G Ces van Los-({aspas fes MoLOS Pijnenburg Van de Putte en Van Ede bowling-winnaars WOENSDAG 28 OKTOBER 1987 Red Stars 2 en King's Pal SPORT 'ORT Red Stars lijdt eerste nederlaag ETIEK den enfourg BASKETBAL Goede resultaten Soester volleyballers Winst voor SoVoCo-Stam dames en heren VOLLEYBAL Dakwerken SCHAKEN M. Nijman nieuwe leider BOWLING SOESTER COURANT SPORT PAGINA 17 verkeersschool Winterwandelingen van Olympia door Soest WANDELSPORT Heren Smeeing/BDC rommelig naar winst HANDBAL Tempo toert met familie wielerseizoen uit FIETSCROSS Vijf bekers voor Kings Road Riders PAGINA 16 en King's Palace SCHAKEN Soester Schaakclub minimaal gelijkspel VERKEERS gW SCHOOL vielen enkele gang af. Een name Jeroen was zeer snel, inands en Jan i Soest-Zuid tet "monste- een pony of keuring of zich tegoed -lijke barbe- ïgereikt. De iorado ging iterberg. Gé ij begonnen en tweede ïsteld door laar Soest- lat de Frits :e kant van sche paar- le familie ijk bedankt King 's Palace heeft het tweede herenteam van Red Stars trai ningspakken geschonken. De Soester basketballers, van wie wordt beweerd dat ze van oosterse gerechten houden, poseren 1 hier voor het chinees restaurant aan de Tamboerijn in het win kelcentrum Overhees. De nieuwe outfit kon het team tot dusver nog niet inspireren tot grote daden. De ploeg verloor met 60-80 van Red Stars 3. Tij dens een gezamenlijke maaltijd in King's Palace beloofde het team betere prestaties in de nabije toekomst. o: Goos van der Wilt trecht kwam achttien ;r de finish, zij-aan-zij sa (Amersfoort), recht was de snelste 10 kilometer. Hij fi- ten en 40 seconden, er kwam Brand van en over de meet. de Ruygt naar Bus- n vorig jaar op de 10 verdedigen. Gert spannende strijd, lijk voorrang moest terke Guido Sasse. de verbetering van ruim twee minuten, et op 50 min. en 3 d A.V.Pijneribïirg ügers op de mara- ik Bos tot de beste t een tijd van 2 uur y Pot liep haar eer- het 3 jaar oude op gevestigde klubre- van Zee. Henny t op deze ultralan- 9 min. 30 sec. anen in Hilversum r atleten ook tot tie. Bij het kam- ies in de categorie m brak Mart van te blessure de 40- :ht haar persoon- i. 53 sec. Nienke e race in de cate- ij verbeterde haar ten en bracht het Ty van Brumme- gste klasse heren ijn beste seizoen- 18 sec. René nd in de klasse zijn jarenoude n maakte er 54 Het eerste herenteam van Red Stars heeft op pijnlijke wijze de eerste ne derlaag moeten incasseren. Uitgere kend in de streekderby bij Dunckers in Hilversum bleef de jonge ploeg ver be neden zijn niveau. Dunckers profi teerde dankbaar en won het miserabe le duel met 52-51. Omdat ook mede-koploper Leider dorp een misstap maakte blijft Red Stars aan de leiding, maar die riante uit gangspositie moet nu ook weer worden gedeeld met ASV Vianen. Red Stars startte ongekend slecht tegen het gemo tiveerde Dunckers, dat nog maar één overwinning had geboekt. Halverwege de eerste helft was het 10-7 voor Dunc kers, en die stand zegt genoeg over het niveau van de wedstrijd. Voor de zo veelste keer liep Red Stars tegen te veel persoonlijke fouten op en aanvallend miste het Soester team een leider. Ga degeslagen door een groot aantal mee gereisde supporters kwam Red Stars niet verder dan hulpeloos basketbal. Tien minuten voor tijd leek Red Stars de genadeklap te krijgen toen Dunckers 42-32 op het scorebord zette, maar een laatste krachtsinspanning bracht de ploeg terug in de wedstrijd. Het balbezit bij een 52-51 achterstand werd echter niet meer uitgebuit. De dames van Red Stars konden even min twee punten binnenhalen. Coach Harry van den Heuvel beschikte voor het eerst sinds 19 september weer over zijn complete selectie. Maar dat had geen resultaat tegen het tweede team van Voorburg, dat als kweekvijver dient voor de in de eredivisie uitkomen de hoofdmacht. Red Stars verloor met 60-50, en snakt na Vier opeenvolgende nederlagen naar een zege. Heren 3 van Red Stars won met 80-60 van Red Stars 2. De wedstrijd in de eer ste klasse werd gekenmerkt door harde duels, een aantal driepunters en een technische en opzettelijke fout. Het tweede bleef opvallend dicht in de buurt van het voor de titel favoriete he ren 3. De meest in het oog springende zege werd behaald door heren 6, dat evenals het derde nog zonder punten verlies meedraait in de competitie. In Zeist werd met 112-32 gewonnen van BZ'72. Heren 5 consolideerde de plaats in de sub-top door met 48-28 van Woudenberg te winnen. Het vierde he- renteam wacht nog steeds op het eerste succesje. Dit keer was Crackerjacks be ter: 51-63. Jeugd Bij de jeugd deden de jongens junioren het op het hoogste niveau van Neder land iets minder goed. Tegen de poten tiële kampioen Ahoy RZ werd in Rot terdam een 113-30 nederlaag geno teerd. De twee welpenteams van Red Stars waren afwisselend succesvol. Het eerste gemengde team won met 35-33 van Keizer Otto, het tweede verloor van Dunckers met 53-63. De jongens ka- detten wonnen overtuigend met 70-34 van OSG uit Utrecht. Beker Het komend weekeinde staat voor Red Stars in het teken van de bekercompeti- tie. Heren 1 ontvangt zaterdag om 20.00 uur Hoofddorp. De meisjes ju nioren spelen een dag later om 16.15 uur tegen het sterke AMVJ Amster dam. Heren 3 ontmoet in de reguliere competitie de naaste concurrent Crac- keijacks 1 in Amersfoort. In een zeer goed gespeelde wedstrijd tegen Bosta/The Smash uit Castricum heeft het eerste damesteam de volle winst behaald. Het tweede damesteam toonde zich een waardig opvolger van SoVoCo-Stam 1 in de tweede divisie. Cito uit Zeist verloor, na een zwak be gin van SoVoCo-Stam 2, 3-2. De he ren lijken de juiste weg gevonden te hebben. De polderbewoners uit Lely stad konden in eigen huis niet tot winst komen. SoVoCo 3 dames won van Pugna terwijl SoVoCo 4 de eer en de winst moest laten aan Harderwijk. Dames goed op dreef Al twee keer eerder speelde SoVoCo- Stam 1 tegen de Castricumse ploeg. Beide keren wisten de Noordhollan ders te winnen. De eerste keer met 3-2 in een wedstrijd om een plaats bij de laatste 16 voor de volleybalbeker, de tweede keer in een oefenwedstrijd. So- VoCo-Stam ging zeer voortvarend van start. Via 4-0 en 10-6 wordt de eerste set gemakkelijk gewonnen met 15-10. Dan de tweede set. Onder leiding van Monique Boog stijgt de verdediging van SoVoCo tot grote hoogte. Verdedi gend worden nauwelijks fouten ge maakt en met aan het net een zeer attent spelende en soms briljante Irene Koele- wijn krijgt The Smash geen been aan de grond. Met 15-0 wordt gewisseld voor de derde set. Een paar onnauwkeurig heden, veroorzaakt door verminderde concentratie zijn de oorzaak van set ver lies, maar de vierde set wordt ook de laatste, want SoVoCo-Stam pakt de draad uit de tweede set weer op en laat de teugels pas vieren bij 14-1. Een stand die bereikt werd door opnieuw goed verdedigend werk met name door Erna van Doorn en opnieuw Monique Booy. Winst is er dan met 15-4. Een 3-1 overwinning is een feit. Cito struikelt in derde set Sinds jaar en dag bestaat er tussen de volleybalverenigingen uit Soest en Zeist een grote rivaliteit. Eerst was Olympia de grote rivaal, daarna SW. Steeds met wisselend succes. SoVoCo- Stam 1 rekende in de afgelopen jaren duidelijk af met Cito. Nu het tweede team van de Soester Volleybal Combi natie in dezelfde klasse speelt als Cito was het de vraag of zij die lijn zouden kunnen voortzetten. Daar zag het na twee sets in het geheel niet naar uit. Via 4-15 en 12-15 nam Ci to een 2-0 voorsprong. Er klopte niet veel van bij SoVoCo-Stam. Howel, in de tweede helft van de tweede set trad enige verbetering op. De aanval werd wat harder, er werd beter bewogen dus beter verdedigd. Dat zette zich in de derde en vierde set door. Met 15-11 en 15-7 brachten de dames de stand weer in evenwicht. In de vijfde set blijkt dat SoVoCo-Stam over meer conditie be schikt dan Cito. De ballen die door de Zeister ploeg in de eerste twee sets moeiteloos werden gepakt gaan nu via een lichaamsdeel tegen de mmuurof de tribune in. SoVoCo-Stam 2 dicteert het spel. Een laatste inspanning brengt Cito van 14-3 op 14-7 maar d;an valt het doek definitief, 15-7. Winst voor het wacht verlies want Harderwijk wil pro moveren en traint daarvoor negen uur per week. Het derde team boekte een fraaie 3-1 zege tegen Pugna en staat door dit resultaat alleen op de derde plaats. Volleybal deze week Deze week staat de nationale competi tie stil. Zaterdag zijn voorrondes voor jeugdteams. Daaraan doen ook teams van SoVoCo mee. Meisjes A en -B van SoVoCo spelen in Baarn, meisjes C en jongens A in Zaandam. Donderdag weer de wekelijkse volleybalavond in Sporthal Beukendal. Vrijdagavond speelt SoVoCo-Stam 1 dames om 19.00 uur een oefenwedstrijd in Sport zaal De Bunt. Het vierde dames team van SoVoCo speelt vrijdag in Harder wijk, ditmaal tegen het tweede team van WH. Irene Koelewijn was de absolute uit blinker in de wedstrijd tegen Bosta/The Smash. Zowel aanvallend als verdedi gend uitnemend spelend legde zij mede de basis voor de 3-1 overwinning. Foto: Goos van der Wilt Soester team in een slecht begonnen maar goed afgesloten wedstrijd. Heren SoVoCo-Stam winnen Zonder trainer-speler Joris Meegdes in de ploeg begonnen de heren van SoVo- Co-Stam aan de wedstrijd tegen Pugna in Lelystad. En het ging net best, in min der dan geen tijd keken de heren uit Soest tegen een 14-3 achterstand aan. De persoonlijke fouten stapelden zich op. Toen de spelersmet Meegdes, ein delijk tot een beetje overzicht en rust kwamen werd de stand wat draaglijker, 14-11 meer zat er niet in, 15-11 verlies. Maar, en dat pleit voor dit team met veel onervaren spelers, ze vergeten de slechte zaken uit de eerste set, passen de goede toe en... winnen vervolgens niet alleen de tweede set maar ook de derde en de vierde met 12-15, 9-15 en 8-15. Spelverdeler Johnny van Brummelen houdt goed het overzicht en zet de lij nen voor de aanval soms perfect uit. Geen spektakel, maar een gedegen spelletje, waarop wekelijks tweemaal twee uur hard getraind wordt, en daar op heeft Pugna geen antwoord. De gro te inzet vergoedt soms het tekort aan er varing en techniek maar het loont de moeite volop. Zo spelend is SoVoCo-Stam een aanwinst voor de districtsklasse. Verlies en winst Verlies en winst was er voor de dames van SoVoCo die uitkomen in de dis- triktsklasse. Het vierde team verloor van Harderwijk met 1-3, een beetje ver- Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel.(02155)13014-12577 De kop van de ranglijst is afgelopen vrijdag volledig door elkaar gegooid. De nieuwe leider heet Marcel Nijman, officieel nog een juniorlid. Hij versloeg de 5 groepen hoger ingedeelde Ben v. Vlierden met zwart. Rob v. Aurich klom op naar de vijfde plaats door van ladderspecialist Erik Swinkels te win nen. De andere specialisten van vorig jaar kwamen ook niet goed tot scoren. Paul v.d. Hammen won van René Boekhoff en Braf moest, na een dubbel toren of fer eeuwig schaak toestaan aan J.v.d. Berg. Henk Schenderling deed het ook erg goed, hij versloeg G. Suyk. De wild ste partij was die tussen Jan v. Bakel en Cees Goes. Het ene offer na het ander, die niet aangenomen kom worden, riet laatste offer van Jan v. Bakel was echter incorrect, en dat toonde Cees van Dijk dan ook aan. Vonk gaat ook beter draaien. Hij won van Balvers. Uitslagen: v. Aurich - Swinkels 1-0. Schenderling - Suyk 1-0. Weenink - v. Vliet 1-0. v. Bakel - v. Dijk 0-1. v. Vlierden - Nijman 0-1. Balvers - Vonk 0-1Boekhoff - v.d. Hammen 0-1Braf -v.d. Berg 1/2-1/2. Gerth - Fugers 1/2-1/2. Stand: 1. M. Nijman 130-5. 2. J. de Gier 120- 3. 3. P.v.d. Hammen 116-5. 4. Vonk 112-4. 5. v. Aurich 100-6. A.N.W.B. erkend SOEST TELEFOON 02155-16621 Onder auspiciën van de Sticht Gooise Wandelsport Bond (SGWB) organi seert de wandelsportvereniging Olym pia een drietal wandeltochten in Soest en omgeving onder de noemer 26e Winterserie. De tochten worden ge houden op de zaterdagen 31 oktober 1987 en 16 januari en 5 maart 1988. Telkens is de start vanaf het wijkge- bouw De Rank, Soesterbergsestraat 18, Soest-Zuid. Voor de vijftien kilometer kan men star ten tussen tien en één uur en voor de Het herenteam van Smeeing/BDC won in sporthal Beukendal met 25-16 van het Amsterdamse Oad/Osc. De winst werd overschaduwd door het verlies van aanvoerder Remy Grob, die al in de vierde minuut van de wed strijd voor voorlopig zes weken werd uitgeschakeld. Bij een schotpoging werd hij fel geattaqueerd, waardoor zijn linker pols aan de binnenzijde brak. De toch al smalle selectie komt hierdoor nog meer onder druk te staan. De mannen van Smeeing/BDC startten overrompelend. Binnen drie minuten werden even zovele doelpunten ge scoord vanuit de linker opbouwpositie door Remy Grob en tweemaal door trainer/speler Paul van den Deijssel. Een vierde aanzet door Remy Grob vanuit dezelfde positie vond de toch al geïriteerde Amsterdamse verdediger te veel van het goede. Keihard afstoppen van Remy Grob betekende een vroeg tijdig eind van de wedstrijd voor de aan voerder van Smeeing/BDC. Het ver dere verloop van de wedstrijd zou zich blijven kenmerken door te hard spel van vooral de Amsterdamse tegenstander, die telkenmale aan de noodrem moest trekken om BDC af te stoppen. Smeeing/BDC, enigszins aangeslagen door het verlies van opbouwer Grob, verviel in rommelig spel. Men liet zich verleiden de cirkel steeds op te zoeken, waar de spelers vervolgens door drie man werden belaagd. Desalniettemin werd het surplus aan techniek al snel duidelijk. Via 7-4 halverwege de eerste helft, werd een ruststand bereikt van 11- 6. In de tweede periode liep BDC snel ver weg van OSC. Binnen twaalf minuten was een respectabele voorsprong van 19-10 bereikt. Op dat moment liet BDC de teugels vieren en viel de concentratie terug. Agressief belaagde OSC Smeeing/BDC. Dat de schade voor BDC maar tot drie doelpunten beperkt bleef in deze fase, had het team te dan ken aan de organisator van de verdedi ging Cleem Diemers. Was Diemers vroeger vooral aanvallend ingesteld, nu stopt hij zijn energie voornamelijk in het afstoppen van de tegenstander. De doelpunten aan BDC-zijde werden gescoord door: Remy Grob 1, Paul van den Deijssel 5, Jan Bunt 4, Arjan Roest 8, Michel van de Hoven 3, Richard van de Hoef 2, Cleem Diemers 2. Dames 3 Het derde damesteam van Smeeing/ BDC kende geen genade met het Amersfoortse AAV. Had de tegen standster vorige week nog een wedstrijd met 20-6 gewonnen, nu werd zij zelf Foto: Goos van der Wilt met nog grotere cijfers verpletterd door het BDC-team. Jacqueline van Noort nam zeven doelpunten voor haar reke ning. Het derde heren team moest in zijn eerste zaalwedstrijd zijn meerdere er kennen in het Utrechtse UDSV. Een aanvankelijke achterstand van 1-9 werd nog net voor rust teruggebracht in een dragelijke 8-11 stand. In de tweede pe riode aan elkaar gewaagde tegenstan ders. De marge van drie doelpunten kon echter niet meer worden ingelopen. Toon Kok scoorde voor BDC zeven maal. Uitslagen: Heren 2 - Shot 12-18 Pupillen - Voice 13-6 Aspiranten 2 - Limvio 20-11 Junioren 1 - UHV-sport 10-9 Junioren 2 - Houten 6-5 Welpen A - Nijenrodes 10-10 Welpen B - SHVU 2-8 Foto: Goos van der Wilt tien of vijf kilometer tot twee uur. De zaal is open om 09.30 uur. Deelname staat voor iedereen openzo wel individueel als in groepsverband. Iedere tocht kent een eigen parkoers, afwisselend over straat en door het bos, uitgezet in Soest, Soest-Zuid, Soestdui- nen en Soesterberg, en voert de deelne mers door fraaie natuurgebieden o.a. de Korte- en Lange Duinen, de Zoom, de Paltz en het landgoed Pijnenburg. Het inschrijfgeld bedraagt t/m 14 jaar f 2,- en voor 15 jaar en ouder f 2,50, per persoon, per wandeling, inklusief her innering welke bestaat uit een fraai lint in diverse kleuren, met opdruk Winter- wandeling Zeist, Utrecht, Soest en Hui zen, genummerd en twee wandelaars. Zonder herinnering betaalt men res- pektievelijk f 1,25 en f 1,75. Inschrijvin gen en betalingen kunnen aan de start plaatsvinden. Wandelboekjes worden afgetekend mits deze bij vertrek zijn in geleverd. Het startburo sluit om 17.00 uur. Eventuele inlichtingen, óók over de Winterwandelingen welke door de zus terverenigingen in Zeist, Utrecht en Huizen worden georganiseerd, kunt U verkrijgen bij mevr. I. Maassen, Korte Hartweg 4,3762 SJ Soest, tel. (02155)- 20188, of de heer W. van Steendelaar, Lange Brink weg 50, 3764 AD Soest, s.v.p. na 18.00 uur, tel. 02155-16414. Bij het afdelingskampioenschap zijn de Kings Road Riders met vijf rijders in de prijzen gevallen. In drie wedstrijden, waaraan fietscrossers uit Midden Ne derland, Noord- en Zuid Holland deel namen, hebben zij punten verzameld. Op de snelle baan van de Stadcrossers in Almere Stad werd zondag de laatste verreden. De eerste acht volgens de to taaltelling kregen een prijs. Bij de junioren waren het Dennis Krol en Mare de Schiffart, die als achtste ein digden en een grote beker mee naar huis namen. Als cruiser werd Öijan Kers zevende. De experts Sancho Kers en Gaby Walet kwamen als vierde, res pectievelijk vijfde op de lijst. Gaby was de enige van alle Soester deelnemers die een dagprijs bemachtigde: hij werd tweede in de finale. Zondag kwamen alleen de junioren Dennis Krol en Barry Luijsterburg in de finale terecht. Zij passeerden als laat- sten de finale terecht. Zij passeerden als laatsten de finish, Dennis iets eerder dan Barry. Alle anderen, Sagar van Dijk, Patrick van Lemel, Rudy Krol, Mare de Schiffart en Raymond van Le mel, werden tijdens de manches uitge schakeld. Foto: Goos van der Wilt De expert Robin van der Wolk delfde ook tijdens de manches al het onderspit. De andere experts reden finale. Öijan Kers werd zevende, Gaby Walet twee de en Sancho Kers werd zevende. Pow- der Puff Jessica van der Wolk kwam niet verder dan de manches. Op zaterdagmorgen 24 okt. opende de voorzitter van de "Soester Bowling Bond", Wim Verbart het voor de zesde maal in successie georganiseerde Ed Meynders tournooi. Aan dit bowling spektakel, gehouden op de banen in C-drie en dat is ver noemd naar één van de oprichters van deze vereniging namen 84 bowlers deel. Twee dagen waren nodig om uit te ma ken wie er in aanmerking kwamen voor deelname aan de dames en heren fina lepoules, die zondag in de vroege avond werden gespeeld. Bij dergelijke evenementen wordt door middel van een handicap-regeling be reikt dat de goede en minder goede bowlers op gelijk niveau met elkaar kunnen strijden. Hierdoor kon worden bereikt dat ook een aantal recreatieve bowlers in de prijzen vielen. Een voorbeeldige organisatie van de zijde van de tournooi commissie droeg mede bij aan een uitstekende en onge dwongen sfeer onder de deelnemers en de vele toeschouwers. De bowlingsport staat overigens volop in de belangstel ling. Een en ander stond borg voor een Foto: Goos van der Wilt bijzonder geslaagd evenement. De prijsuitreiking werd opgeluisterd door de heer Ed Meynders die de win naars, naast een blijvend aandenken ook bloemen aanbood. Uitslagen Dames Heren 1. A. v. Ede 1. J. v.d. Putte 2. A. Brehler 2. J. Molloy 3. H. Floor 3. T. Voorbij 4. L. Sloot 4. R. Verzaal 5. J v. Ginkel 5. E. Kamphuis hoogste game hoogste game A. Brehler 200 J. Molloy 209 Terug in de promotieklasse van de Stichts-Gooische Schaakbond heeft Soest 1 zijn eerste wedstrijd tegen Oud Zuylen 2 uit Utrecht voorlopig afge sloten met 4-3. Hoogst waarschijnlijk zal de laatste partij verloren gaan, zo dat een gelijkspel het resultaat wordt. Muis opende aan het eerste bord de score. Met zwart speelde hij remise te gen Henk Dissel, een oude bekende van de kopman. Vegter bracht Soest op voorsprong door Jansen naar zijn pop pen te laten dansen. Doordat Visser uit een iets betere stelling niet meer dan re mise wist te behalen en Molenaar zijn tegenstander op fraaie wijze wist te ver schalken, kwam Soest 1 op een comfor tabele 3-1 voorsprong. Van de Velden leek aan bord twee niet te willen winnen. Een materiële voor sprong gaf hij vrijwillig terug, waarbij zijn koning direct te onveilig kwam te staan, 3-2. De Haan, die de gehele par tij gedrukt stond ging onvoorzichtig met zijn dame om en moest rare caprio len uithalen om niet veel materiaal te verliezen. Het mocht niet baten, de stand werd 3-3. De Gier jr. was beter in vorm. Hij speel de zeer geconcentreerd en positioneel verantwoord. Toen zijn opponent even dacht zijn koning in de steek te kunnen laten, profiteerde De Gier onmiddel lijk. Of de eindstand 4-4 wordt of dat er nog meer in zit, hangt af van Van Tui nen, die een gezonde stelling met plus- jion door tijdnood zag verslechteren, n de afgebroken stelling heeft de Soes ter nestor drie pionnen voor een loper en moet hij vechten voor een half punt. De wielervereniging Tempo hield zondag een fietstocht voor de leden en hun familie. Vanaf het clubgebouw op het indus trieterrein vertrokken ongeveer negentig deelnemers. De toer rit over 30 kilometer ging via Baarn, Hoogland, Amersfoort en Soesterberg. Het meest opvallend waren de oude fietsen, die ook al in de Historische Optocht tijdens het Landjuweel werden gebruikt. De avond voorafgaande aan de toertocht werden de beste wiel renners van Tempo Toer gehuldigd. Johnny Broers werd in het zonnetje gezet voor zijn vijftien overwinningen in het afgelo pen seizoen. Peter de Vos acht keer) en Frans Berens vijf ze ges) kunnen eveneens terugzien op een geslaagd wielerjaar. Slagharen Zaterdag werd in Slagharen om gou den, zilveren en bronzen pastachocabe- ren gereden in twee klassen, 'boys' en 'girls'. Dat hield in dat experts werden ingedeeld bij de junioren, zodat de ra ces voor laatstgenoemden extra zwaar waren. Barry Luijsterburg en Dennis Krol redden het toch nog om de finale te bereiken. Barry werd zes en Dennis werd acht. De gebroeders Kers bereik ten eveneens de finale. Sancho, drie keer één geworden in de manches, viel en werd uiteindelijk zevende. Órjan passeerde als vijfde de finish. Alle an dere Soester deelnemers, Bennie en Je roen Hagen, Rudy Krol, Mare en Moni que de Schiffart konden niet verder ko men dan de manches.

Soester Courant | 1987 | | pagina 17