Ge'eS De Soester Duinen 1UR Ahold: 'ABC is een kans voor Soest' 'Gered gereedschap' loopt fantastisch Betaal Niet Mee-groep beëindigt 'gescheiden betalen' Meningen van lezers Sint doet Soest... WOENSDAG 9 DECEMBER 1987 SOESTER COURANT PAGINA 7 'Soest moet af van tweepolige winkelbeleid' De sigaar Derde Wereldgroep zoekt nog 'opknappers' 4» ffl Nu kruisraketten niet geplaatst worden Kunstenaars willen tijdelijk in Carolusschool SOESTERBERGSESTRAAT 188 02155-12739 SOESTDUINEN Veel verzet van ondernemers tegen vestiging ABC-project Bijeenkomst actiegroep 'Oh Oh' 'Drollentuin' Kodak -f Express FOTOSERVICE IN SOEST (D 1° O O 4 - "Soest moet af van het tweepolige winkelbeleid. Anders zal de concurrentiepositie van Soest in de regio verzwakken. Vasthouden aan dit beleid leidt tot versnippering en verstarring." Dat is de mening van het Ahold-concern, dat met Blokker en C&A op de hoek Korte Brinkweg/Stadhouderslaan een ABC-vestiging wil realiseren. Een ABC-vestiging zal, aldus de heer Velema van Ahold, een grote aantrekkingskracht uitoefenen. "Dat betekent een versterking van de winkelpool Van Weedestraat met een uitstraling naar heel Soest." Andere voordelen, die Velema vorige week tijdens de commissie ruimtelijke ordening naar voren bracht waren een hogere koopkrachtbinding, een toevloeiing van koopkracht en een oplossing van de parkeerproblemen. Bij het ABC-pand is parkeerruimte voor 350 auto's gepland. Achterstand Volgens Velema is de Van Weedestraat van oorsprong de sterkste winkelpool van Soest. Ahold betitelt de vestiging van een ABC-complex in dat gebied als een 'kans' voor Soest. "Een kans om een duidelijk hoofdwinkelcentrum te ontwikkelen met een eigen gezicht en een eigen attractie voor consumenten uit Soest en omgeving. "Maar," meende Velema, "dan moet er wel worden afge stapt van het tweepolige winkelbeleid Anders kan de achterstand niet worden ingehaald. De consument moet zelf be palen waar hij heen gaat. De Van Wee destraat is altijd de grootste geweest en dat blijft het." Hartje-Zuid zal volgens Velema de eigen wijkfunctie nog meer moeten profileren en versterken. Vele ma vindt dat een vanzelfsprekende ge- dachtengang, die voor iedere onderne mer geldt. De gemeente zou die functie kunnen vergroten, door de beschikbare ruimte in Soest-Zuid op te vullen. Voor een ABC-project is in Soest voldoende plaats, meent men bij het Ahold-con cern, omdat Soest momenteel 'onder- bewinkeld' is. Dat geldt volgens Ahold ook voor de food-sector. Het landelijke concern gaat daarbij uit van gegevens uit het rapport van BRO van Heesewijk bv. Enthousiast Met de locatie Korte Brinkweg/Stad houderslaan zijn alle drie betrokkenen (Albert Heyn, Blokker en C&A) en thousiast, deelde Velema mee. In totaal zou er 4500 vierkante meter winkelop pervlakte moeten bijkomen. Desge vraagd zei Velema ook dat de drie niet van plan zijn om op korte termijn Soest te verlaten. Daarvoor is de noodzakelij ke investering te duur. Hij kon nog niet zeggen wat de plannen zijn als de ge meente geen toestemming geeft om het ABC-project in Soest toe te laten. Daarover zou nog geen overleg zijn ge weest met Blokker en C&A. Eerdere pogingen tot de realisatie van een ABC-vestiging liepen op niets uit. De locatie van het huidige gemeente huis was te klein, waardoor de parkeer plaatsen over twee lagen zouden moe ten worden verdeeld. Die oplossing vond met name C&A te duur. Kort samengevat komt een ABC-vesti ging in Soest volgens Ahold hier op neer: Het 2-polige winkelbeleid kan niet worden gehandhaafd. Niets doen leidt tot versnippering ABC biedt de kans om de achterstand in te lopen. Structuurverbetering Soester winkel- apparaat. Parkeerprobleem wordt opgelost. Minder Soesters gaan elders winke len. Meer niet Soesters gaan in Soest win kelen. Progressief Soest is fel tegen de vesti ging van een A BC-project in Soest. Fractievoorzitter Jan Visser liet dat nog eens duidelijk merken tijdens de presentatie van het plan door verte genwoordigers van Albert Heyn. "Wat denkt u voorzitter, vijf minu ten, is dat voldoende,vroeg Visser, alsof de heren Velema en Moorman zich tijdens de vergadering van de commissie RO aan de regels van het spreekrecht moesten houden. "Ik heb geen behoefte aan een avondvul lend programma. "Dan gaat u maar even op de gang roken,repliceerde wethouder Plomp. "Daar heb ik ook geen be hoefte aan, "ging Visser door, die de sigaar was, omdat de uitleg bijna an derhalfuur in beslag nam. Het pro gressieve raadslid werd overigens na afloop met een brandende sigaar ge signaleerd. De aktie "Gered gereedschap" van de Derde Wereldgroep Soest lijkt een groot succes te gaan worden, vindt D WG-voorzitter Leidje Tomassen. "Er zijn intussen al enige honderden stuk ken gereedschap ingezameld. Het loopt echt fantastisch. We komen handen te kort om al die spullen op te knappen en weer geschikt te maken voor gebruik in de Derde Wereld." Ze is dan ook bijzonder te spreken over het handjevol Soesters dat zich spon taan bereid heeft verklaard om al die gereedschappen zo'n opknapbeurt te geven. Ze steken daar veel tijd in en dat wordt bijzonder gewaardeerd, omdat hun bijdrage voor het succes van de ak tie natuurlijk onontbeerlijk is. Heel veel mensen uit Soest hebben intussen hun oude gereedschap ingeleverd bij de be kende verzamelpunten. "We kunnen nog wel wat mensen ge bruiken die tijd, zin en gelegenheid heb ben om mee te helpen bij het opknap pen, zodat de spullen weer zo-goed-als- nieuw naar al die ontwikkelingsprojec ten gestuurd kunnen worden," aldus Leidje. Mensen die deskundig zijn op dit gebied en wat tijd beschikbaar willen stellen kunnen zich opgeven via de tele foonnummers 17001,17692 en 14622. Hartverwarmend Leidje Tomassen is zeer onder de in druk van de bereidheid van de Soesters om hun oude gereedschap voor dit goe de doel af te staan. "Het is hartverwar mend als je ziet wat er allemaal binnen komt: zagen, vijlen, schaven, hand- boormachines, schroevendraaiers, ha mers, beitels, boren, noem maar op. Het wordt soms met dozen tegelijk bin nengebracht." Er zijn inmiddels al drie aanhangwa gens vol met "Soester" gereedschap naar Amsterdam gebracht, waar de stichting Gered Gereedschap zorg draagt voor verdere verzending naar de verschillende projecten in de ontwikke lingslanden. Ook zijn in de afgelopen tijd verschillende handnaaimachines verscheept naar het "eigen" project van de Derde Wereldgroep in Mwera (Tan zania). "Het is de bedoeling dat we nog een tijdje doorgaan met de aktie," aldus Leidje. "We zullen in elk geval regelma- V.l.n.r. de heren Faddegen en Gar- dien, Leidje Tomassen en Jaap de Oude. tig een beroep blijven doen op de Soes ter bevolking." Uit erkentelijkheid voor hun belange loze medewerking bood de Derde We reldgroep vorige week twee "opknap pers" uit Soest een kleine attentie aan. De heren G.H. Gardien en C. Fadde- gon, die intussen al heel wat uren heb ben gestoken in deze bezigheden, ont vingen uit handen van de DWG-be- stuursleden Leidje Tomassen en Jaap den Oude een symbolisch cadeau: naar keuze een fles Algerijnse wijn of een pot Mexicaanse honing. Voor de laatste maai hebben leden van de Betaal Niet Mee-groep Soest afgelopen maandag op demonstratie ve wijze een deel van hun gasnota 5,72) apart betaald door het geld con tant aan te bieden aan het kantoor van het Gasbedrijf aan de Lange Brink- weg. In verband met de ondertekening van het raketten-akkoord tussen Rea- gan en Gorbatsjov, waardoor de kruis raketten definitief niet in Nederland geplaatst zullen worden, heeft de groep de actie beëindigd. Aan de actie deden in Soest op den duur enige tientallen huishoudens mee. Vanaf mei 1985 heeft men 30 maal "ge scheiden" een deel van de BTW op de gasnota betaald, als uiting van protest tegen het defensiebeleid, telkens op het middaguur van de eerste maandag van de maand, als de sirenes loeiden. Geko zen werd voor deze indirecte belasting omdat dan iedereen kon meedoen en men op die manier ook te maken zou krijgen met de plaatselijke politiek. Ongeveer vijftien actievoerders maak ten maandag voor het laatst hun op wachting bij het gasbedrijf, waar dr. J.J. Verdonk in een toespraak de achter gronden van de actie nog eens belichtte. Directeur Boneschansker van het Gas bedrijf was niet aanwezig. De actie groep offreerde het meegebrachte ge bak daarom aan de medewerkster die het gezelschap aan de balie ontving. Verdonk wees er o.m. op dat het verzet tegen de wapenwedloop blijft door gaan, ondanks het akkoord tussen Amerika en Rusland, en dat het er dik in zit dat de groep opnieuw in actie moet komen. "De Europese leiders hebben er eerst alles aan gedaan de ra ketten te houden. Al leveren de Russen ongeveer vier maal zoveel in, ze praten alleen over militaire compensatie en Het Soester Overleg Kunstenaars (S.O.K.) heeft zich tot de gemeente raad gewend met het verzoek de Caro lusschool in Soesterberg tijdelijk be schikbaar te stellen aan een zevental Soester kunstenaars die zitten te springen om atelierruimte. Al in oktober heeft het S.O.K. tot cul tuurwethouder Frans Kingma (PVDA) het verzoek gericht de sloopplannen voor de leegstaande Carolusschool op te schorten tot nieuwbouw op die plek in 1992/1993 zal worden gerealiseerd. De Soesterbergse kunstenares Jean- Marie van Staveren hierover: "Eén van de voorwaarden om, na het opheffen van de Beeldende Kunstenaars Rege ling (BKR), te komen tot een goed kunstbeleid is de Soester kunstenaars in staat te stellen hun beroep uit te oefe nen. Voor een goed kunstkiimaat is net noodzakelijk dat er voldoende betaal bare atelierruimtes zijn. Door het ont breken van een atelierplan, gezien in het licht van de problematische werk omstandigheden waarin sommige Soester kunstenaars verkeren, heeft het S.O.K. dit voorstel ingediend." Het S.O.K. wil geen rechten ontlenen aan vervangende atelierruimte en is be reid dit contractueel vast te leggen. De Soester kunstenaars menen dat met hun plannen vernieling door leegstand wordt vermeden door het gebouw nog een paar jaar in gebruik te geven aan beeldende kunstenaars. Financieel zal dit niet ten laste van de gemeente Soest komen daar de exploi tatie zoals stookkosten, gas, licht en wa ter geheel door de gebruikers zal wor den gedragen. Leden van de BNM-groep brachten gebak mee voor het personeel van het Gasbedrijf, om het "ongemak" een beetje goed te maken. andere vragen stellen ze niet: Waar gaat het conflict tussen Oost en West eigen lijk over? Is dat misschien met politieke middelen op te lossen? Kunnen we el kaar niet van oorlog afhouden met veel minder wapens?" Over de kontakten met de Soester poli tiek was Verdonk niet erg te spreken. "We hebben gesproken met de wethou der en met de raadscommissie Bedrij ven. Zonder resultaat." In de gesprek ken met de fracties vond men instem ming bij Progressief Soest, sympathie en principiële afwijzing bij GPV/SGP/ RPF, begrip bij de PvdA, onduidelijk heid bij D66, nietszeggende toezeggin gen bij de WD. "Het CDA noemen we nu maar niet, om het feestelijk te hou den," aldus Verdonk. 'V redesgemeente' "Het lijkt of we tegen doven hebben ge sproken, maar toch denken we dat dat gaat veranderen. Soest zal er niet aan ontkomen mee te gaan met het groeien de aantal gemeenten dat een eigen vre desbeleid ontwikkelt." Volgens Ver donk krijgen de actievoerders nu meer energie vrij voor andere vredesactivitei- ten. Zo wil men er hard aan gaan werken dat Soest een "vredesgemeen- te" wordt. Verdonk liet de medewerkster van het Gasbedrijf weten dat de groep niet kon voorkomen dat het bedrijf last onder vond. "We willen er openlijk onze Traditiegetrouw doen wij ons uiterste best i een onvergetelijke kerst te bezorgen. Ook dit jaar serveren wij op beide dagen vanaf 19.00 uur een uitgebreid kerstdiner a I 92,50 en in onze fondue-afdeling vanaf 17.00 uur een uitgebreide buffetfondue f 52,50. Informatie sturen wij u graag toe. RESTAURANT De plannen voor een ABC-vestiging in Soest stuiten op verzet. Met name de winkeliers in Hartje-Zuid zijn fel tegen, omdat de Van Weedestraat bij na twee keer zo groot wordt. Het is ook bekend dat ondernemers uit klei nere winkelcentra in Soest niet staan te springen om de combinatie Albert Heyn, Blokker en C&A. "Wij zijn van mening dat de motieven, die tot het tweepolige winkelbeleid hebben geleid, nog onverminderd van kracht zijn. Extra vierkante meters aan de Van Weedestraat toevoegen levert nog meer problemen op. De gelijk waardigheid, die reeds zwaar is aange tast, mag niet nog verder worden aan getast." Dat zei de heer Adama namens Hartje-Zuid tijdens de commissie ruim telijke ordening. Over die gelijkwaar digheid zei hij: "De gelijkwaardigheid is de som van kwaliteit en kwantiteit. De kwaliteit tussen beide polen verschilt ons inziens niet zo veel, maar de kwanti teit daarentegen wél." De Van Weede straat telt op dit moment ongeveer 7600 vierkante meter winkelopper vlakte. Hartje-Zuid moet het stellen met circa 5300 vierkante meter. De ondernemers zullen zich 'tot het ui terste fel blijven verzetten' tegen iedere uitbreiding in de buurt van de Van Weedestraat. "Laat ABC de halve Van Weedestraat maar opkopen. Dan nog zullen wij het betreuren, omdat er geen ruimte is in de food," aldus Adama, af gaande op een rapport van het Vakcen trum van levensmiddelendetaillisten. De komst van een ABC-project brengt volgens Adama tevens het gevaar met zich mee dat kleine winkelvoorzienin gen op wijkniveau niet zijn te handha ven, hetgeen nadelen oplevert voor de minder mobiele consument. Volgens Adama is het niet zo makkelijk om in Soest-Zuid uit te breiden zoals de heer Velema van Ahold deed overko men. Die duizend vierkante meter zit verdeeld over tenminste vijf kavels, waarop winkels met woonhuizen en een bank zijn gesitueerd. Adama sprak in dat verband dan ook van een 'theoreti sche mogelijkheid'. Wel ziet hij moge lijkheden tot uitbreiding ten westen van het Driftje voor non-food winkels. Inkomstenderving Ondernemers uit andere delen van Soest maakten er eerder ook geen ge heim van dat ze tegen het ABC-plan zijn. Zij vrezen eveneens inkomsten derving als de drie grote zaken onder één dak gaan zitten bij de Van Weede straat. De politiek heeft vooralsnog niet posi tief gereageerd op de plannen. Progres sief Soest is tegen. PvdA en D66 zijn ongelukkig met de gekozen locatie aan de Korte Brinkweg. Het CDA liet via Ans Greefhorst weten dat de twee win kelpolen toch in ieder geval 'ongeveer' gelijk moeten blijven. Tot echte 'ja's' en 'nee's' kwamen de politici niet. De min der officiële reacties op de presentatie van de plannen kwamen evenwel niet bijzonder positief over. Het is ook de vraag welk standpunt het College zal in nemen. Ruim een maand geleden schreef het nog in een notitie dat een ABC-vestiging te grootschalig voor Soest zou zijn. De actiegroep 'Oh Oh' houdt op don derdag 17 december een bijeenkomst. Dan wordt gesproken over de plannen voor een ABC-vestiging in Soest en de bedoelingen van de projectontwikke laars, die op de plek van het Soester Natuurbad een hotel/kuuroord willen realiseren. kend. De actievoerders hebben dat nog niet rond. 'Oh Oh' is te bereiken onder telefoonnummer 03463-1448 (tussen 11e Waar de bijeenkomst wordt gehouden, en hoe laat die begint is nog niet be- Spelregels: Alleen brieven van maxi maal 250 woorden, die betrekking hebben op Soest, worden geplaatst. Anonieme brieven of brieven onder pseudoniem worden geweigerd. De redaktie behoudt zich het recht voor brieven zonder opgaaf van re denen in te korten of te weigeren. Plaatsing houdt niet in dat de redak tie met de inhoud instemt. Wonende aan de Turfstreek, die we al hadden omgedoopt tot "Drollentuin", gebeurde de afgelopen week het vol gende: De boomplantdag kwam eraan, waardoor dit deel van Soest nu beplant werd, ten eerste het speelveld aan de Dorpsstreek, waar inmiddels hele mooie bordjes geplaatst werden van verboden voor honden. Hiep, hoi, dachten de ouders, kunnen onze kinde ren heerlijk ravotten, de eerste gleed uit en jawel alles onder de hondepoep, nummer twee kreeg een voetbal tegen zijn jas, met u raad het wel, POEP!. De Turfstreek heeft prachtige trottoirs gekregen in de nabijheid van de Ho ningbij, maar als je die afkijkt, zie je het bezaaid met hondenuitwerpselen. Nu komt het, ook daar kregen we prachtige beplanting. Maar de plantsoenendienst smocht eerst alle viezigheid verwijderen, eer ze tot het beplanten konden over gaan. Nu ik vind het schandalig, dat de ze mensen op zo'n manier hun werk moeten doen. Ik hoop ook, dat ieder een eens een paar keer per dag met zijn hond de Dorpsstreek afloopt en deze eens in het bos heerlijk laat uitrennen. Dit is zowel goed voor dier als voor mens. Laat ik hierbij vooropstellen, dat ik helemaal niks tegen honden heb en ook niet tegen hun bazen, maar dat ze het eens zelf opruimen, op wat voor ma nier dan ook en dit niet een paar maal per jaar de gemeente op laat knappen. Het blijft er op die manier veel gezelli ger uitzien en de bewoners zullen dit erg waarderen. Marjan Majoor, waardering voor uitspreken dat uw be drijf voortdurend correct en sportief is opgetreden. Onze actie was gericht op de politiek en niet tegen uw bedrijf." Volgens de medewerkster, die het ge bak in ontvangst nam, had ze wel meer werk gehad, "maar hinder is anders". 18.00 en 19.00 uur). Belangstellenden worden verzocht dat nummer te bellen. De bijeenkomst wordt gehouden onder het motto 'Houd Soest Mooi'. Men wil argumenten tegen de plannen verzame len. Men vreest dat de rust aan de Korte Brinkweg/Stadhouderslaan en in de bossen in Soestduinen zal worden ver stoord als de ABC- en de hotelplannen worden doorgevoerd. van oosten fotografie Soesierbcgseslraat 57 Winkelcenirum SoestZu«J im 02155-13109 Sint Nicolaas en zijn zwarte pieten hebben Nederland inmiddels verlaten en zijn waarschijnlijk al weer terug in het bisschoppelijk onderkomen in Madrid, waar het ongetwijfeld beter toeven is dan in ons gure landje. Te vreden over zijn bezoek of niet, we zullen het voorlopig weer een heel jaar zonder hem moeten stellen. In elk ge val heeft hij in Soest zijn sporen duide lijk nagelaten. Was er - om begrijpelijke redenen - nogal wat commentaar op zijn vroege aankomst, dat wil niet zeggen dat de Sint bij zijn rondreis door onze gemeen te niet met open armen werd ontvan gen. Integendeel, overal viel hem als ge bruikelijk een bijzonder hartelijke ont vangst ten deel. Dat was bijvoorbeeld ook het geval in het winkelcentrum 't Hart, waar hij za terdag - op zijn veijaardag nog wel - "kind aan huis" was bij de winkeliers «ie Koninginnelaan en omgeving. In de winkels en buiten deelde hij snoepjes en cadeautjes uit aan de jeugd. Ook bij de r.k. basisschool de Wegwij zer aan de Willaertstraat in Overhees bewaart men warme herinneringen aan de komst van de Sint. Hij kwam daar vorige week dan ook niet bepaald met lege handen, maar zorgde er (na rugge spraak met de ouderraad) voor dat de school weer een tijdje vooruitkan met leermiddelen die boven het normale pakket uitgaan: atlassen, woordenboe ken, etc. inclusief een complete compu tertafel. Tenslotte kwam de Goedheiligman ook "even langs" bij de Soester Hof, het ge zinsvervangend tehuis in Soestduinen. Hij arriveerde daar zelfs per trein op het station en werd met een open wagen door de buurtschap naar het tehuis ge bracht, waar hij natuurlijk uitgebreid werd gefêteerd en zich ook zelfvan zijn royaalste kant liet kennen. Foto: Goos van der Wilt. Sint Nicolaas op bezoek bij de winkeliers van de Koninginnelaan. Bij de Wegwijzer leverde de Sint een hoeveelheid lesmateriaal af waarmee de school weer een tijdje uit de voeten kan. Foto: Herman van Dam A ankomst van de Sint in Soestduinen, waar hij de Soester Hof met een bezoek ver eerde. Foto: Goos van der Wilt. mmm DE NEDERLANDSE TOP 40 IS SAMENGESTELD DOOR DE STICHTING NEDERLANDSE TOP 40 UIT GEGEVENS VAN HANDEL EN INDUSTRIE O ««PWilIp gn ,|arm!chlJI O 8,'P \C\ na'ionaal ook op 12" - produel O 3 0 5 O 8 28 9 34 31 23 igel Utel - artiest (producer) - componist la ek I bestelnummer - platenmaatschappij |w FAITH george michael XI DIT (gmlchael)idem-6511197-cbs WHENEVER YOU need somebodyriek astley (stock/aitken/waterman) idem 41567 - rca NEVER CAN SAY GOODBYE - the communards (S hague) c davis 886 206 7 phonogram GOT MY MIND set on you george harrison X (j lynne/g harrison) r clark 928178 7 wea records deze I vorige I titel artiest - (producer) - componist week week bestelnummer platenmaatschappij 7 MY BABY JUST CARES FOR ME nina simone (kahn/donaldson) idem 200 sound products 6 FULLMETAL JACKET -abigailmead a mead/n goulding 928204 7 wea records HOW CAN WE HANG ON TO A DREAM firn hardin 6 (t hardin) idem - 887 081 7 - polydor DANCE LITTLE SISTER terence trent d'arby 6 (terence trent d'arby) idem 651111 7 - cbs THE WAY YOU make me feel- michaeljackson 3 (q jonas) m jackson - 651275 7 - cbs MAYBE TOMORROW ub 40 [XI 9 (ub 40) the Corporation 109 489 virgin 14PN JACK LE FREAK-chic 5 (harding/curnow)rodgers/edwards- 789198 7 wea records EVERLASTING LOVE-sandra 3 (m cretu) j cason/m gayden 109 311 virgin LOVE IN THE FIRST DEGREE - bananarama 5 (stock/aitken/waterman) idem 886 202 7 phonogram HOTGIRL-sabrina 2 (cecchetto) bonsanto/rossi/charllon/e.a. 5290 - dureco CHINA IN YOUR HAND t' pau Ir rogersll burgess) deckerirogers 109 576 virgin j CRAZY-icehouse (d lord) a quanta/l da vis/r kretschmer -109 346 - chrysalis PAIDIN FULL-ericb&rakim (eric b/raklm) e barrier/w grif (in 109 472 ariola ONCEUPON ALONG AGO-paul mccartney (p ramone) p mccartney 20 2185 7 - emi bovema CRITICIZE-alexandero'neal (j johnson) g johnson/a o'neal - 651158 7 - cbs WALK THE DINOSAUR -was'(not was) (the was bros) d was/d was li jarobs 888 809 7 - phonogram 13 25 21 12 15 26 18 39 20 32 HEREIGO AGAIN-whitesnake lal 7 (m stone) coverdale/marsden - 20 2087 7 - emi bovema rePN PEACEMAKER - kool the gang [Al 3 (bayyan/beil) brown/taylor/e.a. - 888 982 7 phonogram DON'TSHEDATEAR-paulcarrack XI 4 (c neil) schwartz/triedman -109 383- chrysalis PUMPUPTHEVOLUME-marrs.fi r|H 11 (m young) s m young 707 megadisc ll/xl SYSTEM OF SURVIVAL - earth, wind f ire 5 (m white/p glass) skylark - 651180 7 - cbs THE LOOK OF LOVE-madonna 1 (madonna/p leonard) idem - 928115 7 - wea records UNCHAIN MY HEART - joe cocker 4 (c midnight) t powel/r sharp - 20 2052 7 emi bovema THEREALTHING-jellybean 7 (jellybean) a roman/toni c 109.476 chrysalis ICOULD never take the place of your man - prince 2 (prince) idem - 928 288 7 - wea records I NEED LOVE -llcoolj 0' t smith/b erving/d pierce/d slmon) idem 6511017 cbs FIGHT FIRE WITH FIRE - mai tai [rs (evtijn/j(lui(sma)scott/prince-134821 -cnr [_V - NEED YOU TONIGHT inxs (c thomas) a (arriss/m hutchence - 688 813 7 - phonogram 24 SOEMOTlONAL-whitneyhouston (n m walden) steinberg/kelly 109 477 - ariola 22 LITTLE LIES - fleetwood mac (buckingham/dashut) mc vie/quintela 928 2911 - wea records THETIME OF MY LIFE-b. medley &j.warnes (m iloyd) t previtelj denïcolafd markowitz - 49625- rca 29 CASANOVA-levert (r calloway) idem - 789 217 7 wea records ©27 YOUWINAGAIN(fade)-beegees (gibb) idem - 928 351 7 wea records ©- MR MANIC& SISTER COOL shakatak (n wright) sharpe/odell 887 083 7 - polydor - NOTHIN'SGONNACHANGE-labisiffre (c neil) I silfre -109 573 chrysalis ©30 IN THE DUTCH MOUNTAINS-thenits FT (h hotstede/r kloet/r j slips) idem - 651160 7 cbs |_v

Soester Courant | 1987 | | pagina 7