te koop bij Schoeman te koop bij Schoeman 11 te koop bij Schoeman ^11 te koop bij Schoeman llJ I ^Strater ^Strater Container in de fik mdPub ra ra ra ra ra SS UNIEK Te koop aangeboden SENIOREN-HOEKWONING ..eersteva 29I5 3915 WOENSDAG 30 MAART 1988 SOESTER COURANT PAGINA 5 Makelaardij o.g. Soesterbergsetraat 79, Soest 02155-16151. Makelaardij o.g Soesterbergsetraat 79, Soest 02155-16151. J. A. SMEEING Beheer b.v. A/lariastraat 1 - 3762 CW Soest Telefoon 02155-18386 J.G. van Rouwendaal by, Paasvakantie in de Molensoos Praten met B. en W. in Soest-Zuid en Soest-Midden MINIROKJES (o.a. denim, katoen, tricot) Cabaret Overstag bij In de Ruimte Lentegevoel op De Regentuuter Een schoon Soester milieu? Het gaat ook u aan! t Wat doen we met ons grof afval? Soest, Veenbesstraat Op d 9e woonlaag met riant uitzicht en pal op het zuiden gelegen 4-kamer ap partement met c.v., balkon en berging in de onderbouw. Indeling: entree, hal, garderobekast, american kitchen, royale woonkamer 32 m2), 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet. Totaal circa 110 m2. Servicekosten f 195,- per maand. Oplevering: 1 augustus 1988. Koopsom 165.000,- kk Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 - Soest Tel. 02155-13539 B.g.g. B.J.A.M. Majoor, dir./mak./tax. Tel. 02155-16955 Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel NVM Inlichtingen via uw NVM- Makelaar of via ons kantoor Soest, Margrietlaan Roy. hoekwoning m. c.v., vrijst. gar., voor-, zij- en achtertuin (Z). Bouwjr. 1969. Gang, toil., k.k., doorzonwoonkam. (7.65 X 3.70) m.) m. parketvl. en open haard, grenen keuk. m. inbouwoven en elektr. kookplaat, verd.: 3sl.kam., w.v. 1 m. v.w., douche en 2e toil. en v.w., vaste trap naar zolder m. 4e sl.kam. v.v. dakka pel, veel bergruimte en c.v. gaswandke- telopstelling. Parterre ged. thermop. beglaz. Perfect onderh. Koopsom f 245.000,-kk Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 - Soest Tel. 02155-13539 B.g.g. B.J.A.M. Majoor, dir./mak./tax. Tel. 02155-16955 Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel Inlichtingen via J» uw NVM- Makelaar of via ons kantoor ppp" Soest, Stadhouderslaan Op goede woonstand gel. halfvrijst. villa m. uitbouw, gar., c.v. en berging. Entree, hal, toil., woonkam. (ca. 12.50 X 4.40 m. 52 m2) m. open haard, par ketvl. en schrotenplaf., eethoek, con- vectorput en halfopen eiken luxe in- bouwkeuk. v.v. vaatwasmach., koelkast, elektr. oven en afz.kap, bijkeuk. m. c.v.- ketelopstelling en wasmach.aansl. v.v. plav.vl., verd.: gr. voor-en achterkam. m. ingeb. kasten en een m. v.w., zijkam., badkam. m. ligbad, 2e toil. en v.w., vaste trap naar 2e verd. m. 2 sl.kam. beide m. dakkapel en een m. 2e douche, 3e toil. en v.w., veel bergruimte, bergvliering. Vrijst. gar m. puntdak, houten fietsen- schuur. Vrije achtertuin op het westen. Koopsom f 325.000,- k k Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 - Soest Tel. 02155-13539 B.g.g. B.J.A.M. Majoor, dir./mak./tax. Tel. 02155-16955 Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel Inlichtingen via NVN uwNVM- Makelaar of via ons kantoor Soest, v. Mecklenburglaan Roy. patio-bungalow m. inp. gar., sou terrain (ca. 7 X 4) en 2 sl.kam. m. berg kam. op verd. m. vide. Gang m. gard., toil., m.k., inp. gar. m. loop- en kanteldeur en berging m. c.v. en boileropstelling en wasmach.aansl., ou- dersl.kam. m. compl. badkam. v.v. lig bad, afz. douche en 2e toil., stud.kam. en prov.kast, woonkam. (ca. 35 m2) v.v. convectorput, vloerverw., open haard, plav.vl., eetbar en vide, luxe open keuk. m. inbouwvaatwasmach., koelkast, ko peren afz.kap, gaskookplaat en elektr. oven, schoonmetselwerkwanden en grenen schrotenplafonds. Koopsom 425.000,- k k Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 - Soest Tel. 02155-13539 B.g.g. B.J.A.M. Majoor, dir./mak./tax. Tel. 02155-16955 Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel Inlichtingen via uw NVM- Makelaar of via ons kantoor NVM Soest Julianaplein 4 Half vrijstaande villa geh. gerenoveerd in 1980. Voorzien van c.v. Ind.: entree, keuken, bijkeuken, kelder, ruime kamer ensuite ca. 38 m2, aansl. studeerkam.: op de verd.: 3 flinke sl.kam., zeer luxe badkamer met ligbad, aparte douche en 2e toilet, grote zolder over het gehele huis. Keuken, toilet en gang belegd met marmeren vloertegels. Een zeer apart huis, zeker een bezichtiging waard. VRAAGPRIJS: f 365.000,- k.k. NVM Soest Vosseveldlaan 38 Half vrijstaande villa met garage en schuur op 570 m2 grond. Voorzien van c.v. Ind.: entree, kl. com plete keuken, ruime L-vormige woonka mer van ca. 40 m2, op de verd.: 2 gr. sl.kamer en 1 kl. sl.kamer, ruime badkamer met ligbad, vaste trap naar zol der met mog. voor nog een sl.kamer. VRAAGPRIJS: f295.000,- k.k. met 345 m2 grond aan de Smitsweg 9 te Soest. Beneden: o.a. kamer en suite, keuken, toilet, hal. Boven: 2 slaapkamers, badkamer, overloop. LET OP: Deze woning is gelegen op ca. 100 meter afstand van de markt, tankstation, bril- centrum, snackbar, sigarenzaak, bakker, supermarkt, slager, stomerij, huishoudelij ke artikelen, kapper, slijterij, 2 banken, drogist, kledingzaak, medisch centrum, aannemer, dansschool, bushalte, brievenbus en telefooncel. Alleen voor de viswinkel moet U 150 meter lopen. Vraagprijs f 169.000,- k.k. TE BEVRAGEN: Postbus 153 - 3760 AD Soest Kantoor: Burg. Grothestraat 11A - Soest Telefoon 02155-24810 - 16467 Assurantiën en onroerend goed Hypotheek- en Pensioen Adviseurs Administraties en beheer TE KOOP SOEST Gunstig gelegen met vrij uitzicht, goed onderhouden 3-kamer ap partement (v.h. 4 kam.) v.v. gas c.v., 3e woonlaag met berging in de onderbouw. Service kosten f 372,50 p.m. VRAAGPRIJS 59.000,- k.k. TE KOOP SOEST H. Schafthof 7 Rustig gelegen middenwoning met berging. Fraaie voortuin en be sloten achtertuin (Z.O.). Indeling: Entree, toilet, woonkamer met Helex openhaard, moder ne keuken met eetbar. Verd.: 3 sl.kamers, douchecel met 2e toi let. Ramen voorzien van rolluiken. Vaste trap naar zolder met rui me kamer. Begane grond voorzien van dubbele beglazing. Ind. zonnescherm. Verkeert in perfecte staat van onderhoud. VRAAGPRIJS: f 168.500,- k.k. TE KOOP SOEST-ZUID Vrijstaand woonhuis met garage en berging. Zonnige tuin. Het huis is geheel gerenoveerd en verkeert in perfecte staat. Indeling: hal, kelder, keuken, bijkeuken, douche, doorzonkamer met rendementshaard. Verd.: 2 ruime slaapkamers en hobbyruim te. Thermopane beglazing. VRAAGPRIJS: f 275.000,-. .M.ï\ V K- - Op de Varenitraat raakte afgelopen zondagmiddag een afvalcontainer in brand. De brandweer moest er aan te pas komen om het vuur te blussen. Naar alle waar schijnlijkheid is de brand aangestoken, maar van de daders ontbreekt elk spoor. Naast de normale openingstijden is de Molensoos ook deze vakantie weer ex tra open. Daarnaast zullen er weer extra aktiviteiten georganiseerd worden. Hier volgt het overzicht. Vrijdag 1 april Scholierencafé: open van 13.00 tot 17.00 uur. Eetcafé: om 18.00 uur aanschuiven voor een heerlijke maaltijd. Op het me nu staat nasi goreng met kroepoek en atjar. Soos: open van 20.00 tot 24.00 uur. Entree f 1,- voor leden, f 2,50 voor niet- leden. Zaterdag 2 april Disco in de mooie discotheek met vi- deoscreen; open van 20.00 tot 24.00 uur. Entree: zie vrijdag. Zondag 3 april Op Eerste Paasdag is de Molensoos ge sloten. Maandag 4 april (Tweede Paasdag) Voetbal op het veld aan de Dorpsstreek. Aanvang: 11.00 uur. Even alle eieren eruit voetballen. Na afloop soep en fris in de soos. Disco: open van 14.30 tot 17.00 uur. Soos: open van 19.30 tot 23.00 uur. Dinsdag 5 april Open inloop met tafeltenniscompetitie. Open 13.00 tot 17.00 uur. Deelname f lr- Woensdag 6 april Open inloop met vervolg tafeltennis competitie. Open van 11.30 tot 17.00 uur. Donderdag 7 april Open inloop met tafeltennis, biljart, darts, etc. Open van 13.00 tot 17.00 uur. Vrijdag 8 april Zie 1 april. Eetcafé" menu boerenkool met worst. Zaterdag 9 april Zie zaterag 2 april.Zondag 10 april De laatste dag van de paasvakantie. Een prima dag om nog even lekker te voetballen op het veld aan de Dorps- streek en te swingen in onze discotheek. Kortom weer een programma om je vingers bij af te likken. Je hoeft je deze vakantie dus echt het te vervelen, want er is altijd wel iets te doen in het jonge rencentrum aan de Molenstraat 142a in Soest. Kwalleballen-toernooi Met Koninginnedag organiseert de Molensoos een dag vol aktiviteiten. 's Middags is er een groot kwalleballen toernooi. Kwalleballen is een spel dat door teams van 7 personen gespeeld wordt. Het is een rugby, alleen dan nog veel harder. De kwaUebal is een zak van 40 kg die door het ene team in een bak met water van een ander team gedrukt moet worden. Alles is toegestaan, be halve die hele gemene dingen. We zijn nu op zoek naar teams die zin hebben om op Koninginnedag nu eens niet braaf met de vlag tezwaaien, maar zij hebben om zich eens lekker uit te leven. Naast teams uit Soest proberen we ook teams uit de omgeving te strikken, zo dat het een heuse happening zal wor den. Het spektakel vindt plaats op het veld langs de Dorpsstreek en de deelname per team kost f 15,-. Na afloop is er 'avonds een groot feest in de soos. Voor informatie en/of inschrijvingen: De Molensoos, Molenstraat 142a, Soest, tel. 15557, vragen naar Pieter. Aan deelnemers wordt een week voor het spektakel de benodigde informatie toegestuurd. De volgende avond "Praten met Burge meester en Wethouders" vindt plaats op woensdag 7 september, 's avonds om 20.00 uur in het gebouw De Rank, Soesterbergsestraat.1 De avond is be stemd voor de bewoners van de wijken Soest-Midden (tussen Nieuweweg, Dal weg en Lange Brink weg) en Soest- Zuid. Tijdens die avond hebben bewoners en instellingen van beiden wijken gelegen heid om hun zegje te doen over zaken die hun wijken aangaan. Burgemeester en Wethouders willen op die manier te weten komen wat er zoal leeft in de wij ken. Cabaret "Overstag" in koffiebar "De Ankerplaats". Zaterdag 2 april treedt de cabaret groep "Overstag" op in de koffiebar van de Evangeliegemeente In de Ruimte. Overstag brengt een avondvullend pro gramma met liedjes en sketches waarin het menselijk denken en doen met hu mor aan de kaak wordt gesteld, terwijl daar tegenover wordt gezet - als een spiegel - het menszijn naar God's beeld. Onderwerpen als "geld" en "Met je problemen naar Beun de Haas?" passe ren de revue. Liedjes en sketches zijn voor het over grote deel van eigen hand en het reper toire blijft niet stilstaan, maar wordt steeds vernieuwd en bijgewerkt. De groep is een jaar of 15 geleden ont staan door het initiatief van verschillen de enthousiaste mensen, die betrokken waren bij het koffiebarwerk in Dor drecht. Sindsdien is het met groot succes door gegaan. Ze treden gemiddeld 3 a 4 maal per maand op. Een avond met veel humor, lachen en nadenken in "De Ankerplaats", Klein Engendaalweg 52 Soest. De avond be gint om 20.00 uur met een gratis kopje koffie. De entree is f 4,-. Op donderdag 31 maart a.s. zal de Paashaas een bezoek brengen aan de Regentuuter. Reeds een week lang zijn de ouders van de schooljeugd druk in de weer geweest om de ontvangst goed voor te bereiden. Zo herstelden ze di verse materialen en richtten zij samen met het team een ortotheek in. Een ortotheek is een verzameling spe ciale leermiddelen die worden gebruikt voor kinderen die een leerprobleem hebben. Tevens is er met behulp van een kaartsysteem snel achter te komen welke specifieke materialen de school heeft voor een bepaald probleem. Met zo'n ortotheek kan de school weer meer individuele hulp bieden. Om dat met alle kinderen te vieren, gaan ze donderdag eieren zoeken in de Soester Duinen. De kleintjes doen dat 's morgens rond de school aan de Weeg breestraat. Overigens zijn de ouders moeilijk te stoppen in hun dadendrang. Nu al zijn de voorbereidingen gestart voor de jaarlijkse gezellige rommelmarkt. Men sen die spullen hebben voor de school, kunnen kontakt opnemen met de Re gentuuter (tel. 13391). Foto: Herman van Dam Met het grof huishoudelijk afval hoeft de inwoner van de gemeente soest niet mee in de maag te zitten. Er zijn twee mogelijkheden om zich van het grof afval te ontdoen. In vergelijking met andere gemeenten is dat in Soest heel goed ge regeld. Men heeft de mogelijkheid om het grof vuil te laten halen en men kan het zelf wegbrengen. Laten halen Grof vuil - en daarmee wordt bedoeld samengebonden tuinafval, hout, oude meubelen, e.d., over het algemeen afval dat redelijkerwijs niet in de mini con tainer c.q. verzamelcontainer gaat - wordt opgehaald na een telefonisch ver zoek aan de afdeling reiniging van de sector Milieu en stadsbeheer. Elke werk dag kan men tussen 10.00 en 12.00 uur via telefoonnummer 93666 deze afde ling bellen. Op de dag die men van deze afdeling opkrijgt dient men het grof vuil aan de weg te zetten. Wel is aan deze service van de gemeente een aantal voorwaar den verbonden. Zo moet het afval, bijvoorbeeld tuinafval, gebundeld zijn. Verder mogen de bundels of andere verpakkingen niet langer zijn dan ander halve meter en niet meer wegen dan 30 kg. per pakket. Wegbrengen Particulieren kunnen het grof vuil op dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 13.00 en 18.00 uur en op zaterdag tussen 9.00 en 12.00 uur naar de Grof-vuil brengplaats achter het Gasbedrijf aan De Schans brengen. In Soesterberg is dat zaterdags tussen 9.00 en 12.00 uur op de stortplaats aan de Ant. van Leeu wenhoeklaan. Ook voor het zelf wegbrengen geldt een aantal spelregels. Hout, tuinafval, puin, ijzer, lompen, papier, glas en huishoudelijk chemisch afval dient men ge scheiden in te leveren. Bij de brengplaatsen staat duidelijk aangegeven waar een en ander in moet worden gedeponeerd. Open Dag 16 april Tijdens de Open Dag van de gemeente op zaterdag 16 april op het terrein Lan ge Brinkweg 77 (voormalig terrein gemeentewerken) zal de afdeling Milieu beheer in het kader van Milieu-educatie zich onder meer richten op de Soester basisscholen. Voor hen zijn speciale les-dozen over afval samengesteld. Tij dens de Open Dag worden deze geïntroduceerd.

Soester Courant | 1988 | | pagina 5