Splinter Eemland b.v. SylvesterlooD eroot succes Knollentrappers verslaan De Narre Knollen Red Stars scholierentoernooi afgesloten „JOHAN CRUIJFF, KOM MAAR NAAR ONS" Moeilijke duels voor Soester volleyballers GESPECIALISEERD IN JONGE GEBRUIKTE FORD AUTO'S BADMINTON Nieuwjaars toernooi Selby Dakwerken TENNIS Oliebollentoernooi een daverend succes Red Stars verliest door balverlies BASKETBAL Slim SOESTER COURANT ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 17728 Januari belangrijke maand voor SoVoCo-teams VOLLEYBAL SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 11 Eemvogels jeugd presteert uitstekend! KORFBAL ATLETIEK STA KT B YOüKÊ Baarn - Eemnesserweg 16-22 Telefoon 02154-15555 Soest - Beukenlaan 80 (hoek Dalweg t.o. Sporthal Beukendal) Telefoon 02155-12643 ji) Donderdag 7 januari houdt Selby voor haar leden het traditionele Nieuwjaars- toernooi. Het is het gezelligste badmin- tontoernooi van het jaar, waarbij be stuur, oude en nieuwe leden het nieuwe jaar sportief inluiden. De toernooicommissie, onder leiding van Hans Kuyper, heeft een program ma opgesteld, dat recreanten en com petitiespelers volop de gelegenheid biedt behalve nieuwjaarswensen uitwis selen, ook op de baan aktief te zijn. Na afloop, vindt tijdens een gezellig sa menzijn de prijsuitreiking plaats. De in schrijving start om 19.45 uur in de sportzaal van C-drie. Uarmnn iroi Foto: Herman van Dam Op het SEC-terrein is zondagmiddag mogelijk een traditie van start gegaan. Het voetbalelftal van De Knollentrappers, bestaande uit de raad van prins Ruud I, nam het daar op tegen de raad van prins Jan 11 van De Narre Knollen. Tijdens de ge kostumeerde wedstrijd bleek dat de carnavalsmensen van SEC beter tegen een balletje kunnen trappen dan De Narre Knollen. De Knollentrappers wonnen met 4-2. Het duel zorg de voor de nodige hilariteit bij het publiek. De doelman van De Narre Knollen hield lange tijd zijn doel schoon met behulp van een tennisracket, terwijl De Knollen trappers het meer zochten in geestelijke hulp, gezien de non en de monnik binnen de gelederen. Na de gekostumeerde wedstrijd was er een feest in de kantine van SEC. Disc-jockey Henk Schouten bracht iedereen in de stemming alvorens De Deurzakkers de kantine op z 'n kop zet te. SEC-voorzitter Peter Koelewijn gaf een toegift met zijn be kende hit 'Kom van dat dak af.' Het ligt in de bedoeling om het treffen tussen De Narre Knol len en De Knolentrappers ieder jaar te herhalen tijdens het eer ste weekeinde van het jaar. Foto: Herman van Dam Het eenentwintigste Red Stars scholierentoernooi is op ou dejaarsdag afgesloten. Het vijfdaagse evenement kende op de laatste speeldag twee winnaarsDe jongens van de scholenge meenschap Eemland Soest en de meisjes van de RSG Amers foort wonnen de basketbalstrijd bij de brugklassers. Daarmee kwam het totaal aantal winnaars van het scholieren toernooi op zeventien. Zes daarvan komen op zaterdag 6 fe bruari nogmaals in actie. Dat zijn de teams van de basisscho len, die zich kort voor kerst kwalificeerden voor de finale om het kampioenschap van Soest. Bij de meisjes zijn dat de Van der Huchtschool, de Bonifaciusschool en de Da Costaschool. Bij de jongens bestaat de finalepoule uit de Van der Hucht school, de Groen van Prinstererschool en De Regentuuter. In totaal deden bijna duizend scholieren van negentien basis- en achttien middelbare scholen mee. De actie, die een aantal medewerkers van het Red Stars-toer nooi had opgezet voor Afrika Nu, heeft uiteindelijk 230 gul den opgeleverd. Het geld werd bijeengebracht door deelne mers en bezoekers van het scholierentoernooi. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155)13014-12577 Dat sport verbroedert, klinkt iedereen bekend in de oren, maar dat het Olie bollentoernooi zo'n gunstigeffect op de onderlinge relatie tussen recreatief en prestatief tennis naar voren heeft ge bracht, was toch wel opmerkelijk. Een evenement (met z'n plm. 400 deel nemers, ongekend in Soest), dat gezien de positieve reacties van zowel voor- als aanvankelijke tegenstanders, nu al gek scherend het hoogtepunt van 1988 is genoemd. Een evenement dat met zijfi „verlie zersronde" enorm veel bijval kreeg en dat woensdagavond 30 december een demonstratiepartij had door twee jon gedames gevolgd door de verloting van een reis die uiteindelijk bij Joke Schim mel terechtkwam. De reis betreft een weekendje Parijs. Een evenement met grandioze finales, leuke momenten tij dens de prijsuitreiking die gepresen teerd werd door Frank Masmeyer, met De heren van Red Stars krijgen zater dag al de gelegenheid zich te revan cheren voor de afgelopen zaterdag ge leden nederlaag tegen Oegstgeest. Red Stars ontvangt Oegstgeest dan in sporthal Beukendal. Winst is noodza kelijk voor de Soester basketballers, want door het 58-54 verlies in Oegst- geeest dreigen ze de aansluiting met de top te verliezen. De vierde wedstrijd, waarin Red Stars met lege handen bleef, werd geken merkt door een goede verdediging van beide ploegen. In de slotfase bracht een arbitrale beslissing vertwijfeling, maar Red Stars had de nederlaag aan zich zelf te wijten. De ploeg leed 23 keer balver lies, en dat is te veel. Ook miste Red Stars een groot aantal opgelegde kan sen. Mede daardoor keek het team van Rinus Valk halverwege tegen een 33- ook nog eens een knaller van een feest avond m.m.v. de Soester Birkse Boule vard Band. Gaarne nog een woord van dank aan de vele sponsors en de onder nemers die prijzen beschikbaar hebben gesteld t.w. Garage Stam, Coco-Cola, Barter-Finance, Eemland-Drukkerij, Nic. van Dam, Frits Gerth, Blokker, Es- so-station Ed Zaal, Lunchroom 't Hoekje, La Grande Bouffe, Columbia Pictures, Silverstar, Motor-rivisie J. Kers, transportmij. W. Kok, Sloop v. Pinksteren, Sloop Stok Soede, Auto schade M. Bosboom, Boutique des Fleurs. 30 achterstand aan. Daarna vonden Red Stars en Oegstgeest nog moeilijker het netje. Jan van Maanen gaf aan Soes ter zijde het goede voorbeeld met 18 punten, dat echter alleen door Peter Regterschot werd gevolgd (14 punten en evenveel rebounds). Oegstgeest, dat de tweede plaats op de ranglijst in neemt, bleef kanshebber voor de titel door de wedstrijd met 58-54 winnend af te sluiten. Voor Red Stars is het zaak zaterdag de rollen om te draaien door Oegstgeest te verslaan. Anders zal de kloof tussen de jonge basketballers en de posities, die recht geven op het spelen van promo tiewedstrijden, te groot worden. De re turnwedstrijd tussen Red Stars en Oegstgeest begint om 19.15 uur in sporthal Beukendal. Jeugd De jeugd van Red Stars deed op woens dag 30 december mee aan een 'spel zpndér grenzen', dat was georganiseerd door het jeugdbestuur. De kinderen in de leeftijd van 10 tot en met 16 jaar moesten in teamverband vijftien onder delen afwerken, waaronder skilopen, sleetrekken, een hindernisbaan, roulet te en penaltyschieten. Na afloop was er voor de veertig jonge deelnemers een boerenkoolmaaltijd met worst. Dat was dan schrikken, deze herfst, voor al die mensen die "in aandelen" doen. De koersen kelderden, Wall Street leek op het journaal nu écht de mieren hoop waar een stout jochie met een stok- kie in had zitten roeren en er was ook iets heel ergs met Dow Jones, wie die vent dan ook mag zijn. Ik ken hem in ieder geval niet, want ik verkeer nimmer in die financiële kringen. Eén keer per jaar maak ik een marteling door als de boek houder mij allerlei abacadabdra vertelt over de balansme uiteenzet dat we een andere belastingconstruktie nodig heb ben, waarna hij een kwartier lang de mogelijkheden opsomt. Na dertig se conden ben ik het spoor bijster. Ik heb een keer controle gehad van de belasting-inspektie. Een aardige man met een aktetas onder de arm meldde zich om precies 9.00 uur 's morgens. Ik had alles keurig klaar liggen en dacht dat 'ie om een uur of twaalf wel weer weg zou wezen. Hij heeft vier dagen aan m 'n tafel gezeten! Een aardige man hoor, maar geen greintje gevoel voor humor! Toen hij er pas zat zei ik, voor de grap natuurlijk, "als je wat vindt dat in de pa pieren loopt, gaan we samen een paar dagen op Mallorca er o ver koekhakken. Dan komen we er beslist uit". Geen spier vertrok hij, meneer. Geen lachje kon eraf. En toen ik aanbood 'm naar het station te rijden - hij was met de trein - wilde hij "geen verplichtingen k weken en bestelde een taxi. Van mijn centen dacht ik toen, kortzichtig na tuurlijk. Als hij koffie kreeg zat ik nog te dubben of hij zou willen dat ik er een re kening bij zou doen. Ik merkte geksche rend op dat ik misschien wel studieaf trek kon claimen voor de hond (is toch ook een lid van de familie?) omdat hij op depuppie-cursus zit. Geintje natuur lijk. Ging onze vriend uitleggen dat de hond werd gezien als huisdier waarna hij meteen nog even wat achterstallige hondenbelasting claimde. Aardige boys, hun moeders zijn trots op hen, maar géén humor. Zo 'n man zit er zo 'n tijd datje begint te o verwegen kostgeld te vragen. De accountant heeft het verder maar met 'm geregeld. Nee, een financieel genie kun je mij niet noemen. Ik stort mij dan ook nooit in dingen waarvan ik geen verstand heb. Je zult mij geen horloge zien kopen aan de grens bij zo'n louche gup-met-grote- sleep ("meneer, ik mag met deze partij niet de grens over en ik moet naar 't bui tenland. Daarom krijgt u dit horloge voor een schijntje"). Noch zal ik aan de voordeur een tapijt aanschaffen. Want ik ben niet slim. In ieder geval lang niet zo slim als al die slimmerikken die mij van alles willen aansmeren. Zo heb ik een keer een dame in en nachtclub in A msterdam een drankje aangeboden omdat zij vol gens mij te arm was om zelf een slokje te betalen. Zij bediende achter de bar, van boven helemaal bloot. Had natuurlijk geen geld om zelfs een bloesje op de A l- bert Cuyp te kopen, dacht ik. Wist ik veel. Maar dat drankje kostte wel vijfen zeventiggulden, zag ik later. In dit soort grappen trap ik dus ook niet meer. Ik ben niet slim, dus ik ben wel wijzer. Van aandelen, effekten, speculeren en soortgelijke zaken heb ik helemddlgeen verstand. Toen een broer mij een paar jaar geleden belde met een schijnbar.r prachtvoorstel ben ik daarop niet inge gaan. "Peter", riep hij door de telefoon, "heb jij ergens nog wat in een ouwe kous? Wat florijnen en dukaten' bedoel ik". Als mijn familieleden deze dingen gaan vragen word ik meteen wantrou wig. Want zij hebben dezelfde vader als ik en dit bleek op financieel gebied ook geen Rockefeller te zijn. Spreek vrij uit, kerel", moedigde ik hem aan, want ik was nieuwsgierig waarvoor hij een ouwe kous-met- inhoud nodig had. 'Doe net als ik en je loopt in tien jaar binnenjubelde mijn naaste verwant. "Er is grond te koop voor een kakhalve daalder. Voor een paar centen heb je een stuk braakliggend land, zo groot als Noord- en Zuid-Holland bij elkaar". Het idee mijn broer te zien als een mo derne graaf Floris V deed mij glimla chen. "Er is nog een groot stuk te koop voor een prikkie", ging hij door en hij noemde een bedrag waarvoor je toch een aardige automobiel kunt kopen. Toen ik voorzichtig informeerde waar al die goedkope grond dan wel lag, meldde hij opgewekt dat ik voor dat geld mezelf eigenaar mocht noemen van een stuk Californië. In de Verenigde Staten van Amerika dus. Ik schat een kleine tienduizend kilometer hiervandaan. Niet doen, besloot ik. Stom natuurlijk. Dat zei m 'n broer tenminste. Ruim tweejaar later op een familiefeest je schoot me zijn aanbod weer te binnen. "Hé", vroeg ik hem, "hoe zit het eigen lijk met je prairie of wat 't ook mag zijn in de States?" Hij begon wat ongemak kelijk op z'n stoel te schuiven en wilde duidelijk niks kwijt, tot z'n vrouw hem, knap narrig, porde om mij opening van zaken te geven. "Vertel 'tmaar, pientere cowboy", dreef ze door. "Nou", begon m'n broer onwillig, "ik heb dus die lap grond gekocht van een projektontwikkelaar. Via een adverten tie. Nadat ik had betaald hoorde ik niks meer, hoewel ik diverse keren geschre ven heb naar het adres van die zaken man. ik kreeg wel een mooie koopakte, in 't Engels, en het leek allemaal prima de luxe. Na dat jaar van zwijgen zag ik een oproep in de krant van iemand die ook zo 'n stuk land aangeschaft had. Hij zocht mede-kopers. Er is een vergade ring gekomen van al diegenen die op de zelfde wijze een lap grond in Californië hadden gekocht. Niemand had daarna nog wat gehoord. We besloten met z 'n honderdvijftigen een vliegtuig te charteren en zelf eens te gaan kijken wdt we hadden. In Californië bleek alles in orde. Alles klopte. Op één ding na. Toen we midden in ons gebied stonden, bleken we met z'n allen eigenaar te zijn van een gigantisch moeras. Een natuurgebied ooknog waar nooit zelfs maar een centimeter van drooggelegd zou mogen worden. Toen ik in een bootje over mijn "land" voer zag ik dat ik nóg iets had gekocht. Ik ben tevens de bezitter van een paar duizend krokodillen Peter Koelewijn Redaktie-adres: Van Weedestraat 227 telefoon 1 41 52 Privé: A. C. Post Joh. Poststraat 352 telefoon 2 12 97 Willem Peek - Sectrainer In de maand januari zullen de volley ballers van SoVoCo-Stam moeten be wijzen dat de klassering bij de dames een juiste en bij de heren een vergis sing is. Immers de damesselecties staan hoog genoteerd in de landelijke volleybalcompetitie, terwijl de heren op een voor hen onaanvaardbare acht ste plaats prijken in de Districtsklasse. De meisjesselectie gaat beginnen aan wedstrijden in de regionale jeugd- topklasse, na ongeslagen uit de eerste competitiehelft tevoorschijn te zijn ge komen. De volleybalvereniging SoVoCo-Stam heeft haar Nieuwjaarsreceptie op wel heel bijzondere wijze gevierd. Een zo grote vereniging als SoVoCo, die nog steeds niet beschikt over een eigen ac commodatie en daarom in tal van zalen en zaaltjes in Soest haar vijfhonderd le den moet trainen, telt tal van kaderle den die elkaar ook maar zelden treffen. Het bestuur organiseerde daarom een K.O.-toernooi waaraan teams van vier speelsters of spelers konden deelnemen aie tot het kader van de vereniging So VoCo hoorden. Zo waren er teams van trainers, technische commissies, club bladredactie, coaches enz. In totaal ruim zeventig deelnemers. K.O. stond niet voor Knock-out maar voor Kader- Onderling en Kennismaking-Onder ling. Wel, wat dat betreft kan SoVoCo- stam terug zien op een geslaagd toer nooi met aansluitend een zeer gezellige Nieuwjaarsreceptie in de kantine van Sportzaal De Bunt. Een aantal kaderle den verzuchtte: "Goed dat het niet ie- dere maand Nieuwjaar is, wat een ver moeiende sport dat volleybal." Een be tere start had SoVoCo-Stam zich echter niet kunnen denken. De Kader Onder linge was een geslaagde happening. Volleybal deze week De volleybalcompetitie gaat morgen avond in Soest weer van start. Acht So- VoCo-teams komen in actie, waarbij twee wedstrijden nog meer dan de an dere de aandacht verdienen. Om 19.00 uur treedt de jongensselectie van SoVo Co onder leiding van trainer-coach Paul Voorthuizen aan tegen Nederhorst en om 20.15 uur de heren SoVoCo 2 tegen de reserves van Oberon uit Weesp. Sporthal Beukendal is de plaats van handeling. Ook donderdagavond speelt het eerste damesteam van SoVoCo-Stam in Sportzaal De Bunt tegen ISALA uit Deventer, de koploper in de tweede di visie. De wedstrijd begint om 19.00 uur. Heren SoVoCo-Stam naar winst Het eerste herenteam van SoVoCo- Stam speelt tot nu toe geen rol van bete kenis als het gaat om de plaatsen 1,2 of 3. Plaatsen die recht geven op promotie naar de landelijke competitie. Toch lijkt er een keerpunt te zijn gekomen. Zater dag treffen ze het niet met Oberon uit Weesp, een geroutineerde ploeg die het de Soester heren niet makkelijk zal ma ken. Belangrijker nog dan winst is de speelwijze en de overtuiging waarmee zij de strijd zullen aangaan. En dan zaterdag weer volop volleybal. In Sporthal Beukendal 's morgens met wedstrijden voor de jeugd, en 's mid dags in Sportzaal De Bunt met om 13.00 uur de meisjesselectie tegen de veteranen van SoVoCo 8. Om 15.00 uur de herentopper SoVoCo-Stam 1 - Oberon. Het derde damesteam van So- VoCo-Stam tenslotte speelt, met een fraaie weliswaar gedeelde tweede plaats in de Districtsklasse, tegen runner-up Gemini uit Hilversum. Na het onver wachte verlies uit tegen Vollkei zullen de dames zeker revanche nemen ten koste van de Hilversummers. Aanvang 17.00 uur. Het eerste damesteam vertrekt, met een derde plaats op zak zaterdag naar Woerden om daar de plaatselijke club Valbovol punten afhandig te maken. Geen eenvoudige opgave want de Woerdense ploeg zal voor het eerst dit seizoen compleet aan de start kunnen verschijnen en vindt een achtste plaats in de eerste divisie bepaald te laag. Het tweede damesteam van SoVoCo-Stam maakt de reis naar het Gelderse Eist. Gemini, voor aanvang van dit seizoen gedoodverf als de toekomstige kam pioen, zal er alles aan willen doen het verloren gegane terrein te heroveren, immers de koploper Orion uit Doetin- chem kampt met speelsterproblemen en zag de voorsprong op Gemini met drie punten slinken. Al met al ook een lastige klus voor SoVoCo-Stam 2. WOENSDAG 6 JANUARI -\qqq De 7e Sylvesterloop, op oudejaarsdag georganiseerd door A.V.Pijnenburg is een groot succes geworden. Voor ve len is het traditie geworden om op de laatste dag van het jaar de conditie nog wat bij te werken! Liefst 1100 deelne mers (een record) gingen op weg naar de Lange Duinen, waar volgens insi ders een zeer zwaar en prachtig par cours door A.V.Pijnenburg was uitge zet. Zeer sterke lopers uit alle delen van Nederland en België waren naar Soest gekomen. De sterke steeple loper uit Dwingelo Herman Hofstee was de sterkste op de cross over 8800 meter. Hij is dan ook potentieel kandidaat voor de Olympi sche spelen van Seoul. Hij had een aar dige voorsprong op de nr. 2 de Belg Raf Wijns. Als 3e finishte Mare van Rooy uit Amsterdam. Hoe sterk het veld was bleek wel uit het feit dat de winnaar van vorig jaar Aart Stigter slechts 5e werd. De bekende Han Kulker uit Leiden werd 7e. Op deze lopers moest Gert de Ruygt niet al te veel toegeven. Hoewel het zeker niet zijn favoriete parcours was werd hij 12e. De organisatie was natuurlijk bijzonder in haar nopjes dat op de korte cross, 200 meter, Rob Eemvogels 1 speelde uit tegen Desto en kon wederom niet tot winst komen. Nadat de Utrechtenaren een 2-0 voor sprong hadden genomen wist Pieter Wimmers te scoren 2-1. Weer was het Desto dat eerst scoorde; het antwoord van Kathja Rauch liet echter niet lang op zich wachten 3-2. Dit was tevens de ruststand. Na de pauze nam Eemvogels direkt het initiatief en Erik van de Pol bracht de ploegen op gelijke hoogte 3-3. Helaas voor de Eemvogels bleef Desto zuiverder schieten en liep weer uit naar 5-3. Ook nu was het weer Erik van de Pol die de achterstand wist te verkleinen tot 5-4. Dit was ook tevens het laatste wapenfeit van de Eemvogels; Desto liep resoluut uit naar een 10-4 score. Beter deed de Eemvogels 3 ploeg het; MIA uit Amersfoort werd met maar liefst 18-3 verpletterd. De bijzonder jonge ploeg wist dus het uiterst zwakke optreden van MIA resoluut af te straf fen. De makers van de doelpunten: Sandra Lub 2x; Almar Leijferink 2x; Christa Leijferink 5x; Marco van Maanen 5x; Henriëtte Wisse lx; Margreet Wim mers 3x. Eemvogels 2 speelde thuis tegen Hui zen en wist niet tot een overwinning te komen. Voor rust liep Huizen uit naar een 6-0 voorsprong, echter te laat werd ingezien dat er een beter resultaat mo gelijk was. Na de pauze wist Huizen nog lx te sco ren; de Soesterploeg nog 5x. Doelpuntenmakers: Ad Middelkoop 2x; Henk Friebel 2x; Margeet Wim mers lx. Zowel de aspirantenploeg Eemvogel B als Eemvogels D doen het op het ogen blik uitstekend. Eemvogel BI speelde uit tegen Doorn; tot 1-1 bleef de spanning er nog in; daarin liepen de Soester aspiranten re soluut uit naar een 6-1 winst. Ook Eemvogels Dl boekte een over winning en ook dit gebeurde in een uit wedstrijd. Fiducia werd met 5-0 aan de zegekar gebonden. Doelpuntenma kers: Robin Lub 2x; Julie van de Kuil 2x; Suzanne Hartman lx Eemvogelsju- nioren 1 redde het niet tegen Minarva uit Nieuwegein. Na een 4-0 voorsprong voor Minerva wist Soester ploeg eindelijk iets terug te doen. Minerva echter bleef tot 7-2 de wed strijd beheersen; daarna kroop de Eem- vogelploeg nog dichterbij tot 7-5. Doelpuntenmakers: Stanley de Vries 2x; Marco Schouten 3x. Eemvogel 5 verloor met 5-1 van koplo per Luno uit Linschoten. A.s. zaterdag spelen de Volgende ploe gen in Sporthal Beukendal. 11.00 uur Eemvogels pupillen-Huizen 11.50 uur Eemvogels 5-Fortissimo 5 12.55 uur Eemvogels 3-Dalto 10 Foto: Herman van Dam Druppers aan de start kwam. Het geeft nog eens aan belangrijke plaats die de Sylvesterloop in de Nederlands cross wereld gaat innemen. Samen met Tem po (Kerstcross) zorgt A.V.Pijnenburg dan ook voor een prima Soester promo tie in de laatste week van het jaar! Beste Soester loper op de korte cross was Paul van den Brink die 18e werd en daarmee aantoonde voorlopig nog de beste Soester middenafstandloper te zijn. Op deze afstand was Rob Druppers na tuurlijk een klasse apart. Bij de vetera nen was het bondscoach Bram Wasse naar die iedereen te vlug afwas. Van de Soester veteranen was het Harry v. Brum melen die voor de beste prestatie zorgde, hij werd van de 100 veteranen 20e. Bij de veteranen dames legde Mart van Hal beslag op een verdienstelijke 3e plaats. Bij de dames werd Nederlands kampioene Wilma van Onna eerste, ge volgd door Yvonne van de Kolk uit Hil versum, die overigens nog A-juniore is. Beste Pijnenburg dames waren hier Henny Pot (23e) en Adrie van de Zon (25e). Bij de jongens A was Jack Belt de beste Soester met een 9e plaats. Een Pijnenburg succes was verder weg gelegd voor C-jongen Abdes Belarbi die steeds beter gaat lopen, hij werd 3e. Bij de meisjes C liet Andree Davelaar zien over grote mogelijkheden te be schikken. Een 3e plaats viel haar ten deel. Bij de jongens D liepen Onno Foekens en Ivar Smits naar resp. een 6e en 7e plaats terwijl Monique van Leek en Daphne van Hal resp. 4e en 6e werden bij de meisjes D. Bij de pupillen waren er nog succesjes weggelegd voor Marije Ambags 2e bij de meisjes pupillen A, Dieuwke Meerman werd hier 4e en Myra Blakers 6e. Bij de pupillen jon gens A was Bart in 't Hart 6e, terwijl bij de B pupillen Thomas Ruiter 4e bij de jongens en Sarah Majoor 3e bij de meis jes werden. De sponsors: Middelman, Van der Grift, Van Leek, Van Asch slagerij, Hendrikse, Familux van den Broek, Coca Cola, Remie, Philips, CBS, New Balance, mercuriuss en Auto Smeeing hartelijk dank.

Soester Courant | 1988 | | pagina 11