stmipei imer) Autocenter Hans Huigen introduceert: de nieuwe Daihatsu Charade! Warm afscheid ds. Van den Brom van Emmakerk Soestdijk lbrilmodef '■Ju&njzm 47 - Baarn 12672 PAGINA 16 I WOENSDAG 6 MEI 1987 SOESTER COURANT PAGINA 17 Sterk verbeterde versie van populaire Japanner DESSIN i ASTIL burg De mooiste geuren van de wereld bij uw FburVous TtoAiwenie 'Spontaan schoon' Uniek concept Zes petten Bromfietser gewond na botsing met lantaarnpaal Soester met/zonder rijbewijs weigert bloedproef Vrachtauto verliest stalen pijp Winkeldiefstal Vernieling van auto Gereedschap gestolen Autobanden lek gestoken Nieuwe bezoekuren Zonnegloren Moederdag '87 Een blij gevoel met een duster van natuurlijk 'Veiligheid op straat' klusje voor stuurgroep Emancipatie De heer T. Schneider uit Soest geridderd Chiropractor Henda Voerman uit Soest helpt veel mensen van (pijn)klachten af 35 - moederdagprijs 29,50 Verwen moeder met extra ver fijnde cosmetica, speciaal ont wikkeld voor een gevoelige huid, gevoelige ogen en voor contactlensdraagsters. Waardebon 1,501 Vul de bon in. U betaalt dan nog maar 28voor zo'n prachtige Present Kit. Deze is bestemd voor: naam adres I code/plaats I contactlensdraagster: ja I brildraagster: ja, merk: I leeftijd: verkrijgbaar bij uw opticien. I EYECARE OOGCOSMET1CA Speciale oogcosmetica uit Frankrijk voor Moederdag Voor negende keer Technische Kontaktdagen Café te Iaat open Van woensdag tot en met maandag Anjer-bruidsshow bij juwelier Colito baarn VI I - 9.00 u. Een van de modernste auto's die sinds kort op de weg te zien zijn is de nieuwe Daihatsu Charade, met zijn vernieuw de carrosserie alweer de derde genera tie van deze populaire "Japanner". Het bekende Soester autobedrijf Au tocenter Hans Huigen aan de Kerk straat 109 heeft 'm in huis, in diverse uitvoeringen. Mechanisch gezien vertoont de nieuwe Charade grote overeenkomsten met zijn voorgangers; de reputatie van be trouwbaarheid en zuinigheid blijft dus gehandhaafd. Toch kan men spreken van een sterk verbeterde versie. De nieuwe Daihatsu is een sterk staaltje van hoge produktie-technologie, waar in in hoge mate rekening is gehouden met de wensen van de gebruiker op het gebied van styling, uitvoering en kwali teit, uiteraard in combinatie met lage rijkosten. Het koetswerk van de derde-generatie- Charade is volledig nieuw ontworpen; de wagen is iets langer en iets lager, en bovendien 5 centimeter breder, zodat de term "wide body" wel een beetje op z'n plaats is. Optisch komt de wagen dan ook groter en sportiever over, een effect dat nog wordt versterkt door de vloeiende, ronde lijnen van de carrosse rie. Mede daardoor heeft de auto een bijzonder lage luchtweerstand (0,32) De motoren - 993 cm3 driecilinders - zijn ongewijzigd gebleven en worden gerekend tot de meest gevanceerde, Drogisterij - Parfumerie Soesterbergsestraat 55 3768 EB Soest Tel.: 02155 - 12639 zuinigste en betrouwbaarste in deze klasse. Nieuw is de toepassing van onaf hankelijke achterwielophanging, waar door het comfort aanzienlijk is ver hoogd. De nieuwe Charade is leverbaar in ty pes met drie en vijf deuren, en in diverse uitvoeringen, zowel benzine als diesel. Heel bijzonder is de Charade GTti, die tot zeer hoge prestaties in staat is. Alle types hebben een royale achterklep, die de volledige achterzijde van de auto be slaat. De bumpers zijn vervaardigd van enigszins vervormbare kunststof en het plaatwerk aan de buitenzijde groten deels van elektrolytisch verzinkt staal. In zijn klasse heeft de nieuwe Charade een ruim interieur, met nieuw ontwor pen voorstoelen. Er is voldoende com fortabele zitruimte voor vijf volwasse nen. Het bagagecompartiment heeft een inhoud van 152 liter, een van de ruimste in deze klasse, die aanzienlijk kan worden vegroot door de neerklap- bare achterbank. Ook de rest van het interieur verraadt een doordachte aan pak van de ontwerpers. De motoren zijn, zoals gezegd, vrijwel ongewijzigd gebleven. Er zijn drie ver sies leverbaar: benzine, diesel en turbo diesel. De benzinemotoren voldoen aan de eisen die in de toekomst gesteld zul len worden en vallen dan ook in de cate gorie "spontaan schoon"; ze volstaan met loodvrije benzine. Bij de benzine motor bedraagt de topsnelheid 145 km/u; de acceleratie tot 100 km/u vraagt 14 seconden. De top van de die sels ligt op 125 km/u en de accelartie vergt 22 seconden. Bij de turbo-diesel liggen deze cijfers op resp. 140 km/u en 17 seconden. De onafhankelijke achterwielophan ging zorgt voor hoogstaand veercom- fort en een uitstekende richtingsstabili- teit. Het bekrachtigde remsysteem van de Charade is diagnonaal gescheiden met schijfremmen op de voorwielen en trommelremmen achter. Op de achter wielen is bovendien een remdrukbe- grenzer aangebracht. Het concept van de Charade GTti is In twee instanties heeft de hervormde wijkgemeente de Emmakerk in Soest dijk in het afgelopen weekeinde af scheid genomen van haar voorganger, dr. L J. van den Brom. De predikant, die bijna vijf jaar in Soest "stond", heeft een benoeming aanvaard als fi losofie-docent aan de Utrechtse Rijks universiteit, waar hij met name be trokken zal zijn bij de opleiding van jonge predikanten. Zaterdagmiddag werd het gezin Van den Brom al op ontspannen wijze uitge luid in het wijkgebouw aan de Regen- tesselaan. Daar werd het een program ma voorgeschoteld vol muziek en voor drachten, uiteraard gepaard gaande met de uitreiking van een cadeau: een geldbedrag, verstopt in een kunstig na gebouwde computer en bedoeld voor de aanschaf van een "echte" versie van een dergelijk apparaat. Vrijwel de ge hele Emmakerk-gemeente gaf acte de présence, wat wel onderstreepte dat ds. Van den Brom een "gezien" man is. Zondagmiddag vond in de kerk de offi ciële afscheidsdienst plaats, waarin dr. Van den Brom preekte over "de Goede Herder". Hij corrigeerde daarin het tra ditionele beeld van de Herder als een idyllische en zachtaardige figuur, die voor elke moeilijkheid van zijn schaap jes een oplossing weet, maar ook dat van de "bullebak of revolutionair, als een stakingsleider in het stukgoed" dat men in moderner tijden van hem heeft gemaakt. De Goede Herder brengt een door braak teweeg naar een nieuwe werke lijkheid," aldus dr. Van den Brom, die naar aanleiding van de tekst die Jezus schetst als "de deur waardoor de scha pen de stal binnengaan" opmerkte dat er voor deze "pretentieuze, absolute ex clusiviteit" van Jezus geen redelijk al ternatief voor handen is, ook niet als men hem, vanwege de tolerantie in het gesprek met andere godsdiensten, af schildert als "één van de mogelijkhe den". Dat mag onverdraaglijk irritant en on verteerbaar klinken, aldus de scheiden de predikant, de kerk kan echter niet om Jezus heen als degene waarin God zelf zich aan de mensen presenteert. "Hij is de doorbraak van God, onze we reld in de onthulling van het geheim van God dat achter ons menselijk bestaan ligt. God creëert in een doodgelopen wereld nieuwe mogelijkheden, als alle andere zijn uitgeput." De gemeente kan op weg naar de toe komst met de zekerheid dat de schep ping nooit meer zonder Herder zal zijn, aldus dr. Van den Brom, die in dat ver band de positie van een_predikant rela tiveerde. "De gemeente is dan ook be paald niet herderloos als de dominee vertrekt." Na afloop van de kerkdienst werd dr. Van den Brom toegesproken door zijn collega Greive van de Oude Kerk. Deze deed dat met maar liefst zes "petten" op: namens het Soester convent van pastores, namens de ring Amersfoort, namens de centrale kerkeraad, namens de raad van kerken, namens de classis en namens de provinciale kerkvergade ring. Hij schetste dr. Van den Brom o.m. als een boeiende gesprekspartner en het "kerkordelijk geweten", die an dere stimuleerde tot nadenken en pleit te voor "breed kerkelijk denken". "Wij allen zien jullie zeer node gaan," aldus ds. Greive tot het gezin Van den Brom. "Ik heb al gezegd: we kunnen er alleen op achteruit gaan, maar dat is on billijk tegenover de nieuwe predikant." Hij bedankte de Van den Broms "voor wat jullie zijn" en gaf hen de raad toch maar liever een huis in Soest te zoeken. Namens de wijkkerkeraad sprak de heer Loeber zijn verbazing uit over de "mobiliteit" van hervormde predikan ten. Dikwijls gaat dat gepaard met ge voelens van jaloezie, maar niet in dit ge val, omdat de Emmakerk Dr. Van den Brom niet kwijtraakt aan een andere gemeente, maar aan de opleiding van predikanten, zodat er in de toekomst meer te kiezen zullen zijn. Volgens de heer Loeber was de Emmakerk al een beetje voorbereid op het vertrek, zeker nadat dr. Van den Brom enige tijd gele den een prijs won voor het beste theolo gische proefschrift sinds jaren. De heer Loeber wees erop dat dr. Van den Brom straks geen dominee meer zou zijn, maar wel theoloog, en dat er volgens hem niets tegen was dat hij lid van de kerkeraad zou worden. Hij stel de verder vast dat dr. Van den Brom er niet voor terugschrikt mensen te onder wijzen. "Het spreekwoord 'Wie kan die doet, wie niet kan onderwijst' gaat voor u niet op." Hij wenste de scheidende predikant en zijn gezin tenslotte al het goede toe met de woorden van de hoge priesterlijke zegen. Dr. Van den Brom bedankte in een kort slotwoord de gemeente voor de wijze waarop zij om hem heen had gestaan. "Er zijn draadjes opgebouwd die wij ze ker zullen missen. We hopen dat we in Soest een klein spoor hebben kunnen trekken en kijken met plezier op de af gelopenjaren terug. Het ga u allen wel." Daarna konden de kerkgangers nog persoonlijk afscheid nemen van Dr. van den Brom en zijn gezin. volstrekt uniek. Terecht wordt dit type dan ook het "paradepaardje" ge noemd. Voor de motor is gebruikt ge maakt van de imponerende successen die de Charade Turbo van het vorige model in internationale rally's behaal de. De motor stelt de auto in staat tot zeer hoge prestaties: een top van 185 km/u en een acceleratie tot 100 km/u in 8,2 seconden! Qua uiterlijk zijn in de ze Charade allerlei snufjes verwerkt, die de auto een lust voor het oog maken. Het eindoordeel over de nieuwe Chara des van Daihatsu valt in alle opzichten zeer gunstig uit. De wagen is groter, sneller en comfortabeler dan zijn voor lopers, beschikt over zeer goede rijei- genschappen, een laag brandstofver bruik, een relatief ruim interieur en le vert uistekende prestaties. De Charade is vlot wendbaar en biedt handige ge bruiksmogelijkheden. De nieuwe Charades zijn bij Autocen ter Hans Huigen aan de Kerkstraat - overigens ook bekend als de Lada-dea- ler van Soest - uit voorraad leverbaar. Wie belangstelling heeft moet binnen kort beslist eens een kijkje komen ne men. Potentiële kopers kunnen er ver der op rekenen dat de catalogusprijs ook de rijklaarprijs is; dat betekent het voordeel van gratis aflevering. Auto center Hans Huigen heeft bovendien "demo-auto's" beschikbaar. Bij een eenzijdig ongeval dat vorige week plaatsvond op het fietspad langs de Van Weerden Poelmanweg raakte een 19-jarige bromfietser uit Baarn ge wond. Hij moest per ambulance wor den overgebracht naar Zonnegloren. Bij het naderen van het Soester Hoogt viel zijn motor terug, verklaarde hij la ter. Toen hij zich over het motorblok had gebogen om te zien wat er eventu eel aan schortte was hij tegen een lan taarnpaal opgebotst, De politie heeft vorige week op de Birk- straat een 51-jarige Soester aangehou den, nadat zijn rijgedrag de aandacht trok. Volgens de gegevens van de politie had de man zijn rijbewijs al bij een eer dere gelegenheid moeten afstaan; des ondanks liet hij daartoe uitgenodigd toch een dergelijk document zien. De zaak wordt nog verder uitgezocht. In elk geval werd de wagen in beslag genomen en het "nieuwe" rijbewijs alsnog in gevorderd. De Soester weigerde overi gens de bloedproef, waarvoor hij een proces-verbaal kreeg aangezegd. Een 50-jarige Soester meldde zich vori ge week bij de politie met de medede ling dat zijn auto zojuist was beschadigd door een stalen pijp, die bij het passeren op de Birkstraat was afgevallen van een vrachtwagen die in tegengestelde rich ting reed. De vrachtwagenchauffeur was kennelijk zonder iets te merken doorgereden. De politie stelde een on derzoek in, tot dusver echter zonder re sultaat. De politie heeft vorige week proces verbaal opgemaakt tegen een 30-jarige inwoner van Soest, nadat deze was be trapt op het stelen van een boek in een winkel aan de Zuidpromenade. De waarde van het boek was 50 gulden. Een 23-jarige bewoner van Soesterberg stelde de politie vorige week op de hoogte van de vernieling van zijn auto. De wagen stond geparkeerd aan de Si- mon Stevinlaan. De voorruit bleek te zijn Uit een in aanbouw zijnde woning aan het Hazepad (Overhees) hebben onbe kende daders vorige week een flinke hoeveelheid gereedschap gestolen. O.m. verdwenen een zaagmachine, een bovenfrees, een schiethamer, een wa terpas en enkele boortollen. De geza menlijke waarde van de buit bedraagt 5600 gulden. Onbekenden hebben vorige week aan de Van Goyenlaan van twee auto's elk drie banden lek gestoken. De eigenaars, resp. eem 21-jarige inwoonster van La ren en een 27-jarige bewoner van de Van Goyenlaan, deden aangifte bij de politie. Met ingang van vrijdag 1 mei 1987 zijn de bezoekuren van ziekenhuis Zonnegloren gewijzigd. Na een on derzoek is de organisatie van het zie kenhuis tot de conclusie gekomen dat een verandering in de bezoektij den wenselijk was. De nieuwe tijden voor patiëntenbezoek zijn: Dagelijks van 15.00 tot 17.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur. Iedere zondag tevens van 11.00 tot 11.30 uur. Voor de kinderafdeling gelden af wijkende tijden: Dagelijks van 15.00 tot 19.00 uur. In het Ziekenhuis hoopt men dat door deze nieuwe regeling een bete re spreiding van de bezoekers zal plaatsvinden. Zij zijn bovendien minder afhankelijk van het open baar vervoer, omdat ze meer moge lijkheden hebben. Ook het aantal verzoeken om tussentijdse bezoeken zal naar verwachting afnemen. In dat verband zullen er eveneens minder afgunstige gevoelens tussen de pa tiënten onderling ontstaan, aldus de medewerkers van Zonnegloren. Als laatste voordeel verwacht men een beter contact tussen de bezoekers en de verpleging. Het enige nadeel van de nieuwe tij den is wellicht dat de onrust op de kamers zal toenemen. Voor patiën ten, die geen bezoek ontvangen, kan dit problemen opleveren. Over een jaar zullen de ervaringen van zowel de patiënten als de mede werkers met de nieuwe regeling wor den geëvalueerd. laanstraat 67 baarn 02154-15588 De stuurgroep Emancipatie, waarin een flink aantal Soester vrouwenorga nisaties zitting hebben, zal zich het beste kunnen buigen over de "voor vrouwen onveilige" plaatsen in Soest, waarvan op de in maart gehouden Vrouwendag een inventarisatie is ge maakt. Wethouder Frans Kingma (PvdA) liet dat vorige week weten aan zijn partijgenote Lydia Meijer, die in de commissie Welzijn naar de stand van zaken informeerde. "Gebeurt er eigenlijk wat met het rapport? Ik hoor er niks van," aldus Meijer. Kingma antwoordde dat hij van het be staan van het rapport alleen uit de krant kennis had genomen. "Ik heb het nog niet gezien; het is mij of m'n collega's nog niet aangeboden, maar het zal ook wel met de post gestuurd zijn." Volgens de wethouder is het onderwerp zeer ge schikt om het door de stuurgroep Emancipatie te laten bekijken. Ook de Vrouwen Advies Commissie (VAC) houdt zich er volgens de wethouder mee bezig. Leidje Tomassen (Prog. Soest) stelde voor het rapport zo snel mogelijk te be trekken bij de Ruimtelijke Ordenings plannen. Bert Krijger (WD) had ove rigens begrepen dat de vrouwenorgani saties die het rapport hebben opgesteld eerst met de verschillende fracties zou den spreken. "Ik weet niet beter of er komt binnenkort een gesprek." Lydia Meijer merkte nog op dat het rap port uitstekend van pas zou komen bij de komende reconstructie van de Ko ningsweg. "Laten we het er nu al bij be trekken, zodat er straks geen hoge bos- sages worden aangelegd die de veilig heid voor vrouwen verminderen." De heer T. Schneider uit Soest is vori ge week woensdag benoemd tot Rid der in de Orde van de Nederlandse Leeuw. De bijbehorende versierselen werden hem uitgereikt door minister Brikman van WVC. De heer Schneider is sectordirecteur bij de hoofdsector Chemie en Fysica van het rijksinstituut voor Volksge zondheid en Milieuhygiëne in Biltho- ven. In die functie heeft hij veel pro jecten geleid op het gebied van onder meer luchtverontreiniging. In 1953 begon hij met zijn studie aan de Land bouw Hogeschool in Wageningen, waar hij van 1963 tot '71 werkzaam was. Daarna trad hij in dienst bij het rijksinstituut in Bilthoven. Schneider leidde grote internationale milieuconferenties, en hij is vertegen woordiger in diverse EG-onderzoek- commissies op radiologisch en alge meen milieu-onderzoekgebied. Sinds 1985 is Schneider supervisor van het internationale kernteam bij het Inter national Institute for Applied Systems Analysis (I1ASA) in Oostenrijk. Hier beziet men de potentiële grote milieu problemen voor de Europese regio voor de komende 50 tot 100 jaar. Hoewel chiropractie een steeds vaker toegepaste behandeling is bij storingen in het zenuwstelstel, is deze natuurlijke geneeswijze nog niet volledig ingebur gerd bij mensen met rug-, arm- en hoofdpijnen. Toch is Soest een chiro practor rijk. Het is mevrouw H.MJJ. Voerman D.C., waarvan de laatste twee letters staan voor 'Doctor of Chi ropractie'. Deze titel geeft aan dat de bij de Neder landse Chiropractoren Associatie aan gesloten Henda Voerman alle benodig de papieren in haar bezit heeft om haar beroep op verantwoorde wijze te kun nen en mogen uitoefenen. Ze doet dit al bijna vier jaar. In 1985 begon ze haar ei gen praktijk aan de Soesterbergsestraat 34, en in verband met een toenemende stroom patiënten heeft ze haar praktijk ruimte onlangs laten verbouwen. Chiropractie is een natuurlijke genees wijze die communicatiestoornissen in het zenuwstelsel kan verhelpen. Men sen, bij wie het zenuwstelsel niet voor honderd procent functioneert, hebben last van pijnen in het hoofd, de armen en/of de rug, terwijl ze ook darm- en maagklachten kunnen oplopen. Wan neer de functies van het zenuwstelsel worden ontregeld kunnen tevens ande re ziekteprocessen ontstaan. Om de klachten te verhelpen is chiro practie een uitstekende oplossing. Door gedoceerde impulsen te geven via duw tjes op de juiste plekken in de rug worden de wervels gecorigeerd, zodat de zenuwen weer gaan functioneren. Als de storingen eenmaal weer weg zijn kan het gezonde lichaam zichzelf hele maal herstellen. Overigens kan chiro practie ook preventief werken. In Nederland krijgt chiropractie steeds meer erkenning. De vanuit de Verenig de Staten overgekomen geneeswijze is weliswaar nog niet opgenomen in het pakket van het ziekenfonds, maar alles lijkt erop te wijzen dat dit in de nabije toekomst wel het geval zal zijn. Een groot aantal particulier verzekerden heeft de behandelingen van een chiro practor inmiddels al wel in het pakket laten opnemen. Chiropractor Henda Voerman heeft aan de Soesterbergsestraat al veel men sen van hun klachten kunnen afhelpen door hen te behandelen. "In Amerika vindt je practisch op iedere hoek van de straat een chiropractor. Dat is nog niet te vergelijken met de situatie in Neder land, maar ook hier zijn we hard aan het werk voor erkenning. Chiropractoren hebben al vaak bewezen dat hun me thode bij klachten van het zenuwstelsel beter helpt dan bij andere geneeswij zen," aldus Henda Voerman, die haar vijfjarige studie in Engeland aan de Chiropractische Hogeschool met suc ces volgde. Om van de laatste ontwik kelingen in de chiropractie op de hoogte te blijven, volgde ze ook een cursus in de Verenigde Staten. ZUIDPROMENADE TELEFOON 12874 Eén van onze redactieleden had een gesprek met opticiën Ben Wildschut van Van Essen Brilmode over de spe ciale oogcosmetica uit Frankrijk, Eye Care. Wat is nu zo bijzonder aan deze make-up, vroegen wij hem. Ben Wildschut vertelt dat de produkten van Eye Care gebaseerd zijn op natuur lijke en daarom huidvriendelijke be standdelen. Daarom is deze oogcosme tica vooral zo geschikt voor contact lensdraagsters of gevoelige ogen. Maar natuurlijk kunnen ook andere mensen deze make-up met veel succes gebrui ken. Om een voorbeeld te noemen, de oog schaduw is geen poeder dat makkelijk in de ogen of op de contactlenzen te recht zou kunnen komen bij het op brengen. In crême-vorm is dit gevaar niet aanwezig. Een voordeel is nog dat de diverse kleuren oogschaduw (mo menteel 13 aktuele modekleuren( met elkaar gemengd kunnen worden om zo een hoogst individuele kleur te kunnen samenstellen. Behalve dat alle produkten los gekocht kunnen worden heeft Eye Care ook een klein setje, de "Present Kit", samenge steld met daarin verschillende produk ten. Ideaal voor de gebruikster om met deze nieuwe vorm van oogverzorging kennis te maken. Van Essen Brilmode: "Speciaal voor moederdag is er de Eye Care Present Kit, een zeer verzorgde kadoverpak- king met daarin mascara, oogcrême, een kohlpotlood, maar liefst 4 kleuren oogschaduw en nog veel meer! En alles tegen een speciale prijs. Dus een uitste kende manier om moeder op 10 mei mee te verwennen. Eye Care is bij de meeste opticiëns ver krijgbaar. Nadere informatie, ook over verkoopadressen kan de importeur ver strekken: Silhouette Modelbrillen B.V. Amsterdamsestraatweg 9, 1411 AW Naarden, tel. nr. 02159-49144. De zandput in De Paltz is van donder dag 21 tot en met zaterdag 23 mei de locatie van de Technische Kontaktda gen. Het is de negende keer dat deze manifestatie wordt georganiseerd door de Nederlandse Vereniging van Wegenbouwers-grondwerk in samen werking met de BMWT. In navolging van voorgaande jaren zul len veel deelnemers uit binnen- en bui tenland hun materieel op actieve wijze tonen aan de bezoekers. Het thema van de Kontaktdagen 1987 is 'Techniek en Kracht'. Hiermee wil men de eenheid, die techniek en kracht kunnen vormen, symboliseren. De Technische Kontaktdagen worden dit jaar geopend door staatssecretaris A.J. Evenhuis. Deze plechtigheid vindt plaats op donderdag 21 mei om 10.35 uur. 's Middags worden tussen 13.30 en 16.30 demonstraties gegeven. Ook op vrijdag kunnen de bezoekers zien hoe met het materieel moet worden omge gaan. Op vrijdag 22 mei wordt in de ochtenduren een informatief program ma gepresenteerd voor leerlingen van de examenklas van de HTS. Overigens kunnen de bezoekers zonder toegangs kaart op donderdag 21 mei het terrein in De Paltz in Soestduinen niet betre den. Voor vrijdag en zaterdag zijn geen entreebewijzen nodig. Zaterdag 23 mei, de laatste van de Technische Kon taktdagen, worden de demonstraties tussen 9.00 en 16.00 gegeven. De eigenaar van een café aan de Nieu- weweg heeft een proces-verbaal gekre gen omdat hij zijn zaak na sluitingstijd nog exploiteerde. De surveillerende politie ontdekte zondagmorgen om kwart over vier dat er nog klanten in het café waren. In Soest moeten horeca-za- ken op vrijdag en zaterdag op 02.00 uur zijn gesloten. Voor de meesten onder ons komt het moment dat zij samen met hun partner naar het stadhuis gaan om daar een belangrijke stap in hun leven te doen, namelijk: trouwen. Echter voordat zij hiertoe besluiten zijn zij samen bij de juwelier geweest om ringen te kopen en zich (eventueel) eerst te verloven. Een bekende juwelier hier ter plaatse is juwelier Colitico. Zijn uitgebreide kol- lektie Anjer verlovings- en trouwrin gen, die voor iedere smaak een model heeft, wordt in een rustige sfeer en met veel vakkennis getoond. Colito is nu ook in het bezit gekomen van de bruidsshow van Anjer. Van woensdag t/m maandag zal in de zaak aan de Van Weedestraat deze show plaatsvinden. Prachtige foto's, informatie over goud, diamant en over het totale produktie- proces worden u met veel duidelijkheid getoond. Dit gebeurt door een schitte rende video-film, opgenomen in de ei gen ateliers van Anjer. U zult er verbaasd van staan wat een handwerk en vakmanschap er aan te pas komen, voordat u de ring van uw keuze aan uw vinger kunt laten schui ven. Het is de moeite waard om de show van Colitico te bezoeken en een gratis fol der mee te nemen.

Soester Courant | 1987 | | pagina 17