'Bijons op Soest' Wedgwood serviezen INFORMATIE OVER VOORTGEZET ONDERWIJS tijdloze tafelcultuur CDA boos om 'fusieplan' in sociaal-cultureel werk WOENSDAG 2 MAART 1988 SOESTER COURANT PAGINA 13 Kamermuziekdag op zondag 6 maart: 175 amateur-musici in Groeneveld Aanvragen Kermispot Muziekmaand in Baarnsch Lyceum tot 5 april Reuma-collecte De Schakel houdt rommelmarkt Minister de Visserschool zet zich in voor de bouw van kleuterschool Inverview ambtenaar valt verkeerd 'Monument' Avondvliegen op vliegbasis Soesterberg Monumenten 'Inbraakpreventie' bij Huurdersvereniging Donderdag 3 maart Informatie-avond: Rijks s.g. "Thorbecke" voor HAVO, VWO (Atheneum), Thorbeckeplein 1, Amersfoort, van af 19.30 uur. Dinsdag 8 maart Informatie-avond: Eemland Coll. Zuid, voor Gymnasium, Atheneum, HAVO, D. Fockemalaan 22, Amerfoort vanaf 19.30 uur. Woensdag 9 maart Open dag: Chr. Techn. School voor Zeist en omstr. en „de Stichtse", beide scholen vormen met ingang van 01 -08-'88 GROOT ZEIST, chr. s.g. voor beroepsonderwijs, LEAO, LHNO, LMO en LTO, bezoekadressen: Joh. v. Oldenbarneveltlaan 1, Zeist en Graaf Adolflaan 4, Zeist van 14.00 -16.00 uur. Donderdag 10 maart Open dag: Chr. Techn. School voor Zeist en omstr. en „de Stichtse", beide scholen vormen met ingang van 01 -08-1988 GROOT ZEIST, chr. s.g. voor beroepsonderwijs, LEAO, LHNO, LMO en LTO, bezoekadressen: Joh. v. Oldenbarneveltlaan 1, Zeist en Graaf Adolflaan 4, Zeist van 19.00 - 21.00 uur. Zaterdag 12 maart Informatie-dag: Eemland Coll. zuid, voor Gymnasium, Atheneum, HAVO, D. Fockemalaan 22, Amersfoort, vanaf 10.30 uur (beperkt programma). Open dag: De Koppel voor LTO, ITO, LHNO, IHNO, Hooglandseweg 55, Amersfoort van 9.30-12.30 uur. Dinsdag 15 maart Informatie-avond: Schothorst Coll. voor VWO (Atheneum) HAVO, MAVO, Palladijnenweg 611, Amersfoort, vanaf 19.30 uur, ook voor 4-HAVO en 5-Atheneum. Woensdag 16 maart Open dag: Chr. Agrarische School, Luxoolseweg 1, Nijkerk, van 14.00-16.30 uur. Open huis: de Nieuwe Baarnsche School voor Mavo, Havo en VWO, Smutslaan 8, Baarn, van 19.00-20.15 uur. Woensdag 23 maart Open dag: S.B.B.O. "Midden Nederland" voor beroepsbegel. onderw., Leusden: Clarenburg 1 van 14.00- 17.00 uur. en 19.00-21.00 uur. Amersfoort: Nijverheidsweg 130 van 14.00-17.00 uur en 19.00-21.00 uur. In de verschillende zalen van Kasteel Groeneveld vindt a.s. zondag 6 maart voor de derde keer in successie de jaarlijke "Kamermuziekdag'" plaats, een initiatief van de Baarnse Muziek- kring en de leiding van het kasteel. Aan het evenement nemen maar liefst 22 ensembles deel, met in totaal 175 amateur-musici. Dat de muziekdag een groot succes is lijdt geen twijfel als men bedenkt dat in het eerste jaar zich 13 ensembles lieten inschrijven. Vorig jaar steeg dat aantal naar 16 en dit jaar zijn het er nog eens 6 meer. De gezelschappen komen uit al lerlei plaatsen in de omgeving, zoals Baarn, Bussum, Almere, Hilversum, Op het Evenemententerrein aan de Koningsweg wordt dit jaar van woens dag 11 mei tot en met zondag 15 mei de Kermis gehouden. De Stichting Coördinatie Kermissen heeft onlangs de verplachting gehouden. Naast ver schillende verkoopzaken en behendig heidsspelen zal weer een groot aantal attrakties op de kermis aanwezig zijn. Zowel voor de allerkleinsten als voor de groten is er keuze genoeg. Zo spoedig mogelijk na afloop van de kermis zal de Stichting bepaalde be dragen uitkeren aan verenigingen en instellingen die op sociaal-cultureel of charitatief gebied in Soest en Soester- Binnenbrand richt flinke schade aan Een binnenbrand in het bejaardencen trum De Drie Eiken in Soesterberg heeft voor 20.000 gulden schade aan gericht. Het vuur ontstond door kort sluiting in de wasmachine. Dat apparaat en de centrifuge gingen in de vlammen verloren. Ook werd veel rookschade aangericht. De brandweer bluste de brand in de woning van een 77-jarige vrouw. Op donderdag 3 maart om 20.00 uur zal op het Baarnsch Lyceum de muziek maand van start gaan. Deze eerste avond heeft als spectaculair begin een optreden van het schoolorkest, dat uit leerlingen van het Baarnsch Lyceum bestaat. Hier aansluitend zal de heer Heilweg, een bij onze oosterburen be kende pianist, een optreden verzorgen op forte piano; "Pianomuziek anders belicht" getiteld. Hierbij zal hij ook de titel van dit optreden verklaren. Uitgevoerd worden werken van Mo- zart, Scarlatti en anderen. Na de pauze zal de hqer Heilweg een stuk opvoeren met Erice Waardenburg, die op harp een stuk speelt van Bach. Na afloop van zijn optreden zal Heil weg een gesprek hebben met de heer Rubinstein van Polygram, over zijn vak als Tonmeister, ook wel producer ge noemd. Het opnemen van muziek, ge zien vanuit technische, artistieke en commerciële hoeken komen in het ge sprek aan de orde. Het publiek heeft de mogelijkheid om na het gesprek vragen te stellen aan de heren Heilweg en Ru binstein. De tweede avond zal minstens zo infor matief en gezellig zijn als de eerste. Op deze avond zal namelijk de Surinaamse band "Sosoba" optreden, die terug zul len gaan naar hun Afrikaanse roots. Deze avond valt op donderdag 10 maart en begint om 20.00 uur. De derde avond is op woensdag 16 maart en gaat over jazz. Laren, Hollandse Rading, Amersfoort en Bennebroek, maar ook van verder weg, zoals Amsterdam en Eindhoven. De deelnemers kiezen volgens een min of meer "vrijblijvende" formule hun ei gen programma, dat maximaal 45 mi nuten duurt. Er zijn geen beoordelin gen, voorronden of juryrapporten. De ensembles vertonen een zeer uiteenlo pend karakter, van pianosolisten tot een compleet jeugdorkest. Ook de vo cale muziek is zeer goed vertegenwoor digd. Alle concerten zijn toegankelijk voor de bezoekers van Kasteel Groeneveld. Men betaalt slechts éénmaal de gebrui kelijke entree van 3,—. berg werkzaam zijn. Deze bedragen zijn afkomstig van de pachtsommen. Verenigingen werkzaam op sociaal- cultureel of charitatief gebied en die voor bijzondere of buitengewone uit gaven komen te staan, kunnen voor een éénmalige uitkering in aanmer king komen. Dat betekent dus de kans op een extraatje. Aanvragen dienen vóór 5 april schrif telijk te worden gericht aan de Stich ting Coördinatie Kermissen, p.a. ge meentehuis Soest, Steenhoffstraat 2, 3764 BL Soest. In de brief moet te vens het doel van de aanvraag om schreven worden met eventueel een begroting. De CDA-fractie heeft met verontwaar diging gereageerd op een interview in een van de regionale dagbladen, waar in ambtenaar Ad. v.d. Haar - secretaris van de commissie Welzijnsplanning - onlangs een toelichting gaf op het con- cept-welzijnsplan voor de komende ja ren. Met name zijn pleidooi in dit "dis cussiestuk" voor nauwere samenwer king tussen de verschillende instellin gen voor sociaal-cultureel werk in Soest, is de christen-democraten in het verkeerde keelgat geschoten. Een en ander blijkt uit de cshriftelijke vragen die fraktiesecretaris Johan Baks aan het college van Burgemeester en Wethouders heeft voorgelegd, hij is vooral gevallen over de zinsnede in het intervieuw, waarin v.d. Laar laat weten dat een betere samenwerking tussen de instellingen "desnoods door middel van fusie bereikt moet worden". Op de ach- tergronddaarvan staat degedachte dat de instellingen nog te veel als aparte "koninkrijkjes" optreden en dat een overkoepelend orgaan bepaald geen overbodige luxe zou zijn. amenwerkingtussendeinstellingen"de- Baks wijst het college er op dat de ge meenteraad in november weliswaar heeft uitgesproken dat er (waar nodig) stimulerende maatregelen moeten wor den genomen om de samenwerking te bevorderen, maar wil nu van B&W wel eens weten of zij vinden dat "dwangma tig fusieren" inderdaad moet worden beschouwd als zo'n stimulerende maat regel. Hij wil vernemen of het college intussen soms een ander standpunt heeft dan de raad en of B&W hun me ning in het intervieuw wel goed vinden weergegeven. Consequenties Als het College van mening is dat een ambtenaar in de hoedanigheid van be- leidsvoorbereider dergelijke interviews niet mag afgeven - Baks wil dat in elk In de week van 7 tot en met 13 maart collecteert het Nationaal Reuma fonds. Collectanten zullen huis-aan- huis geld inzamelen voor reuma-pa tiënten en onderzoek naar de oor zaak van reuma. Men kan ook geld storten via de giro (324) of de bank (70.70.70.848). Het Nationaal Reumafonds zet zich vol energie in om de vaart in het leven van reuma-patiënten te brengen. Het maakt de omgeving voor hen leef baar, past ontspanning en vakantie aan en stimuleert het contact met lot genoten. De openbare onderwijsgemeenschap De Schakel aan de Klaarwaterweg be staat vijftien jaar. Om de festiviteiten financieel haalbaar te maken wordt de opbrengst van de jaarlijkse rommel markt voor dat doel bestemd. De rommelmarkt vindt dit keer plaats op vrijdag 4 maart van 19.00 tot 21.00 uur in het schoolgebouw. Nog steeds kan men in De Schakel spullen gebrui ken voor de verkoop. Men kan de spul len bij de school afleveren of ze laten ophalen. Daarvoor kan een telefoontje naar de school voldoende zijn. Het tele foonnummer is 15714. Vandaag en morgen wordt ook weer oud-papier verzameld in de container. Die staat tijdens schooluren op het par keerterrein voor de school aan de Dal- weg. KETTING FORMULIEREN in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Drukkerij Smit B.V. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033-1 8747 geval horen - wil hij óók horen welke consequenties het College daaraan dan verbindt, zoals de CDA-er met nauw verholen bloeddorst laat weten. De woede van Baks richt zich met name op een citaat, waarin V.d. Haar opmerkt dat hij de knuppel in het hoenderhok heeft willen gooien en daarom de tekst van het concept voor de commissie Welzijnsplanning wat scherper heeft gesteld. Is dat, in het licht van klantge richt en klantvriendelijk werken, zoals Baks schrijft, de wijze waarop het ge meentebestuur met burgers en burger- commissies moet omgaan? Hij wil ook weten met welke beleidsopdracht van uit het College richting wordt gegeven aan de ambtenaar, "dat zaken scherper moeten worden gesteld". Baks wijst er verder op dat in elk geval de CDA- en de WD-fractie zich in de commissie Welzijn vorig jaar uitdruk kelijk hebben uitgesproken tegen een "welzijnskoepel" en wil van het College horen wat er eigenlijk met dat (meer derheidsstandpunt is gebeurd, want de ideeën van V.d. Haar zijn daarmee nu eenmaal in strijd. Merkwaardig De verontwaardiging van de CDA-frac tie staat overigens in een nogal merk waardig licht, omdat Baks niet alleen als raadslid, maar ook persoonlijk direct betrokken is bij de ontwikkelingen op welzijnsgebied. In het dagelijks leven is hij namelijk hoofdleider van de club huizen van de stichting Jeugdzorg, een van de instellingen waar het in de dis cussie om begonnen is. Het blijft op merkelijk dat de CDA-fractie kennelijk geen moeite heeft met déze "twee-pet- ten-situatie" en Baks zonder terughou dendheid als woordvoerder in welzijns zaken laat optreden. Het CDA gaat daarmee voorbij aan het gevaar van een ongewenste belangenvermenging, dat hier niet denkbeeldig is. Leerlingen en leerkrachten van de Mi nister de Visserschool zetten zich deze week in voor een project in het Indo nesische Oost-Timor. Daar moet een kleuterschool worden gebouwd, het geen 20.000 gulden kost. De school houdt daarom morgen een Tropische avond. Tussen 19.00 en 21.30 uur passeren diverse activiteiten de rev'ué, waarmee men geld bij elkaar wil brengen voor het project, dat wordt begeleid door de Unie School en Evan gelie. Tijdens de Tropische avond kunnen de mensen hun goedbestede geld kwijt in het restaurant van de basisschool en op de rommelmarkt. Andere onderdelen op het programma zijn een optreden van een Javaanse dansgroep, een schimmenspel, een play-backshow, en het Rad van Avontuur. De leerlingen van de. Minister de Visserschool doen vrijdag mee aan een sponsorloop. Ook de opbrengst daarvan wordt benut voor de bouw van de kleuterschool in Oost- Timor. De omvangrijke groene klapper "In ventarisatie Historische Bebou wing" is een kostbaar boekwerk ge worden, zodat elke raadsfractie slechts één exemplaar heeft gekre gen. Gezien de kosten die daarmee ge moeid zijn, heeft het gemeentebe stuur besloten de Nota in een be perkte oplage te verspreiden- Alleen de Historische Vereniging en de stichting "Oud Soest" krijgen ene compleet exemplaar. Alle eigenaren van de in de Inventarisatielijst opge nomen panden zullen het exemplaar krijgen van de op hun pand betrek king hebbende beschrijving. Voor geïnteresseerden ligt een com pleet exemplaar ter inzage in het In focentrum, hulpsecretarie Soester berg en de bibliotheken. Om tegemoet te komen aan de wens van wethouder Plomp om "dit werk stuk brede aandacht te geven" zal de Soester Courant elke week één foto van een beeldbepalend object uit de ze unieke lijst publiceren met de rele vante gegevens onder titel "Monu ment". Vandaag: 537 cultuurhistorische "ouden-van-dagen" xuuiuiiuiueiiieu uuuicu 5archeologische monumenten en meldingsgebieden - lóingevolge de Monumentenwet beschermde bouwkundige mo numenten - 359cuItuurhistorisch waardevolle objecten, die evenals de rijksmo- numeten beschreven, gedocu menteerd en gewaardeerd zijn op inventarisatieformulieren. Wethouder Plomp eindigt zijn Voor woord met: "Naar ik hoop, zullen de gegevens uit dit werkstuk brede aan- dacht verkrijgen bij allen die bij het ruimtelijk ordeningsproces, op welke wijze dan ook, betrokken zijn. Daar naast zal het een bron van informatie kunnen zijn voor een ieder die geïnte resseerd is in de historie van onze mooie gemeente. Ik spreek de hoop uit dat dit werkstuk een wezenlijke bijdra ge zal kunnen leveren aan het behoud van al die zaken die Soest en Soester berg zo mooi en bijzonder doen zijn." moet de gemeente Soest in de toe; komst over een eigen monumenten verordening beschikken en een des kundige Monumentencommissie in het leven roepen. Het voorstel van Wet tot vervanging van de Monumenten wet, waarin dit soort zaken wordt gere geld, is op 24 februari 1987 door de Ministerie van WVC aan de Tweede Kamer aangeboden. Het College van B&W stelt voor "een nadere gedachtenwisseling te hebben over de ontwikkeling van het gemeen telijke monumentenbeleid" met de commissie Ruimtelijke Ordening, de Historische Vereniging en de Vereni ging Oud Soest. Daarna wordt het ge meentebestuur een concreet voorstel aangeboden. Monumentaal In het dikke boekwerk wordt een uit voerig overzicht gegeven van de histo rische ontwikkeling van Soest met een uitgebreid overzicht van de bestudeer- Het Amerikaanse 32 ste Tactical Fighter Squadron houdt met straalja gers van het type F15 avondvliegoefe- ningen vanaf vliegbasis Soesterberg op dinsdag 1 maart, woensdag 2 maart en donderdag 3 maart. Deze avond- vliegoefeningen eindigen om onge veer negen uur 's avonds. Op donderdag 3 maart vliegen even eens helicopters van het Nederlandse 298 Squadron. Hun avondvliegoefe- ning duurt tot ongeveer elf uur 's avonds. Het al of niet doorgaan van het avond- vliegen is sterk afhankelijk van de weerssituatie. Het geplande avond- vliegprogramma kan dan ook vanwege het slechte weer tijdelijk worden afge last. De genoemde eindtijden zijn richttij- den. Het avondvliegen duurt tot uiter lijk twaalf uur 's nachts. Indien vanwege het weer het gehele avondvliegpro- gramma komt te vervallen, dan wordt dit op een latere datum ingehaald. Bromfietser aangereden Bij een aanrijding op het kruispunt Beukenlaan-Wijnand Toplaan is maan dagmiddag een J4-jarige bromfietser uit Amersfoort licht gewond geraakt. Hij kreeg geen voorrang van een 59-ja- rige automobilist uit Soest, die rechtsaf de Wijnand Toplaan wilde inrijden. De bromfietser viel en liep letsel op aan zijn knie. Portefeuilles gestolen Een onbekende dader heeft vorige week kans gezien twee portefeuilles te stelen van de uit Engeland afkomstige bezoeker van een bedrijf aan de Ko ningsweg. De portefeuilles werden weggehaald uit zijn tas. De inhoud be stond uit een aantal persoonlijke papie ren. Namens de Engelsman werd aan gifte bij de politie De recensent: "Als lid van de Com missie Ruimtelijke Ordening heb ik gisteravond aan een eerste verkennen de bespreking deelgenomen over de Lijst van Beeldbepalende panden in de gemeente Soest. Enkele fracties hebben het College van B.& W. verzocht de behandeling tot vaststelling van deze Inventarisatie Historische Bebouwing te verdagen naar en volgende vergadering. Dat verzoek is ingewilligd en betekent dat ook de Soester burgerij nu wat meer tijd krijgt difunieke Werkstuk, dat be staat uit een losbladige map van 900 bladzijden, nader te bestuderen, er kennis van te nemen en erover mee te praten. in samenwerking met het Provinciaal Bureau Monumentenzorg werd in zes tien maanden een uniek Werkstuk vol tooid, dat na een gedegen projectop zet, de basis kan vormen voor een zorgvuldig Monumentenbeleid in on ze gemeente. Deze inventarisatie is begeleid en ge coördineerd dor de heer ir. J. van Gent, adjunct-directeur Sector I (het voormalige Gemeentewerken) en door Roland Blijdenstein, hoofd bu reau monumenten van de P.P.D. in Utrecht. Het feitelijke onderzoek is hier ter plaatse verricht door Saskia van Gin- kel - Meester en Jan Smits (beiden op basis van een arbeidscontract in tijde lijke dienst van de gemeente Soest), Jan Meyman en mevrouw S. Snijders - Suchteren. Wethouder Günther Plomp schrijft hierover in zijn Voorwoord: "Het re sultaat van hun inspanningen ligt voor U. Het is zeker niet beperkt gebleven tot een kille inventarisatie, maar geeft op zeer vakkundige en informatieve wijze inzicht in het totaal van waarde volle elementen. Hierbij is niet alleen aandacht besteed aan de echte oude monumenten, maar is ook duidelijk een accent gelegd op de jongere histo rische objecten. Van deze laatste groep ontbrak tot nu toe een systematisch to taalbeeld." Monumentenwet Na Loenen, Maarssen, IJsselstein, Bunnik, Vleuten-De Meern, Oudewa ter, Baarn, Bunschoten-Spakenburg, De Bilt, Zeist en Driebergen zijn nu ook bij ons op Soest alle aangetroffen cultuurhistorische waardevolle ele menten geïnventariseerd door de Pro vinciale Planologische Dienst (PPD) Utrecht. Wel te verstaan: dankzij de financie ring en ambtelijke ondersteuning van ons eigen gemeentebestuur. Met name worden ook nog genoemd de heer Haanstra, gemeentearchivaris, de His torische Vereniging Soest en kapitein F. Piest, hoofd voorlichting van de vliegbasis Soesterberg. het kostbare materiaal van deze groe ne "klapper" van 900 bladzijden moet niet alleen dienst doen in het kader van de nieuwe Monumentenwet, maar is ook basismateriaal voor de Woning- weg (Welstandstoezicht), de Wet op de Ruimtelijke Ordening (bestemmings plannen) en de Wet op de Stads- en Dorpsvernieuwing (stadsvernieu wingsfonds). En verder als signaallijst en stuurmiddel voor de kapverorde- ning, bouwvergunningen, de reclame- verordening, verbouw- en sloopplan- nen, restauratieplannen en subsidie verzoeken. Het College van B&W wil hieraan echter geen juridische conse quenties verbinden. Een object heeft helaas de geboorte van deze Inventarisatielijst niet meer kunnen meemaken en dat is het Oran jehotel van 1890, dat tot de eerste ca tegorie werd gerekend en een grote waardering genoot bij het onderzoek steams. Concreet Het Rapport bevat in feite alle nog in Soest aanwezige cultuurhistorische waardevolle elementen. Dus niet al leen statige buitenplaatsen, kerken of kostbare gebouwen, maar ook boerde rijen, daglonerswoningen, winkelpan den, boerenerven, opstallen, groen plaatsen, begraafplaatsen, bomen, beelden, hekken, e.d. Concreet gaat het bij ons op Soest om: - 1 beschermd dorpsgezicht en een voorstel tot-uitbreiding daarvan, alsmede de Brink (Kerkpad en Lange Brinkweg) 8groengebieden 3bebouwde gebieden 8buitenplaatsen - 127historisch-geografische structu ren (wegen en waterlopen) van Weedestraat 54a - Soest Monumentencommissie Van tevoren zijn door de externe me dewerkers van het Utrechtse bureau Monumentenzorg criteria opgesteld en kwam men tot drie categorieën: Categorie I is zeer waardevol, poten tieel gemeentelijk en mogelijk ook rijksmonument. Hiervan werden er in Soest 117 geselecteerd. Het College van B. W. stelt voor deze objecten in aanmerking te laten komen voor sub sidiëring ingevolge de verordening stads- en dorpsvernieuwing. Categorie II is waardevol, potentieel aanvullend gemeentelijk monument. Hiervan werden er in Soest 195 gese lecteerd. Categorie III is redelijk waardevol, sig naallijst voor bijvoorbeeld het wel standstoezicht. Hiervan werden in Soest 47 geselecteerd. Een gemeentelijk monumentenbeleid is nodig, omdat het Rijk het voorne men heeft haar monumentenbeleid te decentraliseren. Zeer waarschijnlijk Foto: Goos van der Wilt. de literatuur. Gezien de beschikbare tijd helaas niet volledig, omdat met na me de negentiende en twintigste eeuw- se ontwikkelingen ontbreken. Daarna volgt een interessant overzicht van waardevolle gebieden in Soest: buitenplaatsen, groengebieden, be bouwde gebieden (gezichten), de oude kern van Soest en begraafplaatsen. Uitvoerig wordt ingegaan op de Histo risch Geografische Structuur van Soest, de Archeologische monumen ten, de Groenelementen met tien waardevolle monumentale bomen die door de Boomstichting zijn geïnventa riseerd. Alle 854 formulieren van de Monu menteninventarisatie bevatten foto's van het bestudeerde object, een situa tieschets, een identificatie, een be schrijving, een motivering, een waar dering en enkele saillante opmerkin gen. Het boekwerk eindigt met een al fabetische lijst van de objecten." JAN VISSER Foto: Goos van der Wilt. De Huurdersvereniging Soest/Soester berg organiseert op donderdag 10 maart a.s. een speciale thema-avond over het onderwerp "inbraakpreven tie". Op het programma staat o.a. een inleiding door dè heer Nessen, voorzit ter van de Huurdersvereniging. Verder wordt medewerking verleend door ad judant A. van den Born van de gemeen tepolitie Soest. Aan de orde komen ad viezen en praktische wenken om de kansen op een inbraak zo klein mogelijk te maken en te houden. Ook wordt de film "Een dag uit het leven van een in breker" vertoond. Voor de bijeenkomst zijn uitgenodigd de huurders van Colenso, Vermeer laan, Torenstraat en Plesmanstraat, evenals de leden van de Huurdersver eniging in de overige wijken. De thema-avond vindt plaats in restau rant "De Soester Duinen", Soester- bergsestraat 188, en begint om 20.00 uur. De toegang is gratis.

Soester Courant | 1988 | | pagina 13