sremlje ook verhoogd? Autoverzekeringen SILVER STAR VIDEO Film van de week IN NIJKERK: ALLE WINKELS i - s#r ff 7 k Meningen van lezers i i -4 vv'VW i :v t - -t* VIDEO TOP 10 WOENSDAG 25 FEBRUARI 1987 SOESTER COURANT PAGINA 13 Voorbeeld premie Gave show van PVO in Griftland College - A Antwoordbrief Soest over Shell wordt bijgeschaafd KETTING FORMULIEREN Drukkerij Smit B.V. Tasjesrover op de vlucht Klachten bezorging Soester Courant Gokkers onder elkaar STREETWALKIN Haalt het Reumafonds het jaar 2000 DE 125 NWV WINKELIERS \M Jongens stoken vuurtje bij Mariënburg Vrij Evangelisch 'Vriendendiensten' Nieuw ophaalschema huisvuil Drinkt U ook zuivere koffie? s.o. Soest Jeugdnieuws VOETBAL WZ Jeugdnieuws SCHAKEN Soest 1 walst over tegenstander heen SEC Jeugdnieuws Klaveijassen bij SEC SCRABBLE Scrabble -*®articuliere ziek kostenver- k Hkering •J i' Msverzekering Titoverzekerinc lomfietsverzeKring lico- c.q. Iever 3verzekering| >sWH kan A O Verzekeringen fg meer bieden? sb sd lg en nacht voor u bereik- lar - duidelijke informatie - persoonlijk kontakt - snelle expertise regeling - zeer persoonlijke behande ling - snelle schade-uitkering - overname bestaande verze keringen wordt door ons voor u geregeld Onderstaand geven wij u 3 voorbeelden van de te betalen premie, wanneer uw personenauto een cataloguswaarde (incl-btw) heeft van: WA.premie WA-Casco f 10.000,— f 104,40 f 241,20 120.000,— f180,— f482,40 f 30.000,— f 223,20 f 640,80 In deze premiebedragen is rekening gehouden met 70% bo- nus korting. In de aulavan het Griftland College heeft deSoester muziekvereniging zaterdagavond voor eenpubliek van ca. 200mensen la- tenzien watzij aan "show" in huis heeft. Dat bleek niet gering. Zowel de harmonie als de drumband liet zich niet onbetuigd en de majorettes en de minirettes voegden daaraan een optreden toe dat bij alle bezoekers duidelijk in de smaak viel. Na de uitvoering van de week daarvoor in de Vijverhof, waar het traditionele winterconcertplaatsvond, was dit het tweede succesvolle optreden van Soests "eigen PVO in korte tijd. Er moet nog een en ander worden bij geschaafd aan het antwoord van het gemeentebestuur aan de Werkgroep Zuidelijk-Afrika in Soest op de brief over het gebruik van produkten van Shell. De raadscommissie Algemene Bestuurszaken vond het concept-ant woord op verschillende punten voor verbetering vatbaar. Burgemeester Scholten zegde toe de opmerkingen van de commissieleden 'mee te nemen' bij de formulering van het antwoord zoals dat straks de deur uitgaat. Tijdens de discussie over de rol van de gemeente in zaken die de buitenlandse politiek betreffen vroeg Wiebe Meilof (GPV/SGP/RPF) zich af of het moge lijk is een onderzoek in te stellen bij be drijven en winkels in Soest, die produk ten uit Zuid-Afrika hebben gekocht en die onder druk van bij voorbeeld de werkgroep hebben besloten daarmee te stoppen, "omdat men zuinig op z'n ra men is". Hij noemde deze vorm van ac tievoeren "een lugubere zaak" en hoop te dat de Soester werkgroep daar niet verantwoordelijk voor is. Namens deze groep reageerde Henk van Arkel door erop te wijzen dat het juist andersom is. "Wij zijn degenen die last hebben, bijvoorbeeld van anonie me telefoontjes". Alternatief antwoord Meilof had zijn mede-commissieleden herinnerd aan de afspraak dat de ge meenteraad geen uitspraken doet over buitenlandse politiek, maar Ravmond in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812PZ Amersfoort Telefoon 033-18747 van Gelder (PvdA) stelde dat ook de plaatselijke overheid moet beseffen dat ze in dezen een verantwoordelijkheid heeft. Hij kon zich vinden in de alterna tieve antwoordbrief die Progressief Soest had opgesteld en die vlak voor de vergadering werd uitgereikt. Daarom had het College van Burgemeester en Wethouders er nog geen oordeel over kunnen geven, aldus burgemeester Scholten. Bert Krijger (WD) sprak zijn waarde ring uit voor de wijze waarop de werk groep in Soest zich manifesteert, maar vond wel dat de gemeente zich moet be zighouden met de eigen huishouding. Kees Verheus (CDA) zei het eens te zijn met de strekking van de antwoordbrief van het College. Hij noemde het "pri mair niet de taak van een gemeenteraad om zich met politiek op buitenlands ter rein te bemoeien". Adriaan Pothuizen (D'66) stelde onder meer voor in het gemeentelijk informatiecentrum fol ders en dergelijke van de werkgroep neer te leggen. Ans Greefhorst (CDA) vond dat de gemeente best kan kijken of ze (morele) steun kan geven aan "groe peringen die zich legaal opstellen". Burgemeester Scholten zei dat moet worden voorkomen dat de gemeente op de stoel van de regering gaat zitten. De suggestie van Adriaan Pothuizen zal worden besproken. Een onderzoek zo als Meilof voorstelde acht de burge meester geen taak van de gemeente. "In het geval er sprake is geweest van bij voorbeeld bedreiging is dat een zaak voor de politiek," aldus de burgemees ter. De politie is op zoek naar de onbekende man die vorige week aan de Talmalaan mevrouw P. de G. uit Soest overviel en haar schoudertas wilde stelen. De eige nares hield de tas echter stevig vast. Daarbij brak het hengsel en kwam zij ten val. De dief nam echter de benen. De politie zet het onderzoek voort aan de hand van het signalement. Indien U 's woendags om 18 uur de Soester Courant nog niet in Uw bezit heeft kunt U tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 14152). De krant wordt dan dezelfde avond nog nabezorgd. Als U later dan 18.30 uur belt kunt U de klacht op het ant woordapparaat inspreken. In dat ge val krijgt U de krant de volgende dag in de bus. De politie kreeg zaterdag j.1. bezoek van de 27-jarige A.O., woonachtig in Utrecht, die kwam melden dat hij was overvallen door een man, de 39-jarige A. V. uit Soest, die hem een bedrag van 7500 gulden afhandig had gemaakt. Dat was gebeurd na het verblijf in een gokhuis in Amsterdam, waar O. maar liefst drie dagen en nachten had door gebracht. Daar had hij ook V. ontmoet en geza menlijk waren de heren met de auto van V. naar huis gereden. Tegen de zin van O. was V. echter doorgereden naar Utrecht, maar toen O. dat door kreeg stuurde hij zijn "chauffeur" alsnog naar Soest. Onderweg viel O. echter in slaap, aldus zijn verhaal, en hij werd pas weer wakker toen de auto midden in het bos bleek te staan en V. hem een mes op zijn keel drukte. Onder die bedreiging stond hij V. het met het gokken ver diende geld af, die er daarna vandoor- ging. Voorbijgangers pikten hem op en brachten hem bij de politie. O. bevond zich nog op het bureau toen V. zich daar eveneens vertoonde, waar bij deze het vele verhaal ontkende. De eerste ontstak daarop in grote woede, waarbij plotseling een slagersmes uit zijn kleding viel. Bovendien bleek hij zo'n 17.000 gulden op zak te hebben. De politie besloot in elk geval een nader onderzoek in te stellen. Dat gebeurde ook in de auto van V., waarin eveneens een slagersmes werd aangetroffen plus een bedrag van 2000 gulden. O. bleef bij zijn verhaal en V. bleef bij zijn ontkenningen. Deson danks maakte de politie proces-verbaal tegen hem op. De genoemde 7500 gul den kwam niet meer tevoorschijn. UiodHIttfjeluk. IcïsmUct I, «ndiHfÉ®» De onschuldige maar verleidelijk mooie Cookie (MEUSSA LEO) loopt van huis weg om haar geluk in New York te zoeken. Ze wordt hopeloos verliefd op de knap pe en charmante Duke (DALE MIDKIFF) die een pooier blijkt te zijn. Voor ze het weet tippelt ze voor hem. Ze doet het omdat ze denkt dat hij van haar houdt. Maar als Duke op een avond Cookie's kamergenootje halfdood slaat, ontdekt ze Duke's ware aard en vlucht. Ze vraagt een andere pooier Duke een gevoelig lesje te leren. Maar dat had ze beter niet kunnen doen. Na een pak slaag is Duke buiten zinnen van woede en zint hij op wraak. Eeen hysterische achtervolging is het ge volg. Duke vermoordt iedereen die hem in de weg staat tot hij uiteindelijk oog in oog staat met Cookie voor de afrekening. Cookie kan haar nachtmerrie maar op één manier stoppen 1. American Ninja 2. Brewstern millions 3. Commando 4. Delta Force (import) 5. Temple of doom nnc 6. White nights 7. Wird Science (import) 8. Rocky IV 9. A. Nightmare on Elm Street 10. Re-animator Natuurlijk haalt het reumafonds het jaar 2000. En een grote groep reumapatiënten ook. Je gaat aan reuma immers zelden dood. Maar er mee leven valt ook niet mee. Het Reumafonds kan reuma niet wegnemen, al wordt het zoeken naar de oorzaak nog zo hard gestimuleerd. Daaraan gaf het Reumafonds vorig jaar f 3.300.000,- uit. Dat is veel, maar nog steeds niet genoeg. Het Reumafonds wil meer doen. Het wil mensen wier leven geremd wordt door reuma, een stoot tot beweging geven. Door ontspanning te bieden, vakanties, voorlichting, aanpassingen rond huis en haard en door het zo belangrijke contact met lotgenoten in reumapatiëntenverenigingen moge lijk te maken. Daarvoor is geld nodig. Veel geld, dat mede van u afkomstig is. Het Reuma fonds kan niets zonder u en de reumapatiënt niet zonder het Reumafonds. Geef dus aan de collectant, of anders per bank (707070848) of per giro (324). Van 9 tot 15 maart is de jaarlijkse collecte voor het Nationaal Reumafonds. De politie heeft zaterdagavond twee jongens aangehouden die op het terrein van Mariënburg aan de Burgemeester Grothestraat een vuurtje hadden ge stookt. Bij de nadering van de politie wist er één te ontkomen, maar deze kon later in de kraag worden gevat. De jon gens, de 14-jarige S.V. en de even oude M.K., beiden uit Soest kregen een flinke "uitbrander", waarna ze werden over gedragen aan hun ouders. Op verzoek van een Vrije Evangelische collega uit Soest wil ik graag de indruk wegnemen - door mij wellicht gewekt - dat alle Vrije Evangelische Gemeen ten in Nederland "E.O.-achtig" zouden zijn. De bond van Vrije Evangelische Ge meenten in Nederland heeft deze inslag niet en is tevens oecumenisch van ka rakter. Vrije Evangelische Gemeenten zoals wij die kennen, bijv. in Baarn en Hilver sum, hebben zich uit deze Bond terug getrokken. dsJ.C.Greive herv.pred. Ik ben geschokt door het lezen van het artikel in de Soester Courant van vorige week betreffende een frontale aanval van ds. Greive met enkele collega's op de Vriendendienst die sinds jaren in de Ichthuskerk worden gehouden. Het verbaast mij buitengewoon, dat de ze oecumenische predikanten geen ruimte hebben voor evangelisch getinte bijeenkomsten, terwijl het toch duide lijk is dat er in de afgelopen decennia een geweldige terugloop uit de histori sche kerken is geconstateerd. Zelf heb ik bijna 9 jaar met vreugde zit ting gehad in het Soester pastorescon vent, maar de nieuwe paators hebben zich scherp afgezet tegen onze baptisti- sche identiteit (oecomenische into lerantie), mede waardoor wij als voor gangers van de Evangelische Gemeente ons - om de lieve vrede wil - maar van dit convent hebben teruggetrokken. Nu moeten de Vriendendiensten het ont gelden. Aangezien ik langer voorganger ben in Soest dan enige andere predikant of priester en eveneens reeds meer dan 41 jaar in Soest woonachtig ben, heb ik zelf kunnen constateren hoe sterk de terug loop is vanuit de grotere plaatselijke kerken en tevens de geweldige honger onder de mensen naar een duidelijke boodschap t.a.v. het reddende Evange lie van de Here Jezus Christus. Wij zijn trots op de Evangelische Om roep en op de E.O.-achtige aktiviteiten en ik wil voorspellen dat deze trend niet meer te stuiten is en dat honderden kerkgangers ook in de komende jaren zullen gaan veranderen van inzicht en inzet. Ik voorzie dat de Vriendendiensten al leen maar gaan groeien en ik moedig de christenen uit Soest aan om daar te gaan bijtanken, wat men vaak in eigen kerk aan onderwijs en inspiratie moet mis sen. Herman H. ter Welle Predikant-Directeur "In de Ruimte" Met ingang van 2 maart wordt het huisvuil in de gemeente Soest vol gens een nieuw schema opgehaald. De woninguitbreiding brengt met zich mee dat het ledigen van de mini- containers anders dan nu het geval is over de week verdeeld moet worden. De bewoners of gebruikers van de panden die van ophaaldag verande ren krijgen hiervan persoonlijk be richt. Bij de overige aanbieders kunnen veranderingen in het ophaal-tijdstip plaatsvinden. Daarom is het verstan dig dat iedereen vanaf 2 maart, dus bij de invoering van het nieuwe op haalschema, zijn mini-container(s) om half acht voor de middag aan biedt. Na een aantal weken kan men zelf zien hoe laat ongeveer de reini gingsdienst in de buurt komt om de mini-containters te ledigen. In het gemeentelijk INFOrmatie- centrum is het nieuwe ophaalschema aanwezig. Voor U staat een kop dampende koffie. Welke koffie het ook is, hij komt onver mijdelijk uit de Derde Wereld. Met dit kopje koffie heeft U de tegenstelling tussen arm en rijk in de hand. Dat zit zo: de meeste koffie die wij drin ken komt van grote plantages. Deze zijn vaak in handen van grootgrondbezit ters. Ze hebben vooral seizoen-arbei ders in dienst. Die plukken de koffie. Hun loon staat in geen enkele verhou ding tot de prijs die een grootgrondbe zitter ontvangt. Ook kleine boeren produceren koffie. Ze zijn voor de verkoop van hun koffie afhankelijk van opkopers en tussen handelaren. Daarom krijgen ze ook niet de prijs waar ze recht op hebben. Van het geld dat U als consument hier betaalt voor een pak koffie gaat maar een klein gedeelte naar de plantagear beiders of kleine koffieboeren. Het zijn de grootgrondbezitters, de opkopers, de exporteurs die de winst opstrijken. Koffie draagt zo niet bij aan de ontwik keling van de armsten. In tegendeel: koffie vergroot de kloof tussen arm en rijk. Er is echter op de Nederlandse markt ook andere koffie verkrijgbaar, geïm porteerd door o.a. S.O.S. Wereldhan del. Deze koffie wordt zo rechtstreeks mogelijk gekocht van coöperaties van kleine koffieboeren, o.a. in Zuid Ame rika. In de kring van de Gereformeerde Wilhelminakerk-gemeente in Soest Zuid is de verkoop van deze koffie ter hand genomen. Verschillenden maak ten reeds kennis met deze koffie, maar het streven is uiteraard de kring van af nemers verder uit te breiden. De kwaliteit van de "Zuivere koffie" is erg goed en kan zonder meer worden vergeleken met de duurdere koffie- soorten van de commerciële merken. De koffie wordt verkocht: iedere vrij dagmiddag van 2 tot 4 uur in de entree hal van de Wilhelminakerk, Soester- bergsestraat 18. Ook is de koffie, na te lefonische bestelling af te halen op de adressen Plasweg 23, tel. 19087 en Braamweg 41, tel. 17700. Nogmaals het gaat om "Zuivere kof fie", qua kwaliteit, prijs en doelstelling. De koffie is ook coffeïnevrij verkrijg baar. De snel invallende dooi was de hoofd schuldige van het voetballoze week end. Dat betekende dus weer een al ternatief programma voor de SO- Soest jeugd. Voor bijna alle leeftijds groepen was er zaalvoetbal in de zaal tjes van de Smitsweg, Hartweg en de C-drie. Als de weervoorspellers gelijk krijgen wordt er aanstaande zaterdag gewoon weer gevoetbald. Er wacht voor de SO- Soest voetballers dan weer een volledig programma met daarin de nodige top pers. De A-2, die verrassend tweede staat, ontmoet CJW. De thuiswedstrij den van de A-3, B-5, C2, D-2, E-2 en E-3 zijn echter ook een bezoekje waard. Programma: A-junioren (zo.1/3) Soest 1-IW 1 14.30 uur Soest 2-CJW 14.30 uur Soest 3-Roda'46 3 14.30 uur B-junioren Soest 1 is vrij APWC 2-Soest 2 13.00uur IJ'vogels 3-Soest 3 16.00 uur IJ'vogels 4-Soest 4 16.00 uur Soest 5-KWA 3 13.00 uur C-junioren Amersf.Boys 1-Soest l[huuur soest-wza 12.00 uur Uitslagen Zaterdag 14 februari WZ'49 Cl-s.o.Soest C2 0-1 Quick 1890 Dl-WZ'49 Dl 5-2 Spakenburg El-WZ'49 El 0-6 WZ'49 E2- Roda'46 E3 2-2 s.o.Soest Fl-WZ'49 F1 3-6 SEC F2-WZ'49 F2 3-2 Pupillennieuws (D-E-F pup.) Woensdag 25 febr. was de laatste trai ning in de zaal. In de Crocusvakantie is er voor de D-E-F pupillen géén training. Na de crocusvakantie trainen ze weer buiten op het WZ'49 complex. Dus de eerste buitentraining is voor de E en F pupillen op woensdag 11 maart 1987. Tijden: 13.30 u - 14.30 u F1 en F2 14.30 u - 15.30 u El en E2 15.30 u - 16.30 u D pup. De eerste buitentraining voor de Dl en de oudere El pupillen is op maandag 9 maart, van 16.30u - 17.30 u. Gewoon op het gras. Als op zaterdag 28 februari alles wordt afgelast dan zijn alle D-E-F pupillen vrij (i.v.m. de Crocusvakantie). Dus dan géén training op deze zaterdag en ook geen film. Dit geldt ook voor zater dag 7 maart. Wedstrijdprogramma Zaterdag 28 fe bruari WZ'49 Al-Roda Al 14.30 u. WZ'49 Bl-CJW BI 12.00 u. WZ'49 B2-WZA B3 13.00 u. WZ'49 Cl vrij. Spakenburg C3-WZ'49 C2 12.30 u. WZ'49 Dl-Roda D2 11.15 u. IJsselm.vog.El-WZ'49 El 10.00 u. WZ'49 E2-Amsvorde El 10.30 u. KWA Fl-WZ'49 F1 9.45 u. WZ'49 F2-Baarn F3 11.15 u. Het eerste achttal van de Soester Schaak Club is in de winning mood! Vrijdag 20 februari j.1. werd bezoeker Overvecht 1 uit Utrecht met maar liefst 7 1/2-1/2 afgedroogd! Het kampioenschap in de eerste klasse A van de SGS (Stichts Gooische Schaakbond) begint steeds dichterbij te komen. De tors uitgevallen uitslag her innert ons weer aan de sterke krachten die binnen het team schuil gaan. Chiel Vennik opende de score. Een van zijn paarden mocht in de vijandelijke stel ling zoveel schade aanrichten, dat het eindspel kon worden overgeslagen. Ook voor Ivar Chavannes was het een heerlijk avondje. Reeds in de opening kreeg de Soester clubkampioen een stuk in de schoot geworpen. Aan bord 1 sloeg Gerrit Muis een bres in het centrum van zijn tegenstander Van Dijk, waardoor een vrijpion op weg kon gaan naar promotie. Rob van Au- rich won op de degelijke manier: lang zaam de druk vergroten totdat het de te genstander teveel wordt. Eddie van de Velden deed in zekere zin hetzelfde; hij vlocht enkele dusdanig diepe varianten in de stelling, dat zijn tegenstander door de bomen het bos niet meer zag. Fedde van Tuinen en Anton Visser ver grootten vervolgens de voorsprong tot maar liefst 7-0, waarna het Koen Veg- ter, die de gehele avond aan zijn bord gekluisterd had gezeten, net niet geluk te om er een 100%-score van te maken. Maar daarom niet getreurd. Intern Er werd in Credo nog veel meer ge schaakt. Voor de interne competitie in de hoogste groep had Gerrit Muis eer der in de week een afgebroken partij te gen René Molenaar verrassend in winst omgezet, maar revancheerde René zich keurig door Eric de Haan te verslaan. In de groepen 2A en 2B werden nog twee wedstrijden gespeeld: adspiranten Christian Vonk versloeg Jossip Sulenta, niet bepaald de zwakste in deze afde ling. Balvers en Weenink waren aardi ger voor elkaar: zij remiseerden. Ladder In de competitie lijkt leider René Boek- hoff steeds meer terrein te verliezen. Naaste achtervolgers zijn Eric Swinkels en de heer Braf. De lijstaanvoerder ver loor deze week van Paul van der Ham men, terwijl Braf won van Rob Wolzak. Swinkels verging het minder: hij verloor van Jan de Gier. Haijo Schipper was te lastig voor wed strijdleider De Boer, terwijl praeses Verrips zijn eerste overwinning boekte ten koste van Jan van Bakel. J. van de Berg blijft, gewoontegetrouw, onder de top van de ladder meedraaien. Nieuwelink was zijn slachtoffer. Lars Bouma, een talentvol jeugdspeler, liet zich van zijn beste kant zien en versloeg Schenderling. Roda'46 7-Soest 3 D-pupillen Hoevelaken 1-Soest 1 Soest 2-TOV 1 WZA 4-Soest 3 E-pupillen CJW 1-Soest 1 Soest 2-Limvio 1 Soest 3-Amersf.Boys 1 F-pupillen Hees 1-Soest 1 Roda 5-Soest 2 SEC 2-Soest 3 Dames-junioren SDVB-Soest 11.45 uur 10.45 uur 11.00 11.15 uur lO.OOuur 10.00 uur 10.00 uur 11.00 uur 10.00 uur 10.45 uur 11.30 uur. Woensdagmiddag 18 febr. j.1. waren de laatste zaalvoetbaltoernooien voor de pupillen van Sec en WZ'49. In Beu kendal werden de wedstrijden gespeeld tussen de Dl en El pupillen van beide verenigingen. In de E poule waren de uitslagen: WZ El-SEC El 0-0 WZ E2-SEC E2 5-0 WZ El-WZ E2 3-2 SEC El-SEC E2 1-0 WZ El-SEC E2 2-0 SEC El-WZ E2 1-1 Bij de D pupillen kwamen de volgende uitslagen tot stand: WZ Dl-SEC Dl 0-0 WZD2-SECD2 4-1 WZ Dl-WZ D2 0-4 SEC Dl-SEC D2 1-2 WZ Dl-SEC D2 1-1 SEC Dl-WZ D2 0-1 Op dezelfde tijd speelden in "De Bunt" de E2 van beide verenigingen hun zaal voetbalwedstrijden, hierin waren de uitslagen: SEC E3-WZ E3 0-4 SEC E4-WZ E4 3-4 SEC E3-WZ E4 1-1 SECE4-WZE3 0-1 WZ E3-WZ E4 1-1 SEC E3-SEC E4 1-0 Na de jonge E-tjes volgden de F-pupil len van beide verenigingen, hierbij was de opkomst enorm. Het programma voor de topvoetballers stond vast dus werden liefst 4 eredivisieteams van ie der 8 spelers geformeerd. Absolute topper werd Feyenoord dat alle wed- styrijden wist te winnen. De spannenste wedstrijd was Ajax-PSV met einduit slag 3-3. Verdere uitslagen waren: Ajax-Feyenoord 1-2 PSV-Utrecht 0-3 Ajax-PSV 3-3 Utrecht-Feyenoord 1-2 PSV-Feyenoord 0-3 Utrecht-Ajax 2-2 Na nog wat fruit en chocolade genuttigd te hebben gingen de Gullitjes, Vanen- burgjes en van Bastentjes, moe maar voldaan huiswaarts. Zowel bij WZ'49 als bij Sec kan men terugzien op zeer geslaagde zaalvoet baltoernooien, die zijn zeker volgend seizoen voor herhaling vatbaar. Zaterdag 21 februari j.1. werden alle vastgestelde wedstrijden weer afgelast. Hierdoor werd door de juniorengroe- pen gebruik gemaakt van het trainings veld en gingen de pupillen vanaf 12.30 uur, naar de Paulus Potterlaan voor spelletjes zaalvoetbal. Mochten de vel den zaterdag 28 februari a.s. weer be speelbaar zijn, dan staan de volgende wedstrijden gepland: SEC Al-Amersfoortse Boys Al 14.30 u. Hoevelaken A4-SEC A2 15.00 u. SEC Bl-Leyliestad BI 13.00 u. SEC B2-Amersfoortse Boys BI 13.00 u. WZA B5-SEC B3 13.00 u. LJsselm.vog. Cl-Sec Cl 14.30 u. SEC C2-Roda C4 11.45 u. Hoogland Dl-SEC Dl 10.30 u. Spakenburg D3-SEC D2 11.00 u. Hoogland El-SEC El 9.45 u. LJsselm.vog. E3-SEC E2 10.00 u. SEC Fl-Ajnersf.Boys F1 10.00 u. SEC F2-SO Soest F3 10.45 u. TOV-SEC F3 10.30 u. Maandag a.s. 2 maart, is weer de maan delijkse klaveijasavond bij SEC in de kantine aan de Bosstraat. Aan- vang;20.0Q uur, Inschrijfgeld; f 2,50 p.p. Leden,donateurs,begunstigers en leden van de supportersvereniging "Groen/Wit" met hun introduce's zijn van harte welkom. Grote verliezer tijdens de 22e ronde van de Soester scrabble-competitie was Jan Leijendekker. Zelf niet spelend waren het Anne Nuysink, Klaas Keuter en Renske Druijff die met pittige scores zich voor de als tweede geplaatste nestelden. Door deze resultaten duikel de Jan Leijendekker naar een zesde plaats. Nog altijd ongeslagen en met re gelmaat scorend is het Anneke Tak die met grote zekerheid op de te winnen ti tel afgaat. Vast in de top-tien ook Diny Boele, Thea v.d. Berg en Joop v. Zijt- veld. Naarmate het seizoen vordert zijn hun scores hoger en stijgen de gemid delden. Uitslagen 22e competitie-ronde: A. Nuysink - J. v. Zijtveld 519-539 T. v. Egdom - A. Luttik 361-403 M. Boom - T. v.d. Veer 311-325 R. de Groot - A. de Bree 492-388 D. Boele - J. Danvers 551-538 T. v.d. Berg - K. Keuter 491-566 T. Danvers - Renske Druijff 488-601 D. Vastenburg - H. Reichenberger 589-363 De om service en kwaliteit bekend staande fa. Schoemaker, Van Weede- straat was dit keer gastheer voor wat be treft "de prijs van de week". De be schikbaar gestelde waardebon werd op eenvoudige wijze gewonnen door An neke Tak. Donderdag a.s. de 23e competitie avond met opnieuw een wedstrijd om "de prijs van de week" als smakelijk toetje. Aanvang der partijen te 19.30 en 21.00 uur. Plaats van handeling: Scrab- ble-huis Café-Restaurant Van de Brink, Soesterbergsestraat 102.

Soester Courant | 1987 | | pagina 13