G v Meisjes SoYoCo C2 eerste volleybalkampioen HaVoKo-toernooi voor teams basisscholen Wlt Soest loopt 13 mille bijeen voor FASE AGAVS pakt kampioenschap met overmacht WOENSDAG 13 APRIL 1988 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 18 Dames winnen laatste thuisduel éi gj m VOLLEYBAL Fietscrossers in Grand National Dakwerken Goede resultaten van Red The Stars s Soest-Zuid opent nieuwe seizoen TENNIS Saskia Huizinga districtstitel Tenniscompetitie LTC van start TENNIS Winst voor tweede schaakteam Soest SCHAKEN Pijnenburg in voorjaarsmarathon ATLETIEK Behoorlijke deelname ondanks paasreces SCRABBLE Soesterbergse volleyballers blijven ongeslagen De volleybalvereniging SoVoCo heeft tiaar eerste jeugdkampioen. Meisjes SoVoCo C2 kon uit handen van de wedstrijdleiding van de NeVoBo de tampioensbeker in ontvangst nemen. De damesselecties van SoVoCo-Stam ïamen afscheid van hun publiek met ;en goede laatste thuiswedstrijd. Het ;erste team won gedecideerd, SoVo- Co-Stam 2 maakte het de nummer wee buitengewoon lastig en verloor lipt met 3-2. Het derde damesteam iet een steek en drie punten vallen in Hilversum. Gemini won met 3-1. De eerste jeugdkampioen SoVoCo C2 noest in de jeugdklasse aantreden te- *en SVH uit Hoogland. Vooral dankzij goede opslagen en soms gedurfd aan- /alsspel ontregelden de meisjes het spel lij de gasten in de eerste twee sets. Met 15-1 en 15-5 werd het 2-0 voor SoVo Co. In de derde set gaf SVH beter partij ;n werd het nog knap lastig voor de Soester meisjes. In een gelijkopgaande strijd kon SVH tot 13 punten komen. Toen maakte SoVoCo er een einde aan m won met 15-13. Bloemen waren er /oor speelsters en coach Jan Klaibeda. Het eerste damesteam nam afscheid /an haar publiek voor aanvang van de aatste thuiswedstrijd van de competitie 87-'88. De trouwe supporters, de lijn rechters en andere officials kregen van de dames bloemen als dank voor hun aandeel in het succesvolle jaar van het ;erste damesteam. Daarna richtte zich de aandacht op Valbovol uit Woerden, de tegenstander die in de thuiswedstrijd SoVoCo-Stam 1 drie punten afhandig maakte. Zeker in de eerste set werd het een boeiend duel. SoVoCo-Stam, nog steeds zonder de geblesseerde Angela Manders maar weer met de geheel her stelde Madeion Rosier en Jenneke van der Wal kon Valbovol het scoren maar moeilijk beletten. Gesteund door een goede verdediging aan beide kanten hielden de teams zich aardig in even wicht. Bij de stand 15-14 voor het Soes- ter team ontstonden heel wat spectacu laire momenten en er waren 18 opsla gen van SoVoCo-Stam nodig om het laatste punt te scoren, 16-14 voor So- VoCo-Stam. Maar toen was het eigen lijk gedaan met Valbovol. In de twee volgende sets kwam SoVoCo-Stam niet meer in moeilijkheden. Weliswaar scoorden de Woerdense dames -9 en -11 punten, maar het betere spel was voor de gastvrouwen. Een overwinning met 3-0 was meer dan verdiend. Het stond van tevoren eigenlijk al vast. Het Gelderse Gemini dat vorig jaar door toedoen van SoVoCo-Stam 1 de pro motie miste naar de eerste divisie zou zich nu ten koste van SoVoCo-Stam 2 een promotieplaats verwerven. Met die gedachte en dat doel kwamen zij naar Sportzaal De Bunt. Het had er ook alle schijn van dat dat zou lukken want het draaide bij de thuisploeg niet: 6-15,13- 15 en 13-15, 15-9, 11-15. Het derde damesteam, een tweede plaats in de Districtsklasse, verslikte zich in een gretig Gemini in Hilversum. Na ruim een kwartier spelen was het nog maar 3-3 in de eerste set. En hoe wel het team er wel goed voor knokte was het toch de thuisploeg die uiteinde lijk met 3-1 punten binnenhaalde. De tweede plaats komt voor het derde team echter niet meer in gevaar. Het eerste herenteam van SoVoCo-Stam had een vrij weekend. Tegenstander Oberon uit Weesp moest een inhaal wedstrijd tegen het Hilversumse VIF afwerken. Door een 3-0 overwinning promoveert Oberon naar de derde divi sie. Volleybal deze week Morgenavond het laatste complete vol leybalprogramma in Sporthal Beuken dal van het seizoen '87-'88. Het vierde damesteam van SoVoCo speelt haar laatste thuiswedstrijd en kan nog een plaatje stijgen in de districtsklasse als gewonnen wordt Van Vollkei 2 uit Amersfoort, aanvang 19.45 uur. En dan zaterdag in Sportzaal De Bunt de laatste thuiswedstrijd van het eerste he renteam van SoVoCo-Stam, tegenstan der Salvo uit Maartensdijk, aanvang 15.00 uur. Daarna om 17.00 uur de da mes van SoVoCo 3 tegen Woudenberg. Zondag 10 april werd in Dedemvaart de 2e Grand National verreden. Dit jaar mogen de junioren ook meerij den, wat hen punten kan opleveren voor de Amev superbowl, die zij dan kunnen rijden. Toine Marsé werd in de de manches uit geschakeld, Dennis Krol werd na een harde strijd 2e in de finale, Mare de Schiffart kwam ook in de finale en werd 6e. Bij de Experts, die hun punten moeten halen voor het Nederlands kampioenschap en om Expert te kun nen blijven, behaalde Erwin Marsé de kwart finale, Robin v.d. Wolk werd in de manches uitgeschakeld, Öijan Kers werd in de halve finale 5e en Sancho Kers in de finale 4e. De 2 girls Jessica v.d. Wolk en Monique de Schiffart werden jammer genoeg uit geschakeld in de manches. In de Cruiser klasse reden de gebroe ders Kers, Örjan werd uitgeschakeld in de manches, maar Sancho kwam in de finale tot een 4e plaats. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155)13014-12577 Foto: Goos van der Wilt. Het traditionele HaVoKo-toernooi van de sportstichting Soest is vorige week tijdens de paasvakantie afgehan deld. Het sportevenement met hand bal, voetbal en korfbal voor basisscho len leverde drie winnaars op: Des- mond Tutuschool, De Regentuuter en de OBS Overhees. Het toernooi werd, evenals in andere ja ren, gespeeld in sporthal Beukendal. De scholen streden in poules van vier ploegen. De teams speelden alle drie genoemde sporten tegen elkaar. De Desmond Tutuschool was het meest succesvol. De leerlingen van de basis school aan de Molenstraat wonnen alle Actie tijdens het HaVoKo-toernooi. nanüDai- en voetbalwedstrijden en hoefden alleen bij het korfbal een ge lijkspel af te staan. De Desmond Tutu school vergaarde derhalve zeventien van de maximaal achttien haalbare punten. Ook De Regentuuter leek zon der geduchte tegenstand te winnen, maar bij het laatste onderdeel (korfbal) kwam De Schakel nog gevaarlijk dicht bij. De scholen pakten respectievelijk 14 en 12 punten. In de derde poule was de OBS Overhees sterker dan de andere basisscholen. De school won met 14 punten voor De Achtbaan met 10 pun ten. Foto: Goos van der Wilt. Het eerste damesteam kan bij winst op Utrecht nog op een derde plaats komen in de eerste divisie terwijl het tweede damesteam de reserves van Utrecht uit de tweede divisie kan spelen. De heren van Red Stars hebben de laatste uitwedstrijd van dit seizoen in winst omgezet. In Leiden versloegen ze het lager geklasseerde LUSV met 72-56 na een ruststand van 34-35. De eerste helft verliep slecht voor Red Stars. Het team knokte niet hard ge noeg om resultaat te kunnen boeken. In het tweede deel van de wedstrijd pakte Red Stars de goede draad weer op. Coach Rinus Valk verwisselde de per soonlijke verdediging voor een positie- taktiek en de Leidse gastheren moesten het antwoord schuldig blijven. De Soes- ters, die te laconiek aan het duel waren begonnen, beten na rust van zich af en dat leidde tot de 72-56 overwinning. Het eerste herenteam van Red Stars speelt zaterdag de laatste competitie wedstrijd. Om 19.30 ontmoet Red Stars tegenstander New Stars in sport hal Beukendal. De Red Stars-dames wonnen in Bun schoten van Shooters. Evenals in Soest was Red Stars de betere ploeg in deze streekderby. De dames van coach Har- ry van den Heuvel bewezen dat met de cijfers 55-45. Jeugd De jeugd van Red Stars boekte goede resultaten. De jongens junioren schud den zo goed als zeker het degradatiege vaar van zich af en zullen naar verwach ting ook volgend jaar in de hoogste af delingvan Nederland uitkomen. De ba sis daarvoor werd gelegd in Voorburg. Daar werd het duel met de gelijknamige tegenstander gestaakt door de scheids rechters omdat Voorburg zich overal mee bezighield, behalve met basketbal. Red Stars, dat een voorsprong had toen werd afgefloten, zal waarschijnlijk twee wedstrijdpunten krijgen en stapt daar mee over de rode streep. De jongens ju nioren B hebben alle mogelijkheden om kampioen te worden. Het tweede team van Red Stars heeft dat zelf in de hand en kan bij de volgende overwin ning aanspraak maken op de titel. Ook de meisjes junioren verschaften zich een goede uitgangspositie voor het kampioenschap. Door Shooters met 37-34 te verslaan kwam Red Stars op gelijke hoogte met de koploper. Red Stars en Shooters delen de eerste plaats met Dunckers. Shooters en Dunckers ontmoeten elkaar nog eenmaal, waarna Red Stars met de winnaar daarvan ver moedelijk een beslissingsduel moet af werken. Als Red Stars net zo veel inzet en mentaliteit toont als afgelopen zater dag dan kunnen de kansen van de Soes- ter meisjes hoog worden ingeschat. Uitslagen: Heren 1 - LUSV 72-56, heren 3 - Shooters 2-0, heren 4 - Green Giants 51-46, heren 5 - heren 6 34-57, dames 1 - Shooters 55-45, JA1 - Voorburg (ge staakt), JC1 - Keizer Otto 43-66, MA1 - Shooters 37-34, MB1 - OSM 50-21, MCI - Dunckers 55-36, welpen 3 - Hoevelaken 12-58. Foto: Goos van der Wilt. De sportorganisatie Soest heeft 13,000 gulden bijeen gebracht met een sponsorloop. Het geld is bestemd voor de Federatie Alternatieve Spor ten Eemland (FASE), een overkoepe lende organisatie voor de gehandicap tensport. Ongeveer 150 actieve Soest-leden zet ten letterlijk en figuurlijk hun beste beentje voor om binnen een half uur zo veel mogelijk rondjes af te leggen. Een uitzondering daarop maakte de vijfen- vijftigjarige Aart van Doorn die het rondje van zevenhonderd meter op handen en voeten overbrugde. Hij spekte de FASE-kas daarmee voor 220 gulden. Van Doorn had iets meer dan 22 minuten nodig om voor de tweede keer op het startpunt aan te komen. Het had geen zin meer om een tweede rond je te kruipen, daarvoor had hij te weinig tijd over. Hij werd tussentijds aange moedigd door het publiek, dat in groten getale belangstelling toonde voor de sponsorloop. De meeste buit streek Bren Bijland op. Hij kon na dertig mi nuten inspanning 800 gulden innen bij zijn diverse sponsors. De sponsorloop was één van de activi teiten van het jeugdvoetbalkamp dat s.o. Soest in de paasvakantie op de Bos straat-Oost hield. Het vierde jeugd kamp kreeg extra cachet door de op brengst van 13 mille. De leiding van de voetbalclub sprak na afloop van een schitterend resultaat van de sponsor loop. De deelnemers vertegenwoordig den een ruime leeftijdsgroep. De D-, E- en F-pupillen liepen rondjes van 400 De start van de sponsorloop. meter, alle ouderen moesten 700 meter lopen alvorens ze weer bij één van de zeven stempeltafels arriveerden. Het geld wordt op zaterdag 23 april overhandigd aan een vertegenwoordi ger van FASE. Aart van Doorn kroop 220 gulden bij elkaar voor FASE. Op 4 april 1988 om 11.30 uur kwamen de eerste enthousiaste deelnemers (van de 150) van het openingstoernooi aan op het park. In het clubhuis werd de laatste hand gelegd aan de Brabantse koffietafel die om 12.00 uur zou starten. Voorzitter Jan Bredewold opende dan ook met veel plezier het nieuwe seizoen voor de jeugd en de seniorleden. In zijn welkomstwoord sprak hij de verwach ting uit dat de talrijk opgekomen nieu we leden zich snel zullen thuisvoelen in deze voor hun nieuwe omgeving, om samen met de oude leden er een goed seizoen van de maken. Nadat Ben Kersbergen (voorzitter v.d. T.C.) de plannen voor deze dag bekend had gemaakt begon iedereen in opper beste stemming aan deze happening. Hoe kon het anders! Geen moeite was gespaard om ook het park in een feeste lijk jasje te steken, T.V. Soest-Zuid waardig. In ludieke sfeer werd de dag doorgebracht. Een ieder mocht deze middag tot driemaal toe zijn kunnen op de baan toetsen. De jeugd speelde op de drie bovenbanen de de senioren op de vijf beneden banen. Gewoon gezellig. Het resultaat was niet belangrijk. Re gelmatig werden de spelers opgeschrikt door diverse "invallen." Charlie Cha- plin kwam in hoogst eigen persoon als sandwich-man de agenda voor 1988 presenteren. De "ladder" werd op ge paste wijze gepresenteerd en de animo voor "champagne" was voldoende. Het werd door een complete ploeg van "dienstverlenende obers" op de banen verzorgd. De 10-jarige Saskia Huizinga is zater dag districtskampioene tennis gewor den in de leeftijdsklasse tot 10 jaar. Zij versloeg in een spannende eindstrijd de 10-jarige Annouk Los uit Maartensdijk met 4-6/6-1/7-6. De wedstrijden wer den de afgelopen week in diverse ten nishallen in de provincie gespeeld. De finales vonden plaats in Bussum. Aan dit toernooi deden 74 kinderen mee. Saskia is lid van tennisvereniging Soest- Zuid en mag in november uitkomen bij het landelijke audi-toeraooi. De LTC Soest beleeft dit jaar haar 65- jarig bestaan. In dit jubileumjaar zijn er niet alleen tal van bruisende activi teiten gepland, maar ook is de vereni ging erin geslaagd zeer sterke compe titieteams op te stellen. Vorig jaar was een derde van de ca. 40 teams kampioen; dit jaar zijn de ver wachtingen nog hoger gespannen. Met name de hogere teams in de lande lijke zondagcompetitie zijn belangrijk versterkt. De competitie begint in het weekeinde van 16/17 april en duurt 6 weken. Soest I, het paradepaardje, gesponsord door de bekende Renault dealer STAM-Soestdijk en aangekleed door sporthuis Nic van Dam komt uit de Overgangsklasse B (de hoogste klasse in de regio Soest-Baarn). Vorig jaar be haalde dit team al het kampioenschap; dit jaar hoopt het ook nog naar de Overgangsklasse te promoveren. De spelers Helen Blokpoel, Lizet van de Kolk, Hildy Bruin, Rick Wuite captain Bert van Wede zullen op het gezellig park aan de Schrikslaan voor boeiende partijen zorgen. Soest II komt uit in de tweede klasse van de KNLTB. ook dit team, bestaande uit Joicel van der Klok, Maria van Erp, Stef Koppenaal, Aarnout Voogel en captain Frank van der Donk gooit hoge ogen. Soest III met als captain de trainer Pie- ter Verbrugh en verder bestaande uit Karin Hovestad, Wendy Stalenhoef en Hans Römer, moet in staat worden geacht van de derde naar de tweede klasse te promoveren. De overige se nioren zondagteams komen uit in de derde, vierde en zesde klasse. Het sterke zondagjeugdteam van de LTC Soest, spelende in de landelijk hoogste klasse, gaat dit jaar het gevecht aan om de nationale titel. Sanne de Metz, Sonja Huizinga, Vincent Lan- gendorff en captain Ragnar Hulskamp zullen hiervoor hun uiterst best doen. Aan de districtscompetitie nemen van de LTC Soest niet minder dan 32 teams deel. Zowel bij de senioren als bij de jeugd komt de vereniging met haar hoogste teams uit in de hoofdklasse. Dus ook op zaterdagen is er goed tennis te zien in Soestdijk. Door winst op het eerste team van schaakclub De Pion uit Hilversum heeft het tweede achttal van de Soes- ter Schaak Club zich definief gehand haafd in de tweede klasse van de Stichts Gooise Schaakbond. Het vorig seizoen gepromoveerde team draaide in de eerste competitiehelft nog bo venin mee, maar viel in 1988 helemaal terug. Op een gegeven moment leek zelfs de degradatie bevochten te moe ten worden. Afgelopen vrijdagavond gaven Chris- tian Vonk, Lars Bouma, Cees Goes en Auke Rosendal het goede voorbeeld door hun partijen te winnen. Het bevrij dende 'hallje' werd tenslotte via echt 'degradatieschaak' binnengehaald door René Boekhoff. Eerst leek hij te zullen worden weggespeeld, maar ook zijn tegenstander speelde niet foutloos. Gert Weenink en Harry Schilder kon den dit keer niet bijdragen in positieve score van het team, waardoor de voor lopige stand 4 1/2-2 1/2 in Soester voordeel is. Eerste bordspeler Paul van der Hammen tenslotte brak af in een stelling waarin hij voor remise zal moe ten vechten. Hhet B-juniorenteam boekte op dezelf de avond zijn tweede overwinning van dit seizoen. Tegen Amersfoort werd het 3-2. De punten werden gescoord door Fulco van 't Holt, Hugo van de Hengel en Marijke Smedema. Een prima pres tatie, want alleen Fulco is een B-speler. Interne competitie In groep 1 werd één inhaalpartij ge speeld. De nummers twee van de com petitie Eddie van de Velden en Jan de Gier moesten onderling uitmaken wie de concurrent zou worden van leider Gerrit Muis. Het werd na een prachtige partij eerstgenoemde. Hij heeft nog wel anderhalf punt achterstand op Muis. In de ladder competitie waren er twee verrassende uitslagen. Henk Gerth boekte eindelijk weer eens een over winning. Met zwart won hij van de slu we Cees van Dijk. Dick de Boer won in een mooie partij van Fedde van Tuinen, die zijn stelling overschatte en in enor me tijdnood kwam. Pardoes werd hij mat gezet. Gerrit Muis versloeg gedeci deerd Eric de Haan, die enigszins uit vorm lijkt te zijn. Stand in de ladder: 1. Bouma 627 punten, Vonk 549, Braf 448, De Gier jr. 426, Van der Hammen 392 en De Boer 384. Afgelopen zaterdag liepen twee atle ten van A.V.Pijnenburg de Westland- marathon. Voor Eef van den Brink was het na een lange afwezigheid weer zijn eerste optreden op deze lange af stand. Hij boekte een tijd van 2 uur 39 min. 14 sec. Gerda van der Veen liep een konstante wedstrijd en beëindigde de ruim 42 km na 3 uur 45 min. en 22 sec. Op een geheel nieuw parkoers in het Hilversumse Spanderswoud nam A.V.Pijnenburg deel met dames- en herenatleten op de 10 en 20 km wed strijden. Gezien het parkoers en de ste vige wind waren er diverse goede pres taties, waaronder een damesklubre- kord van Henny Pot. Op de 10 km liep Jos van Ras het sterkst met een tijd van 34 min. 48 sec. Joop van Leijenhorst was de beste veteraan met 35 min. 2 sec. Wim van Hofslot kwam ook goed voor de dag met zijn 35 min. 15 sec. gevolgd door Jeroen Majoor met 35 min. 20 sec. Triatleet Marcel de Boer kwam netjes binnen in 36 min. 2 sec. Jaap van den Berg 37 min. 15 sec. Op de 20 km wedstrijd moest veteraan Harry van Brummelen de Soester eer hoog houden. Hij kon met de voorsten mee en beëindigde zijn race in 1 uur 10 min. 45 sec. Dick den Oude was goed voor 1 uur 12 min. 50 sec. Veteraan Ul- rich Manders liep 1 uur 22 min. 32 sec. Bij de dames was de beste prestatie voor Henny Pot, die het klubrekord met 3 min. kraakte en het bracht op 1 uur 21 min. 25 sec. Adri van de Zon kwam en kele minuten later binnen in 1 uur 24 min. 48 sec. Van de damesveteranen was Marta van Hal de snelste met 1 uur 28 min. 46 sec. Gerry den Oude liep haar derde wedstrijd binnen 8 dagen en kwam tot 1 uur en 30 min. Nienke Al- kema, die deelnam in de oudste vetera- nenklasse, liet met haar 1 uur 37 min. 30 sec. vele jonkies achter zich. Donderdag werden er in dienstencen trum Honsbergen, ondanks het pasare ces, nog 11 wedstrijden gespeeld in de competitie van scrabbleclub De Van Dalen uit Soest. Heel echte uitschieters waren er deze keer niet bij, maar 3 keer boven de 500 en nog een aantal er net tegenaan is natuurlijk ook niet niets. Langzamerhand komen er wel onover zichtelijke situaties in de ranglijsten, want er zjjn diverse spelers die reeds 5 of meer wedstrijden minder gespeeld hebben. Zo één is Jan Danvers, waar van we reeds een aantal weken niets hebben gehoord. Maar let op hij zal te rugkomen, heeft hij ons verteld. Het zelfde geldt voor Anneke Tak, die een onoverkomelijk aantal wedstrijden achter dreigt te raken. Gelukkig is er nog tijd tot half juni om de achterstanden weg te werken. Daar na is er onverbiddelijk een einde aan de competitie 1987-1988 gekomen. De uitslagen van afgelopen donderdag: T. v.d. Berg-B. Rietiiott 366-488 Mw. Gerth-R. Mulder 402-392 R. Druijff-J. v. Zijtveld 585-429 Mw. v.d. Werff-A. Janssen 440-458 T. v.d. Veer-M. Leijendekker339-389 H. Danvers-A. de Voogt 344-409 T. v. Egdom-A. Nuysink 410-430 T. Danvers-J. Leijendekker 407-406 A. de Voogt-T. Danvers 504-411 A. Nuysink-A. Janssen 487-490 D. Vastenburg-B. Riethoff 535-421 De Prijs van de week, een boekenbon, ging deze keer naar Hans Danvers, die als eerste een antwoord wist op de ge stelde vraag. Aanstaande donderdag is er weer scrabble in dienstencentrum Honsber gen aan de Wiardi Beckmanstraat. De aanvang is half acht en de deelname kost f 2,50 per persoon. j Foto: Goos van der Wilt. Nadat de heren van AGAVS er vorig jaar net niet in slaagden te promove ren zijn ze nu met overmacht kam pioen geworden in de eerste klasse. Zaterdag werd Unicornus aan de ze gekar gebonden. De opzet om met pressie vanuit het midden de buitenaanvallers in staat te stellen te scoren slaagde goed waardoor vooral Ton Kuyf en Jan Visser regelma tig de bal tegen de grond sloegen. De eerste set werd met 15-6 gewonnen. Ook in de tweede set was vaste spelver deler Frits Muller, die ondanks zijn nog jeugdige leeftijd al veel volleybal-erva ring heeft, in staat de middenaanvallers Emile Voest en Herman van Rouwen daal regelmatig punten te laten maken. Hoewel Unicornus nu en dan met harde aanvallen op rechts punten kon maken werd de set met 15-10 gewonnen. In de derde set werd via Ad van Brummelen ook de drie meter aanval in de strijd ge worpen en kwam bij tussenstand 8-4 zijn talentvolle jongere broer John in het veld om het spel te verdelen. On danks de problemen om de harde servi ce van Unicornus goed te stoppen werd het karwei netjes afgemaakt en kon na een eindstand van 15-7, door aanvoer der Herman van Rooyen de beker afge haald worden. AGAVS heeft gedurende het hele sei zoen de leiding gehad en was duidelijk het sterkste team in de eerste klasse; al leen tegen Gemini moest een punt afge staan worden. Volgens trainer Ad van Brummelen is het kampioenschap te recht gewonnen en moet de kracht van het team gezocht worden in het feit dat men bereid is voor elkaar te werken. Verder is men door de kwaliteiten van de spelers in staat in hoog tempo aan vallend volleybal te spelen waardoor voortdurend druk op de tegenstander uitgeoefend kan worden. Van Brum melen denkt dat het team zich volgend jaar kan handhaven in de districtsklas se, en hoopt dit kampioenschap een sti mulans zal zijn voor de populariteit van het Soesterbergse volleybal.

Soester Courant | 1988 | | pagina 18