I ^Strater 3 II 8 g» 8» midPub PO) :ompuCer/ de Kamerlid Jeitje van Nieuwenhoven: 'Arbeidstijdverkorting met grote stappen verder uitbouwen' 0 a| 1 o3 IvA Soest 50 jaar geleden 18 februari 1938 8 C 3i2 Ml' WOENSDAG 17 FEBRUARI 1988 SOESTER COURANT PAGINA 5 Makelaardij o.g. Soesterbergsetraat79, Soest 02155-16151. J. A. SMEEING Beheer b.v. TE KOOP TE HUUR Het Nationaal Reumafonds De Soester Duinen vraagt uw aandacht voor RIAGG start ondersteuningsgroep dementie Geld uit woning Belastinghulp FNV voor leden NIEUW! SOESTER COURANT Politieman C. de Heere overleden Soest Ir. Menkolaan 63 In rustige laan gele gen woonhuis met schuur en flinke ach tertuin op het zuiden, v.v. gas c.v. Ind.: entree, woonka mer met inbouwkas- ten, keuken, toilet, 1 grote si.kamer (ca. 22 mz) en 1 kl. sl.ka- K: mer, badkamer met douche en 2e toilet, bergzolder. VRAAGPRIJS: 139.000,-. IN- EN VERKOOP ONROEREND GOED Mariastraat 1 - 3762 CW SOEST Telefoon 02155 - 1 83 86 TE KOOP SOEST Vrijstaande villa met dubbele gara ge aan de Prins Bernhardlaan 2. Grond: 442 m2. Vraagprijs f 225.000,- k.k. Halfvrijstaande woning aan de Van Lenneplaan 20, met garage. Grond: ca. 300 m2. Vraagprijs f 215.000,- k.k. Vrijstaand landhuis aan het 1 e Hee serlaantje 48. Met garage en meer dere opstallen. Grond: 9800 m2. Vraagprijs f 525.000,- k.k. Wij zijn genegen om onroerend goed in te ruilen. TE KOOP EEMNES Boerderij aan de Wakkeredijk 17- 19. Met schuren, erf en weiland. Grond: 2120 m2. Vraagprijs f 365.000,- k.k. Grote boerderij met veel bijgebou wen aan de Wakkeredijk 248-250. Grond: 8760 m2. Vraagprijs f 475.000,- k.k. TE HUUR SOEST 280 m2 ruimte t.b.v. kantoor c.q. showroom aan de Mariastraat. Vraagprijs f 105,-/m2/per jaar. 790 m2 begane grond in het St. Jo- sephgebouw, Steen hoffstraat. T.b.v. kantoor, showroom, etc. Vraagprijs f 120,-/m2/per jaar. Bedrijfsruimte t.b.v. een bouwbe drijf o.d. Totaal 750 m2, waarvan ca. 400 m2 bebouwd. (Veel achter stallig onderhoud). Vraagprijs n.o.t.k. Makelaardij SOEST Ir. Menkolaan 61 Woonhuis met flinke tuin. Ind.: woonkamer met open haard, open keuken, bijkeu ken, schuur, 3 slaapkamers, één met balkon, douche. Soesterbergsesuaat 79. Soest. 02155-16151. Boot gestolen Onbekenden hebben vorige week aan het Fazantpad een rubberboot wegge nomen, die naast het huis van de eige naar hing. Het gaat om een blauwe vier- persoons boot, die overigens op acht plaatsen was geplakt. De eigenaar, een 22-jarige Soester, deed aangifte bij de politie. Fietser aangereden Een 18-jarige jongeman uit Soest werd vorige week op het kruispunt Weeg- breestraat-Smitsweg aangereden door een auto, die bestuurd werd door een 36-jarige plaatsgenote. De fietser kreeg geen voorrang en kwam bij de botsing ten val. Hij werd voor onderzoek naar Zonnegloren gebracht, maar bleek ge lukkig weinig te mankeren. Bromfietser gewond Een 18-jarige jongeman uit Soest is vo rige week op de Torenstraat gewond geraakt toen hij tegen een geparkeerde auto botste. Het ongeluk ontstond tij dens een sneeuwbui. De jongeman reed daardoor met zijn hoofd wat al te ver voorover gebogen, zodat hij de auto niet tijdig zag. Hij werd met verwondin gen aan zijn gezicht naar Zonnegloren overgebracht. Het leven nu kenmerkt zich door bewe ging en snelheid. Wie goed ter been is, heeft daar soms al moeite mee. Laat staan de 300.000 reumapatiënten die Nederland telt. Want reuma haalt de vaart uit je leven. Het Nationaal Reu mafonds zet zich vol energie in om die vaart er weer in te brengen. Het maakt de omgeving leefbaar, past ontspanning en vakantie aan en stimuleert het con tact met lotgenoten. Het Reumafonds is tevens de grote motor achter het zoeken naar de oorzaak van reuma. U kunt die motor voorzien van brandstof. Geef daarom in de week van 7 tot en met 13 maart pr collectebus, giro (324) of bank (70 70 70 848). Autokraken Een onbekende dader heeft in de nacht van zaterdag op zondag geprobeerd in te breken in een auto aan de Sophia- laan. De eigenaar, een 52-jarige Soes ter, hoorde een klap en zag iemand zich op verdachte wijze ophouden bij de au to. Hij riep hem aan, waarop de onbe kende de benen nam. Er bleek een zij ruit te zijn vernield, maar er wordt niets vermist. Mogelijk dezelfde dader had aan de Anna Paulownalaan meer succes. Hier werd het scheerraampje van een auto vernield en verdween een etui met di verse persoonlijke bescheiden van de 49-jarige eigenaar, o.a. zijn rijbewijs en autopapieren. In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft een onbekende dader een auto opengebroken aan de Krommeweg. Hij vernielde een zijruit en zag zijn euvel daad beloond met een forse buit: een geldbedrag van maar liefst 75 cent! De kapotte ruit kost wel wat meer. Loos brandalarm bij Zonnegloren Politie en brandweer moesten vorige week 's nachts uitrukken wegens een brandalarm uit het ziekenhuis Zonne gloren. Eenmaal ter plaatse bleek het alarm in werking te zijn gesteld doordat een leiding in het ketelhuis was ge sprongen. De technische dienst van het ziekenhuis herstelde de schade. SIERADEN MET DIAMANT Moderne 14 krt. gouden hangers met diamant Zowel los als in verschillende kombinaties (3 maten) verkrijgbaar. RESTAURANT SOESTERBERGSESTRAAT188 S0EST0UINEN 02155 12739 Raadsvergadering De eerstvolgende openbare raadsver gadering vindt plaats op donderdag 25 februari, om 19.30 uur, in de aula van het Griftland College aan de Noorder- weg 79. In het gem. INFOrmatiecentrum kan men de stukken inzien van de punten die die avond behandeld worden. De agenda hangt in het publikatiebord van het INFO-centrum en bij de Hulpsecre tarie te Soesterberg. Enkele belangrijke punten zijn: inzameling en verwerking afvalstof fen; voorbereidingsbesluit diverse gebie den; renovatie tennisbanen; herinrichting gedeelte Dorresteinweg tussen Laanstraat en Industrieweg; herstel beschoeiingen langs een aan tal vijvers; verhuur visrecht vijvers aan de Hen gelsportver. "De Snoekbaars" Baam; fusie gasbedrijven Amersfoort, Baarn en Soest; oprichting N.V. Re gionaal Nutsbedrijf Eemland. Openbare Commissievergadering Woensdag 24 februari, 20.00 uur: Commissie Minderheden Agenda o.a.: Welzijnsplan 1989-1992. De vergadering wordt gehouden in de dépendance achter het gemeentehuis, Steenhoffstraat 2-4. Agenda en stuk ken liggen ter inzage in het gem. IN FOrmatiecentrum. Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter der commissie op geven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gele genheid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte opmerkingen bij haar be schouwingen betrekken. 4. Degenen die in eerste instantie van het spreek recht gebruik hebben gemaakt, hebben het recht voorafgaande aan de bespreking in de tweede besprekingsronde het woord te voeren indien naar hun oordeel de discussie van de commissie leden in eerste insatntie daartoe aanleiding geeft. 5. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meer derheid van de commissie behoefte blijkt te be staan, de sprekers uit het publiek vragen hun op merkingen bij de behandeling van het agenda punt te verduidelijken, of aan te vullen. Subsidie-aanvragen 1989 De gemeente Soest maakt u erop attent dat aanvragen om subsidie voor het jaar 1989 op grond van de geldende "Alge mene Subsidieverordening Welzijn" voor 1 april 1988 moeten worden inge diend bij het college van B. W., Post bus 2000, 3760 CA Soest. De aanvraag moet bestaan uit een be groting (met toelichting), werkplan, statuten en/of reglementen en be stuurssamenstelling. Indien een instel ling of groep reeds meerdere jaren be staat dient daarbij tevens de jaarreke ning van tw ee voorgaande jaren te wor den bijgevoegd. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de afdeling Welzijn, Volks gezondheid en Cultuur van sector II, Steenhoffstraat 2, telefoon: 93599. Hinderwet-aanvraag Bij de afd. milieubeheer van de ge meente Soest, Lange Brinkweg 77, ka mer 012, liggen vanaf heden op werk dagen van 8.30 uur tot 12.00 uur, als mede in de bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan tijdens de openingsuren en in de Hulpsecretarie Soesterberg, ter inza ge de verzoeken met bijlagen van: a. C. van Velzen, Molenstraat 132c, voor het oprichten van een autoscha- debedrijf op het perceel Industrieweg 16B; b. R.E. Roelofs, Rademakerstraat 61, voor het uitbreiden/wijzigen van een café op het perceel Rademakerstraat 61, Soesterberg. Gemotiveerde bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kunnen door een ieder gedurende een maand na dag tekening van deze kennisgeving schrif telijk worden ingediend bij het gemeen tebestuur. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage ge legd. Een ieder kan ook mondeling in persoon of bij gemachtigde bezwaren inbrengen op een openbare zitting waar gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling. a. te houden op 8 maart 1988, aanvang 09.00 uur, in de dépendance achter het gemeentehuis, Steenhoffstraat 2-4; b. te houden op 8 maart 1988, aanvang 10.00 uur, in de dépendance achter het gemeentehuis, Steenhoffstraat 2-4. Indien men dat wenst worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het be zwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. "De zorgzame samenleving van het CDA is een passief concept. Het komt erop neer dat je maar moet afwachten wat de overheid nog doet, en de rest moetje zelf maar doen. De PvdA staat voor een actieve waarborgfunctie van de overheid, zodat de mensen hun recht kunnen claimen." Dat zei het PvdA-Tweede Kamerlid Jeltje van Nieuwenhoven vorige week in Soest, waar ze op uitnodiging van de Rooie Vrouwen een lezing hield die werd bijgewoond door slechts een klein aantal belangstellenden. Opvallend was bijvoorbeeld de afwezigheid van de gehele gemeenteraadsfractie van de PvdA. Van Nieuwenhoven sprak in restaurant Van den Brink o.m. over het ontwerp- verkiezingsprogramma "Schuivende panelen", waarvan ze vond dat het voor sociaal-democraten Veel op z'n kop zet, al betekent het in menig opzicht slechts een aanzet voor de discussie. "Het mooie ervan is dat het zo inconsistent is," aldus het kamerlid, dat weersprak dat het stuk "rechts" is omdat er hier en daar ook zuiver marxistische passages in voorkomen. Van Nieuwenhoven schetste de PvdA- doelstellingen van na de oorlog als: toe gankelijkheid van voorzieningen voor iedereen, gelijkheid van inkomens en solidariteit. De heilsstaat die de sociaal democraten voor ogen stond is echter nooit bereikt. Zij hield een pleidooi voor het handhaven van de solidariteit in de samenleving, zo anoniem moge lijk georganiseerd, en kenmerkte de "zorgeloze samenleving" die het CDA nastreeft als die van een "zorgeloze overheid". Bestaanszekerheid en maat schappelijke gelijkheid zijn geen gun sten maar rechten, al zijn er voortdu rend conflicterende belangen. Inkomensbeleid Het kamerlid verdedigde ook de "indi vidualisering" met de stelling dat men sen alleen als ze naast elkaar in solidari teit hun bestaan kunnen opbouwen op gewassen zullen zijn tegen de proble men die zich in de samenleving voor doen. In het inkomensbeleid moet re kening worden gehouden met het toe nemend aantal alleenstaanden - nu 27 van de bevolking, waarvan 82 vrouwen - en er is geen noodzaak om vast te houden aan het idee van een "ge zinsinkomen", aldus Van Nieuwenho ven. De PvdA voelt weinig voor een ba sis-inkomen voor elke Nederlander af zonderlijk, omdat dat niets bijdraagt aan de dringend gewenste verdeling van de arbeid. Daarom ook is het verder uitbouwen van de Arbeidstijdverkor ting (ATV) dringend gewenst. "Het concept is weliswaar mislukt, maar als de PvdA weer in de regering komt moet er een uiterst poging worden onderno men om de ATV verder door te voeren, liefst met grote stappen. Op die manier Op 17 maart a.s. start de afdeling psy- chogeriatrie van het RIAGG Oost- Utrecht met een gespreksgroep voor partners van dementerende ouderen in Soest. Indien er voldoende belangstel ling is zullen er in totaal zes bijeenkom sten worden gehouden op donderdag middag van 15.30-16.30 uur. Doel van deze bijeenkomsten is het uitwisselen van informatie en het ondersteunen van elkaar. Daarnaast wordt er voorlichting en advies gegeven over het omgaan met dementerende ouderen. Het is bekend dat het zorgen voor iemand die geeste lijk achteruitgaat zeer veel inspanning en kracht vergt van de verzorger(ster). Over het algemeen zijn er weinig of geen mensen in de direkte omgeving in diezelfde situatie. Dit maakt dat men weinig steun en begrip ondervindt in de eigen omgeving. Ervaringen met vorige gespreksgroepen leerde dat het kennis maken en praten met "lotgenoten" meer kans biedt op steun en begrip. U kunt zich voor deze bijeenkomsten, die overigens kosteloos zijn, opgeven bij de heer D. Miggelbrink of de heer P. Schreurs, dagelijks te bereiken van 9.00 tot 9.30 uur en van 13.00 tot 13.30 uur via telefoonnummer 033-632164. Bij hen kunt u ook terecht voor verdere in formatie. De bijeenkomsten zullen worden gehouden in de vergaderruimte van verzorgingstehuis Groot Engen- daal. Beroep tegen de op het verzoek geno men beschikking kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden ingesteld door degene die binnen de gestelde termijn schrifte lijk of mondeling bezwaren heeft inge bracht, tenzij wordt aangetoond dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te dienen. Ontwerp- Hinderwetvergunning Burgemeester en Wethouders hebben het voornemen vergunning te verlenen G. v.d. Munt, Laanstraat 80, voor het oprichten van een bedrijfsruimte voor opslag en verkoop van auto-on derdelen en aanverwante artikelen, alsmede revisie van remonderdelen op het perceel Laanstraat 80. De ontwerpvergunning ligt vanaf he den 14 dagen ter inzage bij de milieu dienst van de gemeente, kamer 012, op werkdagen van 8.30 tot 12.00 uur, als mede in de bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan tijdens de openingsuren. Gemotiveerde bezwaren tegen de ont werpvergunning kunnen tot 2 maart 1988 schriftelijk worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders. De in gekomen bezwaarschriften worden bij de stukken ter inzage gelegd. Desge vraagd worden de persoonlijke gege vens van de indieners niet bekend ge maakt. N.B. Beroep tegen de vergunning kan later slechts worden ingesteld door degenen die reeds monde ling of schriftelijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aan tonen dat zij niet in staat waren be zwaar te maken. Groenstructuurplan In het gem. Informatiecentrum, de Hulpsecretarie Sesterberg en de biblio theken ligt vanaf heden ter inzage het Groenstructuurplan van de gemeente Soest. Tot en met vrijdag 11 maart heeft men gelegenheid om schriftelijk bij Burge meester en Wethouders te reageren op het plan. Het Groenstructuurplan is toegestuurd aan Verenigingen c.q. instellingen op het gebied van natuurbeheer om van hen ook een reaktie te krijgen. Het Groenstructuurplan zal als basis gaan dienen voor het te voeren beleid t.a.v. de groen- en recreatievoorzienin gen in de gemeente. Informaties: Info-centrum, Steenhoff straat 9A, tel. 22555. Geopend maan dag t/m vrijdag 9.00 - 17.00 uur. Informatietelefoon met actualiteiten: tel. 93665 (24 uurs-service). Kom gauw langs bij ZUID PROMENADE 15 3768 EM SOEST TELEFOON 02155-1 2874 kunnen ook oudere werklozen en vrou wen weer aan de arbeidsmarkt deelne men en zich een zelfstandig inkomen verwerven." Daarvoor is echter ook een goed gere gelde kinderopvang vereist. "Het is merkwaardig dat de overheid het on derwijs pas vanaf het vierde jaar cen traal in de hand neemt, en niet daarvoor al," meende Van Nieuwenhoven, die in dit verband ook het onderwijs-bekosti- gingssysteem hekelde dat het bijzonder onderwijs bevoordeelt boven het open baar. "De bijzondere scholen lokken, vooral in de grote steden, mensen van allerlei achtergrond, en dat is raar, ge zien de toenemende ontkerkelijking." In de discussie, die onder leiding stond van Ans Holleman, ging Van Nieuwen hoven op een aantal vragen in. Zo meende ze dat de belasting- en premie druk in Nederland daarom zo hoog is, omdat alleen de gezinshoofden de zorg- functie voor veel niet-werkenden moe ten opbrengen. "Er nemen in ons land nog veel te weinig mensen deel aan be taalde arbeid, met name vrouwen. Het nationaal inkomen is groot genoeg om iedereen een basis-inkomen te ver schaffen, alleen het werk laat zich zo moeilijk verdelen." In dat verband pleitte ze voor meer part-time functies, o.a. ook voor kamerleden. Uit een woning aan het Hazepad is een bedrag van 4.000 gulden en een aantal sieraden gestolen. Bij een inbraak aan de Kruisweg werd 1.100 gulden ont vreemd. De eigenaar van een auto, die stond ge parkeerd aan de Oranjelaan, mist zijn paspoort, rijbewijs, zonnebril en kente kenbewijzen. Zijn wagen werd openge broken en leeggehaald. De schade aan de vernielde ruit bedroeg 350 gulden. De FNV-leden kunnen wederom pro fiteren van de door de vakbond gebo den belastinghulp. Een korps van 4500 opgeleide kaderleden zullen de FNV-leden bijstaan bij het invullen van de diverse aangiftebiljetten. De FNV verleent deze hulp al jaren. Het bespaart veel mensen de onkosten die ze moeten maken als ze een bureau of een particulier inschakelen voor de invulling van hun A-, E-, B- of T-biljet. Vorig jaar hielp de FNV 85.000 leden in het hele land. Het aantal mensen, dat gebruik maakt van het FNV-aanbod, neemt overigens jaarlijks toe. FNV-leden uit Soest en Soesterberg kunnen bij de volgende personen te recht met hun aangiftebiljet: B.G. van Hees, tel. 14027, P. Spijker, tel. 15695 en G. Baarspel (Soesterberg), tel. 03463-3706. 'THOMAS BASIC'S" BLAZERS (kort en lang model) vanaf 155,- BROEKEN (wijd model) vanaf 89.50 in kaki, bruin, marine Brievenbus vernield Een bewoner van de Akkeren deed in het weekeinde bij de politie aangifte wegens vernieling van zijn brievenbus. Onbekenden hadden de bus, in de hal van het flatgebouw, opengebroken. Of er iets werd vermist viel niet aanstonds vast te stellen. Brandalarm in 'Vosseveld' De brandweer werd vrijdagmiddag ge waarschuwd wegens rookontwikkeling bij het gezinsvervangend tehuis "Vos seveld" aan de Birkstraat. Ter plaatse bleek dat de rook veroorzaakt werkt door de verhitting van een vuile oven. De brandweer hoefde niet in te grijpen. Kostbare vaas gestolen Een onbekende dader heeft vorige week uit een antiekzaak aan de Burge meester Grothestraat een kostbare zgn. plateelvaas weggenomen. De vaas had een waarde van 375 gulden. De 36-jari- ge eigenares deed aangifte bij de politie. Bureau voor redaktie en administratie VAN WEEDESTRAAT 227 Postbus 57 - 3760 AB Soest Openingstijden: ma., di., wo., do. van 8.30-12.30 en 13.00-17.00 uur. Vrijdag 8.30-12.30 uur en 13.00-15.45 uur. Zaterdags gesloten. Vorige week donderdag is in zieken huis Zonnegloren nog onverwacht overleden de hoofdagent van politie C. de Heere, op de leeftijd van zestig jaar. Nog geen veertien dagen tevoren had De Heere afscheid genomen van het politiekorps, waaraan hij sinds 1961 verbonden was. Tijdens de feestelijke afscheidsreceptie te zijner ere werd hij, temidden van zijn collega's en vrienden, plotseling onwel en de politieman werd dan ook met spoed in Zonnegloren op genomen. Aanvankelijk liet zijn toe stand zich niet al te somber aanzien, maar gedurende het verblijf in het zie kenhuis werd steeds duidelijker dat er toch sprake moest zijn van een ernstige aandoening. Binnen het Soester politiekorps is met grote verslagenheid gereageerd op het overlijden van de pas gepensioneerde collega. 1 Clubnieuws v.v. Soest Soest I - Utrecht I 2-0. Soest II - Utrecht II 2-3. Ook Utrecht moest in „Soest" haar meerdere erkennen doordat Soest tweemaal kans zag te doelpunten en Utrecht het net niet eenmaal kon vinden. Het spelpeil bij Soest stond veel lager dan in den wedstrijd tegen Woerden. Daarvan was de wind, welke dwars over het veld stond, gedeeltelijk oorzaak, terwijl ook een paar spelers waarschijnlijk nog niet geheel fit waren. De rust ging in met 1 -0 voor Soest. Daarna kreeg Soest wind tegen en werd bovendien verzwakt door 't uitvallen van v.d. Tak, waarvoor Schiffort in de plaats kwam. Door hard werken kreeg Utrecht niet veel kansen, zelfs toen De Rooy en outbal in zijn handen opving. Voordat er gefloten was, werd de toege wezen penalty door Kazius gestopt. Ongeveer 5 minuten voor het einde werd de doelverdediger der gasten voor de tweede maal gepasseerd 2-0. In déze stand kwam geen verandering, zoodat Soest I uit de laatste 4 wedstrijden 7 punten verzamelde en nu precies midden op de ranglijst is aangeland. Het 2e elftal kon het in de klei niet bolwerken, ofschoon zij in het veld niet min der waren. Na een 2-0 achterstand ingehaald te hebben, hernam Utrecht II uit een vrije trap de leiding(3-2). In de 2e helft werden geen doelpunten gemaakt en kwam met ongewijzigden stand het einde van dezen onder hagelbuien ge speelden wedstrijd. Tricht I - Soest I. Voor de 2e maal staat 20 Febr. de reis naar Tricht op het programma, vori ge maal is het terrein afgekeurd. We vertrekken om 11.15 uur per trein van den Nieuweweg. Soest II is vrij. Luchtvaarttentoonstelling De Luchtvaarttentoonstelling te Soesterberg, die tot nu toe geëxploiteerd werd door den heer Conterier is een groot succes geweest. In 1937 bezochten 50.000 personen deze tentoonstelling en daarom acht men den tijd gekomen, om deze tentoonstelling een permanent karakter te ge ven. Door den heer Conterier zal een nieuwe N.V. worden opgericht, waarbij de verschillende luchtvaartinstanties niet zullen deelnemen. Voor toezicht op de technische leiding is een voorloopige commissie be noemd.

Soester Courant | 1988 | | pagina 5