Landjuweel Soest: nog anderhalve week! v en u het arfglneie >nen vsshodQ Keur van (500) artiesten op openingsavond Internationaal Folkloristisch Festival trekpleister tijdens openingsdagen Landjuweel grote Landjuweel-avondwandeltocht door 'historisch' Soest w ■'.'■V Schamp? DIK BOS B v service WOENSDAG 12 AUGUSTUS 1987 SOESTER COURANT PAGINA 11 geven wij u een vol i3» 5r Kaiser" lephisto" f3 't Gilde viert... en Soest viert mee!' 500 Artiesten! 4$t j4 .3' V. Zaterdag 22 en zondag 23 augustus: Speciale faciliteiten voor ouderen tijdens Landjuweel Presentatie Landjuweel Speciale filatelistische uitgaven t.g.v. Landjuweel Reglement Miss Landjuweel 1987-verkiezing Woensdag 26 augustus: Y oor-inschrijving avondwandeltocht 26auq. SOCST 1987 LANDJUWEEL SOEST 1987 KETTING FORMULIEREN Drukkerij Smit B.V. Prijzen beschikbaar voor Miss Landjuweel Verkiezing Landjuweel programma in 't kort AUTOSCHADE Servicepas van VW-Soest SOESTER COURANT Superlage prijzen en imsestraatweg 467 442SS? op de door ons" uuur ons oed >erde werkzaamhedei, nderdelen aan uw automoeien 1vervangen garanderen Sy k van de originele onderdfi 'eet u zeker dat uw auto wee, 'tnktioneert en dat u straks rassingen komt te staan. ook de volgende nt niet in Qevaar. OCWA Jd gekomen door samen- WNederlandse Vereniging van erlaantje 2 Tel. 021RS- bx 20 t/m 42 Nog maar anderhalve week en het Landjuweel barst los in Soest en zal ongetwijfeld naast vele Soesters ook velen van buiten ons dorp naar het feestterrein de Blaak aan de Ferdi- nand Huycklaan doen trekken. De ve le maanden van voorbereiding voor de diverse evenementen, die tijdens dit grote festijn op stapel staan, zullen dan eindelijk gestalte krijgen. Vanaf 21 augustus tot en met 6 septem ber kan men getuige zijn van alles wat in het kader van het Landjuweel georgani- rd wordt en dat is, zoals uit het pro- jpmaoverzicht kan op maken, niet IS: cultuur, folkore, muziek en sport; al deze elementen vindt men terug tij dens het Landjuweel. ©p vrijdag 21 augustus vindt 's och tends om 10.00 uur de officiële opening plaats in één van de oudste woonkernen yall Soest, de Kerkebuurt. Het geheel wordt officieel door de Commissaris van de Koningin van de provincie Utrecht, jhr. drs. P.A.C. Beelaerts van Blokland, geopend met een kanon schot. Daarna zullen herauten een rondgang maken door Soest en overal "kond" doen van het feit dat het Land juweel Soest 1987 van start is gegaan, in .idè Kerkebuurt zullen vlaggen hangen aan de op markante plaatsen neergezet te "Middeleeuwse" stadspoorten. 's Avonds vindt in de feesttent aan de Ferdinand Huycklaan de Openings avond plaats, onder het motto: Deze avond, die om half acht begint, staat mede in het teken van het feit dat Jacob van Gaesbeek, Heer van Soest in de 14e eeuw, 600 jaar geleden werd ge boren. De samenstellers en producen ten, de heren Piet Daalhuisen, Piet Ekel en Jan Leijendekker, zijn erin geslaagd een programma te realiseren waarin sport, folkore en cultuur hand in hand gaan. Aan het programma, bestemd voor boeren, burgers en buitenlui, werken vele verenigingen mee, waaronder het Groot Gaesbeeker Gilde onder wiens auspiciën deze avond georganiseerd wordt. Verder de Soester Boerendans- groep en de buitenlandse dans- en mu ziekgroepen, die de daaropvolgende avonden acte de présence geven tijdens het Internationaal Folkloristisch Dans- festival. Zo zijn er groepen uit Polen, Joegoslavië, Oostenrijk, Portugal, Griekenland en Italië. Het item sport wordt ingebracht door de Soester gymnastiekvereniging "De Springbok- ken" o.l.v. Bernadette Jelisen, terwijl wielerclub "Tempo Toer" ook van de partij is. Voor de aanvang van deze avond en ook tijdens de pauze van het ruim twee maal anderhalf uur durende program ma kan men dia's uit het Prentenkabi net Oud-Soest bekijken, hetgeen voor menige Soester een openbaring zal zijn. Op muzikaal gebied wordt medewer king verleend door de Soester Muziek vereniging PVO o.l.v. Piet Daalhuisen en Accordeonvereniging Animato o.l.v. Petra van Drieënhuizen. De algehele muzikale begeleiding wordt verzorgd door het Skyraytrio, bestaande uit Piet Daalhuisen (syntesy- zer), Ab Meester (bas) en Joop van Veenendaal (slagwerk). Verder doen mee een drietal koren: Het Kinderkoor "De Speeldoos" o.l.v. Majel Lustenhouwer, het gemengd Koor "Juliana" o.l.v. Gerard van Dol- der, die tijdens deze avond eveneens optreedt als tenor, en de gospelgroep "The Messengere" o.l.v. Peter Houtza gers. Het Julianakoor zal tijdens zijn optreden begeleid worden door pianist Arie Bax. De presentatoren c.q. presentatrices (o.a. Ria Bremer en René Eijbersen) zullen op deze avond ook nog enkele solisten kunnen aankondigen. Zo staan op het programma zangeres Conny Vink, tenor Gerard van Dolder, de mu zikale clown Toby Rix, bandparodist Jack van der Linden en het accordeo nistenduo "De Kermisklanten". Kort om een avond, die zeer de moeite waard is! In totaal zullen zo'n 500 artiesten het toneel bij toerbeurt vullen en zullen floormanager Ton Bourgonje en regis seur Piet Ekel hun beste beentje moeten voor zetten om alles in goede banen te leiden. De technische leiding is in han den van Piet v.d. Dijssel. De toegangsprijs voor dit evenement bedraagt slechts f 6,-. Kaarten zijn aan de zaal verkrijgbaar. TOBY RIX k Toby Rix. De Kermisklanten. Op zaterdag 22 en zondag 23 augustus vindt in de feesttent, waar bijna alle -Landjuweelaktiviteiten worden ge houden, in de avonduren het Interna tionaal Folkloristisch Festival plaats. Vele buitenlandse maar ook Neder landse groepen zullen de aanwezigen een onvergetelijke avond bezorgen, vol met muziek en dans. De Soester Boerendansgroep, die dit «tival onder auspiciën van de Fede- ie van Folkloristische Groepen in aërland organiseert, verwacht zo'n 250 buitenlandse gasten tijdens dit .weekeinde. Welke groepen kan men in Soest ver wachten? Allereerst een tweetal groe pen uit Oostenrijk, 40 personen in to taal, bestaande uit een dansgroep: de Volkstanzgruppe "Schuhplattler", die in echte Tiroler dracht een zeer geva rieerd programma voor zullen schote len, en voor de muzikale ondersteuning zorgt de Tamburicagruppe "Baumgar- ten". Het geheel staat o.l.v. Ferdinand Zeltner. Uit Oost-Europa komt de Poolse groep Folkdance Group Zency o.l.v. Krystyna Marcinkowska. Deze groep (45 perso nen) staat borg voor een attraktief pro gramma en zal bij menige bezoeker het hart sneller doen kloppen. De Soester Boerendansgroep mag ver der welkom heten de Portugese dans en muziekgroep Rancho Regional e Vi- vir de Paramos. Deze jeugdige groep In de periode 21 augustus tot en met 6 september 1987 zal het Landjuweel Soest 1987 worden georganiseerd, t Ook voor de ouderen van Soest zullen Verschillende activiteiten zeer attrac tief kunnen zijn. Voor het programma frordt verwezen naar de speciale in formatiefolder, die ook in de bejaar- dem- en dienstencentra verspreid zal "gorden, en naar het programmaboek je dat men begin augustus in de brie- Venbus heeft ontvangen. Het Comité Landjuweel Soest 1987 heeft gemeend een speciale vervoersre- 'eling te moeten treffen voor de oude ren van Soest. Dit is gebeurd in overleg net de SWOS (=Stichting Welzijn Ou- Beren Soest). Voor de volgende evene menten zal vanaf elk centrum een spe ciale bus rijden naar de tent en na afloop tan de voorstelling weer terug: •op maandag 31 augustus voor de ou- Berenmiddag •op dinsdagavond 1 september voor de angkorenavond, waaraan 14 zangko ren (waaronder 2 bejaardenkoren) hun i medewerking zullen verlenen. IVervoer naar andere evenementen is fop verzoek ook mogelijk. Men dient j zich hiervoor tijdig op te geven, i Het vervoer op maandagmiddag zit in begrepen bij de speciale toegangsprijs die voor deze middag geldt. Voor de dinsdagavond, als ook voor vervoer naar andere programma-onderdelen, wordt een geringe bijdrage gevraagd van f 2,50 per te bezoeken evenement. Het trom-, hoornblazer- en vendel- korps zal op 13 en 14 augustus de ver schillende bejaarden- en dienstencen tra bezoeken om de ouderen van Soest te wijzen op het Landjuweel Soest. Te vens zullen er dan leden van het Comi- tée aanwezig zijn, voor nadere informa tie. Het is dan ook mogelijk toegangs kaarten te kopen voor de diverse evene menten en zich op te geven voor ver voer naar de verschillende evenemen ten. Op de volgende tijdstippen zal het Gil- dekorps een show verzorgen: •Donderdag 13 augustus: 18.15 uur Braamhage 19.00 uur Molenschot 19.45 uur Groot Engendaal •Vrijdag 14 augustus: 18.15 uur Mariënburg 19.00 uur Honsbergen 19.45 uur Vijverhof 21.00 uur De Drie Eiken (Soesterberg) De Postzegelvereniging "Eemland" te Soest heeft, in samenerking met het comité van het Landjuweel Soest 1987, de Historische Vereniging in Soest en de P.T.T., een aantal filatelistische uitgaven verzorgd, te weten: a. een envelop met het logo van de Historische Vereniging en het logo van de op 22 augustus a.s. te houden historische optocht. Deze envelop is tevens voorzien van een P.T.T.-vlagstempel van deze optocht. b. een envelop met het logo van het Landjuweel en het wapen van Van Gaes beek. Deze envelop is voorzien van een P.T.T.-vlagstempel van het Landju weel. De enveloppen worden gefrankeerd met de 7 5 cents postzegel, uitgegeven t.g.v. het 50-jarig huwelijk van prinses Juliana en prins Bernhard. c. een P.T.T.-mapje met op de voorzijde het logo van het Landjuweel en het wapen van Van Gaesbeek en aan de achterzijde een afbeelding van Jacob van Gaesbeek en zijn zoon. Dit n.a.v. de 600e geboortedag van Jacob van Gaesbeek, Heer van Soest en oprichter van het Groot Gaesbeeker Gilde. De inhoud van het mapje bestaat uit de in 1986 uitgegeven serie postzegels van Utrecht ('t Sticht). Bovengenoemde uitgaven zijn te verkrijgen in de promotiestand op het feest terrein te Soest tijdens het Landjuweel. Ook kan men ze bestellen via de secre taris van de P.Z.V. "Eemland": de heer J. A. Geleijnse, Kerkstraat 28, 3751 AR Spakenburg, tel. 03499-85578. De prijs van de enveloppen a. en b. bedraagt f 2,50 per stuk. Wanneer men de verzorgde enveloppen toegezonden wil hebben bedraagt de prijs f 3,50 per stuk. Vijf exemplaren kosten f 15,- en tien f 28,-. De prijs van het P.T.T.-mapje bedraagt f 4,50 per stuk; bij toezending f 5,50 per stuk. Toezending van enveloppen en mapjes vindt onder couvert plaats, na ontvangst van het verschuldigde bedrag op giro 2307408 of op bankreke ning 48.22.05.644 t.n.v. de penningmeester P.Z.V. Eemland. speelt en danst op muziek uit de 19e eeuw en daarvoor, en wordt geleid door Domingos Monteiro de Sa. Ook Joegoslavië is van de partij en komt met een vrij grote groep, het Folk lore Ensemble Joza Vlahovic, dat maar liefst uit 48 personen bestaat, naar het dansfestival. Deze groep heeft erg veel zorg besteed aan authentieke kleding, in combinatie met de dans en muziek volgens de traditionele Joegoslavische folklore. Vele .ereprijzen werden, reeds door dit gezelschap gewonnen en het is dan ook niet verwonderlijk dat er een team van de Joegoslavische TV en radio meereist om opnamen te maken van hun buitenlandse optredens. Het ge heel staat onder leiding van Dusko Jan- jatovic. Uit het oude Griekenland komt een groep jonge muzikanten en dansers van ca. 40 personen, die een wervelende show in huis hebben. Deze groep, Estia Pieridon Moesson, o.l.v. Konstantinidis Kostas, staat er borg voor dat het aan wezige publiek met recht waar voor zijn geld krijgt. Ook zij nemen zelf hun mu zikanten mee en met name verdient de kleding van deze groep bijzondere aan dacht. Als laatste, maar zeker niet de minste groep treedt de Italiaanse groep Cante- rini Romagnoli Citta di Russi o.l.v. Elio Monti op. Deze groep beschikt over een eigen begeleidingsgroep en staat garant voor een stuk onvervalste Italiaanse folklore in "optima forma". Kortom, voor een ieder die dit uniek ge beuren wenst bij te wonen is er volop ge legenheid op 22 en/of 23 augustus in Soest aanwezig te zijn. Beiden avonden beginnen om 20.00 uur (zaal open om Conny Vink. 19.30 uur) en vinden plaats in de grote feesttent op het terrein de Blaak a/d Ferdinand Huycklaan. De presentatie is tijdens dit folkloristisch weekend in Soest in handen van Nelleke Radema ker. De toegangsprijs voor elk van beide avonden, die ieder een eigen afzonder lijk programma hebben, bedragt f 7,50 per persoon. Voor kinderen en 65-plus- sers is de entreeprijs f 5,-. Kaarten zijn vanaf heden verkrijgbaar bij alle kanto ren van de Rabobank in Soest, alsmede bij het VW-kantoor aan de Steenhoff- straat. Tijdens de vakantiemaanden juni, juli en augustus f'dinsdags gesloten. Steenhoffstraat 53 - Soest Tel. 02155-21433 1. Alleen Soester ingezetenen, vanaf 17 jaar en ouder, kunnen deelnemen aan de verkiezing tot Miss Landjuweel. 2. Inschrijvingen dienen uiterlijk 25 augustus '87 bij de organisatiecommissie te zijn ontvangen. 3. Bij inschrijving dient een bedrag van f 7,50 als bijdrage betaald te worden t.b.v. organisatiekosten. 4. Deelneemsters aan de verkiezing Miss Landjuweel 1987 krijgen een gratis toegangsbewijs voor het Caribbean Festival op 29 augustus t.w. van f 7,50. 5. De deelneemsters worden opgeroepen voor een voorronde op zaterdag morgen 29 augustus. 6. Voor alle deelneemsters zijn prijzen beschikbaar door de medewerking van Yves Rocher Nederland b.v. Soest, SUPER FLOWER en Brilcentrum J.S. Nota. 7. Van de deelneemsters wordt gevraagd 2 x "op te treden" waarvan de eerste i keer in badpak (eendelig), de tweede keer in sportieve uitgaanskleding. 8. Inschrijvingen kunnen worden ingeleverd bij: •Yves Rocher, Van Weedestraat 46. •Reisbureau Gerth, winkelcentrum Soest-Zuid. •Sigarenmagazijn/Tijdschriftenhandel de Beer, winkelcentrum Over- hees. Alle inlichtingen: Centraal secretariaat commissie Miss Landjuweel 1987, B. Krijger, Larixlaan 5, 3768 BD Soest, tel. 16959. In overleg met de organisatie Landju weel Soest 1987 zal de Sticht-Gooise Wandelsportbond (SGWB) in de avonduren van woensdag 26 augustus a.s. een groot wandel-evenement or ganiseren. De wandeltocht voert - over twee afstanden: ongeveer 5 en ongeveer 10 kilometer - grotendeels door het "historische" deel van Soest. Een en ander vindt plaats in nauwe sa menwerking met de wandelsportver eniging "Olympia" uit Soest, die bij de SGWB is aangesloten. De wandeltocht start vanaf het Landju weel-feestterrein "De Blaak", gelegen aan de Ferdinand Huycklaan. De wan delaars kunnen zowel individueel als in groepsverband deelnemen. Er kan ge start worden tussen 17.30 en 18.30 uur. De kosten bedragen 2,per per soon; de wandelaar ontvangt daarvoor na volbrenging van de tocht een groot erelint met een sticker. De route gaat via de Kerkebuurt door het oude gedeelte van Soest en voert verder langs vele - bestaande en niet meer bestaande - historische beziens waardigheden en feiten, die soms terug gaan tot de tijd waarin Jacob van Gaes beek de scepter zwaaide over Soest en omstreken. De parkoersbeschrijving gaat vergezeld van informatie over deze historische plaatsen en achtergronden. Veel wandel- en historieliefhebbers ko men op die manier zeker aan hun trek ken, gezien het recreatieve én educatie ve karakter van het evenement. De SGWB zal zich, gezamenlijk met de Soester wandelsportvereniging "Olym pia", op een geheel andere wijze aan de Soester bevolking presenteren dan de Avondvierdaagse, die sinds zes jaar ook in Soest wordt georganiseerd, onder auspiciën van de SGWB, door de Plaat selijke Regelingscommissie Avond vierdaagse Soest. Vanaf maandag 17 augustus bestaat de mogelijkheid tot voor-inschrijving op het adres Choristenpad 72, Soest. Men is dan in ieder geval verzekerd van een herinnering na het volbrengen van de tocht. Bij inschrijving aan de start is het mogelijk dat de herinnering wordt na gezonden. Voor meer informatie kan men telefo nisch kontakt opnemen met: Gert Dazelaar, tel. 11709, of b.g.g. met Wim van Steendelaar, tel. 16414 (na 18.00 uur). in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033 -187 47 Hoofdprijs: Reis voor 2 personen naar Parijs (uit te keren in reischeques). Daarbij een fles Champagne om de verkiezing tot MISS LANDJUWEEL 1987 te vieren. Voor vertrek een fijn diner voor TWEE in Restaurant De Knollentuin. Je gaat feestelijk op reis wantje garderobe is aardig uitgebreid met een spor tieve outfit van Nic van Dam, een kledingpakket van KIWI Jeans, IN-WEAR damesmode laat je voor 300 gulden mode voor jou uitzoeken. Maar... Kingh's HAIR Fashion biedt Miss Landjuweel 1987 haarbehandeling(en) voor honderd gulden en om je haar zelf ook nog bij te houden een echte dus goede kappersföhn. Een echte MISS krijgt natuurlijk ook leuke uitnodigingen. Het comité Land juweel Soest nodigt de Miss Landjuweel aanwezig te zijn bij belangrijke eve nementen. Anita Meijer komt, Albert West, Percy Sledge en nog vele ande ren. Voordat de echte Miss Landjuweel 1987 het toneel mag verlaten, krijgt zij van de voorzitter van de jury ook nog een uitgebreid produktenpakket van YVES ROCHER Nederland B.V. En SUPER FLOWER zou Superflower niet zijn als MISS LANDJUWEEL 1987 niet een grootse bloemenhulde zou ondergaan. Bij zo'n prijzenpakket kun je de wereld zonnig tegemoet zien met de echte Polaroid-zonnebril, ter beschikking gesteld door Brilcentrum J.S. Nota. Bij terugkomst van de reis naar Parijs wachtje nog een verrassing. Een feestelijk bezoek aan Jochem's Theaters. Omdat Miss Landjuweel uit de deelneemsters aan de finale wordt gekozen is het 'finale-tenue', een prachtige COCA-COLA LIGHT outfit, natuurlijk ook Miss Landjuweel. Doe je ogen maar open, het staat er allemaal echt. De tweede prijs, zeg maar voor de 'vice'-miss Landjuweel, mag er ook zijn. Zij krijgt een kledingpakket van KIWI-jeans, mag haar garderobe uitbreiden met kleding van IN-WEAR damesmode, mag prachtige videofilms zien van Silver Star Video en een diner voor TWEE in Indisch Restaurant Dessa. Ook zij krijgt door de voorzitter van de jury een uitgebreid produktenpakket van YVES ROCHER Nederland b.v. aangeboden. En SUPER FLOWER als Super Flower zorgt voor een bloemenhulde. Natuurlijk past bij zo'n zonni ge gebeurtenis een Polaroid zonnebril door Brilcentrum J.S. Nota ter be schikking gesteld. De COCA-COLA LIGHT outfit? Ja, ook die is beschikbaar voor de 'vice'- MISS. In geuren en kleuren, kun je dan ook een avond uit in Jochem's Thea ters. De derde prijs, want als Soest iets doet gaat het goed. Daarbij is rekening ge houden met soms kleine verschillen tussen iemand die de eerste prijs heeft be haald en andere deelneemsters met heel weinig punten minder. Dus is de der de prijs ook aantrekkelijk. Haar garderobe wordt uitgebreid met mode-artikelen van IN-WEAR da mesmode. Door Silver-Star Video worden haar prachtige videofilms ter be schikking gesteld. Een diner voor TWEE, in Bar-Eetcafé de Oude Enghe, daar kun je zo romantisch 'tegelen'. Geheel passend bij ook de derde prijs word je voorzien van een uitgebreid produktenpakket van YVES ROCHER, door SUPER FLOWER in de bloe men gezet en met een Polaroid-zonnebril van Brilcentrum J.S. Nota zie je de wereld zonnig in. Ook het 'finale'tenue', de COCA COLA LIGHT outfit be hoort tot de prijs. Er zijn 12finalistes. Naaftrek van de prijzen voor l,2en3,is gezorgd vooreen waarderingspakket voor de negen overige Analistes. De finalistes krijgen van YVES ROCHER Nederland een speciaal samengesteld produktenpakket. Maar omdat de waarde van de fina le ook door de overigen bepaald wordt, krijgt men een 'finale-' waardige bloe menhulde van SUPER FLOWER, een COCA-COLA LIGHT outfit en de echte Polaroid-zonnebril, ter be schikking gesteld door Brilcentrum J.S. Nota. De commissie MISS LANDJUWEEL 1987 is bijzonder blij met het kunnen aanbieden van zo'n prijzenpakket. Het geeft ook aan dat de organisatie se rieus is opgezet, want gerenommeerde bedrijven geven niet zomaar wat prij zen weg. Men moet op een zorgvuldige manier te werk gaan. Maar... als je nu meedoet en de finale niet haalt. Laat de commissie je dan te leurgesteld gaan? Neen. Iedere deelneemster krijgt alleen al voor het meedoen een bijzondere waardering. De al eerder genoemde bedrijven YVES ROCHER, SUPER FLOWER en Brilcentrum NOTA, bieden aan de deelneemsters die niet de finale bereiken, want dat zijn maar 12 plaatsen, het navolgende aan: - produktenpakket YVES ROCHER - SUPER FLOWER bloemenhulde - een zonnige kijk met een Polaroid-zonnebril van Brilcentrum J.S. Nota. Meedoen aan die prijzenregen? Dat doe je maar zo door het inschrijfformulier in te vullen en in te leveren. Op 26 augustus krijg je alle ver dere gegeven thuisbezorgd. En voor dan: VEEL SUKSES! Vrijdag 21 aug. 10.00 u. Officiële opening 19.30 u. Openingsavond Zaterdag 22 aug. 13.00 u. Historische Optocht 20.00 u. Folkloristisch Dansfestival Zondag 23 aug. 12.30 u. Koffieconcert 13.30 u. Dansdemonstraties 14.00 u. Presentatie Ruitersport 20.00 u. Folklorisch Dansfestival Maandag 24 aug. 20.00 u. Lezing Jacob van Gaesbeek etc. 20.15 u. Orgel-Hobo concert Dinsdag 25 aug. 19.00 u. Behendigheidswedstrijden voor honden 20.00 u. Vrije Klaveijasavond Woensdag 26 aug. 17.30 u. Wandeltocht door Oud Soest 19.00 u. Oud-Hollandse spelen Donderdag 27 aug. 19.30 u. Dansen om de Gildsboom 19.00 u. Dam- en Schaaktoernooi Vrijdag 28 aug. 19.30 u. Teeravond Groot Gaesbee ker Gilde Zaterdag 29 aug. 07.00 u. Landjuweel-fietstocht 09.30 u. Lossing duiven en Con cours Hippique 10.00 u. Recreatieve fietstocht 13.30 u. Muzikaal programma P.V.O. 14.00 u. Kampioen- en Prijsschieten 20.00 u. Tentoonstelling Zondags schilders en concours Zondagsdich ters 20.30 u. Caribbean Festival Zondag 30 aug. 09.30 u. Eucharistie-viering met gil de-eer 12.00 u. Zondagmorgenconcert 13.30 u. Koningschieten, kam- pioenschieten en prijsschieten en kinderspelen 20.00 u. Koningsbal met De Haven zangers Maandag 31 aug. 14.00 u. Ouderenmiddag 20.00 u. Disco-show Dinsdag 1 sept. 20.00 u. Zangkorenavond Woensdag 2 sept. 09.00 u. Rundveefokdag 14.30 u. VW-kindermiddag 19.00 u. Avond Stichting Jeugdzorg Donderdag 3 sept. 19.00 u. Barbecue-avond Vrijdag 4 sept. 20.00 u. Sterren-Show Zaterdag 5 sept. 09.00 u. Open wedstrijden voor honden 10.00 u. Ezelkeuring en -show 13.30 u. Modelvliegshow 16.45 u. Prestatie- en wedstrijdloop 20.15 u. Clavecimbelconcert Zondag 6 sept. 09.30 u. Plechtige Eucharistievie ring 12.30 u. Optocht Noordbrabantse Gilden 15.00 u. Massale Opmars van de Gilden 15.30 u. Gildewedstrijden 16.00 u. Zilvertentoonstelling 18.00 u. Prijsuitreiking Geen ramp! Ga naar DIK BOS. Die rekent 'n schappelijk" prijsje! Ook voor 'n tijdelijke huurauto. Salurnusweg 10 indus.ter. Noordschil Tel. 02154 - 14910 BAARN De VW in Soest heeft onlangs een toe ristische couponkaart samengesteld. Op vertoon van deze pas kan men bij twaalf instellingen een éénmalige aan zienlijke korting krijgen. Zo kan men op een goedkope manier een ontdek kingstocht door Soest en omgeving ma ken. De pas vertegenwoordigt een waarde van 25,- en is voor 2,- ver krijgbaar bij de VW in Soest. Daar is ook de nieuwe Beelden-Fiets- Route, die de deelnemers langs 40 kunstwerken in Soest en Soesterberg leidt, voor 1,50 te koop. Aan de VW-fietsroutes is onlangs een nieuwe toegevoegd: "Rondom Amersfoort". Deze kost 1,25. Ook zijn nu talloze autoroutes verkrijgbaar voor 3,75. VW-Soest, Steenhoffstraat 9A, tel 12075. Redaktie-adres: Van Weedestraat 227 telefoon 1 41 52 Privé: A. C. Post Joh. Poststraat 352 telefoon 2 12 97

Soester Courant | 1987 | | pagina 11