lapjes) KILO Hand sinaas appelen Net a 10 stuks Volkoren tarwe Gebraden varkens rollade 100 gram Smiths Superchips Per zak DE 'SOESTER COURANT GRATIS LEZEN DRIE MAANDEN LANG PLUS... EEN WAARDEVOL GESCHENK!!! SOESTER COURANT met maanzaad (Gratis gesneden) Naturel of paprika w Wiardi uitgave nieuwe boeken WOENSDAG 10 FEBRUARI 1988 SOESTER COURANT PAGINA 26 instraat 491 - Soest - Tel.: 02155- Heeft u onze Superfolder niet ontvangen, er ligt er altijd één voor u klaar bij de flessen-inname. Kinderboerderij 'De Vrije Teugel' Rommelmarkt op "De Schakel' Hartstocht en vrouwen Tot nu toe miste U het honderd procent Soester nieuws in onze leeskrant. die reeds meer dan 9000 abonnees telt. Weet U wel wat er allemaal in uw eigen dorp gebeurt? Wat er gebeurt in uw eigen buurt? De Soester Courant vertelt U alles over alle plannen die er in uw gemeente op stapel staan. Plannen waar U het misschien niet mee eens bent. De Soester Courant herinnert U daarbij aan de inspraakmogelijk heden, waarvan U gebruik kunt maken. Groot en klein nieuws, óók op sport- en rekreatiegebied. De SOESTER COURANT vertelt U er alles van! Zoals bijvoorbeeld de wekelijkse mededelingen op onze informatiepagina met de medische dienst, burgerlijke stand, kerkberichten, hulpverlenings adressen, verloren en gevonden huisdieren enz. De familieberichten, vraag- en aanbod-advertenties en het hele scala van aanbiedingen van uw eigen Soester winkeliers, maar ook alle personeelsadvertenties vindt U in de Bel nummer 14152 of stuur de ingevulde bon in open envelop ongefrankeerd aan Antwoordnummer 136. Soest. De reproduktie ontvangt U per omgaande. De toren van de Oude Kerk te Soest Speciaal getekend voor de Soester Courant Een greep uit onze weekaanbiedingen M 200 200 100 SWSfl? VA N D00RI s Vedelaarpad 53, tel. 18136. Donderdag 11 februari Vanaf 9.30 uur komen weer een aantal vrouwen bij elkaar om gezellig te knut selen. Er kunnen er nog meer bij. Kos ten: f 2,50 inklusief koffie. Om 15.45 komen Jessica Kollen en Jan Pieter van Slooten hun verjaardag vieren. Ook de toneelgroep komt weer bij elkaar en gaat verder met oefeningen voor hun optredens op Koninginnedag. Vrijdag 12 februari Om 9.30 uur start de peuter/ouderak- tiviteit, waar het steeds drukker en ge zelliger is. Dit kost f 3,- per ouder/kind paar. Vijfentwintig leerlingen van de Regentuuter komen om, 13.15 uur langs om mee te doen aan het projekt 'Dieren en hun manieren'. Om 15.45 uur komen Ronald Konijnenberg en Li- sette Leuftink hun verjaardagsfeest vie ren. Zaterdag 13 februari Drie verjaardagen vandaag: Jakob Bil len, Debbie Mol en Brenda Hottinga komen met 30 vriendjes langs. Kinde ren die niet jarig zijn gaan in een eigen groep meedoen aan de aktiviteiten. Aan het eind van de middag komen Jip en Janneke weer een voorstelling ge ven. Dinsdag 16 februari De eerste dag van ons Vooijaarspro- gramma. Let op: deze hele week begin nen de aktiviteiten om 14.00 uur en du ren tot 16.00 uur. Vandaag beginnen we met de tekenfilm: "De drie Caballe- ros", een leuke, spannende film, ge schikt voor alle leeftijden. Na de voor stelling worden er spelletjes gedaan. Toegang: slechts 1 gulden, inklusief een glas limonade. Woensdag 17 februari Vandaag brengt de theatergroep van de kinderboerderij weer een nieuw pro gramma. De voorstelling begint om In het schoolgebouw "De Schakel" aan de Klaarwaterweg 7 zal op 4 maart de jaarlijkse rommelmarkt gehouden wor den van 19.00 - 21.00 uur. Deze keer is de opbrengst bestemd voor de festiviteiten rond het 15-jarig be staan van de school. Wanneer men spullen kwijt wilt, kan men ze naar de school brengen.Wan neer men grote spullen ter beschikking wil stellen, graag een telefoontje naar de school, tel. 15714 en iemand van de school haalt het graag op. 14.00 uur. Wees op tijd, want het is al tijd heel druk en vol is vol. Koninginnedag: We zijn al over de helft met het aantal medewerkers voor dze dag. Er moeten namelijk 100 vrijwilligers bij elkaar ge vonden worden om dit grote feest te la ten slagen. Helpt u mee? Wat wij vragen zijn enthousiaste mensen vanaf 17 jaar, die het leuk vinden om met kinderen te werken. Ook moeders met kleine kin deren kunnen meewerken. Bij voldoen de deelname zorgen wij voor een crè che. Heeft u interesse? En dat geldt na tuurlijk ook voor mannelijke medewer kers: belt u even naar 18136 en vraag naar Leo. Kinderen van 4 tot en met 12 jaar kun nen zich nu al opgeven voor de talen tenjacht. We houden voorrondes en kiezen de 20 beste kandidaten uit om op 30 april hun talenten voor een groot publiek te laten zien. Het gaat heel goed met de kinderboer derij. Zo goed dat wij u dringend ver zoeken verjaardagspartijtjes vroegtijdig te boeken. Anders is het voor ons niet meer bij te benen. Wij doen ons uiterste best om het uw kinderen naar de zin te maken. Helpt u mee? Tot ziens! Auteur: Sébastien Japrisot Uitgever: De Arbeiderspers Korte inhoud: Op een strand aan de Franse kunst zakt een man in elkaar. Hij is neergeschoten. Door wie. Waarom? Vlak voordat hij sterft ziet hij de vrou wen die hij heeft gekend aan zich voor bij trekken. Een 360 pagina's tellend fascinerend boek. Technisch razend knap van com positie. Acht niet alledaagse vrouwen reconstrueren, ieder op hun eigen wij ze, de levensfase die ze hebben doorge bracht met de hoofdrolspeler in dit boek. Levensfases, zich afspelend in verschillende maatschappelijke décors, met liefde, geld en ambitie als voor naamste ingrediënten. Confrontaties met een onverbeterlijke verleider die, steeds met nieuwe varianten, in tal van opzichten aan zijn trekken komt. "Hartstocht en Vrouwen," levensge schiedenissen waarin de auteur er in slaagt spanningen op te roepen die de lezer wisselend beklemmen en vertede ren. Een machtig romangebeuren in een ongebruikelijke compositie ge schreven. j<~- ysp^ etc»-e^rt ^;co^

Soester Courant | 1988 | | pagina 26