GROTE REËLE KORTINGEN! WORTMANN aru6hoch uitgave nieuwe boeken EXCLUSIEVE DAMES-EN HERENMODE Prijzen voor jeugdboeken 1988 verdeeld Libris.De Complete Boekhandel. Tentoonstelling wandkleden in De Bundeling WOENSDAG 13 JULI 1988 SOESTER COURANT PAGINA 12 WOENI (B De Boekerij DEPYRAMIDEN Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 grage lezers. Bep Zevenboom-Brouwer spint zonodig zelf de wol r-oam Filmhuis: 'Yeelen' Cultureel Creatief Centrum In de vakantieperiode zijn wij voor het publiek gesloten van 15 juli tot 15 augustus. Cultuur reisgids van Italië Samenstelling: F. N. Mehling Uitgever: Agon Uitgeverij Agon heeft een reputatie voor wat betreft het uitgeven en presen teren van cultuurreisgidsen. In de zorg vuldig opgebouwde serie verscheen on langs een 835 pagina's tellende gids met daarin Italië centraal. Een monumen taal boekwerk. Het verschaft de gebrui ker, die meer dan alleen naar zon op zoek is, een sleutel tot de belangrijkste kunstschatten van Italië. Iedere pagina van deze cultuur reisgids ademt perfec tie. Alle plaatsen, met kaartverwijzing, staan alfabetisch gerangschikt. Tevens worden bij de plaatsnamen postcode, provincie en regio vermeld. Regionale kaarten, plattegronden en ontelbare kleurenillustraties geven aan de begrip pen reis en gids gestalte. Indrukwek kend. Grafisch zakboek Auteur: Huib van Krimpen Uitgever: Cantecleer Wie in de grafische sector werkzaam is, of er belangstelling voor heeft, zal met het recent verschenen Grafisch zakboek" bijzonder ingeno men zijn. Weliswaar is het onjuist deze nieuwe uitgave met het predikaat volle dig te stempelen, de allerminst beknop te grafische encyclopedie vult een leeg te op die door de toepassing van nieuwe druktechnieken is ontstaan. Na de re volutionaire ontwikkelingen die een kwart eeuw geleden van start gingen kwamen offset en zeefdruk voor boek druk in de plaats. Daar en op andere technieken is dit grafisch zakboek dan ook afgestemd. Vertalingen en registers in het Engels, Frans, Duits, Spaans en Italiaans completeren dit specialistisch, maar handzame boekwerk. Medisch handboek Auteur: Prof.Dr.Herbert Lippert Uitgever: La Riviéra Voorhoeve Het zoveelste medische handboek. Wel een die in de wereld van artsen en medi sche specialisten aanleiding tot veel dis cussie zal geven. Omdat in de optiek van de samensteller, Verbonden aan de Universiteit te Hannover, in vele geval len goede en juiste voorlichting voor operaties ontbreekt werd het onder meer geschreven. Ongeveer alle denk bare operaties worden erin behandeld. Aspecten als de voorbereiding, de tech niek de risico's, de eventuele complica ties en de nabehandeling komen ter sprake. Niets blijft onbesproken. De vraag of de inhoud wetenschappelijk verantwoord is valt door een leek niet te beoordelen. Evenmin of het er toe bij draagt een beslissing t.o.v. een operatie met ja of nee te beantwoorden. Voor wie het meest lijdt van het lijden dat hij/zij vreest kan dit boek een vera deming zijn. Dat samenspraak met art sen, verpleegkundigen en medische specialisten een noodzaak blijft is de andere uitkomst van dit opmerkelijke werk. Het voor iedereen verstaanbare taalgebruik van de andere auteur zal daarbij een onmisbare hulp zijn. Het meest positieve element in dit nogal on gebruikelijk stuk voorlichting. Oldtimmers 1940-1945 Auteur: Frank H.M. v.d. Heul Uitgever: Elmar Oldtimers, bevlogen hobby voor lief hebbers die van een royaal budget zijn voorzien, slechts oogstrelend voor hen die over minder financiële middelen beschikken. "Oldtimers 1945-1970" is bereikbaar voor beide partijen. De au teur, het moet zo ongeveer een bezete ne zijn, heeft na veel monnikenwerk in woord en beeld een alleraardigst na slagweek samengesteld. Compleet, in formatief en door de uitgever in kwali tatief opzicht voortreffelijk gepresen teerd. Liefhebbers zullen er van smul len en er zich met nostalgische gedach ten aan vergapen. Uit Belans Auteur: Mylène Meester Uitgever: SUA Uit Balans vertaalt het leven van Mylè ne Meester, die op zeventienjarige leef tijd in een psychiatrische inrichting komt (uit vrije wil) omdat zij lijdt aan anorexia, een ziekte, die ertoe leidt dat mensen pathologisch willen vermage ren, daardoor weigeren te eten en daar na een zodanige dwang tot eten krijgen, dat zij zich onmatig te buiten gaan aan het naar binnen laden van grote hoe veelheden van alles wat eetbaar is. Zij beschrijft in een soort dagboekach tig geheel haar tweejarig verblijf met haar sterke wantrouwen tegen bepaal de verzorgers en verzorgsters en aan de andere kant haar overdreven hang aan enkele van hen. Zij beschrijft het dage lijks leven, zoals zij dat ziet, van haarzelf en haar medepatiënten. Haar eetpro blemen vormen een groot deel van de inhoud van haar dagboek, evenals haar dwang naar het zich "snijden," hetgeen een dwang is om zich met scherpe voor werpen te verwonden, zonder dat het fi nale konsekwenties voor het leven zelf heeft. Zij beschrijft de weg die zij gaat om vanuit dit dal weer terug te komen tot het normale leven, vanwaaruit zij juist vrijwillig in therapie is gegaan, om zich te ontworstelen aan die samenle ving. - ten minste f 200,— op alle kostuums, zomermantels, mantelpakken ten minste f 100,— op alle kolberts, regenjassen, japonnen ten minste f 100,— op alle blazers en jacks boven f 250,— ten minste f 50,— op alle jacks, rokken, gedessineerde pullovers ten minste f 50,— op alle vesten en pantalons boven f 200,— ten minste f 30,— op alle schoenen, pantalons, blouses ten minste f 20,— op alle pullovers, La Coste polo's, pyjama's ten minste f 10,— op alle shirts, polo's, dassen, riemen ten minste f 2,— op alle DD ankiets en Schiesser ondergoed BIJVOORBEELD: Schiesser ondergoed 2stuks nu 20,— Shirts, o.a. Stylemaster nu 49,— 2 Paar ankiets uni of geruit nu 15,— Stylemaster pullovers lamswol nu 99,— Blouses, o.a. Lady Arrow van 129,—nu 49,— Pantalons ruiten en uni nu 99,— Alle zomermantels Zeer fraaie kostuums Kolberts, blazers Alle Lloyd schoenen Zomerrokken van 698,— nu 498,— van 698,— nu 398,— van 398,— nu 298,— halve prijs! van 198,nu 99,- Vlotte regenjassen van 298,— nu 198,- La Coste polo's 2 stuks van 218,— nu 150,— Pyjama's o.a. Schiesservan 69,90 nu 49,90 BAARN SOESTDIJK Burg. Grothestraat 7 Tel. 02155 - 1 44 88 Laanstraat 65 Tel. 02154- 1 54 18 De kinderboekenweek 1988 wordt gehouden van 12 tot en met 22 okto ber. Het thema dit jaar is: Duizend dingen achter deuren. Kinderen, boe ken en musea. Voorafgaand aan deze feestelijke week rond jeugdboeken worden ieder jaar aan een aantal schrijvers van jeugdboeken prijzen toegekend. De auteur van het mooiste boek krijgt een gouden griffel. Ook een aantal illu stratoren vallen in de prijzen. De teke naar die de meest artistieke tekeningen in een jeugdboek heeft ontworpen ont vangt de gouden penseel. De bekroningen van jeugdboeken vind echter altijd plaats met behulp van een griffeljury bestaande uit volwassenen. Het komt dan ook regelmatig voor dat kinderen (voor wie de boeken geschre ven worden) zich totaal niet kunnen vinden in de keuze van de jury. Öm kin deren bij de bekroningen te betrekken is er dit jaar voor het eerst aan hen ook de mogelijkheid gegeven om via de Landelijke Kinderjury een stem uit te brengen over de auteur die naar het oordeel van een groot aantal kinderen het leukste- of mooiste jeugdboek van het jaar heeft geschreven. De gouden griffel is toegekend aan Toon Telligen voor zijn boek "Toen niemand iets te doen had." Het boek bestaat uit vele zeer korte, originele, soms grappige, dan weer verdrietige verhaaltjes over een eekhoorn en zijn vriendje mier die samen van alles on dernemen. De tekeningen in het boek zijn gemaakt door Mance Post (bekend van de illustraties in de Madelieftoeken van Guus Kuijer). De gouden penseel is uitgereikt aan Margriet Heijmans voor haar illustraties in het boek "Annetje Lie in het holst van nacht," geschreven door Imme Dros. De tekst kan zelfstan dig gelezen worden door kinderen van af ca. 10 jaar. De gedetailleerde zwart witte tekeningen volgen als in een strip verhaal nauwkeurig de tekst. Het boek hefft naast de gouden penseel ook een zilveren griffel gekregen en was al eer der bekroond met de Woutertje Pieter- se Prijs. Bijzonder dit jaar is de uitreiking van de Boekensleutel. Deze wordt bij uitzon dering toegekend aan een kinder- of jeugdboek dat bijzondere perspectie ven heeft. Deze perspectieven kunnen betrekking hebben op het genre boek, techniek, vormgeving, inhoud of lezers groep waarvoor de uitgave bestemd is. Het boek "De puike postbode, of Brief- geheimpjes" van Janet Allan Ahl berg kwam dit jaar voor de Boekensleu tel in aanmerking. Hoofdpersoon in dit boek is de puike postbode die allerlei brieven en kaarten moet bezorgen. In zijn postzak zitten brieven voor allerlei sprookjesfiguren en deze brieven be vinden zich daadwerkelijk in het boek! Het is een buitengewoon originele uit gave, waaraan zowel kleuters als de wat oudere kinderen veel plezier kunnen beleven. Verder zijn zilveren griffels uitgereikt aan de boeken: In de leeftijdscategorie tot 6 jaar: "Lola, de beer" van Trude de Jong. In de leeftijdscategorie tot 6 jaar en ou der: "Tin Toeval en de kunst van het verdwalen" van Guus Kuijer. "Tim Toeval en het geheim van Troll-beens eiland". In de leeftijdscategorie 9 jaar en ouder: "De rode prinses" van Paul Biegel. "Het onbegonnen feest" van Els Pel- grom. In de leeftijdscategorie 13 jaar en ou der: "De trimbaan" van Imme Dros. "De hardloper" van Cynthia Voigt. Zilveren penselen zijn toegekend aan de boeken: "Bot en Botje" met illustra ties van Janet en Allan Ahlberg; "De rode prinses" met illustraties van Fiel van der Veen. Dit jaar zijn dus voor het eerst jeugd boeken door de jeugd zelf bekroond door middel van de Landelijke Kinder jury. Volgens de verwachtingen kwam daarin andere titels als de winnaars uit de bus dan de boeken die de griffeljury uiteindelijk heeft bekroond. In de leeftijdscategorie van 6 tot en met 9 jaar bekroonde de Landelijke Kinder jury het boek: "Tommie en Lotje lopen weg en andere lieve en stoute verhalen" van .Tacques Vriens. In de leeftijdscategorie van 10 tot en met 12 jaar was de winnaar: "Een hele schep geld" van Anders Bodelsen. In de leeftijdscategorie van 13 tot en met 16 jaar won het boek: "Morgen ben ik beter" van Evert Hartman. Ondanks dat geen van de uitverkoren boeken van de Landelijke Kinderjury uiteindelijk door de griffeljury is be kroond, is het wel opmerkelijk dat van de vijftien boeken die uit de eerste ron de van de Kinderjury naar voren kwa men, vier titels terug te vinden zijn op de bekroningslijst van de griffeljury. De boeken die blijkbaar zowel door de vol wassenen als door de kinderen bijzon der gewaardeerd werden waren: "De puike postbode" van Janet Allan Ahlberg, "Tin Toeval en de kunst van het verdwalen" van Guus Kuijer, "De rode prinses" van Paul Biegel en "Het •verhaal van Bobbel die in een bakfiets woonde en rijk wilde* worden" van Joke van Leeuwen. Dit jaar is het resultaat dat de keuze van de Landelijke Kinder jury en die van de griffeljury toch enkele overeenkomsten vertonen. De komen dejaren zal blijken of dit een uitzonde ring was, of dat de griffeljury en de Lan delijke Kinderjury beide dezelfde goe de kijk op jeugdboeken hebben. Wereldbesïsellers van Harold Robbins nu In handige paperbacks, Vakantieprijs: f 25 - per boek. c Shoarma Grill Restaurant Pizzeria Soesterbergsestraat 20A - Soest Telefoon 02155 - 218 60 Openingstijden: ma t/m za 12.00-23.00 uur zondag 14,00-23.00 uur. De weg naar Armilia Schrijver: Benoit Peeters TekenaarFrancois Schuiten Uitgeverij: Casterman De weg naar Armilia is geen stripboek zoals we dat gewend zijn; er staan veel bijzonder fantasierijke, bladvullende tekeningen in met een lap tekst ernaast. Dus niet de kleine tekeningen met tekstballonnetjes. Dit is het eerste dat opvalt als je het album openslaat. Het gegeven voor het verhaal is al even vreemd. Er wordt een reis per Zeppelin gemaakt naar een stad in het noord poolgebied, die dreigt te sterven. De hoofdpersoon,het kleine jongetje Fer- dinand, moet een formule onthouden die de stad weer tot leven kan brengen. Maar het verhaal is zeker niet het be langrijkste. Het gaat er veel meer om een beeld te geven van hoe de wereld er in dit verhaal uitziet. Dit wordt gedaan dooreen aantal steden, waarde Zeppe lin op zijn reis langskomt, nader te be lichten. Elke stad heeft z'n eigenaardig heden. Een leuk detail is de namen van bestaande steden. De lezer zou het idee kunnen krijgen dat hier het beeld wordt geschetst van de wereld, zoals zij eruit zou hebben kunnen zien als het mense lijk brein zich in de technisch-weten- schappelijke ontwikkeling had laten lei den door andere gedachtenkronkels dan in werkelijkheid het geval is ge weest. EJ.N. De orde van de dag Auteur: Astrid Roemer Uitgever: Conserve's Deze novelle van Astrid Roemer, die reeds erder een aantal toneelstukken, romans, hoorspelen en novellen schreef, verhaalt van de man met poli- tiek-militaire verantwoordelijkheden in een land met een streng regime. De man is geobsedeerd door een gevoel van kwetsbaarheid en angst voor een gewelddadige dood. Hij neemt vooral bij het ingaan van de nacht tot in het ab surde doorgetrokken veiligheidsmaat regelen. Hierbij zijn er voor zijn "nacht wachten" speciale privileges en hono reringen. De gehele buurt staat onder voortdurende controle en zijn woning is van dak tot kelder volledig elektronisch beveiligd. Maar zijn slapeloosheid zal vooral door zijn vrouw moeten worden overwonnen. Het beeld van de machte loze met veel macht in een samenleving doorspekt van controle van de één op de ander. Op een uiterst originele ma nier weet Astrid Roemer weer te geven hoe zij het leven van de machthebber in haar eigen land ziet. Constant vervuld van angst voor de omwenteling naar het normale en de gevolgen daarvan voor henzelf. Verklarend synoniemenwoordenboek Auteur: dr. Riemer Reinsma Uitgever: Sijthoff/Amsterdam Stel: als middelbare scholier moet je 'n opvallende spreekbeurt houden; als moeder of vader wil je bij het huwelijk van een van je kinderen 'n knappe speech in elkaar steken; bij 'n ruzie met 'n hartsvriend of - vriendin pak je de pen om weer contact te maken. In al die gevallen zoek je naar woorden. Die proef je als het ware op de tong. Welk ander woord kan ik nu gebruiken in plaats van het alledaagse? het "verkla rend synoniemenwoordenboek" van dr. Riemer Reinsma biedt dan uit komst. Het betreft 'n bloemlezing van ruim 7500 woorden, 'n Voorbeeld. Af hankelijk van de inhoud van de zin kan het woord "lief' vervangen worden door "schattig", "doddig", "honnepon- nig", "snoezig", "om op te vreten", "om te stelen". Bladeren in dat woorden boek is bepaald onderhoudend, verma kelijk, leuk, amusant, grappig, geestig, komisch, geinig, lollig en zelfs leutig. Nederlandse Concordantie van de Bijbel Schrijver: A braham Tromm ius Uitgever: J.N. Voorhoeve Den Haag Abraham Trommius is 'n Groningse predikant uit de zeventiende eeuw. Sa men met zijn schoonvader begon hij in 1662 met 'n concordantie van de bijbel. Dat is 'n register van (vrijwel) alle woor den en begrippen uit de bijbel, en de plaatsen waar die woorden en begrip pen in het Oude en Nieuwe Testament gebruikt worden. Zojuist is de vieren twintigste druk van dit register versche nen. Dat zo'n boek ruim drie eeuwen trotseert, zegt voldoende over de kwali teit. Overigens hoeft men geen theo loog te zijn om dit (vrij kostbare) boek in bezit te willen hebben. Waar en hoe veel keer komt het echt bijbelse woord "hoop" bijvoorbeeld voor in het Oude en Nieuwe Testament? De Concordan tie van Trommius wijst 21 plaatsen in het Oude en 50 plaatsen in het Nieuwe Testament aan. Het boek geeft niet al leen de plaats aan, maar ook-in het kort-in de zin, waarin het betreffende woord of begrip gebruikt wordt. Overi gens: de Concordantie van Trommius is 'n register op de Statenbijbel. De Sta tenbijbel is de officiële protestantse bij belvertaling, die op voorstel van de Dordtse Synode werd gemaakt en in 1637 werd uitgegeven. Het is dus een heel oude vertaling van de Bijbel. Na 1637 zijn ettelijke bijbelvertalingen in het Nederlands gevolgd. In latere verta lingen zijn woorden soms anders in het Nederlands vertaald dan in de Staten bijbel. Bij 'n latere vertaling zal de Con cordantie van Trommius dus niet altijd uitkomst bieden. Maar dat zullen uit zonderingen zijn. In ieder geval maakt dit kleine ongemak het belang van de vierentwintigste druk er niet minder om. De Concordantie van Trommius bevat niet alleen 'n register van woor den en begrippen, maar ook van eigen namen: Van Aaron tot en met Zuziet. Om te weten wie de Zuzieten waren verwijst Trommius naar Genesis 14:5. Spiegelbeelden Auteur: Kees Fens Uitgever: Arbor/Baarn Kees Fens'Spiegelbeelden is 'n dun boekje (79 pagina's), bestemd voor de fijnproever, die geïnteresseerd is in de Kerkvader Augustinus, de priester dichter Gezelle, de Heilige Thomas More en de Middeleeuwer Franciscus van Assisi. Prof. Kees Fens schreef on der de naam A.L. Boom in het week blad de Tijd de afgelopen jaren korte artikelen over deze historische figuren. De nieuwe (katholieke)uitgeverij Ar- bor heeft zes van deze artikelen gebun deld. Het zijn pure smaakmakers, die de lezer aanzetten om meer van deze historische figuren te weten te komen. De bundel bevat ook 'n toespraak van Kees Fens ('n kritische katholiek) over het rooms katholieke geloof en de cul-, tuur, die voor hele generaties onscheid baar waren. In plaats daarvan is nu 'n scheiding ontstaan tussen de cultuur van de kerk en de cultuur daarbuiten. Fens zoekt de verklaring voor die schei ding in de emancipatie van de katholie ken, die opsluiting binnen eigen gren zen en beperktheden tot gevolg had. Confrontatie, laat staan samenwerking met anderen bleef uit. Eenmaal tot die confrontatie gedwongen bleek de kwetsbaarheid van het reservaat:de af wezigheid van een eigentijdse cultuur, een eigen spiritualiteit, een eigen beel den- en vormenwereld. - -TT - "Ti -r"f In De Bundeling is momenteel een ex positie te zien van Bep Zevenboom- Brouwer. De Soester kunstenares heeft tien wandkleden in het gezond heidscentrum aan de Schoutenkamp weg hangen. De tentoonstelling duurt tot en met vrijdag 12 augustus. Bep Zevenboom werkt het liefst met natuurlijke stoffen, zoals wol, katoen en linnen. "Als het maar even kan gebruik ik geen synthetische garens. Zonodig spin ik de wol zelf en verf ik het ook," verklaart ze. Een mooi bewijs hangt in één van de gangen van De Bundeling. Het kleed is geweven van een schape vacht, die Bep cadeau kreeg van ken- nissen. z.c jjpon uc wol neie mus om de kleuren uit elkaar te houden') en weefde vervolgens het zwart en wit ge tinte kleed. Ooit begon Bep Zevenboom met kera miek. Dat was nadat ze via haar geboor teplaats Delft en Amersfoort in Cura- cao was terechtgekomen. Eenmaal te rug in Nederland (Soest) dwaalde haar aandacht af naar wandkleden. In Artis- hock volgde ze twee jaar lang een cursus bij Lucie de Zeeuw. "Ik merkte al gauw dat de tijd ontbrak om twee verschillen de dingen te doen. De wandkleden le ken me enig, dus ben ik daar mee door gegaan. Nee, ik heb geen spijt van die keuze. "Het leukste van alles vind Bep Foto: Herman van Dam het werken aan de kleden. "Als je dan het resultaat ziet, geeft dat best voldoe ning," geeft ze eerlijk toe. "De ontwer-' pen maak ik ook zelf. Je bedenkt van al les en buiten doe je veel ideeën op." De tentoonstelling in De Bundeling is Bep's tweede. Eerder exposeerde ze al in Galerie Zuid in De Harskamp. Ze besteedt veel tijd en moeite om meer expo's te doen, maar hardop beseft ze dat het moeilijk is om de juiste contac ten te leggen. De openingstijden van De Bundeling en dus ook van de tentoon stelling van Bep Zevenboom-Brouwer zijn maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 16.30 uur. m> Vereniging Artishock, Sleenhoffslrnnl 46, Soest, lel. 02155-19577..«11 zich nis doel een bijdrage Ie leveren nan bel socraal-cnltorele le ven in Soest. Door je op Ie geven nis lid slenn je de doelstellingen van de vereniging en geniel |e de voordelen vnn hel lidmaotscbap. De kosten bedrogen f 54,- per jaar; voor jongeren l/m 23 jaar en personen die lol dezelfde huishouding be horen 127,- per jaar. Konlakladres ledenadmini- slralie: ParUaan 98, 3765 GK Soes«, lel. 12689. Donderdag 14 juli, aanvang 21.00 uur Ui de Afrikaanse rrepubliek Mali komt een film die internationaal op vele festi vals succes heeft geboekt. Ondanks de onderscheiding in Cannes met de 'Prijs van de jury', heeft deze film veel moeite gehad om het grote publiek te bereiken. De oorzaak daarvan is gemakkelijk te raden. 'Yeelen', is namelijk doordrenkt van een kuituur die wel heel ver van de Europese verwijderd is. Maar voor mensen, die zich daar voor open willen stellen, maakt dat de film juist zo inte ressant. Het verhaal van Yeelen is zo prachtig in beeld gebracht, dat adem loos kijken de sleutel wordt tot een vreemde wereld. De film wordt overi gens beheerst door een thema dat niet alleen in de Afrikaanse, maar in veel oude en nieuwe culturen een rol speelt: het oer-conflict tussen vader en zoon. Alleen de manier waarop het in deze film verweven is met het stamritueel is voor westerse ogen ongewoon. De vader is een boze tovenaar die vast besloten is zijn zoon te doden om zo te verhinderen dat deze zijn gelijke wordt in de beheersing van de krachten van het heelal. De zoon staat n.1. op het punt om te worden ingewijd in de geheimen van 'Komo' de oeroude leer van de Bambara-stam, die alle wetenschap van het leven omvat en gebaseerd is op de kennis en tekens die verwijzen naar ruimte en tijd. Twee symbolen spelen een belangrijke rol in het verhaal: een pilaar die door twee mannen wordt ge dragen en een soort vleugel die evenals de pilaar toverkracht bezit. De jonge man wordt door zijn moeder aange spoord weg te vluchten van huis, maar de vader achtervolgt hem met de pilaar die in dit geval gebruikt wordt voor het opsporen van misdadigers. In de woes tijn volgt de uiteindelijke konfrontatie tussen vader en zoon, waarin beiden worden vernietigd. Agenda zomerfilms 21 juli: A very moral night van Karoly Makk. 28 juli: Sammy an Rosie get laid van Stephen Frears. 4 aug.: Diva van Jean Jaques Beineix. 11 aug.: La Caza van Carlos Saura. 18 aug.Woman of the year van George Stevens. 25 aug.: Rita, Bob and Sue Too van Alan Clarke. ara? algemene radio omroep soest In de komende week zendt de AROS het volgende programma uit naar Zonnegloren en de diverse bejaarden centra in Soest. Woensdag 13 juli 20.00 - 21.30 uur: Live verzoekplaten. Mogelijkheid om tijdens het programma een plaat aan te vragen voor patiënten. Tel. 20420. Donderdag 14 juli 10.00 - 11.30 uur: Herhaling van het woensdagavondpro gramma. 15.00 - 16.30 uur: Verzoekplaten uit Mariënburg. 20.00 - 21.30 uur: "Soestergloren - Informatief'; infor matieprogramma over Soest met cul tuur, sport, het ziekenhuis, de verzor gingstehuizen en... muziek. Vrijdag 15 juli 10.00- 11.30 uur: Herhaling van het donderdagavond programma. 20.00 - 21.30 uur: Einduitvoering Muziekschool opgeno men op 24 juni j.1. in de Vijverhof te Soest. Zaterdag 16 juli 9.00 - 10.00 uur: Gevarieerd programma met Neder landstalig, Country Western en caba ret. 10.00- 11.30 uur Herhaling van het vrijdagavond-pro gramma. 15.00 - 16.30 uur: 7n nnVR-??S-inh0W ieu£dPr°gramma"- ZO.UO - 21.30 uur: Verzoekplaten-programma. Zondag 17 juli 10.00- 11.30 uur: Kerkdienst (lijn 4) Ds. J. Streefland. 20.00 - 21.30 uur: Reken maar", spelprogramma en... Maandag 18 juli 10.00- 11.30 uur: z°ndagavondprogramma. 20.15 - 21.30 uur: Live verzoekplaten. Mogelijkheid om tijdens het programma een plaat aan te vragen voor patiënten. Tel. 20420. Dinsdag 19 juli 10.00 - 11.30 uur: Herhaling maandagavondprogramma. 14.ij - 15.45 uur: Verzoekplaten uit "Groot Engendaal". jlj.4j - 16.00 uur: Gevarieerde muziek. 3«;°? 1,7'3? uur: Verzoekplaten uit Molenschot 20.00 - 21.30 uur: Gevarieerd programma rond het thema Toon Hermans." Woensdag 20 juli 10.00 uur - 11,30 uur: Herhaling dinsdagavondprogramma b

Soester Courant | 1988 | | pagina 12