Splinter Eemland b.v. "Collega's van s.o. Soest; Jullie trainen zeker al?" "Herr Beckenbauer, schlafen geht nicht mehr so gut, nicht?" RWDM en Feijenoord eerste on Soest-toernooi Sportuitwisseling Soest-Soest Smeeing/BDC sluit seizoen af met 3 kampioenen trekking GESPECIALISEERD IN JONGE GEBRUIKTE FORD-AUTO'S Goed softbaltoernooi voor scholen SOFTBALL Gelijkspel voor softbalsters ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 17728 A ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! h BEL 02155 - 17728 'AGINA 16 er en iburg VI I WOENSDAG 1 JUNI 1988 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 17 DUIVENSPORT Wedvluchten DVS/Knollentuin sti k voor de dag ZAALVOETBAL KRR in Wychen FIETSCROSS Receptie bij SEC HANDBAL 1000 loten aktie V.V. Hees SOFTBALL Eerste j_OOOJ.OTj VtDfjO'R» HÖME-cf HETS -J WORKii* Baarn - Eemnesserweg 16-22 Telefoon 02154-15555 Soest - Beukenlaan 80 (hoek Dalweg t.o. Sporthal Beukendal) Telefoon 02155-12643 Baarnsch Lyceum sterk bij de Knickerbockers in de rijk gevulde Rotterdamse prijzen- kast staan. SO Soest mocht zich ook dit seizoen weer verheugen in een uitste kende toernooienreeks voor de jeugd. Tijdens het aanstaande weekeinde wor den er toernooien voor de dames en meisjes afgewerkt op de velden van SO Soest. Foto: Goos van der Wilt. Het le damessoftbalteam van de Knic kerbockers speelde tegen Quick uit Amersfoort. In de eerste inning waren beide teams goed aan elkaar gewaagd. Er werd door zowel de Knickerbockers als Quick goed geslagen. Na de eerste inning hadden de Knickerbockers een kleine voorsprong van 3-2. In de 2e inning speelden de Soester da mes zeer oplettend, 6 honkslagen en veel gestolen honken zorgden ervoor dat maar liefst 7 mensen over de thuis plaat kwamen. De voorsprong werd zo doende vergroot tot 10-4. Goed veldwerk voorkwam dat Quick in de 3e slagbeurt punten kon scoren. Het Soester team kon in haar 3e en 4e slag beurt wel scoren en bracht de stand op 13-6 na 4 innings. Het team uit Amers foort kwam in de laatste inning echter zeer sterk terug. Ze sloegen goed op de slagballen van de Soester pitcher en mede door het wat minder geconcen treerd spelen van de Knickerbockers kon Quick de stand ophalen tot 13-13. In de laatste slagbeurt hadden de Knic kerbockers nog een kans om de wed strijd in hun voordeel te beslissen. He laas konden de dames uit Soest geen vuist meer maken, 3 vangballen van de tegenstander zorgd voor een gelijk spel. Eindstand: 13-13. Jeugd De junioren zijn na een perfect gespeel de wedstrijd tegen OLA-UVV nog steeds ongeslagen. In de eerste slag beurt voor de Soesters scoorde Rogier Kriele, Patrick Postma, Ralph Milliard en Patrick Farrell: 4-0. De UWers kwamen niet tot scoren. In de tweede slagbeurt liepen de Soesters uit naar 9-1. In de derde slagbeurt voegden de Knickerbockers opnieuw 5 punten aan hun totaal toe. Hierdoor liepen de Soesters uit tot een voorsprong van 14- Door veel honkslagen van de Knicker bockers en goed pitchen van Ralph werd de score in de vierde inning uitge bouwd tot 20-1. Het werd tenslotte 23- 2. (SEC en Soest samen in 3e klasse) (Nog een paar weken) et parkoersre- >or het volgend n 24 sec. de te nwedstrijd was !oeg, bestaande ik Wallet, Dick en René Hoks- ig te leggen op lemersveld van den een tijd van de atletiekver- huis op de at- oterweg. Hoe- 'ij de aanvang ftrijden lieten nlijke verbete- r drs. Günther 1 gelost, de getuige van scholieren een men. Er werd le onderdelen gelstoten/bal ingen. rde juryleden terwijl trai- en de techni- ;tieksport aan Er heerste een sfeer. Na af- dige Soesters an der Wilt. ie en zuiver ïf om regel- ijblijvend de it aanvanke- :gon groeide n gemiddeld an een enke- nale aerobic Dnd serieus naf septem- derlinge sti- plaatsdege- ieke leiding gevoerd van en kwartier, /ing iedere ken en een groep gaat ^zelfde voet een nog be- bridgeclub competitie laanden ju- gstellenden 'onden om oesterberg- Mevr. See- 2n 12.00 en 4. t vond om 2t hebben 8.30 uur :ster C'ou- De krant Het was een Babylonische spraakver warring, afgelopen zondag op de vel den van Sportorganisatie Soest. Het Frans, Duits, Vlaams en Nederlands was op de velden en in de kantine te horen. De gasten op dit internationale E- en D-pupillen-toernooi waren dan ook niemand minder dan Schalke '04 (VVDL), Racing Club de Paris, FC Antwerp, RWDM, Ajax, Feijenoord, AFC en Zeeburgia. SO Soest mag zich verheugen in de bre de buitenlandse deelname aan het toer nooi 'Het Lieverdje' dat voor de 18e keer verspeeld werd. De Westduisters van Schalke '04 stelde enigzins teleur door niet verder te komen dan een vier de plaats. De Franse en Belgische gas ten konden het in grote getale opgeko men publiek prima vermaken met uit stekend verzorgd voetbal. RWDM en Racing Club de Paris speelden de finale in het E-pupillen-toemooi. De Belgen bleven de Fransen dik de baas en zege vierden met 6-0. Ajax en Feijenoord stonden tegenover elkaar in de finale van het E-pupillen-toernooi. Het was weer een ouderwetse Ajax-Feijenoord. De herinneringen aan de roemruchte wedstrijden van weleer kwamen naar boven tijdens een schitterend gespeelde wedstrijd op het hoofdveld van SO Soest. Het werd 2-2, en penalty's moes ten de beslissing brengen. De Rotter- dammmers waren iets koelbloediger dan hun Amsterdamse leeftijdgenoten, en zo kan 'Het Lieverdje' voor een jaar Vanaf sporthal Beukendal vertrekken vrijdagmiddag bijna driehonderd sporters uit Soest naar de gelijknamige stad in West-Duitsland. In het week einde van 4 tot en met 6 juni wordt daar de dertigste sportuitwisseling ge houden. Twee jaar geleden vond de ontmoeting tussen Soest en Soest in Nederland plaats. De gastsporters wonnen toen met 26-12. In 1984 waren de Duitsers in eigen land net iets sterker (18-12), terwijl twee jaar daarvoor de gemeente Soest de Stadt Soest voor was gebleven met 14-11. De meeste sporten zijn ver tegenwoordigd bij de uitwisseling, die begin vijftiger jaren op voorspraak van de toenmalige burgemeester baron mr. P. Bentinck voor het eerste werd geor ganiseerd Basketbal De basketbalvereniging The Red Stars is vanaf de oprichting in 1965 betrok ken geweest bij de populaire uitwisse lingen. Ook dit jaar zullen de basketbal lers met een jongens- en een meisjes team deelnemen. Bij de samenstelling van de twee ploegen is rekening gehou den met de inzet van de deelnemers voor de eigen vereniging. Voorts han teert Red Stars de maatstaf dat de reizi gers ook al eens als gastvrouw of -heer hebben opgetreden. Met betrekking tot uitwisselingen met buitenlandse clubs begeeft Red Stars zich namelijk niet op vreemd terrein. Ieder jaar ontvangt men teams uit ande re landen, terwijl men het niet nalaat te genbezoeken af te leggen. De basket balvereniging maakte onder meer al uitstapjes naar Engeland, Spanje, Tje- choslowakije. Zweden en Denemar ken. In het komende seizoen zal Red Stars met acht senioren- en twaalf jeugd- teams deelnemen aan de competitie. De selecties van de heren en de dames komen uit op landelijk niveau, evenals de jongens junioren, die in de hoogste klasse van Nederland spelen. Heren 2 en 3 hebben beide een plaats in de eer ste klasse van de kern Amersfoort/ Utrecht bemachtigd. De jeugdafdeling van Red Stars groeit de laatste jaren enorm. Met name bij de welpen (tot en met 12 jaar) komen steeds meer kinde ren hun sportieve uitlaatklep bij de de basketbalvereniging zoeken. Red Stars traint iedere vrijdag in sport hal Beukendal. De welpen beginnen om 16.30 uur onder leiding van gedi plomeerde trainers. De geïnteresseerde jeugd kan altijd vrijblijvend een aantal keren meetrainen om te kijken of de basketbalsport bevalt. Red Stars heeft in het nabije verleden ook opzienbarende resultaten geboekt. In 1978 werden de jongens junioren Nederlands bekerkampioen. Twee jaar later werd die prestatie geëvenaard door de meisjes junioren. Ook in 1983 stond Red Stars in de finale, maar de dames verspeelden toen de winst in de laatste seconden. De dames zorgden begin april van dit jaar voor een huza renstukje door in de halve finale van de bekercompetitie bijna landskampioen Rotterdam-Zuid te verrassen (63-691. Een oud-speelster van Red Stars, de twintigjarige Sandra van Embricqs, maakt deel uit van het Nederlandse da mesteam. Ze kwam via de Red Stars- jeugd bij de nationale vertegenwoordi gende teams terecht en sinds twee jaar speelt ze bij UCLA in Los Angeles. Wielrennen Tempo Toer, een vereniging voor men sen die van beweging houden, die graag de lonkende verten opzoeken en kennis nemen van het landschap dat zich Y°or het oog ontvouwt en die dat alles willen doen op een sportieve manier: op de fiets. Wel op een race-fiets, doch het is niet de bedoeling van een en ander een wedstrijd te maken, dat wordt graag overgelaten aan de andere helft van Tempo, n.1. de ren-afdeling. Tegen een tocht van 250 km wordt me opgekeken. Een toerfieser die m goede gezondheid verkeert kan dat wel aan. De konditie hiervoor moet wel worden opgebouwd. Dat gebeurt op de weke lijkse clubavonden die in het seizoen gehouden worden. Men maakt dan een lange tocht van ongeveer 60 a 70 km en in de weekends komen de langere toch ten aan de beurt om zodoende goed voorbereid te zijn voor één van de hoogtepunten van het seizoen: de fiets tocht naar het Duitse Soest om aldaar de R. V. Soest te bezoeken, een fietsclub waarmee Tempo Toer een hartelijke betrekking onderhoudt. Deze tocht wordt ieder jaar georganiseerd, dit keer in het kader van de twee-jaarlijkse spor tuitwisseling Soest NL - Soest D. Het is gebruikelijk dat een aantal leden van Hansa de tocht ook meefietst, zij zijn daarom daags tevoren naar Nederland gekomen. Om het jaar vindt het omge keerde plaats. Tempo Toer organiseert ieder jaar 4 grote toertochten die landelijke be kendheid genieten middels het Fiets- Evenementen-Programma van de Ne derlandse Rijwiel Toer Unie waarbij Tempo Toer is aangesloten. Genoemde toertochten zijn: de Plassentocht als opening van het fietsseizoen, Terug over de Heuvelrug -geliefd en gevreesd door menig fietser-, de 3 Naaldentocht en sinds enige jaren een nieuw project, de Gildetocht, die gehouden wordt tij dens het Gaesbeker Gilde-feest. Voor al deze tochten bestaat een zeer grote belangstelling. Bij al dit geweld bestaat de kans dat de bezitter van een fiets met 'recht' stuur tot de gedachte komt dat hij of zij bij Tempo Toer niets te zoeken heeft. Deze gedachte zou onjuist zijn, want voor hen die ook graag fietsen voor hun ple zier heeft Tempo Toer de mogelijkheid geschapen om tegen geringe vergoe ding bij het clubhuis een routebeschrij ving af te halen en aan de hand van deze beschrijving een fietstocht te maken van ca. 30 a 40 km. Dit kan op iedere zondag van 10.00 tot 14.00 uur. Aan het einde van het seizoen wordt aan de deelnemers die een bepaald aantal tochten gemaakt hebben een herinne ring uitgereikt. De leeftijd van de deel nemers aan deze tochten speelt geen rol, jong en oud kunnen het aan. Handbal Een team dat bij de komende uitwisse ling hoge ogen zal gaan gooien is onge twijfeld het heren handbalteam van B.D.C. De heren-jeugdafdeling van Smeeing/BDC heeft de laatste tien jaar een zeer gestage groei ondergaan zowel kwantitatief als kwalitatief. Tien jaar geleden gaf de huidige sponsor Jan Smeeing de eerste aanzet met een voor BDC nieuwe trainingsmethode bij de' jongen-spupillen. Nu worden nog de vruchten daarvan geplukt bij de senio ren. De trend heeft zich nu echter over de gehele linie uitgebreid met als resul taat een brede basis van jongens jeugd die getalenteerd maar bovenal werklus tig is om de handbalsport als prestatie- sport te beoefenen. De huidige selectie die afgevaardigd wordt bij de sportuit wisseling is daar bovenal het bewijs van. Twee keer per week anderhalf uur trai nen en altijd in voor een extra oefenpar tij. Het afgelopen seizoen bewees dat de afstand tot de regionale topploegen bij de jeugd nog maar klein is. De spelers zijn dan ook vastberaden in hun voor nemen volgend jaar het kampioen schap van de afdeling te behalen nadat dit jaar slechts éen wedstrijdpunt tekort schoot. Dit moet de eerste stap zijn om met de BDC heren in de regionale jeugddivisie te gaan spelen. Een stap die, zeker gezien de doorstroming van getalenteerde b-junioren, mogelijk moet zijn. In het kader van de voorbe reiding op het volgende seizoen tra int de ploeg tot begin juli intensief door om het seizoen af te sluiten met een interna tionaal toernooi in Kopenhagen de tweede week van juli. De tweekamp met handbalnatie bij uitstek, Duitsland, zal dan ook zeker niet bij voorbaat kansloos zijn en een bevestiging moeten opleveren van de gedegen groei in de ploeg. :nt niet hoeven wordt gegeven an Frank Mas- /an Doorn Su- erwachten ook leelnemers aan Wedvlucht vanaf Duffel over een af- stand van 132 kilometer bij een noordwesten wind. De Vriendschap Aankomst le duif 14.37.19 uur, snel heid 841.29 mtr. per minuut, aankomst laatste prijsduif 16.38.47 uur. Uitslag: Altenaar/Reijerse I 6 13 21 22 25 29 30 39 40 47 63, P. Rauch 2 11 58, D. Bos 3 42, C. Bokma 4 17 51 52 64, J. Kruseman 5 8 55, A. Kok 7 18 35 38. W. Hoffmann 9 34 36 48 54 60, A. Grift 10 67, Huizinga van Doorn 12 27 28, A. Stolker 14 15 41, C. Vaessen 16 23 56, B. Schimmel 19 24 32 50, C. Kaats 20. Soest Er waren 238 duiven in concours. De eerste prijsduif arriveerde om 14.32.33. Deze haalde een snelheid van 857.94 m.p. min. Uitslag: Hornsveld-v. 't Net 1 6 9 14 21 28 38 39, Comb. Vogel 2 8 20 34 36 40 47, A. v. Hornsveld 3 25 31 42 45 48, H. Huis man 4 19 37, A.A. de Kruyf 5 24, P. Limper 7 18 35 44 46, Z. v.d. Esschert Zn. 10 11 17 23 27 29 43, T. v. Deu- veren 12 16 22, A. Teunissen 13 33, B. v. Hornsveld 15, D. Huisman 26 30 32 41. De Zwaluw Aankomst eerste prijswinnende duif 14.29.48 uur, snelheid 887,68 meter per minuut. Aankomst laatste prijswin nende duif 16.40.26 uur. Uitslag: H. de Bree 1 22 60 77, K. de Jong/Ho gers 2 80, v.d. Brakel/de Beer 3 27 50 75, Joh. Schimmel 4 10 12 29 33 55 15, A. de Bos 5 63 69, R. Eimers 6 59 67 79 83, H. Woudstra 7 9 45 52 65 70 71 86, R.G. Voskuilen 8 24 35 43 46 61 76 78 81, H.G. Entjes 11, A.C. Kok 13 28 34, Gebr. Kanters 14, R. van Egdom 16, J. v.d. Brakel Zoon 17 37 53 57, W.H. van Dorrestein 18 21 30 40 54 64, B. Roest 19 36 62, G. Rijksen 20 23 39 41 47 48 51 66 73 84 85. Zaterdag 28 mei 1988 vertegenwoor digde de zaalvoetbalvereniging DVS Soest sponsor De Knollentuin op het 5e veldvoetbaltoernooi van het sterk be zette Hilversumse horecatoernooi. In totaal deden 24 teams mee. Uit de vijf poulewedstrijden behaalde DVS/ Knollentuin 8 punten wat goed was voor een eerste plaats met cartouche. In de kwartfinales moest DVS/Knollen tuin het opnemen tegen de Drinkwin- kel. Deze wedstrijd werd beslist door Willem de Vries, wat de Knollentuin een halve finaleplaats opleverden. In deze halve finale werd café de Open Poort makkelijk opzij gezet, hoewel gastkeeper Marcel van Essen in de be- ginfase van de wedstrijd DVS in de wedstrijd hield. Daarna was het DVS/ Knollentuin, dat de wedstrijd beheerste en controleerde Willem de Vries. Dave Leijenhorst en Ronald de Rooij 2x schoten de Knollentuin in de finale. In de finale was tegenstander Lieberg nog iets fitter dan DVS/Knollentuin. De fi nale ging dan ook jammer genoeg met 2-0 verloren wat gezien het veldspel ook terecht was. Aanvoerder René Ribberink kreeg uit handen van de or ganisatie de tweede prijs overhandigd. De Kings Road Riders waren zondag 29 mei in IJsselstein uitgenodigd bij F.C. V. de Zenderstreek voor een Open Regio wedstrijd. Daar het geen wed strijd was voor het kampioenschap en er in Assen een wedstrijd voor het Neder lands Kampioenschap verreden werd waren er slechts 4 KRR-rijders aanwe zig. In de Open Klasse behaalden Den nis Krol en Robin v.d. Wolk allebei een 5e plaats in de finale. Bij de junioren be haalde Ronald Laurens een 2e plaats in de manches en Dennis Krol een 4e plaats in de finale. Bij de Experts was Robin v.d. Wolk le in de manches, en bij de Girls werd Jessica v.d. Wolk 4e in de manches. Bij de Open Regio in Bo- venkarspel behaalde Mare de Schiffart in de Open KLasse een 3e en in de eigen klasse een 2e plaats. De fietscrossver- eniging kan best wat nieuwe leden ge bruiken. Elke vrijdagavond van 7 tot 8 wordt op de fietscrossbaan aan de Ko ningsweg geoefend door alle leeftijden. Voor informatie kan men altijd de voorzitter even bellen, het nummer is 02154-15975. Het Baarnsch Lyceum heeft vijf eerste plaatsen behaald op het softbaltoer nooi voor scholieren. Het was de twaalfde keer dat de Knickerbockers dit sportevenement hielden. Het Griftland College pakte twee toer- nooi-zeges en de Kennedy Mavo won éénmaal. Bij de oudste deelnemers (jongens) ging de titel naar het Griftland College. De Soester school versloeg het Baarnsch Lyceum met 9-3 in een wed strijd met vaak goed softbal. Bij de meisjes eisten de Baarnse scholen alle aandacht op. Het Baarnsch Lyceum be sliste het onderonsje met de Kennedy Mavo in haar voordeel. Ook bij de derde klassers kwam het be tere softbal op naam van de Baarnse scholieren. De meisjes van het Lyceum wonnen makkelijk en hun mannelijke klasgenoten wezen in de finale de Ken nedy Mavo evenals in de poule-wed- strijden gedecideerd terug: 18-6. Het meest spannend ging de strijd er aan toe bij de meisjes uit de tweede klas. Het Griftland College en het Baarns Lyceum hadden allebei zes punten uit drie duels toen ze elkaar in de beslissen de wedstrijd ontmoetten. Die confron tatie leverde geen winnaar op (4-4), waarna het Baarnsch Lyceum dankzij een beter doelsaldo naar de finale mocht. In de andere poule wonnen de meisjes van het Griftland College 6 met overmacht. Dit team was ook in de eindstrijd beter dan het Baarnsch Ly ceum, waarna het de eerste prijs in ont vangst kon nemen. De jongens uit de tweede klas van de Kennedy Mavo waren in hun afdeling het sterkst. Na de poulewedstrijden overtuigend te hebben afgesloten ver sloegen ze in de finale het team van de Mavo Soest 1. Het werd 17-9 dankzij vooral goed slagwerk van de Kennedy Mavo-spelers. Bij de brugklassers werd de dienst op twee fronten uitgemaakt door het Baarnsch Lyceum. De jongens verwe zen met maar liefst 24-8 de tegenstan ders van de Kennedy Mavo naar het tweede plan, en hun klasgenotes bleven ongeslagen in alle poule-wedstrijden. De voetbalvereniging SEC houdt op vrijdag 10 juni een receptie voor geno digden. In de kantine aan de Bosstraat wordt het kampioenschap in de vierde klasse en de promotie naar de derde klasse zondag KNVB gevierd. Tijdens de receptie, die wordt gehou den van 19.00 tot 21.00 uur, staat men tevens stil bij het vijftigjarig bestaan van SEC. Toen fuseerden het toenmalige Soest en ESVAC. ESVAC werd 65 jaar geleden al opgericht. Afgelopen zondag sloot BDC het veld- seizoen af met een kampioenschap van de meisjes-pupillen. Al eerder slaagde het eerste dames-seniorenteam erin te promoveren naar de eerste klasse. Ook de jongensaspiranten van Smeeing/ BDC bereikten in hun klasse de eerste plaats, en veroverden hiermee een plaats voor deelname aan de voorrron- des voor het landelijk kampioenschap. De jongens behaalden de eerste plaats en mogen door naar de finales. De meisjes-pupillen beëindigden hun seizoen op een geweldige manier met een overwinning tegen Limvio uit Baarn. Ondanks de regen die het spel extra moeilijk maakte, opende de meis jes de wedstrijd met mooie doelpunten uit fraai uitgespeciuc aanvaisacties. Bij rust leidde het team van met 5-3, het geen na rust werd uitgebouwd naar 8-3. Het team, dat onder leiding staat van coach Wim Tolboom en de trainsters Lida Plagge en Gerda Schimmel, heeft de mogelijkheden om in de toekomst tot nog grotere prestaties te komen. De damessenioren van sloten het sei zoen ongeslagen af. Ook Nieuwegein slaagde er niet in Smeeing/BDC van dit record af te houden 14-12). Het twee de herenteam van staat vanaf zaterdag bekend als kampioenendoder... Thuis tegen het tweede team van Amersfoort, Foto: Goos van der Wilt. dat bij winst zich kampioen zou mogen noemen, wonnen zij nipt met 15-14. Het eerste jongensaspiranten-team tenslotte gaat op 12 juni naar Purme- rend om deel te nemen aan de finales voor het kampioenschap van Neder land. Zij bereikten deze finales door in de voorrondes te winnen van achter eenvolgens Olympia Hengelo en Ha- ka/EenO uit Emmen met respectieve lijk 13-9 en 8-6. Het zou een geweldige afsluiting voor het team zijn als zij dit landskampioenschap zouden behalen. Niet alleen voor het team, dat volgend jaar in de junioren gaat uitkomen, maar zeker voor het begeleiders Stavast en de Vries, die na deze wedstrijden hun ta ken beëindigen. De organisatoren van de Knickerboc kers kunnen opnieuw terugzien op een geslaagd softbaltoernooi voor scholie ren. De zestig wedstrijden werden in een sportieve sfeer afgewerkt en blessu res bleven achterwege. De medewer kers van het toernooi hebben dan ook al toegezegd om volgend jaar wederom een toernooi voor de middelbare scho lieren te organiseren. daar waar aanvankelijk schouderopha lend over de haalbaarheid van deze ak tie werd gesproken is de stemming nu overgeslagen in puur enthousiasme en respect voor al diegenen die bereid wa ren de kar te trekken. Als één van de kleine verenigingen van Soest heeft Hees hier een indrukwekkende presta tie neergezet. In een zeer geanimeerde sfeer, waarbij toch ook de spanning voelbaar was wer den 25 winnende nummers van de eer ste trekking bekend gemaakt. Ook hier mocht de organisatie zich gelukkig prij zen dat veel prijswinnaars in de zaal aanwezig waren. Als laatste werd be kend gemaakt wie deze maand de vi deorecorder had gewonnen. De geluk kige winnaar was de heer Lex Hop, wel bekend van zijn chemisch reinigingsbe- drijf. Uit handen van de heer Marcel Jansen van de Gouden Snaar mocht hij de schitterende videorecorder in ont vangst nemen. De winnende nummers zijn: video- j.1. werd in een gezellige voiie nees-Kaniine de uitslag bekend gemaakt van de eerste door notaris Van Veeren verrichte trekking in het kader van de door de vereniging geor ganiseerde 1000 loten aktie. De avond werd gepresenteerd door de heer Lazonder, die mede namens zijn overige commissieleden, de heren Jan sen, de Jong en Van Schalkwijk, niet zonder enige trots kon melden dat alle loten voor deze aktie zijn verkocht en dat de vermoedelijke netto opbrengst voor de renovatie van het clubgebouw f 90.000,- zal bedragen. In zijn openingswoord gaf de heer La- zonder een kort historisch overzicht vanaf het allereerste begin, nu bijna twee jaar geleden, tot nu toe. Hierin werd duidelijk, dat er door vele mensen die Hees een warm hart toedragen een geweldige prestatie is geleverd. Want recorder 0235, home-computer 0041,fiets 0135, boormachine 0641, work-mate 0635, beauty-case 0721, walk-man 0212, joggingpak 0898, koofiezetapparaat0620 en 0929, haar droger 0475 en 0696, rummy-cup 0629 en 0098 en 0755. De tien verrassingspaketten vielen ten slotte op de volgende nummers: 0954- 0808-0455-0398-0511-0520-0306- 0483-0239-0680. De volgende trek king zal plaatsvinden in de Hees-kanti ne op vrijdagavond 24 juni vanaf 19.30 uur. Deze avond is er gelegenheid om tegen gereduceerde prijs te barbecuen en tevens zijn de consumpties tegen een verlaagd tarief verkrijgbaar. Uiteraard uitsluitend voor kopers van loten. De heer Lazonder van de loterij com missie en de heer Jansen van de Gouden Snaar overhandigen de videorecorder aan de winnaar, de heer Hop. Foto: Goos van der Wilt.

Soester Courant | 1988 | | pagina 17