zo gezien Chaos rond besluit over verkoop Soester Natuurbad nu compleet m A EüD Ambtelijk Soest: 'Milieu en stadsbeheer' en 'Burger- en samenlevingszaken' Kompost-vat gepresenteerd Commissie oneens met plan Dalweg-Zuid Sn. m Plan Taphoorn en Netjes voor Dalweg tot 80% WOENSDAG 9 MAART 1988 6e JAARGANG NO. 28 Forse heibel in raadscommissie Financiën Gemeentelijk apparaat voorzien van nieuwe namen Optreden tegen illegale reklameborden TOcöxptmDQmtaal Diefstal vrachtwagen opgelost door Gerant Raul Ontvangst België 1 EVEN NAAR JAC. HERMANS f\ MAGERE KALFSLAPJES BROCCOLI Mini-prus&Maxi-keus OPHEFFINGS UITVERKOOP Op alle verlichtings armaturen zeer hoge kortingen Verlichting speciaalzaak ^Binnen en Buiten GLAS TTVlTriVr Beckeringstraat 50 - Soest HANDEL YnilLUL BEELN'SEr Abonnement per halfjaar 112 Buiten Soest per halfjaar f24, Losse nummers 65 ct Gecontr. opl. 8000 VERSCHIJNT IEDERE WOENSDAG Kantoor voor redactie en administratie Van Weedestraat 227 Postbus 57, 3760 AB Soest Telefoon 02155-14152 CÖU Postgiro 126156 "Ik constateer een slordige voorberei ding, een chaos aan bouwtekeningen in de leeskamer, gebrek aan overzicht en grove onzorgvuldigheid tegenover de gemeenteraad!" Aldus het WD- raadslid Hans Oudemans vorige week donderdagavond in de commissie Fi nanciën, over het raadsvoorstel over de verkoop van het Soester Natuur bad, dat overigens van de vergader agenda bleek te zijn afgevoerd. Dat werd die dag aangekondigd via de Kabelkrant. De commissieleden wisten van niets en verbaasden zich daarover. Wethouder Jan Menne (CDA) legde uit dat dit kwam omdat hij de volgende morgen (vrijdagochtend) nog een ge sprek had over de verkoopplannen met project-ontwikkelaar N.A. Taphoorn. Die is bereid voor ca. 18 hectare na tuurbad met aangrenzende bosgrond 1 miljoen gulden neer te tellen. Dat is zes gulden per vierkante meter. De discussie tussen de heren Oude mans en Menne liep zó hoog op dat de wethouder met stemverheffing liet we ten de beschuldiging van het liberale raadslid "ver van zich te werpen". Het botert momenteel allerminst tussen CDA en WD, zo bleek maar weer eens. Openbaar Menne vertelde de commissieleden pas sinds kort bij de verkoopplannen be trokken te zijn, omdat alle gesprekken' tot dusver beperkt waren gebleven tot een speciale werkgroep onder leiding van zijn WD-collega Plomp. "Omdat het om gemeenschapsgelden gaat" wenste de wethouder van Financiën na der beraad met Taphoorn. Wel wees hij op de ontbindende clausule in het ver koopcontract, waarin nadrukkelijk wordt gesteld dat de bouwplannen in houdelijk goedgekeurd dienen te wor den door de gemeenteraad. Johan Baks (CDA) reageerde - ge steund door zijn collega's Raymond van Gelder (PvdA), Adriaan Pothui zen (D66) en Jan Visser (Progressief Soest) - met de opmerking dat aan de verkoop ook aspecten van ruimtelijke ordening en sportbeleid kleven. Daar om drong hij aan op een gecombineer de extra-vergadering van de commis sies Ruimtelijke Ordening/Sportzaken en Financiën op donderdagavond 10 maart, morgenavond dus, om 20.30 uur. Deze openbare vergadering van de commissie Financiën werd overigens Jan Menne (CDA). Hans Oudemans (VVD). óók al op de Kabelkrant aangekondigd, zónder voorafgaand overleg met de commissieleden. Hoewel het agendapunt dus was ge schrapt ruzieden de commissieleden nog bijna een kwartier door over deze kwestie. Daarna boog men zich over een subsidie voor de viering van 150 jaar Soesterberg - "Ik ga alleen akkoord als er geen militaire poespas bij komt kijken," aldus Visser - en over de aan koop van bedrijfsgrond aan de Kerk straat van de Staat der Nederlanden, waar de WD zich overigens tegen uit sprak. Afwezig is nog steeds het CDA-raads- lid Arie van den Breemer, die in Utrecht aan zijn rug is geopereerd. Hij maakt het goed. Besloten Inmiddels hebben de leden van de com missie Ruimtelijke Ordening in het af gelopen weekeinde een schriftelijke uit nodiging ontvangen voor een extra vergadering, morgenavond om half acht. Namens de voorzitter, wethouder Günther Plomp, schrijft commissie-se cretaris mr. J. Hullegie: "Vanwege het feit dat het College het bouwplan nog niet heeft behandeld wordt het verstan dig geacht de discussie in een besloten bijeenkomst te voeren." Het lijkt erop dat men een gecombi neerde vergadering van de commissie R.O./Sportzaken en Financiën in het openbaar dus toch niet aandurft, hoe wel de bouwplannen al maanden gele den in een openbare bijeenkomst, in res taurant Darthuizen in alle openheid werden toegelicht. De gemeenteraad neemt in zijn verga dering van 17 maart - in het Griftland College - officieel een beslissing over de verkoop van het Natuurbad. In het voorstel aan de raad staat letterlijk: "De motieven waarom wij u voorstellen tot deze verkoop te besluiten mogen als be kend worden verondersteld." Volgens enkele raadsleden zijn die motieven echter nog nooit in welke "commissie van advies en bijstand" dan ook bespro ken. Al deze taferelen nopen dan ook tot de conclusie dat de chaos rond de besluitvorming over de verkoop van het bad nu compleet is. Het gemeentelijk apparaat van Soest, dat de eerste fasen van de ingrijpende reorganisatie inmiddels heeft doorge maakt, is daardoor opgedeeld in een tweetal sectoren met elk een aantal (hoofd)afdelingen. Die functioneren intussen al min of meer als zodanig, maar voor de ambtenaren zelf - en de burgers - was de situatie nog niet erg overzichtelijk, omdat de naamgeving nog niet aan de nieuwe situatie was aangepast. Nu zijn ook deze "hobbels" genomen, zo blijkt uit het informatiebulletin over de "Heroverweging Gemeentelijke Or ganisatie" dat vorige week werd uitge bracht. Met behulp van een extern ad viesbureau, dat zich bezighoudt met public relations, heeft de gemeentetop een definitieve keus gemaakt, daarbij gebruik makend van de suggesties die vanuit de ambtenaren zelf zijn geleverd. De prijs voor de beste suggestie voor de naamgeving van de sectoren - een be scheiden geldbedrag - is toegekend aan de heer J.L. van Haaften, adviseur In formatie-voorziening en Automatise ring van de gemeente. Het totale apparaat is vanaf nu onder verdeeld in twee "sectoren" met de vol gende namen: "Milieu en stadsbeheer" en "Burger- en samenlevingszaken". Hieronder volgt een overzicht van de indeling van de sectoren met hun ver schillende (hoofd)afdelingen. SECTOR I MILIEU EN STADSBEHEER Hoofdafdeling Stadsontwikkeling - afdeling Ruimtelijke Ordening en Bouwzaken; - afdeling Grond- en Economische Zaken c.a.; - afdeling Wegen en Rioleringen; Hoofdafdeling Beheer - afdeling Groenbeheer; - afdeling Milieubeheer; - afdeling Reiniging en Voertuigenbeheer; Hoofdafdeling Sector-ondersteuning - afdeling Financieel-Economische Zaken; - afdeling Interne Zaken; - afdeling Gemeentelijke Belastingen c.a.; SECTOR II BURGER- EN SAMENLEVINGSZAKEN Hoofdafdeling Samenlevingszaken - afdeling Onderwijs; - afdeling Welzijn, Volkgezondheid en Cultuur; - afdeling Sport en Recreatie; - afdeling Bouw- en Installatietechniek; Hoofdafdeling Publiekszaken - afdeling Sociale Dienstverlening; - afdeling Burgerzaken; - afdeling Huisvesting; Hoofdafdeling Sector-ondersteuning - afdeling Fianncieel-Economische Zaken; - afdeling Interne Zaken. Bestuurders gewond bij aanrijding Bij een aanrijding die zaterdagavond plaatsvond op het kruispunt Dalweg- Albert Cuyplaan werden de bestuur ders van de betrokken personenauto's beiden licht gewond. Zij bleken zowel een hersenschudding als een gekneusd been te hebben opgelopen, zoals een toevallig passerende arts constateerde. Het ongeluk werd veroorzaakt door een 23-jarige inwoner van Baarn, die ko mende van de Albert Cuyplaan op het kruispunt geen voorrang gaf aan de 24- jarige Soester die over de Dalweg reed. De beide auto's werden zo zwaar be schadigd dat de politie de kentekenbe wijzen moest invorderen. De arts on derzocht de beide heren en stuurde ze naar huis. De Soester bevolking kan waarschijn lijk op woensdag 16 april het kom post-vat bekijken, dat ze met een ge deeltelijke vergoeding van de gemeen te kan aanschaffen. Dan houdt de af deling reiniging in Soest 'open huis'. Als het aan wethouder Ries van Log- tenstein ligt wordt het kompost-vat op die dag aan de burgers gepresenteerd. De vaten zijn afkomstig van het VAM en zullen ongeveer 120 gulden kosten. Het gemeentebestuur rekent erop dat tien procent van de bevolking een kom post-vat koopt. Elke burger, die een kompost-vat aanschaft, krijgt van de gemeente Soest vijftig gulden uitge keerd. De gemeente wil de bevolking daarmee stimuleren een VAM-vat te kopen. Want hoe meer mensen zelf komposteren, des te minder geld hoeft de gemeente daarvoor uit té geven. Het kompost-vat werd vorige week al gepresenteerd aan de leden van de commissie bedrijven. De heer G. R. Bakker van VAM gaf bij die gelegen heid een uiteenzetting van de mogelijk heden van het vat. Thuis komposteren is volgens hem echter geen zaak, die zo maar kan worden uitgevoerd. "De ge meente zal goede voorlichting moeten verstrekken," aldus Bakker, die ver wacht dat het minimaal een jaar zal du ren voordat de eerste vruchten van het kompost-vat kunnen worden geplukt. Het kompost-vat is voorzien van een open bodemplaat, zodat er zuurstof bij het huishoudelijk afval kan komen. Dat komt het komposteren ten goede. Het vat kan worden afgedekt met een dek sel. Een belangrijke schakel in het kom posteren vormen kleine diertjes, zoals de pissebedden en de regenwormen. Zij doen, aldus Bakker, zeer nuttig werk. "Maar ook de mensen zullen er wat moeite voor willen doen," zei Bakker. Voor een spiegel een ruit dubbel glas enzovoort raakt U altijd met glasman Van Ede accoord. Een heel goed advies met prima servies in 'n wip staat hij met glas bij U voor de poort. De gemeente gaat de reklameborden voor uitvoeringen/manifestaties, die zonder toestemming van Burgemees ter en Wethouders langs de openbare wegen zijn geplaatst, verwijderen. De kosten hiervoor zullen in rekening ge bracht worden bij de organisatoren van het evenement. Vandaag start de Soester Courant met een nieuwe rubriek in foto's en teksten, die geïnspireerd zijn op het unieke rapport dat de vorige week verscheen onder de titel "Lijst van Beeldbepalende Panden in de ge meente Soest." Lees hierover in de Soester Courant van de vorige week de column "Bij ons op Soest" 152. In woord en beeld wil de redactie hiermee een bijdrage leveren aan de bekendheid van deze bijzondere mo numenten in Soest onder ons lezers publiek. De politie Soest heeft een reeks van autoband-diefstallen opgelost. Ook een gestolen vrachtwagen is weer te recht. Twee Amersfoorters hebben enkele dagen vast gezeten op het poli tiebureau. Ze hebben de diefstal be kend. In februari was bij een transportbedrijf op het Industrieterrein een vrachtauto gestolen. Het voertuig was geladen met een grote hoeveelheid banden. De tota le waarde van de buit bedroeg 110.000 gulden. Een werknemer van het Soester bedrijf had de wagen later gesignaleerd in Amersfoort. Niet 'ano daarna Von He politie twee Amersfoorters aanhouden. Zij vielen tijdens het verhoor door de mand. Bij dat verhoor vielen er verden kingen op een andere werknemer van het transportbedrijf, een 42-jarige Amersfoorter. Hij bleek vorig jaar ge durende zes maanden 209 autobanden, tien velgen en een groot aantal accu's te hebben verduisterd. De gestolen goe deren verkocht hij door aan een kennis (56) in zijn woonplaats, die de spullen op zijn beurt weer verhandelde. De he ler is de vader van de 27-jarige man die vast zat voor de diefstal van de vracht wagen. Bewoners in verweer tegen ontwerp-bestemmingsplan Er kleven nog steeds haken en ogen aan het ontwerp-bestemmingsplan Dalweg. Dat vinden althans de meeste politieke fracties in Soest. Alleen Wie- be Meilof van de christelijke partijen SGP/GPV/RPF en de VVD kunnen zich tot dusver verenigen met de ideeën die de gemeente op papier heeft gezet. De bezwaren richten zich voornamelijk op de plannen voor Dalweg-Zuid, het gedeelte tussen de Dalweg en de .Mo- lenstraat. Daar zouden volgens de ge meente een sporthal, een zwembad en een aantal woningen moeten komen. Vooral de noodzaak van een sporthal wordt door een aantal partijen in twijfel getrokken. Wil Stekelenburg van de PvdA zei geen sporthal aan de Dalweg te willen. "Als 'ie er al moet komen, moet dat maar in Overhees," aldus Ste kelenburg, die zich afvroeg voor welke bevolkingsgroep de woningen worden gebouwd. WD-er Gert Beyen stelde dat er hui zen voor bejaarden moeten komen, en dan het liefst in de stijl van de nabijgele gen woningen van het Boekweitland. Ook de sporthal moet daar komen, vond Beyen, "want de Dalweg is het centrale punt van Soest." Jan Visser van Progressief Soest was eveneens de mening toegedaan dat er behoefte is aan bejaardenwoningen. Andere bouwactiviteiten aan de zuid kant van de Dalweg schuwt hij. Ik ben tegen de sporthal en een zwembad," riep Visser, die de actie 'Zuidereng Nee' van de jaren zeventig nog even naar voren haalde. Het CDA maakte voorbehoud voor de realisatie van een sporthal. "Is dat wel nodig?" vroeg Ans Greefhorst. Ook D66 ageerde tegen de plannen voor Dalweg-Zuid. "We moeten niet direct iets uitsluiten, maar laten we voorzich tig zijn," waarschuwde Adriaan Pothui zen. Met de plannen voor de noordkant van de Dalweg ging hij wel akkoord. Dat deden ook de andere partijen, al zei Jan Visser het politiebureau en het ge meentehuis voldoende te vinden op die locatie. Woningen hoeven er wat hem betreft niet te worden neergezet. Wiebe Meilof noemde het ontwerp-be stemmingsplan een goed plan. "Het kan soms nodig zijn een groen hart in te vullen ten behoeve van woningbouw en bestuurlijke zaken," motiveerde Meilof zijn gedachtengang. Hij vindt dat het politiebureau en het gemeentehuis moeten worden omgeven door leven digheid, en dat kan volgens hem wor den bereikt door er woningen te bou wen. Oscar Daar is de Kritische Groep Dalweg De zuidkant van de Dalweg, gezien vanaf het nieuwe politiebureau. Foto: Herman van Dam Soestereng het helemaal niet mee eens. De heer H.J.M. Ankone ging namens de tegenstanders dan ook in het ver weer. Hij somde een aantal 'natuur vriendelijke' citaten uit het groenbe- leidsplan van de gemeente op, maar concludeerde tegelijkertijd teleurge steld dat de gemeente die visie in de praktijk geen gestalte geeft. "Wederom zal namelijk een aanslag op de Eneqcor- den gepleegd," zei Ankone. "Het ken merkendste cultuurhistorische monu ment in Soest is de Eng. Elk bestem mingsplan dient zodanig bijgesteld te worden dat vanaf nu de Eng op geen enkele wijze meer zal worden aange tast." Ankone gaf blijk van zijn hoop dat er geen bebouwing aan de Dalweg zal plaatsvinden. "De film 'De Aanslag' heeft onze laan (Verlengde Talmalaan, red.) bekend en beroemd gemaakt over de hele wereld. Terecht kreeg hij een Oscar. Wij hopen u te zijner tijd een Os car te kunnen uitreiken oor uw wijs be sluit dit bestemmingsplan in deze vorm af te wijzen," aldus Ankone namens tachtig procent van de bewoners van de Verlengde Talmalaan en de Soester Engweg. Kinderoffer Een groeiend aantal huiskamer- en zelfs buitendeuren toont een sticker waarop een verbodsbord staat afge beeld met een brandende sigaret er dwars doorheen. Een signaal dat aan duidelijkheid niets te wensen overlaat: in dit huis wordt niet gerookt, ook niet passief. De straffe roker laat zich dat geen twee keer zeggen en komt niet meer op be zoek. Zo 'n keihard signaal nodigt uit tot een dergelijke reaktie en velen aarzelen dan ook om zo'n sticker zelf op te plak ken, hoewel ze eigenlijk niets liever zou den doen. Zoekend naar een vriendelijker oplos sing kreeg ik een ansichtkaart aange reikt waarop een gezelschap achter een dikke rookwolk schtiil gaat. Uit die wolk klinkt een stem: "Gezellig, hé!'Hij hangt al een paar weken aan de muur, maar het blijkt niet afdoende. Niet ro kers valt het plaatje nog eerder op dan rokers met als gevolg dat er bij ons de laatste tijd veel wordt gepraat over een manier om bezoekers duidelijk te ma ken dat je echt liever niet hebt dat er in jouw huis gerookt wordt. Aan zo'n weerstand oproepende sticker ben ik nog niet toe, maar hoe het wel moet weet ik ook niet. Op mijn kantoor wordt er vrijwel niet meer gerookt sinds ik de asbak met dropjes vul. Ik heb weliswaar duidelijk meer aanloop, maar roken komt nog maar sporadisch voor. Toen onze kin deren nog klein waren konden ze heel spontaan uitroepen: 'Wat stinkt het hier!" als zij de huiskamer binnenkwa men en iemand zat te roken. Om deze opwelling heb ik ze nooit kunnen be straffen, maar nu roken ze zelf... en bo vendien zijn ze de leeftijd te bo ven waar op je onbelemmerd op je omgeving kunt reageren. Ik heb lang tijd geaarzeld om iets over roken te schrijven. Slecht met de grootste moeite heb ik mezelf ooit uit die slavernij kunnen bevrijden en bo vendien is alles al eens gezegd en ge schreven. Rokers en niet-rokers kunnen nu eenmaal niet even vrij zijn in dezelfde ruimte. De vraag is echter wie waar vrij mag zijn. De trotse ouders van een pasgebo ren baby waren van mening dat zij mochten bepalen of hun dochtertje in het ouderlijk huis vergiftigd moest wor den door buitenstaanders. Op de onder kant van de asbak hebben ze toen een foto van hun kleine meisje geplakt. Wie zijn peuk wil doven doet dat op het naakte lichaam van de baby. De mees ten deinzen daarvoor terug. Het blijkt dat voor velen niet duide lijk dat de ontvangst van de televisie zender België 1 anders geworden is. Daarom nogmaals de uitleg: Als Nederland 3 in de lucht is - hetzij met een werkelijke uitzending, hetzij met een testbeeld - wordt de ont vangst van Belgie 1 zodanig gestoord, dat doorgeven via de C. A.I. geen en kele zin heeft. Op dit kanaal geeft de C.A.I. dan Nederland 3 door. Vol gens de planning wordt medio april België 1 definitief en met goede beeldkwaliteit op de kabel gezet. Automobilist gewond bij aanrijding Een 23-jarige inwoner van Soesterberg is vrijdagavond licht gewond geraakt toen hij met zijn auto een aanrijding veroorzaakte op het kruispunt Buys Ballotlaan-Plesmanstraat in zijn woon plaats. Hij gaf geen voorrang aan een auto die werd bestuurd door een 30-ja- rige inwoner van Den Dolder. Beide voertuigen liepen zware schade op. De Soesterberger werd per ambulance naar de Lichtenberg gebracht. Zijn verwon dingen vielen gelukkig mee, zodat hij na behandeling naar huis mocht. Zwembad, en multifunctionele evenementenhal tegenover politiebureau De projectontwikkelaars M.A. Taphoorn en B. Netjes zijn bezig met de ontwik keling van een plan voor de Dalweg-Zuid. De heer Taphoorn heeft dat bevestigd. De twee ondernemers, die een principe-akkoord met de gemeente hebben geslo ten over de verkoop van het Soester Natuurbad, willen een zwembad en een mul tifunctionele evenementenhal aan de overkant van het politiebureau realiseren. Er zouden ook enkele woningen moeten worden gebouwd. "Tijdens de informatie-avond over de te is natuurlijk een zwembad. Zwem- verkoop van het Soester Natuurbad in december werd ons duidelijk dat de be volking geen alternatief werd geboden. Het is begrijpelijk dat de gemeente van het Natuurbad af wil. Het is een zorgen kind. Wij hebben de gemeente aange boden om een plan te ontwikkelen dat snel kan worden aangepakt," aldus Taphoorn. "Wij komen met een zinnig alternatief, waarbij je niet na een half jaar failliet gaat. Over zulke zaken heb ben wij een visie, want we zijn zaken mensen." Evenementenhal Of de twee projectontwikkelaars het plan ook zullen uitvoeren is nog maar de vraag, denkt Taphoorn. "Als de ge meente dat zou willen moet daar over worden gepraat. Daar is nu geen sprake van." Hoewel de plannen van Taphoorn en Netjes volgens de eerste nog niet klaar zijn, heeft hij al wel duidelijke ideeën over de invulling van de zuid kant van de Dalweg. "Een eerste vereis men betekent plezier, dus moetje er een groot speelbad voor kinderen realiseren en een thermisch bad voor ouderen en minder-validen. Dat is de belangrijkste voorziening op dit moment. Je moet het echter niet alleen bij een zwembad la ten. Wij denken ook aan een multifunc tionele evenementenhal, waarin alle sporten terecht kunnen met publiek, maar waarin je ook optredens en thea ters kwijt kan. Als je die twee dingen hebt krijgen een restauratie, een recep tie en toiletten ook bestaansrecht. Om het plaatje kostendekkend te maken kan je er woningen bij bouwen," aldus Taphoorn, die benadrukt dat hij en Netjes de gemeente vooralsnog alleen een plan zullen aanbieden en veTder geen bemoeienis zullen hebben met de uitwerking ervan. "We hebben ons goed in de voorschrif ten verdiept en we zetten eerst de 'denk- fabriek' aan de gang." Taphoorn vindt ook dat het plan moet passen bij het po litiebureau en het nog te bouwen ge meentehuis aan de andere zijde van de Dalweg. "Het mooiste zou zijn om er een plein te maken. Dat mis ik nog in Soest." Nek Taphoorn ontkent als zou het plan van hem en Netjes iets te maken hebben ge had met het feit dat de discussie over de verkoop van het Soester Natuurbad vo rige week van de agenda van de com missie ruimtelijke ordening is ge schrapt. "Het Soester Natuurbad en het plan Dalweg hebben niets met elkaar te maken. Voor ons is het Soester Natuur bad een separate zaak. Men moet blij zijn dat wij onze nek durven uit te ste ken. Wij maken een plan met kwaliteit. De eerste twintig jaar hoef je geen on derhoud uit te voeren, maar daar hangt natuurlijk wel een prijskaartje aan. Als men dat niet wil, dan moet men dat zelf weten. Je zult ons niet horen zeuren." Aanbiedingen geldig van do. 10 t/m za. 12 maart 1988. Aanbiedingen alleen in filialen pret versafdeling. _F. C. Kuyperstraat 24 Soest 02155 - 2 06 56 Stortkoker in brand Brandweer en politie moesten zater dagmiddag optreden bij een van de 7-hoog flatgebouwen aan de Weeg breestraat, waar de stortkoker in brand bleek te staan. Het vuur bevond zich in de container onderin de stortkoker. De oorzaak was niet te achterhalen, al gaat men ervan uit dat het Vuur opzettelijk werd aangestoken. De brandweer blus te de vlammen. Coöperatieve vereniging GOOISCHE UITVAART VERZORGING CJ.A. Natuurlijk zijn wij dag en nacht bereikbaar. HILVERSUM, Uitvaartcentrum Den Huil" Ulrechlseweg 11. Tel 035-42548 AMERSFOORT. Uitvaartcentrum "Amersfoort" Westerstraat 92. Tel 033-11344 BUSSUM. Uitvaartcentrum "De Heemburgh" Graaf Wichmanlaan 28 Tel 02159-17988 W I lf fl n| L I 1L (werkplaats woonhuis)

Soester Courant | 1988 | | pagina 1