hui zen direkt al één van de sterkste tegen standers. Het 2e jeugdteam heeft wat goed te ma ken ten opzichte van de vorige competi tie en zal in de nieuwe samenstelling on getwijfeld beter voor de dag gaan ko men. Eerste tegenstander is net Am sterdamse Tempo Team. Voor het 3e jeugdteam wordt gestreefd naar een plaats in de middenmoot. De grootste daden worden hier verwacht van Goois jeugdkampioen Richard van de Heuvel. Tafeltennis bij Shot Wie belangstelling heeft voor de tafel tennissport is van harte welkom om eens langs te komen inde speelzaal van Shot aan de Heideweg (tussen nrs. 18 en 20). Shot is daar dagelijks aktief en heeft nog enige ruimte voor nieuwe le den. Beginnende tafeltennissers kun nen voor het volgen van trainingen te recht op de volgende tijden: Senioren maandag 20.30 - 21.45 uur Jeugd: maandag 17.15 - 18.30 uur dinsdag 17.00 - 18.15 uur vrijdag 17.00 -18.15 uur Voor alle inlichtingen over de ttv Shot kan men terecht bij Bart van der Wal, tel. 16261 en Jan van Asch, tel. 19028. Sportverslagen en -berichten uiter lijk maandagochtend inleveren aan onze redaktie, Van Weedestraat 111. Indien tijdig ingeleverd volgt op name in dezelfde week. Goed lees bare kopij heeft daarbij de voor keur. Redaktie Soester Courant. A.N.W.B. erkend VAN LENNEPLAAN 47 - SOEST TELEFOON 02155-16621 De Red Stars-dames hebben de lijn van goede prestaties van de afgelopen weken niet kunnen doortrekken. Het eerste team verloor in Spijkenisse met nipte cijfers van Hurricanes (47-50), terwijl dames 2 tegen koploper Stoe- pie Shooters geen schijn van kans had en met 31-71 het onderspit moest del ven. Succes was er wel voor heren 4,6 en 7. Het zesde en het zevende ontmoeten el kaar aanstaande zaterdag in sporthal Beukendal. De inzet in dit onderlinge duel is niets minder dan de eerste plaats in de vierde klasse. Heren 7 voert mo menteel de ranglijst aan met 14 over winningen uit 14 wedstrijden. Het zes de team verloor tot dusver slechts één keer, en wel met 84-36 van Red Stars 7. Deze duidelijke cijfers garanderen geenszins dat het zevende de wedstrijd van zaterdag al in de knip heeft zitten. De ploeg kan maar met vijf spelers aan treden. Blessures en andere verplich tingen liggen hieraan ten grondslag. Daardoor zal Red Stars 7 niet alleen met heren 6 te kampen hebben, maar ook met eventuele verzuringsgrenzen, zoals dat in de schaatssport heet, en mo gelijk een teveel aan persoonlijke fou ten. Heren 6, dat zich onlangs versterkte met de volleyballer Ad van Brumme- len, ruikt meer dan ooit de kans om het ongeslagen heren 7 van de eerste neder laag te voorzien. Als heren 6 wint, dan staat niets een beslissingswedstrijd aan het einde van het seizoen in de weg. He ren 7 is bij winst vrijwel zeker van het felbegeerde kampioenschap. Gezien de krachtverhoudingen in de vierde klasse ziet het er namelijk naar uit dat noch het zesde, noch het zevende in het resteren de programma van vijf wedstrijden ver lies lijden. Heren 6 beleefde afgelopen zaterdag overigens een veelbelovende generale repetitie. In Woudenberg werd de ge lijknamige tegenstander met 120-14 verpletterd. Red Stars 7 had opvallend veel moeite tegen het op de derde plaats gesitueerde Hoevelaken. Na een moei zame eerste helft werd het via 37-33 na veertig minuten 69-50 voor Red Stars. Eerder die middag had heren 4 al met 79-37 van Hoevelaken gewonnen. Al 52 JAAR official dealer BAARN-SOEST Gespecialiseerd in jonge gebruikte Ford-auto's Verplichte autokeuring bij onze APK bedrijven BEUKENLAAN 80 keutondal) SOEST - TEL. 02155-12643 EEMNESSERWEG16-22 - BAARN - TEL 02154-15555 Na de 5-3 overwinning op Leerdam 5 dit weekeinde, mag Badso 5 zich scha ren in de rij van de nu 3 kampioen steams bij Badso. Daar blijft het ook bij, want voor dit seizoen zit de com petitie er weer op. Alleen het eerste team heeft nog een wedstrijd te gaan, na de overwinning die zondag tegen de Flevomeppers in Lelystad werd behaald. Het zat het eer ste team bepaald niet mee deze keer. Uitgerekend de laatste set van de laatste wedstrijd moest bij een gelijke stand in een andere zaal worden gespeeld. Dat het team desondanks wist te winnen doet vermoeden dat de spelers de juiste wedstrijdmentaliteit weer te pakken hebben. De uitslag werd 5-3 door over winningen van Rob Stomp en Claudia Schüssler in het enkelspel, van Charly en Fred van Gestel in het herendubbel, van Leonie Welting en Gaudia in het damesdubbel en van Gaudia en Charly in het eerste gemengd dubbel. Uitslagen senioren: Flevomeppers 1-Badso 1 3-5 Badso 2-Irene 2 7-1 Castellum 5-Badso 3 3-5 Badso 4-Hoogland 3 5-3 Badso 5-Leerdam 5 5-3 ABCA 12-Badso 6 7-1 Junioren: ABCA 2-Badso 1' 0-8 Badso 2-Renswouw 3 1-7 Badso 3-Barneveld 4 6-2 Inside 10-Badso 4 5-3 De volleybalsters van SoVoCo-Stam blijven het in de landelijke competitie goed doen. Het eerste damesteam zet te op een voudige wijze Thor uit Berg ambacht opzij. Het tweede dames team behield door winst op Trivosa uit Wychen aansluiting met nummer één, Nivo uit Nieuwegein. Het eerste he renteam moest zijn meerdere erken nen in koploper en kampioenschaps kandidaat Shot in Culemborg maar maakte toch indruk met het vertoonde spel. Het eerste damesteam van SoVoCo- Stam, vorige week tegen de eerste ne derlaag opgelopen, heeft nauwelijks moeite gehad met de Zuidhollandse te genstander. Geen beste wedstrijd maar wel de volle winst. Thor wist in geen en kele set boven de tien punten te komen. Met 15-6, -9 en -9 werd gewonnen. So- VoCo-Stam is nog niet terug op het ni veau waarmee zij medekandidaat voor de titel Orion in Doetinchem aan de kant zette. Het spel mist nog een beetje bezieling en vooral accuratesse, alhoe wel met name de opslag voor zeer veel verwarring zorgde bij TJior en ook me nig direct punt opleverde. Spanning bij SoVoCo-Stam 2 - Trivos Trivos uit Wychen was SoVoCo-Stam in alle voorgaande wedstrijden de baas gebleven en om aansluiting te krijgen met de top was opnieuw winst op het Soester team geboden. Daar zag het aanvankelijk zeker niet naar uit. Hoe wel het spel niet altijd even oogstrelend was, wist SoVoCo-Stam toch direct af stand te nemen en bij 14-10 leek de eer ste winst in<de knip. Trivos dacht daar kennelijk anders over en zette aan voor een felle eindsprint, wist SoVoCo-Stam te verrassen en won met 14-16. In de tweede set was van een wedstrijd geen sprake. De Soester dames, onder lei ding van de twee uitblinkers Lia Fak keldij en Judith Lazonder, schroefden het tempo zo hoog op dat Trivos druk ker was met het ophalen van de ge scoorde ballen dat met het spel, 15-5. Vooral het verdedigende werk van de jeugdige Lazonder maakte, evenals vo rige week tegen Abcoude, indruk. Met haar in het achterveld was het moeilijk scoren voor Trivos. Na een zwakke start, 1-7, 2-9 haalde het smashkanon Fakkeldij weer een aantal malen ver nietigend uit, 9-9. Slimme acties aan het net een spectaculair verdedigen zorg den voor de winst: 15-12. In de vierde set moesten beide teams de tol betalen voor de inspanningen. Het spelpeil zak te naar een laag niveau, maar het werd er voor de talrijke toeschouwers wel leuker op. Lange ralleys zorgden voor volop spanning met uiteindelijk na 35 minuten spelen in die set, opnieuw winst voor Trivos. De vijfde set moest de winnaar aanwij zen, SoVoCo-Stam wisselde een uitge speelde Lia Fakkeldij voor de jeugdige Sandra Onderstal terwijl Judith Lazon der, de benjamin van het team de op dracht kreeg de middenpositie te gaan bezetten. Het leek op een debacle uit te lopen. Met een stand van 3-8 werd van veld gewisseld, 4-10 en de dames uit Wychen leken met de winst huiswaarts te kunnen keren. Met een uiterste krachtsinspanning kwam het Soester team langszij en passeerde Trivos in twee demarrages. 8-10, 13-11. Trivos was verslagen, met 15-12 won SoVo- Co-Stam deze zo belangrijke wedstrijd. Doordat Abcoude opnieuw verloor be zetten de dames nu met vier punten voorsprong op nummer drie de tweede plaats. Nivog drie punten vooruit, moet de hete adem in de nek voelen... Shot wint van SoVoCo-Stam heren Kijken we terug op de wedstrijd dan moeten we vaststellen dat het Soester team tegen Shot in Culemborg opnieuw goed heeft gepresteerd. Geen winst, maar dat zat er tegen de kampioenskan didaat van de derde divisie ook niet in. Het vertoonde spel wettigt de verwach ting dat, als straks tegenstanders van ge lijk formaat tegenover dit vernieuwde team komen te staan, de balans best eens naar Soester kant kan doorslaan. Trainer Rombout had zijn coach ken nelijk de opdracht meegegeven veel via het meest gevaarlijke wapen, de buiten- aanval, te spelen. Die opdracht is goed uitgevoerd, evenals de netverdediging op de vleugels waar Bert van Schaffe- laar, meer dan zijn mannetje stond. Het gevaar van Shot school in de midden- aanval en de variatie. Het nog niet goed ingespeelde, maar met veel inzet opere rende SoVoCo-Stam had daar niet al tijd een pasklaar antwoord op. Verlies in de eerste set, 15-10, maar mentale winst in de tweede. Shot loopt uit naar 11-0, 12-2. SoVoco-Stam geeft zich niet gewonnen en zet de turbo wijd open. Shot moet terug en punt voor punt komt het team dichterbij, tot 13- 12. Dan hervindt Shot zijn ritme en wint de set nipt met 15-13. Maar de derde set is dan toch voor Soest, met 14-16. Dan is het op, over en sluiten. SoVoCo- Stam is aan het eind van zijn kracht en Shot nog lang niet. In hoog tempo raast de ploeg over Soest heen en wint met 15-2. Shot blijft aanspraak maken op het kampioenschap, SoVoCo-Stam zo spelend, op een plaats in de derde divi sie. Volleybal deze week Groot, zeer groot, lijkt de belangstelling te zijn voor de demonstratietraining die de Chinese Bondstrainer Pang van avond in de Sportzaal De Bunt zal ver zorgen. Uit de gehele regio hebben trai ners en spelers zich gemeld om deze unieke happening mee te maken. Pang, jarenlang speler van het Chinese Natio nale team, is sinds November '86 ver antwoordelijk voor de training van alle nationale damesselecties. Ook geeft hij gasttrainingen aan een aantal eredivi sie-verenigingen. Door bemiddeling van de NVVO, de Nederlandse Vereni ging van Volleybal Oefenmeesters, is SoVoCo er in geslaagd deze toptrainer voor een demonstratie naar Soest te ha len. Vanaf 18.30 uur in De Bunt. Morgen, donderdag, weer volop vol leybal in Sporthal Beukendal. Zaterdag speelt het eerste herenteam van SoVoCo-Stam in De Bunt. Tegen stander is het reserveteam van Utrecht. Hier liggen de eerste kansen op punten voor de heren. De dames van SoVoCo- Stam 1 gaan op bezoek bij streekgenoot Cito in Zeist, het tweede damesteam reist naar Sliedrecht om daar de ploeg van die naam te ontmoeten. Het jongens-junioren team van Smeeing/BDC werd afgelopen zondag met nog drie wedstrijden te spelen reeds ongeslagen kampioen. Het team van trainer/coach Dick van Reenen won met 19-10 van Amersfoort. Door deze winst is het team onbereikbaar geworden voor naaste belager Fortissi mo. In een vrij rommelige wedstrijd (de ze nuwen speelden blijkbaar een rol) nam Smeeing/BDC, na een ruststand van 7-5, in de tweede periode gedecideerd afstand van Amersfoort. Over de tot nu toe 12 van de 15 gespeelde wedstrijden, speelde het team vrij gelijkmatig. In de twaalf wedstrijden werd gemiddeld 20 keer gescoord per wedstrijd. Drie wed strijden voor het eind staan ze nu op het respectabele aantal gescoorde doelpun ten van 240. Tegengescoord werd 109 maal. Zoals al eerder werd bericht zal de zo succesvolle trainer/coach, Dick van Reenen, afscheid van het team nemen. Inmiddels is een opvolger voor hem ge vonden. Theo Simons, opgeleid op het CIOS en spelend bij Smeeing/BDC zal het trainer- en coachschap op zich ne men. Het eerste meisjes-junioren team van Smeeing/BDC won afgetekend met 26-11 van Nieuwegein. Op alle fronten overklaste het team de tegenstandster. Verwonderlijk mag dit niet worden ge noemd, als men weet dat Nieuwegein maar liefst vier aspiranten in het junio ren-team had opgesteld. De meisjes van trainer/coach Diny van de Heiden kon den zich dan ook volledig uitleven. Tal loze break-outs konden worden gelo pen met succesvol worden afgerond. Door deze overwinning verstevigt het team de tweede positie in de competitie. Uitslagen: Jongens Pupillen - BHC 6- 7 Aspiranten 1 - UDSV 9-13 Aspiranten 2 - Bat/Seyst 16-14 Amersfoort - Junioren 10-19 Meisjes Vianen - Pupillen 1 2-8 Pupillen 2 - HHC 9- 9 Aspiranten 1 - Nyenrodes 19- 3 Junioren 1 - Nieuwegein 26-11 Jongens/Meisjes Nyenrodes - Welpen 12- 0 Wegens onleesbaarheid hebben wij een aantal stukken kopij terzijde moeten leggen. Het was in deze ge vallen ondoenlijk om een duidelij ke tekst aan de zetterij te verstrek ken. Nadrukkelijk doen wij een be roep op de correspondenten van de sportverenigingen om de ingelever de kopij duideüjk op schrift te stel len. Getikte teksten zien wij graag voorzien van dubbele regelafstand. Dit geldt ook bij met de hand ge schreven verhalen, waarbij bloklet- ters de voorkeur genieten. Bij voor baat dank! De redactie Zondag j.l. werd in Gemert de tradi tionele Commanderijecross gehouden op een lekker pittig parkoers. Voor de 10.700 meter startte de kersverse ve teraan Joop van Leijenhorst in sterk gezelschap. Joop, die kortgelegen op basis van zijn 40ste verjaardag toetrad tot de categorie veteranen, was er op gebrand om zijn visitiekaartje tijdens zijn eerste wedstrijd direkt af te geven. Van begin tot eind streed hij om de hoogste eer, hetgeen hem met overtui ging gelukte. Hij won in een tijd van 38 min. en 30 sec. In de seniorenklasse waren ook enkele A. V. Pijnenburgers vertegenwoordigd. Harry van Brummelen bracht het beste resultaat op de klokken. Hij scoorde 39 min. 32 sec. op een 27e plaats. Vlak achter hem finishte Marcel de Boer op een 29e plaats in 39 min. 54 sec. Voor Jeroen Majoor was er een 35e plaats in 41 min. 34 sec. Bij de dames was Henny Pot op de 4300 meter goede 3e in 19 min. 30 sec. Mieke Baars pakte de 6e plaats in 22 min. 10 sec. In een belangrijke vierpuntenwed strijd heeft BDC de punten aan het Eindhovense Arts/Meteoor gelaten. Na een niet zo beste, maar wel span nende wedstrijd wonnen de gasten nipt met 19-20. Het verlies tekende zich al in de eerste fase van de wedstrijd af. Smeeing BDC startte verdedigend vrij agressief, maar hierdoor liepen de Soestenaren snel te gen enkele tijdstraffen op. Arts/Me teoor nam daarop de leiding, maar Smeeing BDC kwam nog terug. Bij een 2-2 stand veroorloofde de thuisclub het zich om enkele vrije doelkansen onbe nut te laten en i.p.v. een ruime voor sprong te nemen kwam Smeeing/BDC opachterstand. In de eerste helft kwam BDC er verder niet aan te pas en stond bij de rust met 8-9 achter. In de tweede helft leek het tij voor de Soestenaren te keren bij een 10-9 en een 11-10 voor sprong voor de thuisclub, maar ze ver vielen in dezelfde fout; te veel opgeleg de kansen werden er gemist. Steeds moest Smeeing BDC een achter stand goedmaken. Zo ook nog in de laatste minuten van de wedstrijd. Arts/ Meteoor had 3 minuten voor tijd een 17-19 voorsprong genomen, maar doordat de thuisploeg hard bleef werken, werd ook deze achterstand weer rechtgetrokken tot 19-19. Door een fout in de verdediging nam Arts/ Meteoor 50 seconden voor tijd een 19- 20 voorsprong en stond deze niet meer af, ondanks het feit dat de gastheren nog 2 goede mogelijkheden kregen. Maar ook deze kansen werden niet in doelpunten omgezet, zodat de over winning naar Eindhoven ging. Volgende week strijdt BDC in Utrecht tegen UDSV. s.v. VVZ'49 te Soest vraagt m.i.v. seizoen 87/88 een enthousiaste en gediplomeerde Tot zijn takenpakket zal behoren: - het trainen van de A-jeugd - het begeleiden van de overige juniorenteams - het nader uitwerken van het jeugdplan - het begeleiden van de A1 tijdens wedstrijden Schriftelijke sollicitaties met opgave van verlangde vergoeding naar: H. van der Pol - EemstraatIO - 3764 DE Soest Woensdagmiddag 21 januari j.l. wer den er zowel in Beukendal als in De Bunt zaalvoetbaltoernooien gespeeld door de pupillen van SEC en VVZ'49. In Beukendal traden de F-jes en de jonge E-tjes aan. Bij de F-jes werden alle aanwezige spelertjes van SEC en Het le zaalvoetbalteam van DVS heeft de le competitiehelft afgesloten met een overwinning op de middenmoter CDN uit Driebergen. Het was Nico van Ginkel die DVS/Knollentuin op voor sprong zette. Na een solo scoorde hij be keken 1-0. CDN maakte snel hierop ge lijk maar Johan Aalderink scoorde uit een vrije trap van Jan van der Wielen, 2-1. Met deze stand werd er van speel- helft gewisseld. Na de rust kwam DVS op een 4-1 voorsprong door 2 briljante momenten van Ronald de Rooij. Eerst scoorde hij 3-1 na een fantastische solo, terwijl hij nog geen minuut later René Ribberink lanceerde die héél hard uit haalde: 4-1. DVS/Knollentuin had het aan zichzelf te danken dat CDN in de laatste minuut 4-3 scoorde en bijna een gelijkspel uit het vuur sleepte. De stand in de kop van de hoofdklasse KNVB rayon Heuvelrug: ESS Brouwer Soest 8-12 DVS/Knollentuin Soest 9-12 VD Post 7-10 SVM Boys 8-10 Eerstvolgende wedstrijd: vrijdag 30 ja nuari, dorpshuis de Bilt. DVS/Knollentuin 1 - Overvest 1 Aanvang: 21.00 uur. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel(02155) 13014 -12577 Ondanks de winterse omstandigheden en daardoor de afgelaste competitie wedstrijden, worden de voetballers van de jeugdafdeling toch conditio neel bezig gehouden. Zaterdag traden zo'n 85 jeugdleden aan voor een pres tatieloop door de bossen van Pij- nenbrg. In samenwerking met A.V. Pijnenburg hadden de jeugdtrainers een parcours van plm. 1 km. uitgezet, die al naar ge lang van leeftijd een aantal malen gelo pen werd. De F-jes en E-tjes begonnen om 11.30 uur met hun rondjes. Voorde E-pup. was het ééen rondje, die het snelst werd afgelegd door Robin de Raadt met klein verschil gevolgd door Daan Hooyer. Bij de El pupillen liep men twe ronden. Hier kwamen Henk v. Oest en Chris- tiaan Andriesse, hand in hand, als eer sten over de streep. Erik Grauwmeier was de snelste bij E2. Na hun prestatie loop speelden de E- en F-pupillen nog een trainingswedstrijdje op de parkeer plaats, waarna er gezamenlijk soep met stokbrood werd genuttigd. Diezelfde tijd vertrokken de D-pupil- len met de C-junioren voor hun presta tieloop van vier ronden. Bij deze groep werd Guido Versteeg winnaar in de uit stekende tijd van 12 minuten en 30 se conden, tweede werd Sander v.d. Hey- den met 13 minuten en derde Jasper Grendel in 13 min. en 5 seconden. Ook deze jongens maakten gebruik van een gezamelijke lunch van soep met stok brood. Om 13.00 uur gingen de A- en B-junioren van start voor hun zes ron den. Hierbij ook een close finish tussen Jeffrey v. Delen en Marco Mariens met een tijd van 17 minuten en 35 secon den, 3e werd Raymon Heinen van B2 en 4e de eerste A-junior Marcel Teer ling. dat de prestatieloop de A- en B-ju- nioren hongerig had gemaakt, bleek wel uit hun trek in soep met stokbrood, dat hun werd aangeboden. Het lunchen werd voor alle groepen omlijst met een SEC Al - WZ'49 Al 14.30 uur WZ'49 BI - A.P.W.C. BI 13.00 uur Hoevelaken B2 - WZ'49 B213.00 uur WZ'49 Cl - WZA Cl 11.45 uur WZ'49 C2 - IJsselmeerv. C511.45 uur WZ'49 Dl - A.P.W.C. Dl 10.45 uur s.o.Soest El - WZ'49 El 10.45 uur WZ'49 E2 - Spakenburg E310.45 uur s.o.Soest F1 - WZ'49 F1 11.45 uur Hoogland F2 - WZ'49 F2 10.00 uur Op maandag 2 februari wordt de maan delijkse klaveijasavond van SEC ge houden. De aanvang is om 20 uur in de kantine aan de Bosstraat. Het inschrijf geld bedraagt f 2,50. aantal video filmpjes, natuurlijk over voetbal. Zo kwam er een eind aan een geslaagd alternatief winterprogramma. Voor zaterdag 31 januari a.s. is het vol gende competitieprogramma gepland: SEC Al - WZ'49 Al 14.30 uur Hoogl.veen A2 - SEC A2 14.30 uur 't Gooi BI - SEC BI 13.00 uur SEC B2 - IJsselm.vog. B3 13.00 uur SEC B3 - IJsselm.vog. B5 13.00 uur SEC C2 - Baarn C2 11.45 uur SEC Dl - IJsselm.vog. Dl 10.30 uur s.o.Soest D3 - SEC D2 11.30 uur Spakenburg El - SEC El 10.00 uur Hoogl.veen El - SEC E2 11.00 uur WZA F2 - SEC F1 10.45 uur Roda'46 F7 - SEC F2 10.45 uur SEC F3 - s.o.Soest F3 10.30 uur Mocht koning Winter zich opnieuw aandienen met strenge vorst waardoor er weer geschaatst kan worden, dan ko men er voor de SEC-Boys schaatswed strijden op de Petersbaan. WZ-49 verdeeld in 4 teams met na men uit de eredivisie. De jonge E-tjes speelden met 2 teams van WZ'49 en 2 teams van SEC een spannend toernooi waarin de teams, gezien de uitslagen, goed aan elkaar ge waagd waren. In Beukendal was de or ganisatie in uitstekende handen van WZ'49. Op dezelfde tijd traden de Dl en El pupillen van SEC en WZ'49 aan in sporthal "De Bunt". Hier werden 12 zaalvoetbalwedstrijden gespeeld, onder de organisatorische leiding van SEC. Bij deze iets gevorderde voetballertjes kon men getuige zijn van hoogstaand zaalvoetbal waarbij de partijen niet voor elkaar onder wilden doen, waar door er spannende wedstrijden ont stonden. Zowel in Beukendal als in De Bunt werden de jongens na elke ge speelde wedstrijd voorzien van hun natje, verzorgd door een aantal enthou siaste moeders. Woensdagmiddag 18 februari a.s. volgt een herhaling van de ze toernooien, dan gaan echter de Dl en El van w SEC en WZ'49 naar Beukendal en zullen de F-jes en jonge E-tjes elkaar in "De Bunt" ontmoeten. Woensdagmiddag 4 februari a.s. speelt de D2 groep van w SEC een zaalvoet baltoernooi in "De Bunt." Zaterdag 31 januari: WZ'49 14.30 uur De Merino's - WZ 1 12.00 uur WZ 2 - Candia '66 14.30 uur WZ 3 - Eemdijk 14.30 uur WZ 4 - Jonathan 14.30 uur WZ 5 - DOSC HEES 14.30 uur Hees 1 - EFC '58 12.00 uur Hees 2 - Hertha 12.00 uur WOP - Hees 3 14.30 uur Eemnes - Hees 5 SEC-za 14.30 uur Culemborg - SEC 1 12.00 uur Allen Weerbaar - SEC 2 12.00 uur SEC 3 - DOB SOESTERBERG-za 14.00 uur Naarden - Soesterb. 1 12.00 uur Soesterb. 2 - Roda '46 14.30 uur Hierden - Soesterb. 3 Zondag 1 februari: s.o. Soest 14.30 uur Maarssen - Soest 1 11.30 uur Vriendenschaar - Soest 2 11.00 uur Soest 3 - Maarssen 12.00 uur De Vesting - Soest 4 14.30 uur Soest 5 - Olympia 14.30 uur Soest 6 - Roda '46 11.30 uur SIOS - Soest 7 14.30 uur Soest 8 - Argon 11.00 uur Soest 9 - De Vesting 11.00 uur Quick 1890 - Soest 10 11.00 uur Soest 11 - Zwaluwen Vooruit 14.30 uur Soest 12 - SDO 12.00 uur 't Gooi - Soest 13 11.30 uur BW '33 - Soest 14 11.00 uur Soest 15 - De Vesting 11.30 uur Rivierwijkers - Soest 16 SEC-zo 14.30 uur SEC 1 - APWC 11.30 uur Houten - SEC 2 11.30 uur SEC 3 - Hooglanderv. 11.30 uur KWA - SEC 4 11.30 uur SEC 5 - Hooglanderv. SOESTERBERG-zo 14.00 uur Apollon - Soesterb. 1 11.30 uur KWA - Soesterberg 2 11.30 uur WZA - Soesterberg 3 DAMESVOETBAL 10.15 uur DVSA - WZ ^1.30 uur^ Sparta (L) - SEC 10.00 uur Maarssen - Soest (zondag)

Soester Courant | 1987 | | pagina 25