VANEDE SUPER FLOWER SNEL RUK! zo gezien Stoeupet Gemeenteraad wil verkoop Soester Natuurbad niet meer terugdraaien College mikt voor nieuwe polikliniek op Dalweg-zuid of Steenhoffstraat 'Politiebureau 's nachts dicht' handappelen f\ Plomp: 'Niets wees op afwijzing van provincie' Woon- of recreatieve bestemming voor Zonnegloren GLAS HANDEL Duur hek weg Jongen beschoten? Jeugdhut brandt uit Ambtenaar krijgt pak slaag van kwade cliënt In memoriam Aize de Visser Van Gelder (PvdAoppert besparing #4" ELKE DAG BLOEMEN EN VL PLANTEN AANBIEDINGEN (vanaf 2 bossen voor f 2.50) van lftfeedestraat 17 Soest EVEN NAAR JAC. HERMANS MlNi-PRUS&ÉiMxi-KEUS door Genard Paul Goed nieuws Veertienjarige steelt condooms Vaniumm Gevraagd BEZORGERS Soester Courant De gemeenteraad van Soest blijft met de grootst mogelijke meerderheid vasthouden aan het besluit tot ver koop van het Soester Natuurbad. Dat bleek vorige week donderdag tijdens de interpellatie die Jan Visser (Pro gressief Soest) hield naar aanleiding van de beslissing van Gedeputeerde Staten om de verkoop niet goed te keuren. Vissers motie, om het koop contract met Taphoorn ongedaan te maken "en ons te beraden op wat de Soester bevolking echt wil: het behoud van het mooiste natuurbad van Neder land" en de realisering daar van een overdekt zwembad, kreeg van geen van de andere fracties steun. In tegenstelling tot B. W., aldus Vis ser in zijn interpellatie - een wat "zwaar der politiek middel" - zijn noch Pro gressief Soest, noch de volgens hem 2000 indieners van bezwaarschriften, verbaasd of teleurgesteld. "Integen deel: het blijkt duidelijk dat de provin cie niet van plan is iets te 'ritselen'. Zo werkt dat niet." Visser wilde van het College nu wel eeris precies weten waarom het ont- werp-bestemmingsplan nog niet was aangeboden aan G.S. en wat er in de kontakten met de provincie zoal was af gesproken. Hij meende verder dat het gemeentebestuur het schaamrood naar de kaken zou moeten stijgen na de "aantijging" van Gedeputeerde Staten dat Soest z'n zaakjes niet voor elkaar had, en dan vooral de CDA/WD- meerderheid in de raad, die bij monde van VVD-fractievoorzitter Bert Krijger in juni nog had beweerd dat zij "de kar wel zouden trekken". "Nu blijkt duide lijk dat CDA en WD het paard achter de wagen hebben gespannen," sneerde Visser. Hij wilde ook een reactie van B. W. op de uitlatingen van Taphoorn, die in een interview had laten weten niets met de provincie te maken te hebben en niet bereid te zijn essentiële financiële gege vens te verschaffen, en informeerde naar de verdere procedure en het over leg met de provincie. Visser vond elke kritiek op de provincie - die in de afge lopen maanden niet had gevraagd wat precies de bedoeling was - bij voorbaat misplaatst, omdat de gemeente burgers wel zeven maanden laat wachten op een antwoord. 'Op hol geslagen' Behalve een reactie van het College wil de Visser ook antwoorden van de frac tievoorzitters Krijger (VVD) en Ver- heus (CDA), "onze kartrekkers die zich deze week toch behoorlijk in de vingers hebben laten snijden door de teugels van een op hol geslagen paard en wa gen". Bij de indiening van zijn motie liet hij zakjes met volgens hem onvervalst Natuurbad-water ronddelen, met als motto dat "Natuurlijk Soest" niet met het badwater moest worden wegge gooid. "En oppassen," liet Visser nog weten, "want er kan een lek in zitten..." Volgens wethouder Plomp zat het lek in elk geval niet aan de kant van het Colle ge. Hij verwees Visser naar het officiële commentaar van B. W., zoals vorige week in deze krant gepubliceerd, en liet verder weten dat het College zo snel mogelijk inzicht zou proberen te krijgen in wat de provincie nu nog wil weten en voor het overige nauwgezet de voorge schreven procedures zou volgen. "Ons beleid is duidelijk: uitvoering van het raadsbesluit, voorbereiding van de pla nologische procedures en vasthouden aan de koers die door ons als juist wordt ervaren." Visser vond dat "helemaal mis". "U gaat dus nog verder op de weg die ons in het moeras voert." Krijger meende dat het College niet te rug kón, omdat het nu eenmaal raads besluiten heeft uit te voeren. "Als er aanvullende besluiten nodig zijn zullen we ook voor-stemmen," kondigde hij aan. Inhakende op Vissers beeldspraak vergeleek hij deze met een "steigeren de, maar ongevaarlijke ruin". Krijger vond het "vreemd" dat de provincie na vijf maanden nog te weinig wist en dat "op de valreep" nog even had laten we ten. College-programma Verheus merkte op dat het besluit tot verkoop van het Natuurbad al in het College-programma - ook door Visser ondertekend - was vastgelegd. Volgens hem staat daarin nadrukkelijk dat het Natuurbad zal worden afgestoten. (De CDA-fractievoorzittcr kent dai pro gramma kennelijk niet zo goed of ging gemakshalve maar voorbij aan het feit dat in dat programma sprake is van de "eventuele" verkoop van het bad, red.) Verheus wilde overigens wel weten waarom er in die vijf maanden nooit eens was gerappelleerd. Adriaan Pothuizen (D66) was in zijn hart niet echt bedroefd over het besluit van G.S.omdat zijn fractie destijds met moeite voorstemde. Hij wilde in elk ge val - eventueel vertrouwelijk - ingelicht worden over eventuele andere moge lijkheden dan sluiting van het bad, als blijkt dat Soest ermee zou blijven zitten. "Laten we nu de wegen verkennen die u niet wilde gaan..." Raymond van Gelder (PvdA) herken de veel van zijn eigen bezwaren in de af wijzing van de provincie. Hij stelde vast dat er iets niet goed functioneert in de afwikkeling van raadsbesluiten. "Ik heb de indruk dat we de uitvoering wat makkelijk nemen, en dat speelt ons nu parten." Hij wilde nog niet afzien van de verkoop van het bad, maar eiste van de wethouder wel een "verduidelijking van de feiten" in de volgende raadsver gadering. Meilof (GPV) toonde zich te leurgesteld over de hele gang van za ken. Verbazing Wethouder Plomp merkte op dat het College alle stukken, zo compleet mo gelijk, aan de provincie had gestuurd. Vandaar de verbazing van het Soester gemeentebestuur "Het is een goed ge bruik dat men ons benadert als er nog vragen zijn. Uit de ambtelijke reacties hebben wij niets opgemaakt dat in de richting van deze uitspraak wees." Bur gemeester Scholten gaf zelfs een lijstje met data waarop met de provincie was gesproken. "Wij hebben binnen de nor male manier van opereren gedaan wat van ons verwacht mocht worden." Visser antwoordde dat hij Scholten niet geloofde. "U hebt steeds gezegd dat al les wel voor elkaar zou komen, en kijk nu maar eens wat de provincie schrijft." De burgemeester reageerde daarop nogal in zijn wiek geschoten en ook wethouder Plomp liet boos weten dat het College dat nóóit had gezegd. Bij de stemming Over de motie kreeg Visser alleen de steun van zijn fractiegenote Leidje Tomassen. Met het oog op de komende sluiting van Zonnegloren en in het verlengde daarvan de vestiging van een centrale polkiliniek in Soest heeft het College van B. W. de leden van de raads commissies Ruimtelijke Ordening en Welzijn een aantal suggesties voorge legd over de toekomstige bestemming van het terrein aan de Soesterbergse- straat en over de lokatie waarop de polikliniek kan worden gebouwd. Voor het eerste gaat de voorkeur uit naar een woon- of een recreatieve be stemming. Wat het tweede betreft spreekt het College een (lichte) voor keur uit voor de Dalweg-zuid of de Steenhoffstraat. Er zijn in feite vier opties voor de loka tie van de polikliniek. Het ziekenhuis bestuur heeft al geopperd daarvoor een plek te reserveren in het plan Klein-En- gendaal, waar binnen afzienbare tijd het (laatste) grote woningbouwproject van Soest van start zal gaan. Daardoor is er volgens B. W. in feite geen ruimte voor de polikliniek. Mede aan de hand van een aantal crite ria (grootte, bouwhoogte, doelgroep, ligging en bereikbaarheid) zijn in het overleg met Zonnegloren de volgende lokaties geopperd: Dalweg-zuid (1), Steenhoffstraat 30 en omgeving (2), Klein-Engendaal (3) en Koningsweg/ Valeriaanstraat (4). Het terrein aan de Dalweg - min of meer tegenover het politiebureau - ligt gun stig en is eigendom van de gemeente. In de plannen voor dit gebied moet dan nog wel het nodige worden gewijzigd. V erenigingsgebouw Het terrein aan de Steenhoffstraat - het voormalige, nu ruïneuze r.k. vereni gingsgebouw - is geen eigendom van de gemeente, maar van de heer Uyland, bouwondernemer in Soest. Een polikli niek past niet in het bestemmingsplan, maar "het ligt er wel zeer dichtbij" aldus de brief. In het plan Klein-Engendaal gaat het eigenlijk niet. Dat kost 20 tot 50 wonin gen of de groenstructuur wordt te zeer aangetast, menen B. W. en boven dien komt dan de grond-exploitatie in gevaar. Het evenemententerrein aan de Ko ningsweg (nu nog de plek waar de ker mis wordt gehouden) leent zich moge lijk ook voor de bouw van een polikli niek, maar dat moet - met name voor wat de ontsluiting vanaf de Koningsweg betreft - nog verder worden onder zocht. Alle lokaties hebben voor wat betreft de bereikbaarheid hun voors en tegens. Het College denkt voorlopig aan een terrein van 0,5 a 1 hectare, inclusief parkeren. Er wordt nog overwogen om 15 a 20 bedden voor een kort verblijf aan de polikliniek toe te voegen, laat het College weten. Zowel laagbouw als ge stapelde bouw is mogelijk en de doel groep zijn voornamelijk de bewoners van Soest (exclusief Soesterberg). 'Geen tweede Soestduinen' Het ziekenhuisbestuur wil in principe dat het terrein aan de Soesterbergse- •edreven door duist're zeer slechte motieven 'aar geen hond, kat of poes nog brood van zou blieven Joeg hij zeer gestuit iet krakend geluid et glas uit de erker om Van ede te gerieven! Beckeringstraat 50 - Soest (werkplaats woonhuis» BEL 1 6055 Of 1 84 29 EN WIJ KOMEN! Foto: Goos van der Wilt. Het voormalige v.k. verenigingsge bouw aan de Steenhoffstraat. Nu een ruïne, straks een polikliniek? straat een woonbestemming krijgt. Af breken en weer toevoegen aan het bos landschap is alleen theorie, vinden B. W., en financieel onhaalbaar. Andere bestemmingsmogelijkheden zijn: een voorziening voor de volksgezondheid (waarschijnlijk geen behoefte aan), een recreatieve voorziening (misschien wel behoefte aan, maar alleen te realiseren door een project-ontwikkelaar), wonen (ook wel behoefte aan, maar B. W. zien niets in een "tweede Soestduinen") of kantoren en bedrijven (wat B. W. eigenlijk ongewenst vinden). Al met al spreekt het College zijn voor keur dus uit voor een vestiging van de polikliniek aan de Dalweg-zuid of de Steenhoffstraat boven Klein-Engen daal. "Echter, nader onderzoek dient aan de hand van gedetailleerder gege vens plaats te vinden om tot een inte grale afweging te komen, op zowel ste debouwkundig als financieel gebied." Bewoners van de A.P. Hilhorstweg meldden de politie vorige week de dief stal van een ijzeren hek. Dat was don derdagmiddag op klaarlichte dag weg genomen. Het gaat om een handge- smeed hek van 4.50 meter lang en 1.40 meter hoog. In het midden is een paard gesmeed. De waarde van het geheel is ca. 1500 gulden. De politie heeft vorige week een 17-ja- rige jongeman uit Soest aangehouden wegens overtreding van de wapenwet. Hij was in het bezit van een luchtdruk pistool, waarmee maandagavond een 12-jarig jongetje, eveneens uit Soest, was beschoten. Dat was althans de le zing van de moeder van het knaapje, die bovendien vermoedde dat er sprake was van racistische achtergronden, ge zien het donkere voorkomen van haar zoon. Het incident vond plaats op het pleintje naast het postkantoor aan de Steen hoffstraat. De 17-jarige schutter maak te deel uit van een groepje oudere jon gens. Om onduidelijke redenen werd een schot gelost, waarbij het kogeltje in de richting van de 12-jarige terecht kwam. Deze bracht vervolgens zijn moeder op de hoogte. De politie stelde een onderzoek in, waarbij het pistool in beslag werd geno men. De 17-jarige jongeman kreeg een proces-verbaal. Overigens was er bij het incident volgens een woordvoerder van de politie geen verband met racistische motieven. In de greppel naast het maïsveld aan de Dalweg heeft de brandweer een begin nende brand geblust. Jongeren hadden daar een vuurtje gemaakt in een door hen gebouwde hut. Vanuit het politie bureau waren rookwolken te zien, waarna de brandweer werd ingescha keld. De jeugd was bij aankomst ver trokken. Een ambtenaar van de Sociale Dienst Soest heeft enkele rake klap pen moeten incasseren van een kwa de uitkeringsgerechtigde. De veer tigjarige cliënt sloeg er op los toen hem een voorschot op zijn maande lijkse uitkering werd geweigerd. Ook gooide hij een asbak naar de ambtenaar, die op zijn lichaam werd geraakt. De politie kon de boze man later aanhouden op de Dalweg. Hij kreeg een proces-verbaal voor zijn gewelddadige reactie. Aize de Visser is niet meer. Vorige week donderdag is hij op 59-jarige leeftijd overleden aan een hartin farct. Hij was een kleurrijke figuur en behoorde tot de kleine groep men sen die reliëf weet te geven aan het leven. Door zijn creativiteit en ge drevenheid was hij binnen zijn vrien denkring en in zijn vakgebied een bijzonder man. Hij was twaalf jaar toen hij in Soest kwam wonen en begon direct na de oorlog zijn loopbaan als corrector bij Bosch&Keuning in Baarn. Via het redacteurschap en het secretariaat klom hij op tot directeur van deze uitgeverij. In de zestiger jaren bedacht hij als eerste in ons land de pocket-reek sen. Wie heeft niet in zijn boekenkast de twaalf rode smaldeeltjes staan van Sesam's systematische encyclo pedie? Of de standaardwerken in pocketvorm van de wereldgeschie denis, de kunstgeschiedenis of de medische encyclopedie. Jarenlang was Aize de ambitieuze voorzitter van de Koninklijke Ne derlandse Uitgeversbond en van de Vereniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels. Talrijke commissies in zijn branche leidde hij met charme en élan. Door zijn lei derscapaciteiten speelde hij daarin een nadrukkelijke maar altijd plezie rige rol. Elke club wist hij tot een eenheid te smeden en te inspireren. Hij verwierf zich Europese faam door in EEG-verband een vaste boekenprijs af te dwingen. Als uitgever publiceerde hij talrijke geschriften en maakte zich verdien stelijk voor de promotie van de Frie se literatuur. In de zeventiger jaren gold voor Bosch&Keuning gekocht worden of zelf kopen. Mede door zijn inzicht ontstond in Baarn één van de groot ste uitgeverijen in Nederland: de Combo-groep waarino.m. Bosch&Keuning, Ambo, Ten Have, Callenbach, Cantecleer en de Fon tein samen gingen. "Hij was iemand die de beker des le vens met gulzigheid dronk. Overal aanwezig waar iets aardigs te bele ven viel", vertelde één van zijn oud medewerkers mij deze week. In Soest wijdde hij zijn creativiteit en energie aan de Nederlands Her vormde Kerk. Jarenlang was hij eind-redacteur van de "Eigen Zen der", activeerde gezinsdiensten en was werkzaam als jeugdouderling. Zo leerde ik hem kennen in het begin van de zestiger jaren. Door zijn kritische geest botste hij weieens met anderen maar altijd is hij zijn geloof trouw gebleven. In de cember zou hij weer zijn toegetreden tot de kerkeraad in Soest Zuid. Ook in de wijkvereniging Eltheto en in de voetbalvereniging WZ zal men zijn verdiensten en aanstekelijkheid blij ven herinneren. Eén van zijn auteurs, Guillaume van de Graft, dichtte in zijn bundel "Re geling": Ben ik dan afgelast, verdampt, ver vluchtigd of vat ik moed met een handzaam lijf om te vervoegen, om te veranderen Dit is wel zeker dat ik geen keer ken, geen ziel verwissel, eenmaal geroe pen als mens moet ik sterven, als mens weer leven, ik ga te gronde gezaaid als mens. Gisteren is hij begraven aan de Veld weg. Hopelijk kunnen Lydia, Frouk- je en Maaike het verdriet aan. Wie hem kennen zullen hem niet verge ten. Aize de Visser ruste in vrede. Jan Visser. De dreigende sterktevermindering bij het Soester politiekorps - binnen en kele jaren 65 in plaats van 75, volgens de prognoses - dwingt tot het zoeken naar andere mogelijkheden tot bespa ring. In dat licht deed PvdA-fractie- voorzitter Raymond van Gelder maandagavond een opmerkelijke sug gestie: "Sluit het politiebureau 's nachts en schakel de telefoon door naar de regionale meidtafel. Als het bureau 16 uur per etmaal open is kun je heel wat besparen." Commissaris J.K. Adema reageerde geamuseerd op Van Gelders "brain wa ve", die hij maandagavond in de com missie ABZ ventileerde. "Wij hebben ook wel eens van die gedachten, maar het nadeel is dat een arrestant 's nachts zo hard moet roepen...!" "Die dropje dan ergens anders," meen de Van Gelder. "Je moet het probleem daar neerleggen waar het veroorzaakt wordt. Het is maar de vraag of Soest het zich nog kan veroorloven er faciliteiten voor arrestanten op na te houden." Hij veronderstelde dat de Officier van Jus titie daar dan maar een oplossing voor moest verzinnen. De commissaris wees hem er fijntjes op dat de Officier van Justitie de eerste 48 uur na een arrestatie helemaal geen be moeienis heeft met een arrestant. "Die interesseert zich er pas voor bij de voor geleiding en zegt dan wel of hij 'm wil hebben of niet." Van Gelder meende toch dat de ge dachten best eens in deze richting mochten gaan, om op die manier de problemen bij de hogere overheden aan de orde te stellen. Adema meende ech ter dat zo'n noodgreep funeste gevol gen zou kunnen hebben, vooral omdat de actuele berichtgeving over misdrij ven achterwege zou blijven. "Stel je voor dat de gijzeling in Duitsland zich plotseling naar Soest had verplaatst." Fietssurveillance De discussie ontstond naar aanleiding van het halfjaar-overzicht van de poli tie, dat maandagavond werd bespro ken. Alle raadsleden waren in het alge meen zeer tevreden over de uitwerking van het convenant tussen gemeentebe stuur en politiekorps. Veel aandacht werd besteed aan de omschakeling naar wijkgericht werken en de fietssurveil lance. Een aantal raadsleden zou dat graag nog zien toenemen. Volgens het overzicht besteedde de politie in het eerste half jaar 2650 uur aan fietssur veillance en maar liefst 10.326 uur aan autosurveillance. Commissaris Adema verduidelijkte dat daarin overigens ook begrepen is het aantal uren dat aan au- to-assistentie wordt besteed, d.w.z. de "uitruk" na een alarmering. Veel tijd is de politie ook kwijt met het toezicht bij evenementen (koninginne- J dag, anmbachtenmarkt, avondvier daagse etc.) Jan Visser (PRog. Soest) had in die opsomming ook het vlieg- feest op de basis Deelen zien staan, in verband met het 75-jarig bestaan van de luchtmacht. "Ik verzet me al jaren tegen vliegfeesten. Als we hier te weinig man kracht en geld hebben voor de politie, moeten er dan Soester agenten naar Deelen?" De commissaris hielp hem uit de droom: het ging hier om het toezicht bij het grote aantal mensen dat in Soester berg ging kijken naar de vliegtuigen die naar Deelen vertrokken. Op Vissers vraag of Soest - mede naar aanleiding van de ramp bij het vliegfeest in Duitsland - kon uitspreken dat er bo ven Soesterberg nooit meer een vlieg feest zou worden georganiseerd, ant woordde burgemeester Scholten dat deze kwestie volgens hem nu niet aan de orde was. "Ik zal u tijdig waarschuwen als 't zo ver is, maar dan weet u het, denk ik, eerder dan ik." Loos alarm Scholten zelf wees nog op een zaak waaraan de politie veel - achteraf onno dig - tijd kwijt is: het aantal malen dat er loos alarm wordt gegeven. "Schrikba rend," aldus de burgemeester, "met na me door de eletronische apparaten die plotseling gaan piepen, zonder dat er iets ernstigs aan de hand is." Raymond van Gelder deed daarop de suggestie de kosten voortaan maar in rekening te brengen bij de eigenaars van de alarm- apparatuur, eventueel via heffingen of leges. "Dat heb ik tien jaar geleden in Delfzijl al bepleit, en de volgende dag werd er schande van gesproken in de Telegraaf..." verzuchtte de burgemees ter. Nieuwe oogst James Grieve Aanbiedingen geldig t/m za 3 september 1988 HH x m en alleen in filialen met een groenteafdeling. KUNNEN WE U NIET MAKEN, MAAR EEN RIJK GEVOEL KRIJGT U WEL MET ONZE SCHITTERENDE SERVIEZEN, PANNEN EN HEEL VEEL MOOIE DINGEN VOOR THUIS. VAN WEEDESTRAAT 54a, SOEST Tegenover al het negatieve nieuws over alles water verkeerd gaat in de wereld, is het opvallend dat er sinds geruime tijd ontwikkelingen aan de gang zijn die je zonder overdrijving lichtpuntjes, teke nen van hoop kunt noemen. In het Mid den-Oosten, waar een uitzichtloze oor log zich alzó lang voortsleept dat jeje af vraagt of er in Beirut nog wel een onge schonden gebouw overeind staat, is plotseling iets op gang gebracht doordat koning Hoessein ruim baan maakte op de Westoever. Iets verderop wist de secretaris-generaal van de Verenigde Naties de gedelegeer den van Iran en Irak om de tafel te krij gen. A Is een van beiden zonder al te zeer zijn gezicht te vérliezen de schuld van het conflict op zich wil nemen, is deze al acht jaar durende oorlog verleden tijd. In Namibië is het gesprek op gang ge bracht met Zuid-Afrika, een land dat zodanig in zijn eigen politiek verstrikt zit dat het nu zelfs verzoeningsgezinde uitspraken doet in de richting van Nel- son Mandela. Dat Rusland, achternagezeten door vrijheidsstrijders, Afghanistan zo spoe dig zou verlaten, had tot voor kort nie mand voor mogelijk gehouden. Toch gebeurt het en er gebeurt meer, want wie is er bijvoorbeeld nog bang voor 'het ge le gevaar' uit China? Toen vorig jaar de gereformeerde kerk van Soest 100 jaar bestond, schreef ie mand onder schuilnaam in de herden kingskrant over astrologie, waarin be toogd werd dat de aarde telkens onge veer 2000jaar lang beheerst wordt door hetzelfde teken van de dierenriem en dat in een van tevoren vastgelegd schema. Waar we nu zo 'n 2000jaar in het tijd perk van de vissen water) zitten, zijn we inmiddels bezig aan de overgang naar de waterman (lucht). In deze labiele pe riode misbruiken we onze rivieren nog bijna uitsluitend voor af voer water, maar leggen we wel luchthavens aan. Onze gedachten schieten door de lucht via radio en televisie. We reizen niet meer over zee, maar vliegen door de lucht. Geestelijk gezien krijgen wemeer oog voor het spirituele (new age). Het lijkt erop dat het besef langzaam doordringt dat het gewoon dom is om oorlog te voeren. Nooit heeft het de vre de gediend en het is even onzinnig als bijvoorbeeld het klokken luiden om de boze geesten tegen te houden. Als u en ik dat kunnen bedenken, waarom zouden onze politieke leiders dan daartoe n iet in staat zijn? Volgens de schrijver van eer dergenoemd artikel staan we op de drempel van een nieuwe tijd, waarin harmonie en vredelievendheid, zo teke nend voor aquarius, centraal zullen staat. We zouden hem op zijn minst het voordeel van de twijfel mee kunnen ge ven. "Je bent jong en je wilt wat,moet een veertienjarige jongen uit Soest heb ben gedacht. Misschien om zijn vrienden te imponeren, maar anders toch wel met grootse plannen begaf hij zich naar een supermarkt aan de Smits weg. Daar stopte hij een familiepak con dooms in zijn jas en vervolgde hij zijn weg zonder het verschuldigde bedrag van 24,95 te betalen naar buiten. De jonge Romeo kwam evenwel niet in de gelegenheid zijn buit in de praktijk te gebruiken. Hij werd staande ge houden en overgeleverd aan de poli tie. Voor al uw GEURIGE ZAKEN Soesterb.straat 55 - Soest Tel. 1 26 39 Dag-/ Avondscholen gemeenschap Amersfoort Onderwijs voor volwassenen MAVO-HAVO-VWO-MEAO Studie per vak of voor diploma overdag en/of 's avonds door het Rijk gesubsidieerd. Open dag donderdag 1 september 14.00-17.00 uur 19.00-21.00 uur Leusderweg 249, Amersfoort Inlichtingen: Telefoon 033 - 63 16 68 voor de Aanmelden: tel. 1 41 52

Soester Courant | 1988 | | pagina 1