ui Soest Schoeman Uw mooiste foto drukt van Essen extra groot (30X40) voor maar f 9?° G//0H fllidPub Kodak Rozenzaterdag in de Van Weedestraat m TbilMNENkjis 2 maanden studiebegeleiding TRAMEI STUDIEBEGELEIDING TEL: 02155 -1 70 89 SCHOEMAN MAKELAARS is goedkoper dan 1 jaar zitten blijven! SOEST SOESTDUINEN BAARN Specialisten in bedrijfshuisvesting Projektinitiatieven en beleggingen Vastgoedbeheer Woningmakelaardij Hypotheken Assurantie Makelaars Pensioenadviseurs kom eens met Schoeman praten! foto-film-uideo computer/ de bruid- DeSoesrer Duinen vraagt uw aandacht voor Bouwzaken Deze week in Soest Gekro-bonnen Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 grage lezers. Ook weer traditionele stuivertjesmarkt voor kinderen van 7 tot 14 jaar mode voorjong Soest. Rozenmarkt Comfort classique. Soest 50 jaar geleden 7 mei 1937 WOENSDAG 6 MEI 1987 SOESTER COURANT PAGINA 5 NVM M Kantoor Soest Middelwijkstraat 54 Dagelijks geopend van 8.30-12.30 uur en 13.30-17.30 uur. Bovendien 's zaterdags van 10.00-14.00 uur. G. v. d. VEENSTRAAT Een zeer gunstig gelegen middenwoning met ondergrond, erf, tuin en garage. Entree, royale doorzonkamer, open keuken; 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer, vaste trap naar zolder met zeer grote zolderkamer (nieuwe dakkapel), een bergruimte waar ook de c.v. staat opgesteld. Het geheel is prima onderhouden. Koopsom f 189.500,- k.k. VAN LYNDENLAAN Vrijstaand landhuis, (bouwjaar 1920) met garage, dubbele carport, c.v., in 1985 vernieuwde rieten kap. Totaal 1342 m2 eigen grond met ho ge dennebomen, grasvelden en 2 zitkuilen. Entree, royale hal, toilet, droge kelder, keuken (2X3 m.), ingebouwde gaskookplaat, elektrische oven, afzuigkap, koelkast, dubbele spoelbak. Woonkamer (ca. 8 x 4), royale trapopgang naar 1e verd. met overloop, douche, 3 slaapkamers, voorzien van vaste wastafel en zijkamer. Zol der met 2 hobbykamers voorzien van tuimelramen en een vaste wasta fel. Veel bergruimte. Geheel beschoten kap. Koopsom f 395.000,- k.k. - - ZUIDEREIND Zeer dicht bij de grote verbindingswegen gelegen, totaal gerenoveerde woonboerderij met dubbele garage en zeer ruime (55 m2) werk/ atelierruimte. Het pand is v.v. isolatie t.a.v. de kap (ged.), thermopane beglazing en spouwmuur, c.v. olie, door de ligging bij jachthaven aan de Eem zeer geschikt voor watersportliefhebber. Entree, hal met plavuizenvloer en granolwanden, grote toiletruimte met aparte douche, ruime slaapkamer met v.w. (ca. 15 m2), badkamer met ligbad, 2e toilet, bidet, v.w., zeer luxe sanitair, woonkamer (48 m2) met parketvloer, open haard, balkenplafond, natuurstenen vensterbanken, halfopen zeer luxe leef/eetkeuken (eiken) met eetbar, vaatwasmachine, afzuigkap, elektr. kookplaat, oven etc. (opp. 19 m2). Geheel betegelde bijkeuken met aansluiting wasmachine, stookruimte; 1e verd.: ruime overloop, 2 grote slaapkamers (20 en 25 m2). Er is de mogelijkheid om boven de deel nog 2 a 3 slaapkamers te realiseren. Tuin: zeer gezellig overdekt terras, aparte schuur, automatische tuinverlichting. Het pand wordt aangeboden incl. de aanwezige gordijnen, vitrage en vloerbedekking, en verkeert in prima staat van onderhoud. Koopsom f 498.000,-. Makelaars in onroerende goederen Lid N.V.M. Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Leusden, Hoofddorp en Tiel 3764 CH Soest Middelwijkstraat 54 Telefoon 02155 - 1 35 39 b.g.g. 1 69 55 B.J.A.M. Majoor (mak./tax. o.g.) Zoek daarom uw mooiste foto's uit, die foto's waar U allang een fraaie vergroting van had willen heb ben voor die wand in de kamer, de hal, boven de trap of op kantoor. Ga met uw negatieven in deze maand naar de Kodak Select fotohandelaar van Soest, daar ma ken ze vakwerk van uw hobby. Weer zo'n spetterende aktie van Zuidpromenade 15 - Soest - Tel. 02155-12874 Vraag Setect/ fotoafwerking DOOR RESTAURANT SOESTERBERGSESTRAAT1B8 SOESTDUINEN 02155-12739 De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op daartoe strekkende ver zoeken met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor: 1. het bouwen van een kampgebouw voor jeugd- en kinderkampen op het perceel Insingerstraat 39 (art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en art. 50 lid 8 der Woningwet); 2. het bouwen van een woning op het perceel Molenstraat 23 (art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en art. 96 van de Wet Geluidhinder). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken voor bouwplan 1 en binnen een maand voor bouwplan 2, te rekenen vanaf donderdag 7 mei 1987, eventuele be zwaren schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens kantooruren (09.00 - 12.00 uur) ter gemeentesecre tarie afd. I (kamer 23) ter inzage. 9 mei: rommelmarkt 'Quick Motion" op het terrein van dansschool Slinger land aan de Weegbreestraat. 11 t/m 17 mei: collecte Astma Fonds. Op het gemeentehuis zijn weer nieuwe Gekro-bonnen ontvangen. Mogelijk heid tot afhalen gedurende werkdagen van 09.00 - 12.30 uur op de gemeente secretarie, Steenhoffstraat 2 (kamer 20). Informaties: Info-centrum, Steenhoff straat 9A, tel. 22555. Geopend maandag t/m vrijdag 9.00 -17.00 uur. Informatietelefoon met actualiteiten: tel. 93665 (24 uurs-service). Te gekke BADKLEDING (van Mexx) BADPAKKEN (o.a. in strepen) 79,90 ZWEMBROEKEN (in zwart) 39,90 De winkelkring Van weedestraat treedt aanstaande zaterdag weer na drukkelijk op de voorgrond. Zoals ge bruikelijk luidden de winkeliers van de Van Weedestraat moederdag in met de rozenzaterdag, en daarbij speelt de traditionele stuivertjesmarkt een be langrijke rol. Deze vrije markt is be stemd voor kinderen in de leeftijd van 7 tot 14 jaar. Het enthousiaste rozen- team van de Van Weedestraat, dit jaar bestaande uit leden van De Spring- bokken, deelt weer rozen uit aan de winkelende dames. Vanaf vandaag kunnen de kinderen bij kantoorboekhandel Van de Ven aan de Steenhoffstraat een staanplaatsvergun ning halen. De vergoeding daarvoor be draagt één stuiver. De kinderen mogen hun eigen marktkraam inrichten. Zo lang ze geen echte handelsartikelen ver kopen, mogen ze zelf weten welke spul len ze aan de man proberen te brengen. Dit kan variëren van plaatjes, tekenin gen en limonade tot stickers of oude ar tikelen. De winkelkring Van Weede straat biedt de kinderen op deze manier een uitgelezen mogelijkheid om zelf geld te verdienen. Met de opbrengst kunnen ze eventueel een eigen cadeau voor moederdag kopen. Een jury van de winkelkring zal de jonge kraamhou- ders beoordelen op originaliteit en ver kooptechniek, terwijl de inrichting van de standplaats ook zal meetellen. De winnaar krijgt de Winkelkring-stuiver uitgereikt. De stuivertjesmarkt begint om 10 uur 's morgens en duurt tot vier uur 's middags. Een aantal leden van de gymnastiek vereniging De Springbokken vormt aanstaande zaterdag het rozenteam van de winkelkring Van Weedestraat. Het is geen geheim dat de middenstanders aan de Van Weedestraat van hun klan ten houden, en zaterdag zullen de da mes een roos krijgen overhandigd. De ze geste staat dus niet alleen in het teken van moederdag, maar is een algemeen gebaar naar de vrouwelijke winkelaars. Alle vrouwelijke bewoners van de be jaardentehuizen in Soest krijgen ook een roos van de winkelkring Van Wee destraat. De rozen-actie vindt plaats tussen half elf en drie uur. De meer dan vijftig winkeliers komen zaterdag met aantrekkelijke aanbiedin gen op de proppen met het oog op moe derdag. Wat dat betreft is het beslist de moeite waard een kijkje te nemen bij de winkelkring-advertenties elders in deze krant. Stuivertjes, bloemen en aanbiedingen, het kan zaterdag 9 mei niet op aan de Van Weedestraat. Het zal ongetwijfeld weer een gezellige drukte worden in,^, ze winkelpool. Omdat op 9 mei Of.grur^w'-'rca Friese Week van start gaat, zajau Volksdansgroep Uit deze prOVinci(5-warnerbros9284307 wea af twaalf uur door de winkelstraat trek ken en demonstraties volksdansen ge ven. De organisatoren van de winkel kring hebben weer veel werk verricht om de Rozenzaterdag en de stuivertjes markt te laten slagen. De festiviteiten zorgden in het verleden altijd voor een sfeervolle winkeldag in de Van Weede straat, en dat zal ook nu weer het geval zijn. klassiek Mollerusstraat 7 3743 BW Baarn tel. 02154-12797 Een goeie stoel is uw vriend. Hij draagt uw vennoeide lichaam komfortabel en behaaglijk. Zijn solide konstruktie kan tegen uw stootje en zijn stijlvolle karakter geeft een vertrouwde sfeer aan uw interieur. Zo'n goeie vriend kies je toch heel zorgvuldig? K DE BOER EN ZOON BV ADVISEURS VOOR INTERIEUR EN BINNENHUISARCHITECTUUR Het Prinselijk paar ter kerke. De traditie getrouw door wijlen Koningin Emma begonnen, begaven de Prins en Prinses zich Zondagmorgen naar de Oude Kerk in Soest om daar de dienst bij te wonen. Ds. E. Groeneveld uit Soestdijk leidde deze dienst. Na afloop van den dienst verliet het Vorstelijk Paar den achteruitgang, waar de hofauto gereed stond en w -starship _J-manke nelis -,os - 5056 - dureco hillinganes - motown 41211 - rca Hen naar het Paleis Soestdijk terugbracht. Rond dien uitgang ^32en van den Koninklijken wagen, waarvan de Prinselijke »de, een zeer groote menigte opgesteld, evenals langs den ■veg en bij de beide R.K. Kerken, waar de dienst ook juist bus honderden zich in de omgeving van de kerken bevon den geheelen Zondag heerschte er een groote drukte voor ?oop van den middag speelde het Prinselijk Paar een partij angelegde baan in het park. Aanrijding Dinsdagmorgen om half acht had er in de Birkstraat een ernstige aanrijding :s. Juist kwam K. C. met zijn motor driewieler de F. Huijcklaan uit toen uit Amersfoort met groote snelheid 'n bestelauto kwam bestuurd door D. B. Doordat B. de driewieler niet opmerkte verleende hij geen voorrang en reed de driewieler aan. L. werd hierbij ernstig gewond en raakte buiten bewustzijn. Dokter Stroband verleende de eerste hulp en liet L. naar z'n woning vervoe ren. De beide voertuigen werden zeer ernstig beschadigd. Tegen B. werd pro- ces-verbaal opgemaakt. Medische examens Soester vrijw. reddingsbrigade Ter verkrijging van Diploma C (instructeursdiploma) van den Nederl. bond tot het redden van drenkelingen, is het noodzakelijk voor het medisch gedeel te het oranje-kruis diploma te behalen. Daar een der leden (Mej. M. Veenen daal) reeds haar technisch gedeelte C met succes heeft afgelegd en een paar j andere leden eind van dit seizoen hetzelfde hopen te bereiken, heeft het be stuur der Soester Vrijw. Reddingsbrigade voor alle leden een 2 jarigen medi- schen cursus georganiseerd waar de medische leider Dr. H. J. Stroband als do cent optrad. Een 10 tal leden volgden steeds trouw deze cursus en het mag het bestuur en Dr. Stroband groote genoegdoening schenken dat alle tien slaag den.

Soester Courant | 1987 | | pagina 5