Splinter Eemland b.v. WOENSDAG 15 APRIL 1987 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 35 Jeugdtrainers tevreden met s.o. Soest pups Centrale verwarming Soest jeugdnieuws U.V.V. - s.o.Soest 1-3 Prima herstel van s.o.Soest ZONDAG VOETBAL Soest jeugdvoetbalkamp start dinsdag VOETBAL VOETBAL Jeugd WZ met Pasen naar Parijs GESPECIALISEERD IN JONGE GEBRUIKTE FORD-AUTO'S Belangrijke overwinning van Hees ZATERDAG VOETBAL Knappe winst van Hees 2 ZATERDAG VOETBAL Hees-klaverjassen Gebrek aan inspiratie WZ'49 afgestraft ZATERDAG VOETBAL WZ jeugdnieuws SEC wint van LW 3-1 ZONDAG VOETBAL SEC Jeugdnieuws ATLETIEK Verkeersmaatregelen 2 mei i.v.m. triathlon ZATERDAG- VOETBAL Hees jeugdvoetbal ^mVOETBAL- w J' PROGRAMMA Foto: Ooos van der Wilt De voetbalvereniging s.o. Soest is van mening dat de allerjongste voetballers de basis vormen voor het succes van de vereniging. Het is toch zo dat wie de jeugd heeft, verzekerd is van een goede toekomst? Alleen al om die reden, maar ook omdat deze groep een goede bege leiding nodig heeft, kan s.o. Soest zich gelukkig prijzen met een drietal vaktrai ners voor de E- en F-pupillen. Jan Hooft, Gert Sakkers en Henk van der Lugt zijn die drie trainers die zich el ke woensdag met de allerjongste jeugd van s.o Soest bezighouden. "Een genot om te doen"zeggen de drie enthousias te trainers in koor, voetbal van E- en F-pupillen is nog echt onbedorven. De jongens zijn puur met het spelletje zelf bezig, aldus één van de trainers. Als je dan ook de opkomst van de E- en F-pupillen tijdens trainingen vergelijkt met die van oudere collega voetballers, dan zie je al gauw dat het enthousiasme er nog echt in zit. Jongens vanaf 6 jaar die interesse hebben om te voetballen en te trainen bij s.o. Soest mogen gerust op een woensdagmiddag eens een kijkje komen nemen en eventueel meetrainen met de heren Sakkers, van der Lugt en Hooft. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155)13014-12577 Een goed weekend voor de blauw-wit- te voetballers. Overwinningen voor al le A-junioren, de BI, B3, B5, Cl, C2, alle D-pupillen en de El. De mooiste en belangrijkste overwinning was die van de A3, die mede-concurrent Hoe velaken met maar liefst 3-0 versloeg. Uitslagen: A-junioren Soest 1-Zilvermeeuwen 1 5-0 Victoria 1-Soest 2 2-6 Soest 3-Hoevelaken 3 3-0 B-junioren OSM'75 1-Soest 1 Odijk 1-Soest 2 Hees 1-Soest 3 CJW 2-Soest 4 Soest 5-CJW3 C-junioren Victoria 1-Soest 2 KWA 2-Soest 2 CJW 3-Soest 3 D-pupillen Soest 1-WZA 1 Amsvorde 1-Soest 2 Soest 3-SEC 2 E-pupillen Spakenburg 1-Soest 1 CJW 2-Soest 2 Soest 3-Roda'46 6 F-pupillen Roda'46 1-Soest 1 Spakenburg 2-Soest 2 Hoogland 2-Soest 3 Dames junioren Soest -DVS'33 Programma: A-junioren Soest 1 is in Parijs Hoevelaken 2-Soest 2 B-junioren CDW 1-Soest 1 Soest 4-Soest 3 CJW 3-Soest 5 C-junioren Soest 1-Quick 1 WZA 2-Soest 2 Soest 3-Roda'46 7 Dames-junioren Soest 1-DOB 1 1100 uur S.O.Soest Al-Zilvermeeuwen Al S.O.Soest Al heeft opnieuw 4 punten in de wacht weten te slepen. Nadat de Al donderdag twee punten had be haald door met 3-1 te winnen van v.v. Utrecht, werden zondag nog twee pun ten aan het totaal toegevoegd. Deze kaar was Zilvermeeuwen het slachtof- fer dat met een 5-0 nederlaag naar huis werd gestuurd. De Al begon voorspoedig en kon snel od een 1-0 voorsprong komen door Saymond Brandes. Na d.t doelpunt volgden nog 4 treffers in de 1 e helft. Pe ter Wolfsen, Raymond Brandes, John Brouwer en JosVestetveld scoorden respectievelijk 2,3,4 en 5 0. Met deze voorsprong begonnen beiae ^gen aan de 5e helft, waann ppheiirde Kle ne kansjes voor Soest waren de enige hoogtepunten terwtj. Zilvermeeuwen geen enkele uitg standrran^-O kon'dusookais eindstand He^k^mende'weekend zal jo. Soest tegen hekkesluiter IW. 1-2 5-1 2-3 9-0 3-1 1-2 1-2 3-3 2-1 1-4 4-0 1-2 1-0 0-1 5-2 2-0 13-0 0-5 14.30 uur 13.00 uur 13.00 uur 12.00 uur 12.00 uur 9.00 uur 11.45 uur Een sterk gewijzigde Soestploeg heeft in Utrecht alle eventuele degradatie- zorgen van zich afgeschud. Het trof ge lukkigerwijze een tegenstander die met 5 invallers spelend, de zaken de fensief niet direct onder controle had. met de snel verkregen voorsprong ging het Soest zinnig om en zag haar over winning dan ook niet in gevaar komen. Bij Soest was Wim Gouw na lange tijd weer vrije verdediger. Op het midden veld was naast Ton Wolfsen, Arjan Schipperen teruggekeerd, alsmede An- ton Vugts, die enige weken geleden in en tegen Maarssen spelbepalende mid denvelder. Tot veler verrassing en ge noegen speelde Gert Westerveld weer mee. Het spitsen-duo bestond uit Gerard Becker en Jaap van Duivenbode in- plaats van de geschorste P.v.d. Berg. Al m de derde minuut kwam Soest op voorsprong misverstanden in de U.V.V.-verdediging en onnodig uitko men van doelman Hans van Loen, bo den aan de attente Anton Vugts een vrije kans, die hij zich niet liet ontglip pen. (0-1). Al na 10 minuten raakte Anton Vugts in een hard duel zodanig geblesseerd dat hij vervangen moest worden door Ro- bert Westbroek vooral over links kwam Soest tot goed combinatiespel. Gert Westerveld voedde de aanval als in vroeger dagen en Jaap van Duivenbode toonde zich een lastige aanvaller, bij zonder sterk aan de bal. Na een kwartier lanceerde Westerveld van Duivenbode, deze hield de verdedi gers even bezig en zette toen laag voor waar de meegekomen Westerveld de bal via van Loen in de touwen joeg (0- 2)- Soest kwam via na de rust te egoistisch spelende Becker tot kansen, maar het bleef bij enige corners. Ook hij raakte gewond aan z'n knie en moest worden vervangen door Marco Stalenhoef. Na een goede combinatie bood van Duivenbode aan Stalenhoef de kans om de vrije ruimte in te gaan. Hij kwam dicht bij het Utrechtse doel ook in oog met van Loen, was niet zelfzuchtig en schoof de bal naar de meegekomen Ton Wolf sen die beheerst scoorde (0-3). Vanuit deze kansloze stand kwam U.V.V. tot plichtmatig aanvallen, veelal door het midden waar André v.d. Dijs- sel vele duels uitvocht en won van de U.V.V.-spits Fred Dimmendaal. Kort voor tijd kwam U.V.V. aan de dik verdiende tegentreffer. Een vrije trap van Adelaar op de zijrand van het straf schopgebied kwam scherp voor het Soestdoel. Bij de eerste paal dook verrassend Tah- la op die de bal inknikte. (1-3) Met deze uitslag kan Soest de rest van de compe titie met vertrouwen tegemoet zien zo als de stand in 3 D aangeeft. Stand 3e klasse D 1. Holland 18-30 2. Fortitudo 17-21 3. U.V.V. 18-21 4. Maarssen 18-21 5. Nyenrodes 16-19 6. Vr. Schaar 17-17 7. s.o.Soest 18-17 8. Stichtse Boys 18.16 9. WOG 17-14 10. Vreeswijk 17-14 11. Houten 16-10 12. Victoria 18-8. Met nationale voetbalprominenten Afgelopen zaterdag kregen de deelne mers van het S.O. Soest jeugdvoetbal kamp na hun gespeelde wedstrijd een boekwerkje in handen gedrukt. He bleek het compleet uitgewerkte pro gramma van het voetbalkamp te zijn. Aanstaande dinsdag is het namelijk zover. Dan gaat het derde S.O.Soest voetbalkamp van start. Zo'n 120 s.o. SoestvoetbaJIertjes zullen samen met een twintigtal leiders/trainers een grandioze Paasvakantie beleven. E- en F-pupillenkamp Als dinsdag 21 april het kamp op origi nele manier door Rabo-bankdirecteur W. Hilhorst (sponsor van s.o. Soest Al en s.o Soest A2)wordt geopend, zal er voor de E- en F-pupillen een ver moeiende maar zeer leuke "driedaag se" aanbreken. De eerste dag worden ze al getraind door Ben Wijnstekers en André Hoekstra van het grote Feye- noord uit Rotterdam. Maar ze moeten meer doen, deze jonkies uit de vereni ging. Het programma voor deze dag vermeldtactiviteiten als een zeskamp, maar ook voetvolley en diverse schiet oefeningen. Het avondklapstuk zal de playbackshow zijn, die voor alle s.o. Soest jeugdleden wordt gehouden. Pre sentator van dit spektakelstuk is de be kende Soester entertainer René van de Berg. Wat krijgen de E-en F-pupillen in de overige twee dgen te doen? Het pro gramma is te uitgebreid om dat alge meen te vermelden, maar een bingo, een recreatiespel in de duinen, de strijd om de penaltybokaal, en het op een groot scherm "live" aanschouwen van Ajax-Zaragozza behoren tot dei hoog tepunten. Wanneer d.m.v. een leuke verrassing het kamp wordt gesloten hebben de "pups" er drie schitterende dagen opzitten. B-C-D-juniorenkamp De oudere deelnemers beginnen woensdag 22 april met hun kamp, nadat zij de avond daarvoor al van de play backshow hebben kunnen genieten. De junioren zullen hun eerste dag door brengen met wedstrijden, en met penal tykampioenschappen. Tevens zullen zij deelnemen aan ae competitie "Sterkste man van s.o. Soest". Na de wedstrijd van Ajax zullen de junioren 'gedropt' worden. Waar, dat is nog een vraag, maar dat het vermoeiend wordt is wel zeker. Voetbalscheidsrechter Jan Kei zer komt donderdag het s.o. Soest kamp bezoeken om anderhalf uur vol te pra ten over zijn ervaringen als fluitist bij di verse internationale topontmoetingen. Natuurlijk zullen zijn belevenissen als scheidsrechter bij het W.K. in Mexico ook de revue passeren. De slotdag van het s.o. Soest voetbal kamp zal er ook één zijn waar diverse nationale voetbalprominenten bewon derd kunnen worden. De doelman van Feyenoord, Joop Hiele, zal tijdens deze dag de toch al talentvolle keepers van de s.o. Soest-jeugd onder handen nemen. Tevens zal deze tweevoudige interna tional de doelman zijn bij de finale van de penaltybokaal. Maar niet alleen Hiele verschijnt deze dag, ook oud-international en oud Aja- cied Gerry Mühren zal een training ge ven. Deze Volendammer zal zelf de training opzetten, en de spelers indivi dueel begeleiden. Het voetbalkamp zal omstreeks 17.30 uur door voorzitter Theo Surstedt worden gesloten. Dit kamp, waar zo'n 30 medewerkers heel wat avonden druk aan zijn geweest is toegankelijk voor belangstellenden. Vanf dinsdag 21 april is dus iedereen van harte welkom op het s.o. Soestcom- plex om daar te genieten van het Paas- voetbalkamp. Heeft u vragen over het voetbalkamp, of over het jeugdvoetbal bij s.o. Soest, bel dan even naar Ad Aarts (tel 23596) of naar Peter Beijer (tel 16093). Vijf maanden voorbereiding was er voor nodig om 4 dagen naar Parijs te gaan, maar zeker zal het de moeite waard zijn geweest. Hans Renes (WZ) is in oktober verleden jaar begonnen met informatie in te winnen of het mo gelijk was een voetbalkamp te houden in het buitenland. Dat bleek mogelijk via Euro Sporting in Baarn. Dan eerst maar eens kijken of er vol doende animo was in de BI en B2. Dat was er zeker, van de 26 spelers was er slechts één die helaas niet mee kon. Toen begon het echte organisatiewerk pas voor Renes. Nu, 5 maanden later is het dan zover. Vrijdag a.s. vertrekt de bus vanaf het WZ terrein om 8.00 uur richting Parijs, waar men om ongeveer 15.00 uur aankomt, 's Avonds zal men onder leiding van een Franse gids de stad gaan verkennen. Zaterdag, zondag en maandag zal er in een groot stadion gevoetbald worden tegen clubs uit an dere landen. Er gaan zelfs geruchten dat Michel Platini de aftrap zal verrich ten. De resterende avonden zullen ge vuld zijn met een groot feest voor alle voetballers die deelnemen aan het toer nooi. Maandag na het voetballen zit her er weer op en zal de terugreis beginnen om ongeveer 18.00 uur. Er zullen opnames worden gemaakt van het geheel, zodat later met de ouders en spelers nog eens terug gekeken kan worden naar de Soester verrichtingen in Parijs. Baarn - Eemnesserweg 16-22 Telefoon 02154-15555 Soest - Beukenlaan 80 (hoek Dalweg t.o. Sporthal Beukendal) Telefoon 02155-12643 Hees - Bunnik 1-0 Na drie nederlagen op rij is het Hees zaterdag eindelijk gelukt een einde aan deze negatieve reeks te maken. Ondanks opnieuw een groot aantal blessures met als gevolg een sterk ge wijzigd team lukte het door een fan tastische inzet om verdiend beide be langrijke punten in Soest te houden. Bunnik moest winnen om nog aan spraak te kunnen maken op de derde plaats, terwijl Hees moest winnnen om de kansen op diezelfde plaats te hou den. Zo ontwikkelde zich een zeer spannende wedstrijd waarbij de inzet van beide ploegen optimaal was. Voor al in de eerste helft was het een gelijkop- gaande wedstrijd met over en weer een aantal kansen. In de vijftiende minuut moest de deze middag prima op dreef zijnde Hees doelman Hans uit den Bo gaard al zijn kwaliteiten tonen om een vlammend schot van de Bunnik spits uit de hoek te ranselen, terwijl 5 minuten later zijn collega aan de andere kant alle geluk had toen een prima Hees-aanval werd afgerond met een schot dat maar net naast de verkeerde kant van de paal ging. De ruststand van 0-0 was een goe de afspiegeling van de veldverhouding. Na rust een sterker Hees dat de verde diging van Bunnik onder zware druk zette. Bunnik kwam af en toe tot een counter, maar in tegenstelling tot vorige week was de Hees defensie deze mid dag wel attent zodat het gevaar van de uitvallen steeds in de kiem gesmoord kon worden. Tien minuten na rust bracht trainer van Dorrestein de weken geblesseerde Piet van Schalkwijk in de ploeg voor Dave Leijenhorst. Deze wis sel bracht een aantal omzettingen in de Hees ploeg met zich mee en binnen 5 minuten gat dat resultaat. Piet Schalk wijk verscheen op links, trok de bal voor het Bunnik doel, waar hij over alles en iedereen heen op de rechtervleugel te recht kwam bij Chris uit den Bogaard. Deze aarzelde geen moment en bracht de bal weer voor het doel waar Hans de Bree met een prima kopbal via de bin nenkant van de paal de Bunnik doel man volslagen kansloos liet 1-0. Hees bleef drukken en had tot twee maal toe pech bij kansen voor Piet van Schalk wijk en met name bij een schitterend schot van Renë van de Deijssel dat het doel slechts op millimeters miste. Bun nik trachtte middels twee wissels alsnog de bakens te verzetten, maar de Hees ploeg gaf geen krimp en na het laatste fluitsignaal kon de door blessures zo ge teisterde ploeg zeer verdiend 2 punten aan het totaal toevoegen. De komende week wordt bijzonder belangrijk voor Hees. Bij het verschijnen van deze krant is de wedstrijd tegen Cobu Boys inmid dels gespeeld. De Hees ploeg begint de ze wedstrijd met een 1-0 voorsprong terwijl er nog 45 minuten gespeeld moeten worden. Dan zaterdag aanstaande de uitwed strijd tegen het altijd lastige Naarden, terwijl op Tweede Paasdag aanvang 14.30 uur de klapper wacht in de thuis wedstrijd tegen titelkandidaat nummer 1 het Ermelose EFC. Mocht Hees deze week goed doorkomen dan zijn de uit zichten op de lucratieve derde plaats zeer riant. Eén ding is zeker: het zal er nog flink om gaan spannen. Afgelopen zaterdag heeft Hees 2 zich prima hersteld in de thuiswedstrijd te gen Oranjeleeuwen 2 uit Hilversum. Een hier en daar wat gewijzigd Hees be gon de wedstrijd met enige angst in de benen, want sinds de nederlaag van vo rige week kan het zich geen enkel pun tenverlies meer veroorloven. Oranje leeuwen bleek wel over een paar ge vaarlijke aanvallers te beschikken, maar deze werden nauwelijks goed aange speeld door het middenveld. Dit gaf Hees de gelegenheid een speloverwicht op te bouwen, wat resulteerde in ene aantal kansen. Nadat eerst door de Hees' aanvallers tweemaal het hout werk van het Oranjeleeuwendoel werd geraakt, was het in de vijfentwintigste minuut wel raak. Erik de Bree bediende Jaap de Wilde en deze liet de doelman van Oranjeleeuwen kansloos. Tien mi nuten later was het dezelfde Erik de Bree, die 2-0 aantekende. Dit was te vens de ruststand. Na rust probeerde Oranjeleeuwen met felle aanvallen iets aan de achterstand te doen, maar de Hees defensie acteerde zeer sterk en met name voorstopper Ton de Groot speelde een zeer sterke wedstrijd. Na een kwartier in de tweede helft was het de agressieve Erik de Bree, die de bal op het middenveld oppikte en in zijn eentje liet hij de hele Oranjeleeuwenverdedi- ging het nakijken en rondde zelf goed af, 3-0. Hierna wist Oranjeleeuwen, dat het verslagen was en Hees 2 rook, dat het meer kon. Vanaf rechts was het de goed opgekomen Peter van de Hoek, die Jaap de Wilde in de punt van de aan val bediende. Op schitterende wijze nam deze de bal aan en haalde uit, 4-0. Tien minuten voor tijd nam Tjeerd Al- tena een lange rush van eigen helft rich ting het Oranjeleeuwendoel. Zijn inzet was goed en het laatste tikje van Jaap de Wilde bepaalde de eindstand op 5-0. Volgende week staat de lastige uitwed strijd tegen Zuidvogels 5 uit Huizen op het programma, waarna op Tweede Paasdag de thuiswedstrijd tegen hekke- sluiter Hertha 2 uit Vinkeveen volgt. Voor de laatste keer in dit seizoen wordt in de Hees-kantine op het sportcomplex aan de Kooiweg een klaveijasavond georganiseerd. De laatste competitiewedstrijden worden gespeeld op vrijdag 17 april (Goede Vrijdag). De aanvang is 20 uur. SOESTER COURANT Redaktie-adres: Van Weedestraat 227. telefoon 14152 WZ'49 staat weer met beide benen op de grond. Na 10 wedstrijden onge slagen te zijn gebleven, waardoor een positie net onder de kopgroep werd bereikt, was het het in degradatiege vaar verkerende SOVO'54, dat aan al le eventueel aanwezige WZ-49 illus- sies een einde maakte. Een sober, maar effectief spelende Amersfoortse ploeg, maakte dankbaar gebruik van de blijkbaar levende Soes ter gedachte, dat er tegen een dergelijke laaggeklasseerde ploeg als SOVA'54 slechts een kleine dosis inzet en inspira tie nodig zou zijn om de punten aan de Eemweg te houden. Wedstrijdprogramma zaterdag 18 april SEC Al-WZ'49 Al 14.30 uur woensdag 22 april Spakenburg C3-WZ'49 C219.00 uur Op Paaszaterdag 18 april hebben de elftallen geen competitiewedstrijden te spelen. De BI en B2 moeten wel voet ballen. Uitslagen zaterdag 11 april: WZ'49 B1-Achterveld B1 2-0 WZ'49 B2-Limvio BI 4-1 WZ'49 C2-Spakenburg C2 1-4 WZ'49 El-SEC El 3-1 WZ'49 E2-Hooglanderveen 3-1 WZ'49 Fl-Uselmeer vog. F2 12-3 Achterveld F3-WZ'49 F2 6-0 De uitslagen spreken voor zich. Vijf van de zeven gewonnen waaronder de F1 de enorme score bereikte van 12-3. 'n Geweldige prestatie van dit elftal. WZ kwam overigens goed uit de start blokken. Een afstandsschot van de voet van Willem de Vries en een buiten het bereik van de Amersfoortse doelman naastgaande kopstoot van Olivier Noordam wezen op een WZ dat er zin in scheen te hebben. Sova kon daar in de beginfase niet meer tegenover stellen, dan een schuivertje van Van Vulpen, wat een eenvoudige prooi werd voor Willem van der Pol. Het was dan ook terecht, dat WZ in de 19e minuut via Willem de Vries op een 1-0 voorsprong kwanL Een fraaie aktie van de technisch begaafde De Vries was voldoende om de Sova-verdediging kansloos achter te laten. De druk op het doel van de matig spelende WZ-doel- man Willem van der Pol werd steeds groter het was niet verwonderlijk dat Sova weer op gelijke hoogte met WZ kwam. Een priemend afstandsschot van één van de Amersfoortse voorwaartsen bracht net voor rust de 1-1 op het score bord. De Vries ingevallen Pothoven zag toe hoe zijn inzet met een katachtige reactie van de Amersfoorter tot corner ver werkt werd. Het was toen inmiddels al wel 1-3 voor Sova'54, dat WZ gedurende de 2e helft menig benauwd moment bezorg de. De Amersfoorters mochten verdiend 2 punten aan hun schamele totaal gaan toevoegen. WZ echter mag gaan na denken over het spreekwoord, dat één zwaluw beslist nog geen zomer maakt. Sec heeft op vrij gemakkelijke wijze in de eerste helft de basis gelgd voor de overwinning op LW uit Laren dat in feite deze middag had moeten winnen om uit de degradatie zone te blijven. SEC speelde zonder de geschorste An- tek Wojtkowski en Arie Postema die liever in het tweede wilde spelen. Hier door speelde voor het eerst weer Pieter Bindt, die gedurende lange tijd gebles seerd is geweest en Henri Hofstee, zoon van Henk Hofstee trainer van Spaken burg. Henri speelde een uitstekende wedstrijd en heeft zeer zeker mogelijk heden voor SEC 1. Door deze overwinning van de groen- witten kunnen de komende vier wed strijden vrij uit gespeeld worden en kan trainer Wim Peek de zaak verder uit bouwen. Het eerste kwartier was een kwestie van aftasten, waarbij LW via een daveren de kogel bijna raak schoot, maar later zou blijken dat beide doelverdedigers een hoofdrol zouden spelen van for maat. Sec had echter meer in huis het geen tot uitdrukking kwam in de acht tiende minuut. Een voorzet op Ronald de Rooy werd door hem keihard op de lat gekopt, de terugspringende bal werd door Pieter Bindt ingekopt 1-0. Nau welijks vier minuten later zette Henri Hofstee op links keurig voor maar doel man Bokhorst van LVV stond weer op zijn plaats. Een feller en sterker SEC zette LW onder druk, Tim Torsing kreeg een gele kaart wegens hands ma ken en Jack Nagtegaal toonde zijn kwa liteiten. In de vijfendertigste minuut is het dan toch raak. Een voorzet op links wordt door Robbie Embriegs goed beoor deeld, hij stapt over de bal waardoor Ronald de Rooy een opgelegde kans krijgt en die ook benut: 2-0. LW krijgt geheel onverwachts een strafschop toe gekend omdat Tim Torving een LW speler neerlegde. De strafschop wordt echter door Jack Nagtegaal gestopt, omdat Walter Bout blijkbaar niet hard genoeg schoot of anders gezegd de kee per was weer subliem. Voor LW was dit een tegenslag en verloor het vertrou wen net even voor rust. Na de thee was het leuke spel van Sec vervaagd. LW kreeg meer grip op het spel en kreeg de nodige kansen. SEC wisselde Pieter Bindtdie geblesseerd was geraakt voor zijn broer Rob. LW bleef zijn best doen maar kon niet voor komen dat SEC na een half uur op nieuw scoorde via Ronald de Rooy die een strafschop mocht nemen, omdat Saban Aksit bij een doorbraak onderuit werd gehaald: 3-0. Even voor tijd redde LW de eer met een mooi doelpunt van Jean-Paul Huurman: 3-1. Tweede Paasdag speelt SEC tegen Do- nar in Hilversum. Aanstaande zaterdag 18.00 op het SEC terrein: SEC I - Vriendenschaar II De reserves van SEC spelen a.s. zater dag om 2 uur aan de Bosstraat de be langrijke wedstrijd tegen Vrienden schaar die onlangs niet werd gespeeld omdat de scheidsrechter niet kwam op- dagen. Om toch de wedstrijden voor de com petitie te laten spelen worden er door de KNVB ook nog doordeweekse wedstrijden georganiseerd. Daarbij wordt er voor de junioren een extra halve competitie, in vriendschappelij ke vorm georganiseerd. Op dinsdag 7 april j.1. speelden de ju nioren B2 gelijk tegen buurman s.o.Soest B4, de B3 junioren wonnen van s.o.Soest B5 en de C2 junioren ver loren uit bij Baarn C2. Al deze wedstrij den werden voortijdig gestaakt vanwe ge het onweer. Woensdag 8 april, onder zware regenbuien, verloren de Al ju nioren bij Hoevelaken A2. Donderdag 9 april wonnen de B1 junio ren thuis van Roda BI. Zaterdag 11 april werd er weer een volledig compe titie programma afgewerkt. De Al speelde vriendschappelijk thuis tegen Achterveld Al. Na een 3-0 ruststand werd toch nog met 3-4 verloren. De BI verloren hun vriendschappelijke competitiewedstrijd uit bij Quick in Amersfoort. De B2 verloor thuis van WZA. Kampioenschapskandidaat B3 liet één punt liggen bij IJsselmeervo- gels. Cl verloor, in een gelijkopgaande match, thuis van Spakenburg Cl. C2 kon het thuis ook niet redden tegen Hoogland C2. Voor de pupillen ston den er blijkbaar moeilijke wedstrijden op het programma. Zo verloren de Dl thuis van koploper Spakenbrug Dl. nOok D2 kon het uit bij buurman s.o. Soest niet redden om punten mee naar de overkant te. E1 verloor eveneens van plaatsgenoot WZ'49 El. De jongste E2 pupillen gingen kansloos tenonder bij Amsvorde El. De F1 pupillen had den, volgens coach Wouter de Bruin, al lemaal naar "Ep oorklep" gekeken. Hierdoor verloren zij, na een 0-3 rust stand toch nog met 4-3 van Hoevela ken. F2 speelden uit bij Baarn verdien stelijk gelijk. En tenslotte F3 verloor uit in Hoevelaken. In verband met de Paasdagen is er za terdag a.s. maar een klein competitie- programma nl: 14.30 uur SEC Al-WZ'49 Al 10.00 uur CJW B2-SEC B2 Voor dinsdag 21 april: 19.00 uur SEC C2-Roda C4 Woensdag 22 april is er dan een "open dag" voor alle Soester jeugd van 6-16 jaar. Met medewerking van Barry Hug hes, trainer van de eredivisie club Spar- ta uit Rotterdam. Het programma luidt: 10.00-10.30 uur: Inschrijven 10.45-12.15 uur: Voorjongens/meisjes van 6 tot 14 jaar het door de KNVB ge propageerde "vier tegen vier" spel vorm, aangepast aan leeftijd. Door spe lers vanaf 14 jaar wordt voetvolley ge speeld. 12.30-13.45 uur: Gezamenlijke lunch met video. 14.00-15.45 uur: Voor spelers vanaf 14 jaar "vier tegen vier". Voor alle anderen, met medewerking van Barry Hughes, het afleggen van een parcours met zes stations allen gericht op het afwerken op doel. 16.00-16.30: Gelegenheid tot het stel len van vragen aan Barry Hughes. Voor de keepers van SEC, alsook voor toekomstige doellieden wordt de kee perstraining tussendoor verzorgd door Jaap v.d. Hoek, de keeperstrainer van de totale SEC jeugd. Een interessant programma dus ook voor diegene die kennis wil maken met de voetbalsport bij de v.v. SEC. Zondag 12 april j.1. werd er een zaal voetbaltoernooi georganiseerd in Beu kendal. 's Morgens vanaf 11.00 uur voor D pupillen onder namen van Buiten landse voetbalclubs en voor E pupillen met eredivisie verenigingen, 's Middags vanaf 13.40 uur voor B2, B3, Cl, C2 junioren. Zij bestreden el kaar onder de namen van landenteams. Maar liefst 22 wedstrijden werden er die dag gespeeld voor herhaling vat- In verband met de mini- en mini-mini triathlon wordt zaterdag 2 mei tussen 08.00 en 15.00 uur een aantal verkeers maatregelen genomen. Het Heeser- spoor WZ, de Paltzerweg en de Verl. Paltzerweg worden afgesloten voor alle verkeer in beide richtingen. WZA F3 - Hees F1 1-3 Na een zeer goed begin van Hees, dat zeer aanvallend speelde, werd het-al gauw 1-0 voor Heesdoor Eddy de Ja ger die nog 2 keer scoorde. Na de rust scoorde WZA scoorde nog 1 keer. Een zeer goede wedstrijd van Hees. Roda F4 - Hees F2 1-0 Ondanks hard werken wist Hees weder om niet te winnen. Roda was de gehele wedstrijd wel wat sterker, maar slaagde er pas in de tweede helft in te scoren. Vlak voor tijd wisten we nog bijan een gelijkspel weg te slepen. Eindstand 1-0 voor Roda. Het kan niet anders of we winnen de volgende keer. Hees Dl - Baarn Dl 4-4 De eerste helft was voor Baarn, ze wis ten 4 keer te scoren zodat de ruststand 0-4 was. In de rust werden de jongens van Hees even goed wakker geschud. Baarn kwam niet meer tot scoren maar Hees daarentegen kwam goed terug en scoorde ook 4 keer zodat de eindstand 4-4 werd. Overige uitslagen: IJsselm.vog.-Hees El afg. Hees Bl-s.o.Soest B3 2-3 DONDERDAG 16 APRIL: 18.30 uur Soest 1 - CDW 1 (beker) 18.45 uur LW 9 - Soest 13 ZATERDAG 18 APRIL: WZ'49 14.30 uur Woudenberg 1 - WZ 1 12.00 uur Altius 2 - WZ 2 14.30 uur WZ 3 - TOV 2 12.00 uur WZ 4 - Rood Wit 3 14.30 uur Zuidvogels 11 - WZ 6 HEES 14.00 uur Naarden 1 - Hees 1 12.00 uur Zuidvogels 5 - Hees 2 12.00 uur Hees 3 - Vitesse 4 14.30 uur Hees 4 - Eemnes 5 SEC-za 14.30 uur SEC 1 - Soesterberg 1 12.00 uur SEC 2 - Oranje Leeuwen 3 12.00 uur SEC 3 - Radiostad 3 SOESTERBERG-za 14.30 uur SEC 1 - Soesterberg 1 12.00 uur Soesterberg 2 - Spakenburg 6 12.00 uur Cobu Boys 3 - Soesterberg 3 s.o.SOEST 14.30 uur Soest 6 - Roda 4 MAANDAG 20 APRIL: s.o.SOEST 14.30 uur 11.00 uur 11.30 uur 11.00 uur 11.30 uur 12.00 uur 11.00 uur 14.30 uur 10.00 uur 14.30 uur 14.30 uur 14.30 uur 11.30 uur Soest 1 - Vreeswijk 1 Soest 2 - WIJ 2 De Meern 2 - Soest 3 Soest 4 - SDO 3 's-Graveland 3 - Soest 5 WZA 5 - Soest 6 Soest 7 - Zebra's 3 's-Graveland 4 - Soest 8 't Gooi 5 - Soest 9 Soest 10 - 't Gooi 5 Soest 12 - 't Gooi 8 SDO 10 - Soest 15 DWSM 6 - Soest 16 SEC-zo 14.00 uur Donar 1 - SEC 1 11.00 uur SEC 2 - Velox 2 11.00 uur Amsvorde 2 - SEC 3 11.30 uur SEC 4 - Soesterberg 3 11.30 uur SEC 5 - Achterveld 5 SOESTERBERG-zo 14.30 uur Soesterberg 1 - Schalkwijk 1 11.30 uur Limvio 2 - Soesterberg 2 11.30 uur SEC 4 - Soesterberg 3 DINSDAG 21 APRIL: 19.00 uur Radiostad 6 - WZ 6 DAMESVOETBAL: Woensdag 15 april: 19.45 uur Hoogland 1 - Soest 1 MAANDAG 20 APRIL: 11.00 uur DVSA 1 - WZ 1 1

Soester Courant | 1987 | | pagina 35