destofzuiger diealks kan arti6hoch SCHE NCRV-Familieshow in uitverkocht C-drie Speeldoos PAGIIma c WOENSDAG 27 JANUARI 1988 SOESTER COURANT PAGINA 9 r.: drs. L. H. Smit >MA OF Lee Towers trekt volle zaal Naailes meisjes uit buitenland 't Kliekske, zondagmiddag 31 januari, aanvang 15.00 uur Theater - Agenda Nieuwe expositie in Zonnegloren Jan de Valk vangt vuur in kleur Vrijwilligers Vakature Bank Kinderboerderij 'De Vrije Teugel' niet in tranen' J. C. Tans Kwintet Theater in Mayindra Camilla Koevoets 9, administratieve, ing tot de i voor heao, aan Cultureel Creatief Centrum ende kansen bij een school voor formatica wordt Dakket Engels, scorrespondentie uit van de ig worden kheden. de school nood- lursacademie is 3. Bij andere 9(e). 033-724214. Nieuwe cursussen die cursussen zijn nu gestart, ook de I dindsdagcursussen die wegens radio- I opnamen een weekje verschoven moes ten worden. Het is een goede start ge weest voor C-drie. Voor een aantal cur- sussen zijn zoveel inschrijvingen, dat er wachtlijsten zijn aangelegd. Pas na de teerste week kan bekeken worden hoe het cursusrooster er definitief uit gaat zien. Ixpositie illustratieve (pen)teke- ingen 'ot 7 februari kunt u de expositie van rie Grendel bekijken. De expositie bestaat uit (pen) tekeningen met een il- j> lustratief karakter. Sommige worden vergezeld door een gedicht, zoals bv. |'de optocht", een drieluik dat doet lenken aan de Kruistochten. Arie Grendel heeft al veel succes geoogst, al op de dag van de opening waren er 4 werken van hem verkocht. Kinderbios Ruim 140 kinderen hebben de avontu- r ren van neushoorn Otto en zijn vriend- jes Topper en Viggo meebeleefd. De ffikinderen hebben doodstil zitte kijken en genieten. In de pauze was er voor ie der een glaasje limonade en na afloop kregen de kinderen een werk(kleur)blad mee naar huis. De be doeling van de kinderbios is, dat er elke maand een film wordt vertoond. Ook in februari, op vrijdagmiddag de 26e. Dan vertonen we een film voor kinderen in de leeftijd van 6 jaar en ouder. De titel van de film is: "De plank". Jazz in C-drie Iedere maand wordt in C-drie een jazz concert gegeven door een meer of min der bekende jazz-formatie. We begin nen langzaam een vast publiek op te bouwen en de sfeer tijdens die concer ten is daardoor heel gezellig. In januari speelde de Soester formatie the Stable- mates tijdens het open huis van C-drie. Op deze dag konden ruim 500 mensen weer of voor het eerst genieten van swingende jazz in het culturele hart van Soest. Het volgende concert is op 21 fe bruari en wordt gegeven door het trio Klaus Flenter met als soliste Jenny Gor- dee. Houdt u deze zondagmiddag maar vast vrij. Dansdag in maart Op dit moment zijn we druk bezig met de voorbereidingen van een dansdag, waarop (bijna) alle vormen van dans gepresenteerd zullen worden. Overdag zullen docenten van C-drie open lessen en demonstraties geven. Ook de Soes ter Boerendansgroep zal een optreden verzorgen. In de avond bieden wij twee programma's aan die beide zeer aan trekkelijk zijn. In onze eigen Grote Zaal we dansen in de stijl van Zuid Amerika. De sportzaal gaan we inrich ten als volksdans-zaal. We zullen hier demonstraties door volksdansgroepen laten afwisselen met zelf volksdansen. Een leuke gelegenheid om eens met nieuwe volksdansen mee te doen of de eerste beginselen al doende te leren. Deze dansdag vindt plaats op 19 maart in C-drie. Pro memorie C-drie is telefonisch te bereiken onder nummer 02155-22188. Het adres is Willaertstraat 49, 3866 CP Soest ent met haard, hal, toi- slaapka- 'zien van eg/azing. Meer dan 200 bezoekers telde vorige week dinsdagavond het Soester cultu reel centrum C-drie, tijdens de radio opnamen voor het populaire NCRV- programma de Familieshow, gepresen teerd door Jaap de Groot. In het pro gramma kon een aantal Soesters felici taties en de groeten overbrengen, maar vooral genieten van live-optredens van een aantal bekende en minder beken de artiesten. Lee Towers, Vader Abraham en Connie Vink zorgden voor een schitterende show, waaraan ook de Sisters, Keith Ty- nes en Carol Line een bijdrage lever den. Ze kregen van het enthousiaste pu bliek telkens een gul applaus. Ook als propaganda-avond voor de NCRV slaagde de avond uitstekend. Het programma begon met een diaserie waarin de bezoekers een kijkje werd ge gund op het NCRV-omroep-bedrijf en de veelheid van radio- en televisiepro gramma's waaraan deze omroep zijn naam verbindt. Daarna was de micro foon in de volle zaal van C-drie voor Jaap de Groot en de artiesten, die hij met genoegen annonceerde. Een enkele keer moest het optreden worden overgedaan, omdat de technici niet helemaal tevreden waren. Lee To wers deed zijn "New York, New York" op eigen verzoek nog een keer over, omdat hij vond dat het echt een perfecte opname moest worden. De artiesten werden allemaal begeleid door het Fa milieshow-orkest onder leiding van John van de Ven. De Sisters, een eigen "ontdekking" van de Familieshow, bestaande uit vier Ne derlandse meisjes, brachten o.a. een medley van hits van Dionne Warwick. Keith Tynes bleek ooit deel te heben uitgemaakt van de fameuze Platters, en hij liet het publiek genieten van een aantal bekende songs. Carol Line ver tolkte het door de Carpenters beroemd geworden Jambalaya en Connie Vink onthaalde de zaal op een aantal van haar bekendste liedjes. Pierre Kartner (Vader Abraham) - ove rigens zonder de karakteristieke bol hoed - bracht o.a. zijn "Kleine café aan de haven" ten gehore en Lee Towers bracht de zaal tot geestdrift met "New York, New York", "Happy Birthday" en "You'11 never walk alone". De opname van dinsdagavond werd twee dagen later uitgezonden via Radio 2. De enthousiaste bezoekers konden op die manier nog eens dubbel nagenie ten van de gezellige avond die ze had den beleefd. Jaap de Groot stelde aan het slot vast dat de avond een geweldig succes was geweest. "We komen zeker terug in Soest," beloofde hij. De stichting Jeugdzorg stajt, een naai- cursus voor buitenlandse meisjes. Die wordt gehouden in het buurthuis Het Kruispunt aan de Albert Cuyplaan. De cursus, bestemd voor meisjes van 12 tot 16 jaar, bestaat uit tien lessen, die za terdagochtend worden gegèven van 9.30 tot 11.30 uur. De stichting Jeugd zorg zoekt nog mede-werkers voor de cursus. Voor informatie kan men te recht bij de drie buurthuizen van de stichting, tel. 21987, 19546 of 17615. Kultureel centrum Rembrandtlaan 35 - Baarn kaartverkoop telefoon 02154-18050 90,- In Volle Bloei 'In Volle Bloei' is de titel van de nieuw ste langspeelplaat van ,,'t Kliekske" én van hun theaterprogramma dat voor het theaterseizoen '87-'88 wordt ge prolongeerd. De uit Vlaanderen af komstige, maar sinds lang ook in Ne derland populaire groep - nu 'in volle bloei' - trad zo'n 20 jaar geleden voor het eerst op en begon met het verzame len van oud repertoire en het bouwen van een uitgebreid instrumentarium naar originele voorbeelden. Voor de begeleiding van de liedjes en voot het instrumentale repertoire, voor een deel bestaand uit eigen komposities in traditionele stijl, maken de vier leden van ,,'t Kliekske" gebruik van zo'n 30 verschillende Vlaamse volksinstru menten, variërend van het simpelste rietfluitje, tot hommel, draailier en doe delzak. Om een optreden van Herman Dewit, die het programma met veel kennis van zaken en vooral veel humor aan elkaar praat, RositaTahon, Oswald Tahon en Wilfried Moonen nog 'bloeiender' te maken, wordt het uitge breide instrumentarium na afloop van elk concert voor de bezoekers tentoon gesteld. Donderdag 28 januari, 20.15 uur "Neem je een apie voor me mee?" Show met Jenny Arean en George Groot. Kaarten f 20,—/Pas 65/CJP f 18,-. Zaterdag 30 januari, 14.00 uur Jeugdfilm. Kaarten f 4,—. Zondag 31 januari, 15.00 uur "In volle bloei" Gezelschap ,,'t Kliekske" met oude liedjes gebracht in een informele sfeer. Kaarten f 12,50/Pas 65/CJP f 10,-. Lee Towers, 'live' in C-drie. Foto: Herman van Dam De Amersfoortse kunstenaar Jan de Valk (50) exposeert vanaf 7 februari twee maanden lang in de hal van Zie kenhuis Zonnegloren aan de Soester- bergsestraat. De Valk ontving zijn opleiding aan de Rietveld-academie te Amsterdam, waar hij van Jan van Tongeren, zoals hij zelf zegt, "het gevoel voor het fijne de tail" heeft geleerd. Hij is momenteel als tekenleraar verbonden aan het Eem- landcollege te Amersfoort en gespecia liseerd in emaille kunstwerken. "Email is vuur gevangen in kleur. Oxy- de verhitten tot rond de 900 graden Celsius en versmelten met een koperen ondergrond is een enerverende bezig heid." Aldus de Amersfoortse email- leur, die geen gebruik maakt van een oven maar van een open vlam. Email is de laatste tijd een geliefd mate riaal in kunst en industrie en De Valk heeft daarvoor een aantal monumenta le opdrachten vervaardigd in ons land. Verder heeft hij geëxposeerd in binnen- en buitenland. Zijn tentoonstelling in Zonnegloren is dagelijks gratis te be zichtigen. DEMONSTRATIE op de donderdagen: 4 febr.25 febr., 10 maart 24 maart, 7 april van 14.00-18.00 uur. Zaterdag 13 februari van 11.00-16.00 uur Loop eens binnen en laat u informeren over datgene waarnaar uw interesse uit gaat. De Stichting Vrijwilligers Vakatu re bank Soest kunt u vinden in C-drie aan de Willaertstraat 49. Openingstij den ma., di., do. van 10.00 - 12.30 uur en 13.30 -15.30 uur. Vrij. 11.00 -12.30 uur. Tel. 02155-12630. 1/631. Dierenambulance vraagt eni ge vrijwilligers m/v. Behalve dienst doen bij ongevallen, ook mensen met huisdier vervoeren naar dierenarts, trimsalon, krematorium, universiteits kliniek. Gevonden dieren naar het asiel vervoeren enz. Vereisten zijn: de vrij- williger(ster) moet in Baarn woonach tig zijn, van dieren houden, de bereid heid hebben een EHBO-kursus te vol gen en in noodgevallen rustig kunnen handelen. 1/634. Wie wil van tijd tot tijd vrijwil ligers die gehandikapten begeleiden tij dens paardrijlessen, van en naar het rui tersportcentrum in Soest vervoeren te gen kilometervergoeding. •8/624. Voor de opvang en begelei ding van asielzoekers in Soest worden een aantal vrijwilligers m/v gevraagd. Taken van de begeleiders zijn onder meer het ondersteunen in asielprocedu re, maatschappelijke begeleiding enz. 12/614. Dienstencentrum vooroude ren in Soest zoekt vrijwilliger m/v om voor de bewoners koffie te serveren en voor het onderhouden van sociale kon takten. •5/618. Gemeentelijk Centrum voor basisedukatie TREMA '87 zoekt vrij willigers m/v ter assistentie van de dó- centen (edukatieve werkers) bij het les geven aan volwassenen in de vakken Nederlands en/of rekenen en maat schappij oriëntatie. De werktijden zijn op ma., di., wo. en do. en omvatten 2 a 2\ uur per dagdeel. Informatie over bovenstaande vakatu- rés uitsluitend via de Stichting Vrijwilli gers Vakature Bank Soest. Vedelaarpad 53, tel. 18136. WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT 78 TEL. 17253 (Technische dienst tel. 10344) Donderdag 28 januari: Vanaf 9.30 uur kunnen volwassenen weer terecht om mooie dingen te ma ken. Kosten f 2,50 inclusief koffie. Om 13.15 uur komt de Rinke Tolman- school met 41 kinderen die meedoen aan ons nieuwe natuureducatieproject "Dieren en hun manieren". Dit project is door ons samengesteld om de kinderen van 4 tot 7 jaar op een speelse manier kennis te laten maken met dieren en hun gewoonten. Veertien scholen met 560 leerlingen hebben ingeschreven zodat we van een grote belangstelling kunnen spreken. Dit project duurt tot eind maart, waarna de oudere kinderen aan de beurt ko men. Vanaf 16.00 uur kunnen kinderen nog wel naar de dieren komen kijken, maar er worden verder geen activiteiten ge houden, op de toneelgroep van Connie na. Vrijdag 29 januari: Peuters en moeders komen 's ochtends vanaf 9.30 uur lekker met elkaar spelen en praten. Het kost f 3,- per kind/ouderpaar, in clusief drinken. Na schooltijd komt Marcel zijn verjaar dag vieren en hij neemt 10 vriendjes en vriendinnetjes mee. Vanaf 15.30 uur kunnen kinderen van 4 tot en met 12 jaar meedoen aan de dierengroep. Michiel en Ellys staan klaar om met de kinderen de dieren te verzorgen. Natuurlijk wordt er ook iets leuks gemaakt. Zaterdag 30 januari: 13.30-16.00 uur: Daniëlle, Leonie en Wesley vieren vandaag hun verjaardag op de kinderboerderij. Door twee char mante (lieve dus) veijaardagsfeetjes worden ze gefeliciteerd, waarna het feest kan beginnen. Op het programma staat schminken, ezelkar, spelletjes, knutselen en misschien nog wel veel meer. Dinsdag 2 februari: Vanaf 9.30 uur peuter/ouderactivitei- ten (Zie vrijdag). Om 13.30 uur komt de Achtbaan met 55 leerlingen die meedoen aan het na tuurproject (Zie donderdag). Vanaf 16.00 uur kunnen kinderen van 4 tot en met 12 jaar terecht op de wen- senmiddag. Zij kunnen hunwens met betrekking tot een activiteit vertellen en samen met de leiding wordt het uitge voerd. Kosten: f 1,-. per kind inclusief limonade en materialen. Woensdag 3 februari: Onze theatermiddag trekt op dit mo ment gemiddeld 95 kinderen per keer. En dat is fantastisch voor de mensen die de stukken bedenken en spelen. Vanmiddag hebben we een super-ver rassing op het programma. De verras sing is bestemd voor kinderen van 4 tot en met 9 jaar. Aanvang: 14.00 uur en de kosten zijn f 1,- per kind. Koninginnedagfeest De leiding van de kinderboerderij is in september 1987 begonnen met de voorbereiding van het grote feest op 30 april. En het ziet er naar uit dat het weer een groot spektakel wordt voor de kin deren. We willen nu alvast drie dingen onder uw aandacht brengen: - kinderen die mee willen doen aan de talentenjacht kunnen zich vanaf nu op geven. We houden voorrondes en kie zen 20 kinderen uit die op de dag mo gen optreden voor een groot publiek; - er zijn 100 medewerkers nodig om het geheel in goede banen te leiden. Helpt u mee? Mensen vanaf 17 jaar die van kin deren houden en de handen uit de mou wen steken mogen meedoen. Belt u even 18136 en vraagt naar Leo; Zo'n feest kost heel veel geld. Steunt u ons financieel door een gift over te ma ken op girorekening 4496858 t.n.v. "De Vrije Teugel" en u maakt het ons mogelijk er een groot feest van te ma ken. De vereniging Artishock, Steenhoffslraal 46, tel. 19577, stelt zich als doel een bijdrage te leveren aan het sociaal-culturele leven in Soest. Door je op te geven als lid steun je de doelstellingen van de vereniging en geniet je de voordelen van het lidmaatschap. De kosten bedragen f 54,- per jaar; jongeren t/m 23 jaar en personen die tot de zelfde huishouding behoren f 27,- per jaar. Kon- taktadres ledenadministratie: Parklaan 98,3765 Soest, tel. 12689. Donderdag 28 januari: Filmhuis: 'Moskou gelooft "Moskou gelooft niet in tranen" is op gebouwd uit twee losjes met elkaar ver bonden delen, waarin we de levensloop van drie Russische vrouwen volgen. Het eerste deel speelt zich af in het mid den van de jaren vijftig. We maken ken nis met Ludmilla, Katya en Antopia, drie bakvissen die zojuist in Moskou zijn komen wonen en nog volop genie ten van het opwindende grote stadsle ven. Hoewel ze alle drie in een arbeider stehuis wonen en slechts bescheiden baantjes hebben, hebben ze grote plan nen voor de toekomst. Hun eerste zorg daarbij is het vinden van een leuke en interessante man. V| De eerste die trouwt is Antonia, eigen lijk de minst opvallende van de drie, die kiest voor een al net zo onopvallende jongen. De andere twee meisjes willen echter geen grijs, middelmatig huwelijk, maar zoeken een kandidaat uit de betere kringen van Moskou. Hun eenvoudige arbeidersafkomst lijkt hen daarbij in de weg te staan, zodat ze kiezen voor een list. De kordate Ludmilla vindt haar geluk bij een beroemde ijshockey-speler, ter wijl de schuchtere Katya een televisie reporter treft. Natuurlijk komt het be drog uit en Katya is daarvan de dupe. Zij blijkt zwanger te zijn en wordt prompt verlaten door haar 'vriend', die onder grote druk staat van zijn over heersende moeder. Het tweede deel speelt zich twintig jaar later af, eindjaren zeventig. Katya blijkt het door hard te werken tot direkteur van een fabriek te hebben geschopt. Ze woont nog altijd alleen met haar doch ter, maar heeft de moed op het vinden van een partner nog niet helemaal op gegeven. De film won in 1981 de Oscar voor de beste buitenlandse film. "Moskou ge looft niet in tranen" is één van de weini ge Russische films die het westen berei ken, waarin het moderne stadsleven centraal staat. De film laat zich niet in met politieke za ken, maar geeft een vrij humoristische kijk op de moderne Russische samenle ving, waarin ook alkoholisme en een zaamheid een rol spelen. Het verhaal boeit van begin tot eind, ook dankzij de lichtvoetige toon en de grappige scènes die her en der terugkeren in de film. Aanvang: 21.00 uur Reserveren (vanaf 20.00 uur): tel. 19577 Entree: f 6,-; leden/cjp/65+ f 5,-. 30 januari: J. C. Tans tenorsaxofoon, Jan Willem v.d. Ham altsaxofoon, Piet de Vries gi taar, Ernst Glerum bas, Han Bennink slagwerk. De flitsende en opzwepende soli van J. C. Tans en Piet de Vries, het ingetogen spel van Ernst Glerum en Jan Willem van der Ham en de spectaculaire en dik- Zaterdag 30 januari zal in Centrum Mayindra te Soest het programma "een losse veter" van Toine Lacet te zien zijn. Zang, dans en humor worden door de schrijver, zanger en acteur afwisselend gebruikt. Het ene moment teder, het andere mo ment uitbundig weet hij voor iedereen herkenbare situaties als verliefdheid, liefde, vrede, wonen sterven en geboor te uit te beelden. Zijn werk is vooral ge richt op herkenning en zelfontdekking. Een zoektocht naar de diepere drijfve ren van het leven. De avond begint om 20.00 uur. Het adres is Kerkstraat 3-5. Toegangsprijs f 10,-. wijls humorische bijdragen van Han Bennink, maar ook het prima ensem- blespel maken, dat een optreden van het J. C. Tans Kwintet fascineert en swingt. Het kwintet speelt niet alleen stukken uit het Jump-, Rock- en Rhytm Bluesrepertoire, maar ook prachtige ballades en standers uit de ijzeren Jazz traditie alsmede diverse eigen composi ties. Hoewel dit vijftal in diverse vooraan staande jazzgroepen te vinden is, zijn natuurlijk vooral bekend van de tien mansformatie J. C. Tans Rockets, de band die in staat is alle jazzpodia plat te spelen. Han is de meest onstuimige slagwerker die Nederland rijk is. Door zijn activi teiten met de I.C.P. en Misha Mengel berg levert hij een belangrijke bijdrage aan de Jazz en geïmproviseerde muziek in Nederland. Juryrapport Boy Edgar Prijs 1987: "Het is niet bij gebrek aan interessante muzikale initiatieven, dat de jury van de Boy Edgar Prijs dit jaar eenstemmig en - naar zij aanneemt - in recordtijd haar keuze kon bepalen. Ondanks een leven dige activiteit in de Nederlandse jazz en geïmproviseerde muziek, bleek over de kwaliteiten van één musicus nauwelijks discussie mogelijk: naar het inzicht van ondergetekenden dient de Boy Edgar Prijs 1987 te worden toegekend aan sa xofonist, componist en orkestleider Jan Cees Tans. Werd aanvankelijk vooral geput uit de rhytm 'n blues van de jaren vijftig, mede door de composities van bassist Ernst Glerum is een karakteristiek repertoire ontstaan waarin traditie en vernieuwing elkaar zinvol aanvullen. Als podium act hebben de Rockets in Nederlands nauwelijks hun gelijke: aan hun aanste kelijk optreden moet een wervende kracht voor de geïmproviseerde muziek in haar geheel worden toegeschreven. In J.C. Tans worden zeldzame kwalitei ten verenigd: hij is én geboren organisa tor én een gepassioneerd solist. Met grote volharding heeft hij zijn orkest J.C. Tans Rockets sinds 1980 om- hooggevoerd naar de top van de Neder landse geïmproviseerde muziek. On danks wisselingen in de bezetting wist Tans de formatie steeds met vaste hand bijeen te houden, zodat iedere editie van de Rockets een definitieve en van zelfsprekende indruk maakte. Mede door deze continuïteit heeft het inmiddels tot J.C. Tans Orchestra om gedoopte ensemble een aparte plaats verworven naast de al langer actieve or kesten van Willem Breuker en Misha Mengelberg. Uitgaande van een grote liefde voor de rhytm 'n blues-traditie heeft J.C. Tans vorm gegeven aan een eigen genre, waarin pop, jazz en blues elkaar vinden in een ongegeneerd directe presentatie en een eigengereide visuele lading. Ver gelijking van drie op het BV Haast-la- bel verschenen platen toont daarbij aan dat de Rockets voortdurend nieuw mu zikaal terrein veroveren. Als componist en solist is J.C. Tans in diverse opzichten een produkt van de Amsterdamse school in de geïmprovi- seerde muziek. Zijn onverzettelijke toon werd gevormd in sessies van het Amsterdams Tenoren Onderzoek (ATO), waarin tijdens lange duels uit houdingsvermogen en expressiviteit op de proef werden gesteld. Maar ook maakt J.C. Tans deel uit van het Am sterdams conglomeraat dat enigszins afstandelijk en ironisch aankijkt tegen de gevestigde (muzikale)genres. Het samengaan van beide tradities bepaalt het unieke karakter van de Rockets. Hoewel J.C. Tans zich vooral heeft on derscheiden als orkestleider die alle as pecten van het optreden voor publiek beheerst, wil de jury naast zijn activitei ten als workshopleider met name ook zijn prestaties als improvisator noemen. Als gast in formaties van Nedly Elstak of als leider van zijn eigen kwintet - in stukken van Gene Ammons dan wel in eigen repertoire: met zijn bevlogen, theatrale en hartstochtelijke soli bewijst Jan Cees Tans keer op keer waarom hij de 'Maria Callas van de tenorsaxofoon' moet worden genoemd. Aanvang: 21.00 uur. Entree: f 10,-; leden/cjp/65+ f 7,50. Reserveren: 10689 (na 18.00 uur). Zondag 31 januari: Op zondag 31 januari begint het kin derfilmhuis het nieuwe jaar met de be kende Camilla Koevoets van het pop pentheater Toermalijn uit Amersfoort. "Toermalijn" is opgericht in 1964 en sinds 1969 als vast theater in de oude Koppelpoort gevestigd. Camilla Koevoets tracht met haar ver halen een sprookjesachtige sfeer op te roepen, waarin tegelijkertijd hele réele en herkenbare emoties verwerkt zijn, terwijl veel aandacht aan de vormge ving wordt besteed. Zij vindt het be langrijk dat tijdens het spel ook ruimte is voor individuele reakties, zodat de voorstelling een levendig en intensief gebeuren wordt, dat tot eigen creativi teit inspireert. Sjoempie de marionet tenclown komt af en toe, maar zeker bij feestelijke gebeurtenissen, nog even kijken met een praatje en een gek kunstje. Camilla Koevoets speelt deze keer "Het lappen Paardje". Een arme jongen maakt van oude lappen een paardje, 's Nachts komt dit paardje tot leven en neemt hem mee op avontuur. Langs de zilveren ridder en de eenzame reus maakt hij, voordat hij weer tevreden op zijn paardje naar huis kan rijden, veel mee. Het belooft een gezellige en boeiende middag voor kinderen van4 tot 12 jaar te worden. He is zeker verstandig om te reserveren voor deze uitvoering van Camilla Koevoets in Soest. Aan de jari ge bezoekertjes wordt zoals gewoonlijk wat extra aandacht besteed. De foto's van de Sinterklaasmiddag worden op gehangen met de mogelijkheid om be stellingen te doen, tegen een redelijke prijs. Aanvang: 14.00 uur. Entree: f 5,-. Reserveren: tel. 12066/1957^.

Soester Courant | 1988 | | pagina 9