te koop bij Schoeman te koop bij Schoeman computer/ 2498,- midPub ra ra eSoester Duinen PC XT-TURBO 85 I KOMPLETE CONFIGURATIE VOOR WEINIG GELD! LAAT JE EENS LEKKER EEN STUKJE LICHTER MAKEN I .éersP, even Mid/wweH DIFFUSANCE Salon „La Comtesse" Soest 50 jaar geleden WOENSDAG 4 MEI 1988 SOESTER COURANT PAGINA 5 Makelaardij o.g. Soesterbergsetraat79, Soest 02155-16151. Warme-maaltijd-voorziening zoekt medewerkers MINDER i¥Eü(ggisS'ri JFnMiii LJÜLl ÜJ Ül |?8|^|«<0| Ml I I ^4 MET MONITOR EN PRINTER NU Zuidpromenade 15 3768 EM Soest Telefoon 02155 - 1 28 74 B.enW. reageert Waardering maar op 'Ons Gebouw': geen geld vraagt uw aandacht: voor Geen ijs, toch ijs Korte mouw sweatshirt met turtle KETTING FORMULIEREN Vliegerwedstrijd Bibliotheekdag Solex Medico Uwe Sunstream II 6 Mei 1937 SOESTER NATUURBAD. bad op 14 Mei a.s. des namid dags te 2 uur zal worden GEOPEND. Soest, Veenbesstraat Op de 9e woonlaag met riant uitzicht en pal op het zuiden gelegen 4-kamer ap partement met c.v., balkon en berging in de onderbouw. Indeling: entree, hal, garderobekast, american kitchen, royale woonkamer 32 m2), 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet. Totaal circa 110 m2. Servicekosten f 195,- per maand. Oplevering: in overleg. Koopsom f 165.000,- k k Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 - Soest Tel. 02155-13539 B.g.g. B.J.A.M. Majoor, dir/mak /tax. Tel. 02155-16955 Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel Inlichtingen via NVI\. uwNVM- Makelaar of via ons kantoor Soest, Margrietlaan Roy. hoekwoning m. c.v., vrijst. gar., voor-, zij- en achtertuin (Z). Bouwjr. 1969. Gang, toil., k.k., doorzonwoonkam. (7.65 X 3.70) m.) m. parketvl. en open haard, grenen keuk. m. inbouwoven en elektr. kookplaat, verd.: 3 sl.kam., w.v. 1 m. v.w., douche en 2e toil. en v.w., vaste trap naarzolder m. 4e sl.kam. v.v. dakka pel, veel bergruimte en c.v. gaswandke- telopstelling. Parterre ged. thermop. beglaz. Perfect onderh. Koopsom f 245.000,- k k Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 - Soest Tel. 02155-13539 B-g-g. B.J.A.M. Majoor, dir./mak./tax. Tel. 02155-16955 Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel Inlichtingen via uwNVM- Makelaar of via ons kantoor C'-ivv" Soest Hannie Schafthof In uitst. staat van on derh. verkerend woonhuis met ruime schuur en flinke tuin. Ind.: entree, woonka mer met open haard en tuindeur, keuken met eetbar, badk. met douche en 2e toilet, 3 fl. sl.kamers w.v. 1 met vaste wastafel, vaste trap naar zolder met gr. sl.kamer. Gehele benedenverdieping is voorzien van isolerende beglazing. VRAAGPRIJS: f 167.500,- k.k. NVM Opnieuw is de warme-maaltijd-voorziening, die vrijwel dagelijks ouderen in Soest voorziet van een goed toebereide maaltijd, op zoek naar mede werksters, die willen helpen bij het rondbrengen van de verpakte maaltij den. Een rijbewijs en uiteraard voldoende tijd om tussen globaal 11.00 en 13.00 op pad te gaan om de maaltijden bij de afnemers af te leveren zijn vol doende. Zij rijden daarbij vanaf Molenschot naar diverse bestemmingen in Soest, die wijkgewijs zijn verdeeld. Ook wordt er gezocht naar mensen die zich willen belasten met het innen van de bedragen die de deelnemers betalen. Verder is er een vacature voor een wijkhoofd, die zich met de organisatie in een bepaald deel van de gemeente belast. Belangstellenden kunnen kontakt opnemen met de heer A. Brand, tel. 19053. Nog vóór de vakantie. Straks lekker fit - zónder buikje, overtollig zitvlec-s of ander ontsierend vet - de vakantiestranden toegemoet? Met Vincents Maatje Minder Plan valt u gemakkelijk de nodige kilootjes af en u voelt zich weer een heel stuk fitter! HOE? Door gedurende 8 weken mee te doen aan een gericht afslankings programma, met een prima fitnesstraining, verantwoorde dieetadviezen en regelmatige gewichtskontroles en het percentage vetgehalte Gezellig met een groep van mensen, die nèt zo graag een stukje lichter willen worden als uzelf. Wekelijks doet u een uur fitnesscircuit (met o.a. specifieke oefeningen /oor figuurkorrektie) en drie kwartier aerobic/bodyrobic En bovendien krijgt u eeh uitgebreide handleiding om er ook thuis nog het een en ander aan te doen' Voor relatief weinig geld; leden van Vincent's Fitness Promotions beta len slechts hfl 47,50; voor niet-leden kost het komplete programma hfl 147,50. Vincent's Maatje Minder Plan. dé manier om fitter en slanker de vakantie tegemoet te gaan1 Informatie en inschrijving: Vincent's Fitness Promotions, van Weedestraat 211, Soest - tel. 02155-23106. RESTAURANT SOESTERBERGSESTRAAT188 S0ESTDUINEN 02155-12739 liHmnmimumu!!!!!!!! iiïaiiiiiiiiïiiiiiiiiiiiiniiii h /WW /WW IBM Compatible 640K intern geheugen 2 diskdrives van 360K 16-bit 8088 micro processor 4.77/8 Mhz. omschakelbaar 8 slofs Multi l/O kaart met: diskdrive controller, real time klok-kalender, RS-232 serial poort, 2 x Parallel printerpoort, game/joystick interface Hercules monochrome graphics kaart AT keybord met 102 toetsen Reset knop en turbo schakelaar licensed BIOS MS-DOS 150 watt netvoeding kompleet met Thomson monochrome monitor en Epson matrixprinter excl. BTW Burgemeester en Wethouders hebben gezamenlijk gereageerd op het plan "Ons Gebouw" dat een aantal Soesters wil realiseren aan de Dalweg. Het is een eerste reaktie, zonder standpunt. Het college waardeert het initiatief en wacht een meer uitgewerkt idee af. Het zet wel vraagtekens bij financiering en Exploitatie, w^ht er kan niet direkt op gemeentelijke subsidie worden gere kend. In de meerjarenbegroting zijn na melijk voor dit doel geen middelen ge reserveerd. De veelheid van noodzake lijke en gewenste beleidsvoornemens enerzijds en de beperkte financiële middelen van de gemeente anderzijds maken het ook niet waarschijnlijk dat op korte termijn van gemeentewege middelen, beschikbaar zijn. Openbare commissievergaderingen •Dinsdag 10 mei, 19.30 uur: Bestuursvergadering Sport Agenda o.a.: sportnota, notitie sporthal Dalweg; •Woensdag 11 mei, 10.00 uur: commissie Ouderenbeleid Agenda o.a.: - samenstelling drie werk groepen uit de commissie; - eerste gedachtenwisseling inzake plan ouderenbeleid. Plaats: dépendance achter gemeente huis. De agenda's en stukken kan men inzien in het gem. INFOrmatiecentrum; hier kan men ook alles vertellen over de mo gelijkheid van "spreekrecht" tijdens de vergaderingen". Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóót en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter der commissie op geven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gele genheid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte opmerkingen bij haar be schouwingen betrekken. 4. Degenen die in eerste instantie van het spreek recht gebruik hebben gemaakt, hebben het recht voorafgaande aan de bespreking in de tweede besprekingsronde het woord te voeren indien naar hun oordeel de discussie v an de commissie leden in eerste insatntie daartoe aanleiding geeft. 5. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meer derheid van de commissie behoefte blijkt te be staan, de sprekers uit het publiek vragen hun op merkingen bij de behandeling van het agenda punt te verduidelijken, of aan te vullen. Winkels mogen open Aanwijzing bijzondere dagen als be doeld in artikel 9, eerste lid van de winkelsluitingsweg 1976) Burgemeester en Wethouders maken hierbij bekend dat zij voor het jaar 1988 de volgende dag hebben aangewezen als dag, waarop de in de artikelen 2, eer ste lid onder b en c, 7 en 8 van de Win kelsluitingswet 1976 vervatte verboden niet gelden:* Hemelvaartsdag, 12 mei 1988. Het vorenstaande betekent dat in Soest en Soesterberg alle winkels alsmede de bedrijven, waar gewoonlijk goederen aan het publiek plegen te worden ver kocht dan wel te koop worden aange boden, op genoemde dag voor het pu bliek geopend mogen zijn. Tevens is de uitoefening van straathan del voor degenen, die daarvoor vergun ning van ons college hebben, op ge noemde dag toegestaan. Hinderwetvergunningen Burgemeester en Wethouders hebben vergunning verleend op de verzoeken van: a.A.J. Brink, Wieksloterweg o.z. 11, voor het oprichten en in werking heb ben van een drukkerij op het perceel Wieksloterweg o.z. 11 b.Schmitt Benelux B.V., Dorrestein- weg 58a, voor het oprichten en in werking hebben van een groothandel in weerstandslasapparatuur op het perceel Dorresteinweg 58a; c. mw. L.C. v.d. Blom-v.d. Pol, Fazan tenkamp 272, 3607 CM Maarssen- broek, voor het oprichten en in wer king hebben van een snack-kiosk op het perceel Soesterbergsestraat nabij de spoorwegovergang. De positieve beschikkingen liggen van af heden één maand ter inzage bij de afd. milieubeheer, gemeente Soest, Lange Brinkweg 77, kamer 012 op werkdagen van 8.30 tot 12.00 uur, als mede in de bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan tijdens de openingsuren. Beroep tegen deze beschikking kan worden inge steld door degenen die reeds mondeling of schrif telijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aantonen dat zij niet instaat waren eerder be zwaar te maken. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Af deling voor de geschillen van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, binnen één maand na de dagtekening van deze kennisge ving. Degenen die beroep instellen kunnen overeen komstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopi ge voorziening. Dit verzoek moet binnen bovenge noemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Hinderwetaanvragen Bij de afd. milieubeheer van de ge meente Soest, Lange Brinkweg 77, ka mer 012 liggen vanaf heden op werkda gen van 8.30 tot 12.00 uur, alsmede in de bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan tijdens de openingsuren ter inzage de verzoeken met bijlagen van: a. Sauna-Fitnesscentrum Soesterberg B.V., Amersfoortsestraat 105, voor het exploiteren van een bestaand sau na-fitnesscentrum op het perceel Amersfoortsestraat 105 (dit verzoek ligt ook ter inzage bij de hulpsecreta rie Soesterberg tijdens de openingsu ren); b. Drukkerij Practicum B.V., Toren straat 2d, voor het oprichten en in werking hebben van een drukkerij op het perceel Torenstraat tussen 22 en 24; c. R. van Beek/A.E. van Beek-van Bloppoel (La Grande Bouffee) Soes terbergsestraat 107, voor het exploi teren van een bestaand restaurant op het perceel Soesterbergsestraat 107. Gemotiveerde bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kunnen door een ieder gedurende een maand na dag tekening van deze kennisgeving schrif telijk worden ingediend bij het gemeen tebestuur. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage ge legd. Een ieder kan ook mondeling in per soon of bij gemachtigde bezwaren in brengen op verzoek tot 25 mei 1988. Men gelieve daarvoor een afspraak te maken. Indien men dat wenst worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het be zwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. Beroep tegen de op het verzoek geno men beschikking kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden ingesteld door degenen die binnen de gestelde termijn schrifte lijk of mondeling bezwaren heeft inge bracht, tenzij wordt aangetoond dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te dienen. Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op daartoe strekkende verzoeken met toe passing van de daarbij genoemde voor schriften, vergunning te verlenen voor; het bouwen van een clubgebouw t.b.v honkbalvereniging, Koningsweg 7 (ar tikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening); het bouwen van een garage, Krekel 14 (artikel 11 van de voorschriften be stemmingsplan 3e herzieninge bestem mingsplan Overhees); het bouwen van een dubbel woon huis, Gallenkamp Pelsweg 18-18a; het aanbouwen van een magazijn, Molenstraat 137 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 5 mei 1988 eventuele bezwaren schriftelijk bij Bur gemeester en Wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens kantooruren (8.30-12.00 uur) in het kantoor van sector 1, afdeling bouwzaken, Lange Brinkweg 77 (kamer 0-21) ter inzage. Verleende bouwvergunningen •het bouwen van een garage, Turf- streek 91; •het bouwen van twee dubbele wonin gen, Middelwijkstraat, sëetie A, nr. 4987; het bouwen van 18 premie C-patio koopwoningen en 20 premie C patio huurwoningen, Hazepad, Reigerpad, Ganzetrek en Patrijsgang, sectie G, nr. 6822 ged.; het bouwen van zes woningen, Maria- straat en Van Straelenlaan, sectie K, nr. 999. Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de publicatie bij het college van B&W een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Informaties, info-centrum, STEENHOFFSTRAAT 9a Telefoon 02155-22555 Open maandag t.m vrijdag Informatietelefoon met actualiteiten tel. 93665 (24 uurs-service). De ijsbaanvereniging Soesterberg gaat donderdag 5 mei ijs uitdelen. Alle kin deren tot 15 jaar, die in de afgelopen winter een abonnement hebben ge kocht, kunnen tussen 14.00 en 16.00 op de ijsbaan een ijsje afhalen. Het bestuur van de ijsbaan heeft dit be sloten te doen, omdat er deze winter niet voldoende ijs is geweest om te kun nen schaatsen. Onder het motto 'Geen ijs, toch ijs' hoopt men de kinderen enigszins tegemoet te komen. (in div. kleuren) in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Drukkerij Smit B.V. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033-18747 Tien kinderen zijn in de prijzen gevallen van de vliegerwedstrijd, die tijdens de Bibliotheekdag aan de Albert Cuyp laan werd gehouden. Groep 1: (Kinderen die geen eigen vlieger bij zich hadden) Lesley Postema (6), leke Wolthuis (8), Julie Gander (10), Beniasa Albay (13) en Randal Plomp (12). Zij wonnen een Delta Vlieger. Groep 2: (Kinderen met een eigen vlieger) Roosje Smink (8), Daniël Leertouwer (10), Jeroen Kuipers 10), Paula Mees ters (9) en Vincent Leeuwenkamp (6). Zij wonnen een strandbal. dieptewarmte methode voor figuurcorrectie. Zorinebank-hemel met gezichtsbruiner en Uwe pending systeem DE NIEUWE HYDRATERENDE KRACHT VOOR UW HUID f PARIS W. M. de Graaf Heideweg 62 - 3768 BC Soest Telefoon 02155 - 1 47 21 Vandalen aan het werk Toen een 2 jaren geleden de bosschen in onze gemeente door een rupsen- plaag werd aangetast, werd als een der bestrijdingsmiddelen een uitbreiding van den vogelstand beproefd, door in die bosschen vele nestkastjes te hangen. Zeer veel van de nestkastjes zijn bevolkt geworden en door deze vermeerde ring van vogels hoopt men de insecten de baas te blijven. Bij de dezer dagen gehouden controle van de nestkastjes kwam men echter tot de ontdekking, dat verschillende kastjes door baldadige personen openge maakt waren en de eieren vertrapt waren. Om aan dit vandalisme een einde te maken, wordt een ieder verzocht, bij con statering van dergelijke feiten, dit aan de politie bekend te maken. Steeds meer wordt de instelling van de vrijwillige natuurwacht waarop wij vorige week nog eens de aandacht vestigden, noodzakelijker. De staking te Baarn Reeds eenigen tijd wordt er door de arbeiders, die werkzaam zijn aan de ver betering van den weg Baarn-Hilversum, gestaakt. Eenige werkwilligen uit an dere plaatsen, die het werk voorzetten, worden daarin gehinderd door de sta kers en dezer dagen kwam het tot een handgemeen, waarbij de Soester Politie handelend moest optreden. De werkwilligen werden n.1. in de Birkt aangeval len, waarbij hun fietsen werden vernield. De politie zette een achtervolging in en in het Baarnsche bosch gelukte het hen in samenwerking met de Baarnsche rijksveldwacht een der stakers te arresteren. Het bestuur SOESTER NATUURBAD brengt ter openbare kennis dat hrt Aanvragen om abonnementen aan het bad onder over legging van twee pasfoto's.

Soester Courant | 1988 | | pagina 5