'soest Wedgwood serviezen tijdloze tafelcultuur TE KOOP GEVRAAGD Bouwgrond en woningen 21e Kraammarkt op 11 april Geslaagde demo's bij Brandsma Verf en Wand Stijlvol concert van NPB-koor WOENSDAG 30 MAART 1988 SOESTER COURANT PAGINA 9 vraagt uw aandacht voor Betaalkaartendief tegen de lamp Showavond P.V.O. op zaterdag 9 april Subsidie op inzameling oud papier Trio Hellenique in Akropolis Duiker in Wieksloterweg Klachten bezorging Soester Courant Op onze zonnebank „snel vakantie bruin" Een kuur 10 X 30 min. f 100,- Sfudio karki harwocziK Welfare verkoping Rode Kruis rj. A. SMEEING Beheer b.v. Mariastraat 1 -3762 CW Soest Telefoon 02155-18386 Een onbezorgde Pasen? 9ermtkKiean gn* //nrraentrin]#: De Soester Duinen Kunst 10-daagse '88 bij Mondileder V erkeersmaatregelen i.v.m. reconstructie Koningsweg Foto: Herman van Dam i GEMEENTE [1 Commissie voor de beroepschriften De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt, ter uitvoering van artikel 9 van de Verordening op de commissie voor de beroepschriften be kend, dat op woensdag 30 maart 1988 om 16.00 uur in de commissiekamer van het gemeentehuis, Steenhoffstraat 2-4, een openbare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waar in de volgende zaken aan de orde ko men: 16.00 uur: beroepschrift van de heer W. Kok tegen het besluit van burgemeester en wet houders tot weigering van een bouwvergunning voor de uitbreiding van het hore- ca-bedrijf op het perceel Koninginnelaan 42; 16.30 uur: beroepschrift namens de heer H. Vetkamp tegen het besluit van Burgemeester en wethouders tot weigering van een bouwvergunning voor het (ver-)bouwen van een bedrijfsruimte op het perceel Birkstraat 129. Kinderen en paspoort Met ingang van 1 april a.s. kunnen kin deren tot en met 11 jaar worden bijge schreven in een paspoort. Vanaf 12 jaar hebben kinderen een eigen paspoort nodig om naar het buitenland te reizen. Bijschrijvingen in bestaande reisdocu menten, die na 1 april ter verlenging worden aangeboden, moeten daaruit worden geschrapt, indien het kind de leeftijd van 12 jaar heeft bereikt, alvo rens het kan worden verlengd. Voor kinderen die voor 1 april zijn bijge schreven in het huidig model paspoort of toeristenkaart B, blijft de inschrijving geldtig tot de leeftijd van 16 jaar is be reikt, doch in ieder geval slechts zolang het desbetreffende document geldig is. Openbare Commissievergaderingen •Woensdag 6 april, 19.30 uur: Commissie Bedrijven Agenda o.a. kredietvoorstel voor aan sluiting woningen van "Hombergen" op de C.A.I.; voorjaarsnota •Woensdag 6 april, 10.00 uur: Commissie Ouderenbeleid Agenda o.a. concept-sportnota; be leidsplan S.W.O.S.; beleidsplan/werk- plan 1988 definitieve vaststelling •Donderdag 7 april, 20.00 uur: Commissie Financiën Agenda o.a. voorjaarsnota 1988; nota informatievoorziening en automatise ring Agenda en stukken liggen ter inzage in het gem. INFOrmatiecentrum, Steen hoffstraat 9a. Plaats: commissiekamer dépendance achter gemeentehuis. Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter der commissie op geven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gele genheid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte opmerkingen bij haar be schouwingen betrekken. 4. Degenen die in eerste instantie van het spreek recht gebruik hebben gemaakt, hebben het recht voorafgaande aan de bespreking in de tweede besprekingsronde het woord te voeren indien naar hun oordeel de discussie van de commissie leden in eerste insatntie daartoe aanleiding geeft. 5. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meer derheid van de commissie behoefte blijkt te be staan, de sprekers uit het publiek vragen hun op merkingen bij de behandeling van het agenda punt te verduidelijken, of aan te vullen. Inwerkingtreding verordening subsidiering inzameling oud papier Burgemeester en wethouders, gelet op de gemeentewet maken bekend dat: tot gedurende 3 maanden, te rekenen vanaf de dagtekening van deze bekend making ter gemeentesecretarie, sector Milieu en Stadsbeheer en in het INFOr matiecentrum voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de raad, d.d. 25 fe bruari 1988, sector I, nr. RV 88-20 tot vaststelling van de Verordening subsi diering inzameling oud papier. De verordening treedt in werking op 1 april 1988. Hinderwet-aanvragen Bij de afd. milieubeheer van de ge meente Soest, Lange Brink weg 77, ka mer 012, liggen vanaf heden op werk dagen van 8.30 tot 12.00 uur, alsmede in de bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan tijdens de openingsuren ter inzage de verzoeken met bijlagen van: a. A.P. Hilhorst, Birkstraat 7, voor het oprichten van een snackshop op het perceel Birkstraat 7; b. mevr. A.C. van den Broek- Karwoc- zik, Kostverlorenweg 1, voor het op richten van een lunchroom op het perceel Kostverlorenweg 1; c. K.H. Ott, Soesterbergsestraat 122, voor het oprichten van een restau rant op het perceel Soesterbergse straat 122; d. B.J.H. van Laar, Bazuin 12, voor het oprichten van een café-bedrijf op het perceel Wiardi Beckmanstraat 483. Gemotiveerde bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kunnen door eenieder gedurende een maand na dag tekening van deze kennisgeving schrif telijk worden ingediend bij het gemeen tebestuur. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage ge legd. Eenieder kan ook mondeling in persoon of bij gemachtigde bezwaren inbrengen: a, b en cop verzoek tot 20 april 1988. U gelieve hiervoor een afspraak te maken, d. op een openbare zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling te hou den op 20 april 1988 om 09.00 uur in de commissiekamer, Lange Brinkweg 77. Indien men dat wenst worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het be zwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. Beroep tegen de op het verzoek geno men beschikking kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden ingesteld door degene die binnen de gestelde termijn schrifte lijk of mondeling bezwaren heeft inge bracht, tenzij wordt aangetoond dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest' (tijdig) bezwaren in te dienen. Verleende bouwvergunningen (niet gebonden besluiten) •uitbreiden twee woonhuizen en bouw garage, bouwplan 8 woonhuizen Dr. Rupertlaan, sectie A nr. 3893; •bouwen van drie woonhuizen De Ge- nestetlaan 18-22. Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de publikatie bij het college van B. en W. een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen. R.V.V. Burgemeester en wethouders van Soest; overwegende, dat de heer J.F. Kwak te Soest verzocht heeft nabij zijn woning een parkeerplaats voor een mindervalide aan te geven zulks door plaatsing van bord 54b van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (R.V.V.); dat belang hebbende in die mate mindervalide is, dat het gewenst is gevolg te geven aan het verzoek; dat de plaatsing van het bord, gelet op de ter plaatse aanwezige ruimte niet op bezwaren stuit; dat bo vengenoemde straat in de bebouwde kom van Soest gelegen is en bij de ge meente in beheer is; gelet op het besluit van de raad van deze gemeente van 17 februari 1967, afdeling I, nummer 5645, waarbij hun college de bevoegd heid werd overgedragen tot het nemen van besluiten als bedoeld in artikel 132 van het R.V.V.; mede gelet op de be treffende artikelen van het R.V.V.; BESLUIT: door plaatsing van bord 54b van bijlage II van het R.V.V. met onderbord NZ- 64-ST nabij de woning Jan de Rooy- straat 6 een parkeerruimte voor een in valide aan te geven ten behoeve van een motorvoertuig; Bouwzaken De burgemeester van Soest maakt be kend dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op daartoe strekkende verzoeken met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor: 1. het bouwen van een showroom met twee bovenwoningen, Beukenlaan 80; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 96 van de Wet Geluidhinder) 2. het bouwen van een dierenverblijf/ berging, Bosstraat 92; artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning en artikel 50 lid 8 van de Wo ningwet) 3. het bouwen van een bedrijfspand, Dorresteinweg, sectie G, nr. 4755; (artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet) 4. het bouwen van een benzine-servi- ce-station met garagebedrijf, Ko ningsweg, sectie G, nr. 8511 ged.; (artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening) 5. het bouwen van twee garages, Insin- van Weedestraat 54a - Soest gerstraat, sectie G, nr. 5263; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening) 6. het uitbreiden van een woonhuis en het bouwen van een garage, Larix- laan 4; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet) 7. het bouwen van 39 huurwoningen, Hazepad en Reigerpad, sectie G, nr. 6822 ged.; (artikel 11 van de voor schriften bestemmingsplan 3e her ziening bestemmingplan Overhees) 8. het bouwen van 16 premie-koop woningen, plan Mercury Soester- berg, sectie E, 4202 ged. (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke orde ning) 9. het bouwen van 90 woningen, Ge- mini, plan Mercury Soesterberg, sectie E, nrs. 4203, 4204 en 4206 (alle ged.). (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken voor bouwplan 2 tot en met 9 en één maand voor bouwplan 1, te rekenen vanaf donderdag 31 maart 1988 even tuele bezwaren schriftelijk bij Burge meester en Wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens kantooruren (09.00-12.00 uur) in het kantoor van de sector Milieu en stadsbeheer afde ling bouwzaken, Lange Brinkweg 77, (kamer 0-21) ter inzage. Informaties: lnfo-cenlrum, Steenhoff straat 9A, tel. 22555. Geopend maan dag t/m vrijdag 9.00 - 17.00 uur. Informatietelefoon met actualiteiten: tel. 93665 (24 uurs-service). De politie heeft maandag j.I. een 42- jarige inwoner van Soest aangehou den die bekend heeft enige malen gi robetaalkaarten en andere zaken uit brievenbussen te hebben gestolen. De man liep tegen de lamp toen hij bij een bankfiliaal aan de Van Weede straat een rekening opende (met een vervalst identiteitsbewijs), waarop hij de tegenwaarde van 56 gestolen giro betaalkaarten (f 11.200) wilde stor ten. De Soester vervoegde zich bij de bank met de betaalkaarten, waarop de employé van de bank die hem te woord stond de nodige argwaan kreeg. Hij stelde zich telefonisch in verbinding met een van de eigenaars van de betaalkaarten, die hem liet weten dat ze inderdaad gestolen wa ren. In de tussentijd werd de politie gewaarschuwd. Toen de Soester even later terug kwam werd hij dan ook direct in de kraag gevat en voor verhoor naar het politiebureau overgebracht. Hij ver telde daar dat hij driemaal een mapje met betaalkaarten uit diverse brie venbussen had gevist, maar ook nog andere waardevolle zaken, zoals een kaschèque. Verder bekende hij dat hij van een collega diens portefeuille had gesto len en daaruit het rijbewijs had ont vreemd. Hij vervalste het document door er zijn eigen pasfoto in te plak ken. Met het rijbewijs had hij de bankrekening geopend. De politie heeft proces-verbaal opge maakt. De laatste klanken van het wintercon- cert zijn nog maar nauwelijks vervlogen of muziekvereniging P.V.O. maakt zich alweer op voor een nieuwe muzikale happening op zaterdag 9 april. Niet al leen het harmonie-orkest, maar óók de drumband en de showgroepen staan in de startblokken voor de jaarlijkse Show-avond. Vooral voor showgroepen en drum band komt het er nu op aan: zij tonen op deze avond hun kunnen op het gebied van marsmuziek: zij stelen de show! De drumband in haar nieuwe uniform, dat aansluit bij de nieuwe outfit van het har monie-orkest. De showgroepen in con trasterende pakjes. Alleen al een festijn om naar te kijken! Hoewel de drumband - 12 man sterk en de showgroepen - 28 lieftallige da mes en dametjes - in het middelpunt staan, zal ook de harmonie zich deze avond niet onbetuigd laten. Leden, ouders en belangstellenden zijn dan ook van harte welkom op deze P.V.O.-show-avond in het Griftland College aan de Noorderweg. Aanvang: 20.00 uur. Toegang: gratis. De gemeente gaat de inzameling van oud papier door verenigingen, in stellingen, scholen, kerken e.d. sub sidiëren. De hoogte van de subsidie kan oplopen tot 4 cent per kg. Op die manier wil de gemeente de inzame ling van oud papier stimuleren. Apart inzamelen van oud papier be tekent dat het papier wordt herge bruikt (recycled). Dit heeft belang rijke voordelen voor het milieu. Voor verenigingen e.d. kan de subsi die een extra bron van inkomsten be tekenen. De subsidieoverordening treedt op 1 april aanstaande in wer king. De subsidieregeling geldt niet voor particulieren, maar alleen voor verenigingen, instellingen, e.d. De gemeente heeft alle in aanmerking komende instanties schriftelijk op de hoogte gesteld van de nieuwe subsi diemogelijkheid. Instanties die geen bericht gekregen hebben, maar toch menen ook voor de subsidiemogelijkheid in aanmer king te komen, kunnen een aanmel dingsformulier halen in het gemeen telijk INFOrmatiecentrum en bij de hulpsecretarie Soesterberg. Elke instantie die voor subsidie in aanmerking wil komen dient zich eerst schriftelijk aan te melden bij de gemeente. Aanmeldingsformulie ren zijn verkrijgbaar bij het INFO- centrum en bij de hulpsecretarie. Het befaamde Trio Hellenique treedt op maandag 3 april op in het Griekse specialiteiten-restaurant Akropolis, aan de Steenhoffstraat 59 te Soest. De drie Hellenen hadden zowel in de zes tiger als in de zeventiger jaren een we reldwijd succes met hun versie van "La danse de Zorba", het muzikale thema van de -een Oscar winnende- film "Zorba the Greek, met in de hoofdrol Anthony Quinn. Vandaag - woensdag 30 maart - zal de Wieksloterweg tussen de Insingerstraat en de Dorresteinweg een groot deel van dag zijn afgesloten voor het gemotori seerde verkeer in beide richtingen. Dat gebeurt in verband met de plaatsing van een duiker, die wordt aangebracht om wateroverlast in deze omgeving te voor komen. Indien U 's woensdags om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in Uw bezit heeft kunt U tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 14152). De krant wordt dan dezelf de avond nog nabezorgd. Als U la ter dan 18.30 uur belt kunt U de klacht op het antwoordapparaat inspreken. In dat geval krijgt U de krant de volgende dag in de bus. De actieve manager van Akropolis, De- mis Triantafillou, die onlangs een reis voor twee personen naar Griekenland onder zijn gasten verlootte, wist voor de tweede keer in kort tijdsbestek beslag te leggen op een avond uit de drukke agenda van het Trio Hellenique. Eerder trad de groep op tijdens de opening van het inmiddels vermaarde specialiteiten restaurant Akropolis, nu anderhalfjaar geleden. Trio Hellenique had overigens niet al leen met de opzwepende sirtaki "La danse de Zorba" een hit in ons land; eerder stonden ze namelijk in de Ne derlandse hitlijsten met de vrolijke en ongecompliceerde (volks)liedjes "Ni nanai", "Varko sto gialo" en "Ella el- la". Het Paasfeest (Pasché) is in Grieken land het grootste en belangrijkste feest van het jaar. Reden voor Demis Trian tafillou om het Trio Hellenique, dat zich sedert de zestiger jaren in ons land heeft gevestigd, andermaal uit te nodi gen om met hun vrolijke muziek de -uit stekende- maaltijd in Akropolis te 'be geleiden'. 'Pascha is in Griekenland een blij feest, waarvóór wekenland voorbereidingen worden getroffen. Iedere Griekse fami lie trekt dan naar het geboortedorp om daar met de overige familieleden Pasen te vieren. Dat daarbij zang en dans cen traal staat behoeft uiteraard verder geen betoog... Het optreden van Trio Hellenique in het Griekse specialiteitenrestaurant Akropolis op Tweede Paasdag begint omstreeks 18.00 uur. Reserveren is aan te bevelen: 02155-13307. Bij Brandsma Verf en Wand aan de Soesterbergsestraat zijn vrijdag en za terdag geslaagde demonstraties gehou den met onder meer sierlijsten. Een groot aantal mensen kwam op deze vorm van voorlichting af en profiteerde bovendien van de aanbiedingen, waar mee Brandsma Soest ook deze week nog schittert. Brandsma Verf en Behang heeft zich aangesloten bij een landelijke winkel keten van deskundige- en kwaliteits-za- ken. Daarom heet de zaak in Soest-Zuid voortaan Brandsma Verf en Wand. De voordelen voor de klanten zijn groot, want de prijzen van Brandsma zijn be hoorlijk gekelderd en het toch al ruime assortiment artikelen is uitgebreid. Foto: Herman van Dam Burg. Grothestraat 25 Tel. 2 04 88 Voor Uw gezichts- en lichaams verzorging Dinsdagmiddag 22 maart j.I. werd door de afdeling Welfare van het Ned. Rode Kruis een verkoop gehouden in de Vij verhof. De totale opbrengst bedroeg f 966,60. Tijdens de verloting zijn o.a. op de vol gende nrs. prijzen gevallen: nr. 88 - 2e prijs; nr. 71 - 3e prijs; nr. 41 - 6e prijs. Deze prijzen kunnen worden opge haald op dinsdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur in de Vijverhof. Eventueel achterstallig onderhoud geen bezwaar. RESTAURANT Onder de titel Kunst 10-daagse '88 gaat op donderdag 31 maart een 10-daagse expositie van start bij Mondileder aan de Amersfoortsestraat 76 in Soester berg. In de grote showroom zullen een groot aantal olieverfschilderijen geëxposeerd worden van Eef van Brakel. De 55-jari- ge schilder, die geboren is in Ooster beek, schildert al vanaf zijn 25e jaar. Zowel figuratieve schilderijen met ri viergezichten en boerderijen alsook zeer abstrakte composities in een kleur en vorm-patroon in de geest van Cobra zijn te bewonderen. Een bezoek aan de ze expositie zal voor iedereen die op zoek is naar goede en betaalbare kunst zeer de moeite waard zijn. Openingstij den: Maandag t/m zaterdag 9.00 - 17.00 uur (incl. 2e Paasdag). Z wangerschapsyoga Samsara-zwangerschapsyoga is een cursus die je samen volgt. In de cursus leren de aanstaande moeder en haar partner de gehele zwangerschap opti maal te beleven. Tijdens de cursus wordt aandacht be steed aan o.a. ademhaling, ontspan ningsoefeningen, perstechniek, opvan gen van weeën, problemen rond de be valling. Beide partners leren dezelfde oefenin gen. De partner kan tijdens de bevalling instructie en steun geven, waardoor de vrouw zich makkelijker kan ontspan nen. Ook leren zij kontakt te maken met het groeiende kind in de baarmoeder, door spelen en strelen. Daardoor leren de ouders en het kind elkaar via het gevoel kennen en ervaart de baby warmte en veiligheid. De cursus wordt in de regio Amersfoort gegeven door Marijke Pasma. Om de cursus te volgen is het niet noodzakelijk al eerder aan yoga gedaan te hebben. Voor meer informatie kunt u terecht op de kraammarkt. Ook kunt u bellen: tel. 24551. In verband met de reconstructie van het gedeelte Koningsweg tussen de Vrij- heidsweg en de Beckeringhstraat geldt voor de periode maandag 28 maart tot en met half september (de tijd dat de re constructiewerkzaamheden duren) een aantal verkeersmaatregelen. Voor het te reconstrueren deel van de Koningsweg geldt een geslotenverkla ring voor alle verkeer met motorvoer tuigen in beide richtingen. Verder wordt op de Industrieweg de gesloten verklaring voor motorvoertuigen opge heven. Zwangerschapsgymnastiek De fysiotherapeuten die de zwanger- schapslessen voor de Kruisvereniging Soest en Soesterberg verzorgen, zullen aanwezig zijn om inlichtingen te ver schaffen over deze (voor leden) gratis cursus. In hun lessen kan men uiteraard nogal wat oefenstof aantreffen voor spierver- sterking en houdingsverbetering en te vens aanwijzingen ter voorkoming van klachten die rond een zwangerschap en bevalling kunnen voorkomen. De ont spanningsoefeningen en ademhalings technieken spelen in op de specifieke gebeurtenissen in de uren rond een be valling. Voor de partners is er ook een avond gereserveerd om zich daarop voor te be reiden. De diëtiste 1. Als u in verwachting bent, moet u dan anders eten dan u gewend was? Nee, in het algemeen niet. Maar als u zelf denkt dat de voeding tot nu toe niet zo best was, dan is het nu goed om een moment om te kijken hoe het beter kan. Drinkt u genoeg melk of karnemelk of chocolademelk, eet u fruit, kiest u voor bruin- of volkorenbrood. De diëtiste op de kraammarkt wil u graag hulp geven bij voedingsvragen. 2. Als je zwanger bent, is het dan wel goed om vegetarisch te eten? Hoe moet u uw voeding aanpassen aan de zwangerschap? Het is goed mogelijk om tijdens zwangerschap vleesloos te eten. U moet dan wel zorgen dat er goe de vervangingen van vlees gebruikt worden. De diëtiste op de kraammarkt wil u graag hulp geven bij voedingsvra gen. 3. Eten zonder zout als je zwanger bent? Natuurlijk is dat niet prettig, maar er zijn tal van mogelijkheden om "smaak" aan uw voeding te geven. Rooster het zoutarme brood eens of wikkel een stukje vis in folie met een uitje en peter selie en kook dit zachtjes gaar. Nog meer ideeën? De diëtiste op de kraam markt wil u graag hulp geven bij voe dingsvragen. Op Palmzondag, 27 maart j.I., gaf het NPB-koor Soest on der leiding van dirigent Ger van Dören een zeer geslaagde uit voering van The Crucifixion van John Stainer. Als solisten werkten mee: Charles Óabriël, tenor, en Patrick van Rheden- borg, bas, terwijl de orgelbegeleiding in handen was van Steef van 't Slot. De toehoorders in de goed bezette kerk van de Nederlandse Protestanten Bond hebben een goede uitvoering van deze pas siemuziek beleefd. Zowel koor, begeleider als solisten waren onder Van Dorens leiding goed op dreef. De duetten in deze passie werden zeer fraai door beide zangsolisten gezongen. Het is duidelijk dat dit werk het NPB-koor bijzonder goed ligt. Een korte inleiding door ds. C. ter Haar Romeny ging aan de uitvoering vooraf. A.E.

Soester Courant | 1988 | | pagina 9