m. Wilde Westen herleeft in Bos en Duin 'Stop uitbreiding ontgronding De Paltz!' Soestdijk heeft 1 uur-fotoservice van Willem van Oosten nu 'om de hoek' WOENSDAG 8 JUNi 1988 SOESTER COURANT De Narre Knollen organiseren in samenwerking met Jeugdzorg Zomeravondconcert in Baarn Werkgroep Natuurbehoud Soest: Zaterdag 11 juni: gratis meten! Nic. van Dam introduceert nieuw systeem voor sportschoenkeuze Blazersfestival in het park van Kasteel Groeneveld Uitkering aan gehuwde vrouwen Zaterdag 19 juni: Bazar/rommelmarkt Van Arkel Instituut 'Keizersnede Ouders' Zaak aan Van Weedestraat feestelijk geopend Haarmode Ans op nieuw adres Activiteiten in Centrum Mayindra OVERPRONAT! hahhu Het zomerfeest van de karnavalsver- eniging de Narre Knollen staat dit jaar in het teken van het Wilde Westen. Bos en Duin aan de Bosstraat staat za terdag 18 juni in het "wilde westen." Dat is niet alleen muzikaal merkbaar, ook zijn er vele aktiviteiten tijdens dat zomerfeest. Zo kan men zijn behendig heid op de elektronische rodeo-stier beproeven, wordt kracht gevraagd voor de Kop van Jut, liggen er boomstam men klaar om te worden doorgezaagd en kan men proberen met een paar klappen spijkers in een stuk hout te slaan. Prijzen zijn er natuurlijk ook te winnen. De samenwerking van de kar- navalsvereniging met vele Soester be drijven staat daar garant voor. Nieuw is dat het feest 's-middags al begint voor de jeugd in Soest. Vanaf twee uur 's- middags is er een heel programma in western-style, grotendeels verzorgd door de stichting Jeugdzorg. Deelname aan dat programma kost slechts één gulden. Daarvoor kan men o.a. mee doen aan luchtkussen, springen, hoefij zer gooien, ringsteken, lasso werpen, spijker slaan, touwtrekken, indianen tooien maken, in indianenkleuren, geschminkt worden, als cowboy of in diaan op de foto gezet worden, pony rij den, koe-schieten en tooi-steken. Voor die ene gulden kan men aan tien aktivi teiten meedoen. Ook kan men de schiettent in of op de rodeo-stier rijden voor slechts één gulden. Flinke kerels (of meisjes) kunnen hun krachten be proeven op de Kop van Jut. Iedere deelnemer heeft kans op leuke prijsjes en ook prijzen. Om half zes 's-middags is de prijsuitreiking voor de jeugdige deelnemer met de meeste punten. Vanaf 4 uur kan men ook al meedoen aan de wedstrijd om de Soester Rodeo Trofee. Vanaf 16 jaar en ouder kan men inschrijven voor de rodeo-wed strijd. De deelnemers die 's-middags het langst op die beweeglijke stier blij ven zitten, kunnen 's-avonds meedoen aan de finale. De samenwerking met kleine en grote bedrijven heeft geleid tot en uitgebreid prijzenpakket. Vol gende week kan dat volledig worden gepubliceerd. De zaterdagavond is voor meer volwassen Soesters. Muzikaal wordt de avond verzorgd door de professionele Peter Hill Band. Vanaf half negen tot half twee zorgen zij voor de juiste country western-sfeer. Maar vanaf half acht kan men ook in de tweede wedstrijdronde op de Rodeo- stier. Met de vijf finalisten van de mid dag komen er wederom 5 deelnemers in de finale. Vanaf half tien volgt de finale om de grote Coca-Cola Prijs, de Marl- boro Prijs en de knollen-Cactus. Ook als men zich niet waagt op die ui terst beweeglijke stier kan met een ple zierige avond beleven. De meest origi neel geklede cowboy of cow-girl, of de mooiste indiaan of indiaanse, worden met een aardige geldprijs bedacht. Kij ken kan men ook naar dewgdstrijd Big getjes vangen. Een aantal Soester agra riërs zullen laten zien hoe je die spekgladde biggetjes met blote handen kunt vangen. Een beetje régen-op het terrein is dan niet erg. - De karnavalsvereniging ontvangt 's-_ avonds ook een aantal bijzondere gas ten. De sponsors die de karnaval al ja renlang steunen, worden op gepaste wijze met rijtuigen gehaald. De plaatse lijke Sheriff is door de karnavalsvereni ging op de hoogte gesteld van de komst van die sponsor-gasten. Het zal niet de eerste keer zijn dat een rijtuig met spon sors overvallen wordt. In 'the south of Soest' was het niet altijd even veilig. Maar de snelle Kadetten van de bere den politie zijn paraat. Dus zaterdag 18 juni staat Soest in het teken van het wil de westen. Vanaf 14.00 uur, Bos en Duin, Bosstraat 80. Informatie namens de karnavalsvereniging, Bert Krijger, tel. 16959 namens Jeugdzorgd, Johan Baks, tel. 20280/17615. Het tweede zomeravondconcert op het Flentrop-orgel van de Baarnse Paulus- kerk is op zaterdag 11 juni a.s. om 19.30 uur. Het orgel wordt bespeeld door Eveline M. Jansen te Utrecht. Zij kreeg haar opleiding aan het Utrechts Con servatorium bij Stoffel van Viegen en Kees van Houten (orgel) en bij Johan van den Boogert (piano). Eveline M. Jansen is docente aan de Stedelijke Mu ziekschool te Breda en cantrix/organis- te van de Oud-Katholieke Kathedrale Kerk Ste. Gertrudis te Utrecht. Zij geeft regelmatig concerten in binnen- en bui tenland. Het programma voor het concert in de Pauluskerk vermeldt composities van een anonieme Spaanse componist, Georg Böhm, Joh. Seb. Bach, Chr. F. Ruppe en Alexandre Guilmant. Na af loop is er weer gelegenheid tot napraten bij een kop koffie in de Herberg van Paulus. De toegangsprijs bedraagt f5,— (CJP en Pas 65+'f3,-t). De Werkgroep Natuurbehoud Soest heeft vorige week bij Gedeputeerde Staten officieel bezwaar gemaakt te gen de verdere ontgronding van het landgoed De Paltz in Soestduinen en langs de Verlengde Paltzerweg. Vol gens de WNS gaat de uitbreiding van de afgraving ten koste van natuur, landschap, bodem en recreatie in de gemeente Soest, reden waarom men het provinciebestuur "vriendelijk doch dringend" verzoekt de vergun ning te weigeren die is aangevraagd dooor de Gebr. Tammer b.v. en de fir ma J. van der Krol. Ook de gemeente Soest voelt overigens weinig voor die uitbreiding. De Werkgroep Natuurbehoud Soest baseert haar bezwaar op de volgende punten. l.In westelijke richting vernietigt, .de uitbreiding een prachtige opstand ÜNDERPR8MT1GV De sportieve 'lifestyle' en met name de looprage die vanaf begin tachtiger ja ren zijn intrede deed kent ook een schaduwzijde. Het aantal sportblessu res heeft intussen verontrustende vor men aangenomen. Eén van de oorzaken is het ontbreken van het juiste sportschoeisel. Het is ook geen eenvoudige opgave om uit het grote aanbod sportschoenen de juiste schoen te kiezen. Het gevolg is dan ook vaak dat de eigenschappen van voeden schoen niet op elkaar aan sluiten. - De introductie van het Ortix-systeem maakt een einde aan dit probleem. Na langdurig onderzoek is Karhu, de Finse fabrikant van de gelijknamige sport schoenen, er in geslaagd een systeem te ontwikkelen dat bestaat uit een voeta nalyse, een assortiment sportschoenen en inlegzolen. Een systeem dat eenvou dig is toe te passen: binnen enkele mi nuten is voor elk type voet de juiste schoen bepaald. Aangezien linker- en rechtervoet meestal van elkaar verschillen is dit ech ter niet voldoende. Daarom is een vier tal types inlegzolen gecreëerd, waar mee individueel per voet een aanpas sing kan worden gemaakt. Op deze ma nier zijn meer dan 100 verschillende combinaties mogelijk. Een uitkomst voor de hardloper en voor de gespecialiseerde sportzaak: eindelijk kan er een onderbouwd schoenadvies worden gegeven. Door deze werkwijze kan een wezenlijke bij drage worden geleverd aan het terug dringen van sportblessures. Op zaterdag 11 juni gratis meetdag bij Karhu-dealer Nic. van Dam, van Wee- destraat. van zomereiken, een loofbos dat op de Utrechtse Heuvelrug zeer zeld zaam is. In het bosperceel broeden o.a. de groene specht en de grote bonte specht. J. In noordelijke richting gaat de uit breiding ten koste van een relatief goed ontwikkeld bos, waar o.a. ha vik, bosuil, zwarte specht en boomklever nog voorkomen. 3. In zuidoostelijke richting betekent het 't einde van een waardevol hel- lingbos, met behalve oud geboomte ook een goed ontwikkelde kruidlaag, met schaarse soorten als lelietje-der dalen en dalkruid. De fauna is verte genwoordigd met fluiters en bui zerds. 4. Verder ontgronding heeft negatieve gevolgen voor de waterhuishouding ini aangrenzende bossen; er bestaat direct gevaar voor uitdroging, met grote risico's voor het oude Buge- meeestersbos en en het zeer oude en waardevolle geboomte rondom het landhuis De Paltz. 5. De huidige ontgronding is nog nèt aanvaardbaar vanwege de beperkte omvang en de glooiende taluds, maar uitbreiding betekent een grove in breuk op het karakteristieke Heuvel rug-landschap. 6. Niet alleen de landschappelijke en ecologische waarden worden aange tast, maar ook de geologische (stuw wal-systeem) en historische (steen- tijd). 7. De recreatieve waarde van het Soes ter Hoogt en omgeving wordt ernstig geschaad; het dagrecreatieterrein verliest aantrekkingskracht door aantasting van het landschap, verlies van natuurwaarden en beperking van de wandelmogelijkheden. 8. De ecologische schade beperkt zich niet tot de onmiddellijke omgeving van de ontgronding, maar treft een veel groter gebied: het landgoed De Paltz, het Burgemeestersbos, het Soester Hoogt, de Stompert, de Vla sakkers en de Lange en de Korte Dui nen. 9. Landschap en milieu hebben in-Soest in hel vérléden af danigde.lijden ge had van tal van ontgrondingen. Som mige afgravingen zijn volgestort met afval, andere zijn beplant, zoals de grote ontgrondingen in het Monni- kenbos en langs het Heeserspoor O.Z. Om al deze redenen, vindt de Werk groep Natuurbehoud Soest, dient de provincie de gevraagde vergunning niet te verlenen. Evenals vorig jaar organiseren Kasteel Groeneveld en de Baarnse Muziek- kring ook dit jaar weer een festival voor blazersensembles. Dit festival vindt plaats op zondag 21 augustus in het park van Kasteel Groeneveld. Op verschillende lokaties zal 's middags worden gemusiceerd, waarbij klassieke en semi-klassieke muziek ten gehore kan worden gebracht. De keuze aan de uit te voeren werken wordt in principe aan het ensemble zelf overgelaten, mits het uit te voeren programma niet langer duurt dan ca. 30 minuten, eventueel te verdelen over twee optredens. Wanneer weersomstandigheden het musiceren in de open lucht niet toelaten zal, zover dat mogelijk is, worden uitge weken naar één of meer binnenzalen. Om deze reden is inschrijving alleen mogelijk voor niet te grote ensembles. Aan deelname zijn geen kosten verbon den. Aanmelding kan geschieden bij het se cretariaat van de Baarnse Muziekkring: De mogelijkheden voor gehuwde werk loze vrouwen om alsnog in aanmerking te komen voor een uitkering ingevolge de Wet Werkloosheidsvoorziening (W.W.V.), zijn onlangs verder uitge breid. De staatssecretaris van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid heeft namelijk bepaald dat nu ook aan gehuwde vrouwen die werkloos zijn ge worden op of na 23 juni 1982 en voor wie een normale uitkeringsduur gold van eerst een halfjaar W.W.-uitkering en daarna twee jaar W.W.V.-uitkering, alsnog uitkering kan worden verstrekt mits zij voldoen aan de overige voor waarden die de wet stelt. In het kader van de gelijke behandeling van mannen en vrouwen werd er in mei 1985 al een overgangsregeling getrof fen waarbij aan gehuwde vrouwen die op of na 23 december 1984 werkloos zijn geworden (of op dat moment een W.W.-uitkering genoten), uitkering werd verstrekt. De uitbreiding van deze regeling is het gevolg van een uitspraak van het Europees Hof. Indien men meent in aanmerking te kunnen komen voor een uitkering, dan kan men zich op werkdagen tussen 9.00 en 12.00 uur melden bij de Afdeling Sociale Dienstverlening aan de Lange Brinkweg 79. Deze afdeling is ook tele fonisch bereikbaar op nummer 93556. Prof. Fockema Andreaelaan 35, 3741 EJ Baarn, tel. 02154-14562, of bij de receptie van Kasteel Groeneveld, Groeneveld 2, 3744 ML Baarn, tel. 02154-20446. Vanaf heden staat de in schrijvingsmogelijkheid open. Gezien de voorbereidende organisatie dient zij wel uiterlijk 31 juli binnen te zijn. Daar het sfeervolle park van Kasteel Groeneveld zich bij uitstek leent voor zon buitengebeuren verwacht men grote belangstelling. Alle inwoners van Soest, groot en klein, worden uitgenodigd op de jaarlijkse ba- izx/rommelmarkt van het Van Arkel Instituut op zaterdag 18 juni, van 9.00 tot 15.00 uur. De opbrengst van dit eve nement wordt gebruikt voor rekreatie- ve doeleinden ten bate van de kinderen die op het Van Arkel Instituut wonen. Het wordt ook dit jaar weer een groots gezellig gebeuren. Wat is er allemaal te doen op het terrein van het instituut. Er is natuurlijk een rommelmarkt waar men op z'n gemak rond kan kijken. Allerlei kramen staan opgesteld met zeer veel verschillende artikelen. De artikelen staan overzich telijk uitgestald. Men vindt er huishou delijke artikelen, boeken en platen, cu riosa, meubels, kleding, e.d. Men kan ook meedoen met ruim 20 ^elactiviteiten, zoals buksschieten, bibberberg, vissen, aquariumspel, blaasbal, kasteelbal, appelvangen, bal- lengooien, grabbelen, reuzesjoelen en nog veel meer, of de verfmachine, de buttonmachine, het schminken, het rad van avontuur; voor de liefhebbers wor den er tekenfilms op video gedraaid. ?'™rsF sna<*s en drankjes zijn deze dag te koop bij de konsumptieafdeling, o.a. broodjes, saté van de barbecue, pa tat, kroketten, koffie en limonade. Bij slecht weer zit men redelijk droog in de grote feesttent van bijna 300 m*. Al met al kan men een aantal plezierige uren beleven op het Van Arkel Insti tuut, met of zonder de kinderen. Wie nog bruikbare spullen heeft voor de rommelmarkt, kan deze dagelijks n[«ngwv0pi'et Instituut' Wie beslist niet zelf kan brengen, kan bellen, zodat de spullen kunnen worden gehaald. Het telefoonnummer is 17444; men kan een afspraak maken met de receptie. De Vereniging Keizersnede Ouders or ganiseert een voorlichtings-bijeen komst op zaterdag 11 juni om 14.30 uur in ziekenhuis "De Lichtenberg," Utrechtseweg 160 te Amersfoort. Op deze bijeenkomst staat een docu mentaire film centraal. Verder is er ge legenheid vragen te stellen aan een pa nel, bestaande uit een gynaecoloog, anesthesist en een kinderarts. De toe gang is gratis. Wel wordt men verzocht zich telefonisch of schriftelijk op te ge ven bij onderstaand adres. De Vereniging Keizersnede Ouders is een landelijke patiëntenvereniging die zich bezighoudt met het verbeteren van informatie en voorlichting rondom de keizersnede. Ieder kwartaal verschijnt er geen kontaktblad waarin onder meer keizersnede-ervaringen, boekbespre kingen en medische aspecten van de keizersnede te lezen zijn. Het bestuur wordt ondersteund door een aantal kontaktpersonen - die over het land verspreid zijn. Deze organise ren regionale voorlichtingsbijeenkom sten en vormen met elkaar een tele fooncirkel, waarnaar men kan bellen voor informatie of een gesprek. Ook is er een medisch adviescollege, dat de medische vragen beantwoordt. Wie meer wil weten over de vereniging kan kontakt opnemen met: Vereniging Keizersnede Ouders, Postbus 5235, 3295 ZJ 's Gravendeel, tel. 01853- 4484 of 01854-1470. Wie sympathiseert met de vereniging en de doelstelling kan lid worden voor f 25,— per jaar. Men ontvangt dan alle folders en brochures die uitgegeven worden en ieder kwartaal het kontakt blad. Man kan lid worden door overma king van het bedrag op giro 53141 t.n.v. de penningmeester Vereniging Kei zersnede Ouders, onder vermelding van naam, adres en woonplaats, of bo venstaande telefoonnummers bellen. Willem van Oosten aan het werk in zijn mini-labaan de Van Weede straat. jaar of vijf in de zaak in Soest-Zuid heeft gewerkt, is de man die vanaf deze week met veel enthousiasme de scepter zwaait aan de Van Weedestraat. Wil lem zélf is er na de dag van de opening ook nog een paar dagen te vinden ge weest, om de eerste drukte op te vangen van de mensen die even kwamen neu zen en gebruik maakten van het aardige aanbod van een gratis foto van hun kleuter, samen met een levensgrote Ef- teling-kabouter, zélf "geschoten" met de slimme Kodak-autofocus-camera. Kleurcorrecties Het "minilab" is een bijzondere machi ne, die in feite uit twee apparaten be staat. Het ene ontwikkelt de films, het andere drukt de foto's af op papier. El ke film, elk negatief zelfs, wordt boven dien nauwkeurig gecontroleerd op kleur, zodat eventuele correcties kun nen worden aangebracht. "Pas als we 'm zien beslissen of we er nog iets aan moeten doen,aldus Willem van Oos ten. Dat er soms kleurcorrecties nodig zijn heeft niets te maken met gebrek aan kwaliteit van het minilab, legt hij uit. Die is perfect. "Maar sommige mensen hoor je wel eens zeggen dat de kwaliteit nooit goed kan zijn, als het zo snel gaat. Ze vergeten dan dat het in de grote ont- wikkelcentra ongeveer net zo lang duurt, alleen blijft het rolletje daar lan ger liggen en zijn ze al veel meer tijd kwijt voor het vervoer. En er is daar geen tijd voor de controle zoals wij die hier doen." De correcties, aldus Willem van Oos ten, zijn soms nodig omdat de machine, hoe "knap" ook, geen verschil kan zien tussen bijvoorbeeld een sneeuwland schap en een strand. Daarom is "het menselijk oog" bij veel foto's toch een onontbeerlijke factor. Andere voor beelden zijn flitsfoto's, die snel overbe licht worden. In de correctie wordt dan de juiste "dekking" toegepast. "En als er iemand met een heel fel rood truitje op de foto staat, denkt de machine wel eens dat het fout is. Verder houden we bij foto's die met speciale rood-blauw- of geelfilters zijn gemaakt ook rekening met de effecten. In de grote centrales gebeurt dat niet. Daar gaan er duizen den foto's achter elkaar door." IJzersterke combinatie Duidelijk is dat bij Willem van Oosten in beide zaken de moderne techniek van de machine en het deskundig oog van de fotograaf samen gaan in een ij- zersterke combinatie, die zorgt voor de unieke 1 uur-service. De nieuwe zaak aan de Van Weedestraat is - behalve op maandagmorgen tot 13.00 uur - alle da gen van de week geopend tussen 9.00 en 18.00 uur (zaterdag tot 17.00 uur) en natuurlijk ook op de wekelijkse vrij dag-koopavond. Tussen de middag is de zaak voorlopig gesloten. De zaak is bereikbaar onder telefoonnummer 25942. Afgelopen zaterdag om negen uur opende Willem van Oosten de deuren van zijn nieuwe - tweede - fotozaak in Soest, aan de Van Weedestraat 147. Naast de "hoofdvestiging" aan de Soesterbergsestraat beschikt hij nu over een zaak in Soestdijk, die bepaald méér is dan zomaar een "pied a terre" in de noordelijke winkelpool van Soest. Want ook hier biedt Van Oos ten zijn unieke, flitsendsnelle 1 uur- fotoservice. Evenals in Soest-Zuid beschikt Willem van Oosten aan de Van Weedestraat over de hypermoderne apparatuur waarmee hij binnen het uur Ideurenfo- to's van alle merken kan ontwikkelen en afdrukken. Het is nèt geen "klaar- terwijl-u-wacht", maar veel scheelt 't niet en dat is vooral voor klanten die heel erg nieuwsgierig zijn naar het re sultaat van hun fotografische verrich tingen - en wie is dat niet? - een belang rijk gegeven. "Rolletje wegbrengen, even een paar boodschappen doen, fo to's ophalen"daar komt het feitelijk op neer. Wat hem bewogen heeft tot het openen van een tweede zaak verduidelijkt Wil lem van Oosten door erop te wijzen dat hij op die manier dichter bij een aan zienlijk deel van zijn klanten is komen te zitten. Die komen overigens niet alleen uit Soest, maar ook uit Baarn, Amers foort en andere gemeenten in de buurt. "Het enorme succes in Soest-Zuid heeft me gesterkt, en ik was al een tijd op zoek naar een geschikt pand." Dat vond hij in de voormalige wol winkel in het winkelcomplex Van Weedestaete, waar Soestdijk (en "verre" omgeving) de 1 uur-fotoservice nu als het ware "om de hoek' hebben. Formule De nieuwe zaak is in zekere zin opge bouwd rondom het "minilab" dat Wil lem van Oosten tot deze bijzonder snel le ontwikkel- en afdrukservice in staat stelt. Er is weliswaar geen studio, zoals aan de Soesterbergsestraat, en maar een beperkte voorraad eenvoudige ca mera's, maar de gewone foto-consu ment kan er voor eigenlijk alles wat hij nodig heeft gemakkelijk terecht. Van Oosten werkt daarmee volgens een for mule die met name in de grote steden al heel succesvol is gebleken: "Een lab, filmpjes, lijstjes, albums, punt uit," vat hij het kernachtig samen, "want voor andere, ingewikkelder dingen is er een voudig te weinig tijd." Carlo van Eeten, die inmiddels al zo'n De scoutinggroep De Fakkeldraag sters heeft op gepaste wijze stilgestaan bij het tienjarig bestaan van het club huis KaPaShe. De naam staat voor ka bouters, padvindsters en sherpa's. Het feestelijke programma, dat afgelo pen zaterdag werd afgewerkt, werd bij gewoond door meer dan honderd men sen. Leden, ouders en bekenden, maar ook belangstellenden namen een kijkje bij de accommodatie, deden mee aan de fietstocht of schreven een felicitatie op de beplakte muren van het clubhuis. De kraampjesmarkt werd goed bezocht en ook bij de zeskamp stonden veel toe schouwers te kijken. Tijdens het feest was ruimte ingelast voor een officieel gedeelte. Tijdens een ceremonie kregen de Fakkeldraagsters allemaal een nieu we das met het nieuwe embleem dat is ontworpen door de leidster Patricia Teilekamp. De oude bruine slio ps werden vervangen door blauwe das sen met een gele rand. Het embleem be staat uit een geel klaverblad en een blauwe fakkel. "Het was een geslaagde dag," zei een woordvoerster na de feestelijkheden van De Fakkeldraag sters. "De sfeer was gezellig en het was druk. Iedereen had het naar zijn zin." Op 18 en 19 juni van 10.00 tot 17.00 uur wordt er een Tarot-Workshop ge geven door Gila Gerzon. Ze werkt met meditatie en visualisatie oefeningen en besteedt ruimschoots aandacht aan de symboliek, die de weg is naar je intuïtie Opgave en informatie zijn te verkrijgen bij Centrum Mayindra, Kerkstraat 3-5, Soest, tel. 25599. Sinds afgelopen maandag is "Haarmo de Ans"de bekende kapsalon van Ans Ros aan de Koninginnelaan, verhuisd. Een verhuizing die overigens, althans wat de afstand betreft, "maar 'n haartje scheelt", want het nieuwe adres is Ko ninginnelaan 22 en het oude was Ko ninginnelaan 24B. Twee deuren verder dus, op de plek waarvoorheen "Second Hand Rose" was gevestigd. De klanten vinden Dorreth, Saskia, Diana, Marianne, Ineke, Monique en Ans - die samen het team van Haarmo de Ans vormen - vanaf deze week alle maal weer terug, zij het in een nieuwe salon, die veel groter is dan de oude, Het team van Haarmode Ans in de nieuwe kapsalon aan de Koninginne laan. Foto: Goos van der Wilt. waar Ans zo'n vijfjaar geleden startte. Het aantal stoelen is uitgebreid van zes naar maar liefst elf, het aantal wasbak ken van drie naar vijf. De nieuwe salon werd maandag j.1. in gebruik genomen met een feeestelijke receptie. Sinds gisteren gaan de zaken in de salon weer op de "oude" ver trouwde voet verder, met dien verstan de dat Haarmode Ans voortaan ook op maandagmiddag van 13.00 tot 17.30 uur geopend zal zijn.

Soester Courant | 1988 | | pagina 10