Splinter Eemland b.v. G Wielerronde Soest krijgt Tempo-winnaar SoVoCo-Stam breidt damesselectie uit 'We zullen wel wat volwassener worden' Soest I promoveert na perfecte wedstrijd naar overgangsklasse WOENSDAG 15 JUNI 1988 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 23 Herman Reessink volgt Arno van Boeyen op na geslaagde vlucht WIELRENNEN Op papier versterkte ploeg wil promoveren naar eredivisie SoVoCo sluit af met sponsorloop 'Germaan' wint 2e Knollentuintoernooi ZAALVOETBAL SoVoCo-Stam Stam-SoVoCo düdubbers WIELERSPORT Fietsvierdaagse in Baarn start 20 juni GESPECIALISEERD IN JONGE GEBRUIKTE FORD-AUTO'S TENNIS Nic. van Dam active sports INTERNATIONAL GOLF 10-30% korting Pijnenburgers sterk in triathlons Harald Plantenga en Willem Kerkhoff gaan 5 weken basketballen in VS ATLETIEK Nieuwe praeses YYZ SCRABBLE Slotronde geeft geen wijziging in ranglijst Evenals vorig jaar is de wielerronde van Soest gewonnen door een Tempo renner. Herman Reessink klopte in de eindsprint zijn mede-vluchters Cees Vierhouten en Jaap van Dijk, waarvan de laatste slechts enkele centimeters hoefde toe te geven óp de 22-jarige amateur in Soester dienst. Vijftien ronden voor de meet ontsnapte Reessink uit het peleton. Hij had daar mee meer succes dan zijn voorgangers, waaronder de kampioen van 1987 Ar no van Boeyen, die allen door de jagen de meute werden teruggehaald. Vier houten en Van Dijk pikten aan en het drietal zou blijven samenwerken. De achtervolgers, met Arno van Boeyen als sleurende titelverdediger voorop, mochten om de troostprijzen achter het erepodium vechten. Het tekende de gretigheid van Van Boeyen dat hij vier de werd. De jonge renner uit Baam be looft een goede toekomst op de fiets te gemoet te gaan. Ook Reessink zal opti mistischer gestemd zijn na zijn eerste zege voor Tempo. De boekhouder kwam dit seizoen over van Sauna Dia na, trainde keihard en reed veel klassie kers en Olympia's Ronde van Neder land zonder ook maar één keer als eer ste de finish te passeren. In de thuisha ven van Tempo-NKS werd zijn inzet beloond tijdens de wedstrijd over 80 ki lometer. De uitslag: 1. Herman Reessink, 1 uur 58 minuten en 50 seconden; 2. Jaap van Dijk z.t.; 3. Cees Vierhouten z.t.; 4. Arno van Boeyen op 25 sec.; 5. Bennie van Leyen op 35 sec. met in zijn spoor het peleton. De uitslag bij de junioren 60 kilome ter: 1. Aart Vierhouten, 2. John den Bra- ber, 3. Mike Kuipers, 4. Michiel van Antwerpen, 5. Jan de Leeuw. De damesselectie van SoVoCo-Stam is rond. Trainer Wemer Paans heeft op 31 juli, wanneer de voorbereidin gen op het nieuwe seizoen beginnen, de beschikking over tien speelsters. De helft daarvan zijn nieuwkomers, al is de achttienjarige jeugdspeelster Ju- dith Lazonder al vaker ingevallen in het team dat hoopt te promoveren naar de eredivisie. "Dat is wel de doelstelling van het team," zegt manager Jan Paauw. "We willen eerste of tweede worden. Dat is wel anders dan in het afgelopen seizoen toen we bij de eerste acht wilden ho ren." Debutant SoVoCo-Stam werd echter vierde, een klassering waarmee men volgend seizoen geen genoegen wenst te nemen. Op papier lijkt het Soester damesteam erop vooruitge gaan. Vooral de van PZ Dynam&over- gekomen Marja de Wild (25) is een ver betering. Zij heeft in Apeldoorn drie jaar eredivisie-ervaring achter de rug en Paauw meent dat vooral door haar in breng de aanvalskracht van SoVoCo- Stam zal toenemen. "Iedereen vindt het fantastisch dat Marja bij ons komt spe len. Het is niet alleeif een goede speel ster, maar ook een leuke, spontane meid. Een type speelster dat het team kan dragen. De persoonlijkheden pas sen in de nieuwe samenstelling beter bij elkaar. Dat zal een positieve uitstraling op de ploeg hebben," verwacht Paauw. Eveneens van Dynamo afkomstig is Hanneke Klunder. De jonge volleybal ster (21) speelde met het tweede team al in de tweede divisie. De 24 jaar oude Lotte Paans (dochter van Werner) zal de gestopte spelverdeelster Monique Booy vervangen, terwijl de achttienjari ge Agnes Hoekstra van Lycurgus dank zij haar studie in Amersfoort door So- VoCo-Stam kon worden binnenge haald. De selectie wordt gecompleteerd door de blijvers Irene Koelewijn, Ma deion Rosier, Angela Manders, Jenne- ke van der Wal en Ciska Abraham. Be halve Booy zijn vertrokken Erna van Doorn (Cito Zeist) en Mona Radema- Drie van de vijf aanwinsten van So- VoCo-Stam: (v.l.n.r.) Marja de Wild, Lotte Paans en Hanneke Klunder. ker (SoVoCo 2). De competitie, waarin SoVoCo-Stam is ingedeeld, bestaat uit sterke teams. "Wat dat betreft zijn we er niet beter op geworden," schat Paauw de nieuwe si tuatie in. "Maar onderling klikt het. Voor ons gevoel komen wij zelf ook met een sterker team." Trainingsarbeid De voorbereiding op het nieuwe sei zoen is intensief. In de bossen worden op 31 juli de trainingen hervat. Vanaf dat moment mogen, nee moeten de da mes van het eerste drie keer per week drie uur trainen. De trainingsarbeid is daarmee aanzienlijk vergroot, maar dat is noodzakelijk om het beoogde doel te bereiken. SoVoCo-Stam speelt ook vier zware toernooien in de aanloop naar de competitie. Drie daarvan, waaronder het internationale toernooi, vinden plaats in Soest en één in Eist. Zaterdag sluit de volleybalvereniging het seizoen af op een andere manier dan andere jaren. Op de Soester Engh zal een groot aantal activiteiten plaats vinden. De hoofdschotel is een spon sorloop, waaraan alle leden van SoVo- Co deelnemen. De opbrengst van deze sponsorloop gaat naar het kinderdag verblijf "De Blauwe Vogel" en de "Soester volleybal Jeugd". De activiteiten zullen om 12.30 uur on der leiding van Wim Endendijk en Han Ruitenkamp van start gaan. Voor de start kan er nog ingeschreven worden, want ook niet-leden kunnen deelne men. Voor de winnaar of winnares is er een prachtige prijs beschikbaar gesteld door de hoofdsponsor van SoVoCo au tobedrijf Stam. Een van de andere at tracties is het autorammen. Voor f. 1,- per klap mag iedereen die dat wenst een auto slopen. De te slopen auto's zullen geen Renaults zijn omdat deze niet ka pot te krijgen zijn volgens de firma Stam. De opbrengst gaat weer naar de twee goede doelen van deze middag. Ook in dit kader zullen de dames van SoVoCo het gaan opnemen tegen de winnaar van de Soester bedrijfscompe- titie "Chemco". Dit team won in de finale erg overtuigend van Mercu- rius. Chemco zal voor ieder verliespunt f. 10,- in de sponsorpot van deze mid dag storten. De wedstrijd zal ongeveer om 13.30 uur beginnen. Voor de voetballiefhebbers is er naast doelschieten op een damesvolleybal team ook een TV toestel aanwezig om de voetbalwedstrijd Nederland - Ier land te volgen. De veldvoetbalvereniging 'Germaan' uit Amsterdam is de trotse winnaar geworden van de Knollentuintrofee. De Amsterdammers wonnen vier van de vijf wedstrijden en speelden éen maal gelijk. Burger uit Eemnes werd tweede, op één punt achterstand van de Germaan. Op de derde plaats eindigden de Komeet en DVS Knollentuin. DVS kon terug zien op een geslaagd toernooi. De ploeg won zelf van Putten met 3-ü en sinds lange tijd met 5-2 van twaal ESS Brouwer. Tegen de Komeet gaf de ploeg een punt weg; met nog minder dan een minuut spelen won de Komeet. Ook tegen Burger stond vijf minuten voor tijd nog een 1-0 voorsprong op het scorebord, maar door een paar per soonlijke fouten kon Burger alsnog langszij komen en ging de overwinning naar Burger. DVS presenteerde gelijk de nieuwe aanwinsten: de jonge talentvolle Arie v.d. Wiel en de jonge maar toch al ge routineerde Luits Houkes. Op de vijfde plaats eindigde ESS Brouwer en de laatste plaats was weggelegd voor zaal voetbalvereniging Putten. Bij de reser veteams was het TO V uit Baarn die met de hoofdprijs naar huis ging. Sponsor Bob Sluis van de Knollentuin deelde na afloop de prijzen uit en be dankte de vereniging DVS voor het ge slaagde toernooi. Ook deze dag werd weer duidelijk dat het zaalvoetbal enorm leeft in Soest, maar dat het nog steeds een aanfluiting is dat er in Beukendal geen ruimte is voor competitievoetbal. 9» De naam van volleybalvereniging So VoCo zal naar alle waarschijnlijk heid veranderen. De clubleden beslis sen dinsdag 21 juni tijdens een buiten gewone vergadering over het voorstel de naam te wijzigen in Stam-SoVo Co. Dat zal bij een gunstige stemming statutair worden vastgelegd. Sponsor Renault Stam van het Nieu- werhoekplein heeft positief gerea geerd op de ingestelde sponsorcom missie van SoVoCo. De financiële steun van het autobedrijf is enorm op gekrikt. Het bedrag, dat manager Jan Paauw wel noemt maar niet afge drukt wil zien, wordt in de vereniging gestoken. Het komt niet alleen ten goede van het eerste damesteam. So VoCo blijft ook zoeken naar sub- sponsors, die via reclameborden of toernooien hun naam kunnen uitdra gen. Bedrijven, die een team van (Stam)-SoVoCo in de kleren stop pen, verplichten zich ook een bepaald bedrag in de clubkas te storten. oMD£K"DUDi Voor al uw bouw- en onderhoudswerken 1e Heeserlaantje 56 - Soest Telefoon 02155-22204 De fietsvierdaagse van Baarn start op maandag 20 juni bij sportcentrum De Trits. De voorinschrijving van dit eve nement kan tot en met zaterdag 18 juni bij de plaatselijke VW. In De Trits kan men zich morgenavond ook nog van 19.00 tot 20.30 uur aanmelden. De deelnemers kunnen kiezen tussen 25 en 50 kilometer. Voor kinderen tot en met 12 jaar kost dat een rijksdaalder, ouderen moeten zes gulden betalen. El ke dag vinden start en finish plaats bij De Trits. Men kan vertrekken tussen 17.30 en 19.30 uur, terwijl het de be doeling is dat iedereen voor 22.00 uur weer binnen is. Baarn - Eemnesserweg 16-22 Telefoon 02154-15555 Soest - Beukenlaan 80 (hoek Dalweg t.o. Sporthal Beukendal) Telefoon 02155-12643 Het door Renault-dealer Stam en Nic. van Dam gesponsorde eerste team van de LTC Soest promoveerde naar de Overgansklasse A jun. door in Mid delburg met 5-3 te winnen van C.C. Zeeland 3. Met perfect tennis wisten Rick Wuite, Bert van Wede, Helen Blokpoel, Hildy Bruin en Lizet van der Kolk een 5-3 overwinning te be vechten, waardoor de promotie een feit was. Met name het spel van de dames was bepalend voor de uiteindelijke over winning. Beide dames enkelspelen en de damesdubbel werden gewonnen en ook de 2e herenenkel van Bert van We de was een winstpartij. Beslissend wa ren de beide gemengde dubbels, waar van de partij van Bert van Wede en Hil dy Bruin gemakkelijk in twee sets werd gewonnen. Promotie naar de over gangsklasse A was toen een feit. Nog nooit in de historie van regio Baarn- Soest en de LTC Soest werd zo'n hoog competitie niveau bereikt. Soest 3 speelde op de eigen baan een promotiewedstrijd voor de tweede klasse tegen Festina 5 uit Amsterdam. Na een 3-1 achterstand uit de enkelspe len (alleen Pieter Verbrugh wist zijn partij te winnen), werden de dames- en herendubbels gedeeld en moesten uit eindelijk de gemengde dubbels de be slissing brengen. Soest 3 moest beide dubbels in twee sets winnen om te kun nen promoveren. Toen Karin Hovestad en Hans Römer de eerste set met 7-5 verloren was de beslissing gevallen en promoveerde Festina 5. Soest 6 kon in Heerhugowaard geen promotie naar de derde klasse waarmaken. Het door Joop Slok goed gesponsorde team ver loor met 5-3. Soest junioren I speelt om de nationale titel. De eerste wedstrijd in Wateringen werd met 5-3 gewoimen. Dit betekent dat junioren I tot de'beste acht teams van Nederland behoort en a.s. 19 juni thuis de kwartfinale speelt tegen Doetinchem I. De twee kampioenen bij de zaterdag teams, heren C en senioren D, konden het hier beiden in hun pro motiewedstrijd niet niet redden. Dinsdag dames A kwam van promotie naar de eerste klasse tegen de Kamp A uit Colten twee games(!) tekort. Wel promoveerde de dames D naar de twee de klasse. Recreatie toernooi Tijdens de competitie hebben de re creanten van de LTC Soest zich kunnen meten in een door Stam Renault ge sponsord recreatie toernooi. In de ten- nishal werd door deze spelers een in- door-toernooi gespeeld om de Stam Super Trofee. Na verwoede strijd werd de wissel-bokaal gewonnen door Peter en Kristel Schneider. In de finale ver sloegen zj Herman en Elly Stam. Het volgend jaar hoopt LTC Soest dit toer nooi uit te breiden tot een voor de re creanten gelijkwaardig alternatief aan de competitie. Nieuw bij op golfsets, ballen, tassen, karren en schoenen van de beste merken. Ook test-clubs te huur. v.Weedestraat 16 - Soest Voor de Soester Triathlonformatie was het een succesvol weekend. Zater dag kwamen Joop Oranje en Rob de Haas uit in het Open Noordelijk Kam pioenschap te Diever, een kwart triathlon meetellend voor het Super Prestige Circuit. Joop Oranje kwam hier tot zijn beste prestatie tot nu toe. In de veteranenklasse opende hij met een tweede plaats op het zwemonder- deel. Voor 950 meter had hij slechts 15 min. 51 sec. nodig. Voor het fietsen over 45 km, dat voor de helft over klin kerweggetjes afgelegd moest worden, gebruikte hij 1 uur 24 min. 6 sec. Het laatste onderdeel hardlopen over 10,5 km deed hij in 44 min. 26 sec. Met een totaaltijd van 2 uur 26 min. 40 sec. ein digde hij als 8e in het eindklassement. Rob de Haas streed in dezelfde wed strijd voor de winst. Het zilver was zijn beloning voor zijn inspanningen. Rob verliet het water na 17 min. 1 sec., waar na hij na een sterk fietsonderdeel in 1 uur 17 min. 16 sec. in 3e positie door kwam. Zijn lopen in 43 min. 8 sec. was goed genoeg om de strijd om de 2e plaats in zijn voordeel te beslissen. To taaltijd 2 uur 19 min. 25 sec. Een derde teamlid, de 56-jarige Piet Majoor, kompleteerde het succes door het behalen van een bronzen plak tij dens het afgelopen zondag gehouden Nederlands Kampioenschap Triathlon "Short Distance". De wedstrijden, die in het Gelderse Laren werden afge werkt, startten met het zwemonderdeel over 1500 meter in het plaatselijk ka naal. Na 31 min. 45 sec. klom Piet weer aan wal. Voor het fietsen wat daarna volgde liet hij 1 uur 12 min. 50 sec. no teren. Na dit door sterke wind zwaar ge worden onderdeel hadden de deelne mers het beste van hun krachten reeds gegeven. Toch kwam Piet nog heel goed uit den voeten op de 10 km hard lopen, die hij in 43 min. en 14 sec. afleg de. Met zijn sterkste onderdeel aan het slot kwam hij tot een totaaltijd van 2 uur 29 min. 19 sec., dat uiteindelijk goed was voor de derde trede op het erescha- vot in de klasse 50-60 jaar. Estafette Voor de tweede maal binnen enkele weken bleken de dames van A.V. Pij nenburg te sterk voor hun tegenstand sters. In Bilthoven liepen de dames een halve marathon (21,1 km) in estafette vorm, waarbij iedere deelnemer 1 ron de van 5,3 km moest afleggen. Na de Eemmeerloop over 50 km zetten zij nu ook deze wedstrijd naar hun hand in een gezamelijke tijd van 1 uur 27 min. en 50 sec. De persoonlijke prestaties waren: Corrine Wallet 23.35 min.; Martha van Hal 21.25 min.; Janine Verstraelen 21.10 min. en Diny v.d. Berg 21.40 min. Bij de solisten werd Gerry den Oude 2e dame met een persoonlijke rekordver- betering van 4 min. Op het beslist niet gemakkelijke parkoers kwam zij na 1 uur 34min. 40sec. over de streep. Vete raan René Hoksbergen haalde een 2 jaar oud persoonlijk rekord met 30 sec. Basketballen op verschillende locaties aan de oostkust van de Verenigde Sta ten, bezoeken afleggen aan onder an dere het Witte Huis, Walt Disney en het Kennedy Space Center en dat vrij wel allemaal gratis. Harald Plantenga en Willem Kerkhoff, twee vijftienjari ge basketballers van Red Stars, zien zaterdag een jongensdroom in vervul ling gaan. Als enige Nederlanders mogen ze, ver gezeld van een aantal Engelsen, Cana dezen en Amerikanen rüim een maand door het 'onbegrensde' land trekken. De uitnodiging kregen ze van de New Yersey Travelling Basketbal Associa- tion (NYTBA), een organisatie die ie der jaar basketbalreizen voor jongens op touw zet. De NYTBA financiert dat door middel van fondswerving. Harald en Willem zouden met uitzondering van een aantal kleine onkosten alleen een retourtje VS moeten betalen. Dankzij de sponsoring van de heer D.J. van Oost van Corps '80 en Rinus Valk van restaurant Beukendal kunnen de geluksvogels, of liever gezegd de ouders de portemonnee in de zak houden. 'Hartstikke blij' "Ik was wel enthousiast toen ik het hoorde," zegt Willem Kerkhoff, die overigens een trouwe bezorger van de Soester Courant is. "Ja, ik was ook wel hartstikke blij," vult Harald, leerling van het Griftland College aan. En zijn moeder: "De school heeft heel erg mee gewerkt. Ze moeten tenslotte toch maar drie weken vrijnemen." Ook de scho lengemeenschap Eemland, waar Wil lem dé lessen volgt, zette het licht op groen in de wetenschap dat men hem deze kans niet mag ontnemen. Het avontuur, want zo mag de vijfweek- se reis worden bestempeld, begon ei genlijk al plotseling op 26 december. Toen werd 's ochtends om vier uur Hans de Rond van Red Stars door een telefoontje in zijn nachtrust gestoord. Aan de lijn was Steve Pappas van NYT BA. Hij had de naam en het nummer van De Rond doorgekregen via Roy Packham van het Londense Crystal Pa lace, een club die jaarlijks deelneemt aan het paastoernooi van Red Stars. Of 'ie even twee Nederlandse basketbal lers van een jaar of 14 kon regelen. Achttien uur later vond De Rond tij dens een 'toevallig' praatje Valk en Van Oost van Corps '80 bereid om als spon sor te fungeren. In huize Kerkhoff en Plantenga brak niet veel later een feest stemming uit. "Het lijkt wel of je de Ho- neymoonquiz of zo hebt gewonnen," herinnert Ankie Nolen zich de uitnodi ging voor haar jongste zoon Harald. Het voormalige WD-raadslid moest echter ook in actie komen om haar zoon Ernst (17) te troosten. Hij dacht dat de invitatie voor hem was bedoeld, maar de basketbaltrainer Hans de Bruin, die door De Rond was ingelicht, wees Ha rald en Willem aan. Ook moeder Kerk hoff is blij voor Willem. "Je zegt gelijk dat hij meemag, later denk je pas 'als er maar niets gebeurt'." Engels "Groot," reageert Harald als hem wordt gevraagd wat hij zich van de VS voorstelt. Willem zoekt het meer in de mensen: "Die zullen wel druk zijn." Over hun Engels maken ze zich niet zo veel zorgen. Dat zit wel snor en ze zijn er allebei van overtuigd dat ze veel van de taal zullen leren in het hol van de leeuw. Willem, die toegeeft het wel een beetje spannend te vinden, en Harald, die ont kent last van enige zenuwen te hebben, verheugen zich uiteraard enorm op de vakantie. Het zal een hele andere wor den dan een weekje Duinrell met vrien den, zoals Harald aanvankelijk had ge pland. Zaterdag stijgt het vliegtuig met Willem en Harald op vanaf Schiphol. Via Balti- more gaat de vlucht naar New Ark, Rinus Valk van restaurant Beukendal overhandigt mede namens Corps '80 de vliegtickets aan Willem Kerkhoff (2e van links) en Harald Plantenga. Het ou derlijk gezag kijkt genoegzaam toe. waar ze op het vliegveld worden opge wacht door een man met een bord waarop hun namen staan geschreven. Vervolgens zullen ze zich bij de andere deelnemers voegen, waarna een kamp- week op het programma staat. Daarna begint een tour langs de oostkust van de VS. Wedstrijden, veel kilometers in de busjes en excursies zullen de tijd snel voorbij doen laten gaan voor de twee Soester basketballers. Ze hebben er zin in en zullen ongetwijfeld veel leren. "Ja, we zullen ook wel wat volwassener wor den," beamen de tieners, die door hun onverwachte vakantie het jeugdtoer- nooi van Red Stars aanstaande zaterdag moeten missen. Maar daar liggen de 'lucky guys' niet wakker van. omlaag. Met een 4e plaats in 1 uur 18 min. 32 sec. liep hij zich dik in de prij zen. Op de Utrechtse kunststofbaan kwam Martha van Hal uit op het 1000- meternummer van de Domstadtrofee- wedstrijden. Zij sloot af in 3 min. 21,5 sec. In de Maamse Campingloop over de halve marathonafstand werd Jan v.d. Lee keurig 8e in een tijd van 1 uur 25 min. 16 sec. Joop van Leijenhorst boek te na lange tijd weer een overwinning. Deze sterke veteraan toonde weer over de juiste vorm te beschikken. Hij had de konkurrentie opgezocht in de Mors- loop over 15 km te Rijssen. Na een spannende strijd bleek Joop over de meeste kracht en vechtlust te beschik ken. Niet alleen zijn overwinning was een goed resultaat. Ook zijn tijd van 51 min. 10 sec. was weer van goed gehalte. Tijdens de Nederlandse triathlonkam- pioenschappen in Laren Gld. over de afstanden 1500 mtr zwemmen, 40 km fietsen en 10 km lopen, boekte Gerda van der Veen resp. 25.45 min., 1 uur 15.13 min. en 48.16 min. Totaaltijd 48 min. 16.sec In een gelijktijdig gehouden wedstrijd zwom Henk Schaak 1000 mtr, fietste 40 km en liep 10 km in een totaaltijd van 2 uur 6 min. 10 sec. Geertjan Westra deed dit in een tijd van 2 uur 16.29 min., terwijl Ton Zwart 2 uur 22.40 min. voor deze kombinatie nodig had. Op de algemene ledenvergadering van maandag 6 juni heeft VVZ'49 een nieuwe voorzitter gekozen. Na een pe riode van zes jaar als voorzitter had Mout te kennen gegeven, dat er voor opvolging gezorgd moest worden. Mout, één van de oprichters, was tevens de eerste voorzitter van WZ. Na zijn pensioen keerde hij meteen weer terug aan het hoofd van het bestuur. Nu, zes jaar daarna kan Mout met een tevreden gevoel terug kijken. Alle schulden die hij aantrof zijn weggewerkt, en er is zelfs een kleine reserve. Opvolger van Mout wordt Gerrit van de Munt, een man die alle ins en outs van de vereniging kent. Deze oud-eerste elftal speler is al meer dan twintig jaar bij WZ betrokken. Van de Munt, in het dagelijks leven di recteur van een automaterialenhandel, ziet als grootste taak om WZ samen met alle binnen de klub aanwezige krachten op een hoger sportief nivo te brengen. De eerste daad van de nieuwe voorzitter was om de vergadering voor te stellen dhr Mout tot ere-voorzitter te benoemen. Dit voorstel werd door de vergadering met een ovationeel aplaus overgenomen. Naast van de Munt komen nog twee nieuwe gezichten binnen de bestuurs- gelederen. Hans den Otter en Peter-van Barneveld komen het bestuur verster ken. Hans den Otter wordt de nieuwe wedstrijdsekretaris en Peter van Barne veld zal de funktie van tweede sekreta- ris krijgen. Met deze aanvulling, waar door het WZ bestuur nu 9 koppen telt, zal de organisatie versterkt worden, hetgeen het funktioneren van de ver eniging ten goede zal komen. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. V Computer beveiligingen Tel. (02155)13014-12577 Donderdag werd de laatste ronde van het seizoen 1987-1988 verspeeld. Hoe wel er forse partijen bij waren, viel er geen invloed meer te bespeuren op de totaalstand. Reeds lang lag vast, dat Dieuwke Vastenburg op de eindzege zou afstevenen. Niet zo verrassend als men bedenkt, dat zij ook in het Neder landse kampioenschap met overmacht als eerste eindigde. De familie Tak (An neke en Renske Druijff), die vorig jaar nog boven de rest uittorende moest dit jaar genoegen nemen met ereplaatsen. Anneke, omdat zij te weinig wedstrij den speelde, zodat zij ondanks een hoog algemeen gemiddelde niet in de ranglijst voorkomt. Renske moet ge noegen nemen met de vierde positie. Klaas Keuter en Jan Danvers, vorig jaar nog gedeeld derde, werden nu respec tievelijk tweede en derde. In zijn totali teit dus weinig verandering ten opzichte van de topposities in vergelijking met het vorig seizoen. De partij met het meeste venijn van af gelopen donderdag was die tussen Klaas Keuter en Hans Danvers, die weer eens uit zijn slof schoot. Met slechts drie punten verschil moest hij het onderspit delven (550-547). Ver dere uitschieters waren er deze keer niet bij. De uitslagen van afgelopen donderdag: J. Hekkenberg-W. Witkamp 341-478 R. Mulder-A. Nuysink 388-439 R. Druijff-W. Bouman 486-512 T. Danvers-R. de Groot 489-419 D. Vastenburg-J. Leijendekker541-407 A. Janssen-T. van Egdom 406-393 W. Klute-R. Rabelink 337-470 H. Danvers-K. Keuter 547-550 Mevr. Gerth-M. Klute 405-406 M. Leijendekker-Th. v.d. Berg420-338 Donderdag 16 juni vindt in Diensten centrum Honsbergen de afsluitings avond plaats van het seizoen 1987- 1988. Op deze avond ligt de nadruk op de gezelligheid. Tevens zullen de prij zen van het afgelopen seizoen worden uitgereikt. V 1

Soester Courant | 1988 | | pagina 23