f SUPER FLOWER Strater Tulsp Geluidsbelasting A28 overschrijdt norm aanzienlijk! 'Bevolking' en Infocentrum op proef open tijdens koopavond Bestuur s.o. Soest boos om vertraging kleedkamervoorstel VOOR EEN ECHTE JEANS Fietster (16) in Soestduinen verongelukt Ton Paauw biedt 7 miljoen voor 'Hilversumse' Mondriaan WD: snel maatregelen tegen verkeersonveiligheid bij Mariënburg en Braamhage gezien Huis jaxerell" L Morgenavond informatie van Rijkswaterstaat Personeel niet enthousiast Honden op schapenjacht naar GLAS HANDEL Politie pakt kenteken-vervalser Op overweg door trein gegrepen 'Netzo serieus als plan van mevrouw Weijers' Heineken hoofdsponsor Landjuweel WAAROM ZO'NPC KOPEN VOOR 3200,- ALS U AL EEN TULIP HEEF VOOR 3495,- 0F EEN IBM-XT VOOR 4250,-?! Dreigende taal van Bert Krijger Onze specialiteit: ^GEMENGDE 0qg tmJ BOEKETTEN vanaf door GernrdPaul Zuivere koffie Vrouw weert aanrander af Bel Strater 02155-16151 '."T'iih WOENSDAG 25 FEBRUARI 1987 65e JAARGANG NO. 26 Abonnement per halfjaar M 2,- Buiten Soest per halfjaar f24,- Losse nummers 65 ct. Gecontr. opl. 8000 VERSCHIJNT IEDERE WOENSDAG Kantoor voor redactie en administratie Van Weedestraat 227 Postbus 57, 3760 AB Soest Telefoon 02155-14152* Postgiro 126156 De feitelijke geluidsbelasting die de nieuwe rijksweg A28 de "aanwonen- de" Soesterbergers oplevert blijkt 3 4 decibel hoger te zijn dan eerder was aangenomen. Volgens deskundigen komt dit cijfer in wezen neer op een "verdubbeling" van de overlast. Me tingen die door Rijkswaterstaat on langs zijn uitgevoerd hebben de bange vermoedens van de inwoners van Soesterberg en het Soester gemeente bestuur bevestigd. Voordat de nieuwe weg in gebruik werd genomen is er uitvoerig gediscussieerd en zijn er berekeningen gemaakt van het te verwachten geluidsniveau. Die berekeningen zijn volgens de wettelijke voorschriften uitgevoerd en op basis daarvan zijn de geluidwerende voorzie ningen ontworpen en deels gereali seerd. Na de openstelling van de weg is, vooral door de negatieve reacties, gezocht naar het antwoord op de vraag of de be rekeningen wel klopten met de wérke lijke geluidsbelasting, aldus een ge meentelijk persbericht, dat vorige week is verspreid. "De voorlopige resultaten van het akoestische onderzoek dat in opdracht van Rijkswaterstaat door TNO-Delft is uitgevoerd zijn thans bekend. De resul taten zijn nog voorlopig, omdat er voor een betrouwbare conclusie herhaalde metingen moeten plaatsvinden die van wege de weersomstandigheden nog niet konden worden uitgevoerd. Geconsta teerd is dat de feitelijke geluidsbelasting 3 4 dB(A) hoger ligt dan de bereke ningen. Over de oorzaak van de geme ten waarden ten opzichte van de bere keningen vindt nog overleg plaats tus sen Rijkswaterstaat en het ministerie van VROM." Maatregelen Rijkswaterstaat heeft intussen toege zegd dat de nodige maatregelen getrof fen zullen worden om de feitelijke ge luidsbelasting in overeenstemming te brengen met de normen zoals die zijn gesteld door het ministerie van VROM. Daarbij wordt gedacht aan "bronmaat regelen" en/of "maatregelen in het overdrachtsgebied tussen weg en wo ningen". Morgenavond - 26 februari - vindt in de Hoeksteen aan de Buys Ballotlaan in Soesterberg een informatie-avond plaats. Aanvang 19.30 uur. Dan zal van de zijde van Rijkswaterstaat een toe lichting worden gegeven op de meetre sultaten, aan de hand van tekeningen waarop de meetpunten en de reken- en meetresultaten naast elkaar zullen wor den gepresenteerd. Voorts zal inzicht worden gegeven in de oplossingen die voorhanden zijn. Als gespreksleider treedt op wethouder Plomp. Twee gemeentelijke "publieksfunc ties" - de afdeling Bevolking aan de Van Weedestraat en het gemeentelijk Infocentrum aan de Steenhoffstraat - zullen in de periode 1 april -1 juli en 1 september -1 november bij wijze van proef op de vrijdagse koopavond ge opend zijn van 19.00 tot 21.00 uur. Dat stellen B. W. de raad voor, om dat zij de gedachte positief vinden en derhalve een experiment waard. Wel wijst het College erop dat de erva ringen van gemeenten elders in den lan de zeer verdeeld zijn en dal er "op voor hand veel vraagtekens geplaatst kun nen worden bij een experiment in Soest". Om het personeel niet meer te belasten dan door het experiment toch al het ge val zal zijn hebben B. W. gekozen voor een beperkt "dienstenpakket": m hoofdzaak de verstrekking van uittrek sels uit het persoonsregister, het aan vragen en afhalen van pasoorten en het aanvragen van rijbewijzen. Bij beide diensten zijn "enige veilig heidsvoorzieningen" nodig. De kosten daarvan en de benodigde extra perso nele lasten gaan 18.870 gulden kos ten. Het College wijst er overigens op dat het personeel niet al te enthousiast is om er de vrije avond na het normale werk aan te besteden. De medewerkers hebben ook twijfels over het effect van het experiment. "Anderzijds hebben wij een opstelling aangetroffen die ge motiveerd is voor een zo goed mogelij ke dienstverlening en vanuit dien hoofde mag dan ook zeker een positie ve medewerking worden verwacht." Het bestuur van s.o. Soest heeft met verontwaardiging geconstateerd dat 'op de agenda van de gemeenteraads vergadering van maart a.s. met geen woord wordt gerept van het voorstel tot de uitbreiding van de kleed- en was ruimten bij de voetbalclub op het sportcomplex aan de Bosstraat-Oost. Dat blijkt uit een mededeling van se cretaris Cees Verkerk in het clubblad De Spetter van vorige week. Verkerk wijst erop dat het dagelijks be stuur van de Sportstichting, onder voorzitterschap van wethouder Plomp (WD), in december vorig jaar al had beloofa dat de behandeling van het voorstel zou plaatsvinden in de raad van De politie kreeg in het weekeinde een telefoontje met de mededeling dat in het weiland aan de Lange Brinkweg een hond achter de schapen aanjoeg. Bij on derzoek bleek een schaap in de sloot te recht te zijn gekomen. De hond was het eigendom van een dame, die aan de Lange Brinkweg op familiebezoek was. De hond had tijdens de visite de benen genomen. Zondag kreeg de politie een melding door van twee herdershonden, die ach ter de brandweerkazerne achter de schapen zouden aanzitten. Die bleken echter gevlucht te zijn, maar de honden hadden het kennelijk met wellust voor zien op de daaraanwezige hazen. De "herders" bleken thuis te horen aan het Kerkpad. De eigenaar kreeg een pro ces-verbaal. februari. "Zoals bekend heeft het bestuur van s.o. Soest zich nogal ingespannen om een financieel aantrekkelijk plan in te dienen. Daarbij werd een belangrijke concessie gedaan," aldus Verkerk, die in dit verband de reductie noemt van vier normale naar twee grote kleedka mers, waardoor op de meerjarenbegro ting een bedrag van maar liefst 40.000 gulden wordt bespaard. De begroting werd in november al goedgekeurd. Verkerk laat de s.o. Soest-achterban verder weten dat het bestuur van de Sportstichting al op 6 januari unaniem met het plan heeft ingestemd en besloot de gevraagde medewerking te verlenen door het gemeentebestuur te verzoeken een krediet beschikbaar te stellen. 'Record-tempo' "Helaas moeten wij constateren dat de volgende stap - het voorstel van B. W. aan de raad - enkele maanden in be slag neemt. Dat het veel sneller kan be wees het project kunstgrasvelden/ honkbalaccommodatie, dat in record- tempo werd afgehandeld, ondanks het feit dat het aanvankelijk niet eens op de begroting van 1987 stond," aldus de verbolgen secretaris. Verkerk laat weten dat wethouder Plomp in eerste instantie het antwoord schuldig moest blijven toen hem naar de oorzaak werd gevraagd, maar dat hij beloofde de zaak snel te onderzoeken. Het s.o. Soest-bestuur neemt nu maar aan dat dat ertoe leidt dat de noodzake lijke uitbreiding van de kleedkamers alsnog op de agenda van maart zal prij ken. Jeans mode specialist Nieuweweg 60A Soest Is het ondanks uw open haardvuur in huis toch nog koud en guur? Bestel bij Van Ede dubbel glas dal scheelt al gauw een winterjas. Zijn gevraagde beloning daarvoor is niet duur. MEVR. SONJA SCHAAP, Soesterberg Beckeringstraat 50 - Soest lf fl f\| L 1 1L (werkplaats -f woonhuis) Vflll 1.1 II, BEL 160 55 Of 18429 MMMSAJ EN WIJ KOMEN! __J - - De Soester politie heeft vorige week een goede vangst gedaan met de aanhouding van een 30-jarige plaatsgenoot op verdenking van het vervalsen van een aantal exemplaren van deel III van het auto-kentekenbewijs. De man, D. van D., werd betrapt toen hij nog bezig was het watermerk in de door hem vervaardigde vervalsingen aan te brengen. Voor zijn activiteiten maakte de man deels gebruik van de apparatuur van zijn werkgever, een in Soest gevestigde drukkerij. Bij het recherche-onderzoek daar werd in de kast van Van D. een aantal scherpe patronen van een klein kaliber aangetroffen. Die werden in beslag genomen, evenals een hoeveelheid soft drugs (amfetamine-tabletten) die de verdachte bij zich droeg. Volgens de politie was de vervalsing van het kentekenbewijs van uitzonderlijk goede kwaliteit. "Een vakman," aldus een woordvoerder van de politie. In de drukkerij werden van een exemplaar 15 afdrukken aangetroffen, kennelijk proeven om de papieren op de juiste kleur te brengen. Volgens de verdachte handelde hij in opdracht van een inwoner van Weesp, de 31-jarige P.W., voor wie hij eerder al eens dagafschriften van de bank had "bewerkt" tegen een honorarium van 100 gulden per opdracht. W. werd eveneens aangehouden voor verhoor, maar ontkende zijn aandeel. Tegen Van D. is proces-verbaal opgemaakt wegens valsheid in geschrifte. W. worden uitlokking en medeplichtigheid ten laste gelegd. De 16-jarige Daniëlla Melanie Maria Zwart uit Bosch en Duin is zaterdag middag omgekomen na een ernstig on geluk op de spoorwegovergang in Soestduinen. Het meisje stak direct na het passeren van de trein Utrecht- Amersföort de rails over, zonder te let ten op de trein Amersfoort-Utrecht, die direct daama de overweg passeerde. Zij werd door de trein gegrepen en zo ern stig gewond, dat zij bij aankomst in Zonnegloren reeds bleek te zijn overle den. Het meisje had met een vriend een be zoek gebracht aan de snackbar aan de Van Weerden Poelmanweg in Soestdui nen. Toen zij verder gingen in de rich ting Soesterberg namen zij het fietspad aan de verkeerde (linker) kant van de weg, waar de overgang niet aan beide zijden is beveiligd door spoorbomen. De jongen'was al aan de overkant toen de trein naderde. Het meisje bleef wachten tot de trein voorbij zou zijn en stak daarna onmiddellijk de spoorbaan over. Door de botsing kwam ze met haar fiets aan de andere zijde van de Van Weer den Poelmanweg terecht. Ze werd zwaar gewond per ambulance naar Zonnegloren overgebracht, waar bleek dat alle hulp te laat zou zijn. De opwinding over de plannen van het Hilversumse gemeentebestuur om "de Mondriaan" aan de meestbiedende te verkopen om zodoende enige verlich ting te brengen in de gemeentelijke fi nanciële zorgen heeft heel wat losge maakt. Half Nederland, al dan niet kunstlievend, staat op z'n achterste benen en aan de algemene beroering is vorige week ook uit Soest een interes sante bijdrage geleverd. Die kwam van de plaatselijke kunstenaar en toekom stig kaartenmagnaat Ton Paauw. In derdaad: alwéér... Ton Paauw haalde ditmaal zelfs de lan delijke pers met zijn bod van 7 miljoen gulden op Mondriaans "Compositie met twee lijnen", waarvoor een Haagse kunsthandelaar intussen al 2,1 miljoen op tafel wil leggen. Hij deed dat per te legram aan de Hilversumse wethouder van cultuur, mevrouw Weijers, en liet haar weten wat zijn condities waren: be taling direct, overdracht direct, het schilderij blijft in Nederland en dage lijks te bezichtigen in Paauws woning in Soestduinen. "Nee, ik heb nog niks van mevrouw Weijers gehoord," vertelt Ton een paar dagen later, nadat hij de zoveelste jour nalist via de telefoon te woord heeft ge staan en de televisieploeg van Club Veronica juist zijn huis heeft verlaten. "Ik ben van alle kanten bestormd. Ie dereen wilde weten of het bod nu wel of niet serieus gemeend is." Het antwoord op die vraag is inderdaad moeilijk te geven, al lijkt Ton buitenge woon zeker van zijn zaak. "Die zeven miljoen? Nou, eerlijk gezegd had ik acht miljoen in m'n hoofd toen ik het te legram opgaf, maar toen dacht ik: laat ik voor de zekerheid nog maar een mil joen achter de hand houden..." Of het om een bedrag-in-guldens gaat wordt evenmin erg duidelijk. "Ik ben wel blij dat ik in het telegram het f-je ben verge ten." De Elvis van de schilderkunst Zijn verontwaardiging over het Hilver sumse plan is in elk geval wel echt. "Dat kan toch niet! Hilversum heeft het schilderij cadeau gekregen, dan kunnen ze het toch niet achterom verkopen!" Volgens hem is Mondriaan voor de schilderkunst belangrijker dan Rem- brandt. "Je kunt zijn invloed 't beste vergelijken met die van Elvis voor de rock-muziek. In elk geval is Mondriaan de belangrijkste Nederlandse schilder van deze eeuw, ook door zijn ideeën, waarin hij verwant is geweest aan de Stijlgroep." Volgens Ton heeft hij door zijn bod in de eerste plaats de absurditeit van het Hilversumse verkoopplan willen aanto- De internationaal vermaarde bierbrou werij Heineken zal als hoofdsponsor optreden van het Landjuweel, dat van 21 augustus tot en met 6 september in Soest wordt gehouden. Volgende week vindt in Amsterdam de plechtige ondertekening plaats van het sponsorcontract tussen Heineken en vertegenwoordigers van het Comité Landjuweel Soest 1987. nen. "Ik hoorde van die twee miljoen en dacht, dan doe ik -raar gelijk het defini tieve eindbod. Anders verdwijnt het schilderij gegarandeerd naar het bui tenland." De (jeugdige) televisieploeg die zon dagmiddag bij Ton "over de vloer was" maakte opnamen voor het jeugdpro gramma "Club Veronica". Ton werd uitgenodigd om in twee minuten voor jongeren (12 tot 18 jaar) uit te leggen waarom hij Mondriaan zo belangrijk vindt. Zijn kinderen Floortje en Rik- kert, nadrukkelijk aanwezig, maakten fraaie tekeningen op de reproduktie van Mondriaans "Compositie nr. 3" (voor 50 piek bij Cees van Oevelen ge kocht," aldus Ton). "Om te laten zien dat kinderen 't ook kunnen, zoals de meeste mensen denken," schampert hij. Op de wand in de huiskamer heeft hij al lijntjes getekend die de plaats aan geven waar "de" Mondriaan straks moet komen te hangen. P ar keerpr obleraen Als het schilderij inderdaad naar Soest duinen zou komen verwacht hij wel parkeerproblemen aan de Van Lijn denlaan, merkt hij puttend uit een rijk reservoir van ironie op. "Met Fred Klinkhamer (zijn buurman van 'De Soester Duinen', red.) heb ik al afspra ken gemaakt over een mooie toeristi sche route. Eerst koffie bij Fred, dan hier naar het schilderij kijken, en ver volgens naar de Sprong en de Oudheid kamer, om tenslotte uit te komen bij de Paardenkamp, waar de mensen een mooie ansicht van mijn uitgeverij Kijk- kader kunnen kopen..." Maar hoe serieus is zijn bod nu? "Net zo serieus als het plan van mevrouw Weij ers," aldus Ton. "Als B. W. van Hil versum hier straks op de stoep staan moet ik over de brug komen. Zo simpel is dat." In zijn verontwaardiging stijgt Ton tot grote hoogten in zijn voorstellingsver mogen. "Stel je voor dat Kingma, om dat hier de bibliotheek slecht loopt, be sluit om dat schitterende schilderij van Het Ministerie van WVC heeft AdviBoek-Plus, onderdeel van de be kende AdviPlan financiële programmatuur en ontwikkeld door Advisie, tot standaard gekozen voor alle onder haar resorterende H-L'il diensten. Een feit waar Advisie trots op is en dat laten wij blij ken uit tijdelijk aangepaste prijzen. Doe er COmPAtl L1VV00^;;1 i ucu iaiei i wij uiij- IBMXT-SDD 640 Kb. 2 diskdrives 360K, Intel 8086 processor, mono chroom beeldscherm, printer adapter. A A r f\ toetsenbord, PC DOS3.2,Basic 4 aOU« IBM XT-SFD als XT-SDD, maar met 20Mb harde CDA C schijf en 1 diskdrive 360K 05/5/0» IBM XT-286 640 Kb, met 80286 processor voor b razendsnel werken, tors uitbreidbaar, /II Kil 20Mb harde schijl, 12Mb diskdrive wvvl Tulip Compact 512 Kb, Intel 8088 processor, 2 diskdrives 360K, par./ser, poort, toetsenbord, monochroom beeldscherm, MS DOS, GW Basic, MS Windows. MS Paint Tulip Compact idem als Tulip Compact met 2 diskdrives, maar met 20Mb harde schijf en 1 diskdrive 360K ^ggg Prijzen exkl. BTW, af Soest, geldig t/m 30 april en zo lang de voorraad strekt Advisie Computer Consultants b.v. geautoriseerd IBM-, Compaq- en Tulip-dealer. Vredehofstraat 13, 3761 HA Soest, tel. 02155-11434 Otto Prinsen in zijn kamer te verkopen! Dan gaat het hek van de dam om de schaapjes op het droge te krijgen." Ton hoopt vurig dat Pierre .Jansen zal slagen met de gerechtelijke procedure waarmee deze de Hilversumse wethou der heeft gedreigd. "En als dat niet lukt moet de Tweede Kamer maar ingrijpen. Desnoods met een noodwetje..." Ton Paauw (r.) stond zondag de tele visieploegvan 'Club Veronica'te woord over zijn bod op de Mondriaan. De tv-uitzending van "Club Veronica", over Ton Paauw én Mondriaan, is vol gende week woensdagmiddag (4 maart) om 16.05 uur te zien. De WD-fractie in de Soester ge meenteraad heeft vorige week opmer kelijk veel druk uitgeoefend op het College van B. W. om snel te komen met maatregelen tegen de onveilige verkeerssituatie bij Mariënburg (Nieuwerhoekplein) en Braamhage (Burgemeester Grothestraat). Frac tievoorzitter Bert Krijger stelde deze kwestie in de raadsvergadering van donderdag aan de orde bij de bespre king van het voorstel voor een aantal maatregelen, o.a. aan de Ossendam- weg en de Dalweg. Over het feit dat de "echt onveilige si tuaties" niet worden aangepakt maakte Krijger zich opvallend boos. "De bur ger begrijpt hier toch niets meer van! Waarom wordt dit niet opgelost?" Hij wees erop dat de bewoners van Mariën burg en Braamhage al zeer lang wach ten op een goede oversteekvoorziening en dat het feit dat het overleg met hoge re overheden nog niet tot tatsbare resul taten had geleid de gemeente Soest niet van haar eigen verantwoordelijkheid ontsloeg. "Dat kén zelfs betekenen dat we het zelf zullen moeten betalen," al dus Krijger. Hij wilde van het College vernemen of dat bereid was bij de voorjaarsnota met plannen te komen. "Ik zal het in het College aan de orde stellen," ant woordde wethouder Plomp - Krijgers partijgenoot - lakoniek. Dat beviel Krijger in het geheel niet. "Ik wil nü een concrete toezegging," liet hij weten in een staat van lichte opwinding, waaraan volgens sommigen een graadje verkiezingskoorts niet helemaal vreedm was. Burgemeester Scholten vond het onre delijk van Krijger om staande de verga dering zo'n uitspraak te eisen. "Ik ben ervan overtuigd dat de wethouder er al les aan zal doen, maar het onmogelijk kunt u niet eisen," hield hij de liberale fractievoorzitter voor. Bert Krijger (VVD): wantrouwen in eigen wethouder...? Deze weigerde echter zich daarmee "het bos te laten insturen". Hij dreigde met een motie om het College te beker en. Ans Greefhorst (CDA) schoot B. W. daarop te hulp. "We hebben het er in de commissie al ruimschoots over gehad. Ik heb alle vertrouwen in de toezeggin gen van de wethouder." Aan Krijgers motie - "van wantrouwen" volgens Greefhorst - had ze geen behoefte. Krijger retireerde snel na de terechtwij zingen van burgemeester Scholten ("zo gaan we niet met elkaar om"). Hij hield zijn motie uiteindelijk voorlopig maar in zijn zak. "Maar u kunt er donder op zeggen dat wij, als u zelf niet met een voorstel komt, bij de voorjaarsnota met een eigen voorstel zullen komen," mopperde de liberale aanvoerder nog. Het College leek daardoor niet buiten gewoon geïmponeerd en burgemeester Scholten stelde onverstoorbaar het vol gende agendapunt aan de orde. VAN WEEDESTRAAT 17 - SOEST - TELEFOON 13727 Hetis wel even wennen om de gerefor meerde kerk van Soest-Zuidop je bood schappenlijstje te zetten. Geestelijk voedsel is er ruim voorhanden, maar achter die machtige kerkdeuren ver wacht je allerminst neringdoenden. Echte handel wordt er inderdaad ook niet gedreven, maar wie op vrijdagmid dag de kerk passeert ziet bij de oprit naar "de Rank een bord met "zui vere koffie erop en een pijl, richting Wilhelmina- kerk. Een paar enthousiaste vrijwilli gers zitten daar heel gezellig achter een tafeltjein de rug gedekt door pakken koffie met een geschiedenis. "Kijk, dat zit zo", legt een van de dames uit, terwijl ze een stoel bijschuift en kof fie voor me inschenkt. "Of weet je het al?" vraagt ze nog. "Nouja, dat geeft ook niks. Dan oefen ik mijn verhaal maar even op jou. Die hele kojfie-produktie is een zaak van macht. De plantages zijn in handen van groot grondbezitters die vooral seizoen-ar beiders in dienst hebben. Die verdienen een grijpstuiver met het plukken van de koffie. De winst gaat naar de groot grondbezitters zelf, de opkopers en de exporteurs. Nu zijn er ook kleine koffie boeren die afhankelijk zijn van dezelfde opkopers en handelaren. De SOS We reldhandel is hier ingesprongen en koopt nu zélf rechtstreeks koffie van kleine coöperaties en van landen waar de boeren een prijs krijgen waar ze recht op hebben Ze vertelde nog meer over hoe de prijs tot stand komt en over de kwaliteit, maar dat is me ontgaan. Dat woord "recht" bleef bij me hangen en toen be greep ik ook waarom deze koffie in een kerk verkocht kan worden. De kerk als vindplaats van gerechtigheid is de eerst aangewezene om armen en verdrukten tot hun recht - terecht - te laat komen. Wie weet gaat daar nu ook vanzelf iets gebeuren voor de nood dichtbij en moet er binnenkort uitgebreid worden, om dat er in de Wilhelminakerk op vrijdag middag altijd iemand zit met een luiste rend oor. Dan wordt de kerk weer een plaats waarvoor ze vrijwel in onbruik is geraakt: een toevluchtsoord waar je met je verhaal terecht kunt. Een 22-jarige fietster uit Zeist is er vori ge week vrijdagavond in geslaagd een man met overduidelijk minder goede bedoelingen van zich af te slaan. Dat ge beurde op het Soester Hoogt, waar de vrouw met haar fiets reed. Plotseling hoorde ze iemand achter zich aan hol len. In de veronderstelling dat er iets aan de hand was waarbij haar hulp ge vergd werd stapte ze af. Toen de onbe kende man haar had ingehaald duwde hij haar een doek in het gezicht, die doordrenkt was van een "prikkelende stof", zoals ze de politie later vertelde. Alleen door hem vervolgens de huid vol te schelden dreef ze de aanvaller op de vlucht. Voor al uw VERBOUWINGEN, METSELWERK en TIMMERWERK, groot of klein tegen een scherpe prijs, bent u bij ons aan het goede adres. Vraag vrijblijvend inlichtingen bij: BOUW- EN AANNEMINGSBEDRIJF P. J. van Rouwendaal b.v. Soest - Tel. 02155-17390 POSTERS POSTERS POSTERS POSTERS mmm' VOOR AL UW KADO'S 3 o ZUID-PROMENADE 11 - TEL. 10098 POSTERS POSTERS POSTERS POSTERS Makelaardij o.g. Burg. Grothestraat 35 Soest.

Soester Courant | 1987 | | pagina 1