j&ï- 15.000m2 doehetzeêf- en rneubeêpZezmt \|0\-GEN°e WOENSDAG 4 NOVEMBER 1987 SOESTER COURANT PAGINA 20 Even het geheugen opfrissen Nijhof rolt een paar roltrappen naar binnen Van plan tot werkelijkheid Nijhof heeft de basis gelegd Nijhof brengt het hout al onder dak Minervaweg 3,3741 GR Baarn, Telefoon 02154 -1 62 46 vllvl' Dat is nog het beste te zien in de show room, die nu al grotendeels is ingericht. Eigenlijk bestaat deze enorme oppervlakte van 6000 m2 op de bovenetage uit vele afzonderlijke showruimten. Stuk voor stuk zo ingedeeld dat u direct kunt zien hoe doe-het-zelf materialen het beste tot hun recht komen in uw eigen woonruimte. Alle kamers van uw huis passeren hier al lopend de revue. Een meubelshowroom dubbel zo groot als dat u bij Nijhof voorheen gewend was. Met eethoeken, wandmeubelen en zit hoeken. Een keukenkeus uit 43 complete keukenopstellingen. En met 72 slaapkameropstellingen kunt u zeker goed uit de voeten. Ook babykamertjes zijn daarbij niet ver geten. Met een paar passen staat u bij de badkamers. Dertig modellen staan daar opgesteld. Met daarnaast een directe keus voor tegels, douchegordijnen en de mooiste sanitair combinaties. Makkelijk combi neren dat heeft Nijhof in de hele showroom doorgevoerd. Dus vindt u bij de slaapkamers een uitgebreide collectie rolgordijnen, gordijnstoffen en zelfs behang en dekbedden. NIIHOF In één immense ruimte vindt u alles om uw interieur te vernieuwen, te verfraaien of gewoon leuke ideeën voor uw eigen woning inrichting op te doen. Van verlichting tot de meest ideale opbergmogelijkheden. Want Nijhof was al het centrum waar u de grootste keus uit kasten had. Maar nu is het aanbod nog groter geworden, met nog meer modellen en dus met nog meer mogelijkheden. En bijna alles dat u boven vindt, heeft Nijhof ook werkelijk voor u op voorraad. Dus het is kijken, kiezen, kopen en direct mee naar huis. En hebt u problemen met het vervoer van echt grote aankopen dan valt er bij Nijhof altijd wat te regelen zodat ze thuis bezorgd worden. Bent u ook zo verschrikkelijk benieuwd naar de opening van zoveel doe-het-zelf-en meubelplezier? Nou nog even en u kunt er straks dagelijks terecht, alleen niet op zondag natuurlijk.

Soester Courant | 1987 | | pagina 20