TUIN-ADVIESCENTRUM 't vaanleriiooQt Maart in de moestuin Brandsma Verf Behang in winkelketen Culinaire primeur in De Korte Duinen Middelman Mode steekt zichzelf in het nieuw Hyundai -show Baarn INA12 WOENSDAG 23 MAART 1988 SOESTER COURANT PAGINA 13 voor doe-het-zelvers TUIN-ADVIESCENTRUM 't VMrderh&OQt Dakwerken kantoor effkiemv SOES** Overhees liet zich horen De 'Alpenhoed' staat garant voor gezellig tafelen aan de Birkstraat Derde fase reconstructie Koningsweg Naamsverandering gaat niet ten koste van kwaliteit en service Drie dagen Open Huis Hyundai '88 modellen op 24, 25, 26 en 27 maart in Astoria Baarn kunnen de Erik van Dorresteyn medewerker 't Vaarderhoogt De kalender geeft het aan, het is weer bijna lente en dan beginnen de handen van menige tuinbezitter weer te jeuken. Ook de moestuinder wil van start gaan. De meeste tuinen zijn inmiddels gespit en het zaad is inge kocht. Nu is het wachten op een gunstige gelegenheid om met het zaaien en planten van start te gaan. Haasti ge spoed is in de moestuin echter ook zelden goed. We kunnen het beste wachten met de zaaibedbereiding tot de grond zich goed laat bewerken d.w.z. de grond mag niet al te veel aan het gereedschap en het schoei sel blijven kleven. Beginnen op een regenachtige dag brengt bijna altijd structuurvernieling van de grond met zich mee. Een slechte groei van de gewassen is vaak het gevolg. We wachten met de werkzaamheden dus liever tot de weersomstandigheden gunstig zijn. Het ideale zaai- en planttijdstip is verder afhankelijk van grondsoort, de hoogteligging van het gebied en de al of niet aanwezige beschutting rond de tuin. In de re gel is het mogelijk plm. half maart te beginnen. AARDAPELEN. Vroege pootaardappelen worden vaak binnenshuis voorgekiemd en met een paar goed ontwikkelde spruiten in de tweede helft van maart of begin april gepoot. De spruiten mogen bij het voorkie- men niet al te lang worden, dit kan vooral bij de kleine poters leiden tot uitputtingsverschijnselen. Veel spruitveTlies werkt de vorming van de zogenaamde "onderzeeërs" in de hand, zeker als in een koude grond wordt gepoot. Deze "onderzeeërs" zijn planten die niet of nauwelijks boven de grond komen en slechts een paar kleine krieltjes produceren. Om kor te, stevige, groene spruiten te krijgen zetten we de bakjes zo licht mogelijk. Bij het planten gaan we heel voorzichtig te werk om de spruiten niet van de knol te breken. Na opkomst beschermen we de stengels met blaadjes tegen nachtvorst. PLANTUI en SJALOT. Plantui en sjalot zijn twee eenvoudig te telen gewassen met een lange verwer kingsperiode in de keuken. Als we vroeg oogsten zijn het uitstekende slauitjes en laat geoogst kan een goed gedroogd produkt tot ver in de winter voor consump tie worden gebruikt. Bij beide gewassen bestaan tus sen de rassen duidelijke verschillen in de gevoeligheid voor schieten en houdbaarheid. TEELTBESCHERMING. In februari heb ik al een en ander verteld over gewasbedekking met gaatjesfolie of afdek vlies. De laatste jaren wordt er door amateur- groentekwekers steeds meer gebruik gemaakt van groenteplantjes die in potjes zijn opgekweekt. De overgang naar de koude volle grond is dan veelal groot; de bedekking met folie of doek geeft dan grote groeiverschillen te zien ten opzichte van onbedekt plantmateriaal. Het afdekmateriaal wordt direct na het planten over het gewas uitgerold en kan lang blij ven liggen, als we maar zorgen voor voldoende groei- ruimte onder het dek. KROPSLA wordt in de tweede helft van maart of be gin april op 30x30 cm. geplant en direct afgedekt. Tot aan het begin van de kropvorming blijft het afdekma teriaal op het gewas liggen, dus tot eind april/begin mei. Bij ijssla en niet kroppende slasoorten zoals pluk en eikebladsla kan het afdekmateriaal zelfs tot kort voor de oogst blijven liggen. ANDIJVIE is nogal gevoelig voor te lage temperatu ren tijdens de opkweek. Het gevolg is dan dat de plan ten doorschieten voor er een krop is gevormd. Een warme opkweek bij 20 a 22° C voorkomt dit pro bleem. Begin april planten we buiten op 30x30 cm. Ook hier wordt afgedekt; het afdekmateriaal wordt pas bij de oogst van de andijvieplant gehaald. TENSLOTTE. Ook Chinese kool, Paksoi en Koolra bi zijn gebaat bij een bedekking met folie of afdekvlies. We moeten er echter wel rekening mee houden dat de gewassen na verwijdering van het afdekmateriaal ge voelig zijn voor zonnebrand, nachtvorst, harde wind etc. Daarom verwijderen we het schermmateriaal bij voorkeur tijdens stil en bewolkt, liefst iets regenachtig weer. speciaal ontworpen hoed goed heet zijn, maar daarna duurt het niet lang voordat de diverse soorten vlees en de andere ingrediënten spijsbaar zijn. De constructie van de hoed zorgt voor een zelfde werking als die van een schoor steen. Zodra de hoed voldoende is ver hit hangt men de dun gesneden plakjes vlees met de vork aan de haakjes. De damp en de geur van de bouillon geven het vlees een specifieke smaak. Dankzij de constructie van de hoed gaan de vleessappen niet verloren, maar komen ze in de bouillon terecht. Dat maakt het extra aantrekkelijk om de bouillon te drinken. Ook de bijgeleverde uitjes, champignons en groenten lenen zich voor een bereiding In bouillon. De gas ten van De Korte Duinen, die zich met de 'Alpenhoed' verwennen mogen te vens een keuze maken uit het slabuffet, een op Amerikaanse leest geschoeide vinding, en krijgen er stokbrood, pom- mes frites en sausjes bij. "De 'Alpenhoed' biedt de mensen een feestelijke maaltijd. Het is echt het brandpunt van een gezellige avond," verzekert Rob Klinkhamer. "De men sen hebben genoeg tijd om even lekker bij te praten. De mogelijkheid bestaat overigens om de 'Alpenhoed' in menu- vorm te besjtellemjDe mensen krijgen datBeen,prjgineerZwUs^rs voor- en na- gerecht' geser^vefenc^. A rr Ook in menuvorin Het is beslist de moeite waard om een bezoek aan de Korte Duinen te brengen en zich in de praktijk op de hoogte te stellen van de 'Alpefthoed'. De culinai re primeur van Rob Klinkhamer, kan in vier vormen worden genuttigd: De Al penhoed Zermatt (met kogelbiefstuk), de Alpenhoed St. Moritz (met kogel biefstuk, kipfilet en varkenshaas), me nu Graubünden (soep van de dag, Al penhoed Zermatt en dame blanche) of menu Wallis (gerookt vlees met Hüten- kase, Alpenhoed Zermatt en café par fait). "Het is een belevenis om de 'Alpen hoed' op tafel te hebben," vervalt Klinkhamer enthousiast in herhaling. "En je hebt geen last van stank, rook of gespetter met de 'Alpenhoed'. Geloof me, het is een fantastische manier een avond gezellig met elkaar door te bren gen." Klinkhamer is zelfs bereid de openingstijden van zijn restaurant te verruimen. "Op afspraak is het moge lijk om met een groep na half negen te komen. Dan zijn de mensen echt een avondje uit." Hoedje af voor Rob Klinkhamer. DORRESTEINWEO 72* SOEST TELEFOON 02155-1 2883 GRATIS grondmonster- onderzoek op zuurgraad. Zaterdag 26 maart v.a. 10.00 uur. Brandsma Verf Behang heet bin nenkort 'Verf en Wand'. Dat is de naam van een landelijk winkelketen van kwaliteitszaken in deze branche. Brandsma Soest kiest als speciaalzaak ook voor deze veelbelovende winkel formule. In veel branches geldt dat de positie van de onafhankelijke winkelier steeds moeilijker wordt. Ondanks de sterke locale positie heeft men bij Brandsma de ontwikkelingen onder ogen gezien met betrekking tot ketens als Maxis, Macro en Hubo. Om de goede bekend heid en reputatie in Soest en omgeving staande te kunnen houden heeft Brandsma 'Verf Behang' zich bij de winkelketen aangesloten. Momenteel werken ongeveer dertig soortgelijke za ken in Nederland samen. De bedoeling is dat er nog vijf tot tien bijkomen. Voordeel Het grote voordeel van de stap van Brandsma wordt benut door de klan ten. Zij worden geconfronteerd met voordelige prijzen, terwijl de kwaliteit en de service minstens zo goed blijven als men in de zaak aan de Soesterberg- sestraat gewend is. De jaren van specialisatie in verf, be hang en aanverwante artikelen bieden een goede voedingsbodem voor de for mule van 'Verf en Wand'. Door de aan sluiting met deze keten kan Brandsma zijn onafhankelijke positie van vakman en adviseur gaan uitbouwen en verste vigen. De heer F. Pot ziet de toekomst dan ook rooskleurig tegemoet. "De mensen profiteren ervan. De service wordt er niet minder om. Die wordt juist uitgebreid omdat we meer artike len en lagere prijzen krijgen," aldus Pot van Brandsma. Feest en demo's Meer kracht door samenwerking is in feite de kern van de franchise-gedachte, en dat geldt in het bijzonder bij 'Verf en Wand'. Het opvallende van de formule is de koppeling van een gevestigde re putatie met de slagkracht van een mo derne winkelformule. Om de nieuwe periode in te luiden viert Brandsma tien dagen feest met aantrek kelijke kortingen. Op alle behang-aan- kopen wordt twintig procent korting verleend, de zonneweringen gaan de deur uit tegen een prijs die tien procent omlaag is gegaan, en bij aankoop van 75 gulden krijgt men een behang- of een verfset cadeau. Aanstaande vrijdag én zaterdag wor den bij Brandsma verschillende de monstraties gegeven in onder meer sierlijsten en de verwerking van struc tuurpleister. Vrijdagavond kan men van 19.00 tot 21.00 uur in de zaak te recht, zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. c Tel. (02155)13014-12577 Steenhoffstraat 13 3764 BH Soest Telefoon 02155-1 0115 COMPUTERSUPPLIES Discettes Discette opbergsystemen Opbergbanden Kasten door Arie In het loffelijke streven van het college van B. en W. mensen beter te leren kennen, kennis te nemen van klachten, had als eerste de wijk Overhees het woensdag 16 maart j.l. voor het zeg gen. Plaats van handeling de aula van de Kardinaal Alfrinkschool. Hoewel geen ingezetene van Over hees, was Arie er toch bij, teneinde op zijn manier de thuisblijvers verslag uit te brengen van hetgeen er die avond aan de orde kwam. Thuisblijvers, het waren er nogal wat. Slechts zestig belangenbehartigers van de wijk vonden het de moeite waard, actief dan wel passief, deel te nemen aan het vraag en antwoordspel. Naar de motieven van de thuisblijvers kan Arie slechts gissen. Verkozen ze voet bal op de buis voor wijkbelangen? Za ten ze elders in Overhees naar een folkloristisch dansavondje te kijken? Was de noodzaak om met gefundeerde klachten aanwezig te zijn er niet, of gingen de afwezigen bij voorbaat van de veronderstelling uit dat een derge lijk avondje kouten verspilling van tijd en energie zou zijn? Gissen naar de motieven van de weg blijvers, gissen ook naar de absentie van de volledige Soester gemeente raad. Wonen er geen leden dan wel sympathisanten van CDA, WD, P.v.d.A., D'66, GPV, SGP, RPF in Overhees? Het valt volgens Arie nau welijks aan te nemen. Zelfs Jan Visser, zaterdag j.l. in De Volkskrant door Boudewijn Paans nog tot "het geweten van Soest" uitgeroepen, ontbrak. De absentie van uw en Arie's vertegen woordigers kwam, niet geheel ten on rechte, bij sommige aanwezigen als pijnlijk, dan wel onbegrijpelijk over. "Minstens één van iedere partij had er moeten zijn," liet een bezoeker aan Arie weten. "Dan weten ze tenminste waar ze het over hebben wanneer onze grieven, klachten en verlangens in de raad worden behandeld, en kunnen ze de burgemeester en zijn wethouders op de vingers tikken als hetgeen hier vanavond door Overhees-bewoners is verwoord onduidelijk of helemaal niet overkomt." Mogelijk is deze cri de coeur een tip voor politiek Soest om tijdens het vervolg van de B. en W.- toernee wel blijken van belangstelling c.q. betrokkenheid te geven. De avond zelf. Waarover spraken zij, de zes op een podium boven het zaalvolk verheven. Daarover straks meer. Eerst even een misverstand rechtzet ten. In Overhees wonen geen kanniba len. Een indruk die Arie vorige week in zijn Rondje Soest schijnbaar heeft ge wekt toen hij schreef dat B. en W. Overhees als eerste „Missiepost" zou den bezoeken. Een bejegening waar ene heer Bots niet blij mee was en daarvan dan ook met welgekozen woorden blijk gaf. Van Arie hierbij de toezegging dat hij zijn woorden zorg vuldiger zal kiezen, zij 't met de aante kening dat na woensdag 16 maart j.l. Overhees voor hem toch nog iets wég heeft van "een ontwikkelingsgebied." Het was namelijk dezelfde heer Bots, die met een groot aantal gelijkgestem den (Eddie de Goede, Gerard Roest, Kees Berkhf, Carla de Jong, Annet Hos, Barend Blom, Joop Heerkens e.a.) vaststelde dat er meer bomen moeten komen, afwatering dient te verbeteren, speeltuinen en zandbak ken onbruikbaar zijn, de groenvoor ziening tekort schiet, avond en nacht verlichting ontoereikend is, gelui- doverlast de wijk teistert, verkeers drempels ontbreken, sommige ver keerssituaties voor kinderen, voetgan gers en wielrijders levensgevaarlijk zijn, de hondepoep uit voorraad lever baar is, en zelfs naambordjes van stra ten ontbreken. Er moeten, zoals Arie heeft beluisterd, dus nog een paar "kleinigheden" wor den verbeterd dan wel aangepast om Overhees voor jong en oud plezierig leefbaar te maken. «Zonder toezeggingen te doen maakte het college van B. en W. op de toehoorders in de zaal en op Arie de indruk de waslijst klachten meer dan uitsluitend voor kennisgeving aan te nemen. Dat is, afgezien van inhoud en aard van de klachten, noodzakelijk om als geloofwaardig en betrokken bij over te komen. Overigens werd het college van B. en W. door aanwezigen op de vingers ge tikt voor het beschamende feit dat be legen brieven van Overhees-burgers en kinderen niet waren beantwoord. Wat daar de oorzaak ook van moge zijn, Arie vindt zoiets een slechte zaak. Niemand van de betrokkenen vond het noodzakelijk voor die missers veront schuldigingen aan te bieden. Slechts met beloofde beterschap, dan wel "we nemen het mee" werden kritische vra genstellers in deze gesust. Gesust, maar niet in slaap. Daarvoor was en is de Overhees-vertegenwoordiging te strijdbaar. Hoe nu verder? Het is de verdienste van het college van B. en W. dat men op deze avond niet wollig of vaag vragenstellers het bos instuurde. Dat er in Overhees werk aan de winkel is kwam echter onom stotelijk vast te staan. I Er vandaag mee beginnen. Het zal de Overhees-oppositie wind uit de zeilen halen, de geloofwaardigheid van het l college van B. en W. versterken en Overhees het gezicht geven dat bij een I gemeente als Soest past. ARIE WANDELAAR Het is de bedoeling dat deze week ge start wordt met de derde fase van de re constructie van de Koningsweg. Het be treft hier het gedeelte Koningsweg tus sen de Vrijheidsweg en de Beckeringh- straat. De weg wordt voor het doorgaande ver keer afgesloten. Het bestemmingsver keer zal zoveel mogelijk gebruik kun nen blijven maken van het oude deel Koningsweg tussen Vrijheidsweg en Beckeringhstraat. Wel dient men ge bruik te maken van de aanwijzingen. Het werk is omstreeks half september 1988 gereed. Een tekening van de re constructie hangt in het gemeentelijk INFOrmatiecentrum. De vierde en laatste fase van de recon structie Koningsweg - het gedeelte tus sen Obrechtstraat en Spoorwegover gang Ossendamweg - vindt volgend jaar tussen maart en september plaats. Modekoningen zijn er niet voor niets. Wie dagen of zelfs weken achtereen in hetzelfde kostuum of jurk blijft rond lopen, verliest zijn of haar aantrek kingskracht. Modeontwerpers, maar zij niet alleen, zouden ons het liefst ie dere dag, of een deel daarvan, iets nieuws willen laten aantrekken, dat is commercieel heel begrijpelijk, maar vast staat wel dat je je na een omkleed- partij lekkerder voelt. Je oogst bewon dering in je omgeving, als je het ten minste smaakvol doet. Middelman Mode aan de Van Weede- straat in Soest heeft die gedachte ook op zichzelf toegepast. Zowel de dames- als de herenafdeling kregen een gloed nieuw jasje aangemeten en dat op zich is al een bezoekje aan Middelman waard tijdens de drie Open dagen die morgen, overmorgen en zaterdag worden ge houden. De heren Nadat in de zomer van 1987 de Mid- Pub van Middelman al drastisch was veranderd - er kwam o.a. een gloed nieuwe pui voor - was het nu de hoogste tijd vond men, dat zowel de heren- als de damesafdeling, voorheen Midman en Midlady, een gewijzigd interieur kre gen. Met name de heren waren er aan toe, vooral ook omdat een niet te repa reren krimpscheur in de plavuizenvloer steeds hinderlijker in het zicht begon te lopen. De heer Westerbeek, die de dagelijkse leiding bij de heren heeft, had een vaste vloerbedekking al een poosje op zijn verlanglijstje staan. Die ligt er nu en het is een van de opvallenste zaken voor wie regelmatig bij Middelman op modebe- zoek komt. De muurtjes, die het oude interieur iets van een overigens niet on plezierig, maar eerder gezellig doolhof je gaven, zijn verdwenen, waardoor er veel meer loopruimte is ontstaan. De wijze waarop alles nu kan worden gepresenteerd is overzichtelijker ge worden, hetgeen het combineren nog eenvoudiger maakt. In een brief aan alle cliënten staat dat de gehele collectie "op stijl" hangt en ligt en dat betekent dat u direct weet waar u moet kijken als u naar uw eigen smaak op zoek bent. Verbeteringen die het winkelen bij Mid delman nog prezieriger maken. Zeker als het gaat om zaken die langer dan een weekje mee moeten. Daar neemt u graag de tijd voor en dat is waar men naar heeft gezocht: een uurtje is niks als u er eens echt voor op uitgaat, en dan is een lekker, ongedwongen sfeertje een plezierige bijkomstigheid. De "heren" van Middelman Mode zal u zeker goed bevallen. Yeel mode-nieuws Zowel bij de heren- als bij de damesaf deling, waar eveneens ingrijpende wij zigingen werden doorgevoerd, is veel modeniuws te vinden. Tijdens de drie ^Opehudagen, die Middelman ter gele- genhëid van de nieuwe manifer vap pre senteren organiseert, zijn zaterdag 26 maart mannequins aanwezig, die regel matig met het nieuws door de gloed nieuwe interieurs wandelen en u sho wen wat u direct zelf kunt uitproberen. Gemakkelijk en nonchalant, dat zijnde twee opvallende kenmerken van de proevers zich sinds kort aan een nieu we culinaire vondst te goed doen. Rob Klinkhamer van het vermaarde res taurant aan de Birkstraat heeft de zo genaamde 'Alpenhoed' geïntrodu ceerd. Dat betekent enkele uren lek ker en gezellig tafelen op een wijze die enige associaties oproept met het in al le lagen van de bevolking ingeburger de gourmetten en fonduen. De 'Alpenhoed' komt uit Zwitserland, waar Rob Klinkhamer regelmatig een kijkje achter de fornuizen neemt. "De Zwitserse keuken is vooruitstrevend. Ze komen daar steeds met iets nieuws, het is niet van het oude af," zegt de eige naar van De Korte Duinen. "De Alpen hoed is een primeur voor Nederland. We (Rob en zijn broer Fred van De Soester Duinen - red.) hebben het zelf niet zo lang geleden dat de Zwitserse scepterzwaaiers met de 'Alpenhoed' aan de slag gingen. Zij spreken van een 'Tatarenhoed', omdat de vorm veel weg heeft van de hoofddeksels die deze Russische vechtersbazen in het Verre Oosten droegen. Die naam komt bij Rob Klinkhamer onvriendelijk over en dus past die naam niet op de menukaart van zijn etablissement aan de Birk straat. Bouillon Wanneer men een 'Alpenhoed' in De Korte Duinen bestelt is men ervan ver zekerd dat de maaltijd op een unieke manier is bereid. In de rand van de hoed wordt bouillon gegoten, die van onder en wordt verwarmd. In het begin zal het even duren voordat de bouillon en de trend die in 1988 het modebeeld be paalt. Zowel in heren- als damesafde ling heeft de natuur als uitgangspunt ge diend. Touwkleuren, grasgroen, diep blauw, zandkleur, rogge-, maïs-, en stro-tinten en het zogeheten "off-whi- te" zorgen voor verrassende composi ties. Bij de dames is "maritieme" in vloed te bespeuren, hoewel het terugge keerde Marine ook bij de heren is te vin den. De 1988-mode is sportief, vlot en van een bijzonder aantrekkelijke een voud. Charmante details, fraaie stiksels en smaakvolle dessins benadrukken de vindingrijkheid van de ontwerpers in zowel de heren- als de damescollecties. Nog even bij de heren langs: katoen ver werkt in "oversized" modellen weet zich gesteund door prachtige gedessi neerde voeringstoffen. de hemden zijn geraffineerd en beschaafd verwerkt, veel streepmotief. Jassen en jacks wor den gekenmerkt door een opvallende sportieve vlotheid en magnifieke "kie zer-kleuren zoals khaki, dat als hoog- modern kan worden gekwalificeerd. Wie bij dat damesafdeling op zoek is naar compleetheid zal Middelman Mo de met een tevreden gevoel verlaten. Uitgebreide keuze uit katoenen en lin nen pantalons, bermuda's, blazers, Hyundai-dealer Autobedrijf Claassens te Baarn is 1988 gestart met het vaste voornemen om het succes van 1987 voort te zetten. In 1987 werden 4.809 Hyundai auto's geregistreerd tegenover 1.399 in het jaar daarvoor. Hyundai was daarmee in 1987 de snelste groeier in de Nederlandse personenauto- markt. De 1988-er uitvoeringen van de Hyun dai Pony XP-modellen 3-, 4- en 5-deurs en de Hyundai Stellar 1.6 en 2.0 hebben allerlei verfraaiingen on dergaan, die deze auto's voor weer meer automobilisten aantrekkelijk zul len maken. Pony XP 1988 De '88 uitvoeringen van de Pony heb ben detailwijzigingen ondergaan in het interieur en zijn voorzien van een nieu we grille en wieldeksels. Ook zijn de kleuren van de binnenbekleding gewij zigd en zijn enige nieuwe buitenkleuren aan het programma toegevoegd. In dit Olympische jaar 1988 worden de 3-deurs en 5-deurs modellen in de L en GL-uitvoering standaard geleverd met een nieuw Olympique-pakket. Dit ge hele pakket, dat gratis aan de consu ment wordt geleverd, omvat: extra rechter buitenspiegel; roestvrijstalen wieldoppen; achterspoiler; rubber stootstrips; Olympique grille met inge bouwde verstralers en een exclusieve Olympique striping. Stellar 1988 Ook de Stellar '88 modellen zijn op een aantal punten gewijzigd. Een opvallend detail is dat de zwaardere 5-mijlsbum- pers van de 2.0 liter uitvoering nu ge heel in de kleur van de auto zijn gespo ten. Eveneens zijn de interieurkleuren aangepast en is het programma uitge breid met de buitenkleur Shadow Blue. Het aanbod van het aantrekkelijke Olympique-pakket op de XP 3- en 5-deurs zal een bezoek aan de Hyun- dai-show van Autobedrijf Claassen te Baarn in Rest. Astoria op 24,25, 26 en 27 maart a.s. ruimschoots de moeite waard maken. Konkurrerende prijzen Claassen in Baarn verwacht, dat onder andere de grote schaal, waarop in Ko rea wordt gefabriceerd, en de lagere dollarkoers zullen bijdragen tot een blijvend konkurrerende prijs, waarvoor de 1988-er modellen van Hyundai op de markt gebracht kunnen worden. Vooral de schone 1.5 motor met kataly sator in de Pony XP-modellen blijkt in deze prijsklasse een belangrijk motief voor nieuwe-autokopers te zijn om voor een Hyundai Pony XP te kiezen. royaal gesneen en niet oversized, maar uitermate comfortabel voor wat de pas vorm betreft, rokken op moderne leng te: net onder of net boven de knie en "kuitlang" als het om de wijde, sportie ve rok gaat. Mooie uni-stoffen, vooral in rokken. Mantels en trench-coats, soepel en ongevoerd. Jurken en pakjes zorgen voor een slank contour, stijlvol aangesloten en ietwat ondeugende splitten. Waardebonnen van f 10,- De mode bij Middelman mag uitnodi gend genoemd worden. Maar niet al leen dat gegeven is aanleiding om de eerstkomende drie dagen richting Van Weedestraat te gaan. Bij iedere bestede f 100,- wordt een Modebon kado gege ven, die het hele jaar geldig blijft. De bon is uitsluitend inwisselbaar bij een volgend bezoek aan Middelman Mode en kan niet tegen kontant geld worden ingeruild. Tijdens de Open dagen staan smakelijke hapjes en drankjes voor u klaar. Middelman nodigt iedereen uit even langs te komen. "Samen of solo" staat er in de brief die velen van u in de bus zullen hebben gekregen. Middel man maakt er dan een gezellig mode- uurtje van. Foto: Herman van Dam

Soester Courant | 1988 | | pagina 13