m Soest Schoeman 34?5 39f5 mdPub Schipper Voor Uw Beste Keukenadvies Niet gejaagd beslissen over jachtrecht SCHOEMAN MAKELAARS lil DeSoester Duinen d'Oude Enghe\ .eerst even t rnidfMweH f Soest 50 jaar geleden PAGINA 4 WOENSDAG 8 APRIL 1987 SOESTER COURANT PAGINA 5 SOEST SOEST BAARN Specialisten in bedrijfshuisvesting Projektinitiatieven en beleggingen Vastgoedbeheer Woningmakelaardij Hypotheken Assurantie Makelaars Pensioenadviseurs kom eens met Schoeman praten vraagt uw aandachtvoor Meerderheid partijen wil eerst volledig beeld wildstand Soester bossen Geen beleid goed beleid J - SHIRTS - Menne tegen genót van de jacht uiUMpci 9 april 1937 diepe tuin 950 m2, magazijn ca. 3t, zolder ca. 50 16 m2, kelder, amer, eetkeu- douche, toilet. 2-1987., woon de, k.k. /inkelcentrum middenwo- is met schuur i2. ast, woonka- Dkamers, rui- ilijkheid voor 'ap en 4e ka- id moet wor- aanvaarden. HUIZEN lantenkring. n ons kan- ederen aan- in ca. keu- bad- rel is etin- n). <.k. M Kantoor Soest Middelwijkstraat 54 W\/M Dagelijks geopend Clijx! van 8.30-1Z.3Q uur en 13.30-17.30 uur. Bovendien 's zaterdags van 10.00-14.00 uur. VAN GOYENLAAN Een perfekt onderhouden 3-kamer flat (v.h. 4) gelegen op de 3e woonlaag met berging. Het geheel is recentelijk gerenoveerd in licht blauwe en witte tinten, hetgeen een verzorgde indruk geeft. Entree, hal, nieuwe douchecel, woonkamer, eetkamer, nieuwe keuken, 2 slaapkamers, wasruimte. Servicekosten f 175,- p.m., voorschot verwarming f 150,- p.m. Koopsom f 60.000,- k.k. NIEUWSTRAAT Geheel gerenoveerd zonnig hoekhuis met c.v, garage en rondom tuin, gelegen aan de Nieuwstraat hoek Schrikslaan. Bouwjr. ca. 1930. Hal met toilet, luxe keuken met ingebouwde gaskookplaat, electr. oven, koelkast en afzuigkap, bijkeuken met wasmachine aansl. en luxe dou che, inpandig bereikbare garage met kanteldeur, woonkamer (ca. 35 m2), ruime droge kelder; verdieping: 3 slaapkamers, w.v. 1 met vaste wastafel en balkon, vliering. Koopsom f 157.500,- SCHOOLSTRAAT Een totaal gerenoveerd vrijstaand woonhuis met c.v., vrij gelegen achtertuin op het zuiden en vrijstaande schuur. Portaal, toilet, badkamer met ligbad en vaste wastafel, doorzonwoon- kamer (ca. 25 m2) met open haard, open keuken met wit keukenblok, afzuigkap en elektr. inbouwoven, kelder; verd.: 3 slaapkamers, alle drie voorzien van dakkapel. Parterre ged. v.v. dubbele beglazing, ged. spouwmuurisolatie. Nieuwe installaties t.b.v. gas, water, electra en riole ring. Koopsom f 135.000,-. 3764 CH Soest Middelwijkstraat 54 Telefoon 02155 - 1 35 39 b.g.g. 1 69 55 B.J.A.M. Majoor (mak./tax. o.g.) Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Leusden, Hoofddorp en Tiel Makelaars in onroerende goederen Lid N.V.M. RESTAURANT SOESTERBERGSESTRMT188 SOESTDUINEN 02155 12739 Kampeerverordening Burgemeester en Wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 203 van de gemeentewet bekend dat met ingang van 8 april 1987 gedurende drie maanden het raadsbesluit van 19 februari 1987, afd. I, nr. RB 87-23 tot vaststelling van de "Kampeerverorde ning gemeente Soest" voor een ieder ter inzage ligt op de afd. algemene Zaken van de gemeentesecretarie (kamer 20), Steenhoffstraat 2, alhier, op werkdagen van 09.00 -12.00 uur en in het gemeen telijk INFOrmatiecentrum, Steenhoff straat 9a. De verordening treedt op 9 april 1987. in werking. Winkels mogen open tijdens feestdagen (Aanwijzing bijzondere dagen als be doeld in artikel 9, eerste lid van de winkelsluitingswet 1976) Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij voor het jaar 1987 de vol gende dagen hebben aangewezen als dagen, waarop de in de artikelen 2,'eer ste lid onder b en c, 7 en 8 van de Win- kelsluitingsweg 1976 vervatte verboden niet gelden: 1. Tweede Paasdag, 20 april 1987; 2. Koninginnedag, 30 april 1987; 3. Hemelvaartsdag, 28 mei 1987; 4. Tweede Kerstdag, 26 december 1987. Het vorenstaande betekent dat in Soest en Soesterberg alle winkels alsmede de bedrijven, waar gewoonlijk goederen aan het publiek plegen te worden ver kocht dan wel te koop worden aangebo den, op genoemde dagen voor het pu bliek geopend mogen zijn. Tevens is de uitoefening van straathan del voor degenen die daarvoor vergun ning van het College hebben, op ge noemde dagen toegestaan. Deze week in Soest 13 t/m 18 april: collecte Ver. Ont spanning Lichamelijk Gehandicapten. Hinderwet- aanvraag ter inzagelegging ontwerpbeschik king (art. 29 WABM). Bij Burgemeester en Wethouders is een verzoek binnen gekomen om hinder wetvergunning. De aanvraag ligt vanaf heden één maand ter inzage bij de mi lieudienst van de gemeente, gebouw ge meentewerken, kamer 17, op werkda gen van 09.00 -12.00 uur alsmede in de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tij dens de openingsuren. De aanvraag is afkomstig van: J. H. van Dijk, Soesterbergsestraat 186, voor het oprichten en in werking hebben van een cafetaria/snackbar op het perceel Soesterbergsestraat 186. Gemotiveerde bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kunnen tot 8 mei 1987 schriftelijk worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders. De ingekomen bezwaarschriften worden bij de stukken ter inzage gelegd. Desge vraagd worden de persoonlijke gege vens van de indieners niet bekend ge maakt. Iedereen die dat nodig acht kan eventu eel mondeling bezwaren maken. Dit moet gebeuren vóór 8 mei 1987. Men kan daarvoor een afspraak maken met de milieudiensttel. 02155-93458. Aangenomen wordt dat er geen be hoefte bestaat om bezwaren in te bren gen. De desbetreffende ontwerpver- gunning is daarom bij de aanvraag ter inzage gelegd. N.B. Beroep tegen de vergunning kan later slechts ingesteld worden door de genen die reeds mondeling of schrifte lijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aantonen dat zij niet in staat waren bezwaar te maken. Hinderwet-aanvraag Bij Burgemeester en Wethouders is een verzoek binnen gekomen om een hin derwetvergunning. De aanvraag ligt vanaf heden één maand ter inzage bij de milieudienst van de gemente, gebouw gemeentewerken, kamer 17, op werk dagen van 09.00 -12.00 uur, alsmede in de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openingsuren. De aanvraag is afkomstig van: Menning b.v., Industrieweg 39, om een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning i.v.m. de uitbreiding/ wijziging van het fabrieksperceel voor het lakken en moffelen van metalen ob jecten op het perceel Industrieweg 39. Gemotiveerde bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kunnen tot 8 mei 1987 schriftelijk worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders. De ingekomen bezwaarschriften worden bij de stukken ter inzage gelegd. Desge vraagd worden de persoonlijke gege vens van de indieners niet bekend ge maakt. Iedereen die dat nodig acht kan eventu eel mondeling bezwaren maken. Dit moet gebeuren voor 8 mei 1987. Men kan daarvoor een afspraak maken met de milieudienst, tel. 02155-93458. N.B. Beroep tegen de vergunning kan later slechts ingesteld worden door de- Het lijkt bijna zeker dat de raad niet akkoord zal gaan met een huurover eenkomst voor het jachtrecht in de ge meentelijke bossen. Een meerderheid van de commissies ruimtelijke orde ning en bedrijven sprak zich vorige week uit tegen een dergelijke verbinte nis met een duur van zes jaar. Eerst moet het gemeentebestuur het voorge nomen faunabeheersplan opstellen. Pas na de inventarisatie van de wild stand kan eventueel worden overge gaan tot een huurcontract. Dit onder zoek zal zeker twee jaar duren. Het gemeentebestuur van Soest heeft de afgelopen jaren geen actie onder nomen met betrekking tot de jacht in de bossen. Men heeft, zoals wethou der Ries van Logtenstein meedeelde, de situatie laten berusten om (vrij vertaald-red.) de geringe wildpopu- latie op adem te laten komen. Vol gens Van Logtenstein heeft die bena deringzijn vruchten afgeworpen, ge tuige zijn opmerking: "Doorgeen be leid te voeren zijn we de goede weg in - geslagen, want het ziet ernaar uit dat het beter gaat met de wildstand." Geen beleid bleek in dit geval dus een goed beleid. genen die reeds mondeling of schrifte lijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aantonen dat zij niet in staat waren bezwaar te maken. Ontwerp-Hinderwet- vergunning Burgemeester en Wethouders hebben het voornemen vergunning te verlenen op het verzoek van: T. J. Westeneng, Veenzoom 7, voor het uitbreiden/wijzigen van het agra risch bedrijf op het perceel Veenzoom 7. De ontwerpvergunning ligt vanaf heden 14 dagen ter inzage bij de milieudienst van de gemeente, gebouw gemeente-- werken, kamer 17, op werkdagen van 09.00 -12.00 uur, alsmede in de biblio theek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openingsuren. Gemotiveerde bezwaren tegen de ont- werp-vergunning kunnen tot 22 april 1987 schriftelijk worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders. De inge komen bezwaarschriften worden bij de stukken ter inzage gelegd. Desgevraagd worden de persoonlijke gegevens in de indieners niet bekend gemaakt. N.B. Beroep tegen de vergunning kan later slechts worden ingesteld door de genen die reeds mondeling of schrifte lijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aantonen dat zij niet in staat waren bezwaar te maken. Hinderwetvergunning Burgemeester en Wethouders hebben vergunning geweigerd op de verzoeken van: a. A. Kaats, Laanstraat 76, voor het op richten van een stalmestopslag op het perceel Koningsweg; b.A.G. van Doorn, Dorresteinweg 72, voor het oprichten van een mestop- slag op het perceel Dorresteinweg; De negatieve beschikkingen liggen van af heden een maand ter inzage bij de milieudienst van de gemeente, gebouw gemeentewerken, kamer 17, op werk dagen van09.00 -12.00 uur, alsmede in de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openingsuren. Beroep tegen deze beschikkingen kan worden ingesteld door degenen die reeds mondeling of schriftelijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aantonen dat zij niet in staat waren eer der bezwaar te maken. Het beroepschrift moet worden gericht tot H.M. de Koningin en worden inge diend vóór 8 mei 1987 bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Degenen die beroep instellen kunnen overeenkomstig art. 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Dit verzoek moet binnen boven genoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Bouwzaken De Burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op daartoe strekkende verzoeken met toe passing van de daarbij genoemde voor schriften, vergunning te verlenen voor: het bouwen van een woonhuis, Fa- zantpad kavel 1, sectie G, nr. 8346; (artikel 11 voorschriften 3e herziening bestemmingsplan Overhees) het bouwen van een garage/berging, Lange Brinkweg; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet) het uitbreiden van een kantoorpand, Torenstraat 2d; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 9 april 1987, eventuele bezwaren schriftelijk bij Bur gemeester en Wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens kantooruren (09.00 - 12.00 uur) ter gemeentesecre tarie, afdeling I, (kamer 23) ter inzage. Informaties: Info-centrum, Steenhoff straat 9A, tel. 22555. Geopend maandag t/m vrijdag 9.00 -17.00 uur. Informatietelefoon met actualiteiten: tel. 93665 (24 uurs-service). Op dit moment is het niet noodzakelijk om tot het afschieten van dieren over te gaan, vindt een meerderheid. De Soes ter bossen worden naar het oordeel van de politici niet bepaald overbevolkt met verschillende diersoorten, dus kan of liever gezegd moet een nieuwe vergun ning maar voorlopig op zich laten wach ten. D66-er Adriaan Pothuizen opper de de mogelijkheid om het jagen alleen toe te staan op afroep, dat wil zeggen in gevallen van uiterste noodzaak. Hij kondigde alvast een mogelijke motie aan, waarin deze veelbepalende voor waarde voor een huurovereenkomst de leidraad vormt. Ans Greefhorst van het CDA voelde wel wat voor die benade ring, maar gaf niet helemaal duidelijk aan welke kant ze opwilde. Dat gold vooral ook voor de VVD-ers J. Ebbers en Willem Blaauw, die evenmin een herkenbaar standpunt wilden of durf den te ventileren. Wat dat betreft was hun fractiegenoot Gert Beyen concre ter door te stellen dat de belanghebben den moeten wachten tot het beheers plan gereed is. 'Onnodig' De PvdA en Progressief Soest zijn radi caal tegen de jacht in de bossen. Jan Vis ser noemde de wildstand in Soest arm zalig, en ziet de jacht het liefst afge schaft. Ook Wil Stekelenburg liet zich in woorden van dergelijke strekking uit. Wiebe Meilof is niet absoluut tegen de jacht, maar veronderstelde dat het jagen op en afschieten van dieren momenteel onnodig is. Hij zal daarom geen mede werking aan het voorstel verlenen. Op de vraag waarom het College voor uit wil lopen op het beheersplan door nu al een huurcontract voor de jacht te willen afsluiten, kwam wethouder drs. Günther Plomp niet verder dan te zeg gen: "We moeten geen tijd verloren la ten gaan. Als je twee jaar wacht, gaat de zes jaar huur twee jaar later in." Zijn CDA-collega Ries van Logtenstein kwam gedetailleerder uit de hoek. Hij onderkende dat de wildstand op dit mo ment niet op onnatuurlijke wijze gere guleerd hoeft te worden, maar dat zich altijd de mogelijkheid kan voordoen dat de mens alsnog moet ingrijpen. "Daar om moeten we de verhuur inzetten. Dan kun je zonodig jagen," aldus de wethouder Van Logtenstein, die van deskundigen te horen had gekregen dat eksters en kraaien in de randgebieden van de bossen veel overlast veroorza ken. Van Logtenstein stelde de leden van 'zijn' commissie gerust met de me dedeling dat de gemeente bij alle in stanties te rade zal gaan bij het samen stellen van het beheersplan, en dat niet alleen de belanghebbenden zullen wor den gehoord. Komende jaren geen afschot Namens IVN Eemland bood Ad van den Herikdaarin zijn medewerking aan. Overigens vond hij een tijdsbestekvan twee jaar erg kort om een volledig beeld te verkrijgen van de wildstand. Hoewel IVN Eemland het faunabeheersplan van harte toejuicht, gelooft men dat er de komende jaren geen sprake kan zijn van afschot, gezien de wildstand in de Soester bossen. De heer ir. W.L. Jansen van Kritisch Faunabeheer ziet eveneens geen reden tot jacht. "Ik ken de Soester bossen goed van mijn tijd bij staatsbosbeheer, Automobilist onder invloed Omdat hij met zijn auto zowat de gehele rijbaan nodig had hield de politie vorige week op de Beckeringhstraat een 51-ja rige Soester aan. De man moest blazen en bloeden, waarbij bleek dat hij inder daad teveel alcohol naar binnen had ge werkt. Hij kreeg een rijverbod en een proces-verbaal. Hetzelfde gebeurde met een 29-jarige automobilist uit Amersfoort die in het weekeinde werd aangehou den op de Middelwijkstraat, nadat hij slingerend de aandacht van de politie had getrokken. Onverzekerde brommer uit verkeer gehaaldDe politie hield vorige week op de Vondellaan een 19- jarige Soester staande, omdat zijn brommer niet van het vereiste verzeke ringsplaatje was voorzien. Het rijwiel werd voorlopig in beslag genomen, tot een en ander naar behoren geregeld zou zijn. De bestuurder kreeg een proces verbaal. BAREETCAFE Middelwijkstraat 2 f 3764 CG Soest S Tel. 02155-13331 Dagmenu a flO,- vanaf 17.00 uur J Donderdag 9 april Spaghetti „Bolognese" J Vrijdag 10 april Kabeljauw J Maandag 13 april Hondeportie f Dinsdag 14 april o Paprikaschnitzel Woensdag 15 april Kipfilet „Ha waf Zaterdag en zondag l is er geen dagmenu en er is echt niet zo veel wild. Bovendien lijkt het mij een omgekeerde volgorde als er eerst eenhuurovereenkomst wordt afgesloten, en daarna pas wordt gekeken naar de wildstand." Van den Herik en Jansen hadden in de heer Van Hasselt een tegenstander. De adjünct-directeur van de Koninklijke Nederlandse Jacht Vereniging pleitte als beanghebbende voor de jacht, en probeerde de aanwezigen te overtuigen van het nut en de noodzaak van de jacht. Afgaande op de gemaakte opmerkin gen tijdens de vergaderingen van de commissie ruimtelijke ordening en de commissie bedrijven ziet het ernaar uit dat voorlopig geen volledige jachtver gunning wordt afgegeven. Al is niet he lemaal duidelijk in hoeverre het CDA en/of de WD mogelijk meegaan met het voorstel van het College, mag ervan worden uitgegaan dat het jachtrecht pas na de inventarisatie van de wildstand enige kans van slagen heeft. Als een meerderheid zich plotseling toch ten fa veure van het College-voorstel opstelt, mag altijd de eventuele motie van D66 goede kansen worden toegedicht. De vraag is dan wie bepaalt wanneer het noodzakelijk is om de jagers op te roe pen. in de nieuwe kleuren en in verschillende dessins (o.a. strepen) De omstreden verhuur van het jachtrecht in de gemeentebossen van Soest kwam vorige week ook even aan de orde in de raadscommissie Financiën on der voorzitterschap van wethouder Jan Menne (CDA). Adriaan Pothuizen (D66) informeerde min of meer langs zijn neus weg of het gehéle College van B. W. wel zo flink achter het voorstel stond, zoals dat aan de raad is voorge legd. Kennelijk wilde de D66-er de wethouder enigszins uit de tent lokken, omdat deze zich tijdens de college-onderhandelingen vorig jaar tegen het jachtrecht zou hebben uitgesproken. "Wat mij betreft is het College unaniem," antwoordde de wethouder enigszins raadselachtig. "Ik sta er in elk geval achter." "Dan bent u blijkbaar ineens van uw geloof afgevallen," merkte Visser (Prog. Soest) op. "Nee nee," haastte Menne zich te verklaren. "Ik vind dat er in het voorstel vol doende tegemoet wordt gekomen aan de bezwaren. De eerste twee jaar wordt er niet gejaagd; daarna alleen op basis van het 'piep-systeem', op afroep dus, als de noodzaak vaststaat ten behoeve van het beheer van de bossen. Het ge nót van dejacht is daarmee uitgebannen, en daar had ik bezwaren tegen." "Weet u wel zeker dat u 't goed begrijpt?" probeerde Pothuizen nog. "We gaan immers wél al verplichtingen aan, dus dan mag er gejaagd worden." "Ik vind 't voldoende," repliceerde Menne, geen krimp gevend. Ook Raymond van Gelder (PvdA) liet bezwaren horen. "Het is te dol om nu al het jachtrecht te verhuren en dan pas een wildbeheersplan op te stellen. Stel het toch twee jaar uit. Misschien blijkt dat er over twee jaar helemaal niks ver huurd hoeft te worden." Menne beloofde in het College nog eens te gaan praten over deze kwestie. "Misschien zullen we de inventarisatie van de wildstand eerst afwachten." Menne's partijgenoot Arie van den Breemer wees er overigens op dat de ge meente financieel wel aansprakelijk is, ook de eerstkomende twee jaar, als er bijvoorbeeld door vossen hondsdolheid wordt overgebracht. Op een vraag van Visser antwoordde Menne nog dat de opbrengst van de verhuur van het jachtrecht "karig" was. Vaak is een goed keukenadvies het halve werk. Kijk daarom bij Schipper, 't scheelt u moeite tóe en 9e|d- bouwprodukten dsiss- 1030a Showroom alle dagen geopend, zaterdag van 9.00 tot 16.30 uur. R.K. staatspartij Zondag jl. had de stemming plaats voor de groslijst van de candidaten voor de Tweede Kamer. De stemming werd gehouden in de parochie-huizen van de parochies Soest en Soestdijk. In totaal werden uitgebracht 301 stemmen, waarvan 14 van onwaarde. De stemmen werden over het algemeen uitge bracht in overeenstemming met 't Politiek Advies. Voor de ledenlijst gelden de volgende getallen: Suring 261 stemmen Kooien 1 stem Brabander 17 stemmen Van Dijk 8 stemmen Voor de plaatsvervangende leden is de stemverdeeling als volgt: Baron v Weerdesteyn 227 stemmen Van Dijk 2 stemmen Suring 8 stemmen De Goeij 38 stemmen Kooien 5 stemmen Brabander 7 stemmen Film-voorstelling Vrijdagavond werd in hotel Eemland een filmvoorstelling gehouden, georga niseerd door photohandel Voskuilen. Er werd een smalfilm vertoond van de plechtigheden en festiviteiten gedurende de bruidsdagen van 't Prinselijk Paar. Zoowel 's middags als 's avond was er groote belangstelling voor dit filmwerk. Degenen, die de film gezien hebben kunnen niet anders dan ten hoogste voldaan zijn. Het waren zeer bijzondere opnamen van de plechtighe den. Herhaaldelijk waren er zeer nabij close ups genomen van de verschillende vorstelijke-personen. Zoo zagen we o.a. de zwager van Hare Majesteit Prins Adolf na de plechtigheid, rustig genietendvan een sigaret. De opname van de verlichting waren uniek, o.a. zagen we ook de zuilen die in Soest zullen schit teren bij de ontvangst van het Prinselijk Paar. Alles was met groote scherpte opgenomen. Aangezien 't een stomme film was werd er op een gramophoon een serie vaderlandsche liederen gespeeld. Een aardig voorprogramma, bestaande uit een teekenfilm en een paar prach tige natuur opnamen van een kudde schapen, maakten deze voorstelling tot een avond van zeer groote gezelligheid. Voor de firma Voskuilen was het een aardige reclame. Aanrijding De boomen van de overweg te Soestduinen hebben 't de laatste tijd zwaar te verduren. Donderdagmiddag omstreeks 1 uur had er wederom een botsing plaats. Toen de boomen reeds geheel dicht waren kwam uit de richting Soest de officiervllieger B. in zijn luxe auto. Door volkomen onverklaarbare oor zaak merkte B. blijkbaar de gesloten boomen niet op. Zoowel de auto als de boom werden ernstig beschadigd. De bestuurder van de auto kwam met de schrik vrij. Nieuwe brievenbus Met ingang van 12 april a.s wordt een brievenbus geplaatst aan de Harman- laan vóór het perceel nr. 62. Deze bus wordt in de normale lichtingsroute opgenomen, te beginnen met de 4e lichting 19 u 20, op 12 april e.k.

Soester Courant | 1987 | | pagina 5