Splinter Eemland b.v. G AANVALLEN!! Esther Pastor en Johan Vinterstad winnen Henk Ebben-toernooi van LTC Dames Stam-SoVoCo spelen driekamp Vuurscheloop weer geslaagd evenement Soester basketbalvereniging weer gestart 7e Avondfietsvierdaagse Super van Doorn/Tempo Toer AGINA 12 WOENSDAG 17 AÜGÜSTUS SOESTER COURANT SPORT PAGINA 13 TENNIS Eerste krachtmeting voor selectie VOLLEYBAL WW**- GESPECIALISEERD IN JONGE GEBRUIKTE FORD AUTO'S S.O. Soest start met '1a Prima Yera'-toernooi Shot organiseert Soester Tafeltennis- kampioenschappen Dakwerken BH BASKETBAL ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 17728 Volgende week: VOETBAL Oefenprogramma SEC-zondag SEC jeugdnieuws Goede prestaties Schieter-triatleten Het jaarlijkse Henk Ebben-toernooi werd zondag op het zonovergoten ten nispark van de LTC Soest afgesloten met een geslaagde finaledag. De wed- sfrijdleiding^estaande uit Mini Schneider, Aafke Slichtenbree en Len Ciebrant, was erin geslaagd de halve finale op zaterdag te doen verspelen. Op zondag stonden derhalve slechts fi nales op het programma. Metnarae de belangrijkste finales trokken een zeer grote publieke belangstelling. Over het algemeen waren de finalepar tijen van een zeer behoorlijk gehalte. Met name de B-finales boden veel aan trekkelijk tennis voor het publiek. Om dit artikel niet te lang te maken zal hier na volstaan worden met een samenvat ting van de belangrijkste finales alsme de van de finales met een Soester in breng. De damesenkel BI werd gewonnen door de ijzersterke Esther Pastor van ALTA uit Amersfoort. Op haar ver jaardag, ze werd 15, versloeg Esther de verrassend sterke Jolande v.d. Linden uit Barneveld. Jolanda had in de halve finale één van de favorieten Mirjam van der Sluis uitgeschakeld. Esther was tot de finale doorgedrongen door de Soes ter ster en ex-winnares Helen Blokpoel uit te schakelen. Met name in de eerste set was de finale- partij ongemeen boeiend. Beide dames maakten duidelijk tot de Nederlandse top in de BI categorie te behoren. Het was Esther Pastor die toch iets meer punten wist te scoren. Via haarscherpe forehands en backhands won zij de eer ste set met 6-4. In de tweede set was de tegenstand van Jolanda grotendeels ge broken. Esther behaalde een ruime set winst en derhalve de winst in de totale partij. Bij de heren B1 was er sprake van een buitenlandse inbreng. Johan Vinterstad uit Zweden was via een zeer fraaie over winning op het ex-LTC kanon Edwin Baan uit Waddinxveen doorgedrongen tot de finale. In de finale ontmoette hij de verrassend sterke André de Mos van Seghwaert uit Zoetermeer. Beide spe lers hielden zich tijdens de belangrijke finale bepaald niet in. Er werd keihard geslagen en ook keihard gewerkt. De Zweed Vinterstad wist de eerste set met bekeken spel naar zich toe te trekken. In de tweede set bood De Mos meer tegen stand. Vele lange en aantrekkelijke ral lies waren het gevolg. De uiteindelijke winst kwam echter toch in twee sets bij de Zweed terecht. Voor het eerst sinds lange tijd kent het Henk Ebben toer nooi weer een buitenlandse winnaar. Langste finale De langste finale werd gespeeld door Marco van Dijk en John v.d. Heuvel sr. De spelers gingen om 11.00 uur de baan op en verlieten de baan afgemat om 14.50 uur. De winnaar van deze enorme slag werd Marco van Dijk. Joop van Kooij en Vincent Langendorff van de organiserende vereniging wisten fraai door te dringen tot de finale in de heren- dubbel Cl. In een wat teleurstellende partij gingen zij ten onder tegen Gerrit sen en Valkenhoff. Ook het Soester dubbel Sonja Huizinga-Marijke Schut wisten hun finale DD C niet in winst om te zetten. In twee lange sets moesten ze het wat onnodig afleggen tegen het dubbel Lalahomed/Nieuwhoff. In de herenenkel Cl was het Roy Ver- degem die jeugdig talent Jeroen Rin- kel's zegereeks stuitte. Met krachtig aanvalsspel wist Roy de verdediging van Jeroen te verschalken. De heren- dubbel B werd het hoogtepunt van de dag. In een spannende driesetter wisten Reggie Waldeck en Bert Bruin de winst aan zich te trekken. Het dubbel Baan/ De Groot bleef met lege handen achter. Het talrijke publiek beloonde de vier strijders echter met een gul applaus. Wat Sonja Huizinga en Vincent Lan gendorff en hun eerste parijten van de dag niet lukte, lukte wel in de gemengd- dubbel Cl. Het duo Van der Stadt/Rie- chers werd in een aantrekkelijke twee setter bedwongen. Kennis Ook in de gemengddubbel C2 was een Soester succesvol. De verliezende fina- Foto: Goos van der Wilt. listen van het veteranen-toernooi van de week ervoor, Dini van Woerkom en Rob Westland, wisten in twee korte sets te winnen van LTC-leden Marijke Schut en Ton Stalenhoef. Rob en Ton spelen al jaren samen de herendubbel. De kennis over eikaars spel had een dui delijke invloed op het spel tijdens de fi nale. Voor de toeschouwers was dat een beetje jammer. De laatste finale van de dag kende ook een Soester succes. Bert van Wede van de LTC Soest had zich evenals vorig jaar ingeschreven zonder partner. Ook dit jaar kan hij de wedstrijdleiding weer er kentelijk zijn. Was het vorig jaar de ge legenheidspartner Hildy Bruin die sterk genoeg bleek voor de uiteindelijk winst, thans was het Marlou Geurts uit district Gelderland die Bert een eerste prijs be zorgde. Het spreekt voor zichzelf dat het aandeel van Bert in de winst be paald niet te verwaarlozen was. Rond 19.00 uur kwam er een eind aan een vlekkeloze toernooidag. Voorzitter Ton Schneider reikte de prijzen uit aan de gelukkige winnaars. Hij bedankte de wedstrijdleiding, de toernooi-commis sie en bondsgedelegeerde Ton Broeke- ma uit Hilversum. Het Henk Ebben- toernooi werd dit jaar mogelijk ge maakt door onder meer de financiële injecties van Coca-Cola en Gebr. van Kooij Mercedes Benz. Het toernooi zal in 1989 wederom op de kalender van de KNLTB staan. Zaterdag a.s. speelt de damesselectie van Stam-SoVoCo haar eerste toer nooi van dit nieuwe volleybalseizoen in Sporthal Beukendal. De overige teams van SoVoCo beginnen a.s. maandag en dinsdag weer met de trai ningen. De door de Soester volleybal vereniging georganiseerde volleyba- linstuif is een groot succes geworden. Bram Griffioen is benoemd tot alge meen jeugdcoördinator. Driekamp in Beukendal Het eerste damesteam van Stam-So Vo- Co speelt zaterdag a.s. in Sporthal Beu kendal zijn eerste van een serie oefen wedstrijden. Tegenstanders zijn het uit de ere-divisie gedegradeerde Starlift en VC Utrecht. Op dit toernooi speelt het team van Stam-SoVoCo voor het eerst in de nieuwe samenstelling onder lei ding van spelverdeelster Lotte Paans en met de nieuwe speelsters Maija de Wildt, ex-Dynamo, Apeldoorn, Han- neke Klunder, eveneens van Dynamo afkomstig, Agnes Hoekstra, overgeko men van het Groningse Lycurgus, en Judith Lazonder, eigen kweek van Stam-SoVoCo. Van het vorig seizoen zo succesvol debuterende team in de eerste divisie spelen mee Jenneke van der Wal, Irene Koelewijn, Madeion Rosier, Angela Manders en Ciska Abraham. De wedstrijden beginnen om 12.00 uur. Stam-SoVoCo hervat training Ook de overige teams van Stam SoVo Co beginnen komende week. Zowel op maandag- als dinsdagavond zal er in sporthal Beukendal volop getraind worden. De nieuwe herenselectie onder leiding van Jacques Koole en het derde damesteam onder leiding van Hans Koekoek zullen trachten met hun groep de doelstellingen, respectievelijk hand haven en promoveren, waar te maken. Ook de recreanten gaan weer aan de slag en hier wreekt zich weer het gebrek aan eigen zaalruimte. Een groot deel van de SoVoCo-leden kan nog niet met de trainingen beginnen omdat geoe fend wordt in diverse zalen van scholen in Soest. De groepen die daar trainen moeten i.v.m. schoolvakanties nog veertien dagen wachten. Voor inlichtingen over het spelen en oefenen bij SoVoCo kan men op maan dag - en dinsdagavond terecht in Sport hal Beukendal of even bellen met het secretariaat, tel. 25260. Voor recreatie volleybal kan men zich rechtstreeks melden bij Han Ruitenkamp, tel. 14795. Jeugdcoördinator benoemd Zoals bekend heeft SoVoCo op de laat ste ledenvergadering een naamswijzi ging ondergaan. Het in de regio zeer be kende Automobielbedrijf Stam is de Soester volleybalvereniging, in samen werking met Renault Nederland, ster ker gaan steunen. Dat stelde het bestuur in staat nog meer aandacht te richten op de begeleiding van jeugd. Niet uitslui tend met het doel talent op te sporen en op te leiden, maar veel meer om alle jeugdgroepen op deskundige wijze te begeleiden. Daartoe is één van de trai ners van de damesselectie aangezocht als algemeen jeugdcoördinator te gaan optreden. Bram Griffioen is trainer van het twee de damesteam van Stam-SoVoCo, van beroep leraar lichamelijke opvoeding en voordat hij bij de Soester vereniging in dienst trad, trainer van de ere-divisie vereniging Valbovol in Woerden. Daarnaast is Griffioen docent van de Nederlandse Volleybal Bond en lid van de Nederlandse Vereniging van Volley bal Oefenmeesters. Hij is verantwoor delijk voor het totale technische jeugd beleid van Stam-SoVoCo. Daarmee is aan de eis van de sponsor Stam ook voldaan, namelijk niet alleen aandacht voor de selectie maar ook en vooral aandacht voor de jeugdopleidin gen. De eerste activiteit die onder de su pervisie van de nieuwe coördinator werd georganiseerd is al direct een groot succes geworden. De Volleyba- linstuif die werd gehouden in Sporthal Beukendal mocht zich in een zeer ruime belangstelling verheugen. Maandag a.s. is de tweede en voorlopig laatste instuif, weer in Sporthal Beu kendal. Er wordt met de trainingen be gonnen om 16.30 uur. Einde van de trainingen, die geheel gratis zijn, is om 18.00 uur. Wil je er meer van weten neem dan contact op met Joke Paans, telefoon 14596. Internationaal toernooi Het internationale toernooi dat in sep tember, om precies te zijn op zaterdag 17 en zondag 18 september, in Soest wordt georganiseerd, zal tot één van de allersterkst bezette toernooien behoren in West-Europa. Met uitzondering van de Italiaanse topteams komen alle grote Europese clubs naar Soest. Deze week kwam de defintieve toezegging van de Duitse kampioen VC Lohoff binnen. Dat team alleen telt al vijf speelsters die uitkomen in de Duitse selectie. Lohoff is naast Feuerbach ook de belangrijkste leverancier van de Duitse National Mannschaft. Pikant detail is dat de op één na beste spelverdeelster van Duitsland, Beate Bühler, gevraagd als opvolgster voor de al jaren in Die Mannschaft spelende Renate Riek, te kennen heeft gegeven niet voor Duitsland te willen spelen. Zij werkt als Tolk in Parijs en speelt daar bij Racing Club de France. En ook dat team komt naar Soest... Liefhebbers van topvolleybal, houdt dat weekend vrij en let op de berichten in deze krant. Baarn - Eemnesserweg 16-22 Telefoon 02154-15555 Soest - Beukenlaan 80 (hoek Dalweg t.o. Sporthal Beukendal) Telefoon 02155-12643 4tï Aanstaande zondag zal het seizoen '88/'89 voor S.O.Soest officieel van start gaan. Gewoontegetrouw zal dit gebeuren met het "la Prima Vera" toernooi. Een toernooi bestemd voor Dl en Cl-junioren, dat elk jaar een zeer sterke bezetting kent. Dit keer komen niemand minder dan Eindho ven, Elinkwijk, Roda, Excelsior en Feyenoord met hun junioren naar de velden van de Bosstraat. Het "la Prima Vera"-toernooi is al sei zoenen lang de opening van het seizoen voor S.O.Soest. De blauw-witten heb ben in hun midden toernooi-organisa- tor Theo Westerveld, die als geen ander kan zorgen voor een sterk en represen tatief deelnemersveld. Ook dit jaar is het hem gelukt sterke ploegen naar de Bosstraat te halen. Bo vengenoemde ploegen zullen het de Cl en Dl van S.O.Soest ongetwijfeld zeer moeilijk maken. Het toernooi begint om 11.00 uur en zal tot 17.00 uur du ren. De toegang is zoals altijd gratis. Voor de selectie-elftallen zijn er diverse oefenwedstrijden georganiseerd. Aan staande zaterdag zal het volgende oe fenprogramma worden afgewerkt: S.O.Soest Al - Lelystad Al 14.30 uur S.O.Soest A2 - Lelystad A2 14.30 uur S.O.Soest BI - WZ'49 BI 13.00 uur De overige elftallen zullen door de week hun wedstrijden spelen. Voor de 8e achtereenvolgende keer or ganiseert de vereniging Shot weer de Soester Tafeltenniskampioenschap- pen. Dit toernooi vindt traditiegetrouw plaats in de week voor de competitie begint. Voor de jeugd is dit zaterdag 10 september en voor de senioren zondag 11 september. Plaats van handeling is de Shotzaal aan de Heideweg in Soest-Zuid. Aan het toernooi kan worden deelgenomen door alle in Soest woonachtige NTTB- leden. Daarnaast zijn er zowel bij de jeugd als bij de sernioren speciale re- kreantenklassen, voor degenen die niet bij een club zijn aangesloten. Dankzij sponsoring van de Rabobank wordt dit jaar geen inschrijfgeld ge vraagd. Er is dus geen enkele reden meer waarom u niet deel zou nemen. Bovendien is de toernooivorm ook dit jaar zo gekozen dat iedere deelnemer een groot aantal wedstrijden speelt. Inschrijving is mogelijk tot en met don derdag 8 september. Voor inschrijffor mulieren en alle inlichtingen kan men terecht bij Joop Kok, Vedelaarpad 22, tel. 19349, Eddy Gaytant, Gerrit v.d. Veenstraat 71, tel. 13562 en Gerhard Busch, Lange Brinkweg 20, tel. 13794. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155)13014-12577 De jaarlijkse Vuurscheloop, die rond om het Baarnse bosbad wordt gehou den, is ook dit jaar weer een geslaagd evenement gebleken. De 222 deelne mers - waarvan er 71 meeliepen in de wedstrijd over twintig kilometer - wa ren afkomstig uit het hele land, maar vooral uit de regio. Ook Soest was goed vertegenwoordigd. Hennie Pot van de Soester atletiekver eniging Pijnenburg finishte als eerste bij de dames-senioren in een uitstekende tijd van 1.20.02. Bij de heren-senioren ging de eerste plaats naar Han van Wee gen uit Amersfoort, die het parcours af legde in 1.07.16, gevolgd door Jan Ver maas (1.08.58) en Wim Ockhuysen (1.09.39). Hennie Pot zag zich bij de dames ge volgd door Michelle Parmentier (1.26.01) en Truus Ockhuysen (1.34.35). Jan van Ammers won in de categorie Veteranen I (1.09.16), Gerard Delis deed dat bij de Veteranen II (1.16.43). Bij de Veteranen III ging de 63-jarige Hans Kamperdijk met de eer strijken (1.19.54). Bij de dames-veteranen won D. Zoetbrood in 1.27.12. Door het fraaie weer trok de Vuursche loop opnieuw veel toeschouwers, die een uitstekende wedstrijd te zien kre gen. De zege op de 5 kilometer ging naar Jack Pelt in 16.04, op de 10 kilometer naar Johan Meijer (34.06), op de 15 ki lometer naar John de Wit (53.29). De organisatoren waren dik tevreden over het verloop van het sportieve eve- nement en was daarvoor mede erkente lijkheid verschuldigd aan de talrijke vrijwilligers en de sponsors (Bonds- Foto: Goos van der Wilt. spaarbank en Lotto). Volgend jaar zal er zeker opnieuw een Vuurscheloop worden gehouden. Afgelopen vrijdagavond, 12 augustus, heeft de Soester basketbalvereniging The Red Stars een aanvang gemaakt met weer een lang en pittig seizoen, waarin weer vele aktiviteiten op het programma staan. Alle teams zullen elke vrijdag in sporthal Beukendal hun trainingen hebben en momenteel zit de vereniging, die begint met haar trai ningen om half vijf en eindigt 's avonds om half twaalf, op alle drie de trai ningsvelden bomvol, zó zelfs dat diver se teams samen moeten trainen. Dit neemt niet weg dat weer met groot enthousiasme aan weer een nieuw sei zoen wordt begonnen en met een beetje passen en meten is het de leiding toch gelukt alle teams hun trainingsgelegen heid te geven. De Soester vereniging heeft tien seniorenteams en twaalf jeugdteams, waarmee de kompetitie ('88-'89) zal worden ingegaan. Elke vrijdag wordt er door de jeugd ge traind van half vijf, te beginnen met de welpen en eindigend met de jongens en meisjes junioren tot acht uur. Daarna zullen de seniorenteams hun trainingen aanvangen. Onder leiding van Hans de Bruin, die een geheel jeugdplan heeft opgesteld, en Rob LaRose, die zich met name met de welpenafdeling zal bezig houden, wordt stellig ook het seizoen '88-'89 weer een heel succesvol sei- Damesselektie: De damesselektie heeft een grote meta morfose ondergaan. Weg zijn de trainer en coach Harry v.d. Heuvel en Harry Kippers en ook een aantal speelsters heeft te kennen gegeven te stoppen met het eerste team spelen. De nieuwe coach, Errol Hotie uit Nieuwegein, heeft een aantal speelsters uit Utrecht meegenomen en hoopt met deze nieu we formatie en met een dosis enthou siasme zich op landelijk niveau te hand haven in de rayon eerste klasse. Herenselektie: Het herenteam zal het tweedejaar door Rinus Valk geleid worden. Hierin heb ben zich ook enkele veranderingen voorgedaan, doch de kern van het afge lopen seizoen is gebleven. Slechts Peter Regterschot heeft de vereniging verla ten en gaat zijn geluk proberen bij het hoger spelende BC Utrecht en Edwin de Voer en Bob v.d. Heuvel zullen in het tweede team gaan spelen. Terug bij het eerste herenteam zijn enkele oud-ge- dienden en samen met de overige spe lers en de wil tot presteren moet het dit jaar de heren gelukken om bij de top mee te kunnen draaien. Jongens-junioren: Tot slot het derde team dat op landelijk niveau speelt, de jongens-junioren zul len met een nieuwe coach en een aantal nieuwe spelers, die van de kadetten af kwamen, proberen in het rayon eerste klasse zo goed mogelijk mee te gaan draaien. Alle andere teams van de ver eniging spelen op kernniveau en ook bij deze teams is de drang tot presteren zeer zeker aanwezig en wordt natuurlijk met belangstelling uitgekeken naar het kompetitieprogramma dat voor de eer ste teams op zaterdag 17 september zal gaan beginnen. Andere aktiviteiten: Ook voor dit jaar staan natuurlijk weer diverse aktiviteiten op het programma, zoals het niet meer weg te denken scho- lierentoernooi tussen de kerst en nieuw jaar, dat dan zijn 22e jaargang zal ken nen. Het paastoernooi, dat altijd een stevig internationaal karakter heeft, en dan natuurlijk enkele feestavonden, die bij Red Stars gemiddeld zeer druk be zocht worden. Op zondag 4 september zal Red Stars in Beukendal zijn eerste toernooi weer hebben, want dan zal het door heren 6 georganiseerde Bram-Gaillard toer nooi weer plaatsvinden. Wie interesse heeft in de vereniging is altijd van harte welkom op de vrijdagavond in Beuken dal en natuurlijk ook straks in septem ber, als de kompetitie gaat starten, op de meeste zaterdagen als Red Stars zijn thuiswedstrijden zal spelen. (Dat gaan wij dit seizoen dus doen) Aanstaande maandag, 22 augustus, klinkt het startschot voor de 7e editie van de Avondfietsvierdaagse, het sportieve evenement dat al sinds jaar en dag het succesvolle resultaat is van de goede samenwerking tussen de be kendste supermarkt van Soest en de gerenommeerdste wielerclub van de regio: Super van Doorn en Témpo Toer. Vele honderden fietsliefhebbers uit Soest en omstreken deden in het verle den al mee aan de vierdaagse toertocht met afstanden van 25 en 55 kilometer, en ook nu weer rekenen de organisato ren op grote belangstelling. Een getal van 1000 deelnemers zou eigenlijk nie mand verbazen, al is het wel belangrijk dat het dan goed weer is. Het ideale fietsweer is in de eerste plaats droog, en in de tweede plaats niet te koud, maar ook weer niet te warm. Het weer is echter zo ongeveer de enige factor die Super van Doorn en Tempo Toer aan het toeval moeten overlaten, want voor het overige beschikken ze in middels over een perfecte organisatie, opgebouwd in de zes voorafgaande af leveringen van het evenement. Super van Doorn zorgt - kort samengevat - voor de mensen, en Tempo Toer be steedt alle aandacht aan de techniek. Een combinatie die al jaren gesmeerd loopt. Maandagavond vindt zoals gezegd de eerste etappe plaats. Die begint, net als de andere drie avonden, bij de super markt aan de Wiardi Beckmanstraat. De tochten eindigen op maandag, dins dag en woensdag bij het clubgebouw van Tempo aan de Industrieweg, maar op de slotavond wordt het hele fietsen de gezelschap ontvangen op het grote parkeerterrein bij Van Doorn, waar de fietsers muzikaal worden ingehaald en waar ook de prijsuitreiking plaatsvindt (met een extra prijs voor de meest origi neel uugcoosic uecincmeii. Inschrijven Morgenavond - donderdag 18 augustus - is de laatste inschrijvingsmogelijkheid bij Tempo, Industrieweg 4a, tussen 17.30 en 22.00 uur. Verder kan men ook nog terecht bij de drogisterij-afde ling in de supermarkt. De voorinschrij ving - volwassenen 6 gulden, kinderen t/m 12 jaar f 2,50 - is voordeliger dan inschrijving-op-het-laatste-moment, want maandag wordt er een gulden ex tra gerekend! Gestart wordt er elke avond tussen 18.15 en 19.00 uur. Vorig jaar waren het bij elkaar zo'n 880 fietsliefhebbers die aan de avondfietsvierdaagse mee deden. Of de 1000 deelnemers worden gehaald is nog niet bekend, maar Super van Doorn en Tempo Toer rekenen in ieder geval op minstens evenveel be langstelling. Morgenavond speelt SEC thuis een vriendschappelijke wedstrijd tegen Quick uit Amersfoort. Om 19.00 uur speelt SEC 1 tegen Quick 1, onder leiding van scheidsrech ter W. Zaadnoordijk uit Baarn, terwijl de reserves op dezelfde tijd spelen tegen de reserves van Quick 2 onder leiding van scheidsrechter v.d. Zouw uit Soest. A.s. zondag wordt het traditionele F.C. knudde-toernooi weer op de SEC-ter- reinen verspeeld. Vier verenigingen ne men deel met drie niet geselekteerde elftallen. Voor de deelnemende duels een goede mogelijkheid om te bekijken over welke spelen ze beschikken. Beker Volgende week dinsdag, 23 augustus, speelt SEC zijn eerste bekerronde thuis tegen de KNVB zaterdag derde klasser SDCP uit Putten. Bij winst speelt SEC de week erop opnieuw thuis tegen de KNVB zaterdag 2e klasser SDVB uit Barneveld. Beide wedstrijden beginnen om 18.30 uur. Ondanks de hogere temperaturen wor den de SEC Boys weer opgetrommeld ter voorbereiding op het komende sei zoen. De groter jeugd heeft al enkele trainingen achter de rug en vanaf maandag 15 augustus gaat eenieder weer volop in aktie. Alvorens tot dit trainings-oefenpro- gramma te komen, heeft de jeugdcom missie intern weer uitbreiding onder gaan om het toch altijd vele werk mak kelijker te kunnen verrichten. Zo'n der tiental personen met ieder hun speciale taken binnen de jeugdcommissie, zul len met behulp van vele andere leiders, trainers e.d. weer zorgdragen voor een fijn en sportief seizoen. Mochten er nog personen zijn die met speciale aktivitei ten willen assisteren, dan noemen wij even de personen met telefoon op, zo dat u met een van en kunt spreken over evt. assistentie. Jeugdcommissie v.v. SEC sei zoen 1988/1989 Voorzitter: A. Timmer, tel. 14900; Se cretaris: R. Groen, tel. 13456; Wedstr. Secr. Jun.: J. Hop, tel. 10152; Wedstr. Secr. Pup.: B. v. Wijnbergen, tel. 23131; Techn. Comm. Jun.: W. Welleman, tel. 16431; Publ. Rel.: D. v.d. Bunt, tel. 10758; Toernooien: F. Kreté, 16782; Evenementen: W. de Bruin jr. tel. 15386; mevr. H. Scheernhoorn, tel. 23458; Redaktie Weekblad "'t Seccer- tje: mevr. h. v.d. Hoef, tel. 14881; Pu pillen weekend: mej. S. Verwey, tel. 11119; Hoofdjeugdtrainer: J. v. Vee- nendaal, tel. 20809; Techn. Comm. Pu pillen: H. v.d. Hoef, tel. 14881. De SEC-jeugd gaat op 10 september a.s. de competitie in met twaalf jeugd teams d.w.z. in iedere leeftijdsgroep twee teams. De Al junioren komen uit in de hoogste afdeling van het district Amersfoort, terwijl de Dl pupillen gaan strijden in de nieuwe Regionale jeugdcompetitie voor D-pupillen. om nu 10 september a.s. redelijk voor de dag te komen, is er voor de boys een aardig oefenprogramma opgesteld. Oefenprogramma Woensdag 17 augustus 19.00 uur SEC Al - Saestum Al SEC BI- Saestum B1 Donderdag 18 augustus 19.00 uur SEC A2 - VVZA A3 SEC B2 - VVZA B3 Zaterdag 20 augustus 14.00 uur SEC Al - Woerden Al 14.00 uur SEC BI - Woerden BI 12.00 uur SEC Cl - Sparta Nijkerk Cl 12.00 uur SEC Dl - Sparta Nijkerk D1 11.00 uur SEC El - Sparta Nijkerk El 11.00 uur SECF1 - Baarn F1 11.00 uur SEC F2 - Sparta Nijkerk F2 Woensdag 24 augustus 19.00 uur SEC C2 - WZA C3 SEC D2 - WZA D3 SEC E2 - VVZA E3 Zaterdag 27 augustus 14.00 uur SEC Al - SDO Al 14.00 uur SEC A2 - SDO A2 13.00 uur SDO BI - SEC BI 13.00 uur SDO B2 - SEC B2 11.30 uur SDO Cl - SEC Cl 11.30 uur SDO C2 - SEC C2 12.00 uur SEC Dl - SDO Dl 12.00 uur SEC D2 - SDO D2 10.30 uur SDO El - SEC El 10.30 uur SDO E2 - SEC E2 10.30 uur SEC F1 - SDO F1 10.30 uur SEC F2 - SDO F2 Woensdag 31 augustus 19.00 uur SEC A2 - Huizen A2, SEC B2 - Huizen B2, SEC C2 - Huizen C2. Donderdag 1 september 19.00 uur SEC Al - Huizen Al, SEC BI - Huizen BI, Huizen Cl - SEC Cl, SEC Dl - Huizen Dl, SEC D2 - Huizen D2. Voor meer inlichtingen m.b.t. SEC jeugdvoetbal: R. Groen, tel. 02155- 13456 of J. Hop, tel. 02155-10152. In Aalten kwamen het afgelopen week einde drie triatleten van de Soester triathlontrainingsgroep De Schieter aan de start. Voor een achtste triathlon trad trainer Henk Schaak met zijn jeug dig pupil Jack Belt aan. Over de onder delen 800 meter zwemmen en 25 km. fietsen gevolgd door 5.5 km. hardlopen maakte het Soester tweetal samen de dienst uit. Henk Schaak won in 1 uur 16 min. 4 sec. Gevolgd door het jeugdig ta lent Jack Belt, die zijn prestaties inmid dels materieel gesteund ziet door twee- wielerhuis Homoet. Jack noteerde 1 uur 17 min. 36 sec. In de kwart-triathlon over 1 km. zwem men, 45 km. fietsen en 10,5 km. lopen pakte Mara Leiblum een mooie 2e plaats bij de dames in een tijd van 2 uur 32 min. 16 sec.

Soester Courant | 1988 | | pagina 13