'Bij ons op Soest' m MDHtlAMSL VIAL Video- en CD-shop uitgave nieuwe boeken WOENSDAG 20 JULI 1988 SOESTER COURANT PAGINA 7 algemene radio omroep soest DE TRIOMFTOCHT VAN ORANJE Cvan de ven Lifter verliest zijn portemonnee Lètsel bromfietser 'Ongure types' 167 Station LIBRIS TOP 10 VAN DEZE WEEK FICTION Evan de ven Nieuwe directeuren bij Dubbers Bouw GRANDIOZE UITBREIDING CD's En we blijven voordelig! Vraag het wedstrijdformulier en maak kans op o.a. CD-videospeler CD-afspeler en diverse GRATIS CD's FILMAANBOD Full Metal Jacket Stake-out Amsterdamned Robo Cop Voor kijk- en luisterplezier: VIAL natuurlijk! (5F2? In de komende week zendt de AROS het volgende programma uit naar Zonnegloren en de diverse bejaarden centra in Soest. Woensdag 20 juli 20.00 - 21.30 uur: Live verzoekplaten. Mogelijkheid om tijdens het programma een plaat aan te vragen voor patiënten. Tel. 20420. Donderdag 21 juli 10.00 - 11.30 uur: Herhaling van het woensdagavondpro gramma. 15.00 - 16.30 uur: Verzoekplaten uit Mariënburg. 20.00 - 21.30 uur: "Soestergloren - Informatief'; infor matieprogramma over Soest met cul tuur, sport, het ziekenhuis, de verzor gingstehuizen en... muziek. Vrijdag 22 juli 10.00 - 11.30 uur: Herhaling van het donderdagavond programma. 20.00 - 21.30 uur: Programma van Geestelijke en Klassie ke muziek. Zaterdag 23 juli 9.00 - 10.00 uur: Gevarieerd programma met Neder landstalig, Country Western en caba ret. 10.00 - 11.30 uur Herhaling van het vrijdagavond-pro gramma. 15.00 - 16.30 uur: "De AROS-show jeugdprogramma". 20.00 - 21.30 uur: Verzoekplaten-programma. Zondag 25 juli 10.00 - 11.30 uur: Kerkdienst (lijn 4) Ds. C.R.H. Ter Haar Romeny 20.00 - 21.30 uur: "Reken maar", spelprogramma en... Maandag 25 juli 10.00 - 11.30 uur: Herhaling zondagavondprogramma. 20.15 - 21.30 uur: Live verzoekplaten. Mogelijkheid om tijdens het programma een plaat aan te vragen voor patiënten. Tel. 20420. Dinsdag 26 juli 10.00 - 11.30 uur: Herhaling maandagavondprogramma. 14.15 - 15.45 uur: Verzoekplaten uit "Groot Engendaal". 15.45 - 16.00 uur: Gevarieerde muziek. 16.00 - 17.30 uur: Verzoekplaten uit "Molenschot". 20.00 - 21.30 uur: Gevarieerd programma rond het thema "Tour d'Europe" Nadere informatie: AROS (Algemene Radio Omroep Soest), postbus 193, Soest, tel. 20420. Het totale prachtboek over de avonturen van onze nationale voetbal elf tijdens het EK 1988. Kloek formaat, honderden kleurenfoto's. Tóch maar f 24,90 Winkelcentrum "Hartje-Zuid" - Tel 12419 Libris. De Complete Boekhandel. Bij de Soester politie is een inwoner van Amersfoort komen vertellen dat hij zijn portemonnee kwijt is. De 28-jarige man was van Amsterdam naar Soest gelift. Nadat hij in Soest uitstapte miste hij zijn portemonnee, die hij naar zijn zeggen bij het instappen nog in zijn bezit had. In de portemonnee zaten onder meer een eurocheque, een visakaart, een busi- nesskaart en de sleutel van zijn woning in de keistad. Met onbekend letsel is een 18-jarige jongen uit Veenendaal naar het zieken huis gebracht. Hij was kort daarvoor aangereden door een Baarnse vrouw in een auto. Het ongeluk gebeurde op de Stadhou derslaan ter hoogte van de Noorder- weg. De vrouw wilde de weg inrijden, maar keek niet goed genoeg uit, waar door ze de bromfietser over het hoofd zag en aanreed. De politie waarschuwt voor mogelijke oplichters die zich uitgeven voor mede werkers van de PTT. Een bewoonster van de Koninginnelaan kreeg vorige week bezoek van twee van zulke man nen. Ze zeiden dat ze de telefoon moesten nakijken. De vrouw liet de mannen bin nen, maar vertrouwde de 'ongure types' uiteindelijk niet. Er wordt niets uit de woning vermist. RiSTORANTE LA PERGOLA ANNELIES en FRANCO TELEFOON 02155-23039 STEENHOFFSTkAaT 55 Winterliefde Auteur: Han Suyin Uitgever: Art Dekker Han Suyin is een in 1917 geboren Chi- nese-Belgische. In haar "Winterliefde" beschrijft zij de strijd, die mensen van haar en van met haar vergelijkbare af komst moeten voeren om zich te hand haven tussen twee verschillende cultu ren. Juist nu zo aktueel, vanwege de zo genaamde tweede generatie jeugd. Jon geren, die in onze maatschappij ook verdrukt dreigen te raken tussen de cul tuur van hun ouders en die van het land waarin zij leven. Zij beschrijft deze strijd typisch genoeg vanuit een Euro pese benadering, iets dat naar onze me ning voor haar en bijzondere moet zijn, omdat zij die zich toch eerst heeft moeten eigen maken. Toch slaagt zij daarin uitstekend en bewon derenswaardig. Het tweede bijzondere aan dit boek is, dat het onderwerp de liefde tussen twee vrouwen is. Het ver haal dat zich afspeelt in het Londen van 1944 beschrijft de mislukkende relatie van Bettina en Mara. Maar die misluk king is eerder te wijten aan de persoon van Bettina, dan aan de nog steeds op gang doende opvatting, dat lesbische relaties sowieso tot mislukken ge doemd zijn. De Mantel Auteur: Silvain Salomon Uitgever: Houtekiet De Mantel is een bundel verhalen van de Joodse schrijver Silvain Salomon, waarvan er een aantal al eerder zijn ver schenen in het Belgisch Israëlisch Tijd schrift, De Centrale en het Hollandse Israëlitische Tijdschrift. De titel is ontleend aan de joodse rabbi in Polen, die op een koude winteravond zijn deur opent voor een verkleumde gast, waarbij hij vooraf eerst zijn mantel heeft uitgedaan. Nadat de gast is ver trokken vraagt zijn vrouw, waarom hij met die kou zijn mantel had uitgedaan. Het antwoord is zeer verrassend: "Dan kan ik me beter invoedln in wat de an der doorstaat en doorvoelt". De verha len in "De Mantel" geven een beeld van zich ontdoen van zijn dikke vacht om de ander beter te begrijpen. Maar ook tracht hij de ander zijn mantel te laten uittrekken om een beter inzicht in de ander te krijgen. De verhalen in deze bundel spelen over de gehele wereld en dragen alle een ty pisch joodse signatuur. Maarniet alleen joodse problematiek, ook algemene thema's komen aan de orde als angsten, eenzaamheid en liefde. Alle verhalen beginnen met de schijn te wekken, dat zij bevooroordeeld zijn. Aan het eind ervan is de werkelijkheid steeds een contrast hiermee. Verrassende wendin gen, die leiden tot begrip en meegevoel voor de anderen, die er eerst zo bekaaid vanaf kwamen. Vandaag: Rob Gontmers (28) De Architect: "Zou dat wat voor ons zijn, zeiden mijn vrouw en ik tegen el kaar als we hier langs liepen. Zij heeft de knoop doorgehakt toen we in de krant lazen dat de Spoorwegen van plan waren het gebouw te slopen. De gemeente Soest weigerde gelukkig een sloopvergunning af te geven. Ik heb een jaar met de N.S. onderhandeld totdat ze net zo enthousiast werden als wij en mij een huurcontract aanboden voor vijftien jaar. De eerste vijf jaar betaal ik een symbolische huurprijs en herstel ik het pand in de authentieke staat." "Alle plafonds waren gesloopt, omdat men bang was voor krakers. We zijn nu bezig nieuwe balken en vloerdelen aan te brengen en de elektra te herstellen. Ik besteed alle werkzaamheden uit en in november hoop ik in dit gedeelte het kantoor in te richten van mijn architec tenbureau." "Ik wil hier in de toekomst wonen en werken. Dit gedeelte is in 1922 aange bouwd en diende als goederenloods voor Van Gend Loos. Deze oude houten schuifdeuren handhaaf ik en ze sluiten dan het glazen raam af van mijn kantoor. Het stationsgebouw zelf da teert van 1897. Het ontwerp, met in vloeden van dë zogenaamde Chalet stijl, is van een zekere 1.1. Klinkhamer. Een tijdgenoot van Cuypers maar niet zo beroemd geworden als hij. Het werd aan het eind van de vorige eeuw ge bouwd in opdracht van de Utrechtse Locaal Spoorweg Maatschappij. In de Monumenteninventarisatie van de ge meente wordt dit beeldbepalende pand gekwalificeerd in Categorie I." Kerkebuurt "Ik kom hier elke dag kijken naar de restauratiewerkzaamheden en dan merk ik het treinverkeer helemaal niet meer te horen. Je went er aan en de stoptrein is erg gunstig voor mijn klan ten die vóór de deur kunnen uitstap pen. We wonen nu nog op het Bleek veld en daar valt mijn architectenbu reau helemaal niet op. Hier zit ik op een prachtig punt langs de doorgaande weg en kan ik over vijf jaar laten zien hoe ik een verwaarloosd gebouw heb gerestaureerd. Dan moet ik al het ach terstallige onderhoud hebben wegge werkt. De N.S. wil geen enkele finan ciële bemoeienis meer hebben met dit station en daarom willen ze er van af. Ze zijn nu erg gelukkig met deze op lossing." Eigenlijk is deze plek nog een onder deel van de Kerkebuurt die toch ook helemaal opgeknapt is. Dat vindt het College van B W ook en daarom heb ik een subsidie aangevraagd. Dit kost veel geld en alle beetjes helpen. Al knappen ze maar de voorkant op en zetten ze op de Stationsweg een paar ouderwetse lantaarnpalen neer. Deze ruimte was vroeger de wachtkamer voor de treinreizigers en dat wordt on ze woonkamer. Hiernaast komt de keuken. Het loket handhaaf ik en daar komt het aanrecht te zitten. Boven ko men de slaapkamers en de zolder is bestemd voor archiefruimte." "Het gebouwtje hiernaast wilden de Spoorwegen slopen om een betere toe gang te krijgen tot het perron. Dat was de oude goederenloods uit 1897. Ik heb gepraat als Brugman om die sloop te verhinderen en voorgesteld er een poortgebouwtje van te maken. Het balkon daar boven haal ik wel weg, want dat is niet origineel en die schoorsteen ook niet. Dat hoge raam is ook niet echt en moet veranderd wor den. Dat lelijke hek langs de rails zou ik willen vervangen door kettingen. Die reclameborden zijn ook niet zo fraai en mogen wel wat minder. Ze wil len niet dat ik de gevels schoonmaak. Jammer, dat komt later wel. Als ik dat nu zou doen werd ik meteen bestem peld als wanhuurder." "Op die kale plek laat ik in mooie Oud hollandse sierletters zetten: Architec tenbureau Rob Gommers JAN VISSER Het teken van Jona Auteur: Boeli van Leeuwen Uitgever: In de Knipscheer Boeli van Leeuwen, een generatiege noot van Tip Marugg en ook van Cura- $ao afkomstig. De laatste jaren komt er steeds meer belangstelling voor de schrijf- en schilderkunst uit de voorma lige koloniën. Gelukkig wordt het besef steeds groter, dat er niet alleen maar specerijen en goedkope arbeidskrach ten vandaan komen. In tegenstelling tot Tip Marugg beschrijft Boeli van Leeu wen het leven van de ouder wordende mens, die bang is voor het onttakelen van de menselijke gestalte. Als velen op het eiland is hij bang voor de ontluiste ring van het lichaam, meer nog dan voor de dood zelf. Het wordt vergeleken met de ontluistering van de wereld om zich heen. De man krijgt in zijn ogen het filo soferende van degene, die exakt weten wie en wat er de oorzaak van is, dat alles om hen heen vervalt. Als een soort uit daging besluit hij zijn naaste bekenden te onthalen op een eet- en drinkgelag dat een fraai script voor Fellini op zou kunnen leveren, ware het niet, dat die zijn Grande Bouffe al had gemaakt. Een uiterst fraai boek over mensen met hun angsten en complexen over de dood en ziektes. Een tweede huid Auteur: Ruth Rendell Uitgever: Het Spectrum Ruth Rendell heeft al een dertigtal veel gelezen en geprezen misdaadromans op haar naam staan, die in vele talen zijn verschenen en waaraan al vele interna tionale prijzen zijn toebedeeld. Thomas Ross Maj Sjöwall, befaamde thrille rauteurs hebben een reeks thrillers van auteurs van internationale naam en faam uitgegeven, waarvan dit de vierde is van de hand van Ruth Rendell. Het is een psychologisch drama over de ver houding tussen de aan de rolstoel ge kluisterde ex-politieman, zijn vriendin en de man die hem tot een leven in die rolstoel heeft veroordeeld, door bij een gijzeling na een achtervolging hem zo danig met een pistool te bewerken, dat een dwarslaesie het gevolg is. Een mee slepend en tot de laatste bladzijde boeiend verhaal, dat uiterst knap is ge schreven. Geen moment kom je tot het besef, dat je er niet zelf bij betrokken bent. Een thriller van superieure klasse, die terecht in deze serie is opgenomen. Het Eilandgevoel Auteur: John Jansen van Galen Uitgever: Balans John Jansen van Galen, zeer bekend journalist, die fraaie documentaires heeft gemaakt, heeft met zijn "Eiland gevoel" een soort "reisverslag" ge schreven, vergelijkbaar met de reisver slagen van zo'n honderdvijftig jaar gele den naar de onbekende landen van Eu ropa. Ging het daar echter om de na tuur, hierin staat vooral de mens en zijn gevoelens centraal. Jansen van Galen heeft een tocht gemaakt langs een groot aantal exotische eilanden over de gehe le wereld. Hij beschrijft bezoeken aan (inwoners van) Sint Helena, Tobago, Saba en Cebu, Ternate, Buru, Martini- que, Puerto Rico, Vieques, Culebra en Sint Eustatius. Op elk van deze eilan den beschrijft hij bijzondere gebeurte nissen en achtergronden ervan. Het be grip "eilandgevoel" komt hierbij ter sprake. Het geeft de geïsoleerdheid aan van de bevolking van een eiland, die er voor zorgt, dat gebeurtenissen op het ene eiland als bedreigend worden erva ren, terwijl dat op een ander juist zeer positief wordt ondervonden. Het ei landgevoel is een soort wij-bewustzijn, dat voor elke buitenstaander taboe is en dus voor iedere buitenstaander een hin dernis om zich met de bevolking te ver eenzelvigen. Zoals de meest van zijn documentaires, is dit boek een uitstekend verzorgd, bij na documentair, verslag van zijn bevin dingen. Naast goed beschreven ook journalistiek van de bovenste plank. 1(1) Gabriel Garcia Mérquez Liefde in tijden van cholera 22,90 2. 2) Marilyn French Ruimte voor vrouwen14,90 3. 5) Robert Ludlum De Icarusintrige 29,50 4. 3) Stephen King De gloed 32,90 5. 4) Adriaan van Dis Casablanca 12,90 6. 7) Tip Marugg De morgen loeit weer aan24,50 7. -) Gustave Flaubert Madame Bovary19,90 8.( 6) MayaAngelou Ik weet waarom gekooide vogels zingen29,50 9. 8) Milan Kundera De ondraaglijke lichtheid van het bestaan35,50 10. -) Willem Frederik Hermans DinkyToys 14,90 Winkotcaninjm "Hertje-Zuid" Tal. 12419 Libris- De Complete Boekhandel. De heren C.J.M. Bleumer en G. van El- teren zijn benoemd tot directeur van Dubbers Bouw. Beiden maakten al ge ruime tijd deel uit van het beleidsteam van het bedrijf aan het le Heeserlaan tje. 3 "S T: 3 o 3 CxD 3 o m co 6 P De morgen loeit weer aan Auteur: Tip Marugg Uitgever: De Bezige Bij De derde roman van de Cura^aose schrijver Tip Marugg verschijnt exakt 21 jaar na zijn laatste "In de straten van Tepalka." In tegenstelling tot de weini ge gebeurtenissen uit Tepalka, is dit "De morgen loeit weer aan" een aan eenschakeling van gebeurtenisen uit het leven van een zijn leven overden kende, als een kluizenaar levende grij saard. De hang naar het zich weer bij het leven aansluitende doel van de hoofdfi guur in Tepalka is in deze roman volle dig verdwenen. Samen met zijn vier honden leeft hij buiten de stad, vooral voorzien van grote voorraden drank en van een pistool in zijn nachtkastje. De geschiedenis van Curagao en zijn eigen leven gaan hem aan het oog voorbij in een zich uiterst traag voortbewegende nacht. Aan het eind ervan is hij van plan zijn op het nachtkastje gelegen pistool tegen zichzelf te gebruiken. Niemand zal hem verder missen, behalve mis schien zijn vier honden. Het aanloeien van de morgen duidt op het tot leven komen van het eiland. Het op gang ko mende verkeer, de opstartende fabrie ken ën vooral de fel verlichte raffinade rijen. Variaties op een Moederbinding Auteur: Nel Noordzij Uitgever: An Dekker Variatie op een moederbinding ver scheen voor het eerst als titelverhaal van een in 1958 verschenen bundel van Nel Noordzij. Het beschrijft het portret van een vrouw, die geen kans ziet zich van haar moeder los te maken. Bij alles wat zij doet vraagt zij zich af, wat haar moeder er wel zal denken. Een vorm van onvolwassenheid, die zij in haar jeugd heeft meegekregen, waaruit zij zich niet weet los te maken. Hoe zij ook probeert haar eigen wegen te zoeken, bij alles is haar moeder de maatstaf. Haar enige manier om in de maatschap pij geaccepteerd te worden is, zoals zij dat zo terecht beschrijft balanceren op het smalste streepje be staan, dat voor een vrouw denkbaar is: uiterlijk vertoon". Dit keer dus niet de ontworsteling aan de overheersing van de mannenmaat schappij, maar die van de moeder. Een verschijnsel, dat voor velen als zeer her kenbaar zal overkomen en alleen daar om al om goede nota van te nemen. Naar aanleiding van De Joodse Feesten Auteur: Dr. Simon Schoon Uitgever: Kok Naar aanleiding van de Joodse feesten is een bundeling van een reeks bijbe loverwegingen, die dr. Simon Schoon in december 1987 en januari 1988 voorde NCRV-rubriek "Woord op Zondag" heeft gehouden. Samen met de teksten uit een vorige serie zijn deze teksten ge bundeld. Alle Joodse feesten «Nieuw jaar; Grote Verzoendag; Loomutten- feest; Pasen en de Verwoesting der Tempel) komen evenals de sjabbat aan de orde. Elk feest wordt eerst kort beschreven qua inhoud en betekenis. Dan wordt het bijbelgedeelte behandeld en ten slotte volgt een uitleg ervan. Simon Schoon probeert met deze bundel aan te geven, dat de Joodse feesten niet door Christenen kunnen worden geïmi teerd, hoe hardnekkig dat vaak ook wordt getracht. Wel geeft hij aan dat desondanks de be tekenis ervan van onschatbare waarde is voor de kerk. Voor de geïnteresseerden in Joodse en christelijke religie een zeer fraai boekje, dat veel opheldering geeft over soms vreemd overkomende zaken. Lava Auteur: Mireille Cottenjé Uitgever: Houtekiet "Lava" is het verhaal van de vrouw in het voormalig Belgisch Congo, tegen het eind van de Belgische overheersing. Zij is de vrouw van de koloniale planta gehouder, en zij wil als de toestand daar onhoudbaar blijkt te worden zielsgraag terug naar Europa. Maar manlief is niet van plan zijn bezittingen en vooral zijn inkomsten op te geven. Mireille Cottenjé geeft een duidelijk beeld van de strijd van de zich bewust wordende vrouw in een zeer conserva tieve samenleving, bolstaand van de "he-man". Een vrouw, die het levens lustige beschrijft als één van de basis voorwaarden voor een menswaardig bestaan, zonder onderdrukking door vreemde mogendheid, noch door man lief. Een schitterend boek, dat tegen de gevestigde waarden in een must is voor ieder zichzelf respecterend^ lezer. Cot tenjé is een naam, die we in gedachten moeten houden. We zullen er nog vaak van horen. Voor de Ogen van Vincent Auteur: Anne Philipe Uitgever: A. W. Bruna Anne Philipe, bekend geworden Bel gisch schrijfster door haar eerste boek "Niet meer dan een ademtocht" over de te vroege en tragische dood van haar toenmalige echtgenoot, de Franse ac teur Gérard Philipe, heeft met Voor de Ogen van Vincent opnieuw toegesla gen. Een roman, waarin zij het leven in een gezin beschrijft, gezien door de ogen van het kind. Hij is zoon van Pétia, die werkloos is geworden, nadat hij in het verleden zijn dagen sleet met recen seren en vertalen voor een uitgeverij. De moeder, Isa, is arts en heeft een zeer drukke baan. Zo komt het opvangen van het kind grotendeels voor rekening van de vader. Als die echter in aanra king komt met een andere vrouw, ver andert het wereldje drastisch. Voor de ogen van Vincent slaat liefde dooddie- pe wonden. Fraai is de beschrijving door Anne Philipe van de situaties, zo als Vincent die in zich opneemt. Ner gens be- of veroordeeld, overal aan schouwend en verbaasd, als was zij zelf Vincent. Een prachtig geschreven boek, dat een waardig opvolger mag he ten van Niet meer dan een ademtocht. :L. Emily Auteur: Marguerite Duras Uitgever: Van Gennip Marguerite Duras is één der groten uit de latere Franse literatuur. In haar Emi ly L. beschrijft zij het verhaal van een man en een vrouw, die in een stadje aan de monding van de Seine (Quillebeuf) wonen. Zij spreken over de verdwij nende liefde in hun leven. Als zij tijdens dit gesprek flarden conversatie opvangt van een ouder Engels echtpaar, dat ook in het café aanwezig is, waarin zij het hebben over de pech, die zij hebben met hun zeiljacht, slaat de vrouw aan het fantaseren. Zij ziet haar verdwijnende liefdesrelatie meer als een avontuur, dat zij ooit heeft beleefd. Zo ontstaat een roman in een roman. Het gooit een an der licht op de verhoudingen en men moet echt zijn best doen om niet in ver warring te geraken. Iets wat de doelstel ling is geweest van de schrijfster. De mysticiteit is een gegeven, dat de lezer desondanks tot de laatste letter in de ban zal houden. De bladzijden worden verslonden. Een zoveelste bewijs van het onvervalste meesterschap van Mar- querite Duras. Hopelijk niet het laatste. D.S. Van Weedestraat 82 - 3761 CH Soest - Telefoon 02155 - 2 23 39 Ook voor de filmliefhebbers blijven we aktief. Binnenkort te verwachten: rnrnm stip notering 0= superstip 1 12 2 single cd 3 nationaal produkt 4 alarmschijt 5 nummer 1 trolee 6 goud 75 000 ex platina 100.000 ex 7 uitzending a s. zaterdag lussen 18 15-18.55 uur bij veronica tv ned. 2 8 aantal weken -DE NEDERLANDSE TOP 40 IS SAMENGESTELD DOOR DE STICHTING NEDERLANDSE TOP 40 UIT GEGEVENS VAN HANDEL EN INDUSTRIE deze week vorige week aantal weken titel - artiest label bestelnummer - platenmaatschappij 1 2 3 4 5 6 7 f J titel - artiest -ë s s s s I label bestelnummer - platenmaatschappij 1 2 3 4 5 6 7 O 2 6 PUSH IT - salt-n-pepa high tashion 110028 7 - dureco 0 19 4 D0CT0RIN' THE TARDIS - the limelords kil Communications 003 - indisc Q 1 e FAST CAR - tracy chapman elektra 969 412 7 - wea recotds 0 16 4 CHECK THIS OUT - l.a. mix dance leeoids 117 560 - ariola 7 3 WIJ HOUDEN VAN ORANJE -ahazes ned. 0 27 13 OH WHAT A NICHT '88 - f.valli 4 seasons 0 3 7 SOUTH AFRICA - revelation time 031 2 BEGENTLE-b.v.s.m.p. ©13 3 THE TWIST - fat boys chubby checker urban 887 571 7 - ootvdor (2$) 1 M0NKEY - george michael 0 6 5 L0VE WILL SAVE THE - whitney houston - 1 THE BEST OF JOINT MIX - flim flam arista 111 516 - ariola dmc 101 7 - dmc ©15 2 HET ORANJELIED - de hollanders ariola 111637 - ariola 26 13 HOTEL CALIFORNIA - eagles asvlum records 13079 - wea records 0 12 4 BREAKFAST IN BED - ub40 chrissie hynde dep international 111569 - virgin 21 17 BORN T0 BE ALIVE '88 - patrick hernandez br music 88167 - br music ®!0 2 AANVALLEN - holland disky 1101 - disky 14 9 DIRTY DIANA - michael jackson eoic 6515467 - cbs 0 10 5 DO Y0U L0VE ME - the contours motown 41889 - rca 36 2 DON'T GO - hothouse flowers london 886 279 7 - phonoaram 0 4 8 PERFECT - fairground attraction rca 41846 - rca ©- 1 DON'T BLAMEIT ON -mattbianco wea 247 897 7 - wea records 0 9 5 PAMELA - toto cbs 651603 7 - cbs 0 37 2 STOP Y0UR FUSSIN' - toni childs a&m 3903137 - oolvdof 0 8 6 WILD WORLD - maxi priest 10 records 109953 - virgin 0 - 1 THERE'S A BEAT GOING 0N - london baal anxious 42121 - rca 0 5 13 NOTHING'S G0NNA CHANGE,..- g medeiros 0 23 11 THEME EROM S EXPRESS - s express mercury 888 610 7 - phonogram rhvlhm kmq records 70068 - boudisque 018 3 I 0WE YOU N0THING - bros cbs 6516187 -cbs 0 25 8 BLUE M0NDAY 1988 - nevr order laclorv 737 - dureco 0 11 6 CHICA CUBANA - tatjana hiqh tashion music 110035 7 - dureco 24 7 MA CHE BELL0 - eros ramazzotti ddd 109528 -ariola 0 17 4 CIRCLE IN THE SAND - belinda carlisle virgin 109954 - virgin 29 3 OH PATTI (don't teel sorry...) - scritti politti virgin 109 823 - virqin 30 2 NEVER TEAR US APART - inxs mercury 8704887 - phonogram 1 l'M REAL - james brown scotti bros records 870 332 7 - phonoqram 022 3 T0UGHER THAN THE- bruce springsteen cbs 651641 7 - cbs 0 33 12 T0M0RR0W PE0PLE - ziggy marley (20) 1 TRIBUTE (RIGHT ON) - the pasadenas V"y cbs 651594 7 -cbs 0 28 8 P0NTE A CANTAR - josé feliciano emi 2026027 - emi bovema

Soester Courant | 1988 | | pagina 7