Schoeman -Ml Strater 175 Strater 0//0H f75?2 tóOeSoester Duinen 39?° 59?° Soest 50 jaar geleden kom eens met Schoeman praten! Makelaardij o.g. Makelaardij o.g. RUIME SERVICEFLAT GLASHARDE BESCHERMING -VAN KUNSTSTOF GLAZEN- HOYA lbrilmodef WOENSDAG 18 FEBRUARI 1987 SOESTER COURANT PAGINA 5 CASTRICUM Bel Strater 02155-16151 Burg. Grothestraat 35 - Soest DUPLO TOMPOUCEN van 2.10 voor vraagt; uw aandacht; voor Bel Strater 02155-16451 Burg. Grothestraat 35 - Soest 1 maart a s BROMFIETSVERZEKERING v.a. 1090 vrijetijdskleding SOEST VAN GOYENLAAN Een op de 3e woonlaag gelegen 3-kamer appartement (vh 4 kam.) m. een berging in de onder bouw. Hal, toilet, douche, woonkamer, 2 slaapkamers (v.h. 3), keuken, bij keuken. Balkon woonkamer op de zuidkant. Koopsom f 49.000,—. Een NVM-makelaar. Waarom zou u met minder doen? hoek Schrikslaan. Bouwir. ca. 1930. Hal m. toil.luxe eiken keuk. m. ingeb. gaskookplaat, eleotr. oven, koelkast en afz.kap, bijkeuk. m. wasmaoh.aansl. en luxe douche, inp. bereikbare gar. m. kantel- deur, woonkam. (ca. 35 m2), rui me droge kelder; verd.: 3 sl.kam. w.v. 1 m. v.w. en balkon, vliering. Koopsom f 157.500,—. BAARN VAN GOYENLAAN Een perfect onderhouden 3- kamerflat (voorheen 4) gele gen op de 3e woonlaag met ber ging. Het geheel is recentelijk gerenoveerd in lichtblauwe en witte tinten, hetgeen een verzorg de indruk geeft. Entree, hal, nwe. douchecel, woonkamer, eetkamer, nwe. keu ken, 2e sl.kamer, wasruimte.Ser- vicekosten F175,- p.m. voorschot verwarming f 150,- p.m. Koopsom f 60.000,- NIEUWSTRAAT Geh. gerenoveerd zonnig hoek huis m. c.v., gar. en rondom tuin, gel. aan de Nieuwstraat VAN HEEMSTRALAAN Prima gesit. en onderh. en onder architektuur uitgeb. halfvriist. villa met vrijst. gar. en carport op 816 m2 grond. De woning is v.v. gas c.v. (1981), voll. v.v. dubb. beglaz. en dakisol. en in 1986 v. buiten geschilderd. Zeer ruime hal m. toil. en gard., kelder, ruime keuk. m. eetgel. en inb.app., zeer gr. living (7.50X6.50) m. deels verl. plaf. open haard en parket, hardhouten achterpui m. schuifdeur naar gr. vrij terras m. flagstones; 1e verd.: vide w.i. open hardhouten wentel trap, overloop, 2 ruime sl.kam. w.v. 1 m. v.w. en toegang tot zon neterras (7.50X2.40), 3 v.k., 3e sl.kam., badkam. m. ligbad, dou che, v.w. en 2e toil.; 2e verd.: 2 zeer redelijke sl.kam. m. ieder een v.w.2 kasten en veel berging. Toepassing v. lichte granolwan- den in living, hal en vide. Aantrek kelijke en gerieflijke gezinswo ning m. fl. voortuin en gr. uitgehol de achtertuin. Koopsom f 379.000,-. Makelaars in onroerende goederen leden NVM Het adres vanSchoeman Makelaars is Middelwijkstraat 54, Soesl TELEFOON 1 3539 b.g.g. 1 6955 Schoeman Makelaars heeft ook kantoren in Amerstoort. Hoofddorp, Leusden. Tiel er Veenendaal Inbraak kelderbox Weegbreestraat Een onbekende dader heeft vorige stond uit een autoradio-cassetterecor- week ingebroken in de kelderbox van der, een zgn. booster en een equalizer J.G. aan de Weegbreestraat. De deur met een gezamenlijke waarde van ca. bleek te zijn opengetrapt. De buit be- 600 gulden. VINKENBAAN VRIJSTAAND WOONHUIS op ca. 525 m2 eigen grond met mo gelijkheid voor garage. Voor blijvend vrij uitzicht. Dichtbij tennisbanen, duinen en station. Ind.entree met garderobenis, ruime living met open keuken, eet- noek, studeerhoek, gezellige zithoek met openhaard en hard houten schuifpui, bijkeuken, aangebouwde schuur, kelder. De living is voorzien van isolerende beglazing. Verdieping: royale overloop met balkon, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, 4 slaapkamers, waarvan 2 met wastafel, vaste trap naar flinke bergzolder, waarop de c.v.-ketel en de badgeiser zijn geplaatst. Aanvaarding in overleg. Tekening op aanvraag beschikbaar. f 345.000,- RESTAURANT SOESTERBERGSESTRAAT108 SOESTÜUINEN 02155-1Z739 Het fijne komt van Banketbakkerij VERKLEY Bestemmingsplan 'Amersfoortsestraat' De burgemeester maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de VAN WEEDESTRAAT 76 Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat met ingang van 19 februari 1987, gedurende een maand ter ge meentesecretarie, afdeling algemene zaken en stadsontwikkeling (geopend iedere werkdag van 09.00-12.00 uur), het gemeentelijk informatiecentrum, Steenhoffstraat 9a (gedurende gebrui kelijke openingstijden), de plaatselijke bibliotheken, alsmede ter hulpsecreta rie te Soesterberg, voor een ieder ter in- Voor een van onze relaties zoeken wij een in Het Gooi of Eemland. Minimale eisen: royale woonkamer, flinke slaapkamer, grote studeerkamer, bad kamer, keuken, berging, garage. Prijsindicatie: tussen f 250.000,- en f 400.000,-. rOOi Nieuw van HOYA, de werkelijk glasharde garantie voor een betere bescherming van kunststof glazen. De nieuwste, de hardste coating. Deze HOYA HARD glazen kunnen voor zien worden van alle kleuren zowel egaal, kleurverlopend als de modieuze twee-kleuren-toepassingen. Aanbevolen ontspiegelingen: de twee zijdige AR ontspiegeling en de zacht lichtbruin/goudgekleurde Gold Hi- Quartz. UW VAKOPTICIEN: KWALITEIT VAN KJ aU ZUIDPROMENADE (inclusief kosten en plaatje) NEEM DIRECT UW PLAATJE MEE!!! lö. Bijkantoor: Koninginnelaan 31 LA LJt tel.nr. 23789 Hoofdkantoor: M lil Julianalaan 45, tel.nr.: 17962 f Man BREUKELEN TELEFOON 12874 zage ligt het door de raad van de ge meente Soest op 22 januari 1987 vast gestelde bestemmingsplan "Amers foortsestraat", regelende de bestem ming van gronden geleden in Soest en omvattende de Amersfoortsestraat vanaf de grens met de gemeente Amersfoort tot Soesterberg en de grond ter weerszijden van deze straat over een breedte van ruim 200 meter. Tegen het ontwerp van dit plan zijn bij de gemeenteraad dertien bezwaar schriften ingediend en bij de vaststelling zijn in het ontwerp enige wijzigingen aangebracht. Ingevolge het bepaalde in artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, gedurende de termijn dat het plan ter inzage ligt, bij Gedeputeerde Staten van de provincie Utrecht bezwaren daartegen indienen. Gelijke bevoegdheid, gedurende de termijn dat het plan ter inzage ligt, komt toe aan een ieder die bezwaren heeft te gen de wijzigingen, welke bij de vast stelling van het bestemmingsplan in het ontwerp zijn aangebracht. Bestemmingsplan 'Soesterveen' De burgemeester maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat met ingang van 19 februari 1987, gedurende een maand ter ge meentesecretarie, afdeling algemene zaken en stadsontwikkeling (geopend iedere werkdag van 09.00-12.00 uur), alsmede in de plaatselijke bibliotheken en in het gemeentelijk informatiecen trum, Steenhoffstraat 9a (gedurende gebruikelijke openingstijden), voor een ieder ter inzage ligt het door de raad van de gemeente Soest op 22 januari 1987 vastgestelde bestemmingsplan "Soes terveen" regelende de bestemming van grond gelegen in Soest en begrensd door de zuidzijde van de Koningsweg, het woongebied Overhees, de Insinger- straat, de Wieksloterweg en de bossen langs de Biltseweg. Tegen het ontwerp van dit plan zijn bij de gemeenteraad zestien bezwaar schriften ingediend en bij de vaststelling zijn in het ontwerp enige1 wijzigingen aangebracht. Ingevolge het bepaalde in artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kunnen zijn, die zich tijdig met bezwa ren tot de gemeenteraad hebben ge wend, gedurende de termijn dat het plan ter inzage ligt, bij Gedeputeerde Staten van de provincie Utrecht bezwa ren daartegen indienen, Gelijke bevoegdheid, gedurende de termijn dat het plan ter inzage ligt, komt toe aan een ieder die bezwaren heeft te gen de wijzigingen, welke bij de vast stelling van het bestemmingsplan in het ontwerp zijn aangebracht. Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op een daartoe strekkend ver zoek met toepassing van het daarbij ge noemde voorschrift, vergunning te ver lenen voor: het bouwen van een woonhuis, Korte Kerkstraat, sectie A nrs. 1521 en 4397 ged. (art. 50, lid 8 der Woningwet). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 19 februari 1987 eventuele bezwaren schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders in te die nen. De op dit verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn tijdens kantooruren (09.00-12.00 uur) ter gemeentesecretaris, afd. I (ka mer 23) ter inzage. Bekendmaking Wet Geluidshinder De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders van de gemeente Soest voornemens zij het College van Gedeputeerde Staten te Utrecht te verzoeken op grond van arti kel 83 van de Wet Geluidshinder een hogere grenswaarde van de geluidsbe lasting op de gevel vast te stellen ten be hoeve van: het bouwen van een woonhuis, Korte Kerkstraat, sectie A, nrs. 1521 en 4397 ged. Alvorens een hogere waarde zal wor den vastgesteld,is eenieder bevoegd binnen een termijn van een maand, te rekenen vanaf 19 februari 1987, het ontwerp met de daarbij behorende stukken in te zien tijdens de kantooru ren (09.00-12.00 uur) ter gemeentese- cetarie, afdeling I, (kamer 23) en op merkingen ten aanzien van dit ontwerp schriftelijk in te dienen. Op 23 februari 1987 om 11.00 uur, ter gemeentesecretarie, Steenhoffstraat 2, wordt er een openbare zitting gehouden waarbij een ieder de gelegenheid wordt gegeven opmerkingen ten aanzien van het ontwerp-verzoek te maken. Openbare commissievergaderingen Woensdag 18 februari: commissie Onderwijs. Agenda o.a.: bekostiging van het basis onderwijs; voorlopige vaststelling uit gaven openbaar k.o. en g.l.o. over de periode 1 januari tot 1 augustus 1985 basisonderwijs over de periode 1 au gustus 1985 tot en met 31 december 1985. Woensdag 18 februari: comissie Welzijn. Agenda o.a.: subsidieverordening; Dorpshuis Soesterberg; commissiever gaderingen tijdens de zomervakantie. Maandag 23 februari: commissie A.B.Z. Agenda o.a.: voorstel aanschaf en ver vanging van het tweede uitrukvoertuig van de brandweer Soesterberg; voorstel tot het beschikbaar stellen van een kre diet t.b.v. een experiment inzake de avondopenstelling van een tweetal ge meentelijke publieksfuncties; voorstel vaststelling Subsidieverordening, (aan vang 20.00 uur!) Woensdag 25 februari: commissie Bedrijven Agenda o.a.: krediet kolkenzuiger/ho- gedruk unit; aanleg mechanische riole ring Amersfoortsestraat; experiment avondopenstelling twee publieksfunk- ties; verhuur genot jachtrecht; notitie chemische onkruidbestrijding. Woensdag 25 februari: commissie Milieubeheer Agenda o.a.: notitie onkruidbestrij ding; verhuur jachtrecht; akoestisch rapport Ossendamweg/Vondellaan. Donderdag 26 februari: commissie Financiën Agenda o.a.: aanschaf/vervanging 2e uitrukvoertuig brandweer Soesterberg; aanschaf kolkenzuiger/hogedruk unit; overeenkomst met S. de Koning e.a. aan- en verkoop van gronden nabij Zandlaan; notitie bekostiging basison derwijs; aanleg mechanische riolering langs Amersfoortsestraat; krediet t.b.v. experiment avondopenstelling van een tweetal gemeentelijke publieksfunc ties; verkoop grond naast Nieuweweg 112, nabij Gemshoorn 14, Nieuweweg 97, perceel Industrieterrein, perceel grond aan de Parklaan, perceel indus trieterrein, perceeltjes openbaar groen in Egghermonde; Dorpshuis Soester berg. Dinsdag 24 februari: commissie Ruimtelijke Ordening Agenda o.a.: verkoop van stukjes grond in Overhees I en Egghermonde I: overeenkomst met de heer S.G.M. de Koning e.a. betreffende de aan- en ver koop van gronden aan en nabij de Zandlaan te Soest; chemische onkniid- bestrijding; inventarisatie monumen ten en beeldbepalende panden. De vergaderingen zijn openbaar en worden gehouden in de commissieka mers van het gebouw gemeentewerken. De aanvang is telkens 19.30 uur, behal ve op woensdag 18 februari de commis sie onderwijs, die om 19,00 uur begint, en commissie welzijn, die om 20.30 uur aanvangt. De stukken die betrekking hebben op de vergaderingen liggen ter inzage in het INFOrmatiecentrum. Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het pu bliek zich bij de voorzitter der commissie opgeven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegen heid hun opmerkingen kort en bondig aan de com missie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot S minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte opmerkingen bij haar beschou wingen betrekken. 4. Degenen, die in eerste instantie van het spreek recht gebruik hebben gemaakt, hebben het recht voorafgaande aan de bespreking in de tweede be sprekingsronde het woord te voeren indien naar hun oordeel de discussie van de commissieleden in eerste instantie daartoe aanleiding geeft. 5. De voorzitter kern, indien daaraan bij de meer derheid van de commissie behoefte blijkt te be staan, de sprekers uit het publiek vragen hun op merkingen bij de behandeling van het agendapunt te verduidelijken of aan te vullen. Hindenvet-aanvraag Bij Burgemeester en Wethouders zijn verzoeken binnengekomen om een hin- derwwetvergunning. De aanvragen lig gen vanaf heden één maand ter inzage SWEATERS T-SHIRTS JOGGING BROEKEN IN VERSCHIL LENDE VOORJAARS- KLEUREN (van Hanes) v.Weedestr.59 tel.12424 Soest bij de milieudienst van de gemeente, ge bouw gemeentewerken, kamer 17, op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur, als mede in de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan (en bij de hulpsecretarie Soesterberg tijdens de openingsuren. De aanvragen zijn afkomstig van: a. Frejo B.V., Dorresteinweg 68, voor het uitbreiden/wijzigen van een plaat constructie-, machine- en moffelbedrijf pp het perceel Dorresteinweg 74; b. Hilhorst Zn. B. V., Schoutenkamp weg 42, voor het uitbreiden/wijzigen van een constructiebedrijf/smederij op het perceel Schoutenkampweg 42; c. J. H. Houtveen, Birkstraat 144, voor het oprichten en inwerking hebben van' een reparatiebedrijf voor landbouw werktuigen op het perceel Birkstraat 144. Gemotiveerde bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kunnen tot 18 maart 1987 schriftelijk worden inge diend bij Burgemeester en Wethou ders. De ingekomen bezwaarschriften worden bij de stukken ter inzage gelegd. Desgevraagd worden de persoonlijke gegevens van de indieners niet bekend gemaakt. Iedereen die dat nodig acht kan eventu eel mondeling bezwaren maken. Dit moet gebeuren vóór 18 maart 1987. Men kan daarvoor een afspraak maken met de milieudienst tel. 02155-93458. N.B. Beroep tegen de vergunning kan later slechts ingesteld worden door de genen die reeds mondeling of schrifte lijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aantonen dat zij niet in staat waren bezwaar te maken. Hinderwet (wijziging vergunningen) Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn de op 29 juli 1969 voor het perceel Industrieweg 26 en de op 23 september 1983 voor het perceel Industrieweg 29 (fa. Schut) ver leende vergunningen voor resp. een in richting voor motorvoertuigen, met toepassing van artikel 26 van de Hin derwet zodanig te wijzigen/aan te vul len dat ter reparatie aangeboden of te repareren auto's, al dan niet voor de verkoop bestemde auto's, alsmede aan het verkeer onttrokken of voor de sloop bestemde of gesloopte auto's c.q. delen daarvan op het terrein van beide inrich tingen moeten worden geplaatst en dat het voorts verboden is reparatiewerk zaamheden aan ter reparatie aangebo den auto's op/of aan de openbare weg te verrichten. Gemotiveerde bezwaren kunnen door een ieder tot 2 maart 1987 schriftelijk bij het gemeentebestuur worden inge bracht. De persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift heeft in gediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Informaties: Info-centrum, Steenhoff straat 9A, tel. 22555. Geopend maandag t/m vrijdag 9.00 -17.00 uur. Informatietelefoon met actualiteiten: tel. 93665 (24 uurs-service). 19 Februari 1937 PROTEST-STAKING In het laatst van de vorige week is een veertigtal Soester werkloozen door de Ned. Heide Mij. aan het werk gezet om in de omgeving van de spoorlijn eenige voetpaden aan te leggen. De arbeiders ontvingen bij het zeer natte weer gedurende de laatste week her haaldelijk een nat pak, aangezien er in de omgeving geen gelegenheid tot schuilen bestond. Toen het gisteren weer begon te regenen hebben de arbei ders eenparig het werk verlaten bij wijze van protest. De Inspecteur van Arbeid heeft allen geschorst. Maatregelen tegen de weggeloopen arbeiders zullen zeker niet achterwege blijven. AANRIJDING Maandagmiddag had op de Rijksstraatweg een aanrijding plaats. Een vracht auto uit Baarn, bestuurd door C. B. werd gepasseerd door de luxe auto van den heer v. D. uit Soestdijk. Onmiddellijk hierop moest de heer v. D. stoppen voor een stilstaande auto. De bestuurder van de vrachtauto kon z'n voertuig niet meer tot stilstand brengen en reed den luxe auto van achteren aan. De luxe auto liep ernstige schade op. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De politie stelt een onderzoek in. VECHTENDE PAEDAGOGEN Op een der plaatselijke scholen vervoegde zich een moeder bij een onderwij zeres - zich aldaar beklagende over een beweerde onrechtmatige behandeling van haar zoontje. De gedachtenwisseling tusschen moeder en onderwijzeres ging spoedig over in een woordenwisseling, op haar beurt weer gevolgd door een formeele vechtpartij, nadat door de verontwaardigde moeder de eerste klap was uitge deeld. Pas nadat een onderwijzer was ter hulp gesneld en de vechtenden had geschei den, keerde de rust op school terug.

Soester Courant | 1987 | | pagina 5