Basketbalsters stunten tegen landskampioen ESS en DVS strijden om kampioenschap Soest r BASKETBAL Loodgieterswerk Clubkampioenschappen De Springbokken TURNEN Sportieve strijd De Springbokken De 'Vriendschap' GYMNASTIEK Sportkopij SoVoCo-Stam dames verslaan DFC VOLLEYBAL Zaalsportprogramma Beukendal Banninghal De Bunt C-drie KORFBAL Soester Courant: elke pagina geld waard voor adverteerder en consument! WOENSDAG 9 MAART 1988 SPORT SOESTER COURANTSPORT PAGINA 16 Heren handballers winnen inspiratieloos HANDBAL Zesde herenteam Red Stars ongeslagen kampioen Duinkikkers opnieuw succesvol ZWEMMEN Eemvogels Dl jeugd kampioen! ZAALVOETBAL ten voor tijd kwam Ahoy voor het eerst op voorsprong (60-59), maar met nog minder dan een minuut had Red Stars nog alle mogelijkheden om een finale plaats af te dwingen. Bij 63-65 hadden de Soester dames balbezit, maar een doelpoging strandde op de ring. Ahoy controleerde vervolgens de laatste se conden, waarin het nog vier punten aan het 'schamele' totaal toevoegde. Red Stars ipocht zich echter de morele win naar noemen van het duel met de natio nale topper. De Soesters kwamen ver dedigend als een sterk collectief voor de dag en met de aanvallende impulsen van de teruggekeerde Evelien van Es sen werden de Rotterdammers ver plicht de concentratie er de volle wed strijd bij te houden. De gebalde vuist na het eindsignaal van één van de eredivi sie-speelsters was typerend voor het spreekwoordelijke oog van de naald, waardoor de veelvoudig Nederlands kampioen was gekropen. Heren 6 kampioen Zonder een wedstrijd te verliezen is'het zesde herenteam van Red Stars zater dag kampioen geworden. In een recht streeks treffen met de naaste concur rent Blue Arrows pakte Red Stars voor de tweede achtereenvolgende keer de titel. De thuiswedstrijd werd met 47-33 gewonnen, waardoor de Soesters niet meer te achterhalen zijn. Red Stars opende zwak (0-7), maar had daarna de tegenstanders in bedwang. Kort ha de rust (27-15) mocht Blue Arrows op nieuw in snel tempo enkele scores note ren. Ook na die mindere fase contro leerde Red Stars de strijd. De ploeg be haalde de achttiende zege op rij. Vorig seizoen leed het huidige zesde team één nederlaag in 21 wedstrijden. Red Stars heren 6: kampioen Crackerjacks 55-57 (n.v.), heren 4 - he ren 5 52-75, heren 6 (kampioen) - Blue Arrows 47-33, dames 1 - Ahoy Rotter dam-Zuid (beker) 63-69, dames 2 - BZ 48-71, JA1 - Sparta 68-22, JA2 - Blue Arrows 80-25, JB1 - Midland 71-40, JC1 - Hoevelaken 108-25, MB1 - New Stars 45-32, MCI - New Stars 41-20, welpen 3 - Sparta 24-24. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. c Tel. (02155)13014-12577 EEN GOUDEN TIP: DE VADER VAN YVONNE VAN GENNIP ZEGT: "TURNEN is de basis voor haar latere successen op de schaats"! Zeker weten Gymnastiek is de eerste sport op de maatschappelijke ladder! Volg haar goede voorbeeld en bel (02155) - 1 21 24, b.g.g. 1 52 32. y y DE SPRINGBOKKEN - SOEST GOED VOOR LIJF EN LEDEN In een overvolle gymzaal aan de Heide weg turnden afgelopen zaterdag zo'n vijftig meisjes in de leeftijd van 6 t/m 11 jaar om de medailles en vooral ook voor hun eigen plezier. De uitslag was: Meisjes 9 t/m 11 jaar: 1. Pieternel van Reenen. 2. Suzanne van Noppen. 3. Jo- rine Buitenwijk. Meisjes 6 t/m 8 jaar: 1. Lotte Calis. 2. Rachel de Goede. 3. Maaike de Vries. Zaterdag 5 maart zijn er in de sporthal H. v.d. Vlist te Utrecht provinciale kampioenschappen gehouden. Aan deze wedstrijd heeft Fiona van Elk van "De Springbokken" meegedaan, onder leiding van Christa van Berkel. Aan deze wedstrijd deden cat. meisjes, j eugdturnsters, turnsters-j unioren turnster mee waarvan de beste door wa ren geplaatst van de indivuduele A-wedstrijden van 16 januari j.1. Fiona behaalde voor de vrije-oefening 7.70, paard 7.90, brug 6.70, en balk 6.65, in totaal 28.95 punten die goed waren voor een 3e plaats. Zij gaat door naar volgende ronde op 23 april. Zaterdag 12 maart in sporthal Beuken dal komen meer dan 100 dames, meis jes en jongens bijeen om kampioen te worden van Soest. De wedstrijden staan onder leiding van "De Springbokken'. Tijdens de wedstrijden zullen er ook de monstraties worden gegeven. Het aan tal deelnemers(sters) was dermate groot dat Sporthal Beukendal moest worden ingehuurd van 13.00 tot 18.00 uur. Voor inlichtingen over de wedstrijd of over gymnastiek kan men contact op nemen met het kantoor van "De Springbokken" tel, 12124 tussen 9.00 - 12.00 uur. Zaterdag 12 maart a.s. vinden in. Sporthal "Beukendal" aan de Beu kenlaan te Soest van 13.30 tot 17.00 uur de finales plaats van de Onderlin ge Wedstrijden van de Gymnastiek vereniging "De Springbokken". Het gaat hier in het bijzonder om de verrichtingen van de jongens en meisjes in de leeftijd van 6 tot 16 jaar. Zij zijn op weg naar de top! De vereniging kent al jaren een succesrijke selectiegroep van ongeveer 45 meisjes. De anderen doen elk jaar hun uiterste best om via een persoonlijk kampioenschap daar ook eens bij te komen. Er komen tenslotte twee verenigings kampioenen uit de bus: Dén voor het turnen en één voor de gymnastiek. In februari zijn de wedstrijden al met honderden deelnemers in de gymzalen, begonnen. De zes besten per afdeling ontmoeten elkaar in de finales. Aldus geven zij een duidelijk beeld van het technisch vermogen van de jeugdleden en het algemene peil, waarop zij zich momenteel bewegen. Naar verwach- Uitslag van de kaartavond van 'De vriendschap' is: 1. Mevr. Belt 5711 2. H. Hornsveld 5409 3. C. Kaats 5342 4. Mevr. J. Westereng 5269 5. Mevr. Hageman 5237 ting zullen ook nu weer vele belangstel lenden, waaronder natuurlijk alle ou ders en andere familieleden, daarvan getuige willen zijn. Sportwethouder drs. G. Plomp reikt de prijzen uit, waardoor het officiële ka rakter van de ontmoeting wordt onder streept. Hoewel over het algemeen de prestatie min of meer uit de gratie raakt en het plezier in sport tegenwoordig voorop staat, óók bij de Springbokken, zullen de toeschouwers niet worden teleurge steld. Daar staan de 125 finalisten borg voor. "De Springbokken" zorgen goed voor hun lijf en leden, vooral dit jaar, waarin sprake is van zestig jaar gymnastiek in Soest! Sportverslagen en -berichten ui terlijk maandagochtend inleveren aan onze redaktie, Van Weede- straat 227. Indien tijdig ingeleverd volgt op name in dezelfde week. Goed leesbare kopij heeft daarbij de voorkeur. Redaktie Soester Courant Het eerste damesteam van S0V0C0- Stam heeft DFC uit Enkhuizen versla gen met 3-0. Het tweede damesteam verloor in een eigenaardige wedstrijd met 3-1 van koploper Orion uit Doe- tinchem. Opnieuw geen winst voor het eerste herenteam. Het derde dames team is een stapje dichter bij de twee de plaats gekomen door te winnen van "NCV-Nijkerk. SoVoCo-Stam 1 was gewaarschuwd. Een week eerder versloeg DFC de nummer drie, Utrecht, overtuigend met 3-0. In het begin van de eerste set werd duidelijk wat de wapens van DFC wa ren. Ten eerste een gevaarlijke harde topspin opslag en ten tweede een niet te temmen middenspeelster. In tien minu ten tijd was de stand 0-9. Pas toen kreeg SoVoCo-Stam greep op de opslag en kwam tot goede aanvalsacties. Bij de stand 3-13 leek de eerste set verloren te gaan, maar daar dachten de dames van SoVoCo-Stam anders over. Trainer Werner Paans had zijn team in een iet wat gewijzigde opstelling het veld inge stuurd. Zo speelde de normaal op de midpositie operende Jenneke van der Wal op de belangrijke rechtsvoor posi tie. De omzetting bleek in het verloop van de wedstrijd een goede greep. So- VoCo-Stam vocht zich met minder spectaculair maar wel karaktervol spel en grote inzet naaf een gelijke stand, 13-13, het duurde echter ruim twintig minuten voordat de set met 18-16 voor de thuisclub kon worden beëindigd. De volgende sets gingen een stuk eenvou diger. Verdedigend maakte S0V0C0- Stam weinig fouten. Spelverdeelster Monique Booy maakte goed gebruik van de vaak zeer bruikbare passes door combinaties aan te geven en vervolgens de vrij gekomen buitenspeelster te be dienen. De tweede set werd een een voudige 15-5 overwinning. In de wat de laatste set zou worden nam de thuisclub een 13-1 voorsprong om daarna te vroeg gas terug te nemen. De concen tratie verslapte, opslagen minder ge vaarlijk en aanvallend minder vaak ge scoord. DFC rook haar laatste kans en k kwam bij tot 13-9. Toen maakten twee goed gelukte bloks een einde aan de wedstrijd; 3-0 voor SoVoCo-Stam. Eén punt verwijderd van een kansrijke promotieplaats met nog vijf wedstrij den te gaan. Het tweede damesteam van S0V0C0- Stam heeft de kans gehad koploper-op- afstand Orion uit Doetinchem een punt afhandig te maken. Niet vanwege het spel alleen maar meer omdat Orion na een 2-0 voorsprong wat ging free wheelen. SoVoCo-Stam deed wat ver wacht werd, greep de laatste kans om de wedstrijd te verlengen, won met de niet mis te verstane cijfers 15-1. Ook in de vierde set ging de strijd aanvankelijk ge lijk pp. Had SoVoCo-Stam met iets meer lef en overtuiging gespeeld en wat meer het spelconcept gevolgd, dan had de winst voor het grijpen gelegen. Maar in plaats daarvan werden een aantal persoonlijke fouten achter elkaar ge maakt waardoor in de eindfase Orion kon uitlopen. Op koele wijze maakte Orion het karwei af. De thuisploeg ver loor met 1-3. Heren Het eerste herenteam speelde tegen NVC in Nijkerk. Geen kansen op winst in de eerste set, 15-6. In de tweede set leek het dezelfde kant op te gaan, NVC kwam voor met 9-1. Toen veerde het team op en gaf de stand in een aantal servicebeurten een heel wat prettiger aanzien, 9-13. Wie dacht dat hiermee, na zo'n indrukwekkende inhaalrace, de set gewonnen zou worden kwam bedro gen uit. Het aangeslagen NVC won na een aantal felle acties met 15-13. De derde set werd tevens de laatste. Met 15-10 werd het een 3-0 overwinning voor de thuisploeg. Volleybal deze week De dames van SoVoCo-Stam 1 en 2 rei zen respectievelijk naar Roermond en Schoonhoven. Morgenavond wordt er weer gespeeld in Sporthal Beukendal. Maar de grootste aandacht gaat uit naar zaterdag in Sportzaal De Bunt. Nadat in de meisjestopklasse S0V0C0 Al en Leos Al hebben gespeeld, aanvang 13.00 uur komen de heren van S0V0- Co-Stam in beeld. Tegenstanderis kop loper VIF uit Hilversum, 15.00 uur. En dan de strijd om de tweede plaats in de Districtsklasse tussen de nummer 2, VIF en S0V0C0 3, een wedstrijd die te recht een predikaat wedstrijd van de week meekrijgt, aanvang 17.00 uur. J.1. zaterdag was het een belangrijke dag voor de Eemvogels. Zowel Eemvogels D, de jeugdigen van 11-12 jaar, als de senioren 3 ploeg konden kampioen worden. Eemvogels Dl moest in de Soester sporthal Beukendal aantreden tegen de jeugd van Fiducia uit Vleuten-de Meern. Zaterdag 12 maart 12.00 - 18.00 uur Springbokken gymn. 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal Zondag 13 maart 10.00 - 16.00 uur B.D.C. handbal Zaterdag 12 maart 09.00 - 11.00 uur Badso badminton 13.00 - 17.00 uur A.G.A.V.S. volleybal 17.00 - 22.00 uur K.V.O. korfbal Zondag 13 maart 10.00 - 18.00 uur Badso Zaterdag 12 maart 09.00 - 12.00 uur Badso 12.30 - 20.00 uur S0V0C0 volleybal Zaterdag 12 maart 09.00 - 17.00 uur Selby badminton 17.00 - 22.00 uur s.o.Soest voetbal Zondag 13 maart 12.00 - 15.00 uur Selby Nadat de zenuwen er uit waren gelo pen, kwam de Dl goed op gang en Ro bin Lub scoorde eerst van afstand raak. Voor de vakwisseling was het weer Ro bin die zijn doorloopbal afrondde: 2-0. Nu goed aangeven wist Julie v.d. Kuil van afstand voor 3-0 te zorgen. Na de rust was het 2x Robin Lub die de eind stand van 5-0 op het bord bracht. Eemvogels 3 speelde uit tegen konkur- rent Dalto en de winnaar van deze wed strijd mocht zich kampioen noemen. Net zoals de thuiswedstrijd bleek ook nu de grotere routine van de Dalto ploeg doorslaggevend. Het begin was bijzonder hoopgevend, 2 doorloopballen van Reijk Muller en Claudia Touwslager brachten de Soes- tenaren op 2-0. De Eemvogelploeg ging gewoon door middels 2 afstands schoten van Ronald v. Bemmel en In- grid Martens. Helaas was toen de koek op. Dalto kwam geroutineerd terug en kwam voor rust op 3-4. Eemvogels kwam niet meer als ploeg in haar spel. Alleen Marco-Maanen en Ronald v. Bemmel wisten nog te scoren 8-6. Eemvogels BI speelde tegen de jeugd van Zwaluwen uit Hilversum en evenals de eerste wedstrijd overwonnen de B-ers ook nu weer deze ploeg met 5-2 Eemvogels 2 moest tegen hekkesluiter Reflex uit Woerden spelen en wist 2 punten mee te nemen naar Soest. Uit slag 1-3. De 2e helft verliep veel beter en Paul Rolman schoot een toegekende straf- worp erin. Ondanks enkele kansen bleef het 2-1. Overige uitslagen: Eemvogels 5-Fortissimo 3-^5 Eemvogels Rl-Huizen 1-2 Eemvogels 4-TZ 4-14 Op het complei weersor naar eei nen. Bij vlag opgezet snelle v Een vloi een voc hoede I rassen n In hett haast b< verdien Een op prima v solidere het eers aan, ma; in de be aktie of Na 25 n werken< aanvals: juiste m aan die passend kans ga: Binnen een ven poline dichtbij lende V trappen rendem Na de tl sief, zor een kwa hoog vc buiten I lange W in de bc Soest b maker blesseei mond E Voor h< ook de de mees voor do den eer veld lee le schot nodig o de ondt Zater vvz De Mei WZ 2 Naarde WZ 4 WZ 5 De Pos HEE Hees 1 Eemdij Hees 3 Hees 4 Hees 5 Eemne SEC SEC 1 SEC 2 Breder •SOES Soester Soester EFC 5 Zond s.o. BVC 1 DOS 2 Soest 3 Soest 4 Soest 5 Soest 6 Soest 1 Soest 8 Soest 9 LW 6 Soest 1 Zwal.1 Soest 1 SDO 9 Kockei SEC SEC 1 't Goo SEC 3 KW A SOI Soeste: Soeste: Dame (zonds Hoogli Het eerste herenteam van Smeeing/ BDC won zondag in sporthal Beuken dal met 18-15 van het Utrechtse UDSV. Arjan Roest scoorde in deze wedstrijd zijn honderdste doelpunt van dit seizoen. Het damesteam ver loor zoals verwacht met ruime cijfers van titelkandidaat de Volewijekers uit Amsterdam. Na een 2-7 ruststand werd het uiteindelijk 6-17. De herenselectie van Smeeing/BDC straalde zondagmiddag weinig overtui gingskracht uit. Desondanks zouden zij toch gemakkelijk de overwinning pak ken. Na de vorige week verloren strijd om het kampioenschap tegen Laren, was ook niet te verwachten dat de Soes ters vol motivatie de strijd tegen de Utrechters zouden oppakken. De uit daging van deze middag was Arjan Roest in stelling te brengen om hem in de gelegenheid te stellen zijn honderd ste doelpunt te scoren. Tot aan deze wedstrijd stond zijn saldo op 96, waar van een groot gedeelte gescoord uit het benutten van strafworpen. Opmerke lijk genoeg was het dat het doel, 100 doelpunten, deze middag werd bereikt, zonder strafworpen te nemen. Vijf keer was het keihard raak vanuit de tweede lijn. Alle doelpunten waren van een bij zondere klasse. Afwisselend werd de rechter en linker-bovenhoek van de Utrechtse goalie gebombardeerd, die telkenmale vertwijfeld toekeek. Het beeld van de gehele wedstrijd was er een van gelatenheid. Direct na rust nam Smeeing/BDC afstand van de Utrechters. Via 8-7 liep het team weg naar 15-10. Met nog 10 minuten te spe len kreeg de wedstrijd een rommelig aanzien. UDSV kwam terug tot 16-14 doordat Smeeing/BDC enige tactische opzetjes uitprobeerde, die overigens doelpunten opleverden aan Utrechtse zijde. Drie minuten voor tijd bij de stand 17-15 maakte het brutale talent Andre van de Hoef vanuit een brea- kout-situatie en eind aan het gerommel. Listig bracht hij vanuit de hoek de eind stand op het scorebord. De Utrechters drongen niet meer aan. Aijan Roest scoorde zijn honderdste competitie- doelpunt. Tegen UDSV noteerde Roest vijf treffers. Dames Vijftien minuten lang konden de dames van Smeeing/BDC het op de eerste plaats staande De Volewijckers tegen stand bieden. Leontien Jansen had van uit de opbouw twee keer gescoord, de Amsterdamse dames eveneens. Tus sendoor had Anja Derksen die Anita 1 i Greefhorst op het doel verving en nog nooit op goal had gestaan, al diverse ke ren redding gebracht. Aan haar lag het zeker niet dat de Vole wijckers vanaf dat moment de wedstrijd overheersten. Snelheid, kracht, inzet en individuele klasse waren debet aan het feit dat de Amsterdamse dames terecht het kampioenschap gaan behalen in de tweede divisie. Bij rust was een alleszins aanvaardbare 2-7 achterstand voor de Soester dames op het scorebord be reikt. In de tweede helft werd dit ras uit gebreid naar 2-13. Even werd het te gortig voor de Soester dames. Met alle inzet die mogelijk was werd geprobeerd de Amsterdamse defensie te ontrege len. Het strekt Smeeing/BDC tot eer dat ze althans een poging waagden om het de Volewijckers moeilijk te maken. Binnen drie minuten slaagden zij erin het bijna onmogelijke waar te maken. Driemaal was het raak van de veertien de tot de zeventiende minuut (5-13). De Volewijckers vond dit genoeg en liep vervolgens uit naar 6-17. Jeugd Smeeing/BDC begroette zondagmid dag haar eerste kampioen. Het eerste jongens-aspirantenteam werd ongesla gen eerste in zijn klasse. Zowel zaterdag als zondag kwam het succesvolle team in aktie. Zaterdag werd Voice met 20-3 aan de zegekar gebonden, terwijl zon dag het op de tweede plaats staande AAV moest ervaren dat de Soester jon gens een maatje te groot waren. In een aantrekkelijke wedstrijd werd het 16-7 voor het team van trainer Gert Stavast en coach Jan de Vries. Het team gaat van nu af aan in voorbereiding om mee te dingen naar het veldlandkampioen- schap van Nederland. Uitslagen: Senioren Heren 1 - UDSV 18-15, He ren 2-shot 17-13, Heren 3-UDSV 15- 15, Dames 1 - Volewijckers 5-17, Da mes 3 - Baarn 11-7. Jongens Pupillen - Fidelitas 16-13, As piranten 1 - Voice 20-3, Aspiranten 1 - AAV 16-7, Aspiranten 2 - Laren 22- 13, Junioren - Attila 17-10. Meisjes pupillen - Break-out 12-10, Aspiranten 1 - Olympia 19-3, Aspiran ten 2 - HMS/Achilles 16-7, Junioren 1 - Nieuwegein 15-6, Junioren 2 - Een dracht 9-4, Welpen A Fortissimo 1-13, Welpen B - Nijenrodes 4-8. De dames van Red Stars hebben bijna voor een sensatie gezorgd in de Neder landse basketbalwereld. In de beker wedstrijd tegen Ahoy Rotterdam- Zuid zag het er lange tijd naar uit dat de Soester basketbalsters de aanstaan de landskampioen uit de finale van de ze nationale competitie zouden hou den. De stunt werd echter in de slotmi nuten door Ahoy naar het rijk der fa belen verwezen: 63-69. Wat niemand verwachtte leek in sport hal Beukendal toch te gebeuren. Zesen dertig minuten lang liet Red Stars de ge renommeerde tegenstanders tegen een achterstand aankijken. Dat werd mede mogelijk gemaakt door de 30-0 voor sprong, die het team van coach Harry van den Heuvel reglementair had ver kregen omdat het in de reguliere com petitie drie klassen onder de eredivisie speelt. De Soester dames probeerden die marge uit te buiten door zorgvuldig met het balbezit om te springen. Steeds trachtte Red Stars de dertig beschikba re seconden voor een aanval vol te ma ken. De speelsters, die stijf stonden van de zenuwen, misten in de afwerking evenwel iedere overtuiging. Het duurde geruime tijd alvorens Red Stars tot sco ren kwam. Rotterdam-Zuid bleek daarentegen over een prima afstand schot te beschikken en was bovendien in de break vaak succesvol. Via 32-17 werd het halverwege 43-39, nog steeds in het voordeel van Red Stars. Sterk collectief Red Stars leek rijp voor de guillotine, maar de ploeg bleef in de tweede helft op bewonderenswaardige wijze met het hoofd boven water. Brutaal vergrootte Red Stars de voorsprong tot 53-43, en ook daarna trokken de Soesters lange tijd gelijk op met het geroutineerde Ahoy, dat de beschikking had over ge louterde internationals als Carla de Liefde en Gerda de Ridder. De laatste tekende persoonlijk het vonnis van Red Stars met een aantal simpel ogende, maar 'geslepen' scores. Pas vier minu- Aan een B-limietwedstrijd op 27 fe bruari te Hoogland werd deelgeno men door 12 Duinkikkers, die even veel persoonlijke tijden verbeterden. Ronald v. Ophoven bracht tevens het clubrecord vlinderslag op zijn naam in, een tijd van 1.34.0, wat tevens goed was voor een le pl. en een A-limiet. Zeer goed gezwommen werd ook door nieuwkomer Lize v.d. Berg, die een eer ste plaats behaalde met een tijd van 1.41.8 voor de lOOm. schoolslag, 2e werd hier Jeanine Pothuizen, 1.42.7 A-limiet. Jeanine en Lize zwommen de lOOm. vlinderslag in resp. 1.52.1 (3e) en 1.51.3 (2e) Jurien Raspezwom deze slag in 1.58.4. De lOOm. rugslag werd door Bas v. Dorresteyn gezwommen in een tijd van 1.17.0 goed voor een 2e plaats -!- A-limiet. Sebastian Borsje zwom 1.22.6, Lisette Elsinga 1.28.1 3e Jorik Bremer 1.41.0 en Nicoline de Zoete 1.25.2(2e). De lOOm. schoolslag werd gezwommen door Ingmar Hugen, 1.48.6 een 2e pl. -b-limiet en door Se- bastiaan Borsje 1.33.1. Foto: Goos van der Wilt. Sporthal Beukendal vormt zaterdag 12 maart het decor voor het kam pioenschap zaalwoetbal van Soest. De twee Soester clubs, ESS Brouwer en DVS Knollentuin strijden in een rechtstreekse confrontatie met elkaar. Het duel begint om 20.00 uur. Inzet is niet alleen het kampioenschap, maar ook een grote wisselbeker van één meter hoogte. Die is beschikbaar ge steld door de heer A. Verbeek van de sportfirma New Star. ESS Brouwer en DVS Knollentuin ko men beide uit in de hoofdklasse van het rayon neuvelrug van de KNVB. Dit seizoen ontmoetten ze elkaar twee keer. In de competitie won ESS Brouwer met klein verschil, en tijdens een onlangs gehouden toernooi werden de punten gedeeld. ESS Brouwer heeft met nog vijf wed strijden voor de boeg goede uitzichten op de titel. De ploeg is lijstaanvoerder met een geringe voorsprong op Rens- woude en SVM Boys uit Maartensdijk. De heer A. Versteeg van New Star wordt geflankeerd door vertegenwoor digers van ESS Brouwer (links) en D VS Knollentuin bij de presentatie van de kolossale beker. Vorig seizoen werd ESS Brouwer ook al kampioen. Met DVS Knollentuin gaat het minder goed. In theorie kan DS nog degraderen. In de bekercompetitie gaat het de ploeg daarentegen beter Over drie weken speelt de Soester zaab voetbalvereniging in de halve finale te gen Huussen De Bilt. Vorig jaar haalde DVS de finale. Toen werd verloren. Foto: Goos van der Wilt. Uitslagen: Heren 2 - Shooters 92-48, heren 3 -

Soester Courant | 1988 | | pagina 16