v Splinter Eemland b.v. O De heer H. Bosson klaverjaskampioen Soest Avondvierdaagse start op 30 mei Kreukel DIK BOS B v Chiel Bos (26) heeft z'n draai gevonden in Ford Sierra-Team M. de Waard winnaar SPSY-schaaktoernooi WOENSDAG 20 APRIL 1988 SPORT SOESTER COURANT SPORT Zaalsportprogramma Beukendal Banninghal De Bunt C-drie Zege Avia Knicks op 2e klasser SOFTBALL VISSEN Witviswedstrijd de Snoekbaars Zevende editie een week vervroegd ALTTOSCHADE GESPECIALISEERD IN JONGE GEBRUIKTE FORD-AUTO'S Soester autocoureur nestelt zich in nationale top AUTOSPORT Red Stars heren winnen laatste duel BASKETBAL Eemvogels boeken goede resultaten KORFBAL Sanitair Shot biedt koploper goed tegenspel TAFELTENNIS Stephan Pashley school schaakkampioen SCHAKEN Krant niet ontvangen? Druk schaakweekeinde voor junioren SCHAKEN De heer H. Bosson is klaverjaskam pioen van Soest geworden. Hij behaal de de meeste punten (5715) in een deelnemersveld van 152 kaarters en won daarmee de wisselbokaal, die be schikbaar was gesteld door de Soester Courant. Ook kreeg Bosson een com pact disc-speler. Het kampioenschap klaverjassen werd georganiseerd door de wijkvereniging Overhees. In het dienstencentrum De Vijverhof aan de Klarinet legde me vrouw A. Huiden beslag op de tweede plaats en de daaraan verbonden radio cassetterecorder. Ze behaalde 5646 punten. De derde prijs en een reiskoffer gingen naar de heer De Gier. De klaverjaskampioenschappen verlie pen bijzonder goed. Opnieuw konden de organisatoren veel deelnemers in schrijven en deze vermaakten zich spe lenderwijs uitstekend in De Vijverhof. FotoHerman van Dam Zaterdag 23 april 13.00 - 23.00 uur Red Stars Zaterdag 23 april 09.00 - 18.00 uur Badso badminton Zondag 24 april 10.00 - 18.00 uur Badso Zaterdag 23 april 09.00 - 12.00 uur Badso Zaterdag 23 april 09.00 - 17.00 uur Selby Zondag 24 april 12.00 - 15.00 uur Selby De Avia Knicks, het heren-softball- team van honk- en softballvereniging De Knickerbockers uit Soest, is -nadat het eind vorig seizoen naar de 3e klas se KNBSB promoveerden - het nieu we softballseizoen goed begonnen met een 10-0 overwinning op The Match makers uit Wageningen. Deze KNBSB 2e klasser had totaal geen verweer op het sterk aanvallende spel van de Soester heren, die ook het seizoen '88 met het volste vertrouwen tegemoet zien, na deze gemakkelijke overwinning in de bekerstrijd (le ron de). De score voor de Soesters werd voor zichtig geopend door John Vunderink, afkomstig van de Maardendijkse VIP's. Vunderink is met Enno van Gooi en Wally Farrell, alsook Leo van Laar ter versterking van de Avia-Knickers aan getrokken. Zaterdag 30 april wordt op de Vecht een witviswedstrijd gevist met als inzet de Veenkampbeker. Het inschrijfgeld bedraagt f 10,— p.p. waarbij de boot- huur is inbegrepen. Het is verplicht om met 2 man in een boot te vissen en iedereen dient een grote emmer of kuip mee te nemen waarin bij het verkassen de vis dient te worden bewaard. Het achter de boot aanslepen van het net is op straffe van diskwalificatie verboden. Er wordt ge vist van 6.30 tot 11.30 uur en men dient uiterlijk 6.00 uur aanwezig te zijn in de Bierhut van Carl Prent waar ook de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Er mag alleen mee worden gevist door leden van de Snoekbaars en aanmelden dient zo spoedig mogelijk te geschieden maar in ieder geval voor 27 april het volgende adres: Willem v.d. Kraat, Laanstraat 72, tel. 02155-16895. De Soester avondvierdaagse wordt ge houden in de week van 30 mei tot en met 2 juni. Dit in tegenstelling tot eer dere berichten, waarin werd gespro ken van 6 tot en met 9 juni. De A4D is dit jaar vervroegd na overleg binnen de Stichts Gooise Wandelsport Bond (SGVVB). In voorgaande jaren is gebleken dat het gelijktijdig houden van de A4D prakti sche problemen opleverde. De ver schillende organisatiecommissies on dervonden steeds meer moeilijkheden om voldoende muziekkorpsen te con tracteren en in sommige gevallen ge beurde het dat parcoursen van diverse gemeenten elkaar overlapten. Besloten werd de A4D te spreiden. In Soest ver vroegde men de periode met een week. De Plaatselijke Regelings Commissie Avondvierdaagse Soest is momenteel druk in de weer met het treffen van de voorbereidingen voor de zevende A4D in Soest. Evenals vorig jaar kunnen ook kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 8 jaar deelnemen. Voor hen zijn parkoer sen uitgezet van vijf kilometer. De kin deren moeten wel worden begeleid door volwassenen. De groepen en de individuelen kunnen kiezen uit de 10 en de 15 kilometer. De eerste dag is op maandag 30 mei, het défilé wordt gelo pen op donderdag 2 juni in het winkel centrum Overhees. De winkeliers van dit centrum verzorgen op dinsdag een attentie voor alle deelnemende wande laars. De start en finish op alle avonden is weer bij de bedrijfshal van de firma Van Asch aan de Industrieweg. De wandeltochten gaan dit keer door de Lage Vuursche, landgoed Pijnenburg, Baarn en Soest. Inschrijven Men kan zich op dinsdag 24 en woens dag 25 mei inschrijven voor de A4D. Dat moet in het clubhuis Het Kruispunt aan de Albert Cuyplaan tussen 19.00 en 20.00 uur. Inschrijven kan ook op de eerste dag van de A4D in de bedrijfshal van Van Asch. De starttijden voor de 5 en 10 kilometer liggen tussen 17.30 en 18.30 uur. De wandelaars op de 15 ki lometer kunnen beginnen vanaf 18.30 uur. Voor alle informatie over de ze vende avondvierdaagse kan men te recht bij Fieke Dazelaar, tel. 11709. In uw wagen? DIK BOS haalt 'm er "gladweg" weer uit! En dat voor 'n gepolijst prijsje! Kreukvrije huurauto beschikbaar voor tijdelijk Saturnusweg 10 indus ter Noordschil Tel 02154 - 14910 BAARN lohn Vunderink wist met een formida bele klap het derde honk te bereiken, waarna hij door Leo van Laar werd thuisgeslagen. In de tweede innings was het de regelmatig scorende Peter van Halem, die 2-0 liet aantekenen. In deze fase van de strijd hadden de Matchma kers totaal geen kijk op de zo vroeg in het seizoen al sterk pitchende Vunde rink. In de derde innings scoorden de Avia-Knicks maar liefst zesmaal. Leo van Laar liet via een slag over meer dan 70 meter (eigenlijk een home-run, maar de verder uitstekend arbitrerende scheidsrechter De Groodt uit Bilthoven zag het anders) Vunderink binnenko men, waarna achtereenvolgens hijzelf, Enno van Gooi, Wally Farrell, Peter van Halem en Hette Spoelstra voor 8-0 zorgden. De Matchmakers beseften op dat mo ment dat ze niet op konden tegen zowel het aanvallende als het verdedigende spel van de Avia Knicks en gingen daar door ontspannener spelen. Even leek het erop dat ze een antwoord hadden gevonden op het sterke pitchen van Vunderink maar door drie man uit kon den ze net niet scoren met één man op het derde honk. De Avia Knicks scoor den nog tweemaal via Leo van Laar en Peter van Halem, waarop de scheids rechter besloot - aangezien de Avia Knicks met 10-0 voorstonden - gebruik te maken van zijn recht de partij te beëindigen na vijf in plaats van na de formele zeven innings. Baarn - Eemnesserweg 16-22 Telefoon 02154-15555 Soest - Beukenlaan 80 (hoek Dalweg t.o. Sporthal Beukendal) Telefoon 02155-12643 il Chiel Bos is onlangs opgenomen in het Ford Sierra-Team. De 26-jarige Soes ter zal dit jaar meedoen in de strijd om het Nederlands rallykampioenschap. Hij rijdt in een Ford Siërra XR 4x4, waarin hij wordt bijgestaan door navi gator Antoon Reurings. De autocoureur uit Soest heeft zijn ver kiezing binnen het Ford-team nu al waargemaakt. Tijdens de Amsterdam BP rally legde hij beslag op de twaalfde plaats en van de Nederlanders werd hij tweede. Ook in de AM AC Tulpenrally deden Chiel Bos en zijn navigator van zich spreken. Toen bezetten ze lange tijd de tweede positie, maar een foutje op de verbindende route kostte het tweetal strafseconden waardoor ze naar de der de plaats duikelden. Bos en Reurings raken steeds meer aan elkaar gewend en dat heeft een positie ve weerslag op de resultaten. Reurings: "De sfeer binnen het team is geweldig. Chiel rijdt nu meer.ontspannen dan in het begin. We boeken vooruitgang en iedere rally gaat heTsneller." Ook Chiel Bos is tevreden met de progressie. "Ik beheers de auto al veel beter dan in het begin," aldus de coureur. Het was na tuurlijk een hele overgang van een Ford Escort naar een Ford Siërra. Dit is een zware auto van 1300 kilo en hij heeft maar 150 pk. Het is zaak om hem hon derd procent te benutten op proeven waar de snelheid konstant hoog is. Hij stuurt namelijk voortreffelijk, maar door zijn gewicht komt 'ie niet snel op Sprint Chiel Bos heeft moeten wennen aan het feit dat een navigator naast hem zit. Ook het seryice-team was nieuw voor hem. "Tijdens de sprint was ik gewend om veel dingen zelf tëdoen. Ik moet nu leren om bepaalde dingen uit handen te geven, omdat je tijdens een rally geen tijd hebt om zelf de auto na te kijken." Het is duidelijk dat Chiel Bos zijn draai inmiddels heeft gevonden in de Ford Siërra XR 4x4. In hel tussenklassement van het nationaal Nederlands rallykam pioenschap staan Bos en Reurings bo venaan met 149 punten. Ze hebben zes punten voorsprong op het duo Vink- Pellicaan dat in een Opel Manta GSi rijdt. De prestaties van Chiel Bos en na vigator Reurings vallen vanzelfspre kend ook bij team-coördinator Jan Berkhof in goede aarde. "Ze hebben bewezen dat ze thuishoren in het Ford Sierra-Team. In ieder geval ben ik blij dat ik me heb ingezet om een jong talent als Chiel de kans te geven. Het zou zon de zijn als hij door de hoge kosten, die een rally-seizoen met zich meebrengt, nooit de kans zou krijgen om te laten zien wat hij kan," zegt Berkhof, die een bedrag yan 100.000 gulden noemt als hem wordt gevraagd hoe hoog de kos ten zijn. Met de spreekwoordelijke zoete smaak van een overwinning heeft het eerste herenteam van Red Stars de competitie afgesloten. Vice-kampioen New Stars ontmoette in de Beukendal een gretige tegenstander in Red Stars en ging met 84-70 ten onder. Red Stars was gebrand op een zege, te meer daar de uitwedstrijd tegen de ploeg uit Nieuwegein onnodig werd verloren. De ploeg van coach Rinus Valk legde door de winst definitief be slag op de vijfde plaats. New Stars ein digde als tweede. Met een kleine bezetting moesten de dames naar Gorinchem. Daar won Go- ba ternauwernood van de gehandicapte Red Stars-ploeg: 73-68. Het derde herenteam speelde bijzonder gemotiveerd tegen de nummer 2 BZ'72. Red Stars was van meet af aan de sterkste in het aantrekkelijke duel. Met snelle breaks en goed uitgespeelde aanvallen trok Red Stars de score open om na de rust afstand te nemen van de zoekende Zeisters: 80-57. Winst was er eveneens voor heren 2. Het team, dat halverwege de competitie in degrada tiegevaar verkeerde, kan nu nog als vierde eindigen, één plaats achter het derde van Red Stars. Jeugd Door met 94-52 van BVO te winnen hebben de jongens junioren de laatste onzekerheid weggenomen omtrent het verblijf in de hoogste juniorenafdeling van Nederland. De ploeg stond lange tijd bij de laatste drie, maar pakte vooral na de jaarswisseling veel punten waar door de onderste regionen de rug werd toegekeerd. De jongens kadetien A speelden een spannend duel tegen OSG. In een zinderende slotfase hield Red Stars het hoofd koel. De Utrech ters werden met 60-54 verslagen. Uitslagen: Heren 1 - New Stars 84-70, heren 2 - Eem 82-65, heren 3 - BZ'72 80-57, he ren 4 - Crackeijacks 32-39, dames 1 - Goba 68-73, JA1 - BVO 94-52, JB1 - OSG 60-54, MCI - BZ'72 32-35, wel pen 1 - Green Giants 53-17, welpen 2 - New Stars 71-44. Het eerste Eemvogelteam ontving af gelopen zaterdag Reflex uit Woerden. De eerste ontmoeting verloren de Soesters met 6-3 van dit team, maar al gauw bleek dat ze nu sterker waren. In eerste instantie konden de kansen niet door de Eemvogels benut worden. Uiteindelijk kwam Refles zelfs met 0-1 voor. Fons Verduin wist toen de bal van af stand in de korf te schieten. Voor rust kwam Reflex op 1-2. In de tweede helft trok Anissa van Bemmel de stand gelijk en Marco van Maanen zorgde met een afstandsschot voor 3-2. Claudia Touwslager bouwde de voorsprong uit tot 4-2, waarna Re flex tot 4-3 terug kon komen. Met een doelpunt van Kathja Rauch was de 5-3 winst zeker voor de Eemvo gels en blijft dit team uitstekend mee draaien in de middenmoot. Ook Eemvogels 2 was op revanche uit na de eerdere 8-6 nederlaag tegen He- mur Enghe 2. Aan de Staringlaan kwa men de gasten eerst voor met 0-2, maar door afstandsschoten van Ronald van Bemmel en Tini Martens werd het 2-2. Henriëtte Wisse wist zowel voor als na de rust een strafworp te verzilveren en bracht de stand op 4-2. Met een straf worp voor Hemur Enghe was het werd 4-3. Nu scoorde Ad Middelkoop 5-3, maar andermaal een strafworp hield de spanning erin, 5-4. Uiteindelijk zorgde Tini Martens voor de 6-4 winst, waar mee Eemvogels 2 op een gedeelte twee de plaats in gekomen. Het juniorenteam ontving Dalto J3 uit Driebergen. y Dalto opende de score, maar na een goede combinatie met Reyk Muller wist Sandra Lub netjes te scoren. In de tweede helft kwam Dalto weer vóór, maar Almar Lijfering had direkt een antwoord klaas d.m.v. een af standsschot. Stanley de Vries zorgde voor 3-2 en tien minuten voor tijd werd het 3-3, waarna de Eemvogels goed stand wisten te houden en er een geen doelpunten meer vielen. De E-aspiranten speelden een enorme spannende wedstrijd tegen Wouden berg El: 6-4 winst. De Eemvogelpupillen werkten hard te gen Altius Rl. Sjoerd Lub benutte een mooie doorloopbal en Hanno van de Velden zorgde in deze goede eerste helft voor 2-0. In de 12e minuut van de volgende speelhelft scoorde Paul Rull- man d.m.v. een doorloopbal en Altius zorgde voor 3-1. Uiteindelijk stelde Paul Rullman de zege (4-1) veilig met een doorloopbal. Oud-leden Op zaterdag 4 juni organiseren De Eemvogels een gezellige korfbaltoer- nooi met hun leden familie en ook oud leden. Op dit moment hebben zo'n 120 mensen zich opgegeven om met 8-tal- len te korfballen. In ieder team zitten behalve de aktieve korfballers ook niet-korfballers en oud leden. De wedstrijden zijn puur rekrea- tief. Mensen die lid zijn geweest van De Eemvogels en ook graag op 4 juni a.s. willen meedoen met het korfbaltoer- nooi kunnen kontakt opnemen met Ag- nes Kraaikamp, telefoon 12743. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155) 13014-12577 Op drie ronden voor het einde van de tafeltenniscompetitie is de eerste be slissing bij Shot gevallen. Het 3e he renteam degradeerde na een 2-8 ne derlaag tegen het Zwolse Be Quick naar de afdeling. Met de Brit Bob Potton in het team is het stevig gesponsorde Megacles uit Weert duidelijk te sterk voor de 3e divi sie. Dat Shot deze wedstrijd niet zou winnen was dan ook van te voren be kend. Toch boden de Soesters goed te genspel en had er met een beetje geluk nog wel meer ingezeten. Alle Soesters wonnen een partij en hadden tegen de 2e speler van Megacles een goede kans. Alleen Potton, die opmerkelijk sterk en serieus speelde, was duidelijk te goed. Shot 2,heeft tot dusverre alle return- wedstrijden met opmerkelijk gemak ge wonnen en is praktisch zeker van de 2e plaats. Tegen het Utrechtse SVE, waar uit nota bene nog met 7-3 van verloren was, werd nu met liefst 8-2 gewonnen. Deze hoge score kan voor een groot deel op het conto van de sterk spelende Aksel van Elteren geschreven worden. Hij slaagde er als enige in de Utrechtse kopman van Herk te kloppen: 21-19, 27-25.. Voor Shot 3 is het doek gevallen en dat is toch wel een ernstige tegenvaller, want gezien de kwaliteiten van Shot 3 en die van de tegenstanders was dat ze ker niet nodig geweest. Tegen concur rent Be Quick ging men veel te slap uit de startblokken en dat leverde een 0-3 achterstand op. Pas toen werd er fana tiek getafeltennist en kwam men terug tot 2-3. Enkele zeer ongelukkige neder lagen met twee punten verschil in de 3e game braken toen de laatste weerstand aan Soester zijde. Jeugd Het le jeugdteam, nog steeds gehandi capt door het ontbreken van Robbie Houtgast, speelde in< Breda een leuke wedstrijd tegen Belcrum. Martin Fran sen lijkt zich langzamerhand op dit ni veau thuis te gaan voelen getuige twee degelijke overwinningen. Richard van de Heuvel won één keer en verloor een partij met 25-23 in de 3e game. Programma Voor zaterdag 23 april staat de uiterst belangrijke wedstrijd tussen Shot 1 en ZTTC uit Zaandam op het programma. Om uitzicht op een plaats in de 2e Divi sie te behouden is winst op deze direkte concurrent een vereiste. De wedstrijd begint om 17.30 uur. Overige uitslagen (senioren): Shot 4-Buna 3: 8-2, Shot 5-Buna 2: 0-10, Shot 6-de Hilt 2: 10-0, Shot 7-Huizen 9: 7-3, Quick 10-Shot 8: 7-3, VEV 6-Shot 9:0-1-, Shot 10-UBTV 5:10-0, ATC 8-Shot 13: 9-1, Shot 14-Zeta 3: 6-4. Overige uitslagen (jeugd): Shot 2-Bij- maat 2: 5-5, HuizeiUJ-Shot 3: 7-3, Shot 4-Quick 3: 5-5, Quick 5-Shot 5: 10-0, Shot 6-Huizen 10: 6-4, Muiden 5-Shot 7: 4-6. Stephan Pashley is afgelopen zaterdag schaakkampioen van de Soester basis scholen geworden. Het kampioen schap, dat in de St. Ludgerusschool verspeeld werd, was een enorm span nend evenement. Er werd gespeeld volgens het Zwitserse systeem, het geen inhield dat schakers met een ge lijk aantal punten iedere ronde tegen elkaar moesten spelen. Na zes ronden stond Stephan Pashley met zes punten trots aan de leiding. Siebren Roorda en Bart in 't Hout volg den hem op een punt afstand. In de ze vende en laatste ronde troffen Stephan en Siebren elkaar. Na een slordig begin, waarin Siebren een toren cadeau gaf, moest Stephan toezien dat hij een mat had overzien. Door deze overwinning eindigde Siebren samen met Stephan op de eerste plaats. Ook Bart in 't Hout won zijn laatste partij, waardoor een driemanschap gelijk bovenaan eindig de. Berekening van zogenaamde weer- standspunten moest bepalen wie uitein delijk zich kampioen van Soest mocht noemen. Dat werd Stephan Pashley, die in de achtste groep van de Achtbaan zit. Siebren en Bart zijn leerlingen van res pectievelijk de Savornin Lohmanschool en de Van der Huchtschool Overhees. Zij zitten beiden in de zesde groep van hun school. Hierdoor werd Siebren de beste schaker uit de zesde groep. Van de leerlingen uit de zevende groep behaal de Peter Koop van de Achtbaan het bes te resultaat. Hij behaalde 4 1/2 punt, evenals Gilles van der Zant, Rik Klink hamer, Maria Hoogendoorn en Job Ca- lis, allemaal leerlingen uit de zevende groep. in dit schaaktoernooi, waaraan ruim vijftig leerlingen van Soester scholen deelnamen vielen verder nog drie jon gens op. Stijn van Wijk en Sandor de Schepper, beiden leerling van de St. Ludgerusschool behaalden het beste re sultaat van alle vijfde groepers. De longste deelnemer van het toernooi was Rik de Schepper. Rik, die in de derde groep van de organiserende school zit, moest het iedere ronde opnemen tegen iemand die minstens twee groepen ho ger zit dan hijzelf. Dat belette Rik niet om keurig vijftig procent te scoren. Vorige week vond in de instructiezaal van de brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg het jaarlijkse schaaktoernooi plaats van de Soester Politie Sportver eniging (SPSV), waaraan leden van de Nederlandse Politie Sportbond uit het hele land deelnemen. Burgemeester Scholten verrichtte na een kort welkomstwoord van SPSV- voorzitter J. Schalkwijk de opening van het toernooi, dat uiteindelijk zou wor den gewonnen door de heer M. de V/aard uit Uden, die ook vorig jaar al beslag wist te leggen op de wisselbeker. Hij eindigde in poule A van de hoofd klasse met vijf punten. Van de eigen SPSV namen de heren J. van Straten en J. van 't Veer deel; zij ver overden elk twee punten maar eindig den in de onderste regionen van de to taal-ranglijst. Het toernooi telde 60 deelnemers. De prijzen werden na af loop uitgereikt door wedstrijdleider W. v.d. Brink van de SPSV. Foto: Goos van der Wilt. Abonnees, die woensdagavond om 18.00 uur de krant nog niet hebben ontvangen, kunnen tot 18.30 uur naar het kantoor van de Soester Cou rant bellen (tel. 14152). De krant wordt dan direct alsnog bezorgd. De laatste wedstrijd van het regionale kampioenschap stond vrijdagavond op het programma voor het A-junio renteam van de Soester Schaak Club. Tegenstander Vegtlust Al was tot dusverre eveneens ongeslagen, zodat het een kampioenswedstrijd betrof. De Soesters waren qua aantal bord- punten sterk in het voordeel en had den daarom aan een gelijkspel vol doende om zich voor de landelijke ti telstrijd van volgend jaar te kwalifice ren. Eric de Haan verraste iedereen door als éérste zijn partij winnend af te sluiten. Jan de Gier won eveneens en Lars Bou- ma bracht het verlossende halve puntje binnen. Daarmee was Soest voor de derde maal in vier jaar kampioen van de regionale schaakbond, de SGS. Dat Christian Vonk verloor en Patrick Reu- merman gaat verliezen is niet belangrijk meer. De volgende middag moest hetzelfde team in de finalegroep van het Neder lands Kampioenschap voor teams tot 20 jaar aantreden tegen de favoriet voor de titel: SMB uit Nijmegen. Aanvanke lijk zag het er rooskleurig uit voor de Soesters; vier borden stonden bevredi gend tot goed, alleen Eric de Haan stond wat minder. De malaise begon bovenin. Eerste bordspeler Jan de Gier verrekende zich bij een afwikkeling en verloor een stuk en daarmee de partij (0-1). Erik Swinkels wilde in een gun stige stelling zijn tegenstander 'trucen'. Helaas werd hij zelf getruct. Zijn tegen stander nam de aanval over en na een gedwongen dameruil had Erik geen materiaal meer om tegen te spartelen (0-2). De prijs voor de mooiste over winning van de avond zou, als hij te ver geven was geweest, ongetwijfeld naar Christian Vonk zijn gegaan. Zijn oppo nent Sjef Ederveen had tot nu toe in de NK-cyclus honderd procent gescoord, maar tegen Christian kwam hij er niet aan te pas. De Soester weigerde lang te rocheren en trok met alle stukken en di verse pionnen ten aanval. Na de stelling van de SMB-er te hebben opengebro ken kon hij het eerste punt voor Soest scoren (1-2). Ondertussen was Eric de Haan ronduit beroerd komen te staan. Tijdnood maakte een einde aan zijn lijden. Daar mee was SMB (Strijdt Met Beleid!) een stap verder naar het heroveren van de Nederlandse titel. Dat Patrick Reumer- man een pot-remise eindspel nog w»st te winnen en daarmee de eindstand op 2-3 bracht, was nog slechts van belang voor de statistiek.

Soester Courant | 1988 | | pagina 23