Splinter Eemland b.v. Jè'.ijj 9.- 9r Doelpuntenregen voor Bentinck Fonds Wiftm RWDM smaakmaker op 'De Ploeg' s.o.Soest Overschrijven? Wij doen alleen maar aan inschrijven!! Mike de Weerd naar FC Utrecht Eemvogels verliest geen punt KORFBAL Basketballers Red Stars voor achtste keer naar Denemarken Nog meer kampioenteams bij de LTC Soest WOENSDAG 18 MEI 1QS» SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 21 ZONDAG VOETBAL ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 17728 Soester in marathon en kwart triathlon ATLETIEK GESPECIALISEERD IN JONGE GEBRUIKTE FORD AUTO'S Soest gaf toon aan in thuiswedstrijd FIETSCROSS Soester voetballers verslaan artiesten met 8-6 ■ËÉkMi. WÊm XïtkJL 4J Ir Ffm f «r Gerrit Muis schaakkampioen Soest SCHAKEN Shot laat winstkansen liggen TAFELTENNIS Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 grage lezers. Centrale verwarming VOETBAL p„i TENNIS BASKETBAL SOFTBALL Softbalsters winnen TENNIS Soest-Zuid bijna kampioen itdooiing Het Molenbeekse RWDM was de ab solute smaakmaker van het grote in ternationale toernooi dat de sportor ganisatie Soest afgelopen zondag op zijn complex afwerkte. De Belgen maakten van het toernooi een gran dioze show met technische perfect voetbal. Hoogtepunt was de finale van dit toernooi, waarin RWDM korte metten maakte met het Amsterdamse De Spartaan. Het werd 8-0. Het A-juniorentoernooi "De Ploeg" werd dit jaar voor de 18e keer ver speeld. Dit jaar waren naast titelhouder s.o.Soest, ook Sparta, Achilles, Olden- zaal, Stormvogels en De Spartaan van d partij. Buitenlandse deelnemers waren de Belgische verenigingen Denderhou- tem en RWD Molenbeek. De zuiderbu ren lieten bij alle deelnemers een diepe indruk achter. De Belgen stalen met goed voetval menig voetbalhart. Voor al RWDM deed het prima. Achilles (0- 0), s.o.Soest (4-0) en Sparta Rotterdam (1-0) werden opzij gezet. In de finale trof RWDM De Spartaan. Het was een heerlijke finale met schitterende goals. Een waardige afsluiting van een goed verlopen s.o.Soest-toernooi. De zeventienjarige Mike de Weerd uit Soest gaat voetballen bij de A-jeugd van FC Utrecht. Hij tekende onlangs een contract voor een jaar bij de club, waar hij het afgelopen seizoen al train de. De Weerd komt van de Al van s.o. Soest. Eind juli worden de trainingen voor het nieuwe seizoen gestart. Mike de Weerd zal dan uitkomen in de hoofdklasse van de landelijke Coca Cola jeugdcompeti- tie. Dit jaar werd FC Utrecht, waarvoor ook de Soesters Robert Roest, Herbert Schalkwijk en Patrick Dorrestein uitko men, tweede achter de jeugd van lands kampioen PSV. Dit seizoen speelde Mike met s.o. Soest in de eerste klasse van de nationale competitie. Zijn ploeg degradeerde. De eerste contacten tussen De Weerd en FC Utrecht ontstonden in december 1986. Vanaf dat moment trainde hij ie dere woensdag bij de betaalde club uit de Domstad. Volgend seizoen moet hij vier keer per week naar Utrecht om te trainen, terwijl hij in het weekeinde de clubkeuren moet verdedigen in de Al of het tweede elftal. Trainer Theo Vonk, zelf ooit actief in de eredivisie voor onder meer AZ'67, heeft de Soes- ter scholier een plaats op het midden veld toebedacht. Problemen met zijn school verwacht de leerling van de scholengemeenschap Eemland niet. "Dat is best te combineren. Tot nu toe heb ik er geen moeite mee gehad," al dus De Weerd, die deze week stage loopt op het kantoor van de Soester Courant. De Soester Bert Klompenhouwer heeft binnen 40 uur aan de kwart triathlon van Soest en de marathon van Amster dam deelgenomen. In totaal was hij iets meer dan zes uur onderweg. Voor het zwemmen, fietsen en lopen in Soest had Klompenhouwer 2 uur en 45 minuten nodig. Daarmee bleef hij bijna een uur onder de tijd van zijn eerste kwart triathlon. Bij het zwemmen, niet zijn beste onderdeel, kwam Klompen houwer niet zo goed uit de startblok ken, maar tijdens het fietsen en het lo- pen legde hij de basis voor een tijd, waarmee hij na afloop tevreden was. Amper een etmaal na zijn inspanningen in Soest debuteerde Klompenhouwer op de marathon in Amsterdam. Na 25 kilometer kreeg de Soester liefhebber het zwaar in de omgeving van Nieuw koop, maar dankzij een goede dosering van zijn krachten, kwam hij de laatste tien kilometer goed uit de voeten. Klompenhouwer, die in het najaar aan de marathon van New York deelneemt, noteerde een tijd van 3 uur en 10 minu ten. Schitterend weer bezorgde de Eemvo gels een schitterende dag. Alle teams behaalden winst en daarmee stegen ze allen naar de top van de ranglijst. Het eerste team ontving het Utrechtse Desto 1. De achterstand, die Eemvo gels opliep, werd teniet gedaan door Kathja Rauch, en nadat Desto 1-2 had gescoord, kwam de doelpuntenmachi- ne pas goed op gang. Claudia Touwsla ger verraste haar dame met een om- draaibal, waarna Ton Kraaikamp de ruststand op 3-2 bracht. Na rust druk ten de rood-zwarten door. Anissa van Bemmel scoorde fraai van afstand. Voordat Desto wat terugdeed scoorde Kathja Rauch nogmaals. De jonge speelster Christa Lijfering, die dit sei zoen goed meedraait, prikte ook de bal door de korf. De zeer goed leidende scheidsrechter Van Veenendaal con stateerde toen een strafworp voor Des to. De stand werd 6-4. Aanvoerder Ton Kraaikamp en aanwinst Berry Corne- lisse brachten een voorsprong van vier punten op het bord, waarna Desto de einduitslag op 8-5 bracht. Eemvogels 3 werd derde in haar klasse. Bas Verhey bracht in een kwartier tijd tot twee maal toe Juko een draai om de oren toe, waarna Nel Koster er nog een schepje bovenop deed. Na 7-5 bepaal de Marea Amersfoort de eindstand op 8"5; De junioren gaven Desto J1 uit Utrecht korfbal les. Binnen 5 minuten stond het al 0-3, terwijl de ruststand 2-4 doet ver moeden dat het hier om een zware wed strijd ging. De uiteindelijke stand, 3-8, geeft het verschil goed weer. De jeugd behaalde de grootste uitsla gen. De aspiranten El maakten gehakt van Vikingen E1. In Wijk bij Duurstede werd het 9-1 door doelpunten van Ro nald van Luytelaar (3), Robin Lub (2), Danny Atema, Leroy de Groot en Su- zanne Hartman. Overige uitslagen: Eemvogels El-Viking 9-1, Eemvogels Bl-ODIK 16-1, Eemvogels R1-Zwa luwen 1-0. Familie Korfbaltoernooi Zaterdag 4 juni is er van 11.00 tot 16.00 uur op het veld van 'de Eemvogels' aan de Staringlaan een groot familietoer- nooi. Zestien teams strijden dan om de eerste plaats. Op deze dag zijn niet alleen korf ballers bezig, maar ook recreanten, vrienden, kennissen, bekenden, etc. Het wordt een dag om te zien dat ieder een kan korfballen, jong of oud, fana tiek of niet fanatiek. De fanatiekelingen kunnen wedstrijden gaan spelen, de minder fanatieken kunnen recreatief korfballen. Inlichtingen: Agnes Kraai kamp, tel. 12743; Ria Wijnen, tel. 21960. Foto: Herman van Dam Afgelopen zaterdag werd bij s.o.Soest ook het stoppeltoernooi voor B- en C-junioren verspeeld. Ook hier een sterke bezetting. De vissersdorpen de den het best. Urk en Volendam maak ten er een mooi toernooi van. Urk won het B- en C-toerooi, Volendam werd bij beide leeftijdsgroepen tweede. De toernooien bij s.o.Soest worden 23 mei (Tweede Pinksterdag) voortgezet met het vermaarde veteranentoernooi. Baarn - Eemnesserweg 16-22 Telefoon 02154-15555 Soest - Beukenlaan 80 (hoek Dalweg t.o. Sporthal Beukendal) Telefoon 02155-12643 Monique Schiffart moest tot haar scha de opmerken, dat fietscross soms hard kan zijn.Het Rode Kruis, voerde haar af met een gebroken sleutelbeen. Maar dat was de enige smet op deze dag met deelnemers uit Noord- en Zuid Holland en Utrecht. Soest kwam prima voor de dag in de 23 races die werden verreden. Ronald Laurens kwam niet verder dan een derde plaats. Bij de achtjarigen redde Dennis Krol het een derde plaats te bereiken in de finale, on danks een opgelopen lichte blessure, van Dijk werd vijfde. Vier Soester experts zorgden voor uitzonderlijke prestaties. Robin van der Wolk, Erwin Marsé en Sancho Kers lieten zich niet inhalen. Alleen Örjan Kers moest ge noegen nemen met een tweede plek. Bij de cruisers werd Erwin Marsé één, Sancho Kers werd derde. Vermeldenswaardig was tot slot een af valrace, waarin alle leeftijden zich met elkaar konden meten. Sancho Kers bleek de beste. Örjan Kers bezette een vierde plaats. In de tweede -lagere- fi nale was Erwin Marsé de winnaar. M^^KÊÊBR-«WC «ei sTEiTNEr^^ri De selectie van Soester voetballers heeft voor de tweede achtereenvol gende maal van een artiestenelftal ge wonnen. Op de Bosstraat-West werd het 8-6 voor de 'vorige generatie', die daarmee andermaal ae wisselbeker van de Soester Courant in ontvangst mocht nemen. Het Bentinck Fonds is zo'n vijfduizend gulden wijzer geworden van de voetbal wedstrijd en de daaraan opgehangen loterij. Dat is de helft van het streefoe- drag van organisator Bep Masmeijer, die zich overigens toch tevreden stelde na afloop: "Het is tweeduizend gulden meer dan vorig jaar, dus dat is mooi meegenomen. De publieke belangstel ling is tegengevallen. Er waren driehon derd betalende toeschouwers. Dat zijn minder bezoekers, maar we hebben meer loten verkocht." Voorzitter P. Bosman van het Bentinck Fonds was ook blij met de netto-winst van de re cette en de lotenverkoop. "Dat zijn we altijd, zelfs met een tientje. We hebben wel een stabiele inkomstenbron van on ze donateurs, maar we blijven wel dege lijk afhankelijk van activiteiten. Daar om zullen we doorgaan met het organi seren van evenementen. Tenslotte moet je ook je draagvlak in Soest in de gaten houden," aldus Bosman. Aardig Het duel tussen het Soester team en de artiesten was vooral voor de rust aardig om te zien. In de eerste vijf minuten ver schenen van beide elftallen al spelers al leen voor de keeper. Na tien minuten gebeurde dat voor de vierde keer en Marcel van der Lucht (s.o. Soest) bleef toen koel: 1-0. Vrij snel daarna kwa men de artiesten op gelijke hoogte. Na dat Jaan de Graaf eerst nog de paal had geraakt rondde André van der Ley een prima combinatie met Edo Ophof doel treffend af. Jan Dorrestein (Hees) en opnieuw Van der Lucht tilden de stand naar 3-1, waarna de zanger René Fro- ger met een knap schot van twintig me ter de bal in de rechter bovenhoek plaatste. Binnen twee minuten ver zuimden Van der Leij, Jan Rietman, Leo Driessen en De Graaf de artiesten langszij te loodsen. Op slag van rust scoorde Van der Lucht aan de andere zijde zijn derde doelpunt: 4-2. Sprinten Het Los Vast team bracht na de hervat ting de spanning terug. Jan Rietman, een meester in het missen van kansen, maakte zelf de gelijkmaker na 51 minu ten spelen. Toen Ophof en Van der Leij zich lieten wisselen was de organisatie bij de artiesten zoek. De Soesters doken voortdurend in de gaten in de verdedi ging en via Henk van Asch (twee keer) en Joop Abbel werd het 7-4, Voorts moest doelman Theo van Veghel (Twee Pinten) een paar keer gestrekt naar de hoek, werd hij eenmaal gehol pen door de paal en moest hij sprinten om op tijd in zijn doel te staan nadat hij nabij de cornervlag een pilsje met z'n maatje Edo Ophof had gedronken. De wedstrijd was toen al niet meer zo aan trekkelijk, vooral omdat de vermoeid heid bij de meeste voetballers de kop op stak. Vrij verrassend kwamen de arties ten dichtbij een strafschoppenserie. Door acties van Jaan de Graaf en Leo Driessen moest scheidsrechter Henk Steusel in de 82e en de 85 minuut naar de middenstip wijzen. Henk van Essen maakte een einde aan de illusies van de artiesten. Een fractie voor het laatste fluitsignaal zag hij de bal na een af standsschot via de vuisten van Driessen Het Soester team en de artiesten po seerden voor de benef iet wedstrijd met het arbitrale trio voor de fotograaf. Frank Masmeijer kopt op doel. Zijn inzet zou worden gestopt. en de lat in het net verdwijnen: 8-6. Handtekeningen De wedstrijdbal, waarmee SEC-voor- zitter Peter Koelewijn de aftrap had verricht, werd na de wedstrijd in de kantine verloot. De bal was voorzien van de handtekeningen van de arties ten. Handtekeningen werden eerder op de avond ook nagejaagd door de jonge ren onder het publiek, dat overigens voornamelijk bestond uit oudere Soes ters. Bij de ingang van de SEC-accom- modatie stond een aanhanger met daar in alle prijzen van de loterij. De win naars konden de door de middenstand beschikbaar gestelde artikelen daar af halen. In de Soester Courant van woensdag 25 mei worden de lotnum mers vermeld, waarvan de prijzen nog niet zijn afgehaald. De drukbezette junioren van de Soester Schaakclub besloten hun optreden in de finale van het NK, met een 3,5-1,5 overwinning op Haarlem, waardoor ze als derde eindigden. Daar, in de gewon»3 regionale competitie, het kampioen schap ongeslagen werd binnengehaald, zijn ze verzekerd van deelname aan de landelijke competitie van het volgende seizoen. Slechts 1 speler zal wegens zijn leeftijd moeten afhaken, maar de op volgers staan klaar. In de interne competitie zijn nu bijna al le kampioenen bekend. Clubkampioen is geworden: Gerrit Muis. Na 8 rondes heeft Gerrit, de indrukwekkende score van 100%! Met nog 1 ronde te gaan is hij onbereikbaar geworden voor zijn achtervolgers Van de Velden en Van Aurich. In 2a is Lars Bouma toch nog alleen kampioen geworden. De tweede plaats wordt hier bezet door het duo Rosendal en De Boer, met een half pnt. achterstand. In 2b is outsider Ben van Vlierden kam pioen geworden. Favoriet J. Braf volgt op een half pnt. achterstand, die hij ver speelde tegen Gerda Suyk, de enige vrouwelijke schaker. In 2c is door het verlies van koploper Van der Hammen nog steeds niets beslist. Er zijn nog steeds 5 kandidaten voor de titel. De stand is: 1. J. v.d. Berg 5-7, 2. R. Wol zak 5-8 (uitgespeeld), 3. C. v.d Dijk/P. Reumerman en P, v.d. Hammen 4'/:-7. Op Hemelvaartsdag is het traditionele schaaktoernooi van de Soester Schaak club gespeeld. Het was weer het gebrui kelijke gezellige toernooi. De overwinning in de 1ste en dus sterk ste groep ging naar de Ruiter (BSG) uit Bussum, 2e werd J. v.d. Burg van SC Amersfoort en 3e clubkampioen G. Muis. De leiding was in handen van Rob van Aurich en Ben van Vlierden. De dag na het Hemelvaartstoernooi is het altijd rustig op de clubavond. De drie landelijke Shotteams hebben de kans laten liggen om de tafeltennis- competitie met aansprekende resulta ten af te sluiten. Het le herenteam kwam tegen streekgenoot Poker Face niet verder dan een gelijkspel. Shot 2 verloor in Arnhem volkomen onnodig van kampioen Treffers, terwijl Shot 3 in Goor met 6-4 verlies afscheid nam van de landelijke competitie. Shot 1 heeft in de competitie als team te veel zwakke plekken vertoond om in de 3e divisie te kunnen imponeren. Des ondanks lijkt het team zich toch op het nippertje gered te hebben. Tegen Poker Face, voor wie geen belangen meer op het spel stonden, kwam het oneven wichtige karakter van het Shotteam op nieuw aan het licht. Tegen de Hilver- sumse kopman André Louwen werden twee overwinningen behaald, daaren tegen werd ook tweemaal van een in vallerbij Poker Face verloren. Gerhard Busch en Berend Jonker wonnen ieder twee keer, de kopman van Shot, Hans den Blanken, bleef na een zeer sterke competitie ditmaal met één zege duide lijk onder zijn kunnen. De wedstrijd tussen de nummers 1 en 2 van de 4e divisie is met zeer nipt verschil door de Arnhemmers gewonnen. Dat het zover kwam lag zeker niet aan Dirk Schuiling, die een wisselvallig optreden in deze competitie afsloot met sterk ta feltennis en drie knappe zeges. Helaas hadden zijn beide teamgenoten hun dag niet; alleen Eugène Staffhorst wist nog een partij te winnen. Bij Aksel van Elte- ren werd het gebrek aan vorm niet ge compenseerd door meer inzet en dan verlies je al snel drie partijen. Shot ver loor overigens liefst drie partijen met 24-22 in de derde game, zodat zeker van een geflatteerde nederlaag kan worden gesproken. Shot 3 slaagde er wederom niet in een kompleet team op de been te brengen en dat betekende dat ook de laatste wedstrijd tegen hekkesluiter Olympia verloren ging. Marcel Jansen en Aijan Schuiling wonnen ieder twee partijen, terwijl invaller Ronald Huigen vooral in zijn laatste partij heel dicht bij de winst was. Basketbalvereniging The Red Stars brengt voor de achtste keer een be zoek aan Denemarken. Twintig bas ketballers vertrekken vrijdag 20 mei in alle vroegte naar Holbaek, waar ze een uitwisseling hebben niet de gelijk namige club. De groep Red Stars-leden wordt ge vormd door een meisjes kadettenteam en spelers uit verschillende herenteams en de junioren. Ze zullen allen in Hol baek deelnemen aan een internationaal toernooi. De meisjes kadetten van Hol baek werden onlangs vierde van hun land. In april, toen de Denen te gast wa ren in Soest, won Red Stars het onder linge duel. De basketbalactiviteiten zijn niet het hoofddoel van de uitwisseling, ook al hebben die in 1981 aan de basis gestaan van de wederzijdse bezoeken. De ver broedering en het aanknopen van vriendschapsbanden is voor de betrok kenen van meer belang, en daarin zijn beide verenigingen geslaagd. Buiten de jaarlijkse uitwisselingen tijdens Pasen en Pinksteren om bezoeken Soesters en Holbaekkers elkaar namelijk ook. Dat leidde er weer toe dat ook in andere la gen van de bevolking contacten ont stonden tussen Soest en het stadje Hol baek, dat 27.000 inwoners telt en zestig kilometer ten westen van Kopenhagen Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155)13014-12577 Jaan de Graaf helpt Jan Rietman van een spierkramp af. SEC-jeugd Zaterdag werd er door 5 SEC D-pupil- len deelgenomen aan een 4 tegen 4 toernooi van de voetbalvereniging Jo nathan in Zeist. SEC dat bijzonder sterk voor de dag kwam tijdens dit toer nooi, werd poule-winnaar door achter eenvolgens: D.V.S. 33 (4-3) S.V.F. (8- 3) en D.V.S.A. (4-1) te verslaan. In de kruisfinale werd de eerste wedstrijd met 3-1 gewonnen van C.D.W. De tweede wedstrijd in deze kruisfinale werd ver loren met 1-0 van het sterke G. V. V.V. uit Veenendaal. In het voorlaatste weekeinde van de tenniscompetitie zijn Soest 7 en het zondag 35-f team al kampioen gewor den. Soest 1 kwam met een 6-2 overwinning terug uit Beverwijk. Dit Soest team heeft de volgende keer nog maar één punt nodig om in de overgangsklasse B kampioen te worden. Dit moet dan ge beuren in de thuiswedstrijd tegen Oegstgeest 1 op 29 mei. Soest 2 verloor in Barneveld met 5-3 en moet de laatste wedstrijd tegen Wilskracht uit Utrecht met 6-2 winnen om nog in de tweede klasse te blijven. Soest 3 staat in zijn af deling ruim bovenaan en wordt op 29 mei ongetwijfeld kampioen in de derde klasse. Kampioenskansen zijn er ook voor Soest 6. Dit door Joop Slok Soede van Tenniscentrum Soestdijk gespon sorde team (zie foto) heeft op 29 mei nog maar twee punten nodig. De zondagjunioren, die al kampioen waren in de landelijke hoogste klasse, wonnen ook dit weekeinde met 6-2. Bij de zaterdagteams verdwijnt Soest A uit de hoofdklasse. Soest B en C behouden respectievelijk de eerste en tweede klas se. Soest D en F worden kampioen in de derde klasse. Heren c werd afgelopen zaterdag kampioen in de derde klasse Herencompetitie. Ook het veteranen- team kan nog kampioen worden. Geen zaterdag juniorenteam .verkeert in degradatiegevaar; wel zijn er kam- pioenskansen voor Soest Cen F, beiden in de derde klasse. Van de negen dins dag damesteams kunnen waarschijnlijk vijf teams de kampioensvlag hijsen. Dit geldt voor Soest A, D, E, F en G. Tijdens het Pinksterweekend is er geen Soest 6 met sponsor Joop Slok Soede van Tenniscentrum Soestdijk. Het team bestaat uit Ton Stalenhoef, Mark van Beusekom, Marijke Schut en Judith vhn Beusekom. Foto: Herman van Dam competitietennis. In het weekend daar op worden de prijzen in de diverse com petities verdeeld. ligt. De Red Stars-delegatie heeft dan ook een dagtocht naar de Deense hoofdstad voor de boeg. Daar wordt in het pinksterweekeinde ieder jaar op Deense wijze karnaval gevierd, 's Avonds zullen de Soester basketballers een kijkje nemen in het pretpark Tivoli in het centrum van de stad van de we reldbekende zeemeermin. Vrijdagmorgen vertrekt de groep om 5.00 uur vanaf sporthal Beukendal. De reis, die met vijf auto's wordt onderno men, duurt ongeveer elf uur. Men ver wacht dinsdag 24 mei in de avond terug te keren in Soest. Het seizoen is ook voor het le dames- softbalteam van de Knickerbockers on der leiding van trainer/coach Jeroen Keyzer begonnen. Woensdag 11 mei speelde het damesteam tegen VIPS uit Maartensdijk. De Soester dames moes ten in het begin van de wedstrijd erg wennen aan de snelle pitcher van de VIPS. Zij zorgde ervoor dat de VIPS na 3 inningen een voorsprong van 8-4 hadden. Het goede veldspel van de Knickerbockers voorkwam echter een grotere voorsprong van de VIPS, en mede door het betere slagwerk van de Soester dames zagen deze hun achter stand snel veranderen in een voor sprong. Na 4 inningen wisten de Knic kerbockers de stand op 10-8 te bren gen. In de 5e inning kwam het team goed op dreef, er werd uitstekend gesla gen en oplettend gelopen op de hon ken. Na vooral in het begin een span nende wedstrijd, wonnen de Knicker bockers uiteindelijk toch met ruime cij fers. De eindstand werd na 5 inningen 25-8 voor het Soester team. Vanavond speelt het le damesteam van de Knic kerbockers thuis aan de Koningsweg te gen FAK uil Bilthoven, aanvang 19.15 uur. Het heren A-team van Soest Zuid, uit komende in de eerste klasse zaterdag, heeft afgelopen weekend mede concur rent Vechtlust in Utrecht een gevoelige nederlaag toegebracht door met 4-2 te winnen. Met nog één wedstrijd te gaan, thuis aan de Bosstraat, tegen Huizen, moet men het ene punt voorsprong we ten te behouden. Het B-team van Tennisvereniging Soest Zuid, dat door Lia v.d. Broek- Karwoczik van Lunchroom 't Hoekje in prachtige trainingspakken is gestoken, is bezig aan een sterke competitie. Het door Glenn van Kleef getrainde B-team dat bestaat uit: Henk van 't Klooster, Rick Wouters, Wim Gouw en captain Bela Bohus heeft door een 5-1 overwinning op Triaq A uit Harmeien goede vooruitzichten op het kampioen schap in de 2e klasse. De laatste wed strijddag speelt het B-team uit tegen Flehite in Amersfoort en heeft aan een 3-3 gelijkspel genoeg om de felbegeer de kampioenstitel binnen te halen en daarmee het recht om promotiewed strijden te spelen.

Soester Courant | 1988 | | pagina 21