Steek nu van wal en kom passen. r cmodof TbiiNNENhuis PAGINA 18 '1 WOENSDAG 20 APRIL 1988 SOESTER COURANT PAGINA 19 'Ontwapenen om samen te leven Raartenaktie van Vrouwen voor Vrede SOESTERBERGSESTRAAT 49A SOEST - TEL 02155-23584 \^n Klanten van Nefkens kijken in Opel-fabriek V x 'Voor zelfstandig verblijfsrecht migrantenvrouwen' Comfort classique. Programma Koninginnedag Soest 30 april 1988 ioende gaat 0.a ment langer mee emperaturen ge. it energie spaart °eci is voor het wasmiddelen be en om uw was waarover veel te n ding is zeker, ten weer uit het worden. Het is st net zo gemak- tsfaten. Het kost ild. Kortom, over zo gemakkelijk in als slechte. defosfateerd iter Loog Met het oog op de Derde Speciale Ontwapeningszitting van de Algeme ne Vergadering van de Verenigde Na ties (31 mei tot 25 juni a.s.) hebben Vrouwen voor Vrede in Nederland een kaarten-aktie opgezet. Ook in Soest wordt aan deze aktie meege daan. De lidstaten van de V.N. zullen tijdens de conferentie in New York - "The Third Special Session on Disarmament: SSD III - hun visie en hun wensen naar voren kunnen brengen. Behalve rege ringsdelegaties wonen ook andere or ganisaties de conferentie bij. Volgens Vrouwen voor Vrede kan het doel van de conferentie eenvoudig worden sa mengevat met het motto: "Ontwape nen om samen te leven". Internationaal zullen veel vredesgroe- peringen met demonstraties en handte- keningen-akties hun roep om vrede en echte ontwapening laten horen. Vrou wen Voor Vrede Nederland maakt de ze verlangens kenbaar via een kaar- tenaktie, omdat de publieke opinie be langrijke invloed kan uitoefenen. Wie mee wil doen kan een wens over ontwapening op een kaart schrijven, al dan niet met afbeelding (dorpsgezicht of eigen creatie, op briefkaartformaat), bij voorkeur in het Engels. De kaart kan gadresseerd worden aan: The General Assembly, c/o mr. Chairman SSD III, United Nations Headquarters, New York. De kaarten dienen niet gefrankeerd te worden, maar kunnen tot 1 mei a.s. worden ingeleverd op onderstaande adressen in Soest. Op 10 mei worden ze gezamenlijk symbolisch in Den Haag aangeboden op het Binnenhof en daarna massaal per post verzonden naar de Verenigde Naties. De inleveradressen in Soest zijn: Cla- roenstekerpad 30, Weegbreestraat 80, Minstreelpad 19, Ereprijsstraat 106, Anna Paulownalaan 34, Dokter de Voslaan 12, Lange Brinkweg 10, Frans Halslaan 13, Wiardi Beekman- straat 98, Veenbesstraat 710, Insin- gerstraat 59, Klarinet 18, Eikenlaan 24, Kamperfoeliestraat 47, Haver- weerd 22a, Van Hamelstraat 73, Ei gendomweg 6, Vosseveldlaan 16 en Waldeck Pyrmontlaan 62. Kontaktadres Vrouwen voor Vrede Soest: T. Egmond, Waldeck Pyrmont laan 62, tel. 14525. Inbraakpoging Van Weedestraat Onbekende daders hebben in het afge lopen weekeinde tevergeefs geprobeerd in te breken in een fotozaak aan de Van Weedestraat. Ze deden een vruchteloze poging om het slot van de achterdeur open te breken. Ook het forceren van een raam mislukte, zodat niets wordt vermist. Jas gestolen Een 72-jarige Soester die vorige week op bezoek was in het Luchtvaartmu seum in Soesterberg, ontdekte dat zijn jas uit de garderobe was weggenomen. Het kledingstuk had een waarde van 525 gulden. De eigenaar deed aangifte bij de politie. Schmtemalunj m Automobielbedrijf Henri Nefkens Soest heeft vorige week aan 46 klan ten een dagtocht naar Antwerpen aan geboden. Het gezelschap had dat Ver diend' door tijdens de in maart gehou den autoshow van de kersverse offi ciële Opel-dealer in Soest een wagen te kopen. Het maakte niet uit of dat een nieuwe auto of een occassion was. Het gulle gebaar van Nefkens, dat tien jaar bestaat, begon in hotel restaurant Het Witte Huis aan de Birkstraat. De gelukkige klanten werden daar ont haald met koffie, waarna de busreis naar Zandvliet op het prgramma stond. In Zandvliet kregen de klanten van Nefkens een Brabantse broodmaaltijd aangeboden. Na de lunch bezocht het gezelschap de assemblagefabriek van Opel in Antwerpen. In de zogenaamde Plant II, waar alleen de Kadett wordt gefabriceerd, keek men de ogen uit naar de voornamelijk door robots uitgevoer de productie. Toen men zich volledig op de hoogte had gesteld van de werk- Foto: Goos van der Wilt. zaamheden in de Opel-fabriek vertrok de volle bus voor een rondrit door Ant werpen voor een korte sight-seeing. In Het Witte Huis werd afscheid genomen van de klanten met een voortreffelijk diner. Nefkens pakte dus weer eens behoorlijk uit voor haar klanten. "Ze waren laai end enthousiast," zei directeur C.G. Idenburg. En dat kan men zich natuur lijk goed voorstellen. Vrouwen-solidariteitsaktie op 23 en 30 april Vrouwen van Soest en iedereen die begaan is met het lot van migranten vrouwen kunnen hun handtekening zetten bij de speciaal voor de aktie in gerichte standjes op 23 april (Nationa le Bibliotheekdag) en op 30 april (Kunstmarkt Artishock). Omdat de eisen tot toelating van vrou wen in Nederland al zeer hoog zijn, is het een reële zaak dat Vrouwen een ver blijfsvergunning krijgen van onbeperk te duur, zonder dat beëindiging van het huwelijk een intrekkingsgrond vormt. Tevens mag het recht op bijstand hen niet worden ontzegd. Ook mag men vrouwen wegens het ontbreken van passende huisvesting niet over de grens zetten. De bepaling in art. 12 dat de ver blijfsvergunning kan worden ingetrok ken wegens het niet meer beschikken over voldoende middelen van bestaan, moet komen te vervallen! Kinderen Door dit alles zal de vrouw in staat zijn haar verantwoordelijkheid waar te ma ken t.o.v. verzorging en opvoeding van de kinderen en tevens een eigen inko men te verdienen, zonder te geraken in het zwarte circuit of het ergste geval vrouwenhandel. Net als voor Neder landse vrouwen is het belangrijk, dat bepaalde vergunningen en rechten niet gekoppeld worden aan het al dan niet hebben van werk; juist omdat haar mo gelijkheden op de arbeidsmarkt al zo gering zijn. In oktober 1987 heeft het Europees Parlement een resolutie aangenomen over "Diskriminatie van immigranten vrouwen in wetten en rechtsvoorschrif ten in de Gemeenschap." Zij heeft ge- konstateerd dat de huidige wetgeving Hongerige dief betrapt De politie heeft vorige week een 20-ja- rige jongeman uit Soest aangehouden nadat hij in een snackbar in Soestdui- nen had ingebroken. De jongeman fietste uit Soesterberg, na familiebe zoek, in het holst van de nacht naar huis en ontdekte dat hij honger had. Met een steen gooide hij een ruit van de snack bar in en ging naar binnen. Wat hij niet wist was dat het stil alarm overging, zo dat de politie onmiddellijk een kijkje kwam nemen en hem in de kraag kon vatten. De jongeman werd voor ver hoor ingesloten. op het gebied van immigratie, verblijfs recht en arbeidsrecht vrouwen naar de illegaliteit en de zwarte arbeidsmarkt drijft. Het Europees Parlement ver langt, dat het verblijfsrecht van niet EG-onderdanen die in de EG wonen in het kader van de gezinshereniging los staat van het recht van echtgenoot of ouder. Er wordt verlangd, dat er on middellijk een eind komt aan het uitwij zen van geïmmigreerde vrouwen in ge val van terugkeer van de echtgenoot naar het land van herkomst, bij schei ding van tafel en bed, echtscheiding, bij ziekte, detentie of overlijden van de echtgenoot of de vader (in geval van af hankelijkheid van een sociale uitke ring). Verblijfsvergunning Staatssecretaris Mevr. Korte van He mel heeft het concept "Herziening Vreemdelingenwet" aan de Tweede Kamer aangeboden. In deze wet wordt verstrekking van een verblijfsvergun ning herzien. Hierbij wordt geen reke ning gehouden met de gegroeide situa tie. Dit betekent dat m.n. vrouwen en meisjes in een uiterst moeilijke positie komen. In feite komt het er op neer, dat meestal de verblijfsstatus van de vrouw, evenals van de kinderen, volledig af hankelijk is van de echtgenoot resp. ou der. De vergunning wordt afgegeven op basis van "verblijf bij echtgenoot." Scheiding en ook overlijden van de man betekent uitzetting. Bij scheiding mag de man blijven. Hierdoor kunnen er onmenselijke si tuaties ontstaan. Als de vrouw een zelf standig verblijfstitel van onbeperkte duur zou krijgen, heeft zij bestaansrecht en kan zij keuzes maken, die haar nu worden onthouden, omdat de wet dat zo regelt. In plaats van de wetgeving te versoepelen wil de regering die strenger gaan maken. Daarom doen nu de buitenlandse vrou wen een beroep op de solidariteit van de Nederlandse vrouwen aangaande de volgende wensen: omdat de eisen tot toelating van vrouwen in Nederland al zeer hoog zijn, is het een reële zaak, dat de vrouwen een verblijfstitel krijgen van onbeperkte duur, zonder dat beëin diging van het huwelijk een intrek kingsgrond vormt. Tevens mag het recht op bijstand hen niet worden ont zegd. Ook mag men vrouwen wegens het ontbreken van passende huisvesting niet "over de grens" zetten. De bepaling (art. 12) dat de verblijfsvergunning kan worden ingetrokken wegens het niet meer beschikken over voldoende mid delen van bestaan, moet komen te ver vallen. Voor brochures, handtekeningenlij sten, briefkaarten en meer informatie kan men zich wenden tot het Internatio naal Vrouwencentrum "Vrouwen voor Vrouwen", Parallelweg 7, Soest, tel. 23549. klassiek: Mollerusstraat 7 3743 BW Baarn tel. 02154-12797 Een goeie stoel is uw vriend. Hij draagt uw vermoeide lichaam komfortabel en behaaglijk. Zijn solide konstruktie kan tegen uw stootje en zijn stijlvolle karakter geeft een vertrouwde sfeer aan uw interieur. Zo'n goeie vriend kies je toch heel zorgvuldig? K DE BOER EN ZOON BV ADVISEURS VOOR INTERIEUR EN BINNENHUISARCHITECTUUR 8.30 uur - Luiden van de klokken 9.00 en 13.00 uur - Natuurfietstocht IVN De I.V.N. afdeling Eemland heeft ook dit jaar een natuurfietstocht georgani- seerd. De start is tussen 09.00 en 10.00 uur en 13.00 en 14.00 uur vanaf de par keerplaats achter het V.V.V. kantoor, naast het hoofdpostkantoor aan de Steenhoffstraat. Een routebeschrijving met veel informatie over natuur en landschap wórdt hiet gratis uitgereikt. De tocht leidt door een deel van de Lage Vuursche bossen, Pijnenburg en de Soesterduinen, en heeft een lengte van ca. 25 km. Onderweg passeert met o.a. Eldorado (Bosstraat). 10.00 uur - Koninginnedag-fietstocht Tempo 30 April is een uitgelezen dag voor het maken van een fietstocht door de om geving van Soest. De gelegenheid om de fiets te pakken en een ommetje te ma ken door onze bosrijke omgeving en te zien hoe de natuur heeft overwinterd. Daartoe krijgt men met deze tocht ruimschoots de kans. De route voert via Pijnenburg naar de Lage Vuursche, omgeving Hilversum en via Baarn weer naar Soest. De afstand bedraagt ca. 30 km. en is bedacht voor jong en oud. U kunt vertrekken van het clubhuis "Tempo" aan de Industrieweg 4a tussen 10.00 en 14.00 uur. Een routebeschrijving wordt u ter hand gesteld. De regels van de Nederlandse Rijwiel Toer Unie zijn van toepassing. 9.00 uur - Paardensport bij manege 'Eldorado' Traditiegetrouw is er op 30 april bij manege 'Eldorado' aan de Bosstraat weer een groot aantal evenementen, waaraan iedere paardensportliefhebber uit Soest en omgeving kan deelnemen en zeker naar moet komen kijken. Om 9.30 uur wordt er begonnen met een behendigheidsrit voor de jeugd; ie- dereen kan hieraan meedoen (paarden en ponies zijn beschikbaar). Eveneens om 9.30 uur beginnen buiten de 'Kampioenschappen van Soest' springen. Aan deze springwestrijd kunnen zowel beginners als gevorderden meedoen, er wordt namelijk in vier rubrieken gestart: 60 cm., 80 cm., 100 cm., 110 cm. Aansluitend worden de rubrieken Bestgaand rijpaard en Bestgaande rijpony verreden. Ook dit jaar zal de honden vereniging 'Zoys' tussen de middag een demonstra tie verzorgen in zowel gehoorzaamheidstraining als behendigheid. In de middag rond 14.00 uur zal er een showprogramma te zien zijn, bestaande uit: ponycarrousel, ringsteken voor aanspanningen, voltige, springdemonstra- tie, pas de deux en een trekpaardennummer. Voor iniichtingen en inschrijvingen: Manege 'Eldorado,' Bosstraat 79, tel. 18803. 10.30 uur - Oranjerit 'De Soesfer Aanspanning' i.o. Deze naam staat voor een groep enthousiaste mensen, die ontstaan is vanuit een door hen gevolgde mencursus. Nadat genoemde cursus bij stalhouderij Kraaij door de deelnemers met succes besloten was door het slagen voor het koetsiersbewijs, is de afgelopen winter het idee geboren om een menvereni ging op te richten. De doelstelling is het bevorderen van de sport van het aan- gepannen rijden in het algemeen en door het organiseren van cursussen, trai ningen, voorlichtingsavonden en recreatieve ritten in het bijzonder. De Soes ter Aanspanning manifesteert zich voor de eerste maal op bescheiden wijze door een rit te organiseren op Koninginnedag 1988 in onze gemeente, die zich bij uitstek leent om deze oude sport op verantwoorde wijze te bedrijven. De route 14 km. lang) is als volgt Manege "Eldorado," Bosstraat, Den Blieklaan, Insingerstraat, v.d. Weijdenstraat, Obrechtstraat, Willaertstraat, Di Lasso straat, Clemensstraat, Vrijheidsweg, Laanstraat, Beckeringhstraat, Koningin- nelaan, Burg. Grothestraat, Nassauplantsoen, Prins Hendriklaan, Albert Cuyplaan, Molenstraat, Molenweg (De Eng), Veldweg - korte pauze (±15 mi nuten) - Kerkstraat, Torenstraat, (om de Oude Kerk), Kerkstraat, Olijkeweg, Ferdinand Huycklaan, Van Lenneplaan, Birkstraat, Bartolottilaan, Van Beu- ningenlaan, Dennenweg, Heideweg, Esdoornlaan, Foekenlaan, Den Bliek laan, Bosstraat - Manege "Eldorado"; aankomst ca. 12.30 uur. 11.00 uur - Stratenloop Soest-Zuid, Pijnenburg Rekreatieloop over 4500 meter (één, twee, drie, vier of vijf ronden naar keu ze). Start/finish: Willibrordusstraat 19, bij de R.K.-Kerk. Deelnamekosten: f 2,50. Inschrijven aan de start. Aan iedere aankomende wordt een herinne ringsmedaille uitgereikt. Parkours: Willibrordusstraat, Oude Utrechtseweg, Braamweg, Ericaweg, Plasweg, Willibrordusstraat. De bewoners van de straten wordt vriendelijk verzocht tussen lO.oo en 12.00 uur hun auto niet in de aangegeven straten te gebruiken. 10.00 uur - Kunstmarkt 'Artishock' Voor de 24ste maal organiseert de Vereniging Artishock op Koninginnedag de traditionele kunstmarkt. Dit jaar zal de kunstmarkt plaatsvinden op de geheel nieuw aangelegde tuin van het Artishockgebouw aan de Steenhoffstraat 46. De Vereniging streeft ernaar, de bezoekers zoveel mogelijk echte kiinst te laten zien, die natuurlijk ook te koop is. Een veertigtal kunstenaars zullen u echt kijk- en koopplezier geven. Naast deze kunstmarkt zal de bezoekers prima en tertainment worden aangeboden. Van 12.00 - 13.00 uur zal de 7-mans Dixieland formatie 'Stable Roof Jazz Band' optreden, terwijl tussen 13.00 en 17.00 uur de bekende artiest Peer de Graaf in de vorm van straattheater een gidsronde over het kunstmarktterein zal houden. Behalve tekenfilms (vooral voor de kinderen) en een optreden van Jan en Ri- chard, zal er in het gebouw een zeer bijzondere expositie te zien zijn. 10.00 uur - Oranje-Vrijmarkt, Jeugdzorg In navolging van vele andere plaatsen in ons land organiseert Stichting Jeugd zorg Soest op 30 april een Oranje Vrijmarkt. Iedere inwoner uit Soest kan zijn/ haar waar te koop aanbieden. Zolderopruimingen, verzamelingen, zelfge maakte artikelen, etenswaar, drinkwaar, enfin.... u kunt het zo gek niet beden ken. Natuurlijk vormt een Kinderrommelmarkt een onderdeel van dit gebeu ren. Kinderen zijn natuurlijk welkom om hun overtollige spulletjes te verko pen. Het geheel zal muzikaal worden omlijst en er zullen diverse attrakties te bele ven zijn. Het hele spektakel vindt plaats op het speelveld op De Eng en begint 's morgens om 10.00 uur en duurt tot ongeveer 16.00 uur. De deelname (dus voor degenen die iets te koop aanbieden) is f 5,— per per soon. U dient dan wel voor eigen materiaal (kleed of tafel) te zorgen. Wilt u een echte marktkraam? Ook dat kan. De kosten hiervan bedragen f 35, Voor een marktkraam dient u zich van te voren op te geven via het telefoon nummer van buurthuis 'De Vangrail', 02155-17615, waar u ook de nodige in lichtingen kunt verkrijgen. Hebt u iets speciaals (portrettekenen, oud am bacht, iets muzikaals), meldt u zich dan van tevoren. Op het veld zullen diverse bussen staan. De opbrengst uit de bussen gaat naar de Derde Wereldgroep Soest, die voor haar projekt graag extra steun ziet. Kortom, de Oranje Vrijmarkt in Soest is er voor jong en oud. Voor verkoper, artiest, winkelier, koper, genieter en kijker. 12.00 uur - Groot feest voor jong en oud, Kinderboerderij Evenals voorgaande jaren organiseert kinderboerderij "De Vrije Teugel" een groots feest voor jong en oud, maar speciaal voor jong. Dat wil zeggen dat ze er alles aan doen om het de kinderen van 4 tot en met 12 jaar naar de zin te maken. Er zijn dit jaar maar liefst 40 dingen te doen voor deze leeftijdsgroep. Alle be zoekers (dus jong en oud) krijgen bij het hek een lotnummer tegen betaling van f 1,— entree. Aan het eind van de dag worden drie nummers getrokken voor een prachtige prijs. Verder bestaat de mogelijkheid voor de kinderen om op di verse plaatsen prijsjes te winnen als zij aan een aktiviteit deelnemen. Een greep uit de aktiviteiten: brandweerrace - bibberberg - kasteelschieten - limonade- fiets - blaasbal - reuzenpuzzel - ducdalf werpen - skilopen - rupsband - buttons maken op een machine - verftekeningen maken in een centrifuge - kussenge vecht - grote schommel met water werpen - snoep versieren - springkussen - en ga zo maar door. Verder wordt er een prachtige spookstal gebouwd, en is er een waarzegster op het terrein, die iedereen de toekomst voorspelt. Als speciale attraktie dit jaar optredens van de toneelgroep van kinderen, en Circustheater Glurnz met het stuk 'Spaanse Pepers.' Uiteraard is dit jaar ook weer de talentenjacht een grote publiekstrekker. Twintig uitgeselekteerde optredens van kinderen tot en met 12 jaar zullen het talrijke publiek vermaken. De drie winnaars krijgen een mooie prijs. Voor de ouderens heeft de kinderboerderij ook verrassingen in petto: koeks- laan - schieten in een schiettent - landenspel - eieren zoeken - éénentwintigen. Deze spelen kosten allemaal f 1,— per deelname en geven kans op mooie prij zen. Verder wordt er goed gezorgd voorde inwendige mens, door verkoop van broodjes, snacks, snoepgoed, koffie/thee/frisdrank en wafels. Alle bezoekers betalen f 1,— entree, ongeacht de leeftijd. Om 12.00 uur gaan de hekken open en wor den de bezoekers toegelaten. Alle kinderen en hun ouders kunnen vanaf dat moment tot zes uur aan de aktiviteiten meedoen die op het terrein aan de gang zijn. - 12.00 - 18.00 uur: deelname mogelijk aan 40 spelen en opdrachten; - 13.00 uur: éénmalig optreden van Circustheater Glurnz met 'Spaanse Pepers.; - 15.00 - 15.30 uur: eerste gedeelte van de Talentenjacht; - 17.00 - 17.30 uur: tweede gedeelte van de Talentenjacht; - 17.45 uur: Prijsuitreiking; - 18.00 uur: Slot. 13.00 uur - Oriëntatierit brandweer De Vereniging Vrijwillige Brandweer van Soest (V.V.B.S.) organiseert dit jaar de oriëntatierit voor auto's op Koninginnedag. - Starttijd: tussen 13.00 en 14.00 uur op het terrein van de brandweerkazerne te Soest. Inschrijving vanaf 12.30 uur. De rit duurt ca. twee uur. Kosten f8,— per inschrijving. Prijsuitreiking in de in structiezaal van de brandweerkazerne te Soest om 19.00 uur. De oriëntatierit is dit jaar alleen voor auto's. De winnaar van de oriëntatierit zal de houder worden van de wisselbeker, eer tijds beschikbaar gesteld door juwelier Van Setten en thans in het bezit van de heer G. Donker sinds de laatste rit in 1985. 13.00 - Feestprogramma 'Molensoos' Kwalleballen is een spel dat gespeeld wordt doorteams van vijf personen. Het is de bedoeling dat de bal, een zak van 40 kilo, door het ene team in het doel van het andere team gewerkt wordt. Dit doel is een bak, gevuld met water. Al les is geoorloofd, behalve slaan op het gezicht en andere gemene geintjes. De scheidsrechter is de baas. Een wedstrijd duurt tien minuten en er wordt een soort competitie afgewerkt. De winnaars krijgen de grote Soester Kwallenbal- lentrofee. Het spel is bedoeld voor zowel mannen als vrouwen. Bij een vol doend aantal vrouwenteams zal er een aparte vrouwencompetitie georgani seerd worden. Natuurlijk kunnen er ook gemengde teams meedoen. Het spek takel vindt plaats op het veld aan de Dorpsstreek. Teams kunnen zich opgeven bij Pieter in de Molensoos, en op de dag zelf - tot een half uur voor aanvang - bij de wedstrijdleiding op het veld. De kosten zijn f 5,— per team. Het schouwspel begint om 13.00 uur en na afloop is er natuur lijk tijd voor een drankje in de Molensoos. Mede door een bijdrage van het Oranjecomité is het mogelijk om een band naar Soest te halen. Helaas is nu nog niet bekend welke band er zal komen, maar het wordt een knaller. Op zaterdagavond wordt het dus 'uitje bol gaan' in de Molensoos. Ook zal er natuurlijk weer van alles te zien zijn op ons schitte rende videoscherm. Mooie clips, goed aan elkaar gemixed door onze profes sionele discjockeys op ons scherm van drie bij vier meter. Dat is 12 m2, groter dan de oppervlakte van je slaapkamer. Dus kom allemaal naar de Molensoos om dit gigantische spektakel mee te maken. De zaal is open om 20.00 uur, de band begint om 21.30 uur. Entree: voorleden f 7,50, voor niet-leden f 10,-. 20.00 uur - Oranje-Bingo in 'De Vijverhof' De wijkvereniging Overhees organiseert samen met 'De Vijverhof' een oranje bingo met fantastische prijzen. Voor f 5,— per peroon kan men aan deze bin go deelnemen. Ieder is van harte welkom. Om 19.30 uur gaat de zaal open, de bingo begint om 20.00 uur. Komt u tijdig, want als de zaal vol is worden de deuren gesloten. 21.00 uur - Lampionnenoptocht De optocht wordt voorgegaan door de muziekkorpsen 'P.V.O.' uit Soest en 'Lisiduna' uit Leusden. Vertrek: Prins Bernhardlaan/Oranjelaan. Route: Prins Bernhardlaan, Margrietlaan, Nassauplantsoen, Beatrixlaan, Rembrandtlaan, Talmalaan, Jan van Gooyenlaan, Molenstraat, Rubenslaan, Talmalaan, Pieter de Hooghlaan, Paulus Potterlaan, Albert Cuyplaan, Prins Bernhardlaan. Eindpunt: De Eng, waar de Soester Brandweer om 21.45 uur een demonstra tie zal geven. Na deze demonstratie: 22.00 uur - Vuurwerk op de Eng

Soester Courant | 1988 | | pagina 18