I YflNEDE TOT JEANS BIJ dm Strater Gemeenteraad beslist pas in juni over kabelkrant Soest Gemeenschapsfeest Landjuweel 'leeft' in Soest al volop! Gemeenteraad akkoord met garantie en medewerking aan Landjuweel KOM, KOMBINEER EN PROFITEER: KORTING OP PANTALONS EN POLO'S herenmode Da's pas service! h 65e JAARGANG NO. 39 WOENSDAG 27 MEI 1987 Stemmen staken; alleen VVD unaniem achter College Burgemeester geen lid van Rooie Vrouwen Politie weigert 'eerste arrestant' GLAS HANDEL Beckeringstraat 50 - Soest Maandag j.l. in 'Opsporing verzocht Politie Soest krijgt tientallen tips in Soesterbergse verkrachtingszaak Helpt uw Rode Kruis helpen! Een paar seconden tijd Jeans mode specialist Nieuweweg 60A Soest Nauwelijks van 'echt' te bnderscheiden Valse honderdjes in Soest in omloop VRIJDAG na Hemelvaartsdag is het kantoor van de SOESTER COURANT GESLOTEN Amsterdammer gewond bij ongeval Speciale wijn en herdenkingsmunt gepresenteerd 1 Pantalon of 1 Polo: normale prijs 2 stuks: 5% korting 3 stuks: 10% korting 4 stuks en meer: 15% korting Het maakt niet uit of het pantalons en/of polo's zijn. Soesterbergsestraat 51 Soest Makelaardij o.g. 16151 Soesterbergsestraat 79 - Soest Abonnement per halfjaar f 12,- Buiten Soest per halfjaar f24,- Losse nummers 65 ct. Gecontr. opl. 8000 VERSCHIJNT IEDERE WOENSDAG Kantoor voor redactie en administratie Van Weedestraat 227 Postbus 57, 3760 AB Soest Telefoon 02155-14152* Postgiro 126156 De gemeenteraad heeft vorige week geen besluit kunnen nemen over de vraag wie in de toekomst de uitgave van de Soester kabelkrant zal verzor gen. Bij de stemming over het voorstel van het College bleek de raad verdeeld in twee gelijke kampen, waardoor de stemmen staakten: 13-13. Dat bete kent dat de raad zich in zijn volgende vergadering (25 juni) opnieuw over het voorstel zal moeten buigen. De WD-fractie was de enige die onver deeld achter het Collegevoorstel stond om de uitgifte te gunnen aan uitgeverij Onnes (Amersfoort). Een motie van PvdA, Pogressief Soest en D66, waarin op de raad een "drin gend beroep" werd gedaan om de uit gifte van de kabelkrant te gunnen aan de combinatie Gooi- en Eemlander/ Soester Courant, werd nipt verworpen met 14 tegen 12 stemmen. Drie CDA- leden (Greefhorst, Gerritse en Striet- man) spraken zich uit voor de Gooi/ Soester kabelkrant. De VVD-er Ebbers was afwezig. Aan de stemming was een langdurige discussie vooraf gegaan, waarin met na me van VVD-zijde naar voren werd ge bracht dat men het liefste een combina tie zag van Onnes/Soester Courant. WD-fractievoorzitter Bert Krijger in formeerde bij het College, i.c. wethou der Ries van Logtenstein, of B. W. daarvoor mogelijkheden zagen. Ook uit andere fracties klonken voorzichtige geluiden in die richting, al liet CDA- fractievoorzitter Kees Verheus (met een deel van de fractie achter zich) we ten zo'n onderzoek niet al te zinvol te vinden en vooralsnog te kiezen voor het Collegevoorstel, "al is dat sneu voor de Soester Courant, die binnen deze ge meenschap een niet onbelangrijke bron van informatie is". Wiebe Meilof (GPV/SGP/RPF) vreesde voor een monopoliepositie in de nieuwsvoorziening via de kabel en pleitte voor een gedeeld gebruik door beide kandidaten. Hij had overigens niet veel op met de kabelkrant als "pas sieve" informatiebron en zag ook het liefst een commissie van toezicht, uit de politiek en de bevolking, omdat de overheid zijns inziens ook verantwoor delijkheid draagt voor de betrouwbaar- heid van de nieuwsvoorziening. Ook maakte hij zich zorgen over eventuele zondagsarbeid aan de kabelkrant. Verheus maakte duidelijk dat het voor hem een kwestie van "kiezen of verwer pen" was en voelde weinig voor de "ge zonde concurrentie" in Meilofs voor stel. 'Consequent handelen' Adriaan Pothuizen (D66) liet weten dat zijn achterban zich had uitgesproken voor de Gooi/Soester-combinatie en onderstreepte dat dat standpunt met name was ingegeven door de onom wonden voorkeur voor een Soester be drijf. "Een kwestie van consequent handelen," aldus Pothuizen. Datzelfde gold voor Leidje Tomassen (Progres sief Soest), die er bovendien op wees dat het ook bij de kabelkrant vooral ging om plaatselijk nieuws. "De Soester Courant brengt dat al 65 jaar op uitste kende wijze." Ook vond ze dat de Soes ter Courant de voorkeur verdiende om dat het sinds de bezuinigingen de ge meentelijke berichten gratis plaatst, waar er in het Onnes-blad Soest Nu voor wordt betaald. Kees Boerkoel (PvdA) liet weten dat zijn fractie op het standpunt staat dat de kabelkrant vooral een lokale aangele genheid is en dat daarom de combinatie met de Soester Courant de voorkeur moest krijgen. Hij vond dat de wethou der zich tot dusver wel erg "gering schattend" had uitgelaten over het werkgelegenheidsaspect bij de Soester. Wethouder Ries van Logtenstein ant woordde dat de afweging binnen het College ook geen gemakkelijke zalak was geweest, maar dat B. W. de voor keur hebben laten afhangen van de ver onderstelde voorkeur bij het publiek voor meer nieuws uit de Amersfoortse regio. "De werkgelegenheid en de voorkeur voor een Soester bedrijf zijn andere, zij het even legale argumen ten," aldus Van Logtenstein. 'Overspel' Over Krijgers suggestie voor een on derzoek naar een eventuele combinatie Onnes/Soester Courant merkte de wethouder op dat hij grote twijfels had of hij zoiets wel zou mogen gaan vragen. Wat hem betreft was dat ongeveer een uitlokking tot "overspel" en hij liet de raad dan ook weten dat hij niet ver wachtte dat beide partijen veel geest drift zouden opbrengen voor zo'n vorm van "gedwongen samenwerking". "Ze vissen in dezelfde vijver en ze bijten el kaar," aldus Van Logtenstein. Hij wees Meilof erop dat de kabelkrant geen "hobby" voor de betrokkenen was, maar een object van "harde zake lijke bedrijfsvoering" en antwoordde Boerkoel dat er op het punt van de werkgelegenheid misschien wel "mi cro" effecten te verwachten zijn, maar nauwelijks voor de gemeenschap van Soest als zodanig. Van de uitgesproken voorkeur van de andere fracties nam Van Logtenstein "kennis". Knjoer wi'de van de wethouder meer duidelijkheid over de van Onnes ge hoorde bereidheid tot eventuele sa menwerking met de Soester Courant. "Gedwongen samenwerking, dat kan niet, maar zoek dat eens verder uit," al dus de WD-leider. Ook sprak hij zijn bezorgdheid uit over het feit dat Soest in de toekomst voor dit deel van de in formatieverstrekking afhankelijk zou zijn van één bedrijf. Niet rommelen en roeren' Boerkoel maakte zich nogal boos op de WD, die hij verweet te willen ingrijpen in een zaak "van de bedrijven zelf'. "Daar moet de politiek zich niet mee bemoeien en het valt ons tegen dat uit gerekend de WD daarin wil rommelen en roeren." Van Logtenstein kon Krijger de ge vraagde duidelijkheid overigens niet geven. "Dat moeten de partijen doen. De gemeenteraad is vorige week in grote meerderheid akkoord gegaan met de gemeentelijke medewerking aan het Landjuweel. De raadsleden gaven hun fiat aan een garantiebedrag - als "vangnet" voor eventueel nalati ge sponsors - en aan de inschakeling van enkele gemeentelijke diensten, zo als de politie en gemeentewerken. Jan Visser en Leidje Tomassen (Pro gressief Soest) verzetten zich tegen het voorstel, zoals bleek uit de alom gepre zen toespraak van Visser (zie elders in deze krant), maar ook binnen de fractie van de PvdA bleek het op tegenstand te stuiten. Lydia Meijer en Wil Stekelen burg - de beide dames in de PvdA-frac tie - verklaarden zich weliswaar voor de medewwerking van de gemeentelijke diensten, maar tegen de garantieverle ning. Meijer wees erop dat het Groot Gaesbeeker Gilde alleen mannen als lid toelaat, die bovendien katholiek moe ten zijn en in Soest geboren. "Heel erg elitair," aldus Meijer. Wethouder Jan Menne (CDA) bestreed dat niet, maar wees erop dat vrouwen bij de festiviteiten tijdens het Landju weel bijzonder welkom waren. Burge meester Scholten kreeg de lachers op zijn hand door snedig vast te stellen dat hij op zijn beurt ook geen lid kon wor den van de Rooie Vrouwen, de vrou wenorganisatie in de PvdA. "Die vra gen ook geen subsidie aan," repliceerde Meijer gevat. Ook Wiebe Meilof (GPV/SGP/RPF) tekende bezwaar aan tegen de garantie verlening, maar kon wel instemmen met de medewerking van de gemeentelijke diensten. Feestje... Ans Greefhorst (CDA) twijfelde er niet aan dat Jan Visser, ondanks zijn verzet, het Landjuweel toch niet zal mijden. "We zien 'm heus wel, want hij houdt veel te veel van een feestje en we hebben hem gisteren ook ergens gezien waar van hij gezegd heeft dat-ie er nóóit zou komen..." Ze doelde daarmee op het feit dat de pacifist Visser daags tevoren had deelgenomen aan de excursie naar Brabant per luchtmacht-Friendship vanaf de Vliegbasis Soesterberg. Burgemeester Scholten stelde overi gens vast dat Visser een belangrijk aan deel had in de organisatie van een on derdeel van het Landjuweel (de wed strijd voor zondagsschilders en zon dagsdichters). "Jawel," antwoordde Visser, "maar dat doe ik niet als raadslid." "Ook goed," aldus de burgemeester ten slotte. "Maar als persóón, doen we straks allemaal gezellig mee..." Als er een andere situatie ontstaat zul len partijen zich misschien daar wel naar voegen. Men zal nu het achterste van zijn tong niet laten zien." Van Logtenstein gaf Meilof verder toe dat beide kandidaten de bereidheid hebben uitgesproken de kabel eventu eel te willen "delen". "Als u die richting op wilt zouden we dat eventueel kun nen onderzoeken. Geen van de fracties drong echter op zo'n onderzoek aan. De discussie kreeg een warrig karakter toen er van PvdA-zijde werd geopperd dat de eventuele afwijzing van de voor keur voor Onnes direct zou moeten lei den tot een voorkeur voor de Gooi/ Soester-combinatie. Burgemeester Scholten laste daarop een schorsing in, waarna PvdA, Prog. Soest en D66 met de motie ten gunste van de Gooi/Soes ter kwamen, vanwege de "grote waarde die wordt gehecht aan het lokale nieuws en de deelname van de Soester Cou rant, die daarvoor een onmisbare voor waarde is". De motie werd verworpen met 14 tegen 12 stemmen; voor: 5 PvdA (inclusief wethouder Frans Kingma), 3 CDA, 2 Spiegeltje, spiegeltje aan de wand Wie heeft het beste glas van 't land Het beste glas, m'n kind Dat je in dit landje vindt heeft Van Ede, het ligt voor de hand. Ingezonden door vdM Het al dan niet overvloedig gebruik van alcoholhoudende drank heeft een 24-jarige man uit Soest er waar schijnlijk mede toe aangezet om te solliciteren naar de eervolle titel van "eerste arrestant" in het nieuwe politiebureau aan de Dalweg. De man meldde zich in de nacht van za terdag op zondag met enkele kor nuiten aan het bureau, kennelijk bij zonder geïnteresseerd in het nieuwe cellencomplex. De politie voelde er weinig voor de man achter slot en grendel te zetten en gaf hem te verstaan zijn biezen maar te pakken. Daarop maakte de Soester - overigens geen onbekende van de. politie - aanstalten in de hal een plas te gaan doen. De dienst doende agenten hadden daartegen uiteraard de- nodige bezwaren en zetten de man het bureau uit. De cel bleef in elk geval leeg. Prog. Soest, 2 D66; tegen: 7 WD, 6 CDA, 1 GPV. Omdat Meilof (GPV) echter ook tegen het Collegevoorstel stemde (dat direct daarna in stemming kwam) bleven de stemmen daarbij sta ken op 13-13. De gemeenteraad mag het daarom volgens de reglementen volgende maand nog een keer over doen. (werkplaats woonhuis) BEL 160 55 Of 184 29 EN WIJ KOMEN! De Soester politie heeft sinds de uit zending van het programma "Opspo ring Verzocht (AVRO-tv), maandag avond j.l., tientallen tips binnengekre gen in de verkrachtingszaak van een 22-jarige Amerikaanse vrouw in Soes terberg, die op 31 maart j.l. plaats vond. Volgens de recherche waren tot gistermorgen ca. 70 telefoontjes bin nengekomen, uit alle delen van het land. Ongeveer de helft van de tips valt vol gens een poïite-woordvoerder in de ca tegorie "flauwekul". De andere helft lijkt op het eerste gezicht bruikbaar en zal het voorwerp zijn van nader onder zoek. In het tv-programma verstrekte recher cheur De Kruyf van de Soester politie nadere bijzonderheden. De verkrach ting van de vrouw, de echtgenote van een Amerikaaits^militair, deed zich die dinsdagmiddag M maart even na half vier voor in een huisje in een bungalow park aan de Amersfoortsestraat in Soesterberg. Het gezin - man, vrouw en een baby van enkele maanden - ver bleef daar sinds enkele dagen, in af wachting van een definitieve behuizing. Op de dag van het misdrijf meldde zich bij de bungalow een tot dusver onbe kende man. De vrouw was op dat mo ment alleen thuis met haar kind. De on bekende informeerde of zij belangstel ling had voor verzekeringen, boeken en/of boekenplanken. In de veronder stelling dat de "Hollandse gastvrij heid", waarover zij had horen spreken, ook in dit geval gepast zou zijn opende de vrouw de deur en liet de man binnen. Op een gegeven moment pakte de man de vrouw bij haar keel en drong haar op een bank. Onder bedreiging met een mes pleegde hij onzedelijke handelin gen en vernielde o.m. haar kleding met het mes, waarna hij haar tenslotte ver krachtte. Het hulpgeroep van de vrouw werd door niemand gehoord. Na zijn daad pakte de man een voor werp dat wordt omschreven als een "gummiknuppel" of iets dergelijks en sloeg de vrouw daarmee op het hoofd, waardoor zij bewusteloos raakte. Later op de dag werd zij volledig overstuur door haar man aangetroffen. De politie heeft inmiddels een zgn. "compositiefoto" van de vermoedelijke dader verspreid. Zijn signalement luidt: leeftijd ca. 20 jaar; ler^te ca. 1.70 me ter; tenger postuur; kort bruin achter overgekamd haar (zogenaamde G.I.- cut); ovale gelaatsvorm; opstaande kin; enkele pukkels in het gezicht. De man heeft een donkere huidstint en draagt een bril met een licht goudkleurig mon tuur, met "normale" glazen. De verdachte was gekleed in licht rood shirt, voorzien van knopen; de boven ste twee of drie daarvan stonden open. Hij droeg een half lang stoffen jack, met verschillende donker gekleurde verti cale banen. Het jack was voorzien van knopen. Verder droeg hij een lichtblau we pantalon (geen spijkerbroek), met daaronder vuile witte tennisschoenen. Wie inlichtingen kan verstrekken wordt verzocht zich in verbinding te stellen met de politie Soest, afdeling recher che, tel. 19444, toestel 38/11 (vragen naar de heren Van Deuveren of De Kruyf). Op vele manieren wordt het Rode Kruis in uw aandacht aanbevolen. Ook nu weer zal een girobiljet of collectebus gepresenteerd worden. Het gaat bij het Rode Kruis niet om geld, maar om de mens in nood, die geholpen moet worden en dat kan alleen maar door uw gift. Clinge Doorenbos bracht het jaren geleden op haar eigen wijze onder woor den: Wie eventjes aan 't denken slaat En zich realiseert Wat of ons Neerlands Rode Kruis Zo dag aan dag presteert - En wie dan even verder denkt En onwillekeurig vraagt Wat HIJ doet voor dat Rode Kruis En wat ZIJN steun bedraagt, Krijgt na een paar seconden tijd Waarschijnlijk het idee: "lk help aan het gezegend werk Lang niet voldoende mee Het Neerlands Rode Kruis Is ook voor MIJ paraat 't Verwacht dus met het volste recht Van MIJN kant óók een daad. De grote man helpt in het groot, De kleine in het klein En mocht er tóch een twijfelaar Of een on will 'ge zijn - Komt hij ooit in de klem Het Nederlandsche Rode Kruis Help iedereen! Ook hem!... Jaren geleden golden deze regels, de dag van vandaag gelden ze en omdat ze ook morgen zullen gelden, hoop ik dat u met uw gift het Rode Kruis weer wilt helpen. U kunt dit doen door een bedrag te storten op gironummer 5167893 of bankrekeningnummer 68.45.62.138 ten name van de plaatselijke Rode Kruisafdeling. P. Scholten, burgemeester In twee instanties is de politie in Soest vorige week gestuit op valse bankbil jetten van 100 gulden. Volgens een woordvoerder van de politie is er spra ke van biljetten die op uiterst geraffineerde wijze zijn nagemaakt. Alleen de zogenaamde "blindenstip" en de dikte van het papier bleken af te wij ken, maar alleen met een deskundig oog kunnen die verschillen worden vastgesteld. De politie werd in eerste instantie ingeschakeld door de beheerster van het postagentschap in een supermarkt aan de Wiardi Beckmanstraat. Zij be schikt over apparatuur om de bankbiljetten op "echtheid" te controleren. Een 45-jarige vrouw uit Soest bood twee honderdjes aan, waarvan op die manier werd geconstateerd dat ze vals waren. De vrouw verklaarde dat de beide biljetten afkomstig waren van het weekloon van haar man, die het zojuist van zijn werkgever in Soest had ont- vangenn. De politie stelde het bedrijf een ondek in en kreeg van de werk gever de bevestiging dat het verhaal van de vrouw klopte. Volgens hem had hij het geld ontvangen in een plaats op de Veluwe. Het tweede geval deed zich voor aan de Insingerstraat. Daar vervoegden zich twee onbekende mannen bij een bewoner, met het verzoek hun een fles frisdrank te verkopen. Ze wilden afrekenen met een biljet van honderd gulden. De Soester bleek zeer alert te zijn en constateerde aan de blinden stip dat het biljet vals was. Even later werd hem opnieuw hetzelfde verzoek gedaan, met hetzelfde gevolg. De Soester noteerde nadat de bezoekers wa ren vertrokken weliswaar het kenteken van de auto, maar dit bleek bij on derzoek door de politie te zijn afgegeven voor een geheel andere wagen. Vermoedelijk is het kenteken ook vervalst. De politie zet het onderzoek voort. Bij een ongeval op de kruising Van Weedestraat/Nassaulaan is een 54-ja- rige inwoner van Amsterdam zwaar ge wond geraakt. De man moest met een ingedrukte borstkas naar ziekenhuis De Lichtenberg in Amersfoort worden ge bracht. De aanrijding gebeurde vorige week donderdagmorgen om half zeven. De hoofdstedelijke bewoner reed in een bestelbus op de genoemde kruising, waar hem geen voorrang werd verleend door een 22-jarige Soester, eveneens in een bestelbus. Beide wagens raakten total-los. De eerste verrassing die de bezoekers van de presentatie van het Landjuweel vorige week donderdag bij restaurant 't Hoogje ten deel viel was de Landju weel-hymne, gecomponeerd en ten ge hore gebracht door niemand minder dan Soests "eigen" Piet Daalhuijsen. De bijeenkomst was speciaal belegd voor de doop van de herdenkingsmunt voor de 600ste geboortedag van Jacob van Gaesbeek, grondlegger van het Gilde en aldus "aanstichter" van het Landjuweel dat eind augustus/begin september in Soest wordt gehouden, en van de Landjuweelwijn. Ouderman W. Schimmel van het Gilde wees er in zijn welkomstwoord op dat de genodigden zich op historische grond bevonden. "Öp een steenworp afstand van hier heeft het huis gestaan van Jacob van Gaesbeek." Hij stelde vast dat het Landjuweel in Soest inmid dels volop "leeft", en dat het allang geen Gilde-feest meer is, maar echt een gemeenschapsfeest van heel Soest. Hij constateerde ook een hartverwarmen de inzet bij alle betrokkenen en liet niet na de sponsors alvast voor hun bijdrage te bedanken. Frans van Dusschoten presenteerde het illustere gezelschap, waaronder ook af gevaardigden van de Federatie van Noordbrabantse Schuttersgilden (on der wiens auspiciën het Gilde het Land juweel heeft opgezet), de speciale Landjuweelwijnen die de Soester hore ca en slijters aan de man gaan brengen. Burgemeester Scholten opende de eer ste fles en mocht ook als eerste proeven, nadat hij de glazen die in de vorm van het getal 600 waren opgesteld had ge vuld. Dat gebeurde onder welluidend tromgeroffel van het Gilde. Foto: Goos van der Wilt. De burgemeester sprak waarderende woorden over het Gilde, dat hij ken schetste als "de cement in de voegen van de Soester samenleving", waarvan de tradities door de eeuwen zijn gedra gen. 'Gilde-gevoel' "De mensen zijn aangestoken door het Gilde-gevoel," aldus de heer Scholten, die het een goede zaak vond om elke ge legenheid aan te grijpen om er een feest van te maken. Hij stelde vast dat het "vaderschap" van het Gilde in Soest ligt, en het "moederschap" in Brabant. "Dat leidt zeker tot mooie kinderen, en zo is ook de toekomst van het Gilde ver zekerd." Zowel voor burgemeester Scholten als voor de voorzitter van de Federatie, de heer E.V.J.M. van Bouwdijk Bastiaanse en de voorzitter van de Kring Land van Deze pinkster polo/broekenaktie geldt t/m zaterdag 30 mei. V.l.n.r. de ontwerper van 'de munt, de heer Braun, Federatie-voorzitter Van Bouwdijk Bastiaanse en Oudersman Schimmel. Cuijk, waarbij het Soester gilde is aan gesloten, de heer C.W.J. baron de Weichs de Wenne, was er een kistje met de wijn. Daarna volgde de presentatie van de speciale herdenkingsmunt, verkrijg baar bij alle banken van Soest. De munt is geslagen uit messing; er komen ook zilveren en gouden exemplaren. De ontwerper, de heer A. Braun uit Kam perveen, bood de eersteexemplaren aan de voorzitter van de Federatie aan. Trots De heer Van Bouwdijk Bastiaanse stel de op zijn beurt vast dat het Landjuweel een levende zaak is. "De gilden vormen geen nostalgisch gezelschap, maar hou den wel de traditie hoog en hopen het goede van het verleden over te brengen naar het heden. De broederschapsge dachte leeft bij alle gilden." Hij toonde zich verheugd over de "verbreding" van het feest, zoals het Soester gilde met succes nastreeft. "Wij zijn er trots op zo'n gilde al 600 jaar in ons midden te hebben en staan voor honderd procent achter u." Hij liet weten dat er van de 192 Brabantse gilden intussen zo'n 120 hun medewerking aan het landjuweel hebben toegezegd, zodat Soest van die kant al kan rekenen op zo'n 5000 men sen. Ook burgemeester Scholten en ouder man Schimmel kregen een munt aange boden, waarna Fred Klinkhamer, voor zitter van de horecabelangenvereniging Soest-Soesterberg, mededeling deed van de wijze waarop de Soester horeca en de slijters, voor het eerst in de ge schiedenis, de handen ineen hebben ge slagen voor de introductie van de Land juweelwijn ("we hebben met twintig man aan de proeftafel gestaan") en het Landjuweel-menu. Van elke verkochte fles wijn komt een bedrag van 0,50 ten goede aan het Landjuweel. Met een "scheef oog" naar het gemeen tebestuur liet Klinkhamer weten dat de Soester horeca niet alleen "vervelende dingen produceert". Hij deelde tenslot te mee dat de gezamenlijke Soester ho recabedrijven de officiële genodigden het ontbijt op 6 september (ca. 700 mensen) in de hal van V.d.Grift zullen aanbieden. Wij zijn Hemelvaartsdag van 09.00 tot 17.00 uur GEOPEND. TUINADVIESCENTRUNI 'T VAARDERHOOGT Dorresteinweg 72a Soest Telefoon 02155-12883 'f Vaarderhoogt: de groene nummer 1

Soester Courant | 1987 | | pagina 1