Express J. UUR 11 FOTOSERVICE IN SOEST van oosten fotografie Verkeersschool Los laat WZ Al niet meer los mz--~ WOENSDAG 16 SEPTEMBER 1987 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 20 Afgetekende overwinning voor Soest ZONDAG VOETBAL ZONDAG VOETBAL S.O.Soest Al geeft punt uit handen VOETBAL S.O.Soest -Jeugd DAMES VOETBAL S.O.Soest - SEC KLAVERJASSEN Hees 5 in kleding van sponsor Edet fSBË Verdiende overwinning voor Hees Hees 2 met moeite Loosdrecht 3 langs ZATERDAG VOETBAL Sportkopij Computer- beveiligingen Hees jeugd WZ delft onderspit tegen Stroe 1-3 WZ-jeugd ZATERDAG VOETBAL Sportuitwisseling politiekorpsen Soest/Nederland- Soest/Duitsland SEC blijft overeind bij Kampong ZONDAG VOETBAL SEC-jeugd ^mVOETBAL- w J' PROGRAMMA Soesterbergsestraat 57. Winkelcentrum Soest Zuid. tel 02155-13109 Op het gladde maar goed bespeelbare hoofdveld van Soest bleef de stand ruim een uur lang gelijk. Pas daarna leverde het betere combinatiespel van Soest rendament op. De bezoekers hoe ijverig ook, wisten zich nauwelijks doelrijpe kansen te verschaffen. Bij Soest waren ten opzichte van vorige week twee wijzigingen. Jurgen Surstedt moest geblesseerd aan de kant blijven en Peter v.d. Berg wegens droeve fami lie omstandigheden. Hun vervangers waren Etienne de Vos en Peter Hil- horst. Na de gewenning aan de terrein omstandigheden raakte Gerard Bekker geblesseerd, en moest even op halve kracht verder, maar het Houten-offen- sie leidde behalve enige corners niet tot gevaar. Daarna kwam Soest beter in de wedstrijd. Uit een combinatie met Bek ker schoot Hilhorst hard naast. Bij een massale aanval was Ton Wolfsen dicht bij een treffer. Zijn schot werd een prooi voor de Houten-doelman. Veel moeite had deze met 'n scherpe voorzet van Jeroen van Veenendaal, die met be hulp van de wind net onder de lat be landde. Uit een fraaie pass van Tim Torsing, schoot Bekker in vrije positie tegen doelman Hensen op. Na de thee volgde opnieuw een periode van aftas ten. In de 20ste minuut plaatste Torsing een vrije trap naar links waar Ton Wolf sen de achterlijn bereikte en met de lin kervoet een afgemeten voorzet gaf, die door Wilfried Janmaat fraai langs de tweede paal werd ingekopt 1-0. Peter Hilhorst ondernam een solo en besloot met 'n fel schot dat door de uit stekende Hensen maar net corner werd getikt. Gert Westerveld kwam hierna Bekker aflossen, waardoor Hilhorst naar rechts verhuisde. Na een actie van Ton Wolfsen kwam hij wat gelukkig in balbezit, maar wist met 'n fraaie boog- bal de uitlopende keeper te verrassen (2-0). Paul Hilhorst kwm hierna Jeroen van Veenendaal vervangen. Een goede combinatie van Peter Wolfsen en de Bos eindigde met 'n schot naast. Peter Wolfsen wist zich goed vrij te spelen en schoot laag in, maar Hensen redde uit stekend. In de allerlaatste minuut werd de jongste Wolfsen goed gelanceerd door Torsing. Doelman Hensen restte weinig anders dan een overtreding, die terecht door arbiter Ten Hove met een strafschop werd gehonoreerd. Janmaat maakte vanaf de stip geen fout en be paalde de eindstand op 3-0. S.O.Soest 2 - AFC 3 1-1 Soest 2 heeft zijn eerste punt in de re serve 2e klas KNVB binnengehaald. In een matige partij, vooral na de rust, werd het 1-1 tegen AFC. In de eerste helft dicteerde Soest het spel, maar was het AFC dat tegen de verhouding in scoorde. Vlak voor rust kwam Soest op gelijke hoogte door een mooi doelpunt van Ben van de Rijst. Na rust dicteerde AFC het spel, mede dankzij het feit dat enkele Soest-spelers licht aangeslagen de wedstrijd moesten uitspelen omdat Soest vlak na rust bei de wissels al had gebruikt. 10 Minuten voor tijd moest Soest zelfs met 10 man verder omdat Peter Brou wer behoorlijk geblesseerd het veld moest verlaten. Het bleef uiteindelijk 1-1. A.s. zondag wacht Argon 2 in Mij drecht op Soest 2, aanvang 11.30 uur. Tegen het Utrechtse Elinkwijk kwam de Al heel brutaal twee keer op voor sprong, maar knullig en ongeconcen treerd spel waren de hoofdoorzaken van het uiteindelijke 5-2 verlies. Mike de Weerd en Robert van Doorn pro duceerden de Soester treffers. Beide ploegen kwamen nogal moeilijk in hun spel. Het middenveld van Soest liep van geen kant en de aansluiting met de spitsen kwam moeizaam tot stand. Toch wist Soest verrassend, en tegen de verhouding in, op voorsprong te ko men. Na een goede aanval kon Robert van Doorn de bal in één keer op z'n voet nemen: 1-0. Elinkwijk bleef het beste van het spel houden en de Utrechtse voorwaartsen wisten het de Soester verdediging zeer moeilijk te maken. Het was daarom ver diend dat de Utrechtse spits gelijk wist te maken. De tweede keer dat de blauw- witten bij het doel van Elinkwijk kwa men betekende meteen de tweede goal. Mike de Weerd wist een schitterende solo doeltreffend af te ronden. Tijdens het eerste kwartier van de tweede helft wist Soest de aanvalsgolven van Elink wijk prima te pareren, en de strijd ging gelijk op. Het was jammer dat scheids rechter Sterk de basis moest leggen voor de wederopstanding van Elink wijk. Bij een voorzet van Peter van Klingeren liep de man in het zwart knul lig in de weg, en de via zijn benen afge ketste bal kwam bij een Elinkwijker, die naar hartelust kon counteren. Bij deze snelle tegenaanval was zelfs goalie Hil horst machteloos. De moraal van Soest knakte volledig toen Elinkwijk 5 minu- Wederom kan gesteld worden dat ver schillende s.o.Soest-jeugdpIoegen te gen te sterke ploegen moesten spelen. De pupillenelftallen moesten verschil lende keren de bal uit het net halen en de eer aan de tegenstander laten. Ge lukkig waren er elftallen die de blauw- witten nog wisten te redden. De A2, BI, B2, B3, C3 en F3 wisten tot een overwinning te komen. De A3 behaal de een zeer acceptabel gelijkspel tegen de Al van Amsvorde. De F3 speelde afgelopen zaterdag z'n eerste wedstrijd en het was gelijk goed raak ook. De debutanten wisten over buurman SEC op prima wijze het vuur aan de schenen te leggen: 9-1. Ook de C2 boekte een prima overwinning. Te gen het altijd sterke APWC Cl werd een 3-1 zege behaald. Aanstaande zaterdag is er voor de lief hebber genoeg te genieten op de s.o.Soest-velden. 's Morgens vanal 10.00 uur zijn de pupillen al in de wei. 's Middags vanaf 11.45 uur kunnen de C-junioren in hun wedstrijden tegen Hoevelaken en Spakenburg bekeken worden. De A-junioren staan om 14.30 uur paraat voor hun competitie wed strijden. De A3 gaat zijn stijgende vorm tegen WZA voortzetten en natuurlijk loopt het weer storm bij de Al van s.o.Soest dat uitkomt in de landelijke jeugdcompetitie. ten na deze goal 3-2 maakte. Wederom ging Sterk niet vrijuit, daar hij een dui delijke handbal die aan deze goal voor af ging, over het hoofd zag. Soest ging vanaf dat moment meer te gen zichzelf voetballen dan tegen Elinkwijk. De scheldkanonnades aan het adres van de scheidsrechter pleitten ook niet voor de perfecte instelling die een Al elftal zou moeten hebben. In de slotfase wist Elinkwijk goed gebruik te maken van de slechte organisatie op het Soester middenveld. De Utrechtse ploeg wist via een penalty en een snelle counter nog tegen te scoren. Vanavond kan de Al in het kader van het NKS- toernooi revanche nemen op DSO. Aanstaande zaterdag volgt de derde te genstander in de landelijke jeugdcom petitie. Thuis tegen UW zal s.o.Soest Al laten zien dat ze iets van de les van Elinkwijk hebben opgestoken. Aan- vangsuur van deze wedstrijd is 14.30 S.O.Soest weer de meerdere van SEC. Afgelopen zondag mochten de s.o.Soest-dames de SEC-dames bestrij den. Geplaagd door de regen werd de wedstrijd begonnen en vanaf het begin was het Soest, dat het spel bepaalde. Er werden schitterende combinaties op de mat gelegd. Soest kwam goed in het spel en zette de SEC-verdediging danig on der druk, helaas nog zonder het gewen ste resultaat. De openingstreffer van Soest-zijde zat in de lucht. In de 30e mi nuut was het Sylvia Dijkman die goed passte op Mary Poppelaars die vervol gens het eerst doelpunt van deze wed strijd op haar naam zette. Soest bleef de betere ploeg en hield SEC constant on der druk, met dit spelbeeld gingen bei de ploegen de rust in. Na de rust gaf de wedstrijd eenzelfde beeld te zien als de eerste helft. Af en toe konden de dames van SEC doorbre ken maar de Soest-verdediging stond haar "mannetje". In de 65e minuut kreeg Soest een penal ty omdat er door een SEC-speelster hands gemaakt werd. Sylvia Dijkman benutte deze kans. Zo werd de eind stand van een goede wedstrijd 2-0 in het voordeel van s.o.Soest dat wederom 2 puntjes veroverde. Volgende week zon dag spelen de dames van s.o.Soest de uitwedstrijd tegen de Vesting uit Naar- den. Klaverjassen bij Soest Bij s.o.Soest gaat volgende week de tra ditionele klaveijascompetitie van start. In dit gezellige en sportieve gebeuren wordt gespeeld om de "Troefboer" en het "pitten"-klassement. Geïntersseer- den zijn van harte welkom op dinsdag 22 september a.s. om 20.00 uur in het s.o.Soest-paviljoen aan de Bosstraat. Het A-juniorenelf tal van de sportvereniging VVZ'49 heeft nieuwe tenues van de verkeersschool M. Losgekregen. De heer Los(tweede van links) kwam de outfit afgelopen zaterdag naar het sportterrein aan de Eemweg brengen. Zowel het A-elftal als het jeugdbestuur is enorm blij met de vriendelijke geste van Los, die het jeugdteam niet meer los kan laten. Naast de heer Los staat VVZ-voorzitter Mout. Trainer GerritFloor, rechts op de foto, hoopt dat de nieuwe kleding zijn elftal tot goede prestaties zal motiveren. Uit een onlangs door de Konsumen- tenbond gehouden onderzoek is geble ken, dat het verbruik van wc-papier on der voetbalverenigingen de laatste jaren fors is gestegen. Dit artikel wordt meer en meer door de verenigingen aan haar supporters ter beschikking gesteld als vreedzaam middel om de wedstrijden van hun favorieten feestelijk luister bij te zetten. Een verheugende ontwikkeling voor de firma Edet, leverancier van closetrollen in alle kleuren van de regenboog, en zij wenste dit te honoreren door een van de grotere afnemers, Hees 5, in nieuwe fraaie Edet-outfit te steken. Afgelopen zaterdag werd een en ander overhan digd aan aanvoerder Ton v.d. Bremer, die namens hét efltal een fraaie pin-up- foto had laten ontwikkelen voor de di- Zonder nu direkt tot oogstrelend voet bal te komen heeft Hees ook de twee de competitiewedstrijd in een zeer verdiende overwinning omgezet. De omstandigheden in Lelystad waren slecht. Er stond een zeer harde wind die goede combinaties vaak moeilijk maakte en het was niet altijd even een voudig om goede balcontrole te krij gen. Tegenstander Unicum begon aanval lend en wilde na de nederlaag van vori ge week kennelijk iets recht zetten. De ploeg uit Lelystad trof echter in het Hees-doel een opnieuw excellerende keeper Louis Hugo die ook in zijn twee de wedstrijd de nul wist vast te houden. In een moeizame wedstrijd pakte Hees 2 afgelopen zaterdag de volle winst in de thuiswedstrijd tegen Loosdrecht 3. Loosdrecht bleek over een zeer jonge en agressieve ploeg te beschikken en direkt al in de eerste vijf minuten wer den de Hezianen behoed voor een achterstand. Reeds twee maal eindigde een aanval van Loosdrecht op de lat van het Hees- doel. Na deze felle openingsfase her vond Hees zijn eigen spelritme, dat re sulteerde in een aantrekkelijke eerste speelhelft van beide ploegen. Diverse malen kon de Loosdrecht-defensie on der druk worden gezet en in de nege nentwintigste minuut kwam Hees op een 1-0 voorsprong. Loosdrecht leek door deze achterstand aangeslagen en na de rust probeerde Hees 2 deze voor sprong uit te bouwen. Diverse malen werden er vanaf het middenveld kansen gecreeerd, maar de Hees-spitsen leken nog niet over de juiste scherpte te be schikken en niet één van deze kansen kon worden verzilverd. Het laatste half uur was voor Loosdrecht, dat Hees vol ledig onder druk zette. Hees kon slechts nog verdedigen en het was te danken aan het slordig omspringen met de kan sen van Loosdrecht, dat een tegendoel punt uitbleef. Vooral de laatste tien mi nuten volgde er een waar bombarde ment op het Hees-doel. De Hees-doel man Peter Haringsma toonde deze middag zijn klasse en het was aan hem te danken, dat Hees 2 de volle winst pakte uit dit moeizame duel. Na ruim een kwartier spelen kwam Hees op een 0-1 voorsprong toen Peter van de Deijssel een lage dieptepass op broer Rene verzond. Deze wist wel raad met de plotselinge ruimte en met een fraai schot wist hij de Unicum-doelman kansloos te maken. Unicum probeerde wel wat terug te doen maar de Hees de fensie had er goed het oog op en wist de aanvallen vaak tijdig te pareren. Kwa men de Unicum-spelers eens door, dan was daar steeds weer de Hees-doelman die onheil wist te voorkomen. De rust brak aan met de 0-1 voorsprong voor Hees. Na rust aanvankelijk een redelijk gelijk opgaande strijd, waarbij een bepaalde matheid zich meester maakte van de Hees-ploeg. Hierdoor bracht de ploeg zich onnodig in de problemen, maar Unicum wist van de mogelijkheden geen gebruik te maken. Langzaam maar zeker kwam de Hees ploeg weer wat terug en twintig minuten voor tijd was het opnieuw Rene van de Deijssel die na een knappe individuele aktie tot scoren kwam en Hees op een veilige 0-2 voorsprong bracht. Hierna kreeg Hees nog een groot aantal mogelijkheden om de voorsprong nog verder uit te bouwen maar de Hees voorwaartsen wisten de hun geboden mogelijkheden niet te ver zilveren. In de Hees-ploeg was de ge blesseerde Ewout Jansen inmiddels vervangen door Hans de Bree maar ook dit bracht geen wijziging meer in de stand, zodat Hees na het laatste fluitsig naal opnieuw twee punten kon bij schrijven. Zaterdag speelt Hees een thuiswed strijd tegen Zeist. Aanvang 14.30 uur. Sportverslagen en -berichten ui terlijk maandagochtend inleveren aan onze redaktie, Van Weede- straat 227. Indien tijdig ingeleverd volgt op name in dezelfde week. Goed leesbare kopij heeft daarbij de voorkeur. Redaktie Soester Courant rektie van Edet. Deze moest door om standigheden verstek laten gaan, maar zal ongetwijfeld zeer verguld raken bij het aanschouwen van de fraaie poster. Hees 5 wenste dit gulle gebaar van Edet natuurlijk te honoreren middels een for se overwinning op Bloemenkwartier 6, doch bij rust werd al tegen een 2-0 ach terstand aangekeken. Na rust werd met man en macht geprobeerd alsnog de schade goed te maken, maar men bleef steken op een overigens ook niet onver dienstelijke 2-2 gelijke stand. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel.(02155)13014-12577 IJsselmeervogels E2 - Hees El Dit was de 2e competitiewedstrijd voor de jongens van de E op een groot veld. Ze gingen vol goede moed het veld op en begonnen met veel aanvallen, maar helaas: met rust stonden ze al achter met 4-1. Het doelpunt voor Hees werd gescoord door Michael Vonk. Na rust kregen ze er nog 4 om de oren en zo werd het 8-1 voor IJsselmeervogels. Roda D6 - Hees Dl 1-1 Met een harde wind in de rug trok Hees meteen ten aanval, hetgeen al snel re sulteerde in een 1-0 voorsprong door een fraaie goal van Wouter v.d. Broek. Ondanks sterk spel van Hees wist Roda vlak voor rust nog op gelijke hoogte te komen 1-1. In de tweede helft kregen beide ploegen nog diverse kansen, maar ze wisten niet meer te scoren. Hees Cl - Roda C5 8-1 De breedte van de selectie is niet altijd maatgevend voor het resultaat, dat be wees Hees C vorige week al door m;et 6-5 de eerste competitiewedstrijd te winnen. Ook zaterdag was het moeilijk om een elftal bij elkaar te krijgen door blessures, maar toch werd de tegenstan der met 8-1 weggespeeld. KVVA A2 - Hees Al 1-11 De A-junioren begonnen met harde te genwind maar wisten gauw te scoren door Johan v.d. Broek. Ze gingen goed door wat de ruststand bracht op 1-5 in het voordeel van Hees. De tweede helft liep helemaal gesmeerd, het hele efltal draaide goed. Nico v. Veen regelde sa men met Harry v. Bachem en Jan Vis goed het middenveld. Eric Looyse zorgde weer voor enkele staaltjes tech niek van de bovenste plank en scoorde 5 keer. Verder werd er gescoord 2 maal door de onzelfzuchtige Jeffrey Dorres- tijn, Johan v.d. Brink 1 maal, Johan v.d. Broek twee maal en Harry van Bachem 1 maal. Het is WZ niet gelukt de positieve in druk, die het vorige week achterliet te gen Eemnes, deze week te bevestigen. Daarvoor werd er door teveel spelers onder de maat gepresteerd. Ongeluk kigerwijs waren dat de spelers die nor maal gesproken bij WZ de kar trek ken. In de eerste helft viel alles nog mee, de organisatie en de werklust waren aan- Ondanks de vele nieuwelingen werd er in Baam door de E2 uitstekend gevoet bald. Lange tijd bleef de stand dan ook 0-0. Spannend was het wel met gevaar lijke uitvallen van zowel Baarn als VVZ'49Door en paar slordige foutjes in de verdediging kwam Baarn in de tweede helft echter op een 3-0 voor sprong en hoe er ook geknokt werd door de jongens van WZ'49 de doel punten bleven uit. Tot enkele minuten voor het einde Richard Elshout via een mooie voorzet de bal onhoudbaar voor de keeper in het doel plaatste. 3-1 werd tevens de eindstand. Geen slecht resul taat wanneer metn bedenkt dat meer dan de helft van het elftal bestaat uit jongens die dit jaar voor het eerst voet ballen. Uitslagen: WZ'49 Al-Hoogland A2 12-0 IJsselmeervogels A3-WZ'49 A214-0 Maarssen BI-WZ'49 B2 2-5 Limvio BI-WZ'49 B2 9-0 Baarn Cl-WZ'49 Cl 8-0 WZ'49 Dl-CJW Dl 1-8 Quick F2-WZ'49 0-4 CJW El-WZ'49 El 1-1 wezig en het oude probleem kwam om de hoek kijken. Gecreëerde kansen werden niet verzilverd. Bram van de Munt had nog de beste kans: Zijn schot in de vierde minuut raakte de lat. Daar naast was er een goede kans voor aan voerder Marcel de Graaf die een schit terende voorzet van Guus Jansen voor langs kopte. Stroe kon in deze door gang maar één keer gevaarlijk worden. Halverwege de eerste helft kon de linksbuiten van Stroe het zestien meter- gebied insnijden. Zijn schot werd ech ter goed verwerkt door keeper Wim van der Pol. Zodoende werd met de bril- stand de thee tegemoet getreden. De tweede helft gaf een heel ander spel beeld. WZ kon mede door de storm achtige wind maar amper over de mid denlijn komen. En was men er over heen, dan kouden spitsen er maar bitter weinig mee uitrichten. Stroe daarente gen was wel slagvaardig in de voorste li nie. Door niet attent reageren van de verdediging en door een misverstand tussen Hayo Groart en Wim van der Pol kon Stroe makkelijk naar 0-2 uitlopen. Het enige wapenfeit van WZ deze helft kwam op naam van Erwin Vogel. Vogel, die door zijn harde werken be wondering afdwong, rukte op en zijn schot verdween na van richting te zijn veranderd in het Stroe-doel. Stroe kon door een uitval nog 1-3 aantekenen. Door deze nederlaag is WZ toch aan de verkeerde kant van de ranglijst ko men staan. Niet dat er nu meteen degra datie zorgen zijn. In het komende weekeinde ontvangt de Soester Politie Sport Vereniging (SPSV) in het kader van de jaarlijkse sportuitwisseling een ca. 50 man en vrouw sterke delegatie van de collega's uit het Duitse Soest. Afgezien van het sportieve karakter van het bezoek wordt de gelegenheid ook te baat ge nomen om een kijkje te nemen in de nieuwe behuizing van het korps aan de Dalweg. De Duitse delegatie wordt daar vrijdag a.s. omstreeks half elf verwelkomd. Daarna volgt eerst een rondleiding door het nieuwe bureau, 's Middags om half drie ontmoeten de voetbal-elftallen el kaar op het WZ-terrein aan de Eem weg. In de pauze meten de teams hun krachten tijdens het touwtrekken. Ver der vinden in de Boskamp, de politie- opleidingsschool in Leusden, onderlin ge schietwedstrijden plaats. De dames brengen onderwijl bezoekjes aan enkele Soester bezienswaardighe den, zoals de edelsteenslijperij De Sprong aan de Lange Brinkweg en de kaasboerderij "De Stalenhoef' aan de Birkstraat. Op het programma staat verder een gezellig samenzijn met o.a. een barbecue. SEC leverde een goede prestatie in Utrecht tegen het gerenommeerde Kampong dat vorige week uit tegen Donar in Hilversum maar liefst met 9-1 won. De Groenwitten hebben tot vijf minuten voor het einde de leiding gehad, maar gingen uiteindelijk door vermeend buitenspel toch nog de boot noloii^tffid j Na wat aftasten speelden beide teams goed combinerend en snel het spelletje zoals dat behoort. De lengte in de Kam pong ploeg speelde SEC, zoals later zou blijken nogal parten, maar SEC speelt beduidend beter dan het vorige seizoen. Na twintig minuten zou SEC bijna op een fortuinlijke voorsprong komen toen een Kampong-verdediger lako- niek op zijn doelman terugspeelde. SEC bleef kansen krijgen maar ook Kampong zat niet stil. Een daverend schot van Jan Henk v.d. Velden werd op sublieme wijze door Jack Nachte gaal tot corner verwerkt. Brakkee van Kampong brak door maar schoot in het zijnet. SEC bleef goed partij geven en gaf de tegenpartij weinig kansen. Voor al linksbuiten Hardebol werd de voet goed dwars gezet door Mark Timmer. Kampong kwam na een half uur spelen goed weg. Uit een corner van Robbie van Embricqs schoot Bert Holwarda in, de bal werd door de keeper gekeerd maar opnieuw door Joop Abbel tegen de paal geschoten. Uiteindelijk was SEC na vierendertig minuten de gelukkige. Opnieuw uit een corner van Rob van Embricqs kopte Bert Holwarda via de binnenkant van de paal in 0-1. Zoals de verwachten gingen de Utrech ters in de aanval en zou SEC proberen de 0-1 voorsprong te verdedigen en met counters iets terug te doen. Na vier mi- nuten moest Jack Nachtegaal zijn kwa liteiten ten toon spreiden, waarbij hij een doelpunt voorkwam. Kampong .maaict£ voortreffelijk gebruik van de lengte voorin, vooral de cornérballén waren levensgevaarlijk. Na tien minu ten toch een SEC-doorbraak waarbij de jeugdige talentvolle John Brouwer nog niet wist af te ronden: zijn schot ging naast. Kampong zakte na vijfentwintig minu ten wat terug, de ploeg werd wat down door het alsmaar uitblijven van een doelpunt. De verrassing en vaart was uit de wedstrijd. Kampong paste een wissel toe en wist uiteindelijk vijf minuten voor tijd toch langszij te komen. Drie Kampong-spelers gingen ervandoor en zo kwam via Brakkee toch nog de ver diende gelijkmaker 1-1. SEC was blij met één punt en ziet nu met veel span ning a.s. zondag de wedstrijd SEC - DSO tegemoet. De Al junioren moesten het afgelopen zaterdag opnemen tegen Hoevelaken. En SEC wist dat dit een moeilijke wed strijd zou worden. Het was een gelijk- opgaande wedstrijd, waarin tot de laat ste minuut om de wist gevochten moest worden. SEC ging met een 1-0 stand rusten. De ze stand kwam na een goede aanval die afgerond werd door Robert Dorrestijn. Na de rust kwam Hoevelaken na 20 mi nuten op gelijke hoogte met SEC, maar 7 minuten later kon SEC weer op voor sprong komen na een doelpunt van Guy Dekker. Hierna kwam Hoevela ken sterker opzetten en SEC had de pech dat het de laatste 10 minuten met 10 man moest spelen nadat Jeffry van Delden geblesseerd het veld moest ver laten. Het duurde echter tot 2 minuten voor tijd voordat Hoevelaken uit een penanlty gelijk kon maken. Maar SEC wist toch de volle winst mee naar huis te hemen, nadat Robert Dorrestijn via een hard schot de stand op 3-2 wist te bren gen. De BI haalde haar tweede over winning tegen de BI van Woudenberg. De doelpuntenmakers waren Teus Ver woerd (2x), Raman Heynen en Remco Dorrestein. Zaterdag speelden ook de jongste jeugdleden hun eerste wed strijd. De F3 pupillen moesten aantre den tegen de F3 van Soest. Deze derby ging jammer genoeg met 9-1 verloren. Uitslagen: SEC Cl-Amsvorde Cl 11-0 SEC C2-Limvio Cl ,1-8 s.o.Soest Dl-SEC Dl 1-7 SEC El-De Glind El 10-0 SEC E2-Achterveld F1 3-3 SEC F2-IJsselmeervogels F3 5-1 Zaterdag 19 september: WZ'49 14.30 uur Lelystad 1 - WZ 1 14.15 uur CJW 3 - WZ 2 12.00 uur Argon 2 - WZ 3 14.30 uur WZ 4 - Jonathan 4 14.30 uur WZ 5 - Posthoorn 3 14.30 uur WZ 6 - Loosdrecht 7 HEES 14.30 uur Hees 1 - Zeist 1 11.00 uur Naarden 3 - Hees 2 12.00 uur Hees 3 - Laren 2 12.30 uur Radiostad 5 - WZ 5 SEC-za 15.00 uur Zeewolde 1 - SEC 1 11.00 uur SEC 2 - OSO 5 SOESTERBERG-za 15.00 uur Celeritudo - S'berg 1 12.00 uur S'berg 2 - NSC 5 13.00 uur Bameveld 4 - S'berg 3 Zondag 20 september: s.o. SOEST 14.00 uur Vreeswijk 1 - Soest 1 11.30 uur Argon 2 - Soest 2 11.00 uur Soest 3 - CDW 2 11.00 uur Soest 4 - Argon 3 11.00 uur Soest 5 - Argon 3 14.30 uur Soest 6 - WZA 5 11.00 uur Soest 7 - Stator 2 14.30 uur Soest 8 - Z'vogels 3 11.00 uur Soest 9 - LW 5 14.00 uur BFC 5 - Soest 10 14.30 uur Soest 11 - BW 6 14.00 uur UW 7 - Soest 12 14.30 uur Soest 13 - HVC 6 14.30 uur Naarden 6 - Soest 14 14.30 uur Soest 15 - Hoogland 12 SEC-zo 14.30 uur SEC 1 - DSO 1 11.30 uur PCVC 2 - SEC 2 11.30 uur SEC 3 - Achterveld 2 14.30 uur Hoogland 6 - SEC 4 SOESTERBERG-zo 11.00 uur S'berg 2 - ODI 2 Damesvoetbal: (19/9) 11.00 uur WZ - VVogels (20/9) 10.00 uur Vesting - Soest (20/9) 11.00 uur SEC - Nederhorst

Soester Courant | 1987 | | pagina 20