Bij ons op Soest' 7?5 vj lettinga bv Laat lepra ook jóu een zorg zijn. Astma, je zult 't maar hebben J Hazelnoot- Turcotaart Lettinga uw adviseur. uw makelaar! SOESTERBERG H WOENSDAG 11 ME11988 SOESTER COURANT PAGINA 13 Fotogroep Soest scoort weer hoog Soester kiest eieren voor 'zijn' geld Matthias Noorlander wil Soester Natuurbad behouden voor burgers Zevende editie een week vervroegd Avondvierdaagse start op 30 mei 160 Museum Oud-Soest Van Brummelen 150 Giro 50500 Bank 70.70.70.929 Astmacollecte 9-15 mei Fractieberaad PS Video reportages De geblinddoekte vrouwen van de Vlaamse schilder Chris de Nijs Stonketbnkkerij Pitnllahemaker» Meubel stoffering 03405 - 62451 Morane Ook dit jaar heeft de fotogroep Soest weer deelgenomen aan de door de fo- tobond B.N.A.F.V. uitgeschreven landelijke wedstrijd voor fotoclubs. Het is voor fotoclubs een gelegenheid om zich te meten met andere fotover- enigingen. De clubinzendingen bestaan uit 8 foto's van minimaal 3 auteurs en maximaal 3 foto's per'auteur. Er kan ingezonden worden met collecties van 8 zwart/wit en/of 8 kleurenfoto's. De totale club/ groepsinzendingen worden op kwaliteit beoordeeld door 3 juryleden en inge deeld in vijf groepen. Het lukte de fotogroep Soest voor het vijfde achtereenvolgende jaar met een zwart/wit serie een plaats in de Top groep te bereiken. Een knappe ongeë venaarde prestatie van het vijfhoofdige vrijetijdsfotografenkollectief uit Soest, temeer daar de jury dit jaar slechts één inzending in de Topgroep plaatste. Bij de categorie kleurenfoto's eindigde de fotogroep Soest in groep 1, eveneens een uitstekende score. Bij de categorie zwart/wit werden van uit alle delen in Nederland in totaal 124 collecties van 8 foto's ingezonden en bij de categorie kleurenfoto's werden 78 collecties van 8 foto's ingezonden. Individueel verwierf Huib Limberg bij dze wedstrijd met een zwart/wit foto het predicaat "goed" (een zilveren on derscheiding). Vermeldenswaardig is verder nog dat de Fotogroep Soest tot 24 oktober per deelnemer 15 foto's, en derhalve in to taal 75 foto's exposeert bij de Stichting Gouden Handen te 's-Heerenberg. Wim Pin exposeert vanaf 22 mei, gedu rende een maand en individueel, in de Apeldoornse Galerie "Te Kijk" Op de jaarvergadering van de Foto- bond j.1. 7 mei te Epe werd aan Huib Limberg de rode speld, welke behoort bij de internationale titel van E-FIAP (Excellence du F1AP), uitgereikt. De FIAP -Féderation Internationale de 1'Art Photographique- is bij de UNES CO aangesloten. De E-FLAP titel wordt uitgereikt aan personen die ten minste 50 acceptaties/prijzen bij inter nationale Foto-salons hebben ontvan gen. Daarna dient men een collectie van 15 foto's ter beoordeling te overleggen aan een in eerste instantie nationale jury en in tweede instantie aan een interna- Ee/n van de winnende foto's van de Fotogroep Soest. tionale jury. In Nederland werd deze E-FIAP titel inmiddels aan 17 personen uitgereikt. Bij het zien van het interieur van een cel in het politiebureau week een 24-jarige Soester in één klap van zijn principe af. Hij was aangehouden door de politie, omdat hij nog een boete van 125 gulden moest betalen. De man zei liever een dag te moeten zitten in één van de cel len, omdat het tegen zijn principe was de boete te voldoen. Toen hij naar de cel werd geleid koos hij toch eieren voor zijn geld: "Bel m'n moeder maar," zei de man, die eerder een aanbod van haar om de boete te betalen had afgeslagen. Matthias Noorlander wil dat het Soes ter Natuurbad open blijft en niet wordt verkocht. De twaalfjarige scho lier uit Soest heeft het gemeentebe stuur een brief geschreven, waarin hij zijn teleurstelling over de verkoop kenbaar maakt. "Ik vond het eiegnlijk helemaal niet zo leuk toen ik het hoorde. Er waren al veel protestbrieven geschreven, las ik in de kranten. Zo ben ik op het idee geko men om een brief te sturen," zegt Mat thias, leerling van De Schakel. Voor hem mag het Natuurbad blijven zoals het nu is. Hij hoeft niet persé ver wend te worden met whirlpools en wildwaterkreken. Matthias wil gewoon buiten kunnen zwemmen in Soest als hij daar zin in heeft. "Anders moetje hele maal naar Amersfoort of Leusden," motiveert hij zijn standpunt. "Het zou echt jammer zijn als het Soester Natuur bad er straks niet meer is." De plannen voor een zwembadaccom modatie aan de Dalweg hebben voor alsnog niet zijn zegen. "Er moet wel een buitenbad komen, waar je lekker in kan zwemmen. Het lijkt me niet dat het nieuwe zwembad volgend jaar al klaar is, maar het Soester Natuurbad is dan wel dicht," zegt de rechtsback van s.o. Soest D2. "Nee, ik heb dit jaar geen abonnement gekocht. Dat vond ik niet nodig, vorig jaar ook niet. Maar ik ga Foto: Goos van der Wilt. wel regelmatig zwemmen. Ook 's win ters in De Turf." Binnenkort zal er bij Matthias een brief in de bus glijden van de gemeenté. Het gemeentebestuur zal hem daarin uitleg gen waarom het besloten heeft het Na tuurbad te verkopen. De Soester avondvierdaagse wordt ge houden in de week van 30 mei tot en met 2 juni. Dit in tegenstelling tot eer dere berichten, waarin werd gespro ken van 6 tot en met 9 juni. De A4D is dit jaar vervroegd na overleg binnen de Stichts Gooise Wandelsport Bond (SGWB). In voorgaande jaren is gebleken dat het gelijktijdig houden van de A4D prakti sche problemen opleverde. De ver schillende organisatiecommissies on dervonden steeds meer moeilijkheden om voldoende muziekkorpsen te con tracteren en in sommige gevallen ge beurde het dat parcoursen van diverse Vandaag: Henk Tiggelaven (69). Foto: Herman van Dam Sinterklaas: "Ik moet hier weg. Ze trekken de Koningsweg door en die komt hier dwars door de kamer heen te lopen. Het huis kan me niks schelen, maar aan de winkel ben ik zeer ge hecht. Die winkel is mijn leven en mijn hobby. Dat kan ik nog wel doen tot ik dood ga. Maar we moeten hier weg uit Klein Engendaal. En dan is het afgelo pen. We hebben al een ander huis aan de Molenstraat. Daar zat eerst Roskam, dat was ook een winkel, maar die be stemming hebben ze erafgehaald. Maar ik wil eerst zekerheid over mijn schadevergoeding. Dat kan nog wel twee maanden duren, zegt de gemeen te. Voor de Molenstraat heb ik al een maand huur betaald. Dat hou ik niet vol. Ik kan de volgende maand toch niet weer die huur betalen? Hoe lan ger het duurt, hoe duurder het wordt. Willen ze me gek maken? Ze kunnen het zich blijkbaar niet voorstellen wat het is. (Zij: mijn man raakt er de laat ste tijd helemaal door in de war. Hij kan er niet tegen). Dat valt wel mee. Wanneer ze deze maand niet met een voorstel komen, blijf ik hier zitten en dan moeten ze maar zien wat ze doen. Dan werk ik niet meer mee en bekij ken ze het maar. De Eng Dat doortrekken van de Koningsweg door Klein Engendaal is natuurlijk geen goede oplossing voor Soest. Ze hadden hem beter recht door kunnen laten lopen of buitenom langs Soest- Zuid. Ach, er is zoveel veranderd op Soest wat niet goed is. Soest was vroe ger hartstikke mooi. Kijk eens naar de Eng. Vergelijk die mais met dat mooie gele graan dat er vóór de oorlog groei de. Toen noemden ze de Eng "de voorraadschuur van Soest". Klein En gendaal is ook mooi. Al deze huisjes moeten verdwijnen en als de Konings weg klaar is, gaan ze hier bouwen aan de overkant. In 1971 ben ik deze winkel begonnen: een uitbouw van tweehonderd vier kante meter. Wat voor winkel? Ja, hoe moet je dat noemen: een jantje-van- alles. Ik verkoop alles: elektrische ap paraten, potten en pannen, vuurwerk, levensmiddelen, aardewerk, bier, wij nen, limonade, ijsjes, sigaretten, vlees, diepvries, kerstartikelen. De hele-du- vel-en-zijn-ouwe-moer. Ze komen hier voor alles, voor het kleinste lampje tot aan de meest vreemde artikelen waar ik nog nooit van gehoord heb. Ik heb klanten uit de hele omtrek, tot in Leusden toe. Dat komt ook omdat ik altijd open ben. Iedereen weet dat en de politie weet het ook. Ik heb in die zeventien jaar misschien één keer een bekeuring gehad. Je kunt hier al tijd terecht. Ik ben nog nooit met vakantie geweest. Ik heb nooit iets verdiend. Ik begon hier met veertigduizend gulden schuld. Daar ging alle winst naar toe. Op een kratje pils verdien ik negentig cent. Als ze één flesje jatten is mijn he le winst weg. Dat vergeten ze wel eens. Als het goed ging zou je per jaar wei voor drie vier ton moeten omzetten. We leefden al die jaren van mijn inva- lidengeld, omdat ik ooit een ongeluk heb gehad. Eindelijk ben ik schuldvrij, kon ik winst gaan maken en nu moet ik hier verdwijnen. In deze winkel zit een kapitaal aan goederen. Hoe raak ik dat kwijt binnen aan maand? Ik heb al tegen mijn vrouw gezegd: ga jij maar vast in de Molenstraat wonen, dan blijf ik nog een poosje hier. Zij is al twee jaar gehandicapt, uitgeschakeld. (Zij: dat doe ik niet. Ik ga niet alleen in ene vreemd huis wonen. Ik blijf hier). Rooie Mijn vrouw heeft 22 jaar op het woon wagenkamp gevent met de winkelwa gen. Toen werkte ik bij Remia. Vóór we hier woonden, hadden we een schildersbedrijf an de Laanstraat. Schilder was vroeger een mooi vak. Nu niet meer. We zaten aan de Laan straat in een boerderij. De Schothorst. Daar moesten we ook weg. Drie jaar later stond die boerderij er nog. Van huis uit was ik schilder. Ik was ne gen jaar toen we op Soest kwamen wo nen aan de Wieksloterweg. Later woonden mijn ouders aan de Ringweg. Mijn vrouw is op Soest geboren, aan de Veenhuizerstraat. Mijn jeugd was een mooie tijd. In 't Veen kon je 's winters schaatsen over het land van de Veenzoom tot aan de Dorresteinweg. In de sloten zaten "bankjes" door het afgraven van de turf. Die bankjes hoogden wij jongens op en dan viste je zo de paling uit de modder. Een mooie tijd. Toen ik in "Soest" voetbalde, noem den ze mij "rooie" Henk. Later voet balde ik in Baarn. Ik had rood haar en zelfs in de krant werd gemeld dat een doelpunt gemaakt werd door "rooie" Henk Tiggelaven. Toen ik zeven me ter van een ladder viel, zeiden ze: "rooien zijn taai". Ik had puur geluk. Ik had een steen onder de ladder ge legd. Nou ja, tien keer gaat dat goed en de elfde keer is het mis. Ik kwam pre cies in een bloemenperkje terecht. Daar lag ik. Die mevrouw kwaad, om dat haar bloemen beschadigd waren. Nu noemen ze me hier "sinterklaas" vanwege mijn witte haar en mijn baard. Ik doe dit werk met hart en ziel. Vooral met kinderen kon ik goed op schieten. Op woensdagmiddag was ik uren bezig met dubbeltjes- en kwar tjesklanten, met kauwgomballen voor een cent. Poffen? Minimaal. Je moet wel eens voor een goede klant die je kent wat voorschieten omdat hij zijn portemon- naie vergeten is. Eén keer had ik daar door een verliespost van bijna hon derd gulden. Ik had de rekening al af geschreven en toen kwam hij na tien jaar alsnog langs om te betalen." JAN VISSER gemeenten elkaar overlapten. Besloten werd de A4D te spreiden. In Soest ver vroegde men de periode met een week. De Plaatselijke Regelings Commissie Avondvierdaagse Soest is momenteel druk in de weer met het treffen van de voorbereidingen voor de zevende A4D in Soest. Evenals vorig jaar kunnen ook kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 8 jaar deelnemen. Voor hen zijn parkoer sen uitgezet van vijf kilometer. De kin deren moeten wel worden begeleid door volwassenen. De groepen en de individuelen kunnen kiezen uit de 10 en de 15 kilometer. De eerste dag is op maandag 30 mei, het défilé wordt gelo pen op donderdag 2 juni in het winkel centrum Overhees. De winkeliers van dit centrum verzorgen op dinsdag een attentie voor alle deelnemende wande laars. De start en finish op alle avonden is weer bij de bedrijfshal van de firma Van Asch aan de Industrieweg. De wandeltochten gaan dit keer door de Lage Vuursche, landgoed Pijnenburg, Baarn en Soest. Inschrijven Men kan zich op dinsdag 24 en woens dag 25 mei inschrijven voor de A4D. Dat moet in het clubhuis Het Kruispunt aan de Albert Cuyplaan tussen 19.00 en 20.00 uur. Inschrijven kan ook op de eerste dag van de A4D in de bedrijfshal van Van Asch. De starttijden voor de 5 en 10 kilometer liggen tussen 17.30 en 18.30 uur. De wandelaars op de 15 ki lometer kunnen beginnen vanaf 18.30 uur. Voor alle informatie over de ze vende avondvierdaagse kan men te recht bij Fieke Dazelaar, tel. 11709. Vrouw raakt gewond na val met fiets Op de Van Weedestraat is een 63-jarige vrouw gewond geraakt nadat ze ten val was gekomen. Ze is, vermoedelijk met een gebroken heup, in het ziekenhuis opgenomen. Steenhoffstraat 46 De viering van het 150 jarig jubileum van bakkerij Van Brummelen is een groot succes geworden voor de familie Van Brummelen, maar ook voor het museum Oud-Soest. Vorige week overhandigden de heer en mevrouw Van Brummelen een bedrag aan de voorzitter van de Stichting Oud-Soest, het resultaat van de oproep om geen ca deaus te geven maar een bedrag te de poneren in de melkbus voor het mu seum. Mede dankzij de publiciteit en het feit dat velen die op woensdag 27 april kwamen feliciteren gehoor gaven aan deze oproep resulteerde een en an der in het fantastische bedrag van 3000 gulden. Bij de overhandiging sprak mevrouw Van Brummelen een kort dankwoord voor alle medewerking en de vele goede wensen, bloemen en geschenken die de familie bovendien nog ontving. Het be drag werd in ontvangst genomen door Oud-Soest-voorzitter A.J. van den Dijssel en enige bestuursleden. In dat verband sprak Van den Dijssel lovende woorden aan het adres van de familie "Van Brummelen en de cliëntèle van de bakkerij - de "warme bakker uit de Ker- kebuurt, met een warm hart voor Oud- Soest". Scheepsmodellen In het museum is vanaf 12 mei (Hemel vaartsdag) een expositie ingericht van een vijftal scheepsmodellen, in grootte variërend van 1.20 meter tot 90 centi meter. Deze modellen zijn het resultaat van vrije-tijdswerk van onze plaatsge noot F.C. Collard, die o.m. op minu tieuze wijze een Deens fregat uit 1865 heeft nagebouwd. Alleen dit model, met zijn volledige tuigage, is al een be zoek aan het museum waard! Ook wordt een scheepsmodel in aanbouw getoond, waardoor men een goed in zicht verkrijgt over de wijze waarop een schip tot stand komt. Museum Oud-Soest is gevestigd in Huize Sint Jozef, Steenhoffstraat 46; het is op Hemelvaartsdag (12 mei) ge opend van 11.00 tot 17.00 uur en voorts elke zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur. Nederlandse Stichting voor Leprabestrijding Wibautstraat 135.1097 DN Amsterdam, tel.020-938973 Voor veel mensen "fs ademen de ge- een kinderhuis vorie iaar. is er d ge woonste zaak. Het gaat vanzelf, zon der inspanning, zonder nadenken. Ge lukking maar. Helaas geldt dat niet voor iedereen. Eéen op de tien mensen heeft moeite met ademen, door astma, allergie, bronchitis of longemfyseem. Artsen noemen dit CARA. CARA is een ware volksziekte. Dat CARA desondanks niet zo bekend is, komt omdat het vaak een "verborgen" ziekte is. CARA-patiënten doen het liefst of er niets aan de hand is. Maar dan ineens krijgen ze het te kwaad. Ze zijn benauwd, en flink ziek. Dan moe ten ze afhaken. CARA-patiënten zijn vaak dag in dag uit met hun ademhaling bezig. Ze moeten hun leven lang vech ten om er bij te horen. Het Astma Fonds doet er alles aan om het lot van vele tienduizenden CARA- patiënten te verlichten. Daarvoor is veel geld nodig. Daarom is ook uw hulp onmisbaar. De patiënt staat centraal bij het Astma Fonds CARA-patiënten hebben een flinke handicap. De ziekte brengt ook voor de gezinnen en de omgeving van deze mensen veel problemen met zich mee. De patiënt staat centraal bij het Astma Fonds. Het fonds subsidieert daarom verschillende proefprojecten voor pa tiëntenbegeleiding. In bepaalde geval len als CARA-patiënten tussen wal en schip dreigen te geraken, geeft het Ast ma Fonds directe hulp. Tevens tracht het fonds de rechtspositie van de CA- RA-patiënt te verbeteren. Maar het Astma Fonds is op meer ge bieden actief. Het steunt het werk van de astmacentra en subsidieert weten schappelijk onderzoek. Geeft (bij)scholing aan artsen en andere hulp verleners. Verder verzorgt het fonds voorlichting aan patiënten en tracht be grip te kweken voor de CARA-patiënt en zijn probleem. Wetenschappers hebben waardering voor het Astma Fonds Onderzoek is een dure aangelegenheid. Het wordt steeds moeilijker om het be nodigde geld bijeen te krijgen. Ook de bijdragen van het rijk aan wetenschap pelijk onderzoek ontkomen niet aan de bezuinigingen. Gelukkig doet het Ast ma Fonds er veel aan om de voortgang van onderzoek naar CARA te garande ren. Onderzoek gesubsidieerd door dit fonds is gericht op de oorzaken en het erkennen van CARA. En op verbete ring van de behandeling van de CAR A- patiënt. Naar schatting zal er de komen de tijd zo'n vier miljoen gulden per jaar nodig zijn voor het subsidiëren van lo pend onderzoek en voor het opzetten van nieuwe projecten. Bouw van zwembad voor CARA-pa tiënten in Davos CARA-patiënten, vooral kinderen, hebben baat bij een verblijf in het Ne derlands Astmacentrum Davos in Zwitserland. Naast een uitbreiding met een kinderhuis vorig jaar, is er dit jaar gestart met de bouw van een zwembad. Zwemmen heeft voor hen een sterke therapeutische werking. De bouw van dit zwembad wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van het Astma Fonds. Naast Davos zijn er nog een aantal ast macentra in Nederland. Het fonds steunt ook deze centra waar het nodig is. Bijscholing CARA voor wijkverpleeg kundigen. Ook een taak van het Ast ma Fonds. In samenwerking met het Kruiswerk geeft het Astma Fonds voorlichting en bijscholing aan (wijkverpleegkundi gen. Deze hulpverleners hebben vaak met CARA-patiënten te maken. Het is dus belangrijk dat ze weten hoe ze een CA- RA-patiënt kunnen adviseren en bij staan. Het Astma Fonds verzorgt en on dersteunt ook bijscholing voor andere professionele hulpverleners zoals spe cialisten, huisartsen en fysiotherapeu ten. Groepsvakanties voor ernstige CA RA-patiënten Voor CARA-patiënten die niet of moeilijk alleen op vakantie kunnen, or ganiseert het Astma Fonds groeps vakanties in binnen- en buitenland. Bo vendien subsidieert het fonds therapeu tische zomerkampen voor jongeren omdat veel CARA-patiënten door hun ziekte aan huis gekluisterd zijn. Het is jammer dat er niet meer patiënten op deze wijze op vakantie kunnen. Het Astma Fonds hoopt met uw gift dit aan tal te vergroten. Gezond schoolklimaat noodzakelijk voor kinderen met CARA Dieren in de klas zijn een veel voorko mend probleem voor kinderen met CARA...maar niet het enige. Veel scholen zijn stoffig en vochtig. Voor leerlingen met CARA betekent dat: prikkels, allergie, benauwdheid en vaak extra ziekteverzuim. Het Astma Fonds beschikt over een- groot pakket voorlichtingsmateriaal: folders, brochures, boeken en films, voor de CARA-patiënt en zijn omge ving. Voor het werk van het Astma Fonds is geld nodig, veel geld. Wetenschappelijk onderzoek, hulpver lening en voorlichting moeten door gaan. Voor al die activiteiten is dit jaar ruim 10 miljoen gulden nodig. Maak het werk van het Astma Fonds mogelijk! Uw steun is daarbij onmis baar! Geeft deze week gul aan de col lectant of gireer op giro 55055. Iedere burger van Soest kan maandag avond 16 mei van half acht tot acht uur meepraten bij Progressief Soest over politieke zaken of over zijn/haar eigen perikelen met het gemeentebestuur. P.S. houdt deze avond haar maande lijks openbaar fractie-overleg dat voor af gaat aan de gemeenteraadsvergade ring van 19 mei. Vanaf acht uur be spreekt de fractie (Leidje Tomassen, fractie-assistent Gerrit Leefland en Jan Visser) o.l.v. Jan Nuijten de agenda van deze gemeenteraadsvergadering in mei. Eén van de interessante onderwerpen deze keer is het Voorlopig Schetsont werp voor een nieuw Gemeentehuis aan de Dalweg. Het fractieberaad wordt maandagavond 16 mei gehou den in Kamer 36 van de dépendance achter het oude Gemeentehuis. De kof fie staat klaar. Foto-Video Herman van Dam Praamgracht 5 Soestdijk Tel. 02155 17552 Chris de Nijs (39) exposeert tot 30 mei elf interessante schilderijen in de Boomkamer ven Kasteel Groenveld in Baarn. Hij is leraar aan het Sint Tho masinstituut te Brussel en aan het Ate lier Beeldende Kunsten Westrand te Dilbeek. Alle vrouwenfiguren op zijn tableaus zijn geblinddoekt en krijgen binnen het landschap van zijn schilderijen een bij na mythologische betekenis mee. Fraaaie kleuren en zwevende lijnen schenken het werk van deze jonge Vlaamse schilder een symbolisch ka rakter van onvergankelijk leven en on bereikbare levenstekens. Een fantasie wereld van effecten voor wie goed wil kijken. Deze expositie werd zaterdagmiddag geopend door Mr. Raoul de Puydt, hoofdredacteur van het literaire tijd schrift "'t Kofschip". Daarna ontspon zich in de Hasselaerzaal een poëziepro gramma van hoog kwalitatief niveau. Eregasten waren hier: Helena de Vetter uit Gent, Jan Kooistra uit Leek en Jana Beranova uit Rotterdam. De presenta tie was in handen van Nelleke Streef kerk. Het literaire festijn werd 's avonds afgesloten met een uitverkocht Dich- tersdiner "Poëzie a la Carte" in het res taurant van het Kasteel. De bedoeling is dat volgend jaar deze traditie word voortgezet. ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦O Vrijdag en zaterdag: van 9.50 voor LAANSTRAAT 31 SOESTDIJK TELEFOON 12387 ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦OH 01 CD KONINGINNELAAN 22 SOEST - TEL. 02155-25996 KONINGINNELAAN 22 SOEST - TEL. 02155-25996 Goed onderhouden woonhuis met schuur, c.v. gas en achtertuin op het zuiden. Ind.: entree, living met open keuken, toilet. Ie verd.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en wc. Vaste trap naar geïsoleerde zolder met kamer en bergruimte. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs179.0Ö0,- k.k. MAKELAARSKANTOOR O.G. NVM 2e HOGEWEG 46 ZEIST TELEFOON 03404-25774

Soester Courant | 1988 | | pagina 13