bij de nieuwe Amro Bank Soest Een nieuw representatief AMRO kantoor UITNODIGING OPEN HUIS WAARDEBON Zaterdag 28 mei van 11.00 tot 13.00 uur Burgemeester Scholten verricht officiële opening j 'Een nieuw kantoor geeft een feestelijk gevoel' Om te bewaren Een extraatje voor nieuwe AMRO spaarders WOENSDAG 25 MEI 1988 SOESTER COURANT PAGINA 11 Tenslotte Glasblazen... een boeiend schouwspel Uw eigen wijnglas i Terug naar de jaren twintig met de Joseph Lam Jazzband Welkom Mr. P. Scholten, burgemeester van de gemeente Soest, verricht donderdag 26 mei a.s.om 16.00 uur, de officië le opening van het nieuwe kantoor van de AMRO bank aan de Soesterbergsestraat 54. Namens AMRO zal gesproken worden door Drs. J.L. J. Nivard, directeur AMRO bank regio Midden en de heer Drs. P.P. Bosman, directeur Amro Soest. Ter gelegenheid van de opening wordt de Soester ge- meenschap een cheque aangeboden, waarvan de be stemming die middag bekend gemaakt wordt. Donderdag 26 mei wordt het kantoor aan de Soester bergsestraat 42 om 12.00 uur definitief gesloten. Voor dringende zaken kunnen cliënten dan terecht bij de kan toren aan de Smitsweg 8 en de Van Weedestraat 62. Het nieuwe kantoor wordt op vrijdag 27 mei om 9.00 uur in gebruik genomen. "Aan het eind van de jaren vijftig begon nen wij in Soest als bank met drie mede werkers. In de tussentijd is AMRO in Soest gegroeid naar een bank met drie vestigingen en in totaal 28 medewer kers." Aan het woord is de heer P.P. Bosman, sinds bijna drie jaar directeur van de drie kantoren in Soest. Hij ver volgt: "In het pand aan de Soesterberg sestraat zijn wij nu gehuisvest met 22 medewerkers. We zijn daar duidelijk uit ons jasje gegroeid: de zakenadviseurs zitten in de voormalige kantine!" "Vanaf 1980 zijn wij aan het zoeken naar een geschikte lokatie voor een nieuw AMRO kantoor. En we hebben er één gevonden: in Soest-Zuid én bij het winkelcentrum! Kunt u zich voorstellen dat dit mij een feestelijk gevoel geeft?" n. Service Enthousiasme genoeg dus over de lo katie, maar ook over de ruimte en de in richting van het nieuwe kantoor. "Alle medewerkers zijn straks op de begane grond gehuisvest. Ze zijn daardoor be ter bereikbaar voor onze cliënten. Ver der krijgen we ook de beschikking over een drietal spreekkamers. Dit alles komt ten goede aan een betere service en een hogere kwaliteit van de adviesver lening." Maatwerk De adviesverlening aan particulieren ligt vaak in het vlak van de vermogens opbouw en het vermogensbeheer: "Op dit terrein kunnen wij, mede dank zij een snelle verwerking van gegevens door onze afdeling Beleggingsresearch, een op-maat-gesneden advies geven. Bo vendien kunnen wij, met als basis de Moderne Portefeuille Theorie, gefun deerde adviezen uitbrengen over een juiste spreiding van rendement en risi co." "Op zakelijk gebied heeft AMRO een vooraanstaande positie hoog te hou den, Het betreft hier de "maatwerk"- dleristverlehing adn bedrijv/en, op het gebied van onder meer kredieten, cre- ditgelden en binnen- en buitenlands betalingsverkeer", aldus Bosman. Medewerkers De heer Bosman benadrukt, dat dit al les mogelijk is omdat hij over een goed team van medewerkers beschikt: "Am ro besteedt veel aandacht aan het op leiden van haar medewerkers. Door uit- Drs. P.P. Bosman breiding van kennis en ervaring van ons personeel bevorderen wij de inzetbaar heid van cfq me.dewerkers op diverse plaatsen binnen onze kantoren. Tot slot wil Bosman een dankwoord richten tot de winkeliers in het winkel centrum: "We hebben tot nu toe nog niet één klacht gehoord, ondanks alle overlast die zij moeten hebben gehad van het bouwverkeer. Mijn bijzondere dank daarvoor aan alle winkeliers van Hartje-Zuid en Zuidpromenade!" In het nieuwe kantoor kunt u tijdens het Open Huis kijken naar een demonstra tie glasblazen door Jan van Kooperen. Zijn glascreaties variëren van alledaag se voorwerpen tot abstracte kunst. Za terdag laat hij zien hoe hij glas tot zo'n 2000 graden verhit. Uit de stroperige massa die dan ontstaat tovert Jan van Kooperen al draaiend en blazend de mooiste dingen te voorschijn. Als bezoeker van het Open Huis maakt u kans in het bezit te komen van een fraai wijnglas. Uw eigen wijnglas, want uw voornaam of initialen worden er met sierlijke letters ingegraveerd door Ineke van Kooperen. Uiteraard geldt het uit reiken van dit Open-Huis-geschenk zo lang de voorraad strekt! AMRO Bank Soesterbergsestraat 54 Postbus 31 3760 AA Soest Telefoonnummer: 02155- 1 99 44 Bankrekeningnummer: 46.35.02.019 Postgironummer: 32750 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur; vrijdagavond van 18.30 tot 20.00 uur. Z Zaterdag 28 mei houdt de AMRO bank in Soest Open Huis. Belangstellenden kunnen tussen elf uur 's och tends en één uur 's middags een kijkje nemen in het nieuwe kantoor, zowel vóór als achter de balie. Natuurlijk zijn er rond het Open Huis allerlei festiviteiten georganiseerd, zoals muziek, verzorgd door de Joseph Ter gelegenheid van de opening van het nieuwe AMRO kantoor aan de Soesterbergsestraat 54 geeft AMRO aan iedereen die een gewone spaarre kening opent, dan wel één van de jeugdspaarrekeningen, met een eerste inleg van f 25,- (of één van de andere spaarrekeningen met de minimale eer ste inleg), tegen inlevering van de hier onder afgebeelde waardebon een aan moedigingspremie van f 7,50. Deze' aanbieding geldt van 27 mei t/m 1 juli 1988. tTer gelegenheid van de opening van ons nieuwe kantoor geven wij eenie der die een gewone spaarrekening opent dan wel één van de jeugdspaar- jg rekeningen, met een eerste inleg van f 25,- (of één van de andere spaarre- t keningen met de minimale eerste inleg), tegen inlevering van deze WAAR DEBON een aanmoedigingspremie van f 7,50. Geldig van 27 mei t/m 1 juli 1988. Dus: knip de bon uit en ga ermee naar de AMRO bank, Soesterbergse- jf straat 54 in Soest. Vrijdag 27 mei om 9.00 uur wordt het nieuwe kantoor van de AMRO bank aan de Soesterbergsestraat 54 in gebruik genomen. Die dag start AMRO haar dienstverlening in een nieuw gebouw in het winkelcentrum aan de Soester bergsestraat. Architektenburo M.G. Bakker B.V., uit Amersfoort, leverde het ontwerp voor het nieuwe AMRO kantoor. B.V. Aannemingsmaatschappij Amers- foortse Bouw Maatschappij (A.B.M.), eveneens uit Amersfoort, heeft in bijna 1 jaartijd voor de realisatie van de bouw gezorgd. Het totale project werd onder leiding van de Dienst Onroerend Goed van de AMRO bank uitgevoerd. Interieur In het interieur zorgt een samenspel van standaardelementen en -kleuren - volgens de nieuwe huisstijl van de AM RO bank - voor een rustgevende en aangename sfeer. De ingang van hef kantoor is drempel-. 'Vrij gehouden, zodat Vetgoed toegan kelijk is. Verder,zijn alle medewerkers op de begane grond gehuisvest, waar ze voor cliënten direct bereikbaar zijn. In de cliëntenruimte vindt men 5 zoge heten sta-balies en een beveiligd kas- gebied, waardoor de dagelijkse kas handelingen snel kunnen worden uitge voerd. Er zijn 3 "zit-baiies" beschikbaar, waar men zich in alle rust door één van de medewerkers van het kantoor kan laten adviseren. Bij één van deze balies kunt u terecht voor het bespreken van uw vakantiebestemming en het boeken van reizen. Tenslotte zijn er drie spreekkamers voor de vertrouwelijke gesprekken. Safeloketten Eveneens op de begane grond vindt men de cliëntenkluis, waarin de safelo ketten zijn gesitueerd. Er zullen hier meer loketten komen dan in het oude pand, zodat er weer safeloketten te huur kunnen worden aangeboden. Hier vlakbij bevindt zich de kofferkluis, waarin grotere voorwerpen kunnen worden opgeborgen. Privacy-lijn Omdat privacy van de cliënten hoog in het AMRO vaandel staat, werd met het bouwen van het nieuwe kantoor aan het prjvacy- en veiligheidsaspect extra aandacht besteed. Dit heeft onder an dere geresulteerd in een zogenoemde privacy-lijn. Deze markering op de vloer heeft tot doel enige afstand te creëren tussen de cliënten die aan de balie wor den geholpen en diegenen die nog niet aan de beurt zijn. AMRO hoopt hiermee te voorkomen, dat er, met name aan de balie, situaties ontstaan waarin de pri vacy van de cliënt in het geding komt. Lam Jazzband uit Amsterdam en een demonstratie glasblazen en glasgraveren door het echtpaar Van Kooperen uit Alkmaar. Tevens is in het kantoor een leu ke reizen-stand ingericht. De heer Bosman en zijn me dewerkers zullen u graag in het nieuwe kantoor ten. De Joseph Lam Jazzband neemt u za terdag mee terug naar de jaren twintig. Nachtkluis cassette-automaat De inworp van de nachtkluis is te vinden aan de Verlengde Kolonieweg, aan de zijde van de parkeerplaats. Nieuw is de cassette-automaat die gekoppeld is aan de nachtkluisinstallatie. Vanaf 27 mei kunnen cliënten die van de nachtkluis gebruik maken, na het depo neren van de volle cassette, eventueel direct een lege cassette meenemen. De cassette-automaat wordt door een eenvoudige handeling van de cliënt in werking gesteld. Totaalpakket Het nieuwe AMRO kantoor aan de Soesterbergsestraat 54 biedt haar cliënten een totaalpakket aan bank diensten. Grote en kleine ondernemin gen, zelfstandigen, verenigingen en particulieren kunnen hier voor elke vorm van bancaire dienstverlening te recht, ook voor het boeken van reizen. Leiding Directeur van het kantoor is de heer Drs. P.P. Bosman, die eveneens de lei ding heeft over de kantoren Smitsweg en Van Weedestraat. Hij wordt in zijn werkzaamheden terzijde gestaan door 22 medewerkers in het kantoor Soes terbergsestraat, en door elk 3 mede werkers in de kantoren Smitsweg en Van Weedestraat. U vindt een interview met de heer Bos man elders op deze pagina. Dixieland, ragtime en vaudeville, een genot om naar te kijken en te luisteren.

Soester Courant | 1988 | | pagina 11