computer/ \UHKIl\mi, mmiPiiïïim DE NIEUWE SCHNEIDER PC 1640 fj p -SULVER STAR VIDEO L: Film van de week Banketbakkerij Oudwater bestaat 65 jaar Job Creation 2 gaat Eemland 200 banen bieden Groot aanbod V olksuniversiteit VIDEO TOP 10 WOENSDAG 2 SEPTEMBER 1987 SOESTER COURANT PAGINA 7 Dansschool Gerdie van Kooten: 'Dansen is ontspannende inspanning' Eerste starter vestigt zich in Soest 'Bibliotheekdagop 5 september Boeken- en platen bij Openbare Bibliotheek Film voor de jeugd As. Zaterdag Kinderbraderie in Hartje-Zuid Ruim 180 kinderen meldden zich aan J Zuidpromenade 15 3768 EM Soest Tel.: 02155-12874 Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 grage lezers. V olksuniversiteit Soest/Soesterberg Cursussen, lessen en lezingen Marijke 30 jaar in bouwmaterialen V erkeersmaatregel i.v.m. nieuwe brug Wieksloot Verkeersmaatregel Korte Ossendam 6 september Dokter Dandrieu verlaat Zonnegloren niet! Ds. J. C. Greive opent expositie Kunst in de Oude Kerk IRIS 6 I) O super slip O O O O Voor het 6e jaar organiseert Gerdie v. Kooten stijldanscursussen in Soest voor (echtparen vanaf 21 jaar. Men kan dus meedoen aan een beginnerscursus of een cursus voor gevorderden. Behalve stijldansen organiseert Dansschool 3erdie v. Kooten ook beat-balletcur- pssen voor dames vanaf 25 jaar en be- w lardenstijldanslessen voor 60-, 70- en 80-plussers. De Stijldanscursussen voor (echt)paren en de beat-balletlessen worden gegeven in de zaal van p.v. "De Vriendschap" aan de Nachtegaalweg te Soest. De Be jaardendanslessen (ook voor gevorder den beginners) worden gegeven in dienstencentrum "De Vijverhof." Stijldansen De cursussen stijldansen bij dansschool -Gerdie v. Kooten worden door Gerdie en een assistent gegeven. De assistent ispringt in als er eens een "mis"-stapje wordt gemaakt. In de cursus stijldansen wordt een flink programma verwerkt. Op de beginnerscursus leert men de ba sispas en enkele figuren van de Quick- step, Engelse Wals, Tango, Rumba, 1 Cha Cha Cah en Jive. Ondanks dit forse programma staat de gezelligheid altijd centraal. Gerdie van Kooten houdt f zich, tot opluchting van de meeste deel- j nemers niet bezig met wedstrijddansen I en beoordelingen. "Bij ons is de cursus dus puur een gezonde, inspannende ontspanning," aldus Gerdie. Boven dien hoeven de deelnemers na een be ginnerscursus op een feestavond niet meer aan de kant te zitten. De cursisten kunnen de geleerde passen al tijdens de cursus in praktijk brengen op de gezelli ge feestavonden, die steeds een ander karakter hebben. Zo zijn er bijvoor beeld het Sinterklaasbal, het Kerstbal en andere "oefenavonden." De stijl danslessen (ze kosten per persoon slechts f 190,— voor een cursus van 24 lessen) starten op woensdagavond 29 september. Inschrijving is nog mogelijk voor beginners en gevorderden. Beat-ballet De Beat-balletlessen worden gegeven op dinsdagavond voor dames vanaf 25 jaar en op woensdag- en donderdag ochtend voor dames vanaf 30 jaar. Er wordt niet prestatie-gericht gewerkt dus het is lekker een uurtje bewegen op muziek van deze tijd. Een eventueel ge miste les mag men bij dansschool Ger die v. Kooten kosteloos op een ander tijdstip inhalen. Vooral voor dames met wissel-diensten is dat ideaal! De Beat- balletcursus omvat 15 lessen van 70 mi nuten. 60-, 70- en 80-plussers Ook de senioren kunnen leren stijldan sen bij Gerdie van Kooten. Voor deze cursus kan men zich alléén opgeven. De lessen voor beginners en gevorderden worden gegeven op dinsdagmiddag in "De Vijverhof'. Aangepast cursusgeld! Men kan zich dagelijks telefonisch aan melden voor alle cursussen. Uiteraard is Gerdie v. Kooten bereid telefonisch nog meer informatie te geven. Het tele foonnummer van dansschool Gerdie van Kooten in Soest, 13888. In september zal het 65 jaar geleden zijn dat banketbakkerij Oudwater werd opgericht. De heer Oudwater kwam toen met zijn jonge vrouw Ma ria de Mooy als pas getrouwd paar uit Rijnsburg naar Baarn, alwaar hij de kruidenierszaak van de dames Kerk hof had overgenomen. Deze was gele gen in de Oosterstraat 36 alwaar nog steeds de moederzaak alsmede de bakkerij gevestigd zijn. Anthon banketbakker in hart en nieren besloot al direct een bakkerij te bouwen om zo snel mogelijk zijn eigen produc ten te kunnen gaan verkopen, en bin- j nen afzienbare tijd verdwenen de krui- I denierswaren en werden alleen nog banketbakkersproducten verkocht, (geen brood) In 1960 nam zoon Jan (schepper van de bekende Turcotaarten) de zaak defini tief over. Met frisse moed ging de toen nog jonge ondernemer er tegen aan, en na diverse verbouwingen van winkel en bakkerij kreeg de zaak een geheel ander aanzicht. Beseffende dat men zoveel mogelijk cliënten moet zien te bereiken, greep Jan de kans om een filiaal annex koffieshop in de Laanstraat-promena de te kunnen vestigen met beide han den aan. Zo ontstond in 1976 de win kel, en in 1977 de koffie ruimte. In 1978 ging men ook buiten Baarn proberen de producten aan de man (vrouw) te bren gen en creeërde Jan zijn filiaal op het Nieuwerhoekplein 8 te Soest. Voor ve len in Soest een vooruitgang, daar men nu veel dichter bij huis de bekende Oudwater producten kon kopen. In middels hadden ook de twee zoons het banketbakkersbloed in de aderen. De oudste, Theo als vakman in de bak kerij, de jongste, Ton (ook met vakdi ploma's op zak) liever het management voerend wat inmiddels ook zeer nodig was in deze moderne tijd met een perso neels bestand van 28 man. In 1983 ging men naar Spakenburg hetgeen na drie jaar niet genoeg rendabel bleek te zijn. Goede raad was duur, maar begin van dit jaar werd de hele inventaris ver plaatst naar een mooie winkel op de Leusderweg 56 te Amersfoort. Hier voert dochter Jolanda de scepter, ter wijl de oudste dochter Marry even als de jongste Bianca inspringen waar en wanneer dat nodig is. De kwaliteit van de producten van deze banketbakker is in de loop der jaren alom bekend in de regio en ver daar bui ten. Goed lekker en betaalbaar is nog steeds het devies, wat ook geldt voor de handgemaakte bonbons, die om de 4 weken weer vers worden gemaakt. Met uitzondering van enkele machines als hulpmiddel, zoals bijv. deeg-, en kluts- machines zijn alle producten nog hand werk. Zeer arbeidsintensief, maar daardoor wel smakelijk en vers. Voor het Personeel is er op zaterdag 5 september een feestavond gepland ter wijl de klanten kunnen profiteren van feestelijke aanbiedingen op 3, 4 en 5 september. Als aardige attentie kunnen personen die in de week van 31 augustus t/m 5 september 65 jaar worden een gratis Turcotaart in de winkel komen halen. Graag even bewijs (pas, of rijbewijs) meenemen. Vorige week vond in het Amersfoortse stadhuis de officële start plaats van het werkgelegenheidsproject Job Creation 2. In het project werken Amersfoort, Soest, Baarn, Eemnes, Leusden, Wou denberg en Bunschoten samen met de provincie het Arbeidsbureau en twaalf regionale bedrijven samen om voor 200 mensen werkgelegenheid te scheppen. De stichting Score, waarin deze samen werking gestalte heeft gekregen, heeft de begeleiding van het project opgedra gen aan Job Creation, dat enige jaren geleden al ervaring opdeed met een soortgelijk succesvol verlopen project in Amersfoort. De kosten bedragen 1,3 miljoen. Soest draagt daarin - na aan vankelijke aarzelingen - 20.000 gulden per jaar bij. Het project moet in vier jaar zijn afgerond. De start van het project werd gegeven met een aantal toespraken van de verte genwoordigers van de betrokken in stanties. Algemeen was men optimis tisch over de mogelijkheden, en dat gold ook voor de uitgenodigde "eerste starter", de heer Erens die in Soest (in het voormalige Frejo-pand op het in dustrieterrein) onder de naam Quali- tech elektronica gaat produceren voor toepassing in o.m. computers. Voor Soest was ook wethouder drs. G. Plomp bij de start aanwezig. Job Creation houdt in de begeleiding van startende ondernemers. In samen werking met de projectleiding wordt o.m. een bedrijfsplan opgesteld en ge durende enige tijd kan de ondernemer een beroep doen op de door Job Crea tion geboden begeleiding. De begelei ding richt zich nadrukkelijk op poten tiële "kanshebbers". Inmiddels hebben zich al 120 mensen bij het project aangemeld, van wie er 25 zijn afgewezen. Echt gestart zijn er in tussen 21, met een totaal potentieel aan arbeidsplaatsen van 65, te realiseren in 1988. Op zaterdag 5 september organiseert de Openbare Bibliotheek Soest een aantal aktiviteiten in het kader van de landelij ke Bibliotheekdag. Vanaf 10.00 uur is er een boeken- en platenverkoop op het parkeerterrein van de hoofdbibliotheek aan de Albert Cuyplaan. Voor langspeelplaten wordt f 2,- gevraagd; voor jeugdboeken 50 cent; voor boeken voor volwassenen f I,25 en voor tijdschriftjaargangen f 3,-. De verkoop eindigt om één 's middags. Een bekende Soester inwoner zal om II.00 uur de prijzen uitreiken aan de winnaars van de zomerprijsvraag, als afsluiting van de aktie 'Schatten', die de bibliotheek in samenwerking met de winkeliersverenigingen heeft georgani seerd. In de jeugdafdeling wordt vanaf half twaalf de film 'Ronja, de roversdochter' vertoond. De voorstelling is om twee uur 's middags afgelopen. Er is nog een beperkt aantal gratis toegangskaarten te verkrijgen. Alle genoemde aktiviteiten worden ge houden in en rond de hoofdbibliotheek, Albert Cuyplaan 202. Voor de kinderbraderie die a.s. zater dag in Hartje-Zuid wordt georgani seerd bestaat een ongekend grote be langstelling. De inschrijving vond vori ge week woensdag plaats bij Snackbar 'Het Pleintje' op de Zuidpromenade. Onze berichtgeving vermeldde een tijd tussen 14.00 en 16.00 uur, maar al na 35 minuten waren alle standplaatsen vergeven en waren er 180 kinderen ge noteerd door de marktmeesters. Daar mee was de koek helaas op en werd er een bordje "Kinderbraderie uitver kocht' op de deur gehangen.^ Onverwacht Die spontane toeloop heeft jammer ge noeg voor wat teleurstelling bij de wat later komende kinderen gezorgd, maar de organisatoren konden niet anders dan 'nee' blijven verkopen. Niemand had op zoveel belangstelling gerekend. Op een gegeven moment stond er zelfs een rij van meer dan 25 kinderen, waar van sommigen met vader, moeder, gro te broer of zus. Er zijn met de instanties van tevoren goede afspraken gemaakt en alle plaatsen waren in kaart ge bracht. Een aanpassing leek niet moge lijk. Bij de organisatie van een volgènd festijn zal met meer plekken rekening worden gehouden, verzekerde ons de heer Buijs, secretaris van de Winke liersvereniging in Zuid. Drukte 180 Kinderen zullen aanstaande zater dag met hun spulletjes ongetwijfeld voor een fikse drukte zorgen. De erva ring heeft geleerd dat de artikelen die worden aangeboden, weliswaar meest al gebruikt, bij anderen nog goede dien sten kunnen bewijzen. Het is niet de be doeling dat de cliënten gaan afdingen. Men moet er rekening mee houden, dat er veel kleintjes bij zullen zijn die van 'pingelen' geen kaas hebben gegeten en het geheel moet een aardige happening worden. Van de verdiende centjes kun nen de jongens en meisjes misschien de zo fel begeerde trui, de voetbal of het tennisracket gaan kopen. Help de jeug dige kooplieden een handje en maak het ze vooral niet te moeilijk. De Kin- derbraderie begint zaterdag om 10.00 uur en eindigt 's middags om 15.00 uur. Het spreekt vanzelf dat de mooiste 'stukken' er al vroeg uit zullen vliegen en wie uitverkocht is, gaat natuurlijk naar huis.. Alle deelnemers krijgen van Van Essen Foto en Optiek een rugzak kado, waarin enkele winkeliers lekkere en leuke dingen stoppen, zoals een Marsreep (de Kaasspecialist), een ap pel (de Goudreinet), een blikje fris (de Meermarkt) terwijl snackbar "Het Pleintje" een ijsje kado doet. Ze krijgen daarenboven nog een paar consumptie bonnen, zodat ze er best tegen kunnen. Als de zon wat mee wil werken wordt dat daar in Zuid een gezellig jeugdge- beuren. We wensen alle marktmensjes een fijne dag toe! IBM compatible systeem 640 Kb Ram intern 8086-2 CPU (8Mhz) Real time klok-kalender RS-232 en Centronics interface EGA, Hercules en CGA grafische mogelijk heden ingebouwd Inclusief Muis, Keybord, Monitor, MS-DOS 3.20, GEM Desktop en GEM Paint Keuze uit 3 monitoren: - Monochroom (Hercules mode) - Kleur (CGA mode) - EGA kleur (EGA, Hercules en CGA mode) Leverbaar met een of twee floppydrives en harddisk 20Mb Prijzen vanaf f 1990,- exclusief 20% btw Het nieuwe programmaboekje van de Volksuniversiteit is verkrijgbaar bij onder meer het Informatiekantoor van de VW, de bibliotheken, boek handel Van de Ven en natuurlijk bij de VU aan het Kerkplein. De VU geeft bijvoorbeeld les in ver schillende onderdelen van de Neder landse taal (grammatica, literatuur etc.(, Engels, Frans, Duits, Spaans, Ita liaans, Nieuw Frieks en voor het eerst in Soest ook Japans. Het aanbod van cursussen van de VU is groot. Men kan zich onder meer in schrijven voor brood bakken, vegeta risch koken, kalligrafie, bridge, infor matica, astrologie, geheugentraining, communicatie en pech onderweg. In oktober, november en december or ganiseert de VU nog een flink aantal le zingen. Deze worden telkens gehouden in De Open Hof aan de Veenbesstraat. De onderwerpen van de lezingen zijn: Echt gebeurd...?, Japan... een interes sant land!, Filosofie en levenswijsheid, Reïncarnatie, Alternatieve geneeswij zen en Meegaan met mensen in hun laatste levensfase. Kortom, het totale aanbod van de VU is niet alleen groot, maar ook veelzijdig. Voor inlichtingen en alle denkbare in formatie kan men terecht bij het VU- kantoor aan het Kerkplein 1 in Soest, tel. 22195. Van 24 augustus tot en met 15 septem ber heeft de VU exztra openingstijden: maandag: 10.00-12.30 uur dinsdag: 13.30-15.30 uur donderdag: 10.00-13.30 uur zaterdag: 10.00-12.30 uur Deze week is er bij Haringsma Hout en Bouwmaterialen aan de Parallelweg 13 in Soest een beetje feestgevierd. Op 1 september zit Marijke v.d.Berg-Ver- kerk namelijk dertig jaar "in het vak Ze is bij zowat iedereen in Soest die iets in de bouw heeft gedaan of geknutseld heeft dan ook een bekende verschijning. Marijke, dochter van de eigenaar van het destijds in Soest wijd en zijd bekende café Verkerk (ongeveer op de plaats waar nu het oude politiebureau nog staat), is al die jaren een zeer toegewijde kracht geweest van het bedrijf, dat voor 1976 bekendstond als de bouwmateria len handel van de firma Swager. Ze was elke morgen om zeven uur aanwezig en verzuimde nooit. Reden genoeg voor een "eervolle vermelding". Het gedeelte Wieksloterweg W.Z. tus sen de Dorresteinweg en de Biltseweg is tussen maandag 7 en vrijdag 11 septem ber voor alle verkeer in beide richtingen gesloten. De firma Van Asch uit Soest gaat namelijk in die periode de bestaan de brug in de Wieksloterweg vervan gen. Voor beiden zijden van de Korte Os sendam geldt op zondag 6 september vanaf 11 uur tot na afloop van de Gilde- optocht een stopverbod. Dit in verband met de busroute. Een misverstand is er de oorzaak van dat dr. M.R. Dandrieu, de bekende oogarts van Zonnegloren, bijna dagelijks wordt geconfronteerd met patiën ten die hem aanspreken over zijn (veronderstelde) afscheid van Zonneglo ren. Om dit gerucht meteen de wereld uit te helpen: dokter Dandrieu ver laat Zonnegloren niet! De aanleiding tot deze geruchten moet gezocht worden in een inge zonden brief in deze krant (editie 15 juli j.1.), waarin een lezer reageert op een uitspraak van de heer Bol, direc teur van Maarschalksbos/Zonne gloren. Deze had een week eerder la ten weten verheugd te zijn over de komst van een aantal nieuwe specia listen naar het jubilerende zieken huis, onder andere een oogarts. Een en ander kwam ter sprake in verband met het vertrek van enkele andere specialisten. De heer Bol doelde daarmee o.a. op het vertrek van dr. Hötte als oogarts in het Baarnse ziekenhuis Maar schalksbos. De schrijver van de inge zonden brief wist dat kennelijk niet en nam geheel ten onrechte aan dat dr. Dandrieu de vertrekkende oogarts zou zijn. Helaas is dit mis verstand een eigen leven gaan lei den, zodat dr. Dandrieu sindsdien voortdurend moet uitleggen dat hij helemaal niet van plan is uit Zonne gloren te vertrekken. Overigens heeft dr. Dandrieu zich onlangs geassocieerd met dr. M.N. Nijman, de nieuwe oogarts van Maarschalksbos. Gezamenlijk heb ben zij de praktijk van dr. Hötte overgenomen. Volgens onderlinge afspraak houdt dr. Dandrieu daarbij zijn werkterrein hoofdzakelijk in Zonnegloren, als vanouds, en dr. Nijman in Maarschalksbos. Beide oogartsen "ruilen" een dag per week, om met beide lokaties "fee- ling" te houden. In het Baarnse ziekenhuis, dat mo menteel een verbouwing ondergaat, wordt een speciale oog-afdeling in gericht in het voormalige zusterhuis. Een en ander zal waarschijnlijk rond de jaarwisseling gereed zijn. Vanaf dat moment zal Maarschalksbos kunnen beschikken over een opti maal functionerende oog-afdeling, voorzien van de meest moderne ap paratuur en voorzieningen, zoals dat nu ook al het geval is in Zonneglo- "In de goede dingen van de gemeente Soest willen wij graag delen en als her vormde gemeente ondersteunend en verrijkend bezig zijn." Aldus ds. J.C. Greive, predikant van Soest-Zuid, die zaterdagmiddag in de Oude Kerk een expositie opende van schilderijen, aquarellen, grafiek en kindertekenin gen. De tentoonstelling kent één thema en dat is het kerkgebouw zelf, met zijn om geving, zoals die plek vooral vroeger talrijke kunstenaars inspireerde vanuit verschillende gezichtspunten. De twee mooiste schilderijen, van een zekere Willem Jan van Dam, hangen di- rekt naast de ingang van de kerk en zijn in bruikleen afgestaan door het mu seum Flehite in Amersfoort. Een ander opmerkelijk tableau stelt de Oude Kerk voor temidden van koren schoven, zoals dat op doek werd gezet door de kunstenaar A. Keus, die ooit deel uitmaakte van het rijke Soester kunstenaarsleven. De meeste inzendingen zijn gemaakt door amateurs, terwijl ook een serie kindertekeningen vanuit de eigen kring de kerkwanden sieren. "De bedoeling is het historische hart van Soest wat dichterbij het hart van de Soester burgers te brengen en van de talrijke gasten die in het kader van het Landjuweel onze gemeente bezoeken," betoogde de inleider die enkele tiental len belangstellenden toesprak, waaron der de wethouders Frans Kingma en Ries van Logtenstein. De heer J.C. Hoekstra, voorzitter van de kommissie Kunstvoorwerpen Oude Ker, vestigde ook nog de aandacht op een goed verzorgd foto-album in de kerk, dat interessante informatie laat zien over de geschiedenis van het ge bouw en de verschillende restauratie werkzaamheden. De tentoonstelling is het komende weekend nog gratis toegankelijk op za terdag en zondag van 14.00 uur tot 16.00 uur. jan Vjsser Het hoogtepunt in de carrière van Monique van de Ven. Zij is „Iris", een zelfbewuste, stadse meid die op het platteland een praktijk als veerarts wil openen. Het begin is veelbelovend, maar dan gaat ze een kortstondige relatie aan met de zoon van de invloedrijkste hereboer van de streek. Dat wordt haar niet in dank afgenomen. Niet door de streek, maar ook niet door haar ex-vriend uit de stad. Langzaam wordt een gruwelijk drama onvermijdelijk: Iris wordt in haar eigen huis aangerand. De vraag is wie daarvoor verantwoor delijk is ESSELTE CIC VIDEO 1. Flodder 2. Big trouble in little China 3. Jewel of the Nile 4. Tuff Turf 5. Death before dishonor w 6. FX, murder by Illusion 7. Shanghai Suprise (Madonna) 8. Cobra (Stallone) 9. The color purple (import) 10. Poltergeist II DE NEDERLANDSE TOP 40 IS SAMENGESTELD DOOR DE STICHTING NEDERLANDSE TOP 40 UIT GEGEVENS VAN HANDEL EN INDUSTRIE 8,,P Ia, nationaal ook op 12" Pf0d"c» deze (vorige I Titel Artiest (Producer) Componisl |c week week Label bestelnummer Platenmaatschappii |v A 1 IJUSTCAN'T stop loving you m.jackson ffi (g jones) m jackson - eplc 65202 7 - cbs I lr\ 0 4 LA BAMBA los lobos (m f room) r valens - london 886 1 68 7 - phonogram O 2 RIGHTNEXT DOOR-the robertcray band (b bromberg/d walker) d walker mercury 888 327 7 - phonogram O 6 LETYOURSUNshine-ashton ïkolck IfTiri (v hemert) blzet/v hemen phillps 888 762 7 phon. I 3 WHO'STHATGIRL-madonna f» (madonna/p leonard) Idem sire 928 341 7 wea records 11/\ ILOVETO LOVE-tina charles (j robinson/j bolden) idem arista 109 066 - ariola UNDERTHE BOARDWALK-brucewillis (r kratt) a resnlck/k joung motown 41349 rca 14S PAPACHICO-tonyesposito (esposito(malavasi) esposito e .a.-occident ai ree 9232 - indlsc WISHING WELL-terencetrent d'arby (m wart/t t d'arby) 11 d'arby/s oliver cbs 650923 7 - cbs @16 JIVE TALKIN' boogie box high r» (porter/georgiou) gibb indlsc 7842 - Indlsc 12 VOYAGE VOYAGE-desireless (j m rivat) d dubois/j m rivat cbs 650175 7 cbs 11 BALLA...BALLA-francesconapoli (p columbus) Idem high fashion 5216 - dureco 0 7 EEN KOPJE KOFFIE vol de kunst KTl (havens/jongenelen) carlos/muiswinkel 885 763 7polydor |M^| 0 21 DON'T LOOK ANYFURTHER -dennis edwards (d lamben) d lambert/l golde/d hitchlngs - gordy 41515 rca 0 10 SWEETSIXTEEN-billyidol [Tl (k torsey) b idol chrysalis 109100 - ariola NPN 24 ROADBLOCK-stock/aitken/waterman (stock/aitken/wa terman) idem - pwl records zb 41483 rca 18 U GOTTHE LOOK-prince (prlnce) Idefn paisley park records 928 289 7 wea records 19 DUUDELJO-de duinstappers (w hoebee) a v duin - cnr 142 275 - cnr (^9) 35 WH AT have Idonetodeservethis?- pet shop boys - (hague) lowe/e.a. - pari. 2020007 - emi bov. 25 BRIDGETOYOUR HEART-wa x (c nell) a gold/g gouldman - rca 41453 - rca deze I vorige week week 0 13 0 20 Titel - Artiest (Producer) Componist I aantal Label bestelnummer Pialenmaalschappi| I weken STARTREKKIN'-thefirm 7 (IIster/o'connor) idem - disky 1056 - disky DIDN'TWEalmosthaveitall-whitneyhouston 2 (masser) masser/jennings arista 109 307 ariola ALWAYS-atlanticstarr 4 (d lewis/w lewis) J, d w lewls - warnes bros 928 455 7 - wea records BOYS(summertimelove)-sabrina 1 (cecchetto) bonsanto/rossi/chariton - high lashion 5259 dureco IT'SA SIN-pet shop boys fi 9 (j mendelsohn) tennant/lowe - parlophone 201888 7 - emi bovema FAKE-alexandero'neal 6 (j jam/t lewis) j harris lll/t lewis - tabu 650859 7 - cbs EASY LADY spagna 2 (spagna/pignagnoli) Idem - cbsa 7019 - cbs SONGBIRD-kennyg 2 (glass) kenny g - arista 109 207 - ariola TEARING US APART-ericclapton tina turner 3 (p collins/t dowd)clapton/phillinganes wb 928 279 7 wea ree. THE RHYTHM DIVINE-yello shirley bassey fi 4 (yello) b blank/d meier/b mackenzie - mercury 888 746 7 - phonogram I HEARDARUMOUR-bananarama 5 (stockfaitken/waterman) dallin/fahey/e.a- london 886165 7 phon. ANIMAL-def leppard 1 (lange) clark/collen/lange/elliot - mercury 888 736 7 - phonogram C'ESTLAOUATE-carol'in 3 (j s berger) loeb/grlllet/chany - high lashion 5245 - dureco WHERETHESTREETSHAVENO NAME-U2 1 (daniël lanois brain eno) u2 - island 109.382 - ariola BOYS(girls-say when! 2 (v tijn/fluitsma) goodmanfrayfv dodson/morris 643 - multidlsk NOTHING'SGONNAstopmenow-s.fox 8 (stock/aitken/waterman) idem jive 145 314 -cnr |^B| KISSING WITH CONFIDENCE-will powers 1 (goldsmith) goldsmith/brackmans/winwood island 109 343 - ariola JUST DON'T WANT freddie megregor 2 (d germain) barrett/eli/freemann - rca 41465 - rca SWEETESTSMILE-black 1 (d dix) veamcombe - a&m 390 224 7 - polydor l'M IN ITFOR LOVE-donnyosmond* 1 (george acogny) goldmark/henderson - virgin 109.387 - virgln

Soester Courant | 1987 | | pagina 7