«§SI MHIWffl Hartje-Zuid viert flonkerend feest op z' Amerikaans! Met ingang van vandaag: WOENSDAG 31 AUGUSTUS 1988 SOESTER COURANT PAGINA 15 Jaarlijkse gift aan Dagverblijf "De Schoutenkamp" Willaertstraat 6 C-drie, cultureel ha t van Soest Demonstraties Skate-board en dansen Wie wil een 'bebop'-koppie? Burgemeester opent avond-braderie Demonstratie 'Dollarjagen', de nieuwe vorm van Hartenjagen Win een videorecorder -en nog veel meer - met dollar-koning Dick Passchier f Keep them rolling! «.-■ m Met de muziek mee Jazz bij Methorst Dollarjagen piek Passchier leidt vanaf het podium in de Soesterbergsestraat het grote Dol- lar-jaag-project. Vanaf vandaag, woensdag 31 augustus kunt u bij iedere bestede vijf gulden rekenen op een gra tis lot, dat u mee laat draaien in de com puter-loterij, die door middel van een rode knop, die door Passchier wordt bediend, tot boeiende ontknopingen leidt. Een indrukwekkende lijst met te winnen prijzen treft u elders in deze krant aan. De hoofdprijs is een felbe geerde videorecorder. De winnende nummers verschijnen op beeldscher men, die in en om het podium staan op gesteld. Grote heldere cijfers wizen de gelukkigen aan. Voor het geval de beeldschermen er de brui aan geven, je weet maar nooit, staat het oude ver trouwde schoolbord in de buurt. Een krijtje wordt gereed gehouden door een assistente van Passchier. Muziek en attracties Er is een kinderdraaimolen, een verras sende "American Cow with horns" bij de klok op de Zuidpromenade, er staat een Coca-Cola fles van 8 meter hoog en u vindt in de drukte zeker de suikerspin terug. Er is een onvervalste popcorn-stand. De tientallen kraampjes van de winke liers en van allerlei stichtingen en verei- nigingen hebben veel lekkers en voor deel te bieden. Een aantal kramen wordt bemand door Amerikanen van de vliegbasis, die hamburgers en hot- dogs verkopen. Er is genoeg om op te peuzelen tijdens het kuieren of om aan het eind van de avond mee naar huis te nemen. U komt op diverse plaatsen de vrolijk muziek makend band "Knijn" tegen, een band, die 'zwervend" over de hele braderie toeterend en blazend voor een ferm portie gezelligheid zorgt. Op een tweede podium, vlak voor de sigaren winkel van de familie Methorst, hoek Eikenlaan, creëert de gerenommeerde "Middleton Jazz Set" uit Amersfoort een puik New Orleans-sfeertje. Prima plekje voor de liefhebber... Er is een springkussen met goede begeleiding, een mechanische stier waarop in span nend kompetitieverband afgooi-duels worden uitgevochten (tegen geringe vergoeding). Er zijn verfdemonstraties, de muziekschool concerteert naast het Kruidvat en de eerder genoemde old-ti- mer-club stelt een prachtige serie oude, maar glanzend opgepoetste brikjes uit de tweede wereldoorlog tentoon voor de PUEM: een Keep-them-Rolling- gebeuren waar het zeker flink druk zal worden. Op het kleine pleintje op de Zuidpro menade ontmoet u de dol-komische clown "Willempie". Autorooy organi seert zogeheten Quad-car-races, er hangt een boksbal (ook al bij de klok), u kunt genieten van een nogal nat brand- weerspel en er zijn skate-boarddemon- straties. Die laatste vinden op zaterdag middag plaats, tegelijk met dansde- monstraties door Dans-disco-party- center Slingerland. Rock and Roll en square-dances. U kunt en -passant nog even voor een nieuwe danskurus in schrijven, het seizoen begint zo onge veer half september. Wie helemaal uit de bol wil, lope naar Syllie-Hair, waar naast gewone knip- en kruldemonstra- ties ook "bebop" wordt gestyled. Zaterdag, finaledag En nog is het niet uit in Zuid. Zoals ge zegd zijn er op het pleintje op de Zuid promenade Skate-boarddemonstra- ties, die om 13.00 uur beginnen. Om 13.30 uur is er pauze. Dat wil zeggen: in de pauze zal Dans-Disco-Party-Center Slingerland uit Soest een wervelend staaltje Rock and Roll ten beste geven. Ook met de charmante square-dance zal Slingerland op het plein acte de pré- sence geven! Na Slingerland weer Ska- te-boarddemonstraties, waarbij ook het publiek wordt ingeschakeld. Gympen aan voor de liefhebbers, lijkt ons zo. De kinderdraaimolen, de suikerspin, de boksbal en de popcornstand blijven ook zaterdag volop draaien. De actieve mensen van de AROS Ziekenomroep maken reportages, zodat ook degenen die door ziekte niet in Zuid aanwezig kunnen zijn, een beetje mee kunnen ge nieten van al dat Amerikaanse geweld. Als de Aros een beroep op u doet voor een interviewtje of iets anders, geef ze dan volle medewerking. De Amerikaanse Vierdaagse zal in Zuid tegen het einde van de zaterdag middag tot het verleden behoren. Kijk in onze krant van volgende week woensdag of u bij de gelukkige win naars van het dollaijagen behoort. Ook bij de winkeliers zullen de lijsten met prijswinnaars achter de ramen hangen. Hartje-Zuid heeft maar één echte grote wens, hoewel ze er een goed vertrou wen in hebben: droog, mooi zonnig weer. De organisatoren verdienen het! Wie er allemaal "over de orug" naar Hartje-Zuid zullen komen is de vraag wellicht, maar dat het er weer zeer velen zullen zijn, staat wel bijna vast. Hartje- Zuid steekt zich vier dagen lang in de een Amerikaans jasje. De toeloop naar met name de traditionele Zuidelijke Braderieën, zo tegen het eind van ie dere zomer, neemt nog per jaar toe en de organisatoren moeten steeds meer zeilen bijzetten om de klus te klaren. Niet alleen dat, maar ook de kreativiteit van dames en heren wordt telkens op nieuw duchtig aangesproken. Steeds maar weer nieuwe dingen bedenken is niet iedereen gegeven en het mag als een grote verdienste worden aange merkt dat dat bij de winkeliers op de Zuidpool toch steeds weer het geval schijnt te zijn. Dit jaar gaat alles op zijn Amerikaans. Sterren en strepen sieren de Zuidpro menade, de Soesterbergsestraat en de winkels en waar mogelijk haakt men met tal van aanbiedingen en akties in op de sfeer en de uitmonstering van alles wat u ook tegenkomt, wanneer u daad werkelijk in het land der onbegrensde mogelijkheden zou vertoeven. Er is weer aan alles gedacht. Het is zinvol een kwartiertje uit te trekken om deze Amerikaanse berichten even rustig door te nemen. Gezelligheid kent geen tijd en u kunt er zeker ergens in Zuid de komende dagen uw voordeel mee doen. Kinderbraderie Op het moment dat u onze krant in uw bus krijgt, is de kinderbraderie in Har tje-Zuid in volle gang. Meer dan 150 merendeels gelijkvloerse uitstallingen bedekken het centrum met een scala van de meest uiteenlopende en vaak vreemdsoortige ditjes en datjes, die misschien hun beste tijd wel hebben ge had, maar die toch voor een paar dub beltjes of kwartjes van eigenaar kunnen wisselen om elders nog een paar jaar goede diensten te bewijzen. De jeugd bijt het Amerikaanse spits af en de erva ring heeft geleerd dat het al een puur ge noegen is om over zo'n gezellige kin- dermarkt te lopen en te genieten van de vindingrijkheid, die zich op allerlei ma nieren manifesteert. U zult, als u er nog even heen holt, mer ken dat vele Pa's en Ma's volop aan de voorbereidingen hebben meegeholpen eivd^t^et djkWijls aandoenlijk is te zien m^ hQftveÉ.^verv©'^pnze^^^|tomst, d wa^-aaii cis man of de vrotfwiprobeert te brengen. Ze krijgen van C1000 een frisje, van de Kaasspecialist een Marsje, van de Goudreinet een appel en Snack bar 't Pleintje geeft ze een ijsje kado. De dichtstbij gelegen winkelier mag wor den aangedaan als er even getoiletteerd moet worden of wanneer de kelen schor zijn gekletst en er een glaasje water aan te pas moet komen. Gauw nog even naar Zuid, hoe drukker hoe beter voor het ondernemende kroost. De kinder braderie duurt tot 17.00 uur. Bejaarden en gehandicapten Meteen na de kinderbraderie worden de voorbereidingen getroffen voor de speciaal voor bejaarden en gehandicap ten georganiseerde koopochtend, de volgende donderdag, morgen dus, 1 september. Mensen die slecht ter been zijn of gebruik moeten maken van een rolstoel, al of niet met begeleiding, heb ben het niet altijd even gemakkelijk, ook niet tijdens het winkelen. Vaak staan er obstakels in de gangpaden, weliswaar met voordeeltjes maar toch lastig er is ongewild niet altijd voldoen de tijd en aandacht van de kant van de winkeliers, die dat met deze koopoch tend een beetje goed willen maken. De gangpaden worden overal keurig opgeruimd en iedereen krijgt volop de ruimte om op zijn of haar gemak te win kelen. De ruime parkeerplaats in Zuid biedt voldoende gelegenheid, ook voor busjes die wat meer mensen tegelijk ko men brengen. Wie aan een kopje koffie toe is kan in ieder geval één bakkie leut gratis gaan halen bij Snackbar "'t Plein tje", hetgeen ook geldt voor een bege leider/ster. De koopochtend begint om 9.0Ö uur en duurt tot 12.00 uur. De grote braderie Volop Amerika tijdens de grote brade rie, vrijdagmiddag en vrijdagavond 2 september. Want dat is iets nieuws, ook braderie tijdens de middaguren. Vanaf 15.00 uur kunt u in ZUid al terecht tus sen meer dan 100 kramen. Een record. Burgemeester Mr. Paul Scholten opent de avondbraderie om 19.00 uur. Hij zal dat doen vanaf het grote podium dat halverwege de braderie in de bocht van de Soesterbergsestraat staat opgesteld: twee opleggers, een van de firma Roest en een van Rijschool Los. Voorafgaand aan de officiële opening vindt een korte rijtoer plaats vanaf Au torooy, in een oude Amerikaanse leger auto, die ter beschikking wordt gesteld door de Old Timer Automobielclub, die met meer wagens op de braderie aanwezig is, in de buurt van de PUEM- gebouw. In de oude zege-kar neemt ook "Good Old" Dick Passchier plaats, die toch die kant op moet in verband met het door hem te leiden "Dollar- jagen" en een vertegenwoordigster van het Dagverblijf "De Schoutenkamp", dat dit keer in aanmerking komt voor de jaarlijkse gift, die door burgemeester Scholten, namens de winkeliers, zal worden overhandigd. Last but not least treft u in de old-timer de voorzitter aan van een van de twee winkeliersvereni gingen in Zuid, de heer J. Adama. De braderie duurt tot 22.00 uur. Vroeger was er een school, tegenover de katholieke kerk, nu is er een dagver blijf voor geestelijk gehandicapten kin deren. Het ruime, goed geoutilleerde verblijf wordt geëxploiteerd door de Stichting Dagverblijven voor Geestelijk Gehandicapten in Amersfoort. Het dagverblijf biedt dagopvang aan geestelijk gehandicapte mensen vanaf 15 jaar. Heel in het algemeen kunnen we zeggen, dat de doelstelling van het dagverblijf is: het bevorderen en/of in stand houden van de zelfredzaamheid en de sociale redzaamheid van de deel nemers en het werken aan hun persoon lijke vorming. De geestelijk gehandi capte volwassene waarmee we in het D.V.O. te maken hebben, is iemand met eigen levenservaringen, waardoor hij /zij er recht op heeft om als volwas sene gezien en benaderd te worden. Schoutenkamp" komen onder meer uit Soest, Baarn, Amersfoort, Leusden, Hoogland, Bunschoten/Spakenburg, Nijkerk, Nijkerkerveen, Odijk, Zeist en de De Bilt. In het D.V.O. werken naast de groeps leiding ook een hoofd, een orthopeda goge, een pedagogisch medewerkster t.b.v. de meervoudig gehandicapten, een activiteitenleidster, een huishoude lijk medewerkster, een arts, een bewe gingstherapeut, een fysiotherapeut, een muziektherapeut en een maatschappe lijk werkster. Verschillende van deze mensen zijn parttime werkzaam. Hartje Zuid liet dit jaar de keus vallen op het dagverblijf in Soest-Zuid dat, evenals vele van dit soort instellingen, iedere financiële bijdrage goed kan ge bruiken. Burgemeester Mr. Paul Scholten, zal tijdens de opening van de braderie vrij dagavond om 19.00 uur, de envelop na mens de winkeliers in Zuid aan een ver tegenwoordigster van het dagverblijf overhandigen. C-drie zal het complete pakket culture le zaken, dat in zijn gebouw te vinden is, presenteren en demonstreren, met een smakelijke ondersteuning van een grootscheepse Amerikaanse barbecue. Het cultureel creatief centrum, dat in zo'n korte tijd een heel eigen, vaste plaats in de gemeenschap heeft weten te veroveren, organiseert evenementen en beschikt over zalen voor diverse aktivi- teiten, alsmede over een magnifieke bowlingbaan, waar het goed toeven is. Het gebouw heeft een perfekte horeca- afdeling. Wat er allemaal kan in dat cul turele hart van Soest, zoals ze zichzelf graag noemen, aan de Willaertstraat, kunt u zien en horen bij de vroegere Reehorst voor. Dit jaar dus geen druiven, geen stapels tompoucen, maar cultureel voedsel, dat u smaakvol en vooral creatief wordt ge serveerd door de mannen en vrouwen van C-drie, onder leiding van een voor geen enkele Soester onbekende: René Grendel, ooit modekoning aan de Kor te Ossendam, nu manager in de horeca- afdeling van C-drie. U vindt René vast en zeker achter de bar, die staat opge steld en waar u gerust even lui mag gaan hangen of René is zelf één van de twee clowntjes die over de braderie zullen trekken met armen vol verrassingeq. U kunt zich, als u daar prijs op stelt, £ens lekker toneelmatig laten grimeren door een vakman en vergeet vooral niet een formulier mee te nemen, die meters hoog bij C-drie in de stands aanwezig zijn. Zaterdagm iddag: Wie er op-en-top Amerikaans bij wil lopen, meldt zich bij Syllie Hair aan de Soesterbergsestraat. Vanaf woensdag kunt u daar voor vijf dollarslerecht als u "real-bebop" geknipt wilt worden. Zo'n fraai stekelkapsel, waar u veel Amerikanen ook nü nog mee ziet rond stappen. Vijf dollars: dat betekent ongeveer f 11,- en dat heeft te maken met het ellja- rig bestaan van de aöfiëve kapster Syl in Zuid- Schaar dV .i^gwie: durft? lw i' 00-0Sfno; "ba De braderie begint officieus om 15.00 uur vrijdagmiddag. Bij wijze van proef wordt er dus ook een matinee ingelast. Het grote werk begint echter om 19.00 uur en burgemeester Mr. Paul Scholten zal het '"start"-schot lossen. Hij ver trekt per oude, glimmende legerauto vanaf Autorooy om kwart voor zeven uur in de richting van het grote podium dat halverwege de Soesterbergsestraat staat opgesteld. Dick Passchier rijdt met hem mee, evenals een vertegen- woodigster van het Dagverblijf "De Schoutenkamp", die dit jaar de gift van Hartje-Zuid in ontvangst mag nemen. Nog niet zeker is of mevrouw Scholten ook van de kleine rij-partij zal zijn, maar de voorzitter van een van de beide Winkeliersverenigingen in Zuid, de heer G. J. Adama is in ieder geval mede passagier. Omdat de roos de meest populaire bloem is, demonstreert Bloemenhuis Jasmijn de rozenontdoorn, -ontblader- ^riVihóhinefTéPplekkè, zullen de veiling- itférse rozen door deze machine gaan, en voor een speciale prijs worden ver kocht. De braderie in Zuid draait a.s. vrijdag alweer voor de elfde. keer. Dick Pas schier heeft er dan tien voor zijn reke ning genomen. Passchier door de tele foon: "Natuurlijk doe ik weer mee, moet ik dat Rad van Avontuur draaien? Nee, dat was niet de bedoeling. De nieuwsgierige Passchier wilde wel we ten wat hem en het publiek dén te wach ten zou staan. De traditionele "hartjes", de lootjes die u gewend was te ontvan gen bij aankopen bij de deelnemende winkeliers, worden vervangen door zgn. "dollar-loten". Ze zien er bijna als echte dollars uit, maar dragen een Har- tje-Zuid-nummer, vlak vij het vignet. Dick Passchier krijgt op het podium een computer tot zijn beschikking en een luid en duidelijke omroepinstallatie. De nummers brengt Passchier, onder nauwlettend toezicht van notaris mr. H. Elferink, tot stand door per cijfer een ferme klap te geven op een rode knop. Al slaande onstaat een 6-cijferig lot nummer, dat dan al of niet goed is voor de hoofdprijs... Hoe dan ook, Dick roept het gewonnene erbij af en wie het betreffende lot paraat heeft wordt door de maestro zelf ter plekke van het geluk voorzien. De cijfers verschijnen groot en helder op televisieschermen, die op en om het podium staan opgesteld. De complete lijst met te winnen prijzen staat hierbij afgedrukt. De winnende nummers worden in onze krant van vol gende week woensdag 7 september be kend gemaakt. Ook bij alle winkeliers zullen de lijsten achter de ramen han gen. Niet alleen de trekking van het Dollarjagen is een gezellig gebeuren. Passchier zal als vanouds met allerlei leuke attenties strooien, een succes nummer waar de NCRV-spelleider zich nu al op verheugt. Trouwens, Dick heeft wel eens overduidelijk te kennen gege ven dat hij nimmer een braderie in het land is tegengekomen waar zoveel men sen lopen en waar zo'n uitstekende sfeer heerst. En Passchier kan het we ten! Prijzen "Dollaijagen" Hartje-Zuid Trekking per computer op het podium tijdens de avond-braderie door Dick Passchier de met een aangeduide prijzen werden door de Winkeliersvereni- le prijs: videorecorder 2e prijs: radiocassetterecorder 3e prijs: behangpakket 4e prijs: walkmansport 5e prijs: prisma kijker 6e prijs: kledingbon 7e prijs: swatch horloge 8e prijs: sporttas 9e prijs: schoonheidspakket 10e prijs: boek: Peter Paul Rubens 1 le prijs: swatch horloge 12e prijs: walkman 13e prijs: luxe fotoalbum 14e prijs: Turbo auto wash 15e prijs: dagtocht t.w.v. 16e prijs: spaarrekening met inleg van 17e prijs: wassen, knippen, föhnen 18e prijs: waardebon 19e prijs: borduurpakket 20e prijs: boek: Caézanne 21e prijs: boxershorts e.a. 22e prijs: wassen, knippen, föhnen 23e prijs: spaarrekening met le inleg van 24e prijs: aansteker 25e prijs: Miami vice zonnebril 26e prijs: diskette box 27e prijs: wassen, knippen, föhnen 28e prijs: spaarrekening met le inleg van 29e prijs: taart 30e prijs: pijpaansteker 31e prijs: Miami vice zonnebril 32e prijs: quick snap camera 33e prijs: taart 34e prijs: waardebon 35e prijs: Miami vice zonnebril 36e prijs: quick snap camera 37e prijs: quick snap camera 38e prijs: taart 39e prijs: quick snap camera 40e prijs: waardebon Bekendmaking van de winnaars en winnaressen in onze krant van woensdag 7 sep tember a.s. en op lijsten die vanaf a.s. maandagmiddag 5 september bij alle deelne mende Hartje-Zuid-winkeliers zullen hangen. 1300,-* 399,—* 200,- Brandsma 149,- 129,- v. Essen 100,— Adama 89- v.d. Weerd 65,- N.M.B. Bank 60,- Pygmalion 69,50 v.d. Ven 89,- v.d. Weerd 69,- 50,- v. Essen 50,- Hooyer 50,- Gerth reisburo 50,- Rabobank 48,50 Syllie Hair 50,- sporthuis Kareisen 69,50 Phildar 29,90 v.d. Ven 65,- Jasper 48,50 Syllie Hair 25,- Rabobank 25,- Methorst sigarenmag. 19,50 v. Essen 24,95 v. Essen 48,50 Syllie Hair 25,- Rabobank 18,50 Dogterom 22,50 Methorst sigarenmag. 19,50 v. Essen 19,50 v. Oosten 18,50 Dogterom 15- de Kaasspecialist 19.50 v. Essen 19,95 v. Oosten 19,95 v. Oosten 18,50 Dogterom 19,95 v. Oosten 15, de Kaasspecialist We zien ze maar al te vaak langs en om ons heen scheren. Die handige jongens en meisjes op die plank met een paar zwenkwieltjes eronder. Als volleerde schaatsers op bot ijs rammen ze tussen alles en nog wat door zonder ook maar iets te raken. Dat vereist harde training en hoe dat toegaat en wat er allemaal met zo'n suisplank kan, kunt u zater dagmiddag bewonderen op het pleintje op de Zuid-Promenade. Het Roller- Skate-spul begint om 13.00 uur en om 13.30 uur, een half uurtje later dus, gaat Dans-Disco-Party-Center Slingerland van start met een al even lenige "demo" Rock and Roll. Ook daar vuurwerk van de bovenste dansplank. Slingerland zal ook square-dance demonstraties ge ven. Na Slingerland komt het Skate boardteam weer in aktie, waarbij ook het publiek een baantje mag trekken. Hoe blij waren we niet met ze. De Ame rikanen, de Canadezen, de Engelsen, de Tommies, toen ze ons land binnen rukten en ons bevrijdden van die lood zware last, die we vijfjaar lang op onze hollandse schouders hadden gehad. Waar zijn ze gebleven, al die groene voertuigen, de jeeps, de kwart- en de drie-tonners, de ambulances, de com mandowagen? Er is een club van men sen die zich, vooral privé, bezighoudt met het in stand houden van die oude legervoertuigen en wie ze ziet staan kan nóg dat gevoel van die bevrijding van mei-'40 krijgen. Magnifiek glanzende en tot op iedere as vakkundig onder- ■m houden trucks, jeeps en andersoortig rollend materieel, staat te kust en te keur voor u klaar tegenover. Misschien gaat er nog wat door u heen, misschien beleeft u die juichstemming van toen een beetje opnieuw. Het is de moeite waard en het is goed dat er mensen zijn die hun hobby hebben gemaakt van het onderhoud van deze mobiele historie. U zag ze reeds eerder door Soest rijden tijdens de optocht van enkele jaren ge leden. Ga ze zien, a.s. vrijdag tijdens de braderie, u vindt ze tegenover Schoon heidssalon Pygmalion, aan de Soester bergsestraat. wen; ze zullen best wat te vertellen heb ben. Een mooi stel, dat u persé moet gaan bekijken en beluisteren... Het is bepaald niet bij de "Knijnen"-af! Op een tweede podium speelt perma nent de "Middleton Jazz Set" uit Amersfoort. "Latin, Mainstream en Di- xy" staat op hun roodgekleurde folder. "Jazz leeft" schrijven ze daarin en ze hebben het over de vitale klanken van d e blues, de bossa nova, mainstream en dixieland. Voor kenners reden genoeg om zich op de hoek van de Eikenlaan te installeren om te gaan genieten van een onvervalst stukje sfeer uit de States, dat tot stand wordt gebracht door Wilma Franssen, zang en percussie, Martin Verburgh, saxofoons, Ton Karmiggelt, gitaar en zang, Jeroen de Vlak, contra bas en Gijs van Hamersveld op de drums, percussie en iang. De "Middle- tons" hebben internationale ervaring. Ze waren op tournee in Duitsland, De nemarken, Zweden en Zwitserland. Hun repertoire bestaat uit zowel tradi tionele als moderne jazz, latin en rock. Het wordt daar druk, zéér druk bij Met horst. Natuurlijk wordt er in Zuid weer volop muziek gemaakt. Geen marcherende drumbands weliswaar, maar wel een uniek orkest dat zich door de straat en over het plein verplaatst. Ook geen "loop"-orkest, maar een vermakelijk, uitstekend spelend groepje muzikanten dat zich heeft toegelegd op wat je zou kunnen noemen professionele volks muziek. Hun presentatie is kreatief, "anders", de bas is geen bas, maar een soort kist met een touw. U staat versteld van het effekt. "Knijn" staat er ietwat schuchter op gekalkt, maar dat is nou juist zo charmant en de kleding van al len is die van vrolijke vagebonden. Ze zijn een lust voor het oog en het oor en u kunt rekenen op een stuk virtuositeit van de bovenste muziekplank. Het mu zikale "Knijn" bestaat uit zeven perso nen. Ze bespelen een viool, een fluit en een accordeon en er is een "instrumen tale" fiets die van alles kan. Verder ban jo's, gitaren en veel eigen vocaal. Ze maken Ierse volksmuziek, wagen zich aan uitbundige Country and Western en hebben twee keer in de finale ge speeld van het Leids Straatfestival. Wie er nog meer van wil weten moet maar even op Dick Passchier letten, want die is van plan ze op het podium te intervie-

Soester Courant | 1988 | | pagina 15