\iiHiui\nw. 3 4f& Gjtro Nederlandsche Middenstandsbank vierde 60-jarig bestaan Jan Beijer opnieuw prins Karnaval Wachten op nieuw model sportoverleg Kindermiddag Super van Doorn in Vrije Teugel INA16 een WOENSDAG 18 NOVEMBER 1987 SOESTER COURANT PAGINA 17 Taart voor even oude inwoonster van Soest Orchideeën voor beginners Volgend jaar weer "Open dag kamermuziek" in Groeneveld Inbreker slaat slag College en sport niet eens over rechtspositie personeel Epilepsie: je laat je medemens toch niet vallen...? VW/ Achterweg 5. ■Vt.vs 2103 SW Heemstede O super stip 13 O O 16 O De Nederlandsche Middenstands- bank (NMB) in Soest vierde vorige week een klein beetje feest. Aanlei ding daartoe was het 60-jarig bestaan, niet alleen van de landelijke bank-or- ganisatie, maar ook van het kantoor aan de Van Weedestraat in Soest. De NMB in Soest behoorde op 14 novem ber 1927 immers tot de eerste groep plaatselijke banken die onder die naam verder zouden gaan. De nieuwe bank ontstond uit de samen werking van een aantal min of meer zelfstandig werkende middenstands- banken. In Soest bestond destijds een vestiging van de zgn. Boaz-banken, van overwegend protestantse signatuur. De Boaz-groep verenigde zich met de "neutrale" banken die rondom de Al- gemeene Centrale waren georganiseerd en enkele afzonderlijke Hanze-banken die sterke bindingen hadden met het katholieke volksdeel. De fusie was voor een deel het gevolg van de sterke neiging tot concentratie die na de eerste wereldoorlog in de bankwereld aan de dag trad, en voor een ander deel van de economische cri sis, die een aantal plaatselijke banken in de problemen bracht. Vooral de kre dietverlening aan het (kleinere) be drijfsleven had daaronder te lijden. Mi nister Treub gaf destijds de stoot tot de oprichting van een centrale midden standsbank, om in de "nood der tijden" de middenstand de zekerheid te geven van de benodigde kredieten. In 1914 komt het tot de oprichting van de Alge- meene Nederlandsche Centrale Mid- denstandscredietbank, waaruit in 1927 de NMB geboren zou worden. Over de voorgeschiedenis van de NMB is veel te lezen in een speciaal gedenk boek, dat geschreven werd door drs. J. Stoffer, oud-lid van de Raad van Be stuur van de NMB. Daaruit wordt in elk geval duidelijk dat de nieuwe bank zich in die jaren, zoals de naam doet ver moeden, voornamelijk richtte op de middenstand. Dat is in de loop der jaren wel anders geworden, want de NMB van tegenwoordig is een veelzijdige bank, waar zowel bedrijfs- als particu liere relaties voor alle bankzaken uitste kend terecht kunnen. Zakelijk imago De afkomst verloochent zich echter niet, zoals ook drs. L.A. van Etten, sinds vorig jaar directeur van de beide NMB-vestigingen in Soest (Van Wee destraat en Soesterbergsestraat) duide lijk maakt. "De NMB is door de historie gekenmerkt. We hebben dan ook een vrij zakelijk imago door de nog altijd uitstekende kontakten met het midden- en kleinbedrijf." Een bank voor alleen- de-middenstand is de NMB echter al lang niet meer. In de loop van 60 jaar is de Nederland sche Middenstandsbank uitgegroeid tot een florerende organisatie met vestigin gen in vrijwel alle belangrijke plaatsen in Nederland. De bank beschikt intus- sen ook over enkele tientallen buiten landse vestigingen en neemt in het Ne derlandse bankwezen een zeer sterke plaats in na de "grootbanken". De NMB kan dan ook gekenschetst wor den als "de kleinste van de groten" of "de grootste van de kleinen". Het bij zondere daarvan is dat ze deze positie niet bereikte door fusies, maar op eigen kracht is gegroeid. Vanouds is de positie van de NMB in het economisch leven in Soest een ster ke. Toen de bank in 1927 onder leiding van directeur N. Veldhuysen van start ging (toen nog in het gebouw dat nu on derdak bie«!t aan de gemeentelijke af deling Bevolking aan de Van Weede straat) beperkten de relaties zich voor namelijk tot de middenstand, maar in de loop der jaren vertrouwden ook vele particulieren hun belangen toe aan de NMB, zowel op het gebied van het "ge wone" betalingsverkeer als op uiteenlo pende terreinen als hypotheken, beleg gingen, etc. Deze maand introduceert de NMB ten behoeve van de particulie re spaarder die een hoog rendement zoekt en een grote mate van opname vrijheid wil, de NMB-Etappespaarre- kening. Bij deze spaarvorm stijgt het rentepercentage naarmate het spaarte goed hoger wordt. Dit hogere percenta ge geldt dan voor het gehele tegoed. Voor wat betreft de "zakelijke" relaties is er eveneens een duidelijke groei te constateren van de kontakten met het "grootbedrijf'. 'Maatwerk' De NMB is dus letterlijk van alle mark ten thuis. Het is een "open en moderne" bank, waar met creativiteit en vinding rijkheid wordt ingespeeld op de econo mische en technische ontwikkelingen. "We proberen voor elk probleem een oplossing te vinden," aldus de heren Van Etten en Gelens, hoofd admini stratieve organisatie van de bank. "We kunnen een standaardpakket leveren, maar ook maatwerk." Het gaat de NMB in Soest bepaald niet slecht, aldus de heer Van Etten. "Dat betekent echter niet dat we op onze lau weren kunnen rusten. We zullen, net als alle andere banken, ook op de kleintjes moeten passen. Belangrijke aandachts punten daarbij zijn kostenbewaking en automatisering." Dat laatste houdt voor de NMB overi gens niet in dat er geen ruimte zou blij ven voor een "persoonlijke" benade ring van de cliënten. "De bank heeft in al die jaren natuurlijk een hecht kontakt opgebouwd met haar klanten. In zekere zin hebben we met velen daarvan in middels ook een soort 60-jarig huwe lijk," aldus de heer Gelens. Deze na druk op de "persoonlijke" kontakten neemt niet weg dat de NMB ook een ef ficiënt, modern bankbedrijf is. "We zijn een alerte strijdorganisatie, met korte verbindingen tussen hoog en laag," al dus de heer Van Etten, "en nog net zo vitaal als zestig jaar geleden." Continuïteit In de geschiedenis van de NMB in Soest - "we zijn vergroeid met het wel en wee en Toon Beijer, de Raad van Elf en na tuurlijk de dansmariekes, die onlangs succes hadden bij wedstrijden in België. Het Prinsenbal was afgelopen zaterdag een geslaagd begin van het nieuwe kar- navalsseizoen. Nieuw is de Knollengar- de, een groep van personen die ooit be stuurslid of Raadslid van De Narre Knollen was. De vernieuwde Raad van Elf bestaat uit de volgende leden: Jan Blankenstijn, Menks van de Broek, Frans Sieben, Lex Haage, Henk Poot, Frans Ribbink, Be rend Sieben, Rinse Stel, Rob Verhoeve en Henk Kroon. De Soester Narre Knollen hebben een nieuwe prins gekregen. Prins Bernhard De heren Van Etten (r.) en Gelens van de NMB boden een jarige dame uit Soest een verjaardagstaart aan. I heeft zijn bewind overgedragen aan Prins Jan II, die drie en vier jaar geleden ook al de scepter zwaaide in Knollen dam. De troonsopvolging werd afgelo pen zaterdag in Bos en Duin bekend ge maakt. In de Knollenburcht kreeg prins Jan II de onderscheidingen van wethouder drs. Jan Menne, die hem in februari 1988 het recht geven het bestuur van Knollendam over te nemen van het College van Burgemeester en Wethou ders. Prins Jan II zal dan worden verge zeld van zijn adjudanten Sjaak de Vries van vele Soesters en in de loop der jaren duidelijk geworteld in de Soester ge meenschap" - gaat ook een duidelijk stuk continuïteit schuil, aldus de heer Van Etten. Hij wijst in dat verband op het feit dat in de afgelopen 60 jaar "slechts" zeven directeuren de scepter over de bank hebben gezwaaid. Hij zelf trad vorig jaar aan als opvolger van de heer Kooij, die enige jaren geleden de heer Rietveld opvolgde. Het managementteam van de bank heeft overigens recentelijk nog een ver dere vernieuwing ondergaan. De staf bestaat nu uit drs. L.A. van Etten, di recteur; H.B. Gelens, hoofd admini stratieve organisatie; mr. G.H.J. Delf- gaauw, hoofd afdeling kredieten/bui tenland; en A.J. Coster, hoofd afdeling geldbedrijf. Het 60-jarig jubileum wordt bij de bank Prins Jan II wist de schare tijdens het Prinsenbal aan te steken tot grote vro lijkheid. overigens niet op spectaculaire wijze gevierd. De bezoekers hebben vrijdag en maandag j.1. wel iets kunnen merken van het feest, doordat ze bij hun binnen komst een kleine attentie kregen aange boden. Eén inwoonster van Soest deel de zaterdag j.1. trouwens op een wel heel bijzondere manier in de feest vreugde. De directie was door allerlei naspeuringen aan de weet gekomen dat zij exact op 14 november 1927 was ge boren en dus, net als de NMB, haar 60e veijaardag vierde. De heren Van Etten en Gelens togen daarom zaterdagmor gen op pad om haar een heerlijke taart te bezorgen. KONINKLIJKE MAATSCHAPPIJ TUINBOUW EN PLANTKUNDE Over het kweken van orchideeën als liefhebberij bestaan veel misverstan den: het houden van deze planten zou en kostbare zaak zijn, orchideeën stel len vrijwel onmogelijke eisen wat hun verzorging betreft en orchideeën zijn niet opnieuw in bloei te krijgen. Geboeid door de prachtige vorm en kleur van de bloem schaffen de mensen zich een orchidee aan, verzorgen hem goed, maar slagen er niet in de plant tot herbloei te krijgen. Wel ontwikkelt zich een fraaie, groene plant, maar daar was- het niet om te doen! De heer B. Paul, zelf enthousiast kweker van orchideeën, houdt op 24 november a.s. voor Groei en Bloei een lezing over het thuis kwe ken van deze majestueuze plant. Orchi deeën bloeien lang en rijk, ze hebben fascinerende, soms mysterieus ogende bloemen die qua kleur en vormenrijk dom hun weerga niet kennen. Er zijn een aantal orchideeë-soorten die in de woonkamer op een noord-oost vensterbank uitstekend gedijen. Het zal de plantenliefhebber bekend zijn dat dit nu niet direkt een ideale plaats is om bloeiende kamerplanten neer te zetten. Fijn dat er dan met een fraaie orchidee een mooi plantenvenster gemaakt kan worden. Botanici werden al in de 18e eeuw ge boeid door deze plant en vanaf die tijd werden ook regelmatig orchideeën naar Europa gestuurd. Met name Kew Gardens, een beroemde botanische tuin in Londen, Engeland bezat (en bezit nog) een schitterende verzameling orchideeën. Voor kamer- kweek wordt veel de Odontoglossum Bictoniense verkocht. Deze plant ziet U overigens niet bij een tuincentrum of bij de bloemist, wèl bij de orchideeënkwe- ker! Het is een gemakkelijke plant, die ook zonder bijzondere ingrepen mak kelijk tot herbloei-te, brengen is. Orchi deeën, die op de juiste wijze opgepot zijn en in de goede potgrond staan kun nen daar minstens 2 jaar in blijven. Een signaal voor verpotten is o.a.: 1. de plant ligt los in de pot, 2. de plant is te groot voor de pot, 3. de grond is ver- slijmd en blijft te lang nat. Haal de plant voorzichtig uit de pot, verwijder alle oude grond en het eventuele vul-mate- riaal. Spoel de aarde ook tussen de wor tels weg! Voor orchideeën-potgrond zijn twee eigenschappen belangrijk: de grond dient zeer luchtig te zijn en mag niet te lang nat blijven. Geschikte mate rialen zijn: sphagnum, gezeefde turf, gebakken kleikorrels en styropor kor rels. Om een goede afvoer van het vocht te garanderen moet 1/3 van de pot wor den opgevuld met potscherven. Over het algemeen kan men de orchidee het best bij een erkende kweker kopen; Men is dan verzekerd van uitstekend materiaal, een goede pot en een juiste samenstelling van de potgrond. De heer Paul zal dinsdagavond a.s. me de aan de hand van fraaie dia's de thuis- kweek van orchideeën van zijn "moei lijk" imago ontdoen. Leden van Groei en Bloei hebben gratis toegang; voor niet-leden bedragen de entrèekosten f 3,-. De lezing wordt gegeven in de bo venzaal van het Medisch Centrum aan de Nieuweweg. De aanvang is 20.00 Ook blazersfestival in augustus In de afgelopen periode heeft de Baarnse Muziekkring in nauwe sa menwerking met de leiding van Kas teel Groeneveld een aantal initiatie ven tot ontwikkeling gebracht die de bedoeling hadden speciaal de musice rende amateur de gelegenheid te ge ven voor een optreden in Kasteel Groeneveld, waar enkele voor dat doel geschikte zalen aanwezig zijn. Zo ontstond in 1986 de "open dag" voor amateurmusici. Wegens groot succes werd dit in het voorjaar van het jaar 1987 herhaald. Niet minder dan 14 ensembles en individuele instrumenta listen waren naar Kasteel Groeneveld gekomen om zich in korte concerten te laten horen en om naar anderen te luis teren. Geen concours, geen selecties in voor- en eindrondes, geen juryrappor ten, maar het pure genot van het onge- complceerd musiceren. Dat was de grondgedachte van het idee. Omdat koperblazers zich nu eenmaal minder goed lenen voor musiceren in vrij beperkte ruimten, is vorig jaar bo vendien in het leven geroepen een "bla zersfestival" dat zich in de zomermaan den afspeelde in het park van kasteel Groeneveld, en opnieuw was de be langstelling verheugend groot. Begun stigd door het fraaie weer die dag trok dit festival meer dan achthonderd be zoekers naar het sfeervol gerestaureer de park. De Baarnse Muziekkring informeert belangstellenden die - individueel of in ensemble verband - in 1988 aan een of beide evenementen willen deelnemen nu reeds. Zij kunnen er met hun plan ning en repetities rekening mee houden dat de "open dag voor kamermuziek" wordt gehouden op zondag 6 maart 1988, en het blazersfestival op zondag 21 augustus. Verdere bijzonderheden volgen t.z.t. Informatie bij het secretariaat: Prof. Fockema Andreaelaan 35, Baarn. Een nog onbekende dader heeft in het afgelopen weekeinde zijn slag geslagen in het Soesterveen. Aan de Weegbree straat verleende hij zichzelf ongevraagd toegang tot twee woningen door de tuindeuren te forceren. Uit de huizen nam hij sieraden, euro- en betaalcheques en munten mee. Ver moedelijk dezelfde inbreker was ook actief aan de Ereprijsstraat. Daar stuitte hij op een geldkist, waaruit hij sieraden ontvreemde. De dader eigende zich ook vier tennisrackets en een sporttas toe. Auto gestolen Van een parkeerplaats aan de Veenbes straat is vorige week een auto gestolen. Het voertuig was eigendom van een 64- jarige bewoonster. Het betreft een Hon da Civic met het kentekenen PT-34-JD. Een poging om aan de Gouden Ploeg een auto te stelen mislukte. De eigenaar constateerde dat een onbekende dader zaterdagavond in de auto was geweest, omdat de kontaktdraden waren ver nield. De dader heeft de auto vermoe delijk met een valse sleutel geopend en later weer op slot Het College is er niet in geslaagd om voor 1 januari 1988 een nieuwe structuur voor het sportoverleg klaar te stomen. Het heeft wel een voorkeur voor een be paald model, maar de uitwerking daarvan laat nog zeker een half jaar op zich wachten. B. en W. willen het personeel van de sportstichting over anderhalve maand al wel onder ambtelijke verantwoordelijkheid laten vallen. Dat werd vori ge week duidelijk tijdens de deelnemersvergadering van de sportstichting. De nieuwe structuur zal rond mei vol gendjaar beginnen te functioneren. Dat is volgens wethouder drs. Günther Plomp in het College afgesproken. Het bestuur van de sportstichting wil dat het personeel tot die tijd bij de sportstich ting blijft, maar dat ziet er gezien de po litieke verhoudingen niet naar uit. Daarentegen is het College bereid de mogelijkheid om het personeel naar de gemeente te detacheren bespreekbaar te houden. Als het College echter geen overeenstemming met de sportstichting kan bereiken, wil het de statuten wijzi gen, zodat het alsnog zijn zin kan door drijven. Als het College dat daadwerke lijk doet, zal er naar het oordeel van Dik Stroband een 'onplezierige situatie' ontstaan. "Het zal het overleg zeker geen goed doen," aldus Stroband, die door Plomp vaak werd 'ingehuurd' om de deelnemersvergadering tekst en uit leg te geven over de stand van zaken. In december zullen twee raadsvoorstellen worden behandeld: één over de te kie zen structuur en één over het personeel. Fiscale voordeel Het College kiest vooralsnog voor een nieuwe stichtingsvorm, die ook het be heer van de accommodaties tot haar taak krijgt. De stichting moet een dus danige onafhankelijke positie krijgen dat het fiscale voordeel kan worden uit gebuit. Volgens wethouder Plomp is nog niet uitgewerkt hoe de accommo daties, die (voor een deel) eigendom zijn van de huidige sportstichting, kun nen worden overgeheveld naar de ge meente. Het bestuur van de sportstichting wil best met het College over de genoemde structuur praten. Het heeft echter ook een variant daarop als voorstel inge diend. Een belangrijk verschil daarin is dat sportwethouder Plomp voorzitter blijft van de overlegstructuur. De poli tiek krijgt dan meer vrijheid, terwijl de gezamenlijke verantwoordelijkheid van de sport en de politiek deels blijft gewaarborgd, menen de sportbestuur ders. De raad besloot al in juni dat de politiek in zijn totaliteit uit het overleg orgaan van de sport (en andere structu ren) moet. De sporters willen in hun voorstel vijf punten duidelijk geregeld zien: de rech ten en plichten van beide partijen; de fi nanciële aspecten; de volledige subsi diëring van de lasten van de vastgestel de personeelsformatie; de formele en materiële positie van het personeel en de statuten en het huishoudelijk regle ment van de nieuwe stichting. Onrust Bovendien wil de sportstichting deze vorm aangaan voor tenminste vier jaar. Dit in tegenstelling tot het College, dat al na twee jaar de nieuw te vormen structuur wil evalueren. De sportstich ting is echter van mening dat er voor een langere periode een einde moet komen aan de onrust, de tijdsbesteding en de onzekerheid voor zowel het personeel als het bestuur van de sportstichting. De structuur, die de sportstichting voor ogen staat, kan volgens het bestuur al per 1 januari 1988 operationeel wor den. Het sportbestuur steekt bovendien een waarschuwende vinger in de rich ting naar het gemeentebestuur: "We moeten zeker wat betreft het personeel niet teveel terug gaan naar de gemeen te, anders gaat het fiscale voordeel ver loren." Driehonderd tekeningen zijn er inge stuurd voor de tekenwedstrijd die Su per van Doorn tijdens haar Ameri kaanse weken organiseerde. Vijfenze ventig inzenders behoorden tot de ge lukkigen die deel mochten nemen aan een middag die deze supermarkt de prijswinnaars van de wedstrijd aan bood. De kinderen, in de leeftijd van 4 tot 12 jaar, kregen een middag aangeboden die werd verzorgd door de medewer kers van kinderboerderij "De Vrije Teugel" en Karin Hom en Diana den Ouden van Super van Doorn. Alle kin deren werden door Leo van den Berg van de kinderboerderij vakkundig geschminkt. Bovendien verzorgden Leo en zijn me dewerkers een toneelstuk dat bij de kin deren bijzonder in de smaak viel. Er werd veel getekend, geplakt, geknut seld, gesnoept en gedronken. Alle prijs winnaars mochten ook nog een ritje met Foto: Goos van der Wilt. de ezelwagen maken. Aan het einde van de middag werden, tijdens de pan- nekoekenmaaltijd, de winnaars van de hoofdprijzen bekend gemaakt. Patrick v.d. Busken won de eerste prijs, een walky talky. De tweede prijs, een Lego bouwdoos, werd gewonnen door Do- minic v.d. Bos en Sandra van Wester- veld werd derde. Zij won een walkman. De organisatoren en medewerkers kun nen terugzien op een geslaagde middag. Campagne 1987: Epilepsie en Onderwijs Bij 50% van de patiënten treedt de eerste epilepsie-aanval op vóór hun 20ste jaar. Juist op school wordt dat duidelijk. Vele mede-leerlingen, leer krachten en gezinnen krijgen elk jaar onverwachts te maken met epilepsie. Daarom worden in 1987 alle scholen benaderd. Steun ons werk. NATIONAAL EPILEPSIE FONDS/ DE MACHT VAN HET KLEINE DE NEDERLANDSE TOP 40 IS SAMENGESTELD DOOR DE STICHTING NEDERLANDSE TOP 40 UIT GEGEVENS VAN HANDEL EN INDUSTRIE product deze I vorige I Titel Artiest (Producer) Componist week week Label bestelnummer Platenmaatschappij vorige I k week l FAITH george michael (g michael) Idem eplc 651119 7 - cbs fi O e 2 PUMPUPTHEVOLUME-marrs (m young) s m young 4ad 707 megadisc 5 MAYBETOMORROW-ub40 rj" lub 40) the corporatlon vlrgln 109 489 - virgln 9 DANCE LITTLE SISTER - terence trent d'arby (terence trent d'arby) Idem cbs 651111 7 - cbs 6 HEREIGOAGAIN-whitesnake H» (m s1one)coverdatefmarsden-emi 202087 7 -emi bovema WHENEVERYOU need somebody-riek astley 3 (stock/aitken/waterman) idem - rca 41567 rca HOW CAN WE HANG ON TO A DREAM - tim hardin 3 (t hardin) idem - polydor 887 0817 - polydor I NEED LOVE 11 cool j (j I smith/b ervlng/d plerce/d simon) Idem de» jam 6511017 - cbs FULLMETAL JACKET-abigailmead a mead/n goulding - warnet bros. 928204 7 - wea records 4 NEVER GONNAGIVE YOU U P -riek astley [W (stock/altken/waterman) idem rca pb 41447 I tri 0 LITTLE LIES - f leetwood mac (buckingham/dashut) mc vie/quintela - wb 928 2911 - wea records 7 SOMEPEOPLE-cliff richard [J& (a tarney) idem emi 20 2018 7 emi bovema Kr= 9 CRAZY icehouse (d lord) a quanta/l davis/r kretschmer - chrysalis 109 346 - chrysalis 5 INTHEDUTCH MOUNTAINS-thenits |(S~ (h hofstede/r kloet/r J stips) idem cbs 651160 7 - cbs 8 YOU WIN AGAIN (fade)- bee gees (gibb) idem - warner brothers 928 351 7 - wea records 0 20 WALKTHEDINOSAUR was'(notwas) (the was bros)d was/d was/r jarobs lontana 888 809 7 phonogram 0 12 THENIGHTYOUMURDEREDLOVE-abc ((ry/white/edwards) try/white mercury 888 783 7 phonogram (18)29 JACK LE FREAK-chic (harding/curnow) rodgers/edwards atlantic 789198 7 - wea records 23 THE REALTHING jellybean (jellybean) a roman/toni c chrysalis 109.476 - chrysalis 18 WHATANIGHT-dolly dots (stock/aitken'waterman) idem ariola 109.516 ariola 0 30 SYSTEM OF SURVIVAL-earth, wind fire (m whlte/p glass) skylark - cbs 651180 7 cbs (22) 38 GOT MYMINDset onyou-george harrison ITj (jlynne/gharrison)rclark-darkhorse9281787-wearecords 31 LOVE IN THE FIRST DEGREE-bananarama (stock/altken/waterman) Idem - london 886 2027 phonogram 24 CAN'T WE TRY - dan hill with vonda shepard (dhill/bhlll) idem cbs 650840 7 - cbs 25 A NEW TOMORROW -piet veerman (ÖTirg] (slellaard) stellaardlveermanlparlitt 651229 7 - cbs NPN 32 SOEMOTIONAL-whitneyhouston (n m walden) stelnberg/kelly arista 109 477 - ariola ©14 WONDERFUL LIFE-black (d dix) vearcombe - a&m 390 235 7 - polydor 33 CASANOVA - levert (r calloway) idem - atlantic 789 217 7 wea records 17 IT'SOVER-level42 (bada rou/level 42) king/badarou/gould - polydor 885 965 7 - polydor 36 RENT -pet shop boys (j mendelsohn) tennant/lowe - parlophone 20 2151 7 - emi bovema 0 37 WE'LLBETOGETHER-sting (b loren/sting) sting - a&m 390 254 7 - polydor ©26 COMEON LET'SGO-los lobos (s berlln) r valens - london 886196 7 - phonogram CRITICIZE-alexandero'neal 0 johnson) g johnson/a o'neal tabu 651158 7 - cbs 22 WHEN YOU GONNA -riek and lisa (p harding/i curnow) curnow/harding/astley - rca 41285 - rca 0 21 DANCE LITTLE LADY-tina Charles (bfddu) biddu/shury/roker ariola 109 277 - ariola 0- UNCHAIN MY HEART-joecocker (c mldnight) t powel/r sharp - capitol 20 2052 7 emi bovema BARCELONA-f mercury montserratcaballe (t mercury/d richards) mercury/moran polydor 887 075 7 polydor DONTSHEDATEAR-paulcarrack Ijri (cneil)schwartz/lriedman-chrysalis 109 383-chrysalis 14PN ©- THE RIGHTSTUFF-bryan ferry (p leaonard/c kamen/b ferry) terry/marr Virgin 109 449 vlrgln 0 CRAZY CRAZY NIGHTS-kiss (r nevison) p stanley/a mitchell - mercury 888 796 7 - phonogram

Soester Courant | 1987 | | pagina 17