G mssmrn Splinter Eemland b,v. M.LOS TENNIS WATERPOLO Centrale verwarming ATLETIEK Gerda van der Veen wint in Grootebroek Zwemvierdaagse: 300 deelnemers Waterpolo-toernooi in het bosbad GESPECIALISEERD IN JONGE GEBRUIKTE FORD AUTO'S SOFTBALL Opmerkelijke prestaties van King's Road Riders in Almere TENNIS De Harskamp niet tegen BDC-tennis DUIVENSPORT Wedvlucht vanaf St. Ghislain JEU DE BOULES WOENSDAG 1 JULI 1987 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 15 Hackney Vereniging hield wedstrijden in Soest Zomercompetitie h.s.v. de Snoekbaars Open toernooi TV Soest-Zuid met veel aantrekkelijke partijen Wielerronde in Soesterberg Gedeelde winst voor Knickerbockerspupillen Eerste dinsdagkampioens-team TV Soest-Zuid gesponsord! Jeugdselectie Soest-Zuid succesvol Dankzij een uitstekend initiatief van Marcel Bouwmeester van „Inter Print Soest b.v.", is voor het eerst een dins dag-dames team van TV Soest-Zuid voorzien van trainingspakken, T-shirts en sweaters. Het damesteam bestaande uit: Marjan v.d. Hengel, Anke Niehof en Jetje Ros werd met enige inspiratie en veel trans piratie kampioen van de Hoofdklasse. Promoveren is niet mogelijk, maar er kan wel gespeeld worden voor de beker. De halve finale voor het distriktskam- pioenschap werd met enig geluk van Shot gewonnen. Een week later volgde de finale. Deze werd gespeeld in Vinkeveen, waar de dames uiterst gastvrij ontvangen wer den. De uitslag was 2-2 en daardoor moesten de sets worden geteld. Slechts één set kwam Soest te kort. De strijd ging zo gelijk op, dat de bondsgedele- geerde opmerkte, dat hij nog nooit zo'n lange finale had meegemaakt. De kampioenen missen nu wel de lan delijke finale in Zeeland. Hier hadden ze hun sponsor uitstekend kunnen pro moten. Toch een geweldige prestatie van de 30+ dames! Het kampioensteam kan het prima ini tiatief van „Inter Print Sopest b.v." zeer waarderen, vooral omdat de dinsdag kompetitie eindelijk uit de anonimiteit wordt gehaald. De Hackney Vereniging Centraal Ne derland heeft aan de Koninginnelaan de jaarlijkse wedstrijden gehouden. Er werd in zes verschillende klasses gere den. Tussen de bedrijven door ver zorgde stalhouderij Kraay shows en demonstraties. Onder de tientallen deelnemers bevond zich afgelopen zaterdag één Soester, de heer P. Bos. Hij haalde een vijfde en ze vende plaats met Eddy Sir James. Me vrouw D. Bos pakte met hetzelfde paard een tweede plaats bij de enkel spannen dames. De wedstrijden aan de Koninginnelaan De Kring Amsterdam 't Gooi van de Koninklijke Nederlandse Zwembond (KNZB) hield in het afgelopen week einde een waterpolo-toernooi in het bosbad in Baarn. Naast teams uit Ne derland namen ook het Engelse Devon en drie Belgische teams deel aan het toernooi. Bij de dames werd het toernooi gewon nen. door De Futen. Tweede werd het nationale team van België. Het jeugd- team van Amsterdam/'t Gooi werd vierde en laatste. Het Vlaamse jeugd team onder zestien jaar wist in de jeugdafdeling beslag te leggen op de eerste plaats. Het won met 7-5 van Amsterdam/'t Gooi onder 16 jaar, maar moest de Nederlandse jeugd werden niet zo druk bezocht als vorig jaar, maar de aanwezigen genoten niet minder van hetgeen de enkel- en twee spannen hen boden. De uitslagen in de diverse klasses: Enkelspannen kleine maat: Limiet, 1. H.J. Veltkamp, Hengelo; 2. 7. P. Bos, Soest. Ereklasse, 1. P. van Wijk, Barendrecht. Tweespannen open klasse: 1. H.J. Bongers, Rotterdam; 5. P. Bos, Soest. onder 14 jaar een 3-3 gelijkspel toe staan. De heren van Stadskanaal schreven in hun afdeling het toernooi op hun naam. Alle vier wedstrijden werden gewonnen door de noordelijke club. De Vlamin gen onder 18 jaar werden tweede, ge volgd door Amsterdam/'t Gooi en De Meeuwen, die evenveel wedstrijdpun- ten hadden, maar op een minder florri- sant doelsaldokonden bogen. Het toernooi, dat vrijdagavond van start ging, werd zondagavond afgeslo ten. In totaal werden twintig wedstrij den gespeeld. Tandem open klasse: 1. P. van Wijk, Barendrecht. Tandem grote maat: 1. K. Smit, Eefde. Enkelspannen dames: 1. Mw. Y. van Panhuis, Ermelo; 2. Mw. D. Bos, Soest. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. tel.(02155)13014-12577 SOESTER COURANT Redaktie-adres: Van Weedestraat 227 telefoon 1 41 52 Privé: A. C. Post Joh. Poststraat 352 telefoon 212 97 Zondag startte triatlete Gerda van der Veen van A.V. Pijnenburg als één van de kandidates voor een ereplaats in de halve triathlon van Grootebroek. Het eerste onderdeel, zwemmen in koud open water met veel stroming en golfslag was door de organisatie terecht teruggebracht van 1900 naar 1000 me ter. Gerda kwam als eerste weer aan land in 20 min. en 48 sec. Tijdens het onderdeel fietsen over 90 km werd zij door twee belaagsters voorbijgestreefd, hetgeen niet op reglementaire wijze ge schiedde. Beide konkurrentes bezon digden zich aan stayeren, hetgeen be slist niet is toegestaan. De eerste vlucht- ster achterhaalde Gerda al weer tijdens het fietsen, waarvoor zij 3 uur en 56 sec. nodig had. De overgebleven konkur- rentie was al 5 minuten eerder aan het looponderdeel begonnen. Gerda nam sportief revanche tegen het stayeren van haar tegenstandsters. Na eenderde deel van de af te leggen 21 km had zij de vluchtster al ingelopen, waarna zij in het resterende deel nog eens 10 min. af stand nam en na 1 uur 49 min. 18 sec. onbedreigd als winnares finishte. To- taaltijd 5 uur 15 min. 38 sec. Voor Gerda was er een eerste prijs in de vorm van een 10-daagse reis naar Span je. Tevens heroverde zij de wisselbeker, die een jaar bij klubgenote Marieke Schreur had vertoefd. Voor Gerda van der Veen was het een goede generale voor het aanstaande weekeinde, waarin zij met nog een aantal Pijnenburgers deel zal nemen aan het Nederlands kampioenschap 'Short Distance' in de Meijerij. Waren alle King's Road Riders zater dag in Bussum nog in staat een prijs te bemachtigen, tijdens de laatste wed strijd van de voorrondes bij de junio rencup, bij de 5 jaar bestaande stad- crossers in Almere werd verreden., was dat niet zo gemakkelijk meer. In elke leeftijdsklasse was de opkomst maximaal, zodat het hard trappen was geblazen om een redelijk plaatsje te ver overen in de manches. Hoewel het aan tal pijswinnaars klein was, werden er toch zeer opmerkelijke prestaties gele verd door de Soester fietscrossers. En dat wordt toch vertaald in de puntental len die bepalen wie de halve finales en finales in de juniorencup kan rijden en wie volgend seizoen in de hogere ex pertklasse kan rijden. In de finale van de zevenjarige junioren kwam Dennis Krol op de vijfde plaats direct gevolgd door Barry Luijsterburg (6) en Sagar van Dijk (7), Erwin Marsé bereikte in de finale de vijfde plaats. In de manches wisten zowel Mare de Schiffart als Patrick Stalenhoef als der de te eindigen. In de manches bij de experts kwamen alle Soester crossers in de hoogste re gionen. Robin van der Wolk werd eer ste, Öijan Kers derde en Sancho Kers tweede. Ook in de cruiserklasse kwa men de gebroeders Kers op dezelfde plaatsen uit. Bij de Powder Puffs eindigde Monique de Schiffart als vierde in de manches. In de finale van de open klasse konden Barry Luijsterburg, Dennis Krol en Sa gar van Dijk opnieuw hun krachten me ten met anderen zevenjarigen topcros- sers. Barry sprong er uit en werd vijf, ge volgd door Sagar (6). Dennis werd laat ste door kettingpech. Ook Erwin Marsé John van Harskamp van tennispark De Harskamp aan de Dorresteinweg heeft er geen enkel bezwaar tegen dat de le den van de handbalvereniging BDC op hun terrein aan de Henriëtte Blaekweg mogen tennissen. "Integendeel, misschien komt het mij op den duur alleen maar ten goede. Ik ben er dus echt niet tegen," aldus Van Harskamp in een reactie op een vorige week in deze krant verschenen artikel. Daarin wordt de vertegenwoordigster van de tennissers in de sportstichting geciteerd. Volgens haar zouden de ten nisverenigingen De Harskamp en TOSS wel bezwaren hebben tegen de mogelijkheden voor de BDC-ers op ei gen veld te tennissen. had pech, hij gleed van zijn trappers en kon in de finale niet verder komen dan de vijfde plaats. In de andere finales be reikte Örjan Kers een vierde plek en Sancho Kers een zevende. Robin van der Wolk werd in de halve fi nale vijfde, Marcel de Schiffart behaal de een zesde plaats. Nog even de prijswinnaars in Bussum. Robin van der Wolk werd als expert eerste en in de open klasse tweede. Sa gar van Dijk werd derde in de finale van de open klasse, en vierde bij de junio ren. Patrick van Lemel eindigde on danks een incident als derde. De Soester duiven namen zaterdag deel aan een wedvlucht vanaf St. Ghislain met een afstand van 218 km. P.V. Soest P. V. Soest nam deel met 227 duiven die met een Z.W. wind om 7.00 uur gelost werden. De eerste prijsduif arriveerde om 9.09.18 uur, snelheid per minuut 1687.28 meter. De laatste prijsduif kwam aan om 9.13.55 uur. Uitslag: D. Huisman 1 2 4 22 25 33, H. v. Essen 3 27, Z. v.d. Esschert Zn. 5 12 23 28 41 42, Hornsveld-v. 't Net 6 7 10 18 24 29 36 45, A. v. Hornsveld 8 13 16 19 30, Comb. Vogel 9 32, A. Teunissen 11 15 43, P. Limper 14, A. Vogel 17, E. Veerman 20 21 26, B. v. Hornsveld 31 35 44, A.A. de Kruyf 34, Comb. Mol Zn. 37 38 39, P.A. Almekinders 40. P.V. De Vriendschap P.V. De Vriendschap nam deel met 373 duiven. Aankomst eerste prijswinnen de duif 09.07.28 uur, snelheid 1712.19 mtr. per minuut. Aankomst laatste prijswinnende duif 09.14.45 uur. Uitslag: C. Vaessen 1 5 23 30 43 46 48 61, C. Bokma 2 18 45 53, D. de Zoete 3 9, B. Schimmel 4619 72, A. Stolker 7 15 67, H. Rauch 8 47, W. Hoffmann 10, C. Kaats 1127, J. Wijnands 12 22 33 55 62 65 70, J. Kruseman 13 34 71, J. Koster 14 24 26 28 29 42 50 75, J. Kamerbeek 16 17 25 4166, P. Rauch 20 2160, Hui- zinga van Doorn 31 58 64 73, A. Mees ters 32 49, Altenaar/Reijerse 35 38 40 5163 68 74, J. Beijer 36 56, H. van Dij ken 37, T. Kok 39 69, A. Grift 44, C.P. Jak Zoon 52 57, D. Bos 54, Sukel van 't Klooster 59. Op dinsdag 15 september start een nieuwe avond cursus OPLEIDING CHAUFFEURSDIPLOMA CCV-B en GEVAARLIJKE STOFFEN. SOEST TELEFOON 02155-16621 A.N.W.l erkend /erkeersschool Zaterdag 27 juni heeft de Snoekbaars haar 4e van de 10 wedstrijden omvat tende zomercompetitie gevist. Dit maal viste men aan de Eem. Gezien de zware regenval van de achter ons liggende weken, werd door velen weer een sterke stroming voorzien en gevreesd. Niets was echter minder waar, de Eem stroomde matig en stond zo nu en dan zelfs stil. Het resultaat was, dat het voor de mees te deelnemers een redelijk succesvolle visochtend werd. Voor Henk Prinsen gold dit niet in alle opzichten, hij liet in een onbewaakt ogenblik een deel van zijn hengel in de Eem verdwijnen. Na wat vergeefse pogingen met een schep net leek het voor hem onontkoombaar zelf te water te gaan. Zijn angst voor het donkere water was echter zo groot dat hij liever de toorn van de chef thuis ris keerde en zonder het betreffende deel huiswaarts keerde. De grote triomfator in deze wedstrijd was alweer John Ka- sius, hij werd le met 9.02 m. vis en voert samen met broer Evert het klassement van de eerste divisie aan. In de 2e divisie was het Ton Post die met 8.31 m. de hoogst geplaatste was, hij veroverde hiermee de 2e plaats in het klassement. Gerrit Kuiter werd goede 2e in deze divisie met 7.44 m. Zijn eer ste succesvolle wedstrijd in deze com- petie en hopelijk voor hem de eerste van een reeks. In de le divisie sloeg Henk van Riet ook weer eens toe en werd 2e met 6.80 m., dat er met deze oude rot nog terdege re kening gehouden moet worden werd hiermede bewezen. De 10 hoogstgeëindigden uit beide di visies volgen hieronder. le divisie 1. John Kasius 9.02 m. 2. Henk van Riet 6.80 m. 3. Aart Schipper 6.09 m. 4. Arie Staal 5.62 m. 5. Evert Kasius 5.61 m. 6. Gerrit v.d. Hoef 5.01 m. 7. John Verwoerd 4.69 m. 8. Willem v.d. Kraats 4.66 m. 9. Jan Aertssen 4.66 m. 10. Jan van Lambalgen 4.12 m. 2e divisie 1. Ton Post 8.31 m. 2. Gerrit Kuiter 7.44 m. 3. Henk Hibbel 5.64 m. 4. Ron de Bruin 5.49 m. 5. Ed Strumpel 5.47 m. 6. Bart van Dijk 5.44 m. 7. Frans Bartmentlo 5.27 m. 8. Bert Giele 4.71 m. 9. Joop Hibbel 4.22 m. 10. Ab Dekker 3.83 m. De volgende wedstrijd wordt 11 juli ge vist aan de Kleine Melm te Soest, verza melen om 5.30 uur bij Zwarte Willem. Baarn - Eemnesserweg 16-22 Telefoon 02154-15555 Soest - Beukenlaan 80 (hoek Dalweg t.o. Sporthal Beukendal) Telefoon 02155-12643 Op het tennispark van tennisvereni ging Soest-Zuid aan de Bosstraat zijn afgelopen zondag de finales gespeeld van het vierde open tennistoernooi van Soest-Zuid. Gelukkig waren de weergoden deze keer geen spelbreker, al zijn zij de organisatie niet de gehele week gunstig gezind geweest. De combinatie van een veelheid aan partijen en een flink aantal regenbuien maakte het voor de toernooiorganisatie niet makkelijk, maar toch zijn zij er in geslaagd alle partijen op tijd te laten spelen zodat er zondag aan de finales begonnen kon worden. Het gehele toernooi, dat 398 wedstrijden omvatte, heeft prachtige partijen gekend. Strijd werd er in alle categorieën geleverd, maar vooral de B- en C-categorie heb ben prachtige partijen opgeleverd. Over de hele linie is er een duidelijke ni veaustijging te constateren, dat vooral tot uitdrukking komt in de uitslagen. De halve finales in de heren B werden beiden beslist in de derde set op tie break wat genoeg zegt over de onderlin ge verschillen, die niet erg groot waren. Bj de dames is vooral melding te maken van de opvallende prestaties van Esther Pastor (ALTA). Zij wist het damesen kelspel in de B- en C-categorie te win nen. In beide finales trof zij vertegen woordigers van LTC Soest als tegen standster. In de B-finale wist zij Joisèel v.d. Kolk te verslaan met de cijfers 7-6; 6-4, terwijl zij in de C-finale Patricia van Berkum overwon met de setstan den 6-2; 6-4. Verder is zeker ook het presteren van Sonja Huizinga het ver melden waard, die in drie finales stond in de D-categorie waarvan zij er twee winnend wist af te sluiten. Het herenen kelspel in de B-categorie werd een af wisselende partij. Wist Edwin Niekel de eerste set knap naar zich toe te trekken, in de tweede en derde set was de door Sporthuis Eb. Kareisen gesponsorde John Broekhuis de sterkste Uitslag Nie- kel-Broekhuis: 6-4; 3-6; 06. Het herendubbelspel B werd een goede overwinning voor het duo Niekel/Bos- boom. Zij versloegen Hoveling/Tak en prolongeerden hiermee hun titel. In de Heren C categorie was er een opvallend presteren van Eric Hovestad te consta teren, die zowel het enkel- als het dub belspel wist te winnen. In de D-catego- rie ontstond in de herendubbelspelfina- le een geheel Soest-Zuid onderonsje, waar de heren Elberse en Gouw ten slotte aan het langste eind trokken en de heren Molenaar en de Jong Hiermee overwonnen. Al met al kan de vereniging terug kijken op een zeer geslaagd evenement, dat ook dit jaar weer veel toeschouwers heeft getrokken. Andermaal is duide lijk geworden dat een combinatie van prachtige sport en een gezellige am biance garant kan staan voor veel ple zier en kijkgenot. Er wordt al met veel genoegen vooruitgezien naar het vol gende open toernooi dat ook tevens het vijfde- dus lustrumtoernooi zal zijn. De ervaringen van dit jaar hebben geleerd dat het altijd gezellig en sportief hoog staand is bij Soest-Zuid en dat zal zeker ook volgend jaar weer het geval zijn. De aanhoudende regenval heeft het deelnemersaantal van de tiende zwemvierdaagse in Soest beperkt ge houden. Vorige week maakten maar 300 zwemlustigen de dagelijkse gang naar het Soester Natuurbad. Dat zijn er 650 minder dan in 1984, toen de or ganisatie bijna duizend namen moest noteren voor de 250 en de 500 meter. "Een heleboel regen." Dat was de eer ste logische reactie van zweminstruc- teurTon Dorrestein, de organisator van de zwemvierdaagse. "Het weer was te slecht om meer mensen te trekken. De evenementen waren geslaagd, maar de meeste mensen vluchtten na het zwem men naar huis omdat de temperatuur boven het water zo laag was. In zekere zin valt het nog mee, want dit seizoen hebben we nog geen dag gehad met 300 bezoekers. Nu hadden we dat vijf dagen lang." De medewerkers van het Soester Natuurbad hebben in de eerste tien we ken van dit seizoen nog maar 9.000 be zoekers kunnen tellen. En dat terwijl een goed zonnig weekeinde al gauw 10.000 bezoekers oplevert. De reeks van evenementen begon vóri ge week maandag met het schatzoeken in een schuimbad. Leden van APZC gaven een demonstratie kunstzwem- men en schoonspringen (zie foto). Ook kon men ronddraaien in het Rhönrad, deelnemen aan de ballonnenwedstrijd en alle koude vergeten door een warme hap te nuttigen van de barbecue, die vrijdagavond de zwemvierdaagse af sloot. Voor het eerst in de geschiedenis werd tijdens de zwemvierdaagse een spon soractie gehouden. Door een samen werking tussen de Koninklijke Neder landse Zwem Bond en Unicef, konden de deelnemers geld bij elkaar zwemmen voor kinderen in ontwikkelingslanden. De exacte opbrengst is nog niet bekend. Dat komt omdat de zwemmers het door sponsors toegezegde geld pas kunnen ophalen nadat ze de vrijdagavond uit gereikte medailles aan de sponsors la ten zien. De ren- en toeristen vereniging Tempo Toer-NKS houdt op vrijdag 3 juli de wielerronde van Soesterberg. De Soes ter vereniging heeft een wedstrijd geor ganiseerd voor liefhebbers en ama teurs. De liefhebbers starten om 18 uur op de Plesmanstraat. Hier vindt ook de finish plaats. De route gaat via de Van Ange- renstraat, de Prof. Lorentzlaan en de Si- mon Stevinlaan. De liefhebbers rijden een afstand van 50 kilometer. De ama teurs, die om 19.30 uur worden wegge schoten, moeten een afstand overbrug gen van 80 kilometer. Evenals enkele weken geleden in Soest verschijnen in Soesterberg bekende na men aan de start. De organisatie rekent ook weer op de medewerking van de bewoners, en hoopt dat zij hun auto niet op het parcours laten staan. Na een serie nederlagen was er dan ein delijk weer eens winst. De Polmerians waren de tegenstanders. De eerste wed strijd werd met 5-4 net verloren, maar het was zeer verheugend dat door een 3-honkslag van Gregor Landman en een twee-honkslag van Jorik Bremer toch 4 punten werden gescoord. Einde lijk werd er weer eens geslagen. De Knickerbockers startten de tweede wedstrijd zeer slecht. Er werden diverse veldfouten gemaakt en na de eerste in ning stond het 12-0 voor de Polme rians. Toch werd de moed niet verloren en er werd flink op los geslagen, waar onder home-runs van Gregor Landman en Martijn Strijker. De stand na de eer ste inning was dan ook 12-5 geworden. In de tweede inning was het veldwerk van de Knickerbockers veel beter. De nieuwe catcher Wietze Dijksma toonde zich niet bang en deed het uitstekend. Er werden door de Polmerians dan ook slechts 2 punten gescoord. En toen kwam de laatste slagbeurt voor de Knickerbockers. Er moesten 9 pun ten worden ingehaald. Er werd weer flink geslagen en de Polmerians raakten in verwarring. Tot tweemaal toe werd de werper gewisseld en er werd nogal eens 4-wijd gegooid. Zelfs de nieuwko mers Eddy v. Arkel en Olav v. Doorn scoorden beiden 2 punten. De wedstrijd groeide naar een climax en bij de stand 14-1^- en 2 man uit, maakte Mike Bloemsma aan alle spanning een einde door met een mooie honkslag 2 honklopers binnen te slaan, waardoor de eindstand 16-14 voor de Knicker bockers werd. De trainingsarbeid be gint resultaat te geven en wanneer er goed getraind wordt komen er vast nog meer goede resulaten. Het competitieseizoen 1987 is voor Soest-Zuid over en de promotiewed strijden gespeeld. Het 3de mixed-team, bestaande uit An- ja Hilhorst, Berrit de Lange, Jeroen Meeder en Michel Esselman is gepro moveerd naar de 2de klasse. De promo tiewedstrijd werd gespeeld op eigen ter rein en gewonnen met 3-2. Het A4 team, bestaande uit Aijan Hoksbergen, Arjen de Graaf, Aijan Bijman en Ken Korsmit speelden hun wedstrijd uit te gen Gooiland, voor promotie naar de lste klasse. Gooiland bleek echter ster ker. Trainer Glenn van Kleef is niet ontevre den over de resultaten van de jeugd en de jeugd niet ontevreden over de resul taten van de trainer. De jeugd-selectie is afgelopen jaar voor de eerste keer op gesteld en de resultaten zullen zeker het volgend seizoen nog meer op kunnen leveren. Glenn vertrekt aankomende week met een aantal jeugdleden naar een tenniskamp in Duitsland. Na aanrijding doorgereden Een 32-jarige inwoonster van Soest ontdekte vorige week tot haar verbijste ring dat haar auto, die ze aan de Mid delwijkstraat had geparkeerd, bij haar terugkomst enige meters vooruitge schoven was. Zowel aan de voor- als aan de achterzijde was het voertuig flink beschadigd, als gevolg van een aanrij ding waarvan de dader was doorgere den. Aan de hand van de laksporen stelde de politie vast dat de onbekende automobilist in een blauwe auto gere den moest hebben. De zaak is in onder zoek. De Jeu de Boules vereniging "De Gemshoorn" is nu een officiële vereni ging. Zij is reeds enige tijd aangesloten bij de landelijke Jeu de Boules Bond, de NJBB en heeft notarieel goedge keurde statuten. Zij is aangemeld bij de Kamer van Koophandel en sinds kort aangesloten bij de Soester Sport stichting. De leden hebben reeds meegedaan aan diverse toernooien waarbij door enkele teams prijzen werden gewonnen. Eén team heeft meegedaan aan de lan delijke competitie en heeft zich ge plaatst voor de 3e klas. De vereniging heeft deelgenomen aan de Zomeravond Clubcompetitie en be haalde in- het district Utrecht de 6e plaats van de 13 deelnemende vereni gingen. Men kan meedoen aan toernooien in het gehele land, maar De Gemshoorn heeft alleen in het district gespeeld, o.a. in Laren, Zeist, Hilversum, Utrecht, Amersfoort. Hieraan wordt door ruim 200 boulers meegedaan. Deze toer nooien duren een hele dag, meestal op zaterdag of zondag en het gaat er dan zeer spannend aan toe. Diverse toer nooien liggen nog in het verschiet. Ook wordt een onderlinge clubcompe titie gehouden op de clubavonden 's maandags en donderdags^ Belangstel lenden 'ajn van harte welkom!

Soester Courant | 1987 | | pagina 15