(^Qjehannos^ SLAGERIJ DUWEL Verrassend weerzien na veertig jaar ïbiNNENkjis 1 Bijdrage Nationaal Geschenk Soestdijk centrum voor wandel fietstochten en Loodgieterswerk Vllillbmkï: Onze paasbeste specialiteiten voor een feestelijk paasmenu Wij hebben voor u o.a.: KATENHAASJE KIPFANTASIE Gevulde kalkoenborst Diverse ROLLADES GOURMET- en FONDUESCHOTELS ZIGEUNERSNACKBROODJE QUICHE LORRAINE EENDEPATÉ SOEZEN Wij wensen u prettige paasdagen WOENSDAG 15 APRIL 1987 SOESTER COURANT PAGINA 21 SOES** Wie van de hoed en de rand wil weten gaat naar Bluf Bij Oranjefeest op 30 april Amerikaanse 32 Squadron op Soesterberg: opnieuw prijs voor veilig vliegen Reünie Da Costaschool: Alle basisscholen hebben beschikking over computer Comfort classique. Sinds maandag hebben alle basisscho len in Soest en Soesterberg de beschik king over een computer. Bij de De Sa- vornin Lohmanschool aan de Drie- hoeksweg en De Postiljon aan de Ge neraal Winkelmanstraat in Soester berg overhandigdevertegenwoordi gers van de Soester Zakenkring de laatste exemplaren. Behalve de 24 ba sisscholen in de gemeente, hebben ook de bijzondere scholen De Kwikstaart van het Van Arkel Instituut en de pro fessor Fritz Redlschool een computer gekregen. Het initiatief hiertoe was anderhalfjaar geleden genomen door de Soester Za kenkring. Het bestuur van de verenigde ondernemers vond het belangrijk dat alle basisscholen zo snel mogelijk moes ten kunnen werken met een computer. In de loop der tijd stelde een groot aan tal bedrijven een computer beschik baar. Ook de gemeente Soest kwam over de brug en schonk een computer aan de wethouder De Haanschool in Soesterberg. De heer G. de Greef, bestuurslid van de Soester Zakenkring, kwam namens de ze organisatie een computer brengen op de De Savornin Lohmanschool in Soest-Zuid. Daar werd het apparaat met veel enthousiasme ontvangen door leerlingen en onderwijzend personeel van de school. Directeur M. Flinterman legde de kinderen uit dat de computer altijd antwoord geeft op de vragen, mits je 'em het goede eten geeft. "En," ver volgde Flinterman, "het zal best eens zijn voorgekomen dat een leraar of lera res na drie keer dezelfde vraag begon te zuchten. Een computer zucht nooit." De staf van de Savornin Lohmanschool was al enkele jaren op zoek naar een ge schikte computer, maar kon de knoop nooit doorhakken omdat men voorop stelde dat eigenlijk alle scholen dezelfde computer zouden moeten hebben. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. c Tel. (02155)13014-12577 Dankzij de Soester Zakenkring, en daarmee ook de desbetreffende bedrij ven die één of meer computers voor de scholen aanschaften, is deze wens ook op de De Savornin Lohmanschool ge realiseerd. "We zijn vreselijk blij dat de mensen van de Soester Zakenkring dit initiatief hebben ontplooid," aldus de heer Flinterman. De Postiljon Ook in Soesterberg waren er afgelopen maandag tevreden gezichten. Bij De Postiljon kwam voorzitter J.C.M. de Leur van de Soester Zakenkring de laatste basisschool verblijden met een computer. Hoewel men bij de Soester Zakenkring liever had gezien dat alle scholen eerder van een computer waren voorzien, is men content met de redelijk snelle afwikkeling van het initiatief. Al met al zijn in de afgelopen anderhalf jaar 26 computers aan scholen overhan digd. Bij een aantal scholen moet de overdracht van de computer nog plaats vinden. De heer De G ree ff (r.) overhandigde de computer namens de Zakenkring aan de heer Flinterman, directeur van de De Savornin Lohmanschool. 'Doorrijder' gepakt De politie heeft vorige week een 16-ja- rige Soester aangehouden, die met zijn bromfiets een aanrijding had veroor zaakt maar daarna was doorgereden. Het ongeval vond donderdag plaats aan de Nieuweweg, waar de bromfietser een 18-jarige fietser uit Soest aanreed. Deze kwam er gelukkig zonder letsel vanaf, maar zijn fiets werd totaal vernield. Een getuige wist het nummer van het verze keringsplaatje van de bromfietser, die aan de hand daarvan kon worden opge spoord. Hij bekende. Winkeldiefstal Een onbekende dader heeft vorige week tien flesjes eau de toilette ont vreemd in een drogisterij aan de Zuid promenade. De waarde van de buit is ca. 150 gulden. De eiegnaar deed aan gifte bij de politie. Wullie houwe baar vaan fietse en waangdele en daan heet ik nog niet eejns O ar ie Waangdeloar. Ajje te veld wilt daan kaajje bie ongs op Soest aalle kaangte uut. Vaan deBirkttotan Piene- burg is ter zaat te geniete en ajje niet vaan de bosse hou wt daan goa je de pol der in, doar zien je oge nog ut vaarste. 's Winters komme we ut meest in de bos se en we hebbe d'r daan ok heel waat aaf'elope teuge de tied daat weilaangde weer interessaangt worre veurongs. 't Is aaltied nog haarstikke jaammer daajje niet in de rimboe op de Stompert maag weze, waant doaro hejje nog de meeste kaangs daajje un stukkie wild ziet droa - ve, moar vaarder zie je ok geejn reetje in de bosse. Bie Birkhove loopt zaat groot wild rongd, moar daan aachter troalies en zwoare hekke en 't is geejn Soesder grongd. Bie ongs he'k nog nooit iets zien runne. Behaalve daan de troepe trimmers en joggers as ze Zondaagsdienst hebbe, A'k 's maarreges op Soestdune an 't staappe ben daan ziet ik heule kuddes met rooïe koppe veurbie zwete. An de Spaarreloan stoan ze daan bie d'r auto soms heul aachter oasem uut te bloaze en te waalme en daan mo 'k baar laache a 'k ziet daatter sommige vaan die hard- droavers eerst un sigaretje opsteke veur- daazze in d'r woage's staappe om op huus an te goan. En daan leige ze in de roadte zwaamme over jaachtvergunninge in de Soesder bosse. Zu'k laache, ik. zouw niet wete woarop ze moste joage. As ut nog us gong om un vergunning veur de jaacht op bromfietse, die op de fietspoaje reje, daan waas ik doar baar veur. Of veur de crossers, die met zwaore moters en au to 's in de laange dune an 't reze benne. Veur zo'n jaachtaakte hoeve ze heul niks te betoale an de gemeengte! Hoe meer gemotoriseerd wildzepaakke, hoe beter! Jaammer genogt is ter an de zure rege niet veul te doeng, moar a'k ziet hoeveul spaarre en dennebome d'r in ongze bosse om 'ehaakt worre, daan wor ik ter oakelug vaan. 't Zaal aalle- moal wel nodig weze, moar ik vin ut un rotgezicht. Veur de jaacht op stroat maagge ze de pliesie wellus un heule rume vergunning geve as die voortemeej in grote getoale uut de schuulhutte komt. Mojje us oplet te, hoeveul verkeerswild d'r op Soest vrie rongdriedt. As 't Griftlaangcollege losbreekt, daan kaajje met je woage moar 't beste an de kaangt goan stoan, waant heule hordes stoale rosse bevolke de loane over de heule breedte. En ajje op de A.P. Hil- horstweg un vaangnet spaangt, daan hoeft de pliesie niet eejns te joage. Je het ut net zo haarstikke vol zitte met loag- vliegers. Denkt er om, daat zukke jaachtvergun ninge un poep cengte an bekeuringe zouwe oplevere veur de gemeengte. Moar daan mojje netuurluk wel vergun- ninge veur 't heule joar aafgeve, aan- gders hoalt ut niks uut. Ajje 't ming vroagt, daan mo'k zeige, opent de jaacht! Licht is ter bie P. V. O. nog wel un muzikaangt, die daan un mooi stukkie op de jaachthoorn wil bloaze as de pliesie uutrukt. De wingter is weer veurbie, aangders kowwe ok nog wel un slip jaacht houwe. En noa aafloop met ze aalle an de jaachtschotel met veuraaf un gloasje Joagermeester. Ik vertoal ut moar eve, waant Jagermeister maag je niet zeige, waant daa 's rekloame. Hannes van de Neng kontoor ™S!13 effiriemy Telefoon 02155-10115 KANTOORMACHINES Copieërmachines Kasregisters Schrijfmachines Rekenmachines Microcumputers Dicteermachines lnbindapparatuur Plastificeermachines Lichtkoepels school vernield Onbekende daders hebben vorige week twee lichtkoepels vernield van de Da Costaschool aan de Prins Bernhard- laan. De schade bedraagt ca. 500 gul den. Auto vernield Een bewoner van de Simon Stevinlaan in Soesterberg ontdekte vorige week dat onbekenden zijn auto flink hadden toegetakeld. Zo verdwenen van zowel de voor- als de achterruit de ruitewis- sers, alsmede de buitenspiegel en twee wieldoppen. De eigenaar schakelde de politie in. Heerlijk gemarineerd varkenshaasje omwikkeld met katenspek (Beide schotels bestaan uit 7 soorten) STEENHOFFSTRAAT 58 - SOEST TELEFOON 02155-12377 Uw specialist voor: SALADESCHOTELS - BITTER GARNITUREN en KOUDE BUFFETTEN Ruime parkeergelegenheid Sedert 1931 Uw slager! De confederatie 'van Oranjeverenigin gen heeft na overleg met de minister president drs. R.F.M. Lubbers de taak op zich genomen de viering van het gouden huwelijksjubileum van HKH prinses Juliana en ZKH prins Bernhard niet ongemerkt voorbij te laten gaan. Het prinselijk paar was weliswaar op 7 januari van dit jaar 50 jaar getrouwd, maar het unieke feit doet zich voor dat de viering ervan plaats vindt op 30 april. Er is alle reden voor een grootse vie ring. Er is sprake van een grote aanhan kelijkheid voor het gouden paar in bre de lagen van de Nederlandse samenle ving. Vanuit veel geledingen zullen ac tiviteiten worden ontplooid om aan dacht te besteden aan de bijzondere verdiensten aan land en volk vertoond. Een grote mate van dankbaarheid wil zich uiten. Het Oranje-Comité Soest wil graag participeren in de viering van dit bijzon dere jubileum. Landelijk zal de viering worden gecon centreerd in een 45 minuten durende manifestatie op paleis Soestdijk, waar per provincie, c.q. rijksdeel, deputaties worden samengesteld die zoveel moge lijk een dwarsdoorsnede van de bevol king zullen zijn. Tevens zal het gouden paar een Nationaal Geschenk worden aangeboden namens het Nederlandse volk. De prinses heeft gevraagd de helft te mogen besteden aan projecten voor gehandicapten, terwijl de prins de an dere helft wil gebruiken voor een spe ciaal project in Nederland van het We reld Natuur Fonds. We zijn ervan overtuigd dat de Soester bevolking als goede buur van de prinses en de prins een financiële bijdrage wil leveren aan het Nationaal Geschenk. Men kan een gift storten op nummer 35.99.68.805. (Rabobank) t.n.v. Bij drage Nationaal Geschenk. Giro van de Rabobank is 212775. Oranje-Comité Soest w- door Arie Kriebels ^Wandelaar Volgens Arie is het nu zeker dat de witte winter is weggesmolten en voor een tijdje verdreven uit het land. Moeder Natuur of de Schepper, U vult het zelf maar in, stuurde medio maart De lente naar beneden om bossen en velden, bloemen en planten een ander, nieuw gezicht te geven. De zon, nood zakelijke schijnwerper voor groei en kleur, behoort ook bij de zending die de aarde moet versieren. Een aanhou dend laag drukgebied was de oorzaak van z'n afwezigheid, maar beste men sen daarin komt verandering. Arie kan 't weten en hij zal U zeggen waarom. Mensen, groot en klein, krijgen weer de kriebels. In het buurtje waar Arie en Marie wonen is televisie in de voor avond niet meer aan kinderen be steed. Bij een boom voor onze deur tellen ze weer af: "Tien, Twintig, Der tig, Veertig, Vijftig, Zestig, Zeventig, Tachtig negentig, Honderd, Honderd tien. "Ik kom. Wie niet weg is gezien". Verstoppertje spelen dus. Schitterend schouwspel van achter de ramen. "E}en, twee, drie buut vrij" klinkt 't voor het laatste als de dag er genoeg van heeft en plaats moet maken voor de avond. En wij, volwassenen? We zijn zeker vad onze zaak. Tuingereedschap wordt weer voor de dag gehaald, met restanten onkruid wordt voor eens en altijd afgerekend. Daarvoor in de plaats de jaarlijkse in tocht der viooltjes en andersoortige plantjes en bloemen. Mens en natuur, we komen voor 't eerst in '87 samen weer tot leven. D'r is nog een opvallend aspect aan de door Arie gesignaleerde lente-krie bels. Arie noemde het onlangs tegen over Marie nestvernieuwing. Dat kwam zo. Lente en iets wat schoonmaak lijkt of er voor door moet gaan horen bij el kaar als vlees en jus. Zo kon het ge beuren dat Marie deze week nadruk kelijk in de benen ging om het huis een extra beurt te geven. Arie kan dan worden gemist als kiespijn, maar mag zich buitenshuis verdienstelijk maken door o.a. zorg te dragen voor de ver plaatsing van twee stuks schapen wol- Een tapijtjes, die dan in de plaatselijke wassette van zijn goede vriend De Bree een wasbeurt krijgen. Nadat Arie de twee schapen in de wasmachine had gestopt verplaatste hij zich tijdens de wassing der schapen naar een plaatse lijke broodzaak annex coffeeshop, toebehorend aan warme bakker Ab Faas, om er in gezelschap van een da me met hond een bakje bruin te consu meren. Terwijl hij van zijn kopje troost zat te genieten maakte de persoon van de andere kunne onverwacht een opmer king. "Jullie mannen hebben 't maar mak kelijk", liet ze zich met een vijandelijk toontje in haar stem ontvallen. "Hoezo?", informeerde Arie met op rechte belangstelling en nieuwsgierig heid. "Steekt U dan een poot uit met de schoonmaak? Mijn man niet. Die ziet 't nut er niet van in. U wel misschien?" Arie noemde zijn aandeel in de trans piratie, zonder evenwel applaus te oogsten. Ze zweeg en overlegde dui delijk met zich zelf hoe de aanval ver der voort te zetten. "Die van mij wil altijd dat alles bij 't oude blijft. Hij kan me wat. Sinds 1980 zitten we binnen en buiten in het bruin. Een kleur om gek van te wor den. Ik schakel over op wit. De muren, de plinten, het houtwerk en het be hang. Ik ben 't zat ik donder alles er uit, desnoods hem ook nog." De laat ste opmerking sprak ze uit, de ogen ge richt op haar onder tafel slapende bruine hond. "Dat zal 't beest niet leuk vinden", veronderstelde Arie. "Hij kan 't ten slotte ook niet helpen dat hij met een bruine vacht bij z'n moeder vandaan kwam." Schaapachtig keek de overkant Arie aan."Ik bedoel m'n hond niet, ik heb 't over mijn man. George hier," ze keek met iets wat op vertedering moest lij ken naar omlaag," zou ik nog geen mi nuut van de dag kunnen missen. Hè schat." "Uw man dan wel?", informeerde Arie met enige bezorgdheid. "Als ie voor wit kiest wel en anders niet", stel de ze koppig vast. Onder het afreke nen van de koffie bedacht Arie een op lossing. "Wit met een vleugje bruin hier en daar doet 't anders ook aar dig", probeerde Arie in een poging een huwelijk dat dreigde vast te lopen te redden. "Of ik mijn man hoor. Ook geen smaak." Ze vertrok, George met zich meetrek kend, zonder te groeten. Het opperhoofd van de wassette hielp even later Arie de schapen uit de was machine te trekken. "Zien er weer als nieuw uit", consta teerde De Bree met de trots die bij vakmanschap past. "Wit is in", ver volgde hij. "Het schijnt te helpen wan neer je plannen hebt om met roken te stoppen. Besmettelijk kleurtje hè. Houdt niet van tabaksrook." Thuisgekomen met de schapen onder zijn arm ontving Marie d'r Arie met de mededeling: "Ik ben die bruine over gordijnen zo zat. Kunnen we niet is iets frissers kopen? Wat denk jij er van?" Arie dacht niets, maar woont nog steeds op 't zelfde adres! Alle vrouwen 't zelfde. Kom nou. Mannen misschien. ARIE WANDELAAR Net even eerder de juiste medelijn ont dekken? Dat lukt bij Bluf: het trendy winkeltje aan de Nieuweweg 10 in Soest. Óm ervoor te zorgen dat daar el ke week iets nieuws, iets geks, iets pro gressiefs valt te bekijken blijft Lucie, de eigenaresse zelf, alert rondneuzen en gericht inkopen bij exclusieve fabrikan ten en ontwerpers. Zo kwam ze ook in contact met Caroli ne, een landelijk bekend ontwerpster, die zich tijdens haar opleiding op de mode- en kunstacademie specialiseer de in hoedjes. Haar kleding- en hoe- denontwerpen zijn inmiddels veel ge vraagd in film- en theaterland. Zij ont wierp o.a. de exclusieve hoofddeksels voor de musical 'Ik, Jan Cremer'. Ook geeft ze in het Cultureel Centrum C-drie les in hoeden maken. Bij Bluf ex poseert ze deze maand onder het thema "Hoeden en petten en géén damescor- setten", haar collectie hoedjes en dop jes en ook haar nieuwste creatie (op ver zoek van Lucie ontworpen"): de zonne- rand. het verrassendste noofddeksel voor zomer '87. Bluf: voor wie wil weten wat er te koop is. Koninginnedag, 30 april, wordt dit jaar zoals bekend een dag met een bij zondere betekenis, omdat die datum ook het gouden huwelijksfeest van prins Bernhard en prinses Juliana wordt gevierd. Opnieuw is paleis Soestdijk, zoals in het verleden jaren lang, het decor van een groots défilé en daaromheen vinden tal van activi teiten plaats. In samenwerking met het Oranje-comi té Soest organiseert de wandel- en fiets tochtenvereniging "Vriendschap door Sport" uit Zeist op die 30e april een aantal grootse wandel- en fietstochten in en naar Soestdijk. Vanuit allerlei plaatsen in de omgeving worden wan delaars en fietsers verwacht bij het start punt, restaurant De Knollentuin aan de Burgemeester Grothestraat 37. Vanaf 8.30 uur 's morgens starten daar de wandeltochten over afstanden van resp. 5,10,15,25 en 40 kilometer. Alle tochten gaan via het paleis, waar tegen het middaguur het grote défilé zal plaatsvinden. De fietstochten - 35 en 60 kilometer - beginnen vanuit veertig plaatsen in een wijde straal rondom Soestdijk. Om 18.00 uur moeten alle wandelaars en fietsers zich weer bij het startpunt hebben afgemeld. Iedere deelnemer kan in het bezit komen van een fraaie oorkonde en een bijzondere herinne ringsmedaille. Het inschrijfgeld be draagt 3,50; met de oorkonde en de medaille betaalt men 12,50, mits men zich voor 14 april heeft ingeschreven. Na die datum wordt de prijs met 3,- verhoogd. Deelnemers uit Soest kun nen zich inschrijven bij de kantoren van de Rabobank: Kerkplein 9, Tamboerijn 3, Koninginnelaan 28, Smitsweg 4 en Soesterbergsestraat 14. Voor de organisatie van het evenement tekent Jan Verkerk uit Zeist, zelf een zeer enthousiast wandelaar, die al tien jaar dergelijke wandel-evenementen organiseert. Twee jaar geleden trok zijn Twaalf Provincies-tocht met" liefst 15.000 wandelaars. Verkerk organi seerde verder zelfs in Egypte, Israël en Griekenland meerdaagse tochten, met name de vierdaagse in Israël is inmid dels bekend over de hele wereld. Op dit moment zijn vanuit tal van plaatsen in Nederland al bussen volgeboekt om op 30 april naar Soestdijk te gaan. Het 32ste Tactical Fighter Squadron (USAFE) kreeg op maandag 6 april 1987 de Air Force Outstanding Unit Award" uitgereikt door generaal Larry D. Welch, Chief-of-Staff van de Ame rikaanse luchtmacht. Het 32 squadron ontving deze onderscheiding voor de periode van ljuli 1984 tot en met 30 ju ni 1986. Gedurende deze tijd heeft het 32 squadron op uitstekende wijze zijn Navo en nationale taken vervuld. Het 32ste Tactical Fighter Squadron is het eerste F-15 squadron van de Ame rikaanse luchtmacht met meer dan acht jaar veilig vliegen. Dit komt neer op meer dan 50.000 uur vliegen en 36.000 Generaal Larry D. Welch (m.) tijdens de officiële uitreiking van de 'veilig vliegen'-prijs. starts-en-landingen zonder een klasse A-ongeval. Vermeld in deze onderscheiding zijn eveneens de bij het 32 squadron beho rende post office management enginee ring, Communications, weatheren com- missary. Het is voor de zesde keer dat het 32ste TFS Outstanding Unit Award kreeg uitgereikt. Eerder was dit het geval in 1958, 1965, 1977,1978 en 1983. "Nou, vorig jaar oktober geloof ik, kreeg ik ineens een kronkel. Ik dacht, nu moet het er toch eindelijk maar eens van komen. Dat was het begin en vanaf dat moment heb ik de raarste avonturen beleefd om iedereen te pak ken te krijgen. En ik mag wel zeggen dat me dat voor het grootste deel ook is gelukt." Aan het woord is Gerard Nap, organi sator van een unieke reünie van Da Costascholieren uit de jaren veertig. Terwijl stapels bordjes en bladen kopjes door het raam worden aangereikt en zakken vol broodjes hun weg naar de keuken vinden nemen de heer Nap en zijn oude schoolkameraden Van Brum- melen en Van Es even de tijd om herin neringen op te halen. Op de achter grond draait op een moderne tv een ou de film uit vervlogen jaren. "Kijk, daar heb je meester Klein, en dit zijn beelden van een schoolreisje aan zee, dat hebben we in de oorlogsjaren nooit gehad." Makkelijke tijden waren het natuurlijk niet. De heer Nap en zijn klasgenoten hebben in de oorlogsjaren heel wat rondgezworven. De Da Costaschool werd gevorderd door de Duitsers en toen moesten de leerlingen en docenten een ander onderkomen zoeken. "We zijn overal geweest, weet je nog, Kees?" grinnikt Gerard Nap. "In een oude paardestal, in de christelijk gere formeerde kerk en de katholieke kleu terschool aan de Mariastraat." "Meneer De Ligt vertelde toen nog over Remi, weet je nog, uit 'Alleen op de we reld'," herinnert Kees van Brummelen zich. Het "weetje nog?" zal ook de rest van de dag - zaterdag j.1. - niet van de lucht geweest zijn. Overal kwamen de reünis ten vandaan, tot aan Canada toe. Drie oud-klasgenoten hadden er die lange reis voor over gehad, soms in combina tie met een vakantie in Nederland. Wat begonnen was met een reünie voor één klas groeide uit tot een grootser gebeu ren door het enthousiasme van broers en zussen, of vrienden uit lagere klassen die er lucht van kregen. Met elkaar waren er een kleine honderd mensen. De vrouw van de toenmalige hoofdonderwijzer was er, evenals de vrouw van een onderwijzer die op zeke re dag door de Duitsers uit de klas werd gehaald; hij had joodse onderduikers. Hij heeft de oorlog niet overleefd. De voormalige onderwijzeres van klas twee werd door velen enthousiast begroet. Speurtocht Het heeft nog heel wat voeten in de aar de gehad voordat alle mensen waren achterhaald. De heer Nap kan er de mooiste verhalen over vertellen. Aan de hand van een oude klassefoto is hij aan Een historisch moment: alle reünisten van de Da Costaschool vereeuwigd. Foto: Goos van der Wilt het identificeren geslagen, uit zijn eigen geheugen, met behulp van reeds ont dekte klasgenoten, broers en zussen, vrienden en buren - je kunt het zo gek niet bedenken. Alle telefoonboeken uit de omgeving heeft hij doorgespit; een spoor dat be gin in Drente werd uiteindelijk in Cana da teruggevonden; een klasgenoot in Australië vond weer een kameraad te rug die in hetzelfde land bleek te wo nen. Maar natuurlijk waren er ook velen die Soest trouw waren gebleven en die leverden heel wat minder hoofdbrekens op. Hoewel... alle 65 Van den Bergen uit Soest hebben de heer Nap aan de tele foon gehad; de man bleek naar Ameri ka te zijn verhuisd. Alle reünisten heeft hij aan de telefoon gehad en de reacties waren zonder uitzondering positief. Niet iedereen ontdekte meteen met wie hij sprak - een mevrouw uit Amerika kwam er pas na een kwartier achter. Tegen het einde van de dag gingen alle reünisten met elkaar op de foto. Met de nieuwe Da Costaschool op de achter grond, waar maandag de huidige leer lingen weer zouden binnenstromen. Of die elkaar ook over veertig jaar weer te rug zullen zien...? K DE BOER EN ZOON BV ADVISEURS VOOR INTERIEUR EN BINNENHUISARCHITECTUUR Een goeie stoel is uw vriend. Hij draagt uw vermoeide lichaam komfortabel en behaaglijk. Zijn solide konstruktie kan tegen uw stootje en zijn stijlvolle karakter geeft een vertrouwde sfeer aan uw interieur. Zo'n goeie vriend kies je toch heel zorgvuldig? klassiek: Mollerusstraat 7 .3743 BW Baarn tel. 02154-12797

Soester Courant | 1987 | | pagina 21