m \imnn\mn JSBSS aruohoch VIAL Video- en CD-shop "STAKEOUT" Ex-voetbalprofs bij In de Ruimte-kampen Eenzaam in Afrika, maar niet alleen PAGINA 6 WOENSDAG 10 AUGUSTUS 1988 SOESTER COURANT PAGINA 7 Sport en geloof gaan hand in hand Cultureel Jongeren Paspoort verkrijgbaar Ex-profs Mensen vast in lift Inbraak Hartweg Engelse professor vindt nieuw type kontaktlens uit Twee-in-een Leeftijdscamouflage El3 Aktie van Rotary Soest-Baarn Bijdragen voor Jan-Willem Rosenboom Inbreker overlopen aan Vosseveldlaan Mislukte inbraak aan Foekenlaan Damestas geroofd in supermarkt Van Weedestraat 82 3761 CH Soest Telefoon 02155 - 2 23 39 VIDEO Deze week de topfilm: Zomeraanbieding: bij 3 films een video-afspeler voor maar f 5,- C.D. nieuws: Robert Cray - Don't be afraid Phil Collins - In the air tonight 12" cd Eight Wonder - Fearless Coming to America - Soundtrack Slow Dance - Diverse artiesten Kevin Rowland - Wanderer Voor kijk- en luisterplezier: VIAL natuurlijk! Druppel... Donderdag 11 augustus Filmhuis: 'La Caza' Een schoon Soester milieu? Het gaat ook u aan! B) Bedankt, ouwe spoorlopers! e •S'J 3* Zo'n 3000 a 3500 jeugdige vakantie- vierders zijn deze zomerweken te gast bij de evangelie-gemeente In de Ruimte in Soest. Het terrein aan de In- singerstraat staat dan ook vol grote en kleine tenten, waarin de kampeerders gehuisvest zijn of die onderdak bieden aan allerlei gezamenlijke activiteiten. Een bijzondere plaats in dat geheel wordt ingenomen door de jonge sport liefhebbers, die uit alle hoeken van het land speciaal zijn afgekomen op de kampweek waarin hun eigen favoriete sport centraal staat. Vorige week waren dat bijvoorbeeld de voetballers. Op het kampeerterrein aan de achterzijde, waar Bouke Sijtsma van In de Ruimte gedurende zes weken de scepter zwaait, trokken zij - 28 man sterk - behalve met de 90 andere kampeerders van die week vooral met elkaar op, om zich te wijden aan de voetbalkunst. Daarvoor had het kamp al basketballers (tweekampweken)en tenissers gehuis vest, en na de voetballers zullen nog twee kampen speciaal voor liefhebbers van het paardrijden worden gehouden. Het Cultureel Jongeren Paspoort (CJP) voor het seizoen 1988/1989 kan vanaf heden aangeschaft worden bij het ge meentelijk INFOrmatiecentrum. Het CJP geldt vanaf 1 september tot 1 sep tember en is er voor iedereen die nog geen 26 jaar is (Er is geen minimum leeftijd). Het CJP kost 15 gulden. Op vertoon van een CJP wordt o.a. korting gegeven op bezoek aan theater, concertzaal en museum, filmhuizen, bibliotheek, tijd schriften, culturele reizen en cursussen. De voetballers konden volop gebruik maken van de in de nabijheid liggende velden van de Soester voetbalclub Hees. Vooral 's middags stond hun pro gramma in het teken van de voetbal sport, want 's ochtend name ze deel aan het algemene programma, waarin o.a. bijbelstudie en natuurlijk samenzang waren opgenomen. Ex-profvoetballers als Ronald Lepez (ex-Cambuur) en Arie Don (ex-NAC, ex-Fortuna Vlaardingen) traden vorige week op als gast-instructeurs, evenals Klaas Dijkstra, die ooit deel uitmaakte van het landelijk amateurteam. Zij wa ren aanwezig als vertegenwoordigers van de organisatie Lay-witnesses for Christ, waarbij ook de beroemde atleet Carl Lewis (viermaal goud bij de Olym pische Spelen) en bijvoorbeeld de zes voudige kampioen powerliften Norwin Martina zijn aangesloten. De organisa tie richt zich bij de verkondiging van het evangelie speciaal op sporters, dus ook op voetballers. "Veel voetballers zijn zoekers," vertelt Ronald Lepez, puttend uit eigen erva ring. "Er zijn er heel wat die in een diepe geestelijkie nood verkeren als ze na hun carrière in de sport in een gat vallen." Volgens hem komen er veel problemen voor als echtscheiding, kindermishan deling en zelfmoord. Lay-witnesses for Christ bieden dan hulp. Het is de be doeling dat deze internationale organi satie, die afkomstig is uit de V.S., nog verder wordt uitgebouwd. Zingen in de pauze De verkondiging van het geloof en de sport kunnen op een goede manier wor den gecombineerd, aldus Bouke Sijts ma. Hij wijst in dat verband op de groep van 55 Amerikaanse jongeren, die te voren ook te gast waren bij In de Ruim- De voetballers vermaakten zich uitste kend tijdens het kamp aan de Insinger- straat. te en o.a. een voetbaltoernooi afwerk ten tegen een elftal van Chemco. "Ze willen graag hun geloof delen met ande ren. Een van de aardigste dingen was dat ze in de pauze gezamenlijk zongen." Éerder speelde een basketballploeg al tegen een Soesterbergse club. In de Ruimte biedt zes weken lang on derdak aan jeugdige kampeerders uit alle delen van het land. Er is ook een ju niorenkamp voor jonglui van 7 tot 9 jaar en een seniorenkamp voor de 9 tot 12-jarigen. Daarnaast is de evangelie gemeente ook het onderdak van een aantal huwelijksconferenties, waaraan enkele tientallen echtparen deelnemen, onder leiding van In de Ruimte-direc teur Herman ter Welle. Al met al is het een behoorlijke drukte aan de Insinger- straat. De politie werd in het afgelopen week einde gewaarschuwd omdat een aantal mensen vastzat in een lift in een flatge bouw aan de Albert Cuyplaan. Ter plaatse bleek al een medewerker van de woningbouwvereniging aanwezig te zijn, die de "lifters" al had bevrijd. Oor zaak was een klemmende deur op de vierde etage. Een bewoner van de Hartweg ontüéRté bij zijn thuiskomst in het afgelopen weekeinde dat zijn huis in de vakantie was bezocht door een inbreker. Die was de woning binnengekomen via een bo venlicht. Er bleken een kast en een schrijfbureau te zijn opengebroken, maar het onderzoek bracht geen ver missingen aan het licht. De Engelse professor Mike Freeman heeft als eerste een visueel hulpmiddel ontwikkeld waarvan de werking berust i op diffraktie. Dat klinkt nogal geleerd, maar het resultaat is er niet minder ple- i zierigom: een twee-in-een-kontaktiens i zonder apart lees- en afstandsgedeelte dus ook zonder de nadelen die tot nu toe de praktische waarde van de kon taktlens duidelijk beperkte voor ie mand boven de pakweg vijfenveertig jaar. Zeven eeuwen Honderd jaar geleden keek er voor het eerst iemand via kontaktlenzen om zich heen, maar de eerste bekende brildra ger prijkt reeds op een schilderij uit 1352. De geschiedenis van een hulpje voor het oog gaat ongeveer zeven eeu wen terug. Voor het bepalen van de sterkte wordt er traditioneel gewerkt met het principe van refraktie en met berekeningen die gebaseerd zijn op de theorie dat een lichtstraal zich in rechte lijn voortbeweegt. Nu heeft in de zeven tiende eeuw de Nederlandse natuur kunde Huygens reeds beweerd dat licht een golfverschijnsel is. Latere onder zoekers hebben hem in het gelijk ge steld en in de moderne wetenschap weet men eigenlijk niet beter. Toch was Mike Freeman een jaar of wat geleden de eerste die hierin niet alleen iets zag maar er ook iets mee wist te doen voor de verbetering van de bifocale kontakt lens. De kontaktlens is een uitstekend visu eel hulpmiddel. Maar rond de vijfen veertigjarige leeftijd van drager of draagster komt het plaatje er iets anders uit te zien. Dan dient bij de meeste men sen de overziendheid zich aan en wordt een leesbril noodzakelijk. De brildrager stapt praktisch probleemloos over op twee-in-een-glazen, dat wil zeggen gla zen waarvan een bepaald deel geschikt is om door in de verte te kijken en aan ander deel, het onderste, voor dichtbij. Maar kontaktlenzen lenen zich van na ture niet voor twee-in-een: ze zijn veel kleiner dan brilleglazen waardoor ze minder ruimte bieden en bovendien drijven ze beweeglijk op het traanvocht. Ideaal bifocaal Mike Freeman jseen totaal nieuwe weg ingeslagen en is uitgegaan van diffrak tie, eerrprincipe uit de lichtgolftheorie. Hij heeft een lens ontwikkeld die hij de Diffrax noemt, waarmee in de verte net zo goed als dichtbij gekeken kan wor den maar die toch niet uit twee gedeel ten bestaat. Zodat traplopen bijvoor beeld geen enkel probleem is, maar ook autorijden niet en sporten niet, noch al die andere aktiviteiten waarvoor de kontaktlens zo'n praktische en elegante oplossing is. De Diffrax is over een periode van circa anderhalfjaar in Engeland getest, aan vankelijk met een slagingspercentage van rond de 75 en later van meer dan 90. Wat betekent dat bijna vijfennegen tig van de honderd die zich Diffrax-len- zen laten aanmeten ze ook met succes dragen. De proefperiode is inmiddels afgesloten en de Diffrax is beschikbaar. Ook in Nederland is de Diffrax reeds verkrijgbaar, zij het alleen bij de betere opticiëns. De Diffrax is niet goedkoop maar heeft veel te bieden. De Diffrax gaat een goede toekomst te- Het kenmerkende van de Diffrax- kontaktlens is het - voor de drager on zichtbare - ringvormige diffraktieroos- ter. gemoet. De geboortegolf van na de oor log nadert de leeftijd waarop overver- ziendheid zich begint voor te doen. Al in eerdere stadia heeft deze generatie getoond jong te willen blijven en aange zien de leesbril een duidelijke leeftijd- sindikatie is, zal de belangstelling voor Diffrax groot zijn. Maar ook voor de huidige oververziende kontaktlensdra- gers, die voor een niet zo ideale bifocale oplossing gekozen hebben of de leef tijdscamouflage van de kontaktlens zo goed als prijsgeven met een leesbril, is het zeker de moeite waard eens een Dif- frax-kijkje te nemen bij de opticiën. pj 5 w <<H LO Sj t> O if? -2 In deze krant maakten we vorige week kennis met Jan-Willem Rosenboom en zijn werk in Kenya. U las over de cursus die hij nu in Delft volgt en over de Rotary Club Soest-Baarn. Het nummer blijft open voor allen die wil len helpen onder de vermelding "Jan- Willem". Jan-Willem's terugkeer naar Kenya was al iets bijzonders. Het had niets gemeen met de "normale" gang van zaken in Nederland, waar alles van subsidies aan elkaar hangt. Waar we eigenlijk alles van de overheid verwachten en verlan gen. Waar het persoonlijk initiaf vaak met een lampje is te zoeken. Nee, Jan-Wil lem leefde in Eindhoven heel zuinig, spaarde en kreeg wat geld toegestopt van familie en vrienden tot hij f 10.000 had en naar Kenya ging. Hij moest niet alleen zijn reis betalen, maar ook nog eens f 150,- per maand voor kost- en in woning. Na een jaar werd hij lid van de staf en kreeg f 50,- per maand, later 'zelfs" f 100,-! We laten nu graag Jan-Willem aan het woord, die ons vertelde over het ICA (Institute of Cultural Affairs) en zijn rol als vrijwilliger in Afrika. Het zijn ont boezemingen, gedaan na een verblijf van ruim een halfjaar in Kenya in okto ber 1986: "Het Institute of Cultural Affairs is een organisatie ontstaan en gegroeid gedu rende de laatste 30 jaar van sociale ver andering. Het ICA heeft gedurende haar "reis" van dertig jaar geprobeerd creatief te reageren op de mogelijkhe den en uitdagingen van deze tijd. De or ganisatie is oorspronkelijk ontstaan uit de Oecumenische beweging in de Ver enigde Staten; begonnen met een groep mensen die zich na de Tweede Wereld oorlog afvroegen wat het werkelijk be tekende om als verantwoordelijke christenen te leven. Mensen die niet al leen in het "Woord" maar ook in de "Daad" van de kerk geloofden. De oorspronkelijke groep mensen Wie wil meedoenjaan de actie van de Rótaryclub kan e|n financiële bijdra ge storten ópi bankrekening 23.89.04.857 van de NCB in Soest, onder vermelding van "Jan-Willem". De Rótaryclub mikt op een totale op brengst van 4000 gulden. Een bewoner van de Vosseveldlaan hoorde in de nacht van maandag op dinsdag gerucht op zijn balkon. Hij be sloot een kijkje te nemen en botste daarbij in de duisternis tegen een man op, waarvan hij de politie alleen kon melden dat deze gekleed was in een kort zwart jasje. De bewoner had overigens, zoals hij de politie vertelde, meer dan één stem gehoord. De politie kamde de omgeving nog uit, maar zonder resul taat. Een bewoner van de Foekenlaan belde maandagnacht de politie, omdat hij wakker was geworden van zijn hond, die luid blaffend liet merken dat er on raad was. Hij ontdekte verder dat de deur open stond. De politie stelde in de omgeving nog een onderzoek in, maar dat bleef zonder resultaat. Er wordt niets vermist. Een 49-jarige inwoonster van Soest be waart geen plezierige herinneringen aan haar bezoek aan een supermarkt aan de Van Weedestraat, afgelopen za terdag. Tijdens het winkelen bleek een onbekende dader haar zwart-linnen tas, met het opschrift "backsack", uit het winkelwagentje te hebben weggeno men. Daarin bevonden zich o.a. een paspoort, rijbewijs, diverse cheques en bijbehorende betaalpasjes, een credit card, ongeveer 100 gulden in verschil lende valuta, een leren portefeuille, een portemonnee en een leren etui met daarin een aantal sleutels. groeide uit tot een leefgemeenschap en na enige jaren werd besloten dat de kerk werkelijk de rol van "sociaal pionier" zou moeten spelen. Er was toen een groep mensen nodig die werkten aan het sociaal onrecht in de wereld. De Derde Wereld werd herkend. En daar zitten we dan in Kenya, 75 Ke- nyanen en 11 blanken verspreid over 5 trainingscentra, als deel van een net werk dat zich uitspreidt over 35 landen van die bol die wij aarde noemen. Spo ren van de oorspronkelijk sterk christe lijke achtergrond van het ICA zijn hier en daar nog te vinden, maar we zijn geen missionarissen en de staf vertegen woordigt elke godsdienst en huidskleur die er op de wereld te vinden is. Vraag De grote vraag, die steeds meer organi saties zich zelf durven stellen, is nog al tijd wat het nu betekent om je met ont wikkelingshulp bezig te houden. Het antwoord is moeilijk en complex. Het is dan ook veel makkelijker om te zeggen wat ontwikkelingswerk niet is, het is niet mensen afhankelijk maken van je hulp of van vreemde technologieën, niet het scheppen van een "welvaarts staat" door op grote schaal dingen weg te geven. Voor ons is werken in de dorpen veel meer het trainen in dorpsplanning, het stimuleren van eigen creativiteit, zodat mensen meer en meer zelf in staat zijn hun eigen toekomst vorm te geven, zon der te wachten op "die anderen" die de problemen wel zullen oplossen. Dat werk in de dorpen neemt verschillende vormen aan; soms is het met hele dor pen of clusters van dorpen, soms alleen met de vrouwengroepen die je in elk dorp vindt. Sommige programma's voe ren we op eigen houtje uit, andere met bestaande regeringsprogramma's, maar allemaal hebben ze één ding gemeen: al het werk is gericht op die ene in Afrika zo overvloedig aanwezige "grondstof": de mens; het is gericht op de kanslozen en armsten in een door grote tegenstel lingen verdeelde maatschappij. Ik zit op een heuveltje voor ons trai ningscentrum van Murang's; de regens zijn net begonnen en de koffie en bana- nenbomen leggen «en groene deken over het land, de mais is geplant. Ik denk aan de gezondheidstraining die we net een week gehouden hebben. Mijn gedachten wandelen verder, bin nenkort beginnen we weer aan de con structie van regenwatertanks, als de monstratie van wat mensen zelf kunnen doen aan de oplossing van het water probleem. En zo verder de komende 15 maanden, gezondheidstraining, tank- construktie, terug naar de dorpen om weer te praten over hygiëne, preventie van ziekte en te helpen met het oplossen van problemen. Het gaat allemaal goed, de vrouwen zijn enthousiast en links en rechts ontstaan kleine zelf-heip projek- ten waarmee meer tanks gefinancierd worden. Maar is het genoeg? Soms voel ik me overweldigd door de dingen die ik zie; denkend aan de 16.000 dorpen in Kenya vraag ik me af wat voor verschil 200 watertanks zullen maken. En ande ren zijn altijd bereid je te vertellen dat het toch maar een druppel in een em mer is... Maar ondanks alle problemen is er re den tot hoop. Er is een groeiend zelfver trouwen, een groeiend besef in de dor- pen dat er mogelijkheden zijn tot veran dering... eens zal die emmer vol zijn, al is het maar druppel voor druppel." Op 10 augustus a.s. om 19.45 uur houdt Jan-Willem zelf een lezing en diapre sentatie over zijn werk in Kenya bij de Nederlandse Protestanten Bond, Kampstraat 8 te Baarn. De NPB heeft Jan-Willem ook een financiële bijdrage H.N. van der Vlugt, Rotary Club Soest-Baarn. De Vereniging Artishock, Steenhoflslraal 46, Soest, lel. 02155-19577, stelt zich als doel een bijdrage Ie leveren aan hel sociaal-cullnrele le ven in Soest. Door je op Ie geven als lid steun je de doelstellingen van de vereniging en geniet je de voordelen van hel lidmaatschap. De kosten bedragen f 54,- per jaar; voor jongeren l/m 23 jaar en personen die lot dezelfde huishouding be horen f 27,- per jaar. Kontaktadres ledenadmini stratie: Parklaan 98,3765 GK Soest, tel. 12689. "La Caza" (De jacht) is de voorloper van Saura's latere films als 'Cria Cuer- vos' (1976) en 'Elisa Vida Mia'(1977). Vroeg in de ochtend gaan vier mannen in een jeep op weg naar een onherberg zame streek van Spanje om daar te gaan jagen. Drie van de vier zijn vijftigers en kennen elkaar nog van de Spaanse bur geroorlog. De vierde is nog jong en meegenomen ter introduktie bij de an deren. Onder de brandende zon jagen de mannen op konijnen en halen ze ou de herinneringen op. Allerlei spannin gen tussen de oudere mannen, vooral over vrouwen en geld, komen tot een uitbarsting. De konijnenjacht slaat om in een mensenjacht waarbij de drie ou deren het vuur op elkaar openen. Hoewel nergens in de film duidelijk wordt gemaakt aan welke kant de drie mannen tijdens de Spaanse burgeroor log vochten, is het vanaf het begin dui delijk dat zij fascisten waren en het nu nog zijn. Wat dat betreft spreekt de film boekdelen. In dit onwelriekende milieu wordt de jonge Enrique geïntrodu ceerd, die alles met verbazing gade slaat. Saura ontving in 1966 voor 'La Caza' de regie-prijs tijdens het festival in Ber lijn. Aanvang: 21.00 uur. Reserveren (na 20.00 uur): tel. 19577. Entree: f 6,-; leden/cjp/65+ f5,-. Agenda zomerfilms 18 aug. "Woman of the year" van George Stevens; 25 aug. "Rita, Sue and Bob too" van Alan Clarke. RISTORANTE LA PERGOLA ANinELIES en FRANCO TELEFOON 02155-23039 STEENHOFFSTRAAT 55 Bij de reiniging nemen twee oude bekenden afscheid. "De spoorlopers zijn nu toch echt helemaal op," zei de chef van de werkplaats. "Repareren is te kostbaar geworden. Ze zijn helemaal versleten." En zo ver dwijnen uit het Soester stadsbeeld de twee grote beigekleurige vuilniswagens. Die hebben ruim tien jaar trouw dienst gedaan bij het ophalen van huisvuil. Ze hebben de emmers, de zakken en de minicontainers meegemaakt. Het zijn draaitrommel-wagens, die met veel geweld het vuil in een grote ronddraaien de trommel samenpersen. Beide wagens hebben zo'n tienduizend uur gedraaid en ieder heeft daarbij wel zo'n veertigduizend ton vuil verwerkt. De laatste jaren gingen ze steeds meer schudden, trillen en lawaai maken, het was dan ook hoog tijd de wagens te ver vangen. Beter werken met nieuwe wagens Om goed en goedkoop te kunnen werken moet een bedrijf modern en be trouwbaar materieel hebben. Dat geldt natuurlijk ook voor de gemeentereini ging. Met de nieuwe wagens kunnen onze vuilnismannen beter en ook veiliger werken. Voor het inzamelen van het huisvuil uit de groene containers gebrui ken we nu in totaal vier nieuwe wagens. Twee daarvan, de blauw-witte, zijn ei gen wagens. De twee andere, de oranje, zijn ingehuurd. Dat inhuren is duur der, maar we moeten wachten op een beslissing van de gemeenteraad. Nieuwste wagen deze week in gebruik genomen Tegelijk met het afscheid van de oude wagens hebben we deze week onze nieuwste in gebruik genomen. Nu zijn alle wagens van het moderne, stille type. U kunt er dus niet meer op rekenen dat u de vuilniswagen hoort aankomen. Zet daarom de container op tijd aan de weg. De vuilsnismannen zijn voorbij voor u het weet! Q= stip notering Q superstip 1 12 2 single cd 3 nationaal produkt 4 alarmschijt 5 nummer 1 trolee 6 goud 75 000 ex platina 100 00Ö ex 7 uitzending a s zaterdag tussen 18 15-18.55 uur bij veronica tv ned 2 8 aantal weken DE NEDERLANDSE TOP 40 IS SAMENGESTELD DOOR DE, STICHTING NEDERLANDSE TOP 40 UIT GEGEVENS VAN HANDEL EN INDUSTRIE Ss s 3 0 2 7 0 4 9 10 22 17 12 0 5 0 6 0 13 30 18 0 16 20 0 8 0 19 21 Wel - artiest label bestelnummer - platenmaatschappij TRIBUTE (RIGHT ON) - the pasadenas cbs 651594 7 - cbs PUSH IT - saft-n-pepa high tashion 1100287 - dureco i THE TWIST - fat boys chubby checker urban 8875717 polydor i I 0WE Y0U NOTHING - bros cbs 6516187-cbs BREAKFAST IN BED - ub40 chrissie hynde dap international 111569 - virgin MONKEY - george michael «plc 6517007-cbs NEVER TEAR US APART - inxs mercuiy 870 488 7 phonogram EENMAAL KOM JIJ TERUG - koos alberts cnr 142 311 - cnr STOP - sam brown a&m 3903177 - polydor THE BEST OF JOINT MIX - flim flam dmc 1017 - dmc AANVALLEN - holland disky 1101 -disky FAST CAR - tracy chapman elektra 969412 7 - wea records i T0UGHER THAN THE- bruce springsteen cbs 651641 7 - cbs AN0THER PART OF ME - michael jackson epic 6528447 cbs GLAM SLAM - prince paisley park records 9278067 wea records OH WHAT A NIGHT '88 - f.valli 4 seasons br music 45277 br music THE RIGHT STUFF - vanessa williams wing records 887 386 7 - polydor HET ORANJELIED - de hallanders arkin 111 637 - «kg THERE'S A BEAT G0ING ON - london beat anrioui 42121 rca DON'T BE AFRAID... - the robert cray band mercury 8705697 - phonogram i titel - artiest c label bestelnummer - platenmaatschappij - 1 - 13 11 6 15 25 3 26 3 14 8 32 2 36 2 38 2 - 1 24 5 27 4 33 3 1 28 8 23 10 - 1 29 9 34 9 IS SHE REALLY G0ING OUT.- joe jackson a&m 3903317 - polydor WHAT A WONDERFUL W0BLD -1 armstrong a&m 3902957 - polydor WIJ HOUDEN VAN ORANJE - a hazes ned. eltlal - philips 870 358 7 - phonogram 8 00 Y0U L0VE ME - the contours motown 41889 - rca L0VE CAT - roberto jacketti the scooters touch down records 221079 - cnr SUPERFLY GUY rhythm king 70076 - boudisque L0VE WILL SAVE THE - whitney houston arista 111516 - ariota EN LA PLAYA - los lieras ariota 109937 - ariota DRAGON'S LEGEND - koto mem records 0212 - d m c LOOSEY'S RAP - riek james resprica 927 885 7 - wea records HEAT IT UP - wee papa girl rappers jive 145424 - cnr BE GENTLE - b.v.s.m.p. indtsc 2130 - indisc DON'T BLAME IT ON - matt bianco wea 247 897 7 - wea records SAMANTHA - diesel mercury 8704697 - phonogram LIBERTA - al bano romina power wea 2481797 - wea records PAMELA - toto cbs 6516037 - cbs SOUTH AFRICA - revelation time red bullet rb 64 - red buitel I WANT Y0UR LOVE - transvision vamp mca records 257 923 7 wea records WILD WORLD - maxi priest 10 records 109953 - virgin CHICA CUBANA - tatjana high tashion music 1100357 - dureco

Soester Courant | 1988 | | pagina 7