te koop bij Schoeman llJ te koop bij Schoeman II te koop bij Schoeman llJ te koop bij Schoeman ^11 I ^Strater ^Strater mdPub ^Strater dekontakUens Q/A?n ra ra ra ra Nan Breukelen biedt aan: H .eerst eve, lbrilmodef WOENSDAG 10 FEBRUARI 1988 SOESTER COURANT PAGINA 5 Makelaardij o.g. Soesterbergsetraat79, Soest 02155-16151. Soesterbergsetraat79, Soest 02155-16151. Soest toch akkoord met pakket maatregelen tegen A 28-lawaai Makelaardij o.g ^lanBREUKELENm ASSURANTIËN NASTGOED FINANCIERINGEN Soest Soest Soest Soest Collecte O.L.G. Gekrobonnen Collecte Diabetesfonds Karnaval STONE- WASHED SPIJKER BROEKEN IN NIEUWE MODELLEN (van o.a. Love, B-C) Verlichting Rademakerstraat Makelaardij o.g. Soesterbergsetraat 79, Soest 02155-16151. - Schoeman Mal Soest, van Goyenlaan Op de derde woonlaag gel. 3-kam.flat (v.h. 4-kam.) m. balkon en berging in de onderbouw. Gang, toilet, hal, douche, keuk.bijkeuk., 2 sl.kam., doorzonwoonkam. V.v. nwe ramen en thermopane aan balkonzijde, zijde. Servicekosten f 300,- per maand, inkl. voorschot c.v. Koopsom: f59.000,- kk Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 Soest Tel. 02155-13539 Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel Inlichtingen via N.Yf uw NVM- Makelaar of via ons kantoor Soest, v. d. Weydenstraat Roy. eengezinswoning m. vergrote en tree, aangeb. berging en zonnige ach tertuin (Z.W.) Hal, toil., m.k. open keuk. m. ingeb. koel kast, gaskookplaat, afz.kap, eetbar, roy. woonkam. aan tuinzijde (tot. inkl. keuk. ca. 43 m2) m. open haard v.v. houtka chel, verd.: gr. voor- en achterkant., zij- kam., badkam. m. ligbad, 2e toil. en v.w., zolder m. gr. 4e sl.kam. v.v. dakkapel en v.w. C.v.-ketel en badgeyseropstelling, veel bergruimte. Voll. thermopane beglaasd, kapïsol., lage energiekosten. Inkl. zonnescherm en luxaflex. Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 Soest Tel. 02155-13539 Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel Inlichtingen via C?.Y; uw NVM- Makelaar of via ons kantoor Koopsom f 180.000," k.k. Soest, Tromslagerpad Royale hoekwoning (bouwjaar 1974) met c.v., voor-, zij- en vrije achtertuin (Z.W.) en tuinhuisje met uitzicht op grote vijver. Indeling: hal, toilet, aangebouwde ber ging die verbouwd is tot kantoor. Open luxe inbouwkeuken met inbouwappara- tuur bestaande uit elektrische oven, koelkast, afzuigkap en gaskookplaat. Woonkamer over de gehele breedte van de woning met open haard aan de tuin zijde. Verdieping: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet en vaste was tafelcombinatie. Vaste trap naar zolder met 4e slaapkamer voorzien van vaste wastafel, dakkapel en veel bergruimte, c.v.-ketel (bouwjaar 1972) en gasboiler- opstelling. Gehele parterre (en kantoor) voorzien van plavuizen. Gehele woning voorzien van dubbele beglazing en spouwmuurisolatie. Opmerking: de huidige eigenaar heeft een verzoek gedaan aan de gemeente om circa 238 m2 grond bestaande uit een strook van circa 4 m over de gehele leng te van het perceel 10 m aan de achterzij de van het perceel aan te kopen. Koopsom f 189.000," k.k. Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 Soest Tel. 02155-13539 Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel Inlichtingen via uwNVM- Makelaar of via ons kantoor NVM Soest, Dorresteinweg Half-vrijst. woonhuis m. vrijst. gar., voor-, zij-, en vrije achtertuin. Bouwjr. 1955. Gang, toil., k.k., mod. witte inb.keuk. m. vaatwasmach., koelkast, gaskookplaat, afz.kap, kunststof overdekt terras, door zonwoonkam. (ca. 25 m2), gr. vrijst. gar. m. vliering en hobbyruimte, verd.: gr. voor- en achterkam. w.v. 1 m. v.w., zij- kam., nwe bet. douche m. v.w. en balkon, vliezotrap naar zolder m. ged. ge- ïsol. kap en m. meerdere mogelijkheden. Hardhouten buitendeuren. Parterre ged. thermopane beglazing en voor zetramen. Lokale gasverw. Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 Soest Tel. 02155-13539 Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel Inlichtingen via uw NVM- Makelaar of via ons kantoor Koopsom f 209.000," k.k. Soestdijk Vrijstaande villa met goedgekeurde teke ning voor garage en carportopca. 575 m2 eigen grond. Zeer goede staat van on derhoud. Ramen, dak en beg. grond- vloer geïsoleerd. Ind.: ruime hal 9 m2, compl. keuken, bij keuken, kelder, roya le L-vormige woonkamer met open haard en schuifpui ca. 45 m2; verd.: luxe badkamer met ligbad, aparte douche, toilet, bidet, 3 flinke slaapkamers, vaste trap naar zolder met mog. voor slaapkamer. Deze villa is een bezichtiging zeker waard. VRAAGPRIJS: 475.000,-. Soestdijk Fraai gelegen half vrijstaande villa, ge heel gerenoveerd in 1980 (alles nieuw: electra, riolering, gas c.v. en waterleiding), keuken, toilet en gang belegd met j marmeren vloerte gels. Ind.: entree, keuken, bijkeuken, kelder, ka mer en suite ca. 38 m2, aansluitend studeerkamer; verd3 flinke slaapkamers (2 met vaste inbouwkasten), zeer luxe badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet, grote zolder met mog. voor slaapka mer. Een zeer apart huis, dat beslist van binnen gezien moet wor den. VRAAGPRIJS: 365.000,-. De gemeente Soest is na overleg met diverse betrokken instanties toch ak koord gegaan met het door Rijkswa terstaat voorgestelde pakket van maatregelen om het verkeerslawaai van de rijksweg A 28 bij Soesterberg te beteugelen. Dit ondanks de uitge sproken twijfels of met deze maatrege len de vastgestelde grenswaarden worden gehaald en de vraagtekens die het gemeentebestuur plaatst bij de metingen, die werden uitgevoerd op een met "epoxyhars" bestreken en met grit (steenslag) bestrooid proef- vlak. Een en ander blijkt in een brief die be gin deze week is verstuurd aan de inwo ners van Soesterberg en die mede na mens het gemeentebestuur is onderte kend. De brief bevat een uiteenzetting over de maatregelen die Rijkswater-. AK A.A. van Breukelen is een onafhankelijk adviesburo met 20 jaar ervaring m verzekeringen, hypotheken, pensioenen, financieringen en aan- en verkoopbemiddeling in huizen en bedrijfspanden. Om objektief te adviseren bemiddelt A.A. van Breukelen tussen 55 gerenomeerde instellingen. A.A. van Brcukrlrn Assurantiën B V Jnlianalaan lf> 1751 DB Soest lel 02155-17962 237K9 lid garantie voor N DOT zekerheid A.A. van Breukelen is uw partner bij de aan- en verkoop van huizen en bedrijfspanden. Deze bemiddeling bestaat o.a. uit het geven van technische adviezen, het opstellen van taxatierapporten en het verstrekken van hypotheekadviezen. Uit ervaring blijkt dat de korte kommunikatielijnen, de efficiënte werkwijze en de daardoor lage kosten kenmerkend zijn voor ons suksesvol bemiddelen. Zo suksesvol zelfs dat wij momenteel voor een aantal relaties met spoed huizen te koop vragen in Soest en omgeving. van Goyenlaan op 2e etage gelegen 4 kamer appartement met berging en c.v. Indeling: woonkamer, ruime moderne keuken, 3 slaapkamers, hal, toilet en douchecel. Een garage is eventueel apart bij dit appartement te koop. Gevraagde koopsom f69.500,- van Goyenlaan op 3e etage gelegen 4 kamer appartement met berging en c.v. Indeling: woonkamer, ruime moderne keuken, bijkeuken, 3 slaap kamers, hal, douche cel en toilet. Gevraagde koopsom f57.000,- Soesterbergsestraat modern hoekappartemenl met c.v., berging en garage. Indeling: woonkamer met open haard, moderne ruime keuken, hal, toilet, ruime douche en 2 slaapkamers. Dit appartement is voorzien van kunststof kozijnen en thermopane beglazing. Koopsom appartement f 98.000,- Koopsom garage f 12.000,- Mooi gelegen perceel bosgrond, groot 35.000 m*. (Wordt geen bouw vergunning op afge geven). Gevraagde koopsom f53.000,- staat voorstelt, zoals in onze krant van vorige week gepubliceerd. Op 5 februa ri j.1. heeft een laatste overleg plaatsge vonden tussen B. W. van Soest, de hoofdinspecteur-directeur van de di rectie Utrecht van Rijkswaterstaat en de regionale inspecteur Milieuhygiëne. Volgens de brief verzet de gemeente zich niet meer tegen het pakket van maatregelen en is overeengekomen dat - nadat de maatregelen zijn gerealiseerd (deze zomer) - opnieuw controlemetin gen zullen worden verricht. Dat gebeurt dan wel in opdracht van de gemeente, want Rijkswaterstaat heeft al eerder te kennen gegeven er niets voor te voelen. TNO/TPD ziillen de metingen verrich ten, in overleg met het ministerie van VROM en Rijkswaterstaat. Als mocht blijken dat er toch nog "sig nificante verschillen" naar voren ko men, zal opnieuw overleg tussen de drie genoemde instanties plaatsvinden. Blaren Intussen heeft een hoge functionaris van het ministerie van VROM, direc teur mr. J. Tesink, laten weten dat Rijkswaterstaat "willens en wetens een groot risico heeft genomen en nu op de blaren moet zitten". Tesink wordt geci teerd in het dagblad Trouw van j.1. za terdag, waarin de beproevingen van de Soesterbergers breed worden uitgeme ten. "Rijkswaterstaat heeft om finan- cieel-economisch redenen beton ge bruikt," aldus Tesink, "terwijl het ver keer op dit wegdek zo'n acht decibel meer geluid produceert dan op open as falt." Verder laat hij weten het "merkwaar dig" te vinden dat Rijkswaterstaat wei gert straks, na afloop van de werkzaam heden, nieuwe metingen te verrichten. "Je doet toch geen aanpassingen zon der te controleren of die ook het beoog de effect hebben?" aldus mr. Tesink. "Dat is geen goede bedrijfsvoering. Die weg ligt er en dat blijft hoorbaar, maar Rijkswaterstaat moet aan de normen van de Wet Geluidhinder voldoen. Dat willen wij in ieder geval getoetst zien." De instelling Ontspanning Lichamelijk Gehandicapten (O.L.G.), afd. 't Gooi, heeft van Burgemeester en Wethouders toestemming gekregen om in de perio de 24 t/m 30 oktober in de gemeente Soest te collecteren. Bij de afdeling milieubeheer, Lange Brinkweg 77, kan men vanaf heden op de werkdagen tussen 9.00 en 12.00 uur de Gekrobonnen afhalen. Het Diabetes Fonds Nederland uit Amersfoort mag van burgemeester en wethouders in de periode 14 tot en met 20 november in de gemeente Soest col lecteren. In de Knollenkrant van woensdag 3 fe bruari is een foutje geslopen. De leden van De Narre Knollen krijgen name lijk geen korting van een rijksdaalder bij alle activiteiten. Dit voordeel kun nen ze alleen voor het Bal der Zotten (zaterdagavond) en het Knollenbal (zondagavond) opstrijken. Dus niet bij het Kinder-, Jeugd en Seniorenkarna- val. Voorverkoop voor leden bij de fam. Beijer, Beukenlaan 7. Voorverkoop voor niet-leden op de na volgende adressen: Soestdijk: Slijterij Wijnhandel van der Linden, Burgemeester Grothestraat 6. Soest-Midden: Binnen en Buiten Ver lichting, F. C.Kuyperstraat 26. Soest-Zuid: Rijwielhandel Jac. de Bruin, Gallenkamppelsweg 1. Overhees: Tabakspeciaalzaak de Beer, winkelcentrum Overhees. Soesterveen: Tabakspeciaalzaak v.d. Fliert, winkelcentrum. Smitshof. De entreeprijzen zijn op zaterdag- en zondagavond fl. 10,- (Voor leden f5,—) Kinderkarnaval f5,- Seniorenkarnaval f 7,50 Jeugdkarnaval f 7,50. Voor deze laatste aktiviteiten geen speciale leden prijs. Burgemeester en Wethouders zijn ak koord gegaan met het voorstel om de huidige verlichting aan de Rademaker straat te vervangen door bol-armaturen met een grote lichtsterkte. Soestdijk In rustige laan gele gen woonhuis met schuur en flinke ach tertuin op het zuiden, v.v. gas c.v. Ind.: entree, woonka mer met inbouwkas ten, keuken, toilet; verd.: 1 gr. slaapka mer 22 m2, 1 kl. slaapkamer, badka mer met douche en 2e toilet, bergzolder. VRAAGPRIJS: 139.000,-. NVM Polycon kontaktlenzen zijn „Z"uurstofdoorlatende harde lenzen die ook nog zacht op het oog aanvoelen. 1De lenzen zijn buitengewoon ogenvriendelijk. 2. De lenzen bevatten siliconen en voelen daardoor duidelijk zachter aan dan normale harde lenzen én laten voldoende zuurstof door. 3. De gewenningstijd is zeer kort. 4. De meeste mensen die Polycon lenzen dragen kunnen zonder problemen lenzen en bril afwisselen en blijven steeds helder zien. 5. Overgevoeligheid tegen licht en hinderlijke reflexen worden door de nieuwe Polycon lenzen bijna altijd opgeheven. 6. Sportbeoefenaars hebben meer baat bij de Polycon lenzen, omdat het materiaal een betere warmte-afgifte heeft. Dat is belangrijk voor de zuurstofbehoefte van het oog. Polycon lenzen moeten nat bewaard worden, maar vragen géén duur of gecompliceerd onderhoud. Polycon lenzen geven het comfort van zachte lenzen en het scherpe zien van harde lenzen. Polycon lenzen gaan langer mee dan zachte lenzen. Polycon lenzen kunnen verzekerd worden. Gediplomeerd optometrist - Lid O.V. KJ en KJ ZUIDPROMENADE TELEFOON 1 2874 HARTJE-ZUID V WmÊ

Soester Courant | 1988 | | pagina 5