£es van Los-das pas Les m MoLOS Tineke Bartels gastinstructrice bij Eldorado PAGINA 14 ede u£gt? Soest Zuid tampioen l'« voor uur n WOENSDAG 3 JUNI 1987 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 15 Stam zorgt voor Tempo's vervoer in Olympia's Tour! *,oort-£S."ÏÏ£ King's Road Riders gooien hoge ogen Robbie de Wit (Ajax) en Jack Nagtegaal uitblinkers in DVS Knollentuintoernooi ZAALVOETBAL Pijnenburg-pupillen uit de verf goed verkeersschool Snoekbaars vist op de Naardervaart BOWLING Soester Bowling Bond Volmac tournooi groot succes SCHAKEN Goede prestaties A.V.Pijnenburg-leden ATLETIEK Red Stars opnieuw naar Denemarken Polsstokspringen met RKJS aan Grote Melm Dames Pijnenburg succesvol BASKETBAL Sportkopij SOESTER COURANT ;i;;j u 11 DUIVENSPORT Wedvlucht Etampes Wedvlucht Duffel «22$»*. - wezen, na degradatie ie 4e klasse wel dege- invvezige) zonnetje redewold, voorzit- uid, in zijn dank- s Eb Kareisen, Au- drijven Molenaar, kerij Practicum, n van der Linden markt. Istrijd staat voor programma, ïlang aangezien 'uiting naar het •team komt en 'er een bredere beschikken. oester Cou- maandag- ezit te zijn. dagen wor- ndag bij de or dit late iker om de 'en daarom kelijk ver lag mor gen n zijn. Het e tekst met aandag 10 even, kun- rgarande- e redactie K'su*""03 Soest - De bekende Renault-dealer Stam te Soestdijk zorgt voor het vervoer van R.T.V.Tempo-Soest in de Internatio nale Ronde van Nederland, Olympia's Tour. Naast de ploegleidersauto wordt tevens een extra service-bus met benzine ter beschikking gesteld voor het vervoer van bagage, reservemateriaal, voeding, etc. Tevens zal deze bus ingezet worden tijdens de ravitaillering onderweg. De zesmansformatie van Tempo-NKS- Soest kan zich nu professioneel meten met de top van Nederland en zelfs daar buiten. (In OLympia's Tour starten ook de landenploegen van de D.D.R., Tsje- choslowakije, Polen, Engeland en Bel- g'ë) Voor deze ronde zijn speciale folders gedrukt met een exclusieve ploegenfoto van het gehele wielerteam. Gratis af te halen bij Stam-Renault te Soestdijk of bij NKS-Soesterberg, Postbus 3, 3769 ZF4G Soesterberg. Twee fietscrossers uit Soest gooien momenteel hoge ogen in de voorselec tiewedstrijden om het Nederlands Kampioenschap. Het zijn de vijftien- jarige Gabi Walet, die ook vorig jaar in de hoogste regionen terechtkwam, en de dertienjarige Örjan Kers, die zowel in de 20- als de 24 inch-klasse mee dingt naar de titel. Er moeten nog twee wedstrijden in Rijswijk en in Assen verreden worden voor duidelijk is wie aan de slotronde kan meedoen. Beide Soesters hebben nu in Valkenswaard de eerste punten verzameld. Gabi Walet kwam in ae fi nale uit en werd zesde. Öijan kers be reikte in de halve finale een zesde plaats, in de cruiserklasse werd hij tij dens de manches uitgeschakeld. Vianen Het zit er bijna op, de strijd om de pun ten in de juniorencup. Zondag werd in Vianen de één na laatste wedstrijd ver reden, voordat in het najaar tijdens de halve en hele finales definitief gaat blij ken wie het waard is om expert te wor den. Een aantal Kings Road Riders zal zeker weten te promoveren naar deze hogere klasse, of kan zich handhaven als expert. Enkele rijders haalden de finales in de juniorenklasse. Barry Luysterburg be haalde daarin de vierde plaats, Dennis Krol moest door een misser de zesde plaats afstaan aan Sagar van Dijk en werd zelf zevende. Patrick van Lemel bemachtigde een derde prijs. In de manches wist Patrick Stalenhoef twee de te worden, terwijl Michel van Hu- nen, Mare de Schiffart en Erwin Marsé met derde prijzen naar huis konden gaan. Bij de experts was een eerste plaats weggelegd voor Robin van der Wolk, Örjan Kers kwam op de derde terecht en Herman van Hengstum werd tijdens de manches uitgeschakeld. In de finale van de open klasse bereikte Dennis Krol als derde de finish. Robin van der Wolk werd in de finale zesde en Herman van Hengstum bereikte in de halve finale een tweede plaats, maar moest in de finale met een zesde plaats genoegen nemen. Van de Powder Puffs veroverde Jessica van der Wolk een derde prijs tijdens de manches en Monique de Schiffart werd vijfde. In de cruiserklasse werd Örjan Kers drie keer twee tijdens de manches, en dat was dus ook zijn eindscore. Tijdens de zaterdag gehouden wed strijd kwamen twee Koningswegrijders op de baan in Houten. Mare de Schif fart en Sagar van Dijk gingen mét twee prijzen naar huis. DVS Soest kan terugzien op een zeer geslaagd zaalvoetbaltoernooi dat af gelopen zaterdag plaatsvond in sport hal Beukendal te Soest. Om 10.00 uur begon het toernooi voor de reserve-elftallen. Al gauw bleek dat de eindstrijd zou gaan tussen TOV, Palm Gast en Burger uit Eemnes. De fi nale zou uiteindelijk gaan tussen Palm Gast 2 en Burger 2. In een spannende strijd was het Burger 2 die over de beste conditie beschikte en de finale won met 3-1. De door sponsor Bob Sluis te ver- delert prijzen waren als volgt: le prijs Burger 2 uit Eemnes, 2e prijs Palm Gast 2 uit Bussum, 3e prijs TOV 2 uit Baarn. De meest sportieve ploeg was ESS Brouwer 2 uit Soest en tot de beste spe ler van het ochtendtoernooi werd uitge roepen Guido van de Berg van Burger 2. Om 16.00 uur begon het toernooi voor de standaard elftallen. Trekpleister hierbij was uiteraard het elftal van Oud FC Utrecht, dat met de volgende spe lers deelnam aan het toernooi: Harry van de Han, Jan Streuer, Jan van Rens- wouw, Ben Rietveld, Ton du Chatinier, Robbie de Wit en Leo van Veen. Deze ploeg verloor in de poule géén van de zes wedstrijden net als ESS Brouwer zodat beiden ploegen tegenover elkaar stonden in een spannende finale die eindigde in een 1-1 stand door doel punten van Jan van Renswouw en Chiel Struik. Strafschoppen moesten uitein delijk de winnaar aanwijzen, hierbij bleek ESS beter te zijn en werd trotse winnaar van de eerste DVS Knollen tuinbokaal. Na afloop reikte Bob Sluis als volgt de prijzen uit: le prijs ESS Brouwer; 2e prijs Oud FC Utrecht; 3e prijs TOV. De prijs voor de meest sportieve ploeg ging naar Palm Gast en de beste speler van het toernooi werd zondermeer de keeper Jack Nagtegaal van ESS Brou wer. Na de prijsuitreiking maakte het voetbal plaats voor muziek en polonai ses en werd er gefeest. De pupillen van de atletiekvereniging Pijnenburg namen afgelopen zaterdag deel aan een wedstrijd in Amersfoort. Hoewel de sportieve ontmoeting de moeite waard was, waren er te weinig juryleden. Dat had als gevolg dat de tijdopname van de sprint en de 1000 meter niet altijd vlekkeloos verliep. Een •aantal atleten kreeg daardoor een ande re tijd dan de oorspronkelijke. Bij de jongens pupillen C boekte Tho mas Ruiter enkele goede resultaten. Op de 40 meter kwam hij tot een tijd van 6.6 seconden, terwijl hij voor de 1000 metet een tijd van 3.45.8 nodig had. Erik de Wildt (pupillen B) was ook snel op de 40 meter. Hij liep de sprintaf stand in 6.7. seconden. Een opmerkelij ke prestatie bij de pupillen A leverde Albert Stuivenberg door 1.15 meter ver te springen. Op de 1000 meter liep Marije Ambags een snelle tijd: 3.40.0 minuten. In totaal deden 27 jeugdige atleten van AV Pijnenburg mee aan de wedstrijd in Amersfoort. A.N.W.B erkend VAN LENNEPLAAN 4. SOEST TELEFOON 02155-16621 Zaterdag 30 mei heeft h.s.v. de Snoek baars haar 2e wedstrijd gevist in de zo mercompetitie. Het spektakel speelde zich onder een gestaag neervallende regen af aan de Naardervaart. Dat 30 mei uitgeroepen is tot nationale visdag zal vermoedelijk niet veel in vloed hebben op de vangst, maar een feit is dat er een redelijk visje werd ge vangen. Zeker door John Kasius die met 8.93 m. vis als eerste eindigde in de le divisie. Hij leidt hiermee met 3 pun ten het klassement. Elbert van Beek werd 2e met 8.04 m. en bezet hiermee de 2e plaats in het alge meen klassement. In de 2e divisie werd Gert van Drie le met 7.25 m. Gert, die in de wintercom petitie een bescheiden 24e plaats innam en dit jaar zijn eerste zomercompetitie vist, heeft hiermee een goede start ge maakt. Ab Dekker werd in deze divisie 2e met 6.96 m. en leidt hiermee het kla- sement met 8 pnt. Ab die de zomercom petitie van vorig jaar en de wintercom petitie zeer slecht viste, heeft zich hier mee goed hersteld. Dat de belangstelling voor het wed- strijdvissen bij de Snoekbaars is toege- De uitslagen van de jeugdwedstrijden op 29 mei van de Soester Bowling Bond zijn: Stars - Lucky Strike 3-2 Spes - Champions 5-0 Puppies - Gemini 0-5 nomen was al velen opgevallen, maar dat er internationale belangstelling be staat voor de vereniging was voor de meesten een volslagen verrassing. Het bezoek van 2 Australische sportvissers was hiervan echter het bewijs. Hieronder de 10 hoogstgeëindigden uit de beide divisies, le divisie 1. John Kasius 8.93 m. 2. Elbert van Beek 8.04 m. 3. Ton Hak 6.98 m. 4. Evert Kasius 6.18 m. 5. Theo Bosman 5.95 m. 6. Jan van Lambalgen 4.82 m. 7. Arie Staal 4.60 m. 8. Jaap Post 3.89 m. 9. Aart Schipper 3.75 m. 10. Jan Aertssen 3.70 m. 2e divisie 1. Gert van Drie 7.25 m. 2. Ab Dekker 6.96 m. 3. Joop Hibbel 5.50 m. 4. Bart van Dijk 4.82 m. 5. Rinus Brons 4.46 m. 6. Jaap Troost 4.11 m. 7. Richard Horst 3.65 m. 8. Fred Saarloos 3.44 m. 9. Jan Maassen 3.26 m. 10. Matthijs van Goor 3.25 m. De 3e competitiewedstrijd wordt gevist op de Vecht op 13 juni en de verzamel tijd is 5.30 uur bij de Bierhut van Carl Prent. Het meenemen van een grote 'emmer of kuip is, zoals bekend, ver plicht. Er zal hierop streng worden toe gezien. Op Hemelvaartsdag werd alweer voor de 36e keer het traditionele schaak- tournooi van de Soester Schaak Club gehouden. De bezetting was zeer sterk; 5 KNSB- spelers. De heer P. Holscher ZSC/ Zaende (se kl. KNSB) was licht favo riet. Hij heeft dit volledig waar kunnen maken en werd eerste met 6 pnt. uit 7 partijen. Ivar Chavannes (Soester kam pioen) deed het ook Uitstekend door gedeeld 2e te worden met 5 uit 7. M. Wielen won het vluggertje en kreeg de tweede prijs toegewezen. Verder succes voor Soester Schakers was er voor E. v.d. Velden (groep 2) en M. Nijman (jeugdspeler) die groep 8 won. Tweede plaatsen waren er voor: J. de Gier (3), C. Vonk (6), E. Swinkels (7) en H. Schipper (8) J. Braf tenslotte werd 3e in zijn groep f5). Er waren 80 deelnemers die gratis konden deelnemen dankzij Volmac. Vrijdag werd er weer gewoon geschaakt voor competitie en ladder. K. Vegter won zijn afgebroken partij tegen E. v.d. Velden en lijkt daarmee gespaard te blijven van degradatie. Door deze ne derlaagvan v.d. Velden kan G. Muis nu nog tweede worden. P. v.d. Hammen is nu de belangrijkste kandidaat om sa men met J. Braf te degraderen. Chavan- nes won zijn laatste wedstrijd van J. de Gier. Voor de ladder werd er vooral aan de top gespeeld. J. Braf troefde zijn di recte achtervolger E. Balvers af. M. Nij man toonde zijn goede vorm door van H. Schenderling te winnen. De andere jeugdspeler L. Bouma haalde een keu rige remise tegen C. Goes. Boekhoff en v/d Hammen braken af na een tijdnood fase. Uitslagen: Competitie groep 1 v.d. Velden - Vegter 0-1 J. de Gier - Chavannes 0-1 De Haan - Vennik afg. Competitie groep 2: .Vonk - Kolkman C. de Gier - J. Nieuwelink Zwiers - R. Wolzak Ladder: Balvers - Braf v. Dijk - Gert Nijman - Schenderling Schipper- v. Tuinen Reumerman - Vonk Voet - Sulenta v.d. Hammen - Boekhoff Goes - Bouma 0-1 1-0 1/2-1/2 0-1 1/2-1/2 1-0 1/2-1/2 1-0 0-1 afg. 1/2-1/2 In het afgelopen weekeinde waren de A.V.Pijnenburgers van de lange-af- standsgroep op diverse evenementen in Nederland vertegenwoordigd. Zowel in de wegatletiek als op de triathlon werden goede resultaten geboekt. Marcel de Boer was snelste zwemmer in Almere. Voor de bekende drie disciplines zwemmen, fietsen en lopen startte Mar cel de Boer in Almere. Bij het zwem men over 1 km was hij iedereen te snel af en boekte een persoonlijk rekord op deze afstand van 14 min. en 3 sec. Het onderdeel fietsen over 62 km legde hij afin 1 uur 48 min. 10 sec. Tenslotte had hij nog voldoende reserves om ook op het looponderdeel over 12 km goed uit de voeten te komen in 47 min. en 12 sec. Met zijn eindtijd nvan 2 uur en 53 min. werd hij 4e in de algemene eind rangschikking. Bij een watertemperatuur van 16 gra den doken in Vianen de 150 wedstrijd deelnemers 's mrogens vroeg in het open water van een grote vijver. Dinie van den Berg moest bij het zwemmen over 1 km enkele minuten laten liggen. Haar tijd bedroeg 23 min. 8 sec. Bij het onderdeel fietsen over 45 km herstelde zij zich prima en rukte op naar een tweede plaats. Fietstijd 1 uur 25 mim 12 sec. Bij het lopen verstevigde zij haar positie nog aanmerkelijk door de 10 km af te leggen in 42 min. 45 sec. Totaaltijd 2 uur 37 min. en 38 sec. Veteraan Rob de Haas was hier ook van de partij. Hij zwom 20 min. 46 sec., fietste 1 uur 19 min. 34 sec. om tenslotte sterk af te ron den op het lopen in 37 min. 9 sec. To taaltijd 2 uur 25 min. 42 sec. In Zwijndrecht werd gestreden in het klassement om de Super Prestige prij zen. Voor A.V.Pijnenburg deed de sterke Evert Bosveld zich gelden. Hij kwam na 2 km zwemmen in 39 min. en 6 sec. uit het water. Vervolgens fietste hij als tijdrijder bij uitstek zijn 90 km in 2 uur 41 min. en 11 sec. De halve mara thon die daarna volgde liep hij in 1 uur 51 min. en 5 sec. Totaaltijd 5 uur 21 min. en 47 sec. Gerda van der Veen was deze dag sterk op de onderdelen zwem- men en lopen en boekte hier de beste Soester resultaten. Voor het zwemmen gebruikte zij 35 min. en 12 sec. Het fiet sen werd na 3 uur 2 min. 16 sec. beëin digd, waarna zij nog voldoende over had om het lopen in 1 uur 47 min. en 52 sec. te volbrengen. Met haar totaal van 5 uur 32 min. en 54 sec. eiste zij een 5e plaats voor zich op in het damesklasse ment. Ton Zwart had het geluk deze dag niet aan zijn zijde. Zoals iedereen werd ook hij zwaar op de proef gesteld door koud water en nat weer. Bij het fietsen kreeg hij nog eens twee lekke banden. Toch liet hij zich hier door niet uit de wedstrijd stoten. Ton opende voortreffelijk met een zwemtijd van 36 min. 31 sec., maar moest tiental len minuten laten liggen bij het fietsen. Na 3 uur 6 min. en 38 sec. kwam hij bin nen. De halve marathon volbracht hij in 1 uur 55 min. en 57 sec. Totaaltijd 5 uur 45 min. en 4 sec. Voor een cityloop in het hartje van Doetinchem meldden zich drie A.V.Pijnenburgers. De wedstrijd ging over 7 ronden van ca. 1400 meter. Joop van Leijenhorst doorbrak hier de hege monie van de streekfavorieten de ge broeders Joling. Na een spannende strijd, waarin het voortdurend positie wisselen was, moest Joop zijn meeerde- re erkennen in G. Joling terwijl hij R. Joling met 11 sec. de baas bleef. Joop boekte hier zijn zoveelste 2e plaats bij de veteranen in 31 min. en 25 sec. Trai ner Jeroen Majoor boekte met een be perkt aantal trainingskilometers een 46e plaats in 33 min. 43 sec. Henk van Hal debuteerde. Hij doorstond de vuurdoop prima en bleef onder de 40- minutengrens. Eindtijd 39 min. 54 sec. Harry van Brummelen startte in Olden- zaal om daar een 25 km te lopen in de voorbereiding van de Marathon van Enschede. Zijn planning was een tijd van ongeveer 1 uur 30 min. Harry week slechts 49 sec. van zijn schema af. Eind tijd 1 uur 30 min. 48 sec. In het afgelopen weekeinde was er veel belangstelling bij manége Eldorado aan de Bosstraat, waar Tineke Bartels als gastinstructrice optrad. Deze amazone heeft op de afgelopen Olympische Spelen een zilveren medaille gehaald bij de lan denteams. Zij bracht haar kennis en ervaring met plezier over op de enthousiaste bezoekers van Eldorado. Mede dankzij de perfect werkende geluidsinstallatie kon iedereen meegenieten van de goede en fouteverrichtingen. Foto: Goos van der Wilt. Mogelijk wordt de serie gastinstructies in het najaar voortge zet, en waarschijnlijk zal ook Tineke Bartels dan weereenkeer optreden. Op 15 juni a.s. zal een les worden verzorgd door de heer Van Krugten, voorzitter van de VVDI{. Belangstellen den kunnen zich daarvoor opgeven bij manége Eldorado. Startkaarthouders, hebben voorrang. Zestien leden van de basketbalvereni ging The Red Stars vertrekken vrij dagmorgen in alle vroegte naar Dene marken. De groep legt een bezoek af aan Holbaek Basketbal Klub, met wie Red Stars al sinds 1981 contacten on derhoudt. Tijdens het paasweekeinde verbleef de Deense club vijf dagen met een meisjesteam in Soest. In Holbaek zal een meisjes kadetten- team (14-16 jaar) van Red Stars deel nemen aan een internationaal basket- baltoernooi. Daarnaast staat onder meer een bezoek aan Kopenhagen en het daar gevestigde pretpark Tivoli op het programma. Holbaek ligt ongeveer zestig kilometer ten westen van de Deense hoofdstad. Het is de zevende keer dat Red Stars naar Holbaek afreist. De eerste ont moeting tussen beide verenigingen da teert van 1981. Sindsdien treffen de clubs elkaar tijdens de paas- en pink sterdagen. De Red Stars-leden onder nemen de 750 kilometer lange reis met vier auto's. Op dinsdag 9 juni keert men huiswaarts. Overigens hebben de contacten tussen Red Stars en Holbaek Basketbal Klub De Rooms Katholieke Jongeren Soest (RKJS) houden op zondag 14 juni de traditionele polsstokspringwëdstrijden. Dat spektakel wordt voorafgegaan door een hardloopwedstrijd en de bed denrace. De hinderniswedstrijd met bedden be gint om 12.30 uur op de parkeerplaats bij het WZ-terrein aan de Eemweg. In teamverband moet een verrijdbaar bed over een parcours worden gemanoeu vreerd. Bedden daarvoor zijn beschik baar bij de organisatie van de RKJS. Na de beddenrace verhuist het decor van de sportdag naar de Grote Melm, waar op het land van de familie Roo- men hardloopwedstrijden worden ge houden. Daarna begint om 14.45 het officieuze Soester kampioenschap polsstokspringen. De titelverdedigers zijn Theo van de Beek bij de junioren, Rijk van Doorn bij de senioren en Diewke Zeggelaar bij de dames. In het prijzenpakket ook de Tipo-prijs' voor degene met de meest amusante mis- sprong. Voor informatie over het feestweekein- de, dat zaterdagavond wordt ingeluid met een feest, kan men terecht bij A. Schimmel (tel. 14280) en R. van Dor- resteijn (tel. 18519). Op zaterdag 23 mei was het Pijnen burg-damesteam voor het eerst verte genwoordigd bij de Eemmeer-estafet- teloop. Henny Pot, Gerry den Oude, Diny van de Berg, Matt van Hal en Mie- ke Baars legden het parcours af in de winnende tijd van 3 uur, 40 min. en 54 seconden. Op woensdag 27 mei werd er een 3000 m. baanwedstrijd gehouden bij A.V. Altis. Henny Pot liep gedecideerd naar de 2e plaats in de mooie tijd van 10.50. Het talent Janine Verstraelen kon heel lang haar clubgenote volgen en eindig de in 11.01. Mart van Hal verbeterde haar persoonlijk rekord met maar liefst 30 seconden en finishte in 11.48. Gerry den Oude, nog niet zo bekend met het baanwerk, zorgde voor een enorme verrassing door 11.54 op de klokken te brengen. Op vrijdag werd er deelgenomen aan de Sport Instuif van A.A.C. in Amster dam. Op de 1500 meter werden de vol gende resultaten bereikt: Janine Ver straelen 5.10.5, Henny Pot 5.10.8, Mart van Hal 5.27.9, Adrie van de Zon 5.37.2. Ook Dave Brouwer was die vrijdag aanwezig bij A.A.C. Hij liep de lOOme- ter in 12 seconden wat hem de eerste plaats opleverde bij de B-junioren. Met de speer gooide hij 30 meter, waarmee hij derde werd. al geleid tot ontmoetingen van een an der karakter. In het afgelopen najaar was bijvoorbeeld een delegatie van een jongerencentrum uit Holbaek op be zoek in Soest. Toen kwamen de Denen onder meer in contact met leeftijdgeno ten van De Vangrail, terwijl ze door burgemeester mr. Paul Scholten en wethouder drs. Günther Plomp offi cieel werden ontvangen op het gemeen tehuis. In juli gaan jongeren van De Vangrail voor een vakantie naar Hol baek. Ook in de privé-sfeer worden in middels veel wederzijdse bezoeken af gelegd door Soesters en hun vrienden in Holbaek. Sportverslagen en -berichten ui terlijk maandagochtend inleveren aan onze redaktie, Van Weede- straat 227. Indien tijdig ingeleverd volgt op name in dezelfde week. Goed leesbare kopij heeft daarbij de voorkeur. Redaktie Soester Courant Redaktie-adres: Van Weedestraat 227 telefoon 1 41 52 Privé: A. C. Post Joh. Poststraat 352 telefoon 212 97 Tijdens de vakantiemaanden juni, juli en augustus dinsdags gesloten. Steenhoffstraat 53 - Soest Tel. 02155-21433 P.V. De Vriendschap Wedvlucht Etampes d.d. 30.05.87. Ge lost om 07.30 uur met een zuid-westen wind. Aantal duiven 270 stuks, aan komst le duif 12.51.34 uur. Snelheid 1466.45 mtr. per minuut. Aankomst laatste prijswinnende duif 13.38.16 uur. Uitslag: f Altenaar/Reijerse 1 3 13 15 16 32 44 48, W. Hofmann 2 20 24 34, J. Kamer beek 4 30 38 50 51, J. Wijnands 5, B. Schimmel 6 2129 40, C. Bokma 71112 17 18 27 33, C. Vaessen 8 9 10, P. Rauch 14, L. Dekker 19 45, J. Koster 22 26, T. Duurland 23, J. van Gronin gen 25, G. Rietveld 28 35 49, H. Rauch 31 37, A. Kok 36, Z.K.H. 39, W. Vee- nendaal 41H. van Dijken 42, Huizinga van Doorn 43, A. Stolker 46, Combina tie Rini 52, D. Bos 53, A. Meesters 54. P.V. Soest Er waren 180 duiven in concours die om 7.30 uur gelost werden. De eerste prijsduif arriveerde om 12.57.32 uur. Deze haalde een snelheid van 1441.51 meter per minuut. De laatste prijsduif kwam aan om 13.40.43 uur. Uitslag: M. Monsjou 15 8 10 26 28, Z. v.d. Es- schert Zn. 2 21 32, Comb. Vogel 3 6 13 14 33, Comb. Mol Zn. 4 9 29, E. Veerman 7 15 23, Hornsveld-v. 't Net 11 16 18 20 22, B. v. Hornsveld 12, D. Huisman 17 30 36, A.A. de Kruyf 19, A. v. Hornsveld 24, A. Vogel 25 34, P. Limper 27 31 35. P.V. De "Zwaluw In concours waren 293 duiven. Aan komst eerste prijswinnende duif 12.57.59 uur, snelheid 1438.30 meter per minuut. Aankomst laatste prijswin nende duif 13.43.29 uur. Uitslag: J. v.d. Belt 1 25 42, B. Roest 2 7 10 14, J. Duyst 3 20 53, Th. Wigtman 4 61 64 65, A.C. Kok 5 19 37 41, W.H. van Dorrestein 6 21 35, J.P. Stam 8 30 36 39 59 68, J. v.d. Brakel Zoon 913 17 32 71, Joh. Schimmel 11 12, J. v.d. Burg 15, R.G. Voskuilen 16 23 26 29 58 60, M. de Bres 18 27 31 32 33 43 56 62 69 70, Comb. N. Nap 22, v.d. Bra- kel/de Beer 24 28 47, Mike Schimmel 34, G. Rijksen 38 72 73, A. de Bes 40 45 47, R. v.d. Mast 44 55, A. van Gin- kel 46, A. van Riet 48 66, N. Woudstra 49, J. v. Groenestein 50 54, R. van Eg- dom 51, K. Boeklagen 63, H.G. Entjes 67. P.V. De Vriendschap De duiven werden gelost om 15.30 uur, met een zuid-westen wind, aantal dui ven 341 stuks. Aankomst eerste duif 15.51.04 uur snelheid 1628.08 mtr. per minuut, aankomst laatste prijswinnen de duif 16.00.45 uur. P. Rauch 1. W. Hoffmann 2 13 1125 31 44 46. C. Vaessen 3 33 38 52. D. Bos 4 24 30 5157. J. Kruseman 5 34 62 65 67. B. Schimmel 6 9 14 23 53 55. C. Bokma 7 19 22 40 59 60 66. Altenaar/Reijerse 8 12 43. R. Meesters 10. C. P. Jak Zn. 11. D. de Zoete 15 58. Sukel v. 't Kloos ter 16. H. Rauch 17 42 47 50. H. van Dijken 18 32 35. J. Kamerbeek 20 54 64. J. van Groningen 26. T. Kok 27 41 61. J. Wijnands 28 68. A. Stolker 29 29. W. Veenendaal 36 49. J. J. Beijer 37. Z.K.H. 39. A. Kok 45. C. Kaats 48. Huizinga van Doorn 56. T. Duurland 63. P.V. Soest Er waren 237 duiven in concours die om 14.30 uur gelost werden. De eerste prijsduif arriveerde om 15.52.59 uur. Deze haalde een snelheid van 1592.32 meter per minuut. De laatste prijsduif kwam aan om 16.01.13.uur. De gedetailleerde uitslag luidt als volgt: A. v. Hornsveld 1 13 28 36. P. A. Al- mekinders 2 29. Hornsveld-v. 't Net 3 7 10 16 19 32 33 34 38 45. Comb. Vogel 4 11 39. D. Huisman 5 47. A. Vogel 6 37. Z. v.d. Esschert Zn. 8 14 15. P. Limper 9 20 22 26 44. Comb. Mol Zn. 12. H. v. Essen 17 23 25 27 31. H. Huisman 18 35. B. v. Hornsveld 2142. A. A. de Kruyf 24 30. E. Veerman 40. A. Teunissen 41. C. Kamphorst 46. De 'Zwaluw' In concours waren 516 duiven die za terdagmiddag om 14.30 uur in vrijheid werden gesteld. Aankomst eerste prijs winnende duif 15.53.02 uur, snelheid 1579.31 meter per minuut. Aankomst laatste prijswinnende duif 16.00.41 uur. Uitslag: Th. Wigtman 125 37 50 89. A. de Bes 2 7 51 84. ^V. H. van Dorrestein 3 34 36 47 80 88 94.101. G. Rijksen 4 40 62 64 67 75 78 81 85 92 102. J. v.d. Brakel Zn. 5 2123 42 55 74103. V.d. Brakel/ De Beer 6 39 53. R. Eimers 8 40. H G Entjes 9 45. J. v.d. Belt 10 48. H do Bree 11 14 22 24 27 31 66 69 73 76*93 A. van Ginkel 12 46 59 60 87. R. n Voskuilen 13 20 26 29 41 49 71. A C Kok 15 28 44 86. J. van Dijk 16 65 82 T P. Stam 17 18 19 54 57 63 72 77 v Boeklagen 30 32. H. Eggink 33 91W Mevr. D. van Tol 35. K. de Jong/Ho gers 43 99. B. Roest 52 61 97 100 L v 't Kloosterr 56 79. R. van Egdom 58 7n 95. J. Duyst 68. J. v.d. Bur£ 83 90 I van Riet 96.

Soester Courant | 1987 | | pagina 15