Schoeman -III OP RUIMING (^DeSoester Duinen G//0H Soest 50 jaar geleden 29 januari 1937 ..kom eens met Schoeman praten! f 29,50 ,0 COMPATIBEL MET. WEET U WEL ISI WOENSDAG 28 JANUAR11987 SOESTER COURANT PAGINA 5 SOEST BAARN Terug naar de oertijd "TEGELEN" Antieke kookkunst: een goed idee om gezond te eten. Zonder vet of olie. Diverse soorten vlees, groente, fruit etc. 'Grillen' op een steen aan tafel cJftdelwijkstrayT, Soest telefoon Nota Planning Bejaardenoorden vraagt uw aandacht voor 2.490,- 490,' Politie houdt verkrachter aan De laatste koopjes extra afgeprijsd vrijetijdskleding Oversteken wordt veiliger dSdubbers .1 DRAAILIER Royale eengezinswoning, bouwjaar 1978, met voor- en ach tertuin, vrijstaande berging en achterom. Indeling: hal met plavuizen vloer, toilet, meterkast, trapkast, open luxe eiken keuken met inbouwap- paratuur bestaande uit diepvries, koelkast, gaskookplaat, oven, af zuigkap en veel bergruimte. Doorzonkamer met parketvloer, balkenplafond en gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Verdie ping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, vaste wastafel en aan- sluitingsmog. 2e toilet, vaste trap naar zolder met 4e slaapkamer met dakraam en veel bergruimte. Oplevering in overleg. Koopsom: f 145.000,-. VAN GOYENLAAN Een perfect onderhouden 3- kamerflat (voorheen 4) gele gen op de 3e woonlaag met ber ging. Het geheel is recentelijk gerenoveerd in lichtblauwe en witte tintenhetgeen een verzorg de indruk geeft. Entree, hal, nwe. douchecel, woonkamer, eetkamer, nwe. keu ken, 2e sl.kamer, wasruimte.Ser- vicekosten F175,-p.m. voorschot verwarming f 150,- p.m. Koopsom f 60.000,- W. BECKMANSTRAAT Riant autovrij en rustig gel. hoek woning m. vrijst. berging, c.v., roy. voor-, zij- en achtertuin. Grenzend aan openbaar groen. Ruime entree, toil.keuk. (ca. 9 m2), doorzonkam. (ca. 30 m2), verd.: 3 sl.kam. (resp. ca. 15, 16 en 9 m2), komplete badkam. m. 2e toil., v.w. en douche. Vaste trap naar zolder m. 4e gr. sl.kam. (ca. 25 m2) m. tuimelraam en veel bergruimte. Het pand is v.v. kapi- solatie en ged. van dubb. beglaz. Koopsom f 169.000,—. LINDEMAAN Riant nabij het centrum, rustig ge legen helft van een dubbele vila (bouwjaar 1924) met rieten kap. In perfekte staat van onderhoudge heel gemoderniseerd, c.v., kap vernieuwd in 1982. Indeling: ruime hal met toilet en meterkast, grote L-vormige woonkamer 50 m2 met parket en open haard, grote luxe woon keuken voorzien van inbouwap- paratuur als koelkast, diepvriezer, elektrische oven, keramische kookplaat, vaatwasser, bijkeuken en schuur. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte douche, 2e toilet, vaste wastafel. Vaste trap naar zolder met 1 slaapkamer met vaste wastafel en veel bergruimte. De kelder is ingericht als kantoor/televisie ruimte. Oplevering: in overleg. Koopsom f289.000,- LANGE BRINKWEG Uniek gelegen helft van dubbel woonhuis met apartstaande diepe garage, perfect van bouw en isolatie. Entree, hal, toilet, grote kelder kast, ruime zit/eethoek. woonka mer met open haard, open keu ken met koelkast, vrieskast, in gebouwde kookplaat, vaatwas- mach.; verd.: zeer grote badka mer met ligbad, aparte douche, 2e toilet, aansluiting wasmachi ne en droogtrommel, 2 grote slaapkamers, beide met vaste kasten en v.w., kleinere 3e slaapkamer. 2e verdieping: apar te c.v. ruimte, overloop met bergruimte, zeer grote zolderka mer met dakkapel, momenteel in gebruik als ouderslaapkamer. Kwaliteitsbouw. Incl. volledige vloerbedekking. Koopsom: f 229.000,- k.k. Makelaars in onroerende goederen leden NVM PR. HENDRIKLAAN Een bijzonder gunstig geleden appartement, in een perfecte staat van onderhoud. Het is gele gen in het flatgebouw Baarnstein nabij het station, de bossen, bus haltes en het winkelcentrum. Indeling: entree, royale L-vormige woonkamer, geheel voorzien van parket, badkamer, mooie slaapka mer met een vaste kastenwand. Onder het appartement bevindt zich een afzonderlijk gelegen ga rage, welke ook geheel verwarmd is, voorzien van elektra. Servicekosten f 379,— p.m. Koopsom f 250.000,—. k.k. Een NVM-makelaar. Waarom zou u met minder doen? Hel adres van Schoeman Makelaars is Middelwijkstraat 54. Soest TELEFOON 13539 b.g.g 16955 Schoeman Makelaars heeft ook kantoren in Amersfoort. Hoofddorp, Leusden, Tiel en Veenendaal aa«ck.i7739 02155-1Z739 RESTAURANT SOESTERBERGSESTMfl 18# S0ESTDUINEN 02155 12Ï39 De "Nota ten behoeve van de Planning Bejaardenoorden in de provincie Utrecht 1987" ligt vanaf heden ter inza ge in het gemeentelijk INFOrmatiecen- trum. Verder kan men in het INFOrma- tiecentrum kennis nemen van een aan tal nieuwe brochures. Zo ligt daar de nieuwe brochure "Studie-Financiering 18+". Op gebied van milieu is er een nieuwe folder over "Grondwater." In formatie voor schoolverlaters over leer lingwezen, beroepsbegeleidend onder wijs, vormingswerk, kort middelbaar beroepsonderwijs en cursussen voor jeugdige werklozen kan men te weten komen in de brochure "Wegwijzer." Subsidie-aanvragen 1988 De gemeente Soest maakt erop attent dat aanvragen om subsidie voor het jaar 1988 op grond van de geldende "Alge mene Subsidieverordening Welzijns voorzieningen en -aktiviteiten" vóór 1 april 1987 moeten worden ingediend. De aanvraag moet bestaan uit een be groting (met toelichting), werkplan, statuten en/of reglementen en be stuurssamenstelling en worden gezon den naar: College van B. W. van Soest, postbus 2000, 3760 CA Soest. Met betrekking tot eventuele vragen kan men zich wenden tot de afdeling Welzijn van de gemeentesecretarie, tel. 93533. Openbare commissievergaderingen Woensdag 28 januari: commissie Onderwijs; agenda: o.m. vaststelling bedragen per leerling voor 1987 t.b.v. de Prof. Redl- school en de Kwikstaart; vervanging hekwerk en vloerbedekking in twee lo kalen van de De Savornin Lohman- school. Donderdag 29 januari: commissie Welzijn; agenda: o.m. situatie C-drie/Sport- stichting; benoeming (plaatsvervan gende) leden commissie Welzijnsplan ning. Maandag 2 februari: commissie Al gemene Bestuurszaken; agenda: o.m. kampeerverordening, aanpassing Verordening geluidshinder op het punt van het binnentreden van woningen. Dinsdag 3 februari: commissie Ruimtelijke Ordening; agenda: o.m. krediet voor aanleg van een uitkijkplaats nabij de Van Weerden Poelmanweg; krediet aanleggen van een aantal oversteekvoorzieningen; het vaststellen van een verordening als be doeld in art. 10 van de Kampeerwet; het nemen van een voorbereidingsbe- sluit (landelijk gebied), ontheffing als bedoeld in art. 1 van de Zöneverorde- ning Hinderwet van een manége op/in het perceel Beckeringhstraat 45; ont heffing Zöneverordening Hinderwet van een pannekoekbakkerij op/in het perceel Lange Brink weg 26; ontheffing Zöneverordening Hinderwet van een machinale houtbewerking op/in het perceel Veldweg 2c; voorstel tot ver huur van grond nabij het gymnastieklo kaal aan de Heideweg aan tafeltennis- ver. "Shot". Woensdag 4 februari 4 februari: commissie Bedrijven; agenda: o.m. krediet randapparatuur drukkerij, notitie reclame en verwij zing. Woensdag 4 februari: commissie Minderheden; agenda: o.m. evaluatie. Donderdag 5 februari: commissie fi nanciën; agenda: o.m. vaststellen bedrag per leerling voor 1987 ing.; besluit b.o. voor Prof. Fritz Redlschool en de Kwikstaart; krediet voor aanleg uitkijk plaats Van Weerden Poelmanweg; ver vanging hekwerk om speelplaats en vervanging vloerbedekking in 2 leslo kalen van de Savornin Lohmanschool; krediet aanleg aantal oversteekvoorzie ningen; garantie van door AROS aan te gane geldlening van f 50.000,-; krediet voor het uitvoeren van controle op de naleving van de Verordening honden belasting en vaststelling aangiftebiljet ten; krediet voor aanschaf randappara tuur voor de drukkerijnotitie fusie gas bedrijven; voorstel tot verhuur van grond nabij het gymnastieklokaal aan de Heideweg aan tafeltennisvereniging "Shot". De vergadering zijn openbaar en wor den gehouden in de commissiekamers van het gebouw Gemeentewerken. De aanvang is 19.30 uur, behalve de com missie Minderheden die om 20.00 uur aanvangt. De stukken die betrekking hebben op de vergaderingen liggen ter inzage in het INFOrmatiecentrum. Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het pu bliek zich bij de voorzitter der commissie opgeven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegen heid hun opmerkingen kort en bondig aan de com- Schneider PC 1512 zet computerend Nederland compleet op z'n kop. Niet eer der kreeg u zoveel PC-waar voor uw aeld- Volledig IBM® compatibel PC-systeem met monochroom of kleurenmonitor, inclusief mUis. Met monochrome monitorf QQfl 1 x360Kb diskdrive I U 5J U y met extra diskdrive 2.390,- met 10 Mb harddisk 3.390,- met 20 Mb harddisk 3.590,- meerprijs kleurenmonitor 500,- Met kleurenmonitor 1x360Kb diskdrive De pro's van de Schneider PC systeem met 8086 processor, kloksnelheid 8 MHz. 512Kb intern geheugen, uitbreidbaar tot 640Kb naar keuze 1 o( 2 360Kb floppy diskdrives of 1 floppy diskdrive en een 10 Mb of 20 Mb harddisk monitorresolutie 640x200 pixels high-resolution graphics; 16 kleuren RS232C en parallelle poort real time clock ingebouwde luidspreker met volumerege laar joystick poort 3 vrije uitbreidingsstots GEM, GEM Desktop en GEM Paint MS DOS 3.2 DOS PLUS Locomotive Basic 2 netwerkondersteunend Boekhoudpakket Infas grootboek, debiteuren en crediteuren. Bij aankoop van een PC GEM Desktop software biedt een met de muis te besturen operating system voor ven sters en ikonen DOS PLUS voor compatibiliteit tussen CPfM 86 en MS DOS Basic 2 een krachtige nieuwe interpreter van Locomotive biedt belangrijke uitbrei dingen op BASIC Al de genoemde prijzen zijn exclusief b.t.w. v foto-film-wdeo rörnpuEWs \ZS Winkelcentrum "Hartje-Zuid" Zuidpromenade 15 - Soest Telefoon 12874 in gedeponeerd hand in PC DOS, nat Business Machines Ir. MICROSOFT en MS DOS zi/n gedeponeerde handels' Hen van Mlcrosoll Corp. DOS PLUS,""" Locomotive Software 1. GEM Desktop. een hondelsmerh van missie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte opmerkingen bij haar beschou wingen betrekken. 4. Degenen, die in eerste instantie van het spreek recht gebruik hebben gemaakt, hebben het recht voorafgaande aan de bespreking in de tweede be sprekingsronde het woord te voeren indien naar hun oordeel de discussie van de commissieleden in eerste instantie daartoe aanleiding geeft. 5. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meer derheid van de commissie behoefte blijkt te be staan, de sprekers uit het publiek vragen hun op merkingen bij de behandeling van het agendapunt te verduidelijken of aan te vullen. Bekendmaking Wet Gelindhinder De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn het College van Gedeputeer de Staten te Utrecht te verzoeken op grond van art. 83 van de Wet Geluid hinder een hogere grenswaarde van de geluidsbelasting op de gevel vast te stel len ten behoeve van: het bouwen van twee woonhuizen op een perceel grond, gelegen aan de Birk- straat en Vondellaan te Soest. Alvorens een hogere waarde zal wor den vastgesteld is een ieder bevoegd binnen een termijn van een maand, te rekenen vanaf donderdag 29 januari 1987, het ontwerp met de daarbij beho rende stukken in te zien tijdens de kan tooruren (09.00 - 12.00 uur) ter ge meentesecretarie, afd. I, (Kamer 23) en opmerkingen ten aanzien van dit ont werp schriftelijk in te dienen. Op maandag 2 februari 1987 om 11.00 uur, ter gemeentesecretarie, Steenhoff- straat 2 wordt er een openbare zitting gehouden, waarbij een ieder de gele genheid wordt gegeven opmerkingen ten aanzien van het ontwerp-verzoek te maken. Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op een daartoe strekkend ver zoek met toepassing van het daarbij ge noemde voorschrift, vergunning te ver lenen voor: het plaatsen van een tuinkamer/serre Jac. Catslaan 31 (art. 18A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 29 januari 1987, eventuele bezwaren schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders in te dienen. Het op dit verzoek betrekking hebben de stuk ligt gedurende diezelfde termijn tijdens kantooruren (09.00 -12.00 uur) ter gemeentesecretarie, afd. I, kamer 23) ter inzage. Vergunning ingevolge Verordening Geluidhinder Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat vergunning is verleend in gevolge de artikelen 2 en 13 van de Ver ordening Geluidhinder gemeente Soest ten behoeve van het gebruik van een ge luidsinstallatie op het sportterrein en een muziekinstallatie in de kantine voor de navolgende sportcomplexen: 1. V.V. S.E.C. aan de Bosstraat-West bij besluit van 16 december 1986; 2. s.o.Soest aan de Bosstraat-Oost bij besluit van 16 december 1986; 3. V.V. Hees aan de Kooiweg bij besluit van 16 december 1986; 4. A.V.Pijnenburg aan de Wieksloter- weg hoek Dolderseweg bij besluit van 6 januari 1987. De onder 1 verleende vergunning strekt mede ter vervanging van de op 23 de cember 1985 verleende vergunning. De onder 1 t/m 4 bedoelde vergunningen liggen vanaf heden op de milieudienst vande gemeente, Lange Brinkweg 77 op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur en in de centrale bibliotheek aan de Al- bert Cuyplaan tijdens de openingsuren ter inzage. Ingevolge artikel 54, 2e lid van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne staat tot één maand na datum yan de be kendmaking voor iedere belangheb bende beroep open bij de Kroon. Het beroepschrift moet met redenen zijn omkleed. De beschikking wordt na af loop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan H.M. de Koningin en worden ge zonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnen hof 1 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voor lopige voorziening moet worden ge richt aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op het verzoek is beslist. Hinderwet ontwerp-beschikking Bij de milieudienst van de gemeente Soest, gebouw Gemeentewerken, ka mer 17, ligt vanaf heden op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur, alsmede in de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tij dens de openingsuren, ter inzage het ontwerp van de beschikking van: Automobielbedrijf Neflcens Soest b.v., Birkstraat 30, voor een herstelin richting voor motorvoertuigen (perso nen- en lichte bedrijfswagens) alsmede verkoopstation voor motorbrandstof fen; Th. Triantafillou, Steenhoffstraat 59, voor een restaurant; Yves Rocher Nederland B.V., Nieu we Gracht 4, voor een magazijn, inpa- kafd. van cosmetica en kantoor; C. W. van Burgsteden, Peter v.d. Breemerweg 17, voor een veehouderij bedrijf. De strekking van het ontwerp van de beschikking luidt: "Positieve beslissing op aanvraag onder voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade en hin der naar buiten toe." Gemotiveerde bezwaren tegen de ont werp-beschikking kunnen schriftelijk worden ingebracht door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daartoe redelijkerwijze niet (tij dig) in staat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten bij het ge meentebestuur worden ingediend vóór 11 februari 1987. Indien men dat wenst worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het be zwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. Raad van Arbeid in Soest Met ingang van 6 februari a.s. begint de Raad van Arbeid te Amersfoort met een wekelijks spreekuur in het gebouw van de Sociale Dienst van de gemeente, Lange Brinkweg 79, Soest. Elke vrijdagmorgen tussen 10.00 tot 11.00 uur kan het publiek dan vragen kwijt over kinderbijslag, A.O.W.-pen- sioen, Weduwen- en Wezenpensioen en de vroeger geplakte rentezegels. Hiermee wil de Amersfoortse Raad van Arbeid de dienstverlening dichter bij het Soester publiek brengen. Uit het succes van spreekuren in andere ge meenten in het ambtsgebied van deze Raad van Arbeid is namelijk gebleken dat er veel behoefte bestaat aan een der gelijke dienstverlening. Informaties: Info-centrum, Steenhoff straat 9A, tel. 22555. Geopend maandag t/m vrijdag 9.00 -17.00 uur. Informatietelefoon met actualiteiten: tel. 93665 (24 uurs-service). De politie heeft vorige week een 31- jarige inwoner van Soest aangehou den op verdenking van verkrachting van een 48-jarige vrouw uit Soest. De man was bij de vrouw op ziekenbe zoek. De verkrachting kwam aan het licht nadat de zoon van de vrouw, die bij zijn thuiskomst zijn moeder zeer overstuur aantrof, de bezoeker op diens verzoek naar huis had gebracht. Weer thuisgekomen hoorde hij van zijn moeder pas wat er gebeurd was en schakelde hij de politie in. De ver dachte is vorige week voorgelegd aan de officier van justitie. Diefstallen uit auto's Uit de auto van H.K. uit Bunschoten is vorige week een leren schoudertas ge stolen, met daarin o.m. een portemon nee met 30 gulden, een rijbewijs, een gi ropasje, een girobetaalkaart en een ca deaubon van de Hema. Tevens ver dween een plastic tasje met een trui en een blouse. De wagen stond geparkeerd aan de Monnikenbosweg. De dader had een ruit ingeslagen. Uit de auto van mevrouw M.F. uit Soest werd in het weekeinde ook een tas ge stolen. Daarin bevonden zich een bank- pasje, een paspoort en een rijbewijs. De wagen stond geparkeerd aan de Wieks- loterweg, tegenover een bospad. De achterklep was niet afgesloten. v.Weedestr.59 tel.12424 Soest Burgemeester en Wethouders hebben de gemeenteraad een krediet gevraagd voor het aanleggen van een aantal "oversteekvoorzieningen", waarop het Ministerie van Verkeer en Waterstaat subsidie verleent. Daarmee wordt een oplossing gevonden voor een aantal "subjectief onveilige verkeerssitua ties" in Soest. De voorzieningen gaan in totaal 84.000 gulden kosten. Op het kruispunt Ossendamweg- Schoutenkampweg komt een midden geleider; het kruispunt Van Goyen- laan-Dalweg krijgt een tweezijdige ver smalling en op de Dalweg bij Groot En- gendaal komt eveneens een middenge leider. Er vindt nog een onderzoek plaats op de lokaties bij Braamhage (Burgemeester Grothestraat) en Ma- riënburg (Nieuwerhoekplein). In de investeringsplanning 1987-1990 is al een bedrag opgenomen van 47.500 gulden. Van het restant (36.500 gul den) wordt 30.500 gulden gedekt door de subsidie uit Den Haag. Het bedrag van 6000 gulden dat dan nog nodig is kan betaald worden uit de post "on voorzien" voor het winkelcentrum in Soest-Zuid, omdat de voorziening aan de Ossendamweg-Schoutenkampweg duidelijk samenhangt met de bereik baarheid van het winkelcentrum, vin den B.&W. ,£U^a0U Voor al uw bouw- en onderhoudswerken 1e Heeserlaantje 56 - Soest Telefoon 02155-22204 Postkantoor tegenover het paleis In afwijking van de oorspronkelijke plannen heeft de dienst der P.T.T. besloten in een der tegenover het Paleis gelegen gebouwen een volledig postkantoor in te richten. Voor de bewoners in de omgeving van het paleis, beteekent dit besluit een groot gerief. Aan het postkantoor zullen eenige bestellers uit Soest en Baarn verbonden worden. Met de inrichting van het Postkantoor en met het aanleggen van eenige extra telefoonkabels is reeds begonnen. Men is n.1. bezig met een speciale telefoonaansluiting te maken voor 't Prinse lijk Paar. Het ligt in de bedoeling om eerst een tijdelijke aansluiting te maken naar 't middengedeelte van het paleis. Later zal deze aansluiting dan doorgetrokken worden naar de particuliere vertrekken van de Prinses en den Prins. Hierdoor zal het mogelijk zijn, dat Hunne Koninklijke Hoogheden gesprek ken kunnen voeren, zonder gebruik te maken van de telefooncentrale, die reeds in het paleis is. De kabels worden allen onder den grond gelegd. Rondom het paleis kan men het personeel dan ook druk bezig zien met het graafwerk. Eindelijk ijs! De vele schaatsliefhebbers zullen na de paar „Lente-dagen," die we vorige week meemaakten, wel niet gedacht hebben, dat er zoo spoedig een algeheele weersverandering zou plaats hebben. Dinsdag is 't gaan vriezen en wel in zoo'n sterke mate, dat Donderdagmorgen reeds de baan van „Soest Vooruit" ge opend werd. 't Lis is prachtig glad en velen zullen ongetwijfeld weer naar de mooie baan trekken. Door „Soest Vooruit" zijn eenige verbeteringen aangebracht, o.a. werd de baan eenige meters verbreed, terwijl ook 't clubgebouwtje, dat een beetje ver vallen was, vernieuwd werd. 't Ligt in de bedoeling van „Soest Vooruit" om, als de vorst aanhoudt, de gebruikelijke wedstrijden te organiseren. Officieele Kennisgeving DRANKWET Burgemeester en Wethouders van Soest, brengen ter Openbare kennis, dat op 21 Jan. 1937 bij hen is ingekomen een verzoekschrift van S. van de Kuilen, van beroep hotelhouder, wonende te Rotterdam om een verlof A in de navolgende localiteiten: De twee beneden localiteiten, resp. groot 28 en 140 M. van het perceel, plaat selijk gemerkt no. 80 en gelegen aan de Bosstraat aldaar. Binnen twee weken na de dagteekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verleenen van dit verlof schriftelijk bezwaren bij den Burgemeester en Wethouders inbrengen. Burgem. en Weth. voornoemd De Burgemeester G. DEKETH. De Secretaris, GROOT l.s.

Soester Courant | 1987 | | pagina 5